Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!! - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-05, 12:35   #1621
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

znam kuzyneczke i sprawy pilnej nie miala bo mogli obgadac to w domu? w koncu przyjechala an 2 tygodnie;] Fryzura za godzine
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 13:06   #1622
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
znam kuzyneczke i sprawy pilnej nie miala bo mogli obgadac to w domu? w koncu przyjechala an 2 tygodnie;] Fryzura za godzine
Aaaaaa, to ona nie stad. To moze jej sie nudzilo i wogole chciala wyjsc na miasto i dlatego rowiesnika sobie wziela. To tylko jakas tam kuzynka. Jak to rodzina to sprawy nie ma. I tak kochana Ty jestes dla niego najwazniejsza, a....rodziny sie nie wybiera
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 14:23   #1623
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

jestem bardzo ciekawa czy moj dzis do mnie przyedzie...ostatnio w ptki sie wogole nie widujemy bo 'on nie ma czasu' albo 'jest wykonczony' yhyyy chcialabym widziec to jego zmeczenie...hah ale jakos splywa to ze mmne wlasciwie, bedzie to bedzie a nie to nie i juz bede miala wiecej czasu zeby sie poczyc...;( bleeeeh juz sie zaczely wszytkie kola i zaliczenia...masakraaa mocy juz totalnie brak, dlatego nie zamiwerzam sie jeszcze dodatkowo wykanczac psychicznie...
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 15:48   #1624
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Dziewczyny, do odwolania nie ma mnie na wizazu. Poradzicie sobie beze mnie mam nadzieje...
Ja musze odpocząć, ochłonąć... Mam dość.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 15:49   #1625
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Szpiegu, trzym się

(psiaki pozdrów)
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 16:10   #1626
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Talking Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do odwolania nie ma mnie na wizazu. Poradzicie sobie beze mnie mam nadzieje...
Ja musze odpocząć, ochłonąć... Mam dość.
Trzymaj sie Szpiegu
Do zobaczenia
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 16:14   #1627
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

SZpiegu to trzymaj sie cieplutko !! odpoczywaj !! mam nadzieje ze wrocisz do nas w cudownej formie !! ;*
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 16:24   #1628
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
jestem bardzo ciekawa czy moj dzis do mnie przyedzie...ostatnio w ptki sie wogole nie widujemy bo 'on nie ma czasu' albo 'jest wykonczony' yhyyy chcialabym widziec to jego zmeczenie...hah ale jakos splywa to ze mmne wlasciwie, bedzie to bedzie a nie to nie i juz bede miala wiecej czasu zeby sie poczyc...;( bleeeeh juz sie zaczely wszytkie kola i zaliczenia...masakraaa mocy juz totalnie brak, dlatego nie zamiwerzam sie jeszcze dodatkowo wykanczac psychicznie...
no i moze Cie zaskoczyc i przyjsc
ale mysle, ze sobota to taki fajnieszy dzien na swietowanie
wspolczuje, tyle nauki
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 17:42   #1629
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Szpiegu, trzym się

(psiaki pozdrów)
Dokładnie to samo chciałabym przekazać
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 17:52   #1630
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

A i mam prosbe. Zlinczujcie Zielona Pietruszke... To on...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 18:16   #1631
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Szpiegu - trzymaj się!!!! życzę Ci dużo siły!
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 18:54   #1632
Kasiula21
Raczkowanie
 
Avatar Kasiula21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 42
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Hej witam wszystkie dziewczyny jestem tu nowa i troszke sie gubię sczerze mówiąc nigsy nie byłam zalogowana na zadnym forum i nie wiem jak mam sie tu "poruszac" Weszłam akurat tu bo oczywiscie problemy z chłopakami nie są mi obce... jak kazdej z nas. Apropos tego co napisałas Ciri chciałam Cię ostrzec- chyba cos kręci. nie wiem ile ze sobą jesteście bo to jest ważne i ma wpływ na jego zachowanie. Moze spedzacie ze sobą zbyt wiele czasu, może sie oczywiscie wymawiac że musisz sie uczyc bo matura i takie tam ale przecież nie musi od razu isc na impreze. Nie chce Cie dołowac ale to jest taka moja WSTEPNA ocena. Bedzie dobrze
Kasiula21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 18:58   #1633
Kasiula21
Raczkowanie
 
