Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016 cz. 53 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-02, 08:56   #1861
ann2016
Zakorzenienie
 
Avatar ann2016
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 430
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez BielinkaO Pokaż wiadomość
Jutro wychodzę za mąż


Devileek nie przejmuj się

ann2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 09:16   #1862
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Boże, jest 1.30 a my dopiero wróciliśmy od foto. Jesteśmy zachwyceni i jutro wrzucę kilka fot. Chyba nie zasnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mogę się doczekać !


Cytat:
Napisane przez BielinkaO Pokaż wiadomość
Jutro wychodzę za mąż

6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 10:03   #1863
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Hej, peemy z jutra będą mieć śliczną pogodę
Oby
Cytat:
Napisane przez BielinkaO Pokaż wiadomość
Jutro wychodzę za mąż
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 10:09   #1864
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
My dziś w pracy a jutro na urodziny chrzesniaka męża.
Mam pytanie do dziewczyn które robią same album ze zdjęciami - skąd zamawialyscie stickery i albumy?
przeczytałam "siekiery"


AnnLady, znowu niedostępny, a w opiniach patrzyłaś co ludzie piszą?
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 10:20   #1865
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

U mnie też były takie dziwne wymówki, że hoho 4 osoby odmówiły kilka dni temu, 2 w ogóle nie potwierdziły, moi rodzice też są jacyś nienormalni, każą mi liczyć osoby, które odmówiły, bo oni przyjdą przecież~!! Jak do nich nie przyjdą jak przyjdą!!!
Odmówiły te osoby, o które była taka walka z rodzicami, żeby zapraszać Zaprosiliśmy 86 osób (wydawało mi się, że więcej zapraszaliśmy) pewnych mamy 68 (w tym 4 dzieci ), więc trochę osób nam odmówiło. Moja koleżanka z os. tow., chrzestna chłopaka z mężem i rodzina, którą tak chcieli zapraszać rodzice
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 10:25   #1866
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
o boziu, w moim mieście znowu będą food trucki i jeden z lodami tajskimi
U nas były na jarmarku ale 10zł za porcję (kubeczek nie zbyt duży), była nas piątka i za chiny nie mieliśmy ochoty tyle wydawać. Na pewno fajne, inne ale za tą kasę to sory:P

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Hej, peemy z jutra będą mieć śliczną pogodę
My dziś w pracy a jutro na urodziny chrzesniaka męża.
Mam pytanie do dziewczyn które robią same album ze zdjęciami - skąd zamawialyscie stickery i albumy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albumy stąd:
http://www.albumyfoto.pl/album-goldb...l#.V8lEcE2LTIV
Wczoraj zamówiłam a dziś bedą (w przeciągu dwóch godziny powinny dojść to mogę dać Ci znać jak z jakością).
To drugie musiałam sprawdzić co to I nie wiem co to bo mi się naklejki z pokemonami pokazały W każdym razie nic nie dokupujemy Wykleimy album i może kupię biały pisak aby coś maznąć (dedykację jakąś, datę albo coś takiego).


Hej
Za wszystkie dni i za jutrzejsze peemki

Byłam na rozmowie o pracę, we wtorek idę na dzień próbny - zapowiada się dobrze

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
U mnie też były takie dziwne wymówki, że hoho 4 osoby odmówiły kilka dni temu, 2 w ogóle nie potwierdziły, moi rodzice też są jacyś nienormalni, każą mi liczyć osoby, które odmówiły, bo oni przyjdą przecież~!! Jak do nich nie przyjdą jak przyjdą!!!
Odmówiły te osoby, o które była taka walka z rodzicami, żeby zapraszać Zaprosiliśmy 86 osób (wydawało mi się, że więcej zapraszaliśmy) pewnych mamy 68 (w tym 4 dzieci ), więc trochę osób nam odmówiło. Moja koleżanka z os. tow., chrzestna chłopaka z mężem i rodzina, którą tak chcieli zapraszać rodzice
Ideollo jak u nas - rok teściowa walczyła i wszystkie, co do joty, te osoby się wypięły i nie dotarły. Skulona tylko gadała, że no tak ale zaproszenia wysłaliśmy to najważniejsze. Nie wiem, kurde, dla kogo najważniejsze.
Powiem Wam, że ja sobie nie wyobrażam naszego wesela większego niż te 45 osób - no idealna ilość dla mnie:P Podziwiam jak ktoś ma naprawdę dużą ilość:P
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 10:39   #1867
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Jutrzejsze peemy będą miały piękną pogodę
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-02, 10:41   #1868
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
przeczytałam "siekiery"


