problem z finansowaniem ślubu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-25, 11:35   #31
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: problem z finansowaniem ślubu

A wiesz co ja myślę??? Ja myślę ze jeśli chcecie ślubu , jeśli chcecie razem zamieszkać to liczy się ślub przed Bogiem ( o ile w niego wierzycie) a nie wesele..na dobrą sprawę checie być ze sobą a przeszkadza Wam w tym tylko 'impreza'. Ubierz się w białą suknię na którą już masz pieniążki , kup 100 zawiadomień i wyślij je aby bliscy zobaczyli Wasz ślub..a po kosciele..idź z mężem do domu , otwórzcie butelkę szampana czy wina i świętujcie! NIkt sie nie obrazi , każdy bedzie wiedział ze Was nie stać na to , ale chcecie być razem. Jeśli nie zrozumie znaczy ze jest debilem

Ja też nie mam wesela , moi rodzice nawet nie pomogli kupić mi sukni. Obeszlam ten problem..kupilam suknię na wyprzedaży za 800zł ( haha z welonem gratis) , wesela robić nie mam zamiaru..harować rok czy nawet dwa , albo się zadłużąć by inni się nażarli i nachlali uważam ze głupstwo..ważniejsze zacząć zycie razem , od zera .. a nie od długu
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.