Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-18, 21:14   #1561
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Hej, my po plenerze Jak dojechalismy na miejsce to tak sie rozpadalo, ze szkoda gadac. Fryzura poszla sie kochac, sukienka uwalona, bo wszedzie mokro, ale pozniej jakos sie poprawilo Zdjecia bedziemy miec w okolicach grudnia, wiec niestety troche sobie jeszcze poczekamy A film chyba w przyszlym miesiacu

W ogole dziewczyny tak chetnie obejrzalabym sobie Wasze filmy, ze nawet nie macie pojecia!
Jejku ja też chcę chociaż Wasze teledyski obejrzec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 21:14   #1562
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

U nas pytania były i po cywilnym i takie same po kościelnym czy sie cos zmieniło. Mieszkaliśmy juz razem wiec ogromnych zmian nie było powiedzmy

Odpowiadamy zawsze tak samo - niby tak samo ale inaczej
Samo poczucie związku jest troszke jakos inne,jakos po ślubie nam inaczej jednak, do kościoła jak idziemy na msze tez wreszcie jesteśmy mężem i żoną wiec czuje sie tak jakos ogolnie wewnętrznie inaczej.

Edytowane przez 52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Czas edycji: 2016-10-18 o 21:17
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 21:26   #1563
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
Aj coś czuję cyrk przy usadzaniu gości
Jak rozsadzałyście swoich? Bliżej Was siedzieli rodzice i blizsza rodzina czy zaczynałyście od znajomych?
My siedzieliśmy sami ale po naszej prawej i lewej stronie siedzieli znajomi blisko. Rodzina dalej na przeciwko nas.

Ladyl jesteś tak ładna dziewczyna, żebym się nie doszukiwala niczego
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 21:56   #1564
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość


U nas to była chyba najgorsza część.. a ile się przy tym pokłóciliśmy Przy naszym stoliku siedzieli znajomi + młodsze osoby z rodziny. A starsi członkowie obu rodzin mieli swój stolik.
U nas przy stole tylko świadkowie z OT siedzą, mamy po prawej i po lewej stronie stoły, taką podkowę i nie wiem jak ich usadzac

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
moi rodzice usadzili gości z naszej rodziny w 5 minut w spokoju, my z T młodych jakoś w 10 minut, a teście dwa dni, z czego oba się kłócili

z nami przy stole siedzą kuzyni i znajomi
oby u mnie kłótni nie było

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Znajomi z nami, rodzina dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Przy naszym stole też siedzieli młodzi ludzie - znajomi i rodzina, a starsi z rodziny przy dwóch innych, z usadzaniem nie było problemów, na szczęście
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Mieliśmy trzy stoły. Po prawej rodzinę, w środku kuzynostwo i kulturalni znajomi a ostatni to mieszanka wybuchowa co siedziała na zewnątrz. Rodzice siedzieli między rodzina a kto bliżej? Nawet nie zwróciłam uwagi.
Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
My siedzieliśmy sami ale po naszej prawej i lewej stronie siedzieli znajomi blisko. Rodzina dalej na przeciwko nas.

Ladyl jesteś tak ładna dziewczyna, żebym się nie doszukiwala niczego

Dzięki dziewczyny posadzimy w takim razie bliżej znajomych
__________________
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 01:05   #1565
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Nas też każdy pyta, jak po ślubie. Mieszkaliśmy ze sobą już wcześniej, ale mimo to jest inaczej, lepiej, miłość jest większa czy intensywniejsza, sama nie wiem, jak to określić, ale jest mega i oboje czujemy duuużą więź No i mężujemy i żonujemy sobie przy każdej okazji
U nas podobnie. Ogólnie już prawie rok mija,a my dalej jesteśmy trochę na ślubnym haju i jaramy się małżeństwem

I po ślubie jeszcze bardziej doceniam to mieszkanie razem, bo widzę te zmiany takie w uczuciach przede wszystkim i mogę sie na nich skupić, a nie tylko na tych fizycznych.