AnnLady, znowu niedostępny, a w opiniach patrzyłaś co ludzie piszą?
Jedna napisała że "prawie biały". No nic zobaczymy co przyjdzie. No niedostępny. Ja wpisałam się na listę życzeń jakiś czas temu i dziś przyszło że jest to od razu wzięłam
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 10:43   #1869
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Jutrzejsze peemy będą miały piękną pogodę
Wydaje mi się, że chyba jak do tej pory wszystkie miałyśmy ładną pogodę Chyba, że coś mi wypadło z głowy Dobra passa się nam utrzymuje
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 10:52   #1870
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

dzień dobry

Dopiero wstałam Musiałam chyba odespać ten stres cały.
Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
powiedz tacie, ze zostawiasz męża i zgodnie z jego wskazówkami idziesz na doktorat

przestań, nie przejmuj się. Nauka nie zając, a tata pogada i przestanie. Pewnie już chciał się wszystkim chwalić, że córcia na doktoracie mooooi też tacy są, a ja zawsze wszystko na opak.
nic mi nie mów!! byłam jako dziecko w disneylandzie i od tych 15 lat ciągle o tym marzę a byłam tylko w Walibi World w Holandii (swoją drogą polecam w październiku jak już są weekendy halloween) i bawiliśmy się jak dzieci cały dzień cała halloweenowa oprawa była MEGA.
Najlepsze jest to,że już to słyszałam, w sensie nie,żeby go zostawić, tylko żeby nie jechać bo "oni się boją","Co wy takie nierozłączki" "jeszcze będziecie mieć siebie dosyć". Mega mnie to dziwiło, bo moi rodzice i dziadkowie traktują tż jak swojego syna, ale widać tu obawa czy ambicja przebiła.
Tylko dziadkowie są mega zadowoleni, bo uważali, że za dużo brałam na siebie

Ja byłam w Holandii dwa razy w Duinrell na tydzień, mieszkaliśmy na ośrodku na terenie i mieliśmy wszystko za darmo, to było genialne
Cytat:
Napisane przez kotzdzisiu Pokaż wiadomość
Lolusl,
Ciekawe jak u mnie wyjdzie, z pracą studiami, doktoratem. Ale u mnie inaczje, jak za rok się nie uda, to pewnie spłodizmy dziecie i odpuszczę.
Tzn jak co się nie uda? Bo Ty chyba już jesteś na doktoracie?
Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość

a my jedziemy dzis na weekend do Zakopanego na sesję
Suuuper,ale będą piękne foty !
Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
Lolusl też startowałam na doktorat, ale że był to konkurs i potrzebowali jedną osobę, to ładnych ,,kilka" dni spędziłam nad biochemią, a i tak wzięli kogoś innego więc nie ma co się przejmować, nie pierwsza i nie ostatnia okazja
No ja już 3 tyg spędziłam na nauce Tylko tego mi szkoda, bo jednak ryłam po 6 h dziennie, ale nie ucieknie. U nas o tyle dobrze,że biorą 50 osób, uważam,że na pewno się dostanę, bo jestem w stanie się tego nauczyć, po prostu poświęce na to sporo czzasu.
Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Fajnie spokój młoda jestes akurat rok wytchnienia od edukacji Ci się przyda docenisz jak jest fajnie


