Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-24, 18:00   #1
diamond_princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: home is where the beat is at...
Wiadomości: 270
Smile

Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)


Panie magister... lub też przyszłe przed obroną, jak wyżej pokażcie swoje "obronowe" stroje
Zakładam ten wątek dlatego, że wiele kobiet ma z tym problem w co się ubrać, co wypada, a co nie itd. A także ciekawe czy większość z nas wybierała stroje klasyczne czy też z odrobiną fantazji Tak, tak kilka wątków jest podobnych, ale na zasadzie zadawanego pytania czy mogę się w to ubrać? I udzielane odpowiedzi: mi się nie podoba lub tak możesz. no i koniec tematu. A tu chodzi o to, żeby zamieszczać zdjęcia stroi (najlepiej własnych) wypowiadać się na temat co jest mile widziane, a czego powinno się raczej unikać. Różne uczelnie i czasami różne zasady, to też się może niektórym z was przydać, co jaka uczelnia wymaga bądź "nie ma reguły" większość do przyjęcia.
Jeżeli macie ochotę, zapraszam
__________________
Sweet sweet baby, life is crazy


Edytowane przez diamond_princess
Czas edycji: 2008-09-25 o 00:04
diamond_princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 18:16   #2
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

ja ubiore sie bardzo klasycznie czyli : biała bluzka , czarna spodnica, buty na płaskim obcasie może jak bedzie zimno to czasrny żakiecik
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 18:28   #3
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Nie wiem czy mogę się udzielic, bo ja nie pani magister tylko licencjat

Ja na obronie miałam czarne rurki, bluzkę z gniecionego materiału w kolorze ecru i czarną marynarkę. Do tego czarne balerinki
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 18:40   #4
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

ja moge pokazac jak planuje sie ubrac, ale na obrone licecncjata
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 437312818.jpg (112,7 KB, 1240 załadowań)
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 00:00   #5
diamond_princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: home is where the beat is at...
Wiadomości: 270
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Obrona licencjatu też się kwalifikuje do tego wątku, jak najbardziej Wszystko co ma związek z "obroną" pracy... nawet doktorskiej Hmmm rurki ciekawie
Co do mnie właśnie jestem w trakcie kompletowania i u mnie też bardziej klasycznie będzie czyli: spódnica czarna dopasowana za kolano, biała bluzka, w pogotowiu czarna marynareczka się przyda, czarne czółenka i widziałam ostatnio takie w których się zakochałam, ale ale minus - mają 12 cm obcas chyba będę musiała poszukać innych buuuuu, chociaż w sumie wygodne były da się stać w nich spokojne, tylko jestem wysoka, a w nich to już zupełnie, a poza tym na obronę to może hmmm przesada Jak będę miała skompletowany cały strój, to wstawię zdjęcie
Czyli póki co raczej klasyka przoduje. Słyszałam, że na ASP mają pole do popisu, nie wiem czy to prawda, choć w sumie bym się nie zdziwiła artyści to artyści W pozytywnym tego słowa znaczeniu
__________________
Sweet sweet baby, life is crazy

diamond_princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 06:56   #6
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

jak obronię pracę to na pewno wkleję swoją fotkę.
ale teraz czekam na wasze
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 07:22   #7
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

gdzie można kupić czarny krawat ,taki babski ??
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 08:55   #8
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Za bardzo się nie rozglądałam, ale swój kupiłam w Van Graafie (na szczeście cena baaardzo okazyjna), były też w H&M w Galerii Łódzkiej (a, że to sklep klasy C, czyli najgorzej zaopatrzony, o czym była mnie poinformowała ekspedientka, to myślę, że w każdym powinno być)
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 10:09   #9
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Ja na obronie licencjackiej (było bardzo ciepło) miałam na sobie czarną, prostą spódniczkę do kolan, do tego białą bluzkę z krótkim rękawkiem z bufką, bluzka ta w tali ma szlufki więc założyłam do tego czarny pleciony pasek, czarne czółenka z białymi stebnowaniami i czarną biżuterię (koraliki na szyję i bransoletkę)
Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 11:01   #10
kale
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Oca
Wiadomości: 629
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Ja na obronie licenjata miałam kremową spódnicę, biały top, na niego narzuciłam czarną kopertową koszulę z krótkim rękawem. Miałam jeszcze czarne sandałki z cyrkoniami. Brak rajstop i żakietu, podczas mojej obrony było tak gorąco, że nawet w tym stroju się pociłam. NIestety nie posiadam zdjęć, żeby zamieścić.
kale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 12:11   #11
Kasiula..
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 37
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Ja na obronie licencjatu mialam sukienke czarna w biale groszki, na to bolerko, kopertowka i do tego czarne polbotki na 7cm obcasiku. Dodatkowo srebrna bizuteria.
Kasiula.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 12:20   #12
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
gdzie można kupić czarny krawat ,taki babski ??