No i chyba najfajniejsze jest właśnie to poczucie nieodwołalności, że to jest ta Twoja osoba, że już na zawsze, że masz się troszczyć o nią i robić wszystko, żeby związek przetrwał, bo to motywuje do większych kompromisów.

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
hej!

ledwo żyję, ten kaszel mnie wykończy, normalnie płuca wypluję
mam leki, ale na zwolnienie nie pójdę, bo do czwartku muszę zrobić jedną robotę :/
Zdrówka
Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ja ogólnie wstydzę się zdjęć.. po drugie nienawidzę swojego głosu, nosa, ruchów i kilku innych rzeczy
Weź przestań, śliczna jesteś

Idę zaraz z tż na uczelnię, pochodzę sobie po sklepach w miasteczku i pójdę do biblioteki.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 05:27   #1566
kotzdzisiu
Wtajemniczenie
 
Avatar kotzdzisiu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 320
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;66530916]
Samo poczucie związku jest troszke jakos inne,jakos po ślubie nam inaczej jednak, do kościoła jak idziemy na msze tez wreszcie jesteśmy mężem i żoną wiec czuje sie tak jakos ogolnie wewnętrznie inaczej.[/QUOTE]
Dokładnie

Kaszle jak ze studni, ja nie wiem kiedy ja wzydrowieje
Lecę na uczelnię, jutro w pracy, piątek uczelnia Ale chyba na piątek lekarza zaplanuję. Czuję się jak
kotzdzisiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 05:41   #1567
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

3 DDŚ

Obudziłam się o 1 w nocy i przypomniało mi się że nie napisaliśmy maila do zespołu, żeby poinformować ich o pierwszym tańcu itd. mam nadzieję, że to dla nich nie będzie za późno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-19, 06:23   #1568
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Heeeeeeeej

Podczytywałam Was, ale kompletnie nie miałam czasu odpisać

Jestem już PO to było najlepsze wesele na jakim było. Wszystko było fantastyczne.
Jedna osoba nie dotarła (ale teoretycznie o tym wiedzieliśmy, że tak będzie).
Jeśli macie ochotę to oczywiście napiszę Wam relację
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 07:00   #1569
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Izka zaraz już będzie TEN DZIEŃ!
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 07:01   #1570
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
Heeeeeeeej

Podczytywałam Was, ale kompletnie nie miałam czasu odpisać

Jestem już PO to było najlepsze wesele na jakim było. Wszystko było fantastyczne.
Jedna osoba nie dotarła (ale teoretycznie o tym wiedzieliśmy, że tak będzie).
Jeśli macie ochotę to oczywiście napiszę Wam relację

To super! Jasne, że chcemy
__________________
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 07:02   #1571
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;66514716]Dziewczyny co za dzień, w drodze do ginekologa miałam wstąpić do laboratorium oddać mocz do badania i zgadnijcie co wleciało mi to "pseudo szczelne" opakowanie jak grzebałam w torebce i wszystko się wylało (na szczęście do reklamówki) Masakra, jaki wstyd!
Idę dalej do lekarza, wchodzę a tam jakiś koleś, nie miła Pani doktor! Okazało się że mają dwóch lekarzy o takich samych nazwiskach- panią i pana. Jak miło. Zrobiłam odwrót i wyszłam zapisać się do Pani na 5 listopada dopiero[/QUOTE]
O maminko
[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;66515101]
My mamy mieć film za ok. 3 miesiące, jestem trochę zmartwiona. Zapomniałam Wam napisać, ale dzień przed ślubem zadzwonił do mnie mój kamerzysta, że jest w szpitalu i wysle zastępstwo (swojego wspołpracownika z którym zawsze kręci i jakiegoś pomagiera, oczywiście zaproponował zniżkę , przepraszał itp.) Napisałam do niego wczoraj (minął miesiąc od ślubu) i powiedział, że znowu wylądował w szpitali i na film będzie trzeba czekac ok. 3 miesięcy. :/[/QUOTE]
Po tych wszystkich historiach jakie słyszałam o kamerzystach i fotografach jakoś ciężko uwierzyć mi w takie wyjaśnienia
Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
U nas się również nic nie zmienilo poza nazewnictwem chociaż ja nadal nie używam określenia maz, bo jakoś mi cieżko przez usta przechodzi
Ja tak miałam z narzeczonym, chyba w ogóle tak nie mówiłam o TŻ, za to z mężem problemu nie mam
Cytat:
Napisane przez klakla91 Pokaż wiadomość
Swoją drogą są jakieś limity czasowe na odebranie gotowego prawka? Nie po drodze mi do starostwa, a mąż za dwa tygodnie jedzie po dowód rejestracyjny.
Nie wiem czy są limity czy nie, ale dowiedz się czy może Ci mąż odebrać, bo u mnie można tylko osobiście, żadne upoważnienia nie wchodzą w grę.
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-19, 07:08   #1572
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Izka zaraz już będzie TEN DZIEŃ!
ja już myślami jestem przy sobocie wczoraj się stresowałam, a dziś mam od rana ciągłe poczucie radości
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 07:11   #1573
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Mtynai chcemy relacje
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 08:04   #1574
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Witam sie z pracy. Bardzo boli mnie kolano od kilku dni, a chcieliśmy pojechać na narty w tym roku. Boje sie zeby nie było to nic poważnego.
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 08:06   #1575
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
My siedzieliśmy sami ale po naszej prawej i lewej stronie siedzieli znajomi blisko. Rodzina dalej na przeciwko nas.