A ojcem się nie przejmuj - bredzi ogólnie wiadomo gdzie sobie można dr wsadzić żona mojego brata ciotecznego aktualnie robi z...obrony narodowej skończyła jakieś bardzo slabe liceum, na normalne studia się nie dostała tylko na uczelnie..yhym przemilcze.. no i teraz mąż jej sponsoruje jak to uslyszalam moja wizja o najzdolniejszych na dr runela

Także nie przejmuj się jeszcze raz na dobre Ci to wyjdzie odpoczniesz i w końcu pozyjesz!!
Najgorsze jest to, że ja naprawdę tego cholernego prawa nie lubię i w sumie moją motywacją jest to,że chcę mieć fajną posadkę, cieplutką i za dobrą kasę. Po to,żeby móc w spokoju dzieci rodzic i siedzieć z nimi w domu. Więc czasem mam takie fazy załamki i wtedy sobie myślę, że w sumie walić to, ale potem orientuję się,że jednak nie po to 5 lat się zarzynałam, żeby teraz odpuścić i nie ciągnąć z tego korzyści.

No i też dr bym nie robiłam tak o, ale u nas jest trochę inaczej, bo jak zrobisz dr to możesz podejść bez aplikacji do egzaminu a jak masz dr hab to możesz wykonywać zawód bez żadnego egzaminu. Czyli np. w wieku 40 lat zostać sobie notariuszem Ale obrona narodowa to ...Na wizażu była kiedyś dziewczyna, która wykłócała się,że jest prawnikiem, bo ona studiuje PRAWO KARNE na obronie narodowej na prywatnej uczelni i ona jest specjalistą.

Ale nawet u nas jest tak, że za zaoczny czy eksternistyczny dr płacisz i wtedy przyjmują każdego (oczywiście po studiach naszych) kto zapłaci. Trochę żałosne, ale cóż.

Dzięki dziewczyny za pocieszenie
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 11:03   #1871
ann2016
Zakorzenienie
 
Avatar ann2016
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 430
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Byłam na rozmowie o pracę, we wtorek idę na dzień próbny - zapowiada się dobrze
ann2016 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-02, 11:05   #1872
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość

Najlepsze jest to,że już to słyszałam, w sensie nie,żeby go zostawić, tylko żeby nie jechać bo "oni się boją","Co wy takie nierozłączki" "jeszcze będziecie mieć siebie dosyć". Mega mnie to dziwiło, bo moi rodzice i dziadkowie traktują tż jak swojego syna, ale widać tu obawa czy ambicja przebiła.
Tylko dziadkowie są mega zadowoleni, bo uważali, że za dużo brałam na siebie

Ja byłam w Holandii dwa razy w Duinrell na tydzień, mieszkaliśmy na ośrodku na terenie i mieliśmy wszystko za darmo, to było genialne


No ja już 3 tyg spędziłam na nauce Tylko tego mi szkoda, bo jednak ryłam po 6 h dziennie, ale nie ucieknie. U nas o tyle dobrze,że biorą 50 osób, uważam,że na pewno się dostanę, bo jestem w stanie się tego nauczyć, po prostu poświęce na to sporo czzasu.

Najgorsze jest to, że ja naprawdę tego cholernego prawa nie lubię i w sumie moją motywacją jest to,że chcę mieć fajną posadkę, cieplutką i za dobrą kasę. Po to,żeby móc w spokoju dzieci rodzic i siedzieć z nimi w domu. Więc czasem mam takie fazy załamki i wtedy sobie myślę, że w sumie walić to, ale potem orientuję się,że jednak nie po to 5 lat się zarzynałam, żeby teraz odpuścić i nie ciągnąć z tego korzyści.

No i też dr bym nie robiłam tak o, ale u nas jest trochę inaczej, bo jak zrobisz dr to możesz podejść bez aplikacji do egzaminu a jak masz dr hab to możesz wykonywać zawód bez żadnego egzaminu. Czyli np. w wieku 40 lat zostać sobie notariuszem Ale obrona narodowa to ...Na wizażu była kiedyś dziewczyna, która wykłócała się,że jest prawnikiem, bo ona studiuje PRAWO KARNE na obronie narodowej na prywatnej uczelni i ona jest specjalistą.