Avatar Kasiula21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 42
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

ojojojjjjjjj ja naprawde nie wiem o co tu chodzi chyba dałam plamę w tej chwili hihihi to co napisałam wczesbiej było dawno heh ale ja tu dopiero od godzinki pomocy!!!!!!!!!!!
Kasiula21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 19:14   #1634
DriVer
Raczkowanie
 
Avatar DriVer
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 138
GG do DriVer
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

a to zalezy ja tutaj jstem 5 godzin i sie wczulem zalezy od tematu i tam sie wypowiadaj pisze duzo osob wiec praktycznie pisz na popsty z przed 2 dni nawet zacutuj chyba ze ktos sie juz wypowiedzial, ja wskoczylem na topic gdzie jest 3,5 k postow przeciez nie czytalem wszystkich ale jakos tak sie wczulem
pozdrawiam was dziewczyny, te ktore mają doła przez mój pokrój spoleczenstwa, ale zaufajcie mi , są faceci przez ktorych dziewczyny nie mają doła bo są traktowane jak królewny pozdrawiam serdecznie
__________________
In nomine Patries, et Filli, et Spiritus Sancti. Amen
DriVer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 19:15   #1635
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cholernie mi źle... pokłucona z tż, który jest zbyt dumny by 1 się odezwac
Wczoraj przez telefon powiedziałam mu, że jeśli nie przyjdzie(bo chciałam porozmawiac)to,dla mnie będzie oznaczało koniec.Bo ja staram się jak mogę, a on nie potrafi kiedy jest źle-przyjśc i wyjaśnic sobie niektóre sprawy,nie przez gg,ani telefon tylko na żywo
Powiedział, że nie przyjdzie,bo... nie pozwoli żebym sobie go omotała wokół palca
Nie było go wczoraj.
Nie ma go dziś.
Telefon milczy jak na złośc.
Ku***
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 19:20   #1636
DriVer
Raczkowanie
 
Avatar DriVer
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 138
GG do DriVer
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

jak widze kochasz go bo to chyba normalne ...
Jamaica co ja moge ci poradzic... jeżeli on nie umie ciebie pocieszyć w chwilach załamania i czegokolwiek jakiegoś doła smutku albo cos... to ja przepraszam ale jak napisalas KONIEC... dla mnie jest nie dopuszczalne aby dziewczyna sie martwila bo cos zem odwalil albo cos.
jestescie zbyt delikatne aby brac i wytrzymawac psychicznie, powinnyscie byc lepiej traktowane przez wlasnych TZtów.
Jamaica nie przjmuj się powiem ci ze nie ty jedna jestes.. ale np ja przedstawiciel tych złych , przyszedlem wam troszke pomoc jezeli mi pozwolicie takze Jam spojrz na mój opis a jak cos to wal śmiało pogadamy może ci sie polepszy i wierz mi nie warto sie dołowac będzie lepiej wierze w ciebie dziewczyno..!! GLOWA DO GORY
__________________
In nomine Patries, et Filli, et Spiritus Sancti. Amen
DriVer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 19:36   #1637
Kasiula21
Raczkowanie
 