Ladyl jesteś tak ładna dziewczyna, żebym się nie doszukiwala niczego
Dziękuję Kochana;*
Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
O maminko
Po tych wszystkich historiach jakie słyszałam o kamerzystach i fotografach jakoś ciężko uwierzyć mi w takie wyjaśnienia

Ja tak miałam z narzeczonym, chyba w ogóle tak nie mówiłam o TŻ, za to z mężem problemu nie mam

Nie wiem czy są limity czy nie, ale dowiedz się czy może Ci mąż odebrać, bo u mnie można tylko osobiście, żadne upoważnienia nie wchodzą w grę.
Narzeczony to już w ogóle dziwne slowo długie i nieporeczne za to TZ lubi sobie wspomnieć że jestem jego żona

Jeszcze 8 dni i podróż poslubna!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 08:08   #1576
Fragaria_
Wtajemniczenie
 
Avatar Fragaria_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 308
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Dzień dobry

Czekałam pod pracą 45 min, aż się zwolni jakieś miejsce parkingowe W międzyczasie dwa samochody mi podebrały miejsce No ale udało się za trzecim razem


Cytat:
Napisane przez klakla91 Pokaż wiadomość
Ja do banku doszłam, nowa karta do mnie też doszła, ale jeszcze nie doszłam do tego, żeby ją aktywować

Swoją drogą są jakieś limity czasowe na odebranie gotowego prawka? Nie po drodze mi do starostwa, a mąż za dwa tygodnie jedzie po dowód rejestracyjny.
Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość

Nie wiem czy są limity czy nie, ale dowiedz się czy może Ci mąż odebrać, bo u mnie można tylko osobiście, żadne upoważnienia nie wchodzą w grę.
Klakla - Też nie wiem nic o limitach, ale Ty masz Starostwo w Węgrzcach? Ja tam odbierałam Tż prawko parę lat temu, miałam upoważnienie a Pan tylko zapytał kim jest dla mnie Tż. Ale najlepiej zadzwonić, bo mogło się coś pozmieniać

Jeżeli chodzi o kartę do bankomatu, to czekam już prawie 2 tygodnie na nową aż mi przyjdzie
Fragaria_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 08:27   #1577
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Cytat:
Napisane przez Fragaria_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Czekałam pod pracą 45 min, aż się zwolni jakieś miejsce parkingowe W międzyczasie dwa samochody mi podebrały miejsce No ale udało się za trzecim razem
U nas n a firmowy parking wstęp mają tylko vipy, więc też zawsze kombinuję Ogólnie zostawiam przy ulicy, ale w środy jest tam targ i jadę wcześniej z domu żeby się czaić na wolne miejsca gdzie indziej Dziś stoję w błocie po kostki, a jestem TŻta świeżo umytym autem, bo moje się lakieruje Niby mamy kaufland pod pracą, ale zamontowali sobie bramki, które zamykają czasem w dziwnych momentach i liczą sobie 5 dyszek za wyjechanie