na allegro sa za 9.90 rozne kolory
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 14:43   #13
bluegirl85
Raczkowanie
 
Avatar bluegirl85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 442
GG do bluegirl85
Smile Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Na swojej obronie w czerwcu miałam białe spodnie z rozszerzanymi nogawkami, białe szpilki-sandałki, czarna koszulę wciętą w talii i lakierowany, szeroki-pas gumę.
Moje koleżanki były ubrane zarówno w stylu "apelowym" jak i totalnie na luzie - kolorowe rajstopy, jeansy.
Co najciekawsze sama komisja była ubrana raczej w luźnym stylu - profesor-promotor w stylu "safari", przewodniczący w luźnej koszuli. itp
__________________
Drapieżna i słodka jak biały tygrys i czarna kotka....
bluegirl85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 13:46   #14
kaska18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 59
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Podbijam wątek, dziewczyny, co tu założyć na obronę pracy licencjackiej pod koniec czerwca?
kaska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 17:55   #15
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Ja bronię magistra 30 czerwca. Jako że nie cierpię białych bluzek, ubieram "małą czarną", prostą, odcinaną pod biustem. Ma ona właśnie tam gdzie jest odcinana pasek z tego materiału co jest sukienka, ale że chciałabym ożywić ją to szukam jakiegoś kolorowego paska ze sztucznej skóry (np. taki http://www.allegro.pl/item656145086_...amra_8kol.html) i do tego torebeczkę. Tylko nie wie mczy jak kupię ją pod kolor paska to będzie ok? (cośw tym stylu http://www.allegro.pl/item657768147_...arda_mini.html)

Co do butów, to balerinki dokładnie takie http://www.allegro.pl/item654181040_...ne_roz_37.html
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:00   #16
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Cytat:
Napisane przez Agrafka_20 Pokaż wiadomość
Ja bronię magistra 30 czerwca. Jako że nie cierpię białych bluzek, ubieram "małą czarną", prostą, odcinaną pod biustem. Ma ona właśnie tam gdzie jest odcinana pasek z tego materiału co jest sukienka, ale że chciałabym ożywić ją to szukam jakiegoś kolorowego paska ze sztucznej skóry (np. taki http://www.allegro.pl/item656145086_...amra_8kol.html) i do tego torebeczkę. Tylko nie wie mczy jak kupię ją pod kolor paska to będzie ok? (cośw tym stylu http://www.allegro.pl/item657768147_...arda_mini.html)

Co do butów, to balerinki dokładnie takie http://www.allegro.pl/item654181040_...ne_roz_37.html
jak dla mnie to te rzeczy które pokazałaś to się na spacer po mieście nadają a nie na obronę

mała czarna jak najbardziej ale pasek powinien być elegancki a nie taka szmatka, torebka jak mała to jakaś porządna kopertówka a nie latajka dla nastolatek z kokardką... a buty :/ kompletnie nie pasują do małej czarnej tylko do bikini i szortów - jak już to zwykłe czarne zakryte baleriny z normalną podeszwą


no ale pojdziesz jak chcesz
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:03   #17
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Na co dzień daleko mi do eleganckiego stylu, ubieram się na sportowo i nie mam ochoty kupować na jeden dzień, a właściwie max. kilka godzin stroju za nie wiem ile pieniędzy. Poza tym nasza promotor powiedziała nam, żebyśmy się jedynie nie ubierali "jak panki" więc nie będę się stroić jak na bal, bo źle bym się czuła.
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 19:30   #18
ofczak
Raczkowanie
 
Avatar ofczak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 88
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Ja też niedługo się bronię. Planuje białą bluzkę koszulową, czarną spódnicę ołówkową z wysokim stanem (jeszcze takiej nie posiadam, ale jak najbardziej pragnę wejść w posiadanie) i czarne szpilki T-strap
ofczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 20:47   #19
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Ja na obronę mam 2 warianty stroju,

a) spódnica falbaniasta Mango, z boku wiązana na kokardę, z wysokim stanem, biała koszula, czarne kryjące rajty i czarne pantofle.

b) biała bluzka i elegancka, prosta sukienka Carry, z przodu ma satynową kokardę

w wolnej chwili zrobię zdjęcia i poproszę żebyście doradziły mi w którym zestawie iść, ale póki co nie mam czasu na przebieranki bo skupiam się na ogarnięciu materiału :/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 12:48   #20
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

