Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-24, 10:07   #2251
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

zamawiajac flat topa z 3ma probkami podkaldu gratis, dostalam jeszcze 3inne kolorki na probe i probke korektora zielonego bylam mile zaskoczona, dodaje fotke zestawu
no i po probie kolorystycznej jeden mi tylko przypasowal, jak myslicie czy moge zainwestowac w biga czy lepiej szukac lepszego odcienia? bo wydaje mi sie ze ten jest ok, mowie o nr 1 oczywiscie

po kilku makijazach podkladem pixie stwierdzam ze kryje ledwo co albo zle cos robie.. nakladam punktowo korektor z edm intensive fair ale jak nakladam potem podklad to wiekszosc korektora sie wymiata i wszystkie przebarwienia przebijają...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.

Edytowane przez party_girl7
Czas edycji: 2010-08-24 o 10:10
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 10:23   #2252
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
zamawiajac flat topa z 3ma probkami podkaldu gratis, dostalam jeszcze 3inne kolorki na probe i probke korektora zielonego bylam mile zaskoczona, dodaje fotke zestawu
no i po probie kolorystycznej jeden mi tylko przypasowal, jak myslicie czy moge zainwestowac w biga czy lepiej szukac lepszego odcienia? bo wydaje mi sie ze ten jest ok, mowie o nr 1 oczywiscie

po kilku makijazach podkladem pixie stwierdzam ze kryje ledwo co albo zle cos robie.. nakladam punktowo korektor z edm intensive fair ale jak nakladam potem podklad to wiekszosc korektora sie wymiata i wszystkie przebarwienia przebijają...
najpierw podklad, potem korektor jesli jest cielisty. inaczej zejdzie przy wcieraniu podkladu pedzlem. ez uzywam intensive fair i on wszystko ukryje.
z bigiem bym sie nie spieszyla
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 10:27   #2253
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
najpierw podklad, potem korektor jesli jest cielisty. inaczej zejdzie przy wcieraniu podkladu pedzlem. ez uzywam intensive fair i on wszystko ukryje.
z bigiem bym sie nie spieszyla
aaa to musze dzis sprobowac
a mozesz wyjscnic co z tym bigiem mialas na mysli? myslisz ze to jeszcze nie moj idealny odcien?..
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 10:53   #2254
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
aaa to musze dzis sprobowac
a mozesz wyjscnic co z tym bigiem mialas na mysli? myslisz ze to jeszcze nie moj idealny odcien?..
moze trafilas, a moze nie.. pixie ma duzy wybor i wiekszosci osobom pasuje wiecej niz jeden kolor, probuj dalej. czasem jest tak ze w testach paskowych-nagebnych cos odrzucisz a potem sie pokusisz o probe i o dziwo bedzie swietny.. juz nieraz tak mialam. czasem po paru dniach, tygodniu lub jeszcze dluzszym czasie stwierdzasz ze to wogole nie to.
wiec radze sie wstrzymac z bigiem. ja po okolo miesiacu z pixie stwierdzilam ze nie bede sie meczyc, ze sa lepsze podklady,
wyprobuj Lumiere, sa dostepne w pl. mi lepiej leza i to caly dzien.

a moze byc tak ze pixie bedzie twoim numerem jeden i wtedy z czystym sumieniem kupisz biga

tymbardziej jak ktos zaczyna z mineralami to ciezko szukac i nie wiadomo co nieraz myslec. sama tak mam

