tylko krwawienie czy poronilam? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-06, 11:35   #1
gemma7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: northampton
Wiadomości: 1
Unhappy

tylko krwawienie czy poronilam?


Witam Wszystkich Serdecznie...i prosze o pomic!moja sytuacja jest taka...

...zawsze mialam okres co 22-23dni trwajacy nie dluzej niz 5dni ...tylko ze ostatnio 31.12 okolo 19.00 dostalam miesiaczki(byla ona normalnie w terminie)ale trwala okolo 4godzin byla bardzo skapa...i bylo bardzo prawdopodobne ze jestem w ciazy...2dni pozniej zrobilam test ciazowy kreseczka wskazujaca na to ze jestem w ciazy byla bardzo cienka...nastepnego dnia zrobilam kolejny test zeby wykluczyc mozliwy blad wyszedl dokladnie ten sam...czulam sie raczej dobrze ...tylko ze czasami bylam szczesliwa jak szalona a czasami smutna do placzu...poza tym moje piersi bolaly mnie strasznie...i bylam bardzo mokra(sorki za szczerosc)ciagle chodzilam senna...siusialam co 30minut i mialam ciagle uczucie ze musze cos wypic...nie moglam patrzec na slodycze a barzdo je lubilam zawsze...i to by wszystko bylo ok staralam sobie tez nie wmawiac ze jestem w ciazy do mometu kiedy sie nie skonsultuje z lekarzem...wczoraj 5.01 zrobilam jeszcze jeden test(nie umiem byc cierpliwa)no i wyszedl znowu taki sam...tylko ze dzis 6.01 dostalam krwawienie i mam taki bol jak przy normalnym okresie...to znaczy ze nie jestem w ciazy?prosze napiszcie cos mi na ten temat czuje sie naprawde smutna...ja chce byc w ciazy...dziki za przeczytanie ...tule


ps.nie bralam zadnych lekow ...jestem zdrowa nie pale i nie pije ...nie mialam zadnych stresow
gemma7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 12:02   #2
Judyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 128
Dot.: tylko krwawienie czy poronilam?

Witaj.

Przykro mi ale Twoje wątpliwości może rozwiać tylko lekarz - po badaniu.

Czasem zdarzają sie na początku ciąży miesiączki - to też zależy od długości normalnych cykli.

Mam nadzieję, że wszystko bedzie dobrze.

Pozdrawiam Cię serdecznie
Trzymaj sie i UFAJ
Będzie dobrze
Judyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:11   #3
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: tylko krwawienie czy poronilam?

pierwsze to wycieczka do lekarza
a dwa ne stresuj sie czasem w ciazy ma sie rozne krwawienia z ronych przycznyn
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 13:18   #4
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: tylko krwawienie czy poronilam?

jesli robilas 3 testy to pewnie bedziesz miala dzidziusia...i jak juz to napisano..krwawnienia sie zdarzaja...jesli Twoje jest strasznie silne i schodza wielkie skrzepy to moglo byc poronienie...jesli jest tak jak zawsze to tylko okres ktory moze sie pojawic do ok3 miesiaca ciazy...w kazdym badz razie musisz isc do ginekologa...zakladam ze na testy wydalas ok 30 zl...nie lepiej bylo dolozyc te 20-30 zl i isc sie upewnic czy to dzidzia czy nie?
Trzymam za Ciebie kciukii mam nadzieje ze ktos tam siedzi u Ciebie w brzuszku i czeka az powiesz mu "Czesc Kochanie"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 17:11   #5
negra78
Raczkowanie
 
Avatar negra78
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 72
Dot.: tylko krwawienie czy poronilam?

Nie zwlekaj tylko udaj się do lekarza, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, ja niestety mam złe skojarzenia co do takich objawów, ale jak już dziewczyny wcześniej pisały każdy przypadek jest indywidualny moze to inna przyczyna, nie wytrzymałabym niepewności
negra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 17:11   #6
negra78
Raczkowanie
 
Avatar negra78
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 72
Dot.: tylko krwawienie czy poronilam?

Nie zwlekaj tylko udaj się do lekarza, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, ja niestety mam złe skojarzenia co do takich objawów, ale jak już dziewczyny wcześniej pisały każdy przypadek jest indywidualny może to inna przyczyna, nie wytrzymałabym niepewności
negra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 08:17   #7
loll
Raczkowanie
 
Avatar loll
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: "mój jest ten kawałek podłogi.."
Wiadomości: 158
Dot.: tylko krwawienie czy poronilam?

I jak tam byłaś u lekarza? Ja miałam podobny przypadek też skąpe krawawienia w dniu spodziewanej miesiączki z przerwami.... u mnie przyczyną okazał się polip ale w ciąży byłam teraz to już 9 miesiąc Znam wiele kobiet które krwawiły na początku ciąży i wszystko jest ok ale konieczna jest natychmiastowa konsultacja lekarska!
loll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 09:00   #8
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: tylko krwawienie czy poronilam?

moja mama ,do 4 miesiaca ciazy miala miesiaczke,takze kochana,lec do lekorza,3mam kciuki
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.