To ja ma lekki dylemat. Mam dwa zestawy na obronę magisterską i nie wiem, w którym się wybrać. Może Wy mi pomożecie wybrać. Zaznaczam, że w obu czuję się dobrze i komfortowo. Niby wydaje mi się, że na obronę to może raczej sukienka ale czy znowu w spodniach nie jest trochę inaczej niż wszyscy? Czekam na sugestie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02919.jpg (40,0 KB, 1137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02924.jpg (38,3 KB, 913 załadowań)
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 13:33   #21
siisii
Raczkowanie
 
Avatar siisii
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 178
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

ja broniłam swoją mgr 2 czerwca. miałam czarną ołówkawą spódniczkę do kolanka i kremową bluzeczkę z żabotem, czarne rajstopy i czarne szpilki. klasyka. nie odważyłabym sie pojsc inaczej nawet jakbym miala te rzeczy kupić specjalnie i nie zakladac pozniej. obrona to obrona wiec nalezy sie odpowiednio ubrac. w koncu jestesmy dorosli
siisii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 15:06   #22
bluemm1989
Zakorzenienie
 
Avatar bluemm1989
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

czy do tej sukienki zamierzasz założyć niebieską koszulę? jeśli tak to zdecydowanie wybieram zestaw nr 2
bluemm1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 15:52   #23
MadameBovary
Raczkowanie
 
Avatar MadameBovary
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 355
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
To ja ma lekki dylemat. Mam dwa zestawy na obronę magisterską i nie wiem, w którym się wybrać. Może Wy mi pomożecie wybrać. Zaznaczam, że w obu czuję się dobrze i komfortowo. Niby wydaje mi się, że na obronę to może raczej sukienka ale czy znowu w spodniach nie jest trochę inaczej niż wszyscy? Czekam na sugestie.

zestaw 1: podoba mi się bardziej tylko ze jak juz ktos wczesniej zauwazyl raczej biala koszula. no i ta sukienka jest po prostu za mala. widac wszystkie nierównosci w okolicach bioder. Pewnie to tylko wpijajace się majtki bo widze ze raczej szczupla jestes ale niestety od razu rzuca sie w oczy. No i część stanikowa wydaje sie ze zaraz zleci. Góra sukienki chyba nie przykrywa nawet połowy biustu.

a wiec wybieram zestaw 2. Tam nie mam zadnych uwag
__________________
64/88 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=335375

"Jak dalece jesteśmy wszyscy naznaczeni piętnem pani Bovary?Jak głęboko ów bowaryzm,owo marzenie o lepszym życiu,o romantycznej miłości tkwi w naszych duszach?Jak mocno popycha nas ku ruinie obecnego życia w imię ułudnych nadziei?"
MadameBovary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 23:04   #24
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Cytat:
Napisane przez MadameBovary Pokaż wiadomość
ta sukienka jest po prostu za mala. widac wszystkie nierównosci w okolicach bioder. Pewnie to tylko wpijajace się majtki bo widze ze raczej szczupla jestes ale niestety od razu rzuca sie w oczy.
No niestety sukienka jest z satyny takiej co się marszczy itd dlatego też miałam co do niej pewne obiekcje. Dzięki za opinię
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 18:40   #25
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Moja obrona zbliża się wielkimi krokami, a ja ciągle nie mam się w co ubrać . Nie rzuciła się Wam gdzieś w oczy dobrze skrojona garsonka dla drobnej osoby?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sandra.jpg (46,4 KB, 463 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg proposal.jpg (36,0 KB, 406 załadowań)
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 11:14   #26
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Moja obrona zbliża się wielkimi krokami, a ja ciągle nie mam się w co ubrać . Nie rzuciła się Wam gdzieś w oczy dobrze skrojona garsonka dla drobnej osoby?
Ja na maturę kupowałam garsonkę w zwykłym butiku z elegancką odzieżą. Udało mi się dostać naprawdę śliczne skrojoną w rozmiarze 32, co prawda bylo to już kilka lat temu, ale do dziś nie mogę uwierzyć że znalazłam taka malutką.
Rozejrzyj się może własne po takich niepozornych butikach

Dziś już się nie mieszczę
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 11:24   #27
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Kurczę, powiem Ci, że w moim mieście już chyba nie ma takich małych butików. Jest kilka centrów handlowych, a w większości są te same sklepy. A nawet jeśli zachowały się gdzieś jakieś małe butiki, to mają w nich tylko ubrania dla nieco starszych pań, przeważnie w dużych rozmiarach .
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 11:37   #28
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Cytat:
Napisane przez nanaaaaa87 Pokaż wiadomość
ja moge pokazac jak planuje sie ubrac, ale na obrone licecncjata
Generalnie swetry nie są najlepiej widziane. Lepiej założyć samą białą bluzkę, jeśli nie planujesz marynarki.

