Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-19, 14:24   #31
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Cytat:
Napisane przez katharina29 Pokaż wiadomość
Hej,
jestem tu nowa. Poważnie rozważam decyzję o operacji, a właściwie już ją podjełam. Muszę jednak jeszcze poczekać, ponieważ karmię swoją córeczkę i planuje jeszcze to robić przez ok. 2-3 miesiace. Zamierzam ten czas poświęcić na dokładne poznanie tematu i wstępne konsultacje u polecanych trójmiejskich lekarzy. Wstępne - ponieważ teraz moje piersi jeszcze wygladają w miarę dobrze, ale zdaję sobie sprawę, że po zakończeniu karmienia bedą wyglądały jeszcze gorzej niż przed ciążą.
Pytanie mam do Masza711:
Czy mogłabyś przesłać mi na prywaną skrzynkę info odnośnie szczegółów twojej operacji? Z tego co czytam bardzo zachwalasz dr Skwiercz. W jaki sposób właśnie ją wybrałaś? Boję się efektu nienaturalności i pozostajacych po zabiegu blizn.
Będę wdzięczna za odpowiedź
Hej, ja co prawda jeszcze nie po zabiegu (mam 27 maja), ale jestem po konsultacji u dr Skwiercz i uważam, że to konkretna, bardzo sympatyczna kobieta, poświęciła mi bardzo dużo czasu i widać, że ma zmysł - tzn. potrafi dobrać odpowiednie implanty do sylwetki. Ja początkowo chciałam robić u dr Grobelny, ale Masza mnie skutecznie przekonała do dr Skwiercz. Na razie jestem baaardzo zadowolona z wyboru i mam nadzieję, że to się nie zmieni po op.
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 10:48   #32
jassmine22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Hej, ja co prawda jeszcze nie po zabiegu (mam 27 maja), ale jestem po konsultacji u dr Skwiercz i uważam, że to konkretna, bardzo sympatyczna kobieta, poświęciła mi bardzo dużo czasu i widać, że ma zmysł - tzn. potrafi dobrać odpowiednie implanty do sylwetki. Ja początkowo chciałam robić u dr Grobelny, ale Masza mnie skutecznie przekonała do dr Skwiercz. Na razie jestem baaardzo zadowolona z wyboru i mam nadzieję, że to się nie zmieni po op.
Czemu nagle ucichło hmmm???też mam zamiar iśc do dr.Skwiercz jak są takie zuper opinie to chyba naprawde jest dobra..jak twój biuscik listopadowa????
jassmine22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 12:56   #33
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Cytat:
Napisane przez jassmine22 Pokaż wiadomość
Czemu nagle ucichło hmmm???też mam zamiar iśc do dr.Skwiercz jak są takie zuper opinie to chyba naprawde jest dobra..jak twój biuscik listopadowa????
Hej, musiałam przełożyć op. na 29 czerwca - w badaniu usg przed op. wykryto małego guzka, no i potrzebna była biopsja itd. Na szczęście guzek okazał się być niezłośliwą 'małpą'. Tak więc op. mam za niecałe 2 tyg i już nie mogę się doczekać. Jak na razie polecam dr Skwiercz za podejście do pacjenta, ale efekty jej pracy będę mogła ocenić dopiero po op..
Ten wątek faktycznie jakoś tak zamarł. Ale jak wejdziesz na: 'Powiększenie piersi - ważne pytania' to na pewno więcej się dowiesz o operacji i chirurgach plastykach
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 17:05   #34
kaaarolcia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 33
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

hej dziewczyny wiecie gdzie przyjmuje dr skwiercz i jaki jest numer do kliniki??probowalam sie dodzwonic do kliniki medicas w gdyni no i wlaczyla mi sie poczta glosowa( a chcialabym sie umowic na konstultacje.
kaaarolcia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 20:19   #35
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Cytat:
Napisane przez kaaarolcia86 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny wiecie gdzie przyjmuje dr skwiercz i jaki jest numer do kliniki??probowalam sie dodzwonic do kliniki medicas w gdyni no i wlaczyla mi sie poczta glosowa( a chcialabym sie umowic na konstultacje.
Proszę:
dr Ewa Skwiercz