Ale nawet u nas jest tak, że za zaoczny czy eksternistyczny dr płacisz i wtedy przyjmują każdego (oczywiście po studiach naszych) kto zapłaci. Trochę żałosne, ale cóż.

Dzięki dziewczyny za pocieszenie
może obawiają się tej odległości? cokolwiek.. no ciężko czasami rodziców skumać mają pewnie jakieś swoje powody, ale może dziadkowie im wytłumaczą. W sumie, wiadomo, to jakiś prestiż i powód do dumy, że dziecko robi doktorat na ciężkim kierunku moi też pewnie robiliby wszystko żeby utrzymac mnie w takim pomyśle. Z tym, że może podeszliby inaczej bo Wy do Japonii jedziecie ze względu na tż.. i na jego rozwój, z tego co pisałaś.. małżeństwo to sztuka kompromisu. W tym roku będzie jego czas, w kolejnym Ty na spokojnie dostaniesz się na ten doktorat. To rzeczywiście wiele plusów ma, z tego co piszesz.
No.. tylko nie zając i nie ucieknie.

NIE MÓW MI TAKICH RZECZY, mówię drugi raz uwielbiam parki rozrywki. W ogóle lubię adrenalinę. Ostatnio nawet śmigałam samochodem kolegi i kurcze, aż musiałam wyciszyć radio żeby słyszeć silnik dobrze.. lubię to uczucie takiej fali gorąca uderzającej do głowy! i adrenalinkę!!
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 11:11   #1873
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

@ się chyba zjawi niebawem, właśnie pożeram bułę z dżemem truskawkowym i Nutellą a do sukienki sie pewnie nie zmieszczę jak tak dalej pójdzie
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 11:11   #1874
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że chyba jak do tej pory wszystkie miałyśmy ładną pogodę Chyba, że coś mi wypadło z głowy Dobra passa się nam utrzymuje
też sobie myślę ,że chyba jakiś fart w tym roku 20.08 było pamiętam deszczowo, ale dziewczyny pisały, że tylko rano padało

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość

Najgorsze jest to, że ja naprawdę tego cholernego prawa nie lubię i w sumie moją motywacją jest to,że chcę mieć fajną posadkę, cieplutką i za dobrą kasę. Po to,żeby móc w spokoju dzieci rodzic i siedzieć z nimi w domu. Więc czasem mam takie fazy załamki i wtedy sobie myślę, że w sumie walić to, ale potem orientuję się,że jednak nie po to 5 lat się zarzynałam, żeby teraz odpuścić i nie ciągnąć z tego korzyści.

No i też dr bym nie robiłam tak o, ale u nas jest trochę inaczej, bo jak zrobisz dr to możesz podejść bez aplikacji do egzaminu a jak masz dr hab to możesz wykonywać zawód bez żadnego egzaminu. Czyli np. w wieku 40 lat zostać sobie notariuszem Ale obrona narodowa to ...Na wizażu była kiedyś dziewczyna, która wykłócała się,że jest prawnikiem, bo ona studiuje PRAWO KARNE na obronie narodowej na prywatnej uczelni i ona jest specjalistą.

Ale nawet u nas jest tak, że za zaoczny czy eksternistyczny dr płacisz i wtedy przyjmują każdego (oczywiście po studiach naszych) kto zapłaci. Trochę żałosne, ale cóż.

Dzięki dziewczyny za pocieszenie
to już rozumiem motywację, ale widzę w Tobie potencjał artystyczno-organizatorski jakieś rękodzieło również i bardziej niż na etacie mam wizję Ciebie jako właścicielki małej firmy w spokoju zarządzanej z domowego zacisza

dobrze, że mi wyjaśniłaś o co chodzi z tym dr z prawa! pojęcia nie miałam! Jeśli chodzi o habilitację to ponoć przepisy się zmieniły i teraz baaaaaaaardzo ciężko zrobić.. przynajmniej w medycynie już nazwisko i znajomości nie wystarczą, trzeba mieć zagraniczne rekomendacje itd.