ale to tylko moje skromne zdanie
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 11:03   #2255
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny u mnie robi się podobnie jak u Party_Girl7, mimo że korektoruję dopiero na koniec.. Właściwie to bez znaczenia kiedy i czym (korektor/miejscowo dodatkowy podkład), efekt przebijania krostek murowany. Niby po kilku godzinach wtapia się powodując nieco lepsze krycie, ale lepszy efekt miałam po EDM w starej formule Żółty korektor jest całkiem fajny pod oczy chociaż u mnie w 2 podejściach na 4 powłaził okropnie w zmarszczki. Nie nakładam dużo mimo fioletowych sińców to zatuszowania Proszki przyjemne w konsystencji, cera po dwóch użyciach jakby gładsza, chociaż wyskoczyło mi teraz troszkę krostek i nie wiem czy przypadkiem coś mnie nie zapchało. Ogólnie mam wrażenie takiego półtransparentnego krycia chociaż rozprowadza się przyjemnie i łatwo. Nie robi tapetki, ale też mocno nie kryje. Po kilku godzinach w niektórych miejscach delikatnie się waży, chociaż świecenie twarzy jest umiarkowane. Co jeszcze.. korektory nie nadają się za bardzo do tuszowania wyprysków z uwagi na maziasto-kremowo-tłustą konsystencję. Kolory podobne do siebie, niby dobre, ale coś tam jednak mi nie gra. Niby Linen int. i Breena 1 są podobne, ale to nie do końca to samo. Nie umiem określić czym się różnią, w każdym razie zaraz po umalowaniu wyglądają na twarzy nieco inaczej.
Podsumowując, mojej trądzikowej skórce chyba lepiej służyły (jeszcze ostatkiem sił służą) EDM z tą swoją prostotą składu bez nawilżających/wygładzających wspomagaczy. Z bólem serca stwierdzam, że pod Pixie nic mi się nie goi a po całym dniu z EDM cera potrafiła się polepszyć. Doprawdy nie wiem co zrobić.. Muszę natychmiast znaleźć zamiennik...
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 13:20   #2256
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

party_girl7:
Ja bym jeszcze poszukała w kolorach.
Mówisz ze 1 najlepiej pasuje hmmm... na tym teście paskowym wyglada mi na za bardzo ziemisto-szarą. Na moje oko lepiej wygląda 3 lub 4. No ale to jest tak na moim monitorze a ty widziałaś siebie w dobrym świetle i "z wszystkich stron".
Kolor jednak lepiej jest dobierać po teście całobuziowym.
U mnie np. Tinkerbell 1 w tescie paskowym był zupełnie niewidoczny a po nałożeniu na cała buzie wyglądałam jak ofiara zatrucia pokarmowego: żółto-niebiesko-zielono.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 12:37   #2257
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Hej dziewczynki. Mam zamiar wypróbować podkładów Pixie (z racji tego, że najprawdopodobniej EDM już nie będę mogła zamawiać...). Ale interesuje mnie formuła Natural Finish.
Czy któraś z was orientuje się, czy na Allegro będą dostępne próbki tej formuły, czy może kiedykolwiek były? Nie zamówię BIGa w ciemno...
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 12:52   #2258
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki. Mam zamiar wypróbować podkładów Pixie (z racji tego, że najprawdopodobniej EDM już nie będę mogła zamawiać...). Ale interesuje mnie formuła Natural Finish.
Czy któraś z was orientuje się, czy na Allegro będą dostępne próbki tej formuły, czy może kiedykolwiek były? Nie zamówię BIGa w ciemno...
Próbki były jeszcze niedawno.Nie wiem dlaczego teraz nie ma, zazwyczaj są i myślę,że niedługo znowu się pojawią.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 14:14   #2259
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A co się stało ze stojącym kabuki? Już jakiś czas go nie ma
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 20:07   #2260
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Próbki były jeszcze niedawno.Nie wiem dlaczego teraz nie ma, zazwyczaj są i myślę,że niedługo znowu się pojawią.
Pani Sylwia mi dziś odpisała, że zastanawiają się nad wycofaniem formuły natural Finish, bo Cover de Luxe cieszą się dużo większym zainteresowaniem. Ale zaproponowała, że może mi wysłać próbki w formule NF, jeśli bardzo mi zależy. Faktycznie bardzo miła Pani.