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
jak dla mnie to te rzeczy które pokazałaś to się na spacer po mieście nadają a nie na obronę

mała czarna jak najbardziej ale pasek powinien być elegancki a nie taka szmatka, torebka jak mała to jakaś porządna kopertówka a nie latajka dla nastolatek z kokardką... a buty :/ kompletnie nie pasują do małej czarnej tylko do bikini i szortów - jak już to zwykłe czarne zakryte baleriny z normalną podeszwą


no ale pojdziesz jak chcesz
Zgadzam się Mała czarna ok, ale z odpowiednimi dodatkami. Buty kompletnie nie pasują.

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ja na maturę kupowałam garsonkę w zwykłym butiku z elegancką odzieżą. Udało mi się dostać naprawdę śliczne skrojoną w rozmiarze 32, co prawda bylo to już kilka lat temu, ale do dziś nie mogę uwierzyć że znalazłam taka malutką.
Rozejrzyj się może własne po takich niepozornych butikach
W sieciówkach raczej nie da się znaleźć porządnej garsonki.
W Simple bywają bardzo ładne i w małych rozmiarach, ale ceny maja wysokie.
Ogólnie w małych butikach najłatwiej upolować coś klasycznego i w korzystnej cenie

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Ja przed obroną nie miałam w ogóle czasu na zakupy, więc wbiłam się w to co miałam: czarna spódnica za kolano, biała bluzka z krótkim rekawem, cieliste rajstopy i klasyczne czółenka.
Był wściekły upał, ale nawet nie było mi gorąco
Titane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 11:47   #29
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Cytat:
Napisane przez Agrafka_20 Pokaż wiadomość
Ja bronię magistra 30 czerwca. Jako że nie cierpię białych bluzek, ubieram "małą czarną", prostą, odcinaną pod biustem. Ma ona właśnie tam gdzie jest odcinana pasek z tego materiału co jest sukienka, ale że chciałabym ożywić ją to szukam jakiegoś kolorowego paska ze sztucznej skóry (np. taki http://www.allegro.pl/item656145086_...amra_8kol.html) i do tego torebeczkę. Tylko nie wie mczy jak kupię ją pod kolor paska to będzie ok? (cośw tym stylu http://www.allegro.pl/item657768147_...arda_mini.html)

Co do butów, to balerinki dokładnie takie http://www.allegro.pl/item654181040_...ne_roz_37.html
Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
jak dla mnie to te rzeczy które pokazałaś to się na spacer po mieście nadają a nie na obronę

mała czarna jak najbardziej ale pasek powinien być elegancki a nie taka szmatka, torebka jak mała to jakaś porządna kopertówka a nie latajka dla nastolatek z kokardką... a buty :/ kompletnie nie pasują do małej czarnej tylko do bikini i szortów - jak już to zwykłe czarne zakryte baleriny z normalną podeszwą


no ale pojdziesz jak chcesz
zgadzam się co do słowa
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 11:57   #30
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pokaż swoją kreacje z obrony magisterskiej... :)

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Kurczę, powiem Ci, że w moim mieście już chyba nie ma takich małych butików. Jest kilka centrów handlowych, a w większości są te same sklepy. A nawet jeśli zachowały się gdzieś jakieś małe butiki, to mają w nich tylko ubrania dla nieco starszych pań, przeważnie w dużych rozmiarach .
A może macie organizowane 'giełdy'?
U nas raz w tygodniu jest właśnie giełda, gdzie zjeżdżają się ludzie ze wszystkich okolicznych sklepów. Są tam nie tylko takie bazarowe ciuchy, tylko można dostać takie z butików, a w okresie matur/obron jest bardzo duży wybór

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość

Ja przed obroną nie miałam w ogóle czasu na zakupy, więc wbiłam się w to co miałam: czarna spódnica za kolano, biała bluzka z krótkim rekawem, cieliste rajstopy i klasyczne czółenka.
Był wściekły upał, ale nawet nie było mi gorąco
Nie dziwię Ci się, w takim dniu temperatura raczej schodzi na drugi plan

Mi przełożyli obronę na 7 lipca, mam nadzieję że mimo wszystko nie będzie upału bo chciałam założyć kryjące czarne rajty
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.