A jeśli chodzi o obronę narodową to nie skomentuję, bo myślę, że mamy podobne zdanie w naszych czasach jest tyle kierunków-krzaków, że aż mi słabo nie rozumiem po co komu niektóre studia..zmarnowane lata i pieniądze podatników..



Żeby nie było tak stronniczo to uważam, że powinny być studia z kulinariów (moim zdaniem wiedza dobrego szefa kuchni jest bezcenna) i mechaniki samochodowej (wydaje mi się, że naprawić samochód jest coraz trudniej i zawodówka/technikum nie wystarczy).


czuję, że wywołam burzę

Edytowane przez LadyI
Czas edycji: 2016-09-02 o 11:14
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 11:23   #1875
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
dzień dobry

Dopiero wstałam Musiałam chyba odespać ten stres cały.


No ja już 3 tyg spędziłam na nauce Tylko tego mi szkoda, bo jednak ryłam po 6 h dziennie, ale nie ucieknie. U nas o tyle dobrze,że biorą 50 osób, uważam,że na pewno się dostanę, bo jestem w stanie się tego nauczyć, po prostu poświęce na to sporo czzasu.

Najgorsze jest to, że ja naprawdę tego cholernego prawa nie lubię i w sumie moją motywacją jest to,że chcę mieć fajną posadkę, cieplutką i za dobrą kasę. Po to,żeby móc w spokoju dzieci rodzic i siedzieć z nimi w domu. Więc czasem mam takie fazy załamki i wtedy sobie myślę, że w sumie walić to, ale potem orientuję się,że jednak nie po to 5 lat się zarzynałam, żeby teraz odpuścić i nie ciągnąć z tego korzyści.

ja tak chyba też z miesiąc spędziłam nad czymś czego nie cierpię nawet w szpitalu jak byłam, ale nic straconego

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;64855961]@ się chyba zjawi niebawem, właśnie pożeram bułę z dżemem truskawkowym i Nutellą a do sukienki sie pewnie nie zmieszczę jak tak dalej pójdzie [/QUOTE]

oj Tobie to chyba nie grozi
__________________
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 11:31   #1876
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
to już rozumiem motywację, ale widzę w Tobie potencjał artystyczno-organizatorski jakieś rękodzieło również i bardziej niż na etacie mam wizję Ciebie jako właścicielki małej firmy w spokoju zarządzanej z domowego zacisza

dobrze, że mi wyjaśniłaś o co chodzi z tym dr z prawa! pojęcia nie miałam! Jeśli chodzi o habilitację to ponoć przepisy się zmieniły i teraz baaaaaaaardzo ciężko zrobić.. przynajmniej w medycynie już nazwisko i znajomości nie wystarczą, trzeba mieć zagraniczne rekomendacje itd.

A jeśli chodzi o obronę narodową to nie skomentuję, bo myślę, że mamy podobne zdanie w naszych czasach jest tyle kierunków-krzaków, że aż mi słabo nie rozumiem po co komu niektóre studia..zmarnowane lata i pieniądze podatników..



Żeby nie było tak stronniczo to uważam, że powinny być studia z kulinariów (moim zdaniem wiedza dobrego szefa kuchni jest bezcenna) i mechaniki samochodowej (wydaje mi się, że naprawić samochód jest coraz trudniej i zawodówka/technikum nie wystarczy).


czuję, że wywołam burzę
Dziękuję
Też się w tym widzę, tylko mam za mało odwagi,żeby coś zacząć, boję się,że się nie uda , chyba nie mam duszy ryzykanta i to mnie bardzo stopuje... Ale mylę,ze wlasnie jak już bede na tym doktoracie to bede mogła sobie cos ogarnąć, bo jest sporo czasu Tylko problem w tym,że też nie wiem co - chciałabym i coś szyć, i zaproszenia robić i obrazy malować i inne xD
U nas nie jest tak źle z habilitacją, da się zrobić
Mam podobne zdanie na temat studiów, w ogóle uważam,że np. prywatne szkoły powinny być zlikwidowane i niektóre kierunki też.