Będę więc czekać na próbki i testować, chociaż boję się, bo moja cera jest kapryśna i już myślę o najgorszym... Ale nie mam innego wyjścia, EDM już niedługo nie będą mi (nam) dane.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 21:06   #2261
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

No szkoda tego kabuki,mam jeden,fajny jest.
Gęsty,miękki.Fajniejszy niż flat top moim zdaniem,bo ten zrobił mi się z czasem trochę ostrzejszy i podrażnia mnie trochę.

Tego natural finish też szkoda,akurat ostatnio kupowałam próbki dla siostry. Dziewczyny też chwaliły tą formułę.
Dla mnie niestety za słabo kryje,a cover de luxe mnie z kolei uczulał.
Choć chyba zrobię drugie podejście do pixie.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 00:44   #2262
agaccia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 10
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Nie wiem na ile zdjecie odzwierciedla rzeczywstosć (u mnie na komputerze buzia jest w kolorze neutralnym bardziej w kierunku chłodnym niż ciepłym, szyja jest neutralna w kierunku ciepłym) ja bym celowała w kolory całkiem neutralne lub neutralne z odrobiną beżu. (kolor bym dobrała pod kolor szyi)
Tonacja 1 lub 2.
A z kolorów jakie mi się wydają ze mogą pasować to:
Breena, Blossom, Elette.

Polecam tez przesłać zdjęcie do pani Sylwii, na pewno pomoże w dobraniu odcienia.
Bardzo dziękuję
Napisałam też, tak jak radziłaś, do pani Sylwii i już mniej więcej wiem na czym stoję. Zaproponowała mi trixie, breena, ellette i aubrey, ze wskazaniem na to ostatnie. Ja jeszcze dorzucam sobie do zamówienia ailive i calista i zobaczę co z tego wszystkiego wyniknie