Avatar Kasiula21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 42
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez DriVer Pokaż wiadomość
jak widze kochasz go bo to chyba normalne ...
Jamaica co ja moge ci poradzic... jeżeli on nie umie ciebie pocieszyć w chwilach załamania i czegokolwiek jakiegoś doła smutku albo cos... to ja przepraszam ale jak napisalas KONIEC... dla mnie jest nie dopuszczalne aby dziewczyna sie martwila bo cos zem odwalil albo cos.
jestescie zbyt delikatne aby brac i wytrzymawac psychicznie, powinnyscie byc lepiej traktowane przez wlasnych TZtów.
Jamaica nie przjmuj się powiem ci ze nie ty jedna jestes.. ale np ja przedstawiciel tych złych , przyszedlem wam troszke pomoc jezeli mi pozwolicie takze Jam spojrz na mój opis a jak cos to wal śmiało pogadamy może ci sie polepszy i wierz mi nie warto sie dołowac będzie lepiej wierze w ciebie dziewczyno..!! GLOWA DO GORY
jestes odważy że weszłes akurat na ten wątek i dziwie sie że dziewczyny Cie jeszcze nie pozarły jak dobrze sądze jestes tu jako przedstawiciel tych dobrych złych ?? Ja osobiscie staram sie zawsze wnikac w psychikę facetów i mysle że mi sie to udaje. Staram sie oceniac i tłumaczyć wasze zachowanie i stwierdzam że jesteście conajmniej "dziwni"...!! Co o tym sądzisz???DriVer
Kasiula21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 19:37   #1638
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Dziekuje DiVer..
Wiem o tym, że za dużo łez wylałam przez niego.
Wiem, że lepiej dla mnie-by koniec był szybciej niż później.
Wiem, że on ma za ciężki charakter.
Że jest typowym facetem,który zbyt często zadaje mi rany.
Ale jest też jedyną bliską mi osobą...
Jest przyjacielem i kochankiem jednocześnie.
Boli tylko to że gdy jest źle staram się jedynie ja.A przecież wtedy związek potrzebuje najbardziej nas oboje.I chyba jeden problem największy..chodzimy razem do klasy...chcąc nie chcąc musze patrzec codziennie jak siedzi ze znajomymi i się cieszy,śmieje,wygłupia,ja k nawet nie spojrzy w moją stronę mówiąc szorstkie "czesc"
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 19:46   #1639
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez Agniesia~ Pokaż wiadomość
I co zamierzasz z tym zrobic???????
Wiesz, ja jestem straszliwie cieta na dziewczyny i kobiety rozbijajace zwiazki. Zanim podejmiesz jakies kroki: Pomysl jak ty bys sie czula, gdyby jakas inna chciala Ci odbic faceta
Jest tu kilka cierpiacych dziewczyn na tym watku.
A faceta czasami latwo omamic. Nowa dziewczyna jest ciekawsza itd..
A potem mowia tej nowej: "wiesz moj zwiazek to juz fikcja, wlasciwie to juz koniec" A ta pierwsza, stala dziewczyna niczego sie nie spodziewa

Jezeli zwiazek ma sie zakonczyc, to bez osob trzecich.
Sorry, ale tak jakos musialam napisac co mysle.

A ty brzoskwinko nie miej mi za zle, bo ja tak ogolnie chcialam nakreslic problem. Napisac oczywiscie mozna, ze ktos ci sie podoba i to jest ok. Tylko ja zaraz w przyszlosc wybiegam. Ale to bylo skierowane do wszystkich.

Ale ja nie mam zamiaru rozbijać ich związku .
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 19:56   #1640
DriVer
Raczkowanie
 
Avatar DriVer
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 138
GG do DriVer
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez _Jamaica Pokaż wiadomość
Dziekuje DiVer..
Wiem o tym, że za dużo łez wylałam przez niego.
Wiem, że lepiej dla mnie-by koniec był szybciej niż później.
Wiem, że on ma za ciężki charakter.
Że jest typowym facetem,który zbyt często zadaje mi rany.
Ale jest też jedyną bliską mi osobą...
Jest przyjacielem i kochankiem jednocześnie.
Boli tylko to że gdy jest źle staram się jedynie ja.A przecież wtedy związek potrzebuje najbardziej nas oboje.I chyba jeden problem największy..chodzimy razem do klasy...chcąc nie chcąc musze patrzec codziennie jak siedzi ze znajomymi i się cieszy,śmieje,wygłupia,ja k nawet nie spojrzy w moją stronę mówiąc szorstkie "czesc"
ejj no to tez zacznij otrzasnij sie dziewczyno ... nie pytam ile lat masz bo jestes kobieta a kobiet nie wypada
jezeli on traktuje ciebie tak sucho to daj mu kopa w tyle i wtedy zobaczysz jak zacznie mu zalezec poza tym jak by tobie cos zrobil to daj mi znac to mu nogi z d... wyrwe... zadnej z was, wasz men nie ma prawa tknac jestescie pod moja protekcja a jak im sie to nie podoba to zobaczą... wy macie być DIVAMI a nie marionetkami !! zapamietaj to JaMaiczko a teraz opanuj sie i usmiechnij nawet przez te łzy i powiedz sobie dość, jestem warta coś wiecej...
ps. wiem ze to nie łatwe (ja wczoraj meczylem sie 30 minut z pożarem komina, gdybym nie ugasił, dzisiaj bym wam nie pomógł mam nadzieje dobrym słowem buziaki dla was kochane
Cytat:
Napisane przez Kasiula21 Pokaż wiadomość
jestes odważy że weszłes akurat na ten wątek i dziwie sie że dziewczyny Cie jeszcze nie pozarły jak dobrze sądze jestes tu jako przedstawiciel tych dobrych złych ?? Ja osobiscie staram sie zawsze wnikac w psychikę facetów i mysle że mi sie to udaje. Staram sie oceniac i tłumaczyć wasze zachowanie i stwierdzam że jesteście conajmniej "dziwni"...!! Co o tym sądzisz???DriVer
kasiula tak jestem ten dobry z tych zlych , ale moze chociaz bede tylko ten dobry i odepniecie mi pineske zlego ja was szanuje, bo to co nie ktore z was przedstawicielki (mowie ogolnie ) dały mi szczęscie i wiem że jestescie po to aby to was uszczęśliwiac a nie wy nas, ja nie musze ważne ze kobieta jest to i ja będe
__________________
In nomine Patries, et Filli, et Spiritus Sancti. Amen
DriVer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 20:08   #1641
Kasiula21
Raczkowanie
 