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;64855961]@ się chyba zjawi niebawem, właśnie pożeram bułę z dżemem truskawkowym i Nutellą a do sukienki sie pewnie nie zmieszczę jak tak dalej pójdzie [/QUOTE]
Witam w klubie, z tym że u mnie mega mdłości
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 11:31   #1877
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez ann2016 Pokaż wiadomość
Dziękuję Pierwsza tak lajtowa rozmowa od dawna. Chyba dlatego, że wiem, że tak naprawdę nie muszę się płaszczyć bo nie zależy mi na pracy:P Znaczy chce pracować a nie siedzieć w domu ale wiem, że jak do pracy nie pójdę to też nie będzie tragedii więc nie musiałam się zgadzać na żadne chore warunki - no ale tu takich nie było


Czekam na kuriera, potem chce jechać do biblioteki i po M.
Musimy dziś wrzucić zdjęcia do folderu i wysłać plik do wywołania co będzie z głowy
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 11:36   #1878
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Dzień dobry wróciłam z pazurków miałam mieć próbne ślubne, a skończyłam na czarnych świecących w ciemności

Wysłano z Huawei P9 Lite...
__________________
Verified Maidens
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 11:37   #1879
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Dzień dobry wróciłam z pazurków miałam mieć próbne ślubne, a skończyłam na czarnych świecących w ciemności

Wysłano z Huawei P9 Lite...
Pomyśl jak zaskoczyłabyś gości takimi pazurkami
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-02, 11:38   #1880
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość




Żeby nie było tak stronniczo to uważam, że powinny być studia z kulinariów (moim zdaniem wiedza dobrego szefa kuchni jest bezcenna) i mechaniki samochodowej (wydaje mi się, że naprawić samochód jest coraz trudniej i zawodówka/technikum nie wystarczy).


czuję, że wywołam burzę
przecież są w Olsztynie jest inżynierka na kierunku techniki i sztuka kulinarna (mam jedną koleżankę z inż po tym kierunku i pracuje w jakiejś dobrej restauracji w Warszawce, chyba nawet z jakąś gwiazdką M.)

a mój tż jest po mechanice i budowie maszyn. Jako pracę inż zrobił swój samochód, którym jeździmy w terenie bo to taki typowy buggi pod teren. No i uczelnia chciała odkupić ten samochód żeby postawić na wydziale mechaniki.
Znam kilku mechaników samochodowych po studiach, ale nie są to Panowie po 50, tylko młodzi faceci, którzy naprawę kumają i w 3sek ogarniają co się mogło zadziać - podobnie jak mój tż.

nasze samochody nie widziały serwisów i warsztatów, tylko jeśli konieczne są jakieś profesjonalne narzędzia (np. w nowych samochodach nie da sie tak po prostu wymienić klocków tylko trzeba odciągnąć takie łapy specjalnym przyrządem, który kosztuje od czapki pieniędzy) to wtedy jedziemy do kogoś znajomego żeby to zrobił, ale resztę pracy tż robi sam.


edit: jeśli ktoś ma smykałkę do jednego czy do drugiego to na zawodówce czy technikum nie skończy edukacji jakieś kursy itd.. wydaje mi się, że z biegiem lat zawodówki i technika straciły swoją funkcję. Kiedyś to były szkoły, które kształciły specjalistów (powiedzmy jeszcze 20 lat temu), teraz do tych szkół idzie w większości (!) albo patola, której nie chce się uczyć albo osoby, które nigzie więcej się nie dostały.. bo wprowadzono jakieś chore kryteria i egzaminy na koniec gimnazjum.