Cytat:
Napisane przez skarpetta
A co się stało ze stojącym kabuki? Już jakiś czas go nie ma
Cytuję co dostałam w odpowiedzi na pytanie o kabukiego:
"Niestety pędzli kabuki nie mamy aktualnie w ofercie, ale pojawią się (w nowej szacie graficznej )) jesienią br."
agaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:36   #2263
anula881214
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Pani Sylwia mi dziś odpisała, że zastanawiają się nad wycofaniem formuły natural Finish, bo Cover de Luxe cieszą się dużo większym zainteresowaniem. Ale zaproponowała, że może mi wysłać próbki w formule NF, jeśli bardzo mi zależy. Faktycznie bardzo miła Pani.
Poważnie? Chyba będę musiała zrobić sobie zapas NF do końca życia A tak na serio to nie jest dobra wiadomość i to pewnie nie tylko dla mnie... CdL wysuszył mnie i szczypał, natomiast NF okazał się fantastyczny, jego wycofanie oznacza kolejne poszukiwania idealnych minerałów No chyba, że ta zapowiadana nowa formuła okaże równie dobra-a właśnie orientujecie się kiedy będzie dostępna?
anula881214 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:22   #2264
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez anula881214 Pokaż wiadomość
Poważnie? Chyba będę musiała zrobić sobie zapas NF do końca życia A tak na serio to nie jest dobra wiadomość i to pewnie nie tylko dla mnie... CdL wysuszył mnie i szczypał, natomiast NF okazał się fantastyczny, jego wycofanie oznacza kolejne poszukiwania idealnych minerałów No chyba, że ta zapowiadana nowa formuła okaże równie dobra-a właśnie orientujecie się kiedy będzie dostępna?
Może warto napisać do pani Sylwii skoro tak uprzejmie pochodzi do klientek? Może jednak nie zrezygnują z Natural Finish...
A ta nowa formuła jaka ma być?
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:52   #2265
anula881214
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
A ta nowa formuła jaka ma być?
Ma to być formuła dla cer suchych i odwodnionych z tego co wiem
anula881214 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:59   #2266
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Pisałam do pani Sylwii o potwierdzenie tej informacji. jeśli wycofa NF, to muszę zrobić zapas, Cover de Luxe nie lubię - zapycha mnie.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 13:16   #2267
anula881214
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Pisałam do pani Sylwii o potwierdzenie tej informacji. jeśli wycofa NF, to muszę zrobić zapas, Cover de Luxe nie lubię - zapycha mnie.
Oj to jak p.Sylwia odpisze to proszę daj znać, czego się dowiedziałaś... Z góry dziękuję
__________________
"Nie bój się dużego kroku-nie pokonasz przepaści dwoma małymi..."
anula881214 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:04   #2268
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Pisałam do pani Sylwii o potwierdzenie tej informacji. jeśli wycofa NF, to muszę zrobić zapas, Cover de Luxe nie lubię - zapycha mnie.
Cytat:
Napisane przez anula881214 Pokaż wiadomość
Oj to jak p.Sylwia odpisze to proszę daj znać, czego się dowiedziałaś... Z góry dziękuję
Oj tak, daj znać.
Na Allegro mają jeszcze sporo BIG-ów w tej formule, ale najpierw muszę przetestować i zobaczyć czy mi odpowiadają, a jeszcze sie okaże, że nie zdążę.
Boję się tej formuły Cover do Luxe, bo w Intensive EDM też się źle czułam. A teraz gorączkowo musze szukać nowej firmy minerałkowej, która będzie odpowiednia dla mnie. Chciałabym, aby to właśnie była Pixie.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 16:22   #2269
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Pani Sylwia odpisała mi, że poważnie zastanawia się nad wycofaniem natural finish ze względów ekonomicznych. jednak jesli zbierze się grupa osób, którym ten podkład odpowiada być może wstrzyma się z tą decyzją. Napisała też, że formuła ta będzie dostępna pzrez jakiś czas na allegro. Już robię zapasy.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 21:36   #2270
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziś odebrałam swoje pierwsze próbeczki Pixie wraz z moim pierwszym FT. Nie wiem jak ja do tej pory mogłam żyć bez tego pędzla! MIłosć od pierwszego wejrzenia. Przy nim moje kabuki (Isadora i essence) to wstrętne wycieruchy i drapaki. Na dodatek Isadora mi się rozłazi po roku użytkowania.
Z zamówionych próbek od razu zrobiłam testy paskowe i niestety mam ogromny dylemat.
Ailive 3 jest szaro-różowy, na mojej buzi wygląda bardziej jak róż a nie podkład, nałozony na bazę ciemnieje dużo wolniej, ale myślę, że po kilku godzinach przy mojej tłustej cerze zamienię się w zombie Dobrze za to wygląda w sztucznym świetle.
Ayperi 3- póki co najbliższy mi kolorem, ale odrobinę jednak za jasny. Muszę spróbować ponosić go na całej buzi pełny dzień, żeby sprawdzić, jak będzie się utleniał. Ma taki prawdziwy beżowy kolorek, dosć zimny, bez pomarańczowych ani różowych tonów, lekko szarawy.
Blossom 3/4- oba za pomarańczowe dla mnie. Niby w woreczku wyglądają na beżowo-złoto-piaskowe, ale na mojej buzi momentalnie wybijają pomarańczowe tony.
Shaylee 3- prawe identyczny jak blossom, piaskowy, odrobinę mniej pomarańczowy ale i jaśniejszy.
Więc z 5 próbek tylko jedna przechodzi do dalszych testów.
Mam tylko porownanie z minerałami EDM (intensive/matt) i Lumiere VV. Formuła CdL Pixie kryje mniej niż EDM int. według mnie. Ale też daje bardziej naturalny efekt dzięki temu. W porównaniu z VV Lumiere są bardziej kremowe, mniej kurzą i chyba zdecydowanie lepiej się trzymają (trzymałam kilka godzin, bez wychodzenia w domu, więc muszę jeszcze sprawdzić w normalnych warunkach codziennych). Formuła natural finish dla mnie za lekka, mam niestety co ukrywać, więc ewentualnie mogłabym ja zużytkować jako wykończeniówkę. Primer mnie nie zachwycił, nałożony przez przypadek na plamkę mokrej buzi zbił się w twarde grudki i osypał. Również przechodzi do dalszych testów wytrzymałościowych.
Matt&Smooth finish ładnie zmatowił i ukrył pory, które wyłażą mi spod każdego podkładu. Zdecydowanie mój faworyt.
Ależ się rozpisałam
__________________
voodoodoll@op.pl
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 06:03   #2271
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

