Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-28, 09:39   #4651
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Nowa pięknie wyglądacie super, że wakacje udane. jaki następny kierunek obieracie ?

My po tygodniu rodziców wróciliśmy do żłobkowej rzeczywistości i tak jak się spodziewałam był lament rano Midusia czy Pitul płakał na początku? Tymek wręcz ryczy na wejściu a potem już jest ok ale ten moment kiedy muszę go zostawić takiego płaczącego jest straszny

Dziadkowie kupili na dzień dzieckz tą piaskownice żłowia i jakiś basen dmuchany także Tym będzie mógł się wyszaleć jak teraz pojedziemy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 13:29   #4652
nowa92mama92
Zakorzenienie
 
Avatar nowa92mama92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 116
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Dzięki sandrita! Będę polować ba jakiegoś lasta albo tanie loty w sumie obojętnie gdzie A jak nie to pojedziemy na mazury bo tam nas jeszcze nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.2012 - Razem <3
20.06.2015 - Ślub
20.08.2016 - Dwie kreseczki
11.04.2017 - Mały cud <3
nowa92mama92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 13:33   #4653
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Nowa, udanego wypoczynku zazdro!
U nas ostatnio sporo się dzieje, właśnie czekam aż mi przetransportuja męża z sali pooperacyjnej na oddział. Ogólnie pech mnie ostatnio prześladuje, będę miała chwilę to napiszę więcej

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 13:34   #4654
Ejda665
Wtajemniczenie
 
Avatar Ejda665
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Copy ojej mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze z TŻ !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Nowa piękne zdjęcia i piękni wy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ejda665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 13:37   #4655
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Ejda, to planowy zabieg rekonstrukcji więzadeł w kolanie więc nic poważnego no ale wiadomo stres jest. Szkoda tylko ze cały weekend go trzymali w szpitalu

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 13:39   #4656
Ejda665
Wtajemniczenie
 
Avatar Ejda665
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Ojej , to szybkiego powrotu do zdrowia dla TŻ ! Teraz będziesz miała dwójkę dzieci w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ejda665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 16:06   #4657
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Tusiaczek, Maja ma się dobrze póki co. Mam nadzieję, nie będzie jakichś problemów po tym szczepieniu. Teraz się boje ze się ode mnie zarazi bo się załatwiłam siedząc w domu

No i kurcze trzeba chyba jeszcze na pneumokoki teraz szczepic? Ja zapomniałam a w przychodni nic nie mówili i kazali przyjść w 16 miesiącu jak pytałam...

Nowa, super że wakacje udane!

Copy, zdrowia dla tż!




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-28, 17:58   #4658
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Copy szybkiego powrotu do sprawności dla TŻ

Nowa ehhh, zazdraszczam wakacji

Sandrita jeżeli ja odprowadzałam to rozstania były bardzo trudne. W przypadku TŻ-ta znosi to zdecydowane lepiej., czasem wręcz sam raczki wyciąga do swojej ulubionej pani. Podeszliśmy więc do tematu jak na dorosłych przystało i Pitula do żłobka odprowadza tylko tata :P


Pitul w poprzednia niedzielę miał paskudny wypadek na plaży. Biegając po piasku potknął się i paluszkiem poleciał prosto na leżące w piasku szkło. Nie zauważyliśmy
W konsekwencji praktycznie odcięty opuszek palca wskazującego na poziomie połowy paznokcia, dużo krwi, płaczu i szycie w szpitalu. Na paluszki mamy 3 szwy Na szczęście szycie bardzo ładne, wszystko się super goi i w środę idziemy na zdjęcie szwów. Paznokieć jeszcze musi zejść i opuchlizna, ale już jest naprawde dobrze. Bałam się okropnie.

Byliśmy dzisiaj z TŻ w żłobku dla takich jakby warsztatach z okazji dnia mamy i taty. Panie przygotowały prezentację ze zdjęciami maluchów w żłobku, przeplatane wierszykami. Później dzieci z rodzicami robili laurki (Pitul olał ten etap i wyciągnął nas na plac zabaw na chuśtawkę ), a na koniec wszyscy mieliśmy prawie niesłodką wyżerkę :P Było bardzo sympatycznie A czym bardziej poznaję panie opiekunki w żłobku, tym bardziej soie przekonuję, że dobrze wybraliśmy.

U nas wreszcie upały Pitul wyrósł nam z sandałek 20 i na wczoraj szukam rozmiaru 21. Słyszałyście o jakiejś dobrej promocji, poza Smykiem?
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 18:40   #4659
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Copy trzymam kciuki!!!