Kiedyś jak ktoś sobie nie radził z życiem to państwo dało mu prace, choćby grabienie liści. Teraz tego nie ma i wszyscy i tak wolą siedzieć na zasiłku, a jeśli ktoś nie ogarnia to i tak zawodówki czy technikum nie skończy..

chciałabym żeby wróciły czasy, gdzie maturę mieli nieliczni i studia też kończyła garść najlepszych..
patrząc na swoich znajomych i zdjęcia na fb z dyplomem mgr to czasami myślę sobie "dokąd zmierzasz Polsko?"
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet

Edytowane przez mtynai
Czas edycji: 2016-09-02 o 11:43
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 11:39   #1881
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Pomyśl jak zaskoczyłabyś gości takimi pazurkami
Nie kuś ! Haha

Pies od 20minut stoi w drzwiach, szczeka i boi się przejść... Ehh ten to ma jazdy

Wysłano z Huawei P9 Lite...
__________________
Verified Maidens
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 11:42   #1882
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Dziękuję
Też się w tym widzę, tylko mam za mało odwagi,żeby coś zacząć, boję się,że się nie uda , chyba nie mam duszy ryzykanta i to mnie bardzo stopuje... Ale mylę,ze wlasnie jak już bede na tym doktoracie to bede mogła sobie cos ogarnąć, bo jest sporo czasu Tylko problem w tym,że też nie wiem co - chciałabym i coś szyć, i zaproszenia robić i obrazy malować i inne xD
U nas nie jest tak źle z habilitacją, da się zrobić
Mam podobne zdanie na temat studiów, w ogóle uważam,że np. prywatne szkoły powinny być zlikwidowane i niektóre kierunki też.
Zdecydowanie się zgadzam ze zdaniem na temat likwidacji prywatnych kierunków, bez obrazy dla nikogo, ale moim zdaniem przez takie praktyki zwykłe państwowe studia stają się gów** warte. Ty się starasz, tyrasz, żeby Cię przyjęli na studia, a ktoś ma kasę, zapłaci i ma. Nie ważne czy ma do tego powołanie czy nie :/ Teraz każdy może być magistrem.
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 11:44   #1883
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Bony, w życiu klubu nie nadrobię
Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
o boziu, w moim mieście znowu będą food trucki i jeden z lodami tajskimi
u mnie jutro "futraki" ale ostatnio się zawiodłam trochę jakaś bida była

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość

Żeby nie było tak stronniczo to uważam, że powinny być studia z kulinariów (moim zdaniem wiedza dobrego szefa kuchni jest bezcenna) i mechaniki samochodowej (wydaje mi się, że naprawić samochód jest coraz trudniej i zawodówka/technikum nie wystarczy).


czuję, że wywołam burzę
hmmm podejrzewam, że na politechnikach są, przynajmniej na lubelskiej kiedyś był na pewno mam znajomego mechanika właśnie po takim kierunku
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 11:50   #1884
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Przede wszystkim mówię o takich kierunkach typu wspomniana obrona narodowa prywatna, politologia prywatna itp, bo takie coś nawet na państowej uczelni jest mało warte niestety. Rozumiem np. psychologię czy architekturę prywatną, bo czasem zdarzają się szkoły z dobrym poziomem a na kierunki publiczne jest często mały nabór, aczkolwiek nie bardzo rozumiem istotę prawa czy medycyny, bo i tak chyba nie możesz przystąpić do egzaminu dalszego.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2016-09-02 o 11:55
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 11:55   #1885
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

U mnie wymówek nie było, koniec końców odpadły 3 osoby ale ze względów uzasadnionych zdrowotnych wiec rozumiem



Lolus dobrze robisz gadanie trzeba olać
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 12:16   #1886
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Przede wszystkim mówię o takich kierunkach typu wspomniana obrona narodowa prywatna, politologia prywatna itp, bo takie coś nawet na państowej uczelni jest mało warte niestety. Rozumiem np. psychologię czy architekturę prywatną, bo czasem zdarzają się szkoły z dobrym poziomem a na kierunki publiczne jest często mały nabór, aczkolwiek nie bardzo rozumiem istotę prawa czy medycyny, bo i tak chyba nie możesz przystąpić do egzaminu dalszego.
akurat płatna medycyna na publicznej uczelni nie różni się niczym poza tym, że się placi i trzeba mieć mniej punktów żeby się dostać. także dementuję po częsci