VooDoo: Nie sugeruj się testami paskowymi tak bardzo. Pixie lubia inaczej wyglądać na pasku a inaczej całosciowo.
U mnie było tak ze te co w testach paskowych wytypowałam całościowo na buzi odpadły dały efekt chorej buzi.
Odrzuciłam 2 kolory 1 jako za zimny i 1 za pomarańczowy a całościowo ładnie się dopasowały i wtopiły.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 07:33   #2272
lexpolonica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 28
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny,czy możecie mi doradzić kolor z pixie ,jeśli z lucy minerals używam light medium i shell beige? I czy alantoina w podkładzie może zapychać? Bardzo proszę o pomoc.
lexpolonica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 10:20   #2273
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Oj tak, daj znać.
Na Allegro mają jeszcze sporo BIG-ów w tej formule, ale najpierw muszę przetestować i zobaczyć czy mi odpowiadają, a jeszcze sie okaże, że nie zdążę.
Boję się tej formuły Cover do Luxe, bo w Intensive EDM też się źle czułam. A teraz gorączkowo musze szukać nowej firmy minerałkowej, która będzie odpowiednia dla mnie. Chciałabym, aby to właśnie była Pixie.
ale Cover de Luxe nie ma nic wspolnego z Intensive! wiec smialo mozesz probowac (NF jak dla mnie praktycznie prawie nie kryje )
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 11:56   #2274
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
ale Cover de Luxe nie ma nic wspolnego z Intensive! wiec smialo mozesz probowac (NF jak dla mnie praktycznie prawie nie kryje )
Rozumiem. Po prostu tak kojarzę na podstawie krycia, że jak podkład ma za zadanie bardziej kryć to na mojej buzi wygląda to nienaturalnie.
Znalazłam na All sprzedawcę, który posiada wszystkie kolory i formuły z EDM, ciekawe jak długo będzie je mieć.
Tak naprawdę boję się zmian, bo EDM mi odpowiada, a moja skóra jest problemowa. Szkoda, że na KWC jest wciąz tak niewiele opinii o Pixie.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 12:18   #2275
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Martusieńka przeżyj wątek Pixowy w całości, dużo wizażanek cały czas testuje i nie wystawia pochopnych ocen w kwc ale za to pisze w wątku o swoich obserwacjach
Swoją drogą jestem albo wyjątkowym dziwolągiem albo jestem ślepa i okulary na mocniejsze powinnam wymienić bo i blossom1 i aubrey2 i brenna3 leżą na mnie bardzo bardzo fajnie
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 12:53   #2276
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

W takim razie ja tez jestem dziwoląg i ślepota (to akurat bez okularów jest prawdą) bo mi pasują obecnie: Breena 3, Shaylee 2 i Faylin 1.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:03   #2277
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Czyli wniosek jest prosty,Pixie to idealne minerały bo jakiego byś koloru nie zamówiła jest dobrze
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:32   #2278
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Pod warunkiem ze nie jest to Tinkerbell .
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:49   #2279
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Tinkerbell nie mam akurat(chyba:P) ale w razie gdybym miała to sprawdze czy wyglądam jak trup:}
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 15:38   #2280
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny,czy nie macie jakiś przecieków dotyczących nowych pędzli?
Czy p.Sylwia planuje powiększyć asortyment o pędzelki do oczu?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.