Coś mnie bierze, a w piątek mieliśmy mieć sesję, w dodatku na piątek zapowiadają deszcz i zimni, chyba nigdy nie zrobimy tej sesji
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 08:41   #1578
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
3 DDŚ

Obudziłam się o 1 w nocy i przypomniało mi się że nie napisaliśmy maila do zespołu, żeby poinformować ich o pierwszym tańcu itd. mam nadzieję, że to dla nich nie będzie za późno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dałam pendrive z piosenka w dniu wesela po kościele
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 08:57   #1579
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Nie wiem czy są limity czy nie, ale dowiedz się czy może Ci mąż odebrać, bo u mnie można tylko osobiście, żadne upoważnienia nie wchodzą w grę.
Dzięki za odpowiedzi

Pani mi sama dała upoważnienie, więc wiem, że może odebrać Za darmoszkę, bo teściowa wg ustawy musiałaby już płacić. Szukałam i nigdzie nie znalazłam, więc poczeka jeszcze. Zresztą miało być gotowe dopiero za tydzień

Fragaria, nie, trochę dalej od Krakowa
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-19, 08:57   #1580
Fragaria_
Wtajemniczenie
 
Avatar Fragaria_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 308
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
U nas n a firmowy parking wstęp mają tylko vipy, więc też zawsze kombinuję Ogólnie zostawiam przy ulicy, ale w środy jest tam targ i jadę wcześniej z domu żeby się czaić na wolne miejsca gdzie indziej Dziś stoję w błocie po kostki, a jestem TŻta świeżo umytym autem, bo moje się lakieruje Niby mamy kaufland pod pracą, ale zamontowali sobie bramki, które zamykają czasem w dziwnych momentach i liczą sobie 5 dyszek za wyjechanie
My nie mamy niestety firmowego parkingu, ale wzdłuż ulicy po dwóch stronach można zaparkować, więc rano podjeżdżam i czatuję aż ktoś w końcu wyjedzie. Nie ma tu już strefy, więc dlatego tak ciężko, a 200 metrów dalej w strefie miejsca a miejsca. Też właśnie przez to codziennie wcześniej wstaję i wyjeżdżam... Czasem się zdarzy i jestem już przed 7:30 ale co z tego jak sobie czekam i czekam
A samochodem się nie przejmuj bo się go umyje, a miejsce ważniejsze

Byłam wczoraj odebrać buty z reklamacji, ale okazało się, że nie mają tych samych w moim rozmiarze i muszę czekać do końca tygodnia aż sprowadzą...

Przeszłam się jeszcze przez galerię w poszukiwaniu płaskich butów na jesień i w dalszym ciągu potwierdza się zasada, żebym kupowała wtedy jak coś mi się spodoba, a nie wtedy kiedy muszę, bo nic nie mogę znaleźć
Fragaria_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 08:59   #1581
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Dzień dobry Znowu obudziła mnie wiertarka sąsiadów, to już trzeci tydzień

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
ja dane zmieniałam w banku, ale powiedzieli mi, że karty nie muszę wymieniać bo i tak nikogo nie obchodzi jakie tam jest nazwisko a po co wydawać kasę jeżeli faktycznie nikt tego nigdy nie sprawdzał
Jak zmieniałam dane to pani od razu wysłała wniosek o nową kartę, może zależy od banku
Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
3 DDŚ


Mtynai gratulacje, żono
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 09:02   #1582
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54



Wstałam połamana juz jakis czas cos mnie bierze, musze zacząć znow pic czystek moze
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 09:08   #1583
ann2016
Zakorzenienie
 