Myslałam, że są kierunki mechaniczne, ale raczej do konstruowania aut, a nie do napraw z kulinariami aż się zdziwiłam super
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 12:19   #1887
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Czekamy w kancelarii i zaczyna mnie to wkurzać, bo nie po to się spieszę, żeby ktoś się spóźniał. Byliśmy umówieni na 13, a tu nikt ani me ani be od 20 minut
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 12:21   #1888
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
akurat płatna medycyna na publicznej uczelni nie różni się niczym poza tym, że się placi i trzeba mieć mniej punktów żeby się dostać. także dementuję po częsci


Myslałam, że są kierunki mechaniczne, ale raczej do konstruowania aut, a nie do napraw z kulinariami aż się zdziwiłam super
Ale to jest płatna na publicznej,a ja mówie o prywatnych W ogóle są medycyny prywatne? Wiem,że tak jest, bo mam kilkoro znajomych własnie, co płacą, bo się nie dostali na dzienne. A chociażby u nas już totalnie inaczej to wygląda, oczywiście zaoczni twierdzą,że oni mają trudniej i mają wiekszą wiedzę, tylko że ich zakres materiału to ok. 30 % tego co my mamy.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 12:23   #1889
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
akurat płatna medycyna na publicznej uczelni nie różni się niczym poza tym, że się placi i trzeba mieć mniej punktów żeby się dostać. także dementuję po częsci


Myslałam, że są kierunki mechaniczne, ale raczej do konstruowania aut, a nie do napraw z kulinariami aż się zdziwiłam super
no jakby bez umiejętności naprawy czegoś, co się później zepsuje to takie studia to byłyby po nic.
To tak jak z medycyną. Raczej lekarz uczy się jak coś naprawić niż tylko zrobić od podstaw.

Tak samo z mechaniką. Jedno z drugim jest ściśle związane, nie znasz konstrukcji pojazdu to go nie naprawisz. I odwrotnie, nie skonstruujesz jeśli nie masz pojęcia jak coś działa. Pewnie ciężko to sobie wyobrazić jeśli nie ma się z tym nic wspólnego
mój tż miał 9 lat jak zrobił pierwszy wózek elektryczny, którym woził swojego brata miał nawet kierunkowskazy i była to przerobiona kosiarka. Niektórzy po prostu się z tym rodzą, że kumają co do czego i później studia pomagają im tylko ukierunkować się, co dokładnie chciałoby się robić w życiu.

Zazdroszczę mu czasami, ze jego praca to pasja i na odwrót
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 12:31   #1890
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Przyszły albumy - bardzo ładne są, także jakby któraś chciała akurat te co wstawiałam link - to są ok

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
no jakby bez umiejętności naprawy czegoś, co się później zepsuje to takie studia to byłyby po nic.
To tak jak z medycyną. Raczej lekarz uczy się jak coś naprawić niż tylko zrobić od podstaw.

Tak samo z mechaniką. Jedno z drugim jest ściśle związane, nie znasz konstrukcji pojazdu to go nie naprawisz. I odwrotnie, nie skonstruujesz jeśli nie masz pojęcia jak coś działa. Pewnie ciężko to sobie wyobrazić jeśli nie ma się z tym nic wspólnego
mój tż miał 9 lat jak zrobił pierwszy wózek elektryczny, którym woził swojego brata miał nawet kierunkowskazy i była to przerobiona kosiarka. Niektórzy po prostu się z tym rodzą, że kumają co do czego i później studia pomagają im tylko ukierunkować się, co dokładnie chciałoby się robić w życiu.

Zazdroszczę mu czasami, ze jego praca to pasja i na odwrót
Też zazdroszczę ludziom takiej pasji, wrodzonych zdolności i tego, że wiedzą co chcą robić a jak już to robią to zapiera dech
Mnie interesuje w jakimś stopniu każda dziedzina o ile jest świetnie przedstawiona, właśnie z pasją. Najbardziej lubię to, że nawet proste wynalazki są pomysłami ludzi i to mnie zawsze zadziwia Nie wspominając o tych skomplikowanych
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 21:37:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.