Avatar Kasiula21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 42
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

DriVer nie chce Ci przypinac etykietki tego złego jak dobrze wnikniesz napisałam że jesteś dobry z całej reszty złych zreszta sam tak siebie okresliłes. Tak własnie po to jestescie żeby nas uszczesliwiac sle w wiekszosci przypadków tu przedstawionych poprostu nas ranicie. Nie da sie od tego uchroni ponieważ my was KOCHAMY i nie musicie robic nic złego my sobie same to wymyslimy bo nasza psychika jest tak skonstruowana że wystarczy że nie odpiszecie na jakąs naszą głupią wiad, a my juz myslimy że nas zdradzacie. Sek w tym że wiekszosc z was nie ma pojecia jak obchodzic sie z tak delikatna osóbka jaką niewątpliwie jest kobieta. Jestesmy przecież waszymi pluszaczkami powinniscie zrobic dla nas prawie wszystko (mówię tu o wrażliwych i szczerych kobietach
Kasiula21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 20:11   #1642
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

wpadł jakos na 3h. bylo normalnie, ale jakos dla mnie obco. taki niby wielce zmeczony i pojechal szybko do domu, hah zaloze sie ze pewnie gdzies z kumplami poszedl, ale jakos mnie to nie obchodzi... naprawde, zawsze obchodzilo i sie wkurzalam, a teraz totalnie niiic - zero reakcji i wogole totalna obojetnosc.
Ide sobie tv poogladac i spac bo padam na twarz a jutro musze caly dzien zakuwac ekonomie ;(

DriVer czytam te twoje posty ia jakos dziwnie je odbieram powiem Ci szczerze, sa dobrzy faceci, ale niektore twpoje texty poprostu do mnie nie dociaraja...naprawde, nie wiem ale mam mieszane uczucia. Jesli wszystko co piszesz to prawda to albo jestes jakism cudownym wyjatkiem...dziwie sie w takim razie dziewczynom ktore cie pozucily...albo...no wie wiem sama... ale dziwne to dla mnie poprsotu...moze to ja zyje w otoczeniu zimnych drani...?
oczywiscie nie chce zebys poczul sie urazony w jakkolwiek sposob czy cos w tym stylu, pisze poprostu ze to dla mnie dziwne...;D
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 20:27   #1643
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

zaleje sobie klawiature czemu choc raz nie moze sie udac, choc raz.. choc na chwile?!
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 20:36   #1644
DriVer
Raczkowanie
 
Avatar DriVer
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 138
GG do DriVer
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

ano widzicie nie jestem jakims wyjatkiem, ale poprostu, problem w tym ze mialem tylko 2 milosci 2 , 2 tygogniowe, sprawa wyszla tak ze pierwszym razem oboje dalismy spokoj bo za daleko to szlo i dobrze o tym wiedzielismy, 2 zas bardziej skomplikowany, ale szczesliwy dla mnie dla niej .. teraz ze soba gadamy a mnie naprawde dzieki niej bym dawno popelnij kill wczoraj jeszcze tak bys ze mna nie pogadala ale nie wiem poczatke roku moze dlatego zobaczymy jezel chcecie jakies rady to dawac ja wam dopowiem