Nowa, super ze wakacje udane ❤️ nawet widzę piwko na stole
Tez planujemy kolejny wyjazd

Matulu Midusia! Wyściskaj Pitula odemnie biedaczek! Ja po poprostu nie ogarniam tych walających się butelek i szkła.. już kilka razy miałam taka sytuacje ze musiałam zmienić miejsce zabawy bo było szkło rozbite. Nawet nie chce myśleć jak się wystraszylas. Dobrze ze wszystko się dobrze skończyło!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Ja się mało odzywam bo u nas intensywnie strasznie. Dom, praca, ślub siostry... chce już lipiec. I u nas tez upały


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 19:00   #4660
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Copy zdrówka dla tz! Oby szybko wrócił do formy, a Ciebie żeby pech już nie męczył

Nowa jak pięknie super, że wakacje tak wam się udały

Wy już po szczepieniach, a nam uciekło zapomniałam, ale w sumie dobrze, bo teraz takie upały ze i bez tego jesteśmy umeczeni....

Midusia współczuje przeżyć!!! Mam nadzieję, że Pitul dzielnie zniósł szycie i oby się teraz szybko goilo, ale już widzę jakie to nerwy były....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 19:22   #4661
Dracena79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 356
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Nowa zazdro wakacji. Przy okazji spytam czy rejestrując się jako bezrobotna musiałaś mieć zaświadczenie z ZUS o pobieraniu zasiłku macierzyńskiego? Rejestrowałaś się przez internet?

U nas znowu akcja zęby. Cały czas musi mieć coś w buzi. Jak nie ma niczego pod ręką, to właśnie ręke sobie gryzie, tak mocno, że ma ślady. W nocy płakał. Nie mógł spać, a ja razem z nim

Buziaki dla Pitula. Wszyscy jesteście bardzo dzielni. I ciesze się, że żłobek wam się podoba.

Edytowane przez Dracena79
Czas edycji: 2018-05-28 o 19:27
Dracena79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-28, 19:59   #4662
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Dziękujemy jak dobrze pójdzie to jutro go wypisza
Midusia, o matko! Biedny Pitul oby szybko sie zagoilo... fajnie, ze tak dobrze znosi żłobek Ala ostatnie dni spędzą głównie z moimi rodzicami i nie robi to na niej żadnego wrażenia całe szczęście, bo za miesiąc wracam do roboty

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-29, 07:14   #4663
Tusiaczek1
Rozeznanie
 
Avatar Tusiaczek1
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Copy to zdrówka dla TZta. A jak sobie załatwił te więzadła ??

Midusia o rany!! Biedny Pitulek!! Wyobrażam sobie stres i strach przy tym !! oby mu się to ładnie i szybko goilo.
Z tym przedszkolem to świetnie wymyśliliście Haha. Przed tatusiem przecież nie może płakać Haha.

Bagheera to fajnie Wam uciekło ze szczepieniem. Mi tez tak uciekało Puki mnie nie wezwali .

Sun No my mamy iść w czerwcu na pneumo a w grudniu na ostatnia 6w1....i chyba spokój do 6 roku życia 🤪.

U nas katarek do ogarnięcia (nie za duży) ale wyobraźcie sobie byliśmy teraz na kilka dni u moich rodziców i na 2 dni u teściów (mieszkają blisko wiec zazwyczaj łączymy wizyty) i teście mieszkają przy samym lesie. Wczoraj jak wróciliśmy do domu bawimy się z mała a tz patrzy na szyje Martyny i się zastanawia czy jej pieprzyk tam nie urósł - akurat szalała po łóżku wiec ciężko było zobaczyć co to za czarny punkcik, myśle sobie paproch i zaraz go ściągnę...po czym patrzę ten „paproch” nie chce zejść i ma NÓŻKI !!!! Od razu w ryk i wołam na Męża ze to KLESZCZ!!!! Był zaczepiony nóżkami ale ponoć nie „wpity”. Nie wiem bo ja całe koje życie nie miałam nigdy kleszcza ! A żyłam na wsi w górach i lasach i nie było nigdy takiego problemu a my wczoraj nigdzie nie wychodziłyśmy bo wstała akurat jak był mega upał . Albo kot przywlókł (bo akurat wrócił z wojaży) albo teściu . Żeby było ciekawiej rozmawiałam akurat wczoraj z teściowa o kleszczach i boleriozie i tym zapaleniu opon mózgowych po klesCzach bo dużo znajomych ma teraz problemy po kleszczach. Wiem ze panikuje ale ja się panicznie boje tych gnid zasranych. I to JesCze w domu dopadły moje dziecko !!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tusiaczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-29, 14:50   #4664
nowa92mama92
Zakorzenienie
 
Avatar nowa92mama92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 116
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Dracena79 Pokaż wiadomość
Nowa zazdro wakacji. Przy okazji spytam czy rejestrując się jako bezrobotna musiałaś mieć zaświadczenie z ZUS o pobieraniu zasiłku macierzyńskiego? Rejestrowałaś się przez internet?