Avatar ann2016
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 430
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Witam się z pracy
Głowa mnie boli
ann2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 09:09   #1584
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

mtynai gratulacje

Prawdopodobnie jutro będziemy rezerwować wycieczkę do Kioto Chcemy zobaczyć sporo rzeczy, więc jedziemy na tydzień.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 09:12   #1585
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Ja dałam pendrive z piosenka w dniu wesela po kościele
Nasz świadek dał Dj pendrive z prezentacją dla rodziców dopiero po pierwszym tańcu.
Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Znowu obudziła mnie wiertarka sąsiadów, to już trzeci tydzień


Jak zmieniałam dane to pani od razu wysłała wniosek o nową kartę, może zależy od banku



Mtynai gratulacje, żono
W moim banku było tak samo i noc za to nie płaciłam.
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 09:18   #1586
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
3 DDŚ

Obudziłam się o 1 w nocy i przypomniało mi się że nie napisaliśmy maila do zespołu, żeby poinformować ich o pierwszym tańcu itd. mam nadzieję, że to dla nich nie będzie za późno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
odliczamy razem z Tobą!

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
Heeeeeeeej

Podczytywałam Was, ale kompletnie nie miałam czasu odpisać

Jestem już PO to było najlepsze wesele na jakim było. Wszystko było fantastyczne.
Jedna osoba nie dotarła (ale teoretycznie o tym wiedzieliśmy, że tak będzie).
Jeśli macie ochotę to oczywiście napiszę Wam relację

Pewnie, że chcemy!
Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Po tych wszystkich historiach jakie słyszałam o kamerzystach i fotografach jakoś ciężko uwierzyć mi w takie wyjaśnienia
Właśnie też mam sceptyczne podejście do tych wymówek...


Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Jeszcze 8 dni i podróż poslubna!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cieszę się razem z Tobą, będzie bosko! Mam nadzieję, że będziesz nas tu odwiedzać ze znakiem życia jak będziesz miała możliwość

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
mtynai gratulacje

Prawdopodobnie jutro będziemy rezerwować wycieczkę do Kioto Chcemy zobaczyć sporo rzeczy, więc jedziemy na tydzień.
Ale super, zazdroszczę !
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 09:20   #1587
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Napiszę krótką relację bo pewnie mało kto ją przeczyta

Zacznę od tego, że na naszej sali weselnej w piątek, dzień przed weselem była duża impreza (120osob) i nie mogłam wcześniej założyć swoich dekoracji... więc w sobotę od 7:00 rano razem z siotrą wszystko robiłyśmy.
W tym czasie teść przywiózł wędliny i prosiaki na wiejski stół, mój kuzyn z wujkiem pomagali dmuchać balony helem (ciężko szło bo było bardzo zimno na zewnątrz i szybko balony nam pękały).
Jako dekorację sali wykorzystaliśmy również odrestaurowaną przez mojego tatę MZ-etkę z 1984r.
Do 13:00 wciąż latałam i zajmowałam się salą i hostelem dla gości. o 13:00 zaczął się mój makijaż. Między makijażem a fryzurą miałam pół godziny przerwy kiedy czekałam na fryzjera... i.. wtedy tylko dopadł mnie lekki stres.
Na zewnątrz było jedynie +1*C i silny wiatr.. a mi cały dzień było tak gorąco, że chodziłam na krótki rękaw.

Wkurzało mnie, że WSZYSCY wydzwaniali do mnie od kilku dni, a w dniu ślubu.. co 5 minut.. tak jakbym miała wejść do gwiazdy w miniplayback show i wyjść po 30 sek już umalowana i ubrana.. tyle przecież miałam wolnego czasu, że można bylo mnie męczyć telefonami.

około 15:20 zaczęli zbierać się goście pod domem.. i zaczęli wchodzić do środka, ale moja mama kazała im stać w koryatrzu żeby mnie nie oglądali przed mężem. Raz tatka wszedł do salonu jak już stałam w sukni i chciał powiedzieć, że ślicznie wyglądam, ale wydusił tylko "śli,.." i wyszedł z załzawionymi oczami.