biiibiii
wez sie dziweczyno wgarsc.. zaprzeproszeniem jezeli on taki jest dla ciebie .. idz sobie zapal wanna goracej wody, usmiech na twarzy dopal sobie muzyke tylko nie jakas smety ale cos rytmicznego chocby nawet odpalcie sobie .. nie wiem Dj Hazela - Pigula albo Nie ma bialego... tak abys sie rochmurzyla
masz buziaka : i snil slodko
__________________
In nomine Patries, et Filli, et Spiritus Sancti. Amen
DriVer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 20:46   #1645
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Sek w tym że wiekszosc z was nie ma pojecia jak obchodzic sie z tak delikatna osóbka jaką niewątpliwie jest kobieta. Jestesmy przecież waszymi pluszaczkami powinniscie zrobic dla nas prawie wszystko (mówię tu o wrażliwych i szczerych kobietach
Podpisuje sie pod tym rekami i nogami Faceci sa "dziwni". Trzeba sie spytac naszych mam jak sobie wychowaly mezow
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 20:50   #1646
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez DriVer Pokaż wiadomość

biiibiii
wez sie dziweczyno wgarsc.. zaprzeproszeniem jezeli on taki jest dla ciebie .. idz sobie zapal wanna goracej wody, usmiech na twarzy dopal sobie muzyke tylko nie jakas smety ale cos rytmicznego chocby nawet odpalcie sobie .. nie wiem Dj Hazela - Pigula albo Nie ma bialego... tak abys sie rochmurzyla
masz buziaka : i snil slodko
Nooo właśnie facetom tak łątwo jest powiedzieć, weź idź zrób sobie kąpiel, wyluzuj się, zapomnij itp itd.... o ranyyyy czy Wy (faceci) myslicie, że my (kobiety) jesteśmy jak pilot od tv, że jak "klikniemy sobie w główce" przycisk WYŁĄCZ to nagle przestaniemy myślec o tym co nas boli, co sprawia przykrość i cierpienie... No sorrryy, ale to nie taka prosta sprawa, bo nie ważne czy będę w wannie ze żwiecami przy super muzie to i tak będę myślała o tym, co mnie w danym momencie dręczy...
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 20:55   #1647
DriVer
Raczkowanie
 
Avatar DriVer
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 138
GG do DriVer
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

slonce ja tak samo mowilem 3 dni temu a w nowy rok chcialem sie zabic ... wiece wiem co mowie ...
nie jest to proste... i wiem o tym dobrze.... ale nic nie poradzimy takie jest wasze i moje.. bo nie przytykaj mnie do wszystkich facetow... bo nie jestem jak wszyscy ja jestem jeden i odpowiadam sam za siebie nie za inncyh wiec nie przyrownuj mnie z laski swojej
i wież mi wiem jak to jest ;/
__________________
In nomine Patries, et Filli, et Spiritus Sancti. Amen
DriVer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 21:00   #1648
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez DriVer Pokaż wiadomość
slonce ja tak samo mowilem 3 dni temu a w nowy rok chcialem sie zabic ... wiece wiem co mowie ...
nie jest to proste... i wiem o tym dobrze.... ale nic nie poradzimy takie jest wasze i moje.. bo nie przytykaj mnie do wszystkich facetow... bo nie jestem jak wszyscy ja jestem jeden i odpowiadam sam za siebie nie za inncyh wiec nie przyrownuj mnie z laski swojej
i wież mi wiem jak to jest ;/

Jeśli Cię uraziłam moim przyrównaniem do wszystkich to przepraszam, ale nie miałam złych zamiarów. Porpstu pisząc to nie mysłalam w kategorii oni wszyscy i ty jeden. Poprostu jakoś nie chce mi się wierzyć do końca, że nagle Driver wszedł na wizaż i ukazuje wszystkim wizażankom, że znalazł się jeden cudowny, kochający, nie krzywdzący itp.. POżyjemy zobaczymy, ale czuje, że tu niezłę zamieszanie będzie
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 21:23   #1649
DriVer
Raczkowanie
 
Avatar DriVer
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 138
GG do DriVer
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

ehhh ja tam jestem zwykly chlopak a na wizaz zbalamucila mnie moja kolezanka :P abym sobie poczytal : lol i tak sie zaczelo
__________________
In nomine Patries, et Filli, et Spiritus Sancti. Amen
DriVer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 21:26   #1650
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez DriVer Pokaż wiadomość
ehhh ja tam jestem zwykly chlopak a na wizaz zbalamucila mnie moja kolezanka :P abym sobie poczytal : lol i tak sie zaczelo

Ojjj to sobie poczytasz
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.