U nas znowu akcja zęby. Cały czas musi mieć coś w buzi. Jak nie ma niczego pod ręką, to właśnie ręke sobie gryzie, tak mocno, że ma ślady. W nocy płakał. Nie mógł spać, a ja razem z nim

Buziaki dla Pitula. Wszyscy jesteście bardzo dzielni. I ciesze się, że żłobek wam się podoba.
Tak miałam zaswiadcznenie z zusu i rejestrowałam się normalnie w urzędzie.

Jutro idę na kolejną rozmowę w sprawie pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.2012 - Razem <3
20.06.2015 - Ślub
20.08.2016 - Dwie kreseczki
11.04.2017 - Mały cud <3
nowa92mama92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-29, 19:18   #4665
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Tusiaczek, grał w piłkę, ale to juz prawie rok temu było
Nowa, powodzenia na rozmowie

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 10:23   #4666
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Tusiaczku, o rety skąd to paskudztwo wam się przyplatalo....też się ich boję, a raczej właśnie powikłań po nich... kiedyś jak byłam ze Staszkiem na szczepieniu, jakoś w zeszłym roku, to przyszła matka z chłopcem - kleszcz mu się wczepil w jądro pewnie byli gdzieś w terenie i siusial w krzaczkach.... Dobrze, że ta się szybko z nim U was rozprawil.

Nowa powodzenia!!!

U nas też akcja zeby w toku, więc na razie szczepienia nie umawiamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 22:31   #4667
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

kurcze napisałam posta i mi się skasował

Midusia współczuję przeżyć z Pitulem dobrze że ładnie sie goi. Sandałki polecam z tk maxx mają primigi i geoxy poniżej 100 zł. do tego na Szadułkach masz fashion house a tam też coś powinnaś znaleźć co do żłoba to TZ 2 razy odprowadzał Tymka i faktycznie dramatu nie było ale musiał by urlop brać żeby go tydzień zaprowadzać a urlop towar deficytowy...

Tusiaczku dobrze że kleszcz nie wbity ale ja chyba i tak bym zrobiła badanie krwi za jakiś czas tak dla pewności.

Tymek ma zapalenie ucha z kolei pani dr powiedziała że w dobrym momencie przyszłam bo dopiero się zaczyna rozwijać więc powinno się udać zdusić w zarodku. antybiotyk dostał i tydzień bana na żłobeki po takiej przerwie od nowa będzie musiał się przyzwyczajać do chodzenia
dokąd nie poszedł do żłoba to praktycznie nie chorował a teraz wciąż coś. 2 tygodnie chodził potem tydzień wirus teraz wrócił na 3 dni i znowu chory a myślałam że w sezonie wiosenno letnim unikniemy infekcji. o tyle dobrze że póki co nie pracuje bo bym wciąż musiała opieke brać.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-02, 07:14   #4668
nowa92mama92
Zakorzenienie
 
Avatar nowa92mama92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 116
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Dzięki za kciuki przydały się bo dzwoniła babeczka jeszcze w ten sam dzień i chyba zaczynam w przyszłym tygodniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.2012 - Razem <3
20.06.2015 - Ślub
20.08.2016 - Dwie kreseczki
11.04.2017 - Mały cud <3
nowa92mama92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-02, 07:28   #4669
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Nowa, ale ekstra! Gratulacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Midusia, Tusiaczku, współczuje ostatnich przeżyć U nas wczoraj bylo nerwowo, bo Rysio przewrócił się na spacerze z tz, rozciął wargę, nabił sobie guza i obtarł nos. Było dużo krwi i dużo płaczu

Sandrita, zdrowia dla Tymka!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-02, 08:03   #4670
nowa92mama92
Zakorzenienie
 
Avatar nowa92mama92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 116
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Ojej Gosia! Uściski dla Rysia!

Powiem wam że miła odmiana po mojej starej firmie gdzie pakiet socjalny był równy zero. A tutaj Angielski, wyprawki dla dzieci, wczasy pod grusza, paczki na święta I kilka innych takich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.2012 - Razem <3
20.06.2015 - Ślub
20.08.2016 - Dwie kreseczki
11.04.2017 - Mały cud <3
nowa92mama92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-02, 08:32   #4671
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Gosia, biedny Rysio
U nas też już dwa razy warga rozwalona była, na nosie też szrama. Masakra, leci i nie patrzy i gotowe.