No i rozbrzmiała muzyka pod domem, co znaczyło, ze mój luby dojechał z muzykantami (trąbka, gitary i saksofon !!!!! mega, bez harmoszki !! )
Wszedł do domu.. i miał taką minę, że nie wiedziałam czy mu się podobam czy nie ale po chwili powiedział, ze jestem taka piękna i się rozpłakał, a ja razem z nim :P
Mama przeszła do błogosławieństwa (fotograf przewrócił oczami bo były inne ustalenia haha), ale jakoś poszło. Tata płakał i bardzo mnie wzruszyło to, jak podeszła do nas mojej mamy siostra i też nas pobłogosławiła. Wtedy się popłakałam też.
Mieliśmy zrobić udawane wyjscie ale okazało się, że bramy już są to poszliśmy

Muzycy nam przygrywali, sąsiedzi moich rodziców przygotowali scenkę. Przeprali się za cyganów i sąsiadka wróżyła nam przyszłość, oczywiście szczęśliwą. A później obsypali nas cekinami. Dostaliśmy jakąś durnostojkę i kwiaty (przez które prawie porwałam tiul sukni bo mi się siatka z sukni wkręciła w te tiule ;P )

kolejną bramę zrobili mechanicy od tż z pracy. Stanęli przebrani w fartuchy i czapki, mieli ze sobą duże logo firmy i kanę na mleko, pomalowaną na biało z podpisem MLEKO 40% super się postarali

Pojechaliśmy do kościoła, ale okazało się, że nie mam dowodu ani kartki od spowiedzi JAK ZWYKLE
zawróciliśmy szybko do domu, a goście marzli pod kościołem
Była pełna Bazylika ludzi, do ostatnich ławek (około 70 rzędów :O ) ale mało twarzy wychwyciłam po drodze, same koleżanki z wizażu

Tato poprowadził mnie do ołtarza.. jak przekazywał moją rękę mężowi to też powiedział tylko "dbaj" bo na "o nią" zabrakło mu tchu
Pamiętam całą mszę, mieliśmy piękne kazanie, czytanie przeczytał brat tż, a psalm śpiewała moja bliska koleżanka.
Moja świadkowa niestety nie byla obecna na naszym ślubie, znowu leży w szpitalu i dwa dni przed musiałam poprosić inną koleżankę. Tż mówił, że jak na nią patrzył w trakcie ślubu jak śpiewała (ma piękny głos) to znowu miał łzy w oczach.

Msza zleciała szybko, nie miałam żadnego okrycia i zimno poczułam dopiero jak wyszliśmy pod kościół i ludzie zaczęli składać nam życzenia mimo, że mówiłam, że zrobimy to na sali.
Było sporo znajomych moich i moich rodziców, którzy nie byli na weselu, a przyszli do kościoła.
Rodzice poprosili swoich znajomych z klubu motocyklowego o obecność i odprowadzili nas spod domu do kościoła i później na salę starymi motorami i dużym fiatem my oczywiście jechaliśmy naszym landcruiserem z 86r.

Co do samej przysięgi, żadne z nas się nie pomyliło, mówiliśmy wyraźnie i patrzyliśmy sobie w oczy. To było magiczne.

Pierwszy taniec wyszedł nam kołkowato bo nie zdążyłam poprawić sukni, a podczas obiadu poluzowała mi się i trochę ją deptałam.
O dziwo suknia nawet nie jest brudna (trochę zakurzona od dołu).. i nic nie uległo porwaniu ani zniszczeniu. tiule całe!
Wszyscy komentowali, że nigdy nie widzieli, żeby pani młoda tak dobrze bawiła się na swoim ślubie. Czas szybko mijał, ale staraliśmy się z każdym zatańczyć i wypić kieliszka (chociaż najpierw mielismy zamiar nie pić )

Furorę robił zespół (właściciel następnego dnia pytał kto grał bo cała obsługa sali mówiła, że nigdy nie widzieli takiej kapeli), dekoracje (koleżanka ogarniała mi bukiety, resztę dekoracji zrobiłam sama.. nawet 1,5m litery M i R).
Poza tym ludzie oszaleli przy fotobudce i ciągle były kolejki.
Fotograf około 21 rozstawił mini studio foto i mamy zdjecie z każdym z imprezy więc ekstra bo każdy będzie mial z nami pamiątkę.