Nowa, super! Gratulacje



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 11:20   #4672
Ejda665
Wtajemniczenie
 
Avatar Ejda665
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Hej,
ale te wasze szkraby mają wypadki , współczuję ale uniknąć się tego nie da
Jak spędzacie długi weekend ??? U mnie ogromne zaskoczenie... Wczoraj znów zobaczyłam dwie kreseczki. W mojej sytuacji na razie jestem w szoku ogromnym ale po dobie od tej wiadomości zaczynamy z mężem juz myśleć "ok, jakoś to będzie :p"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ejda665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 11:28   #4673
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Ejda, ale czad ❤️ Ogromne gratulacje! Teraz to nie zostaje Wam nic tylko się cieszyć Franio będzie starszym bratem 🤩
Mogę zapytać czy nie planowaliście zupełnie czy tak na zasadzie, ze jak się trafi to będzie ale bez starań?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 11:29   #4674
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Ejda, gratulacje! to termin jakos na początek roku bedzie?
Nowa, gratulacje! a zdradzisz co to za praca?
My weekend spędzamy w domu, musze ogarniac wszytko sama, woze starego na rehabilitację i jakos leci. Ostatni miesiąc w domu...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 11:32   #4675
Ejda665
Wtajemniczenie
 
Avatar Ejda665
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Dzięki Gosia nie planowaliśmy zupełnie ! Zapomniałam wziąć jednej tabletki , a dwa dni wcześniej były przytulanki. Nawet nie pomyślałam, że z tego moga wyjść takie kwiatki 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Copy tak, tp jakoś początkiem lutego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ejda665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 11:36   #4676
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Ejda, to ładnie Tez bym nie pomyślała, ze ta jedna pominięta tabletka da taki efekt, a tu proszę trzymam kciuki żeby pierwszy trymestr nie dawał Ci za mocno w kość!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 11:45   #4677
Ejda665
Wtajemniczenie
 
Avatar Ejda665
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Szkoda , że wszystko po Franiu oddawałam albo sprzedałam bo nie planowaliśmy drugiego dziecka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Copy współczuję sytuacji , chory stary , to gorzej jak z dzieckiem 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ejda665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 13:08   #4678
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Ejda, gratulacje!

My siedzimy w domu, tzn dwa dni byliśmy u teściowej. Tż pracuje

Wczoraj Maja znów sobie rozbiła wargę

Za to ja dziś byłam na dyżurze w lux medzie bo wczoraj dostałam takiej reakcji alergicznej, że masakra. I to chyba po truskawkach. Spuchniete ręce, powieka, usta, wysypka ;/



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez sunshine16
Czas edycji: 2018-06-03 o 13:20
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 22:05   #4679
Dracena79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 356
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Hej dziewczyny, długo była cisza a teraz takie niusy.

Nowa gratulacje pracy. Pochwalisz się co będziesz robić. A co z Leosiem, bo ty chyba żłobka nie planowałaś. Ja wysyłam CV praktycznie codziennie , ale jak na razie cisza.

Ejda gratulacje. W głębi serca Ci zazdroszczę i chciałabym aby u nas też tak było. Bardzo bym chciała aby Igor miał rodzeństwo. Sama mam troje i wiem jaka to wartość. Niestety absolutnie nie możemy sobie pozwolić na drugie dziecko, więc zabezpieczamy się bardziej niż w liceum ale jak widać jedyna 100% metoda to szklanka zimnej wody zamias, a jak nie to wszystko może się zdarzyć a wtedy zdrowy rozsądek nie miałby już nic do gadania

A ja mam dość nietypowy problem z Igorem. Zaczynam podejrzewać, że ma on problem z łaknieniem. Jedzenie zaczyna być u nas problemem. Igor mógłby zjeść konia z kopytami. Nigdy nie zdarzyło się, że nie zjadłby posiłku do końca, czy odmówił jedzenia. Jak tylko widzi jedzenie robi awanture aby mu dać. Nic nie może leżeć na wieszchu bo jest ryk i wymuszanie aby mu dać. Nie można przy nim powiedzieć słowa oznaczającego posiłek, albo nazwe jedzenia, bo od razu zaczyna ruszać buzią i leci do kuchni. Ja w kuchni nic nie moge zrobić, bo on myśli, że szykuje posiłek który zaraz dostanie i jeżeli tak się nie stanie za chwile jest płacz.
Każdy posiłek zjada bardzo szybko i łapczywie. Jak je sam to pakuje sobie na raz wszystko do buzi, jak ja go karmie to awanturuje się jeżeli robie to za wolno.
Od kilku już osób słyszaam, że jego zachowanie nie jest normalne. Każdy początkowo się zachwycał i mi mówił, że mam dużo szczęścia, że mi dziecko tak ładnie jje, a teraz jak widzieli go pare razy mówią, że coś jest nie halo. Ja też tak uważam, ale nie wiem co robić, gdzie iść po porade? Pediatra to olała.
Nie chce mu zabierać jedzenia, bo boję się, że wywołam efekt odwrotny. Ale naprawde zaczyna to być bardzo męczące dla nas wszystkich
Dracena79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 05:45   #4680
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Ejda!!!! Gratulacje ❤️❤️❤️❤️ super wieści!!!!!

Nowa i dla Ciebie tez gratki za prace dawaj znać gdzie się udało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-05 12:32:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.