Obtańczyłam wszystkich na sali i ciągle od kolegów słyszałam komplemety, że mam piękną suknię i wyglądam jak księżniczka. Jeden nawet powiedział, ze życzyłby sobie, żeby jego ewentualna żona w dniu ślubu tak wyglądała. Każdy gratulował mojemu mężowi żony, a on chodził dumny jak paw. Tym bardziej, że na sali obecni byli kierownicy z innych działów z jego firmy. wyglądaliśmy świetnie i tak też się czuliśmy. Oboje byliśmy dumni z naszej pracy włożonej w ten dzień.

Czas bardzo szybko leciał. Zaraz okazało się, że jest 22:00 i podziękowania dla rodziców. Daliśmy tylko bukiety kwiatów, później wjechał tort. Jeszcze nie mam zdjęć, ale był pięciopiętrowy, biały i oblany różową czekoladą, która spływała nierówno po bokach. Przystrojony był w kwiaty. Nie chciałam żadnych rac ani świeczek, ale zanim zobaczyłam to babki już zdążyły wbić dwie i zrobić wielkie dziury po bokach było to jedyne, czego nie dałam rady ogarnąc w porę :P
i już trudno, poszlo z fajerwerkami

oczepiny były tradycyjne, najpierw test zgodności, wszyscy się śmiali, a mój tż miał dziurę w skarpetce haha (wodzirej kazał nam zdjąć buty). W trakcie tańca mu się poprzecierały skarpetki więc zabawa była dobra.
Później rzucaliśmy welonem i muchą. Muchę zlapał brat tż, a welon moja koleżanka. Później do końca imprezy bawili się razem, więc chyba przypasowała im ta rola nowej pary młodej
kolejną zabawą była "ręka-noga", tutaj aż osiem par się zgłosiło i figury były mega.
Chociaż jeden znajomy upadł na swoją narzeczoną i ją przygniótł (a waży ponad setkę, a ona jest drobniutka).. później ona była już na niego ciągle zła bo ją szarpał w tańcu (wiadomka - you can dance - vodka) i jak zapytałam go czemu M. jest zła to stwierdził, że się obraziła bo on lepiej tańczy

Czas do 4:00 poleciał bardzo szybko. Zespół skończył grać po 4:00 i do około 5:00 jeszcze się składali, a wodzirej puszczał swoją muzykę.
Nie było disco polo na naszym weselu, a mimo to wszyscy świetnie się bawili. Na sam koniec jeden wujek MĘŻA z Niemiec zamówił u wodzireja "żono moja", które odtańczyłam z innym wujkiem męża ledwo stojącym na nogach.
Była ekstra zabawa, moja koleżanka przyjechała z parą gejów, którzy bawili ciągle towarzystwo. na parkiecie robili cuda, a ja wytańczyłam się z nimi jak nigdy.

Siedzieliśmy jeszcze do około 7:30 bo kuzyn uparl się, że musi ze mną pogadać. Mąż poszedl już do pokoju, a ja zostałam na chwilę pogadać i kuzyn mi się też popłakał, że się cieszy, że mógł z nami być.
Mąż napisał smsa, że nasza noc poślubna trwa więc poszłam

Nikt się nie napił tak żeby trzeba bylo go wynosić z sali, bardzo mało wódki i bimbru poszło. Najlepiej szły wędzone ryby (mieliśmy olbrzymi stół z wędzonymi rybami na pięknych stojakach), stół wiejski i jedzenie na stołach. Żarcie było świeże i naprawdę pyszne. W ilościach nie do przejedzenia. Bardzo nas to cieszyło.

Wszyscy gratulowali nam wesela, robili zdjęcia dekoracji i kwiatów. Furorę robiła MZtka taty. W trakcie przygotowań myślałam kilka razy, że nigdy więcej nie chciałabym wesela, ale kiedy minęło.. oboje stwierdziliśmy, że chcielibyśmy jeszcze raz to przeżyć.
Goście żartowali, ze jeśli chrzciny też będą takie z pompą to chętnie przyjadą
chyba musimy to przemyśleć

Jak będę miała zdjęcia od foto to się pochwalę. Pięknie to wyszło i nie żaluję żadnej złotówki wydanej, ani żadnej minuty poświęconej na przygotowania.

jeśli chodzi o prezenty to dostaliśmy sporo pieniędzy.. ale też i mnóstwo dobrych alkoholi (30-letnie whisky i koniaki, wina z lat 80). Dostaliśmy także kilka prezentów.
W tym najbardziej kochaną przez wszystkich pościel (śmialiśmy się, że chyba ta para sama dostała ją na swój ślub i mieli okazję się pozbyć.. bo wzór w niebieskie niebo i słoneczniki 3D ), komplet ręczników z naszymi imionami (ale spoko bo ładne kolory i dobre jakościowo polskie ręczniki) od brata tż, zaparzacz do kawy na bramie, własnoręcznie robione drzewo z szyszek też na bramie, od księdza ikonę poświęconą przez nowego biskupa warmińskiego, dwa kubki z cytatami z pisma św., nalewkę z wiśni od mamy księdza. Poza tym koszyk piknikowy i milusi koc z home&you. Od moich rodziców zegarki fossil i perfumy (dla mnie miss dior, dla tż versace żebyśmy pięknie pachnieli), pościel z dużą kołdrą 200x220 i poszewki na to.
Żadnych sztućców ani talerzy :P Jeden koniak był w zestawie z dwoma kieliszkami.
No i zapomniałam o najważniejszym prezencie. Od mojej siostry i jej narzeczonego dostaliśmy wielką skrzynię, w środku były różne rzeczy z plakietkami (koperta z kasą na rozmnożenie, lotto na szczęście, smoczek na przyszłość, miski i kubki do wspólnego śniadania, herbaty na jesienne wieczory, włóczka i druty na starość, rafaello na osłodę, ibuprom na ból głowy, świeczki na romantyczny wieczór itd..). Ekstra pomysł. No i oczywiście dużo bukietów (właśnie powybuerałam z nich jeszcze zwarte kwiaty, a resztą wywaliłam do śmietnika :P )

Na poprawinach było około 100osób, nie było tańców, wszyscy byli zmęczeni
Bardzo się cieszę, że wszystkim się podobało i chyba 90% gości wychodząc mówiło, że to było najlepsze wesele w ich życiu.
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 09:21   #1588
Fragaria_
Wtajemniczenie
 
Avatar Fragaria_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 308
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Mtynai - Ja również gratuluję

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie jutro będziemy rezerwować wycieczkę do Kioto Chcemy zobaczyć sporo rzeczy, więc jedziemy na tydzień.
ooo, tam to chyba pięknie jest Super! Zazdroszczę
Fragaria_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 09:24   #1589
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

LAdyI ja też zazdroszcze

Tak,Kioto jest ponoć bardzo ładne, ponoć nawet zostało uznane w jakimś rankingu za najpiękniejsze miasto na swiecie, aczkolwiek nie wypowiem się póki nie zobaczę.

W każdym razie cieszę się,bo sporo teraz oglądamy.

Mąż mi dzisiaj kupił prezent - śliczną torebkę a w środku 4 kosmetyki
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 09:27   #1590
Fragaria_
Wtajemniczenie
 
Avatar Fragaria_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 308
Dot.: Październikowe śluby przed nami i już wszystkie będziemy żonami! PM2016 cz.54

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Tak,Kioto jest ponoć bardzo ładne, ponoć nawet zostało uznane w jakimś rankingu za najpiękniejsze miasto na swiecie, aczkolwiek nie wypowiem się póki nie zobaczę.

W każdym razie cieszę się,bo sporo teraz oglądamy.

Mąż mi dzisiaj kupił prezent - śliczną torebkę a w środku 4 kosmetyki
Kochany mąż
W takim razie czekamy na relację
Fragaria_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-23 17:45:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.