adres: 81-423 Gdynia, Partyzantów 35 tel: 508-962-786Przy czym obiło mi się o uszy, że pani dr jest teraz (lub planuje w niedługim czasie) na urlopie.
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 15:25   #36
Jo7789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Moglabys napisac ile wyniosl cie ten zabieg
Jo7789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 20:39   #37
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Cytat:
Napisane przez Jo7789 Pokaż wiadomość
Moglabys napisac ile wyniosl cie ten zabieg
Badania, koszt konsultacji, implanty (anatomiczne), cena zabiegu i 2 dniowy pobyt w klinice wyniósł mnie ok. 11 tys. - ale ponad rok temu.
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 10:03   #38
katharina29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 7
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Hej
Byłam na konsultacji u Pani dokotor, wrażenia ogólnie super, czuć zaangażowanie i rzetelne podejście do pacjentki. Poświęciła mi ponad godzinę omawiając szczegółowo również wszelkie możliwe powikłania. Mam jednak mieszane odczucia co do wyboru implantów.
Jedynie Mentor CPG 333 w rozmiarze 545ml (!).
Przeraził mnie ten rozmiar, bo absolutnie nie zależy mi na wielkich piersiach. Chciałabym C, choć zdaję sobie sprawę, że przy mojej budowie muszę się liczyć nawet z malym D, ale to absolutnie maksymalny rozmiar jaki chciałabym uzyskać. Fakt, mam szeroką klatkę (79 cm pod biustem), teraz noszę biustonosze 75B, ale ogólnie nie jestem wysoka (166cm), ważę ok. 56kg. Zapytałam dr o inne wkładki CPG tak samo szerokie w podstawie, np. 322, które mają 420ml, ale zdecydowanie Pani doktor twierdzi, że tylko 333 ładnie będą wyglądać.
Zmartwiło mnie to, więc konsultowałam się również u innych lekarzy: dr Grobelny i dr Szczyt i max, jaki dla mnie wybrali to 375 ml i 420ml prze wkładkach anatomicznych. Co o tym sądzicie?
Listopadowa80, Ty masz CPG 333, choć nie tak duże, jakie ja musiałabym mieć przy mojej budowie. Czy można gdzieś znaleźć Twoje zdjęcia lub innych dziewczyn z tymi wkładkami?
Wiecie, mogę wydać duże pieniądze, ale muszę być pewna, że dokonuję właściwego wyboru. Poradźcie mi coś proszę...

Edytowane przez katharina29
Czas edycji: 2010-08-07 o 10:07
katharina29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 19:50   #39
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Cytat:
Napisane przez katharina29 Pokaż wiadomość
Hej
Byłam na konsultacji u Pani dokotor, wrażenia ogólnie super, czuć zaangażowanie i rzetelne podejście do pacjentki. Poświęciła mi ponad godzinę omawiając szczegółowo również wszelkie możliwe powikłania. Mam jednak mieszane odczucia co do wyboru implantów.
Jedynie Mentor CPG 333 w rozmiarze 545ml (!).
Przeraził mnie ten rozmiar, bo absolutnie nie zależy mi na wielkich piersiach. Chciałabym C, choć zdaję sobie sprawę, że przy mojej budowie muszę się liczyć nawet z malym D, ale to absolutnie maksymalny rozmiar jaki chciałabym uzyskać. Fakt, mam szeroką klatkę (79 cm pod biustem), teraz noszę biustonosze 75B, ale ogólnie nie jestem wysoka (166cm), ważę ok. 56kg. Zapytałam dr o inne wkładki CPG tak samo szerokie w podstawie, np. 322, które mają 420ml, ale zdecydowanie Pani doktor twierdzi, że tylko 333 ładnie będą wyglądać.
Zmartwiło mnie to, więc konsultowałam się również u innych lekarzy: dr Grobelny i dr Szczyt i max, jaki dla mnie wybrali to 375 ml i 420ml prze wkładkach anatomicznych. Co o tym sądzicie?
Listopadowa80, Ty masz CPG 333, choć nie tak duże, jakie ja musiałabym mieć przy mojej budowie. Czy można gdzieś znaleźć Twoje zdjęcia lub innych dziewczyn z tymi wkładkami?
Wiecie, mogę wydać duże pieniądze, ale muszę być pewna, że dokonuję właściwego wyboru. Poradźcie mi coś proszę...
Wiesz, ja jestem przy Tobie szczypiorek - waga 46kg, wzrost 164cm, pod biustem 68cm...
Wyjściówka A (po karmieniu)
U mnie nie dało się wsadzić więcej niż 430ml, dały mi one ładne wizualne C (obecnie w biuście 89-90cm).
Gdybym miała więcej swojego gruczołu to nie pogniewałabym się o rozmiar impl. 485ml.
Uwierz, p. dr doskonale wybiera implanty
Jestem przekonana, że będziesz zadowolona z wybranych przez nią implantów.

Aha - moje zdjęcia mam w albumie - tylko dla osób zaprzyjaźnionych
Pozdrawiam
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 10:17   #40
katharina29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 7
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Dzięki Listopadowa80
Trochę mnie uspokoiłaś, choć zapewne u Ciebie zupełnie jest inny efekt, aniżeli mogłabym spodziewać się u siebie. Znasz kogoś o podobnej budowie do mojej, niekoniecznie z tego typu implantami?
Przepraszam, że jestem taka upierdliwa...
Nie znam osobiscie żadnej dziewczyny, która powiekszyła piersi i jedynie co mi pozostaje to analiza zdjęć i efektów przy konretnych typach wkładek i budowy.
Ale Twoje zdjecia oczywiście z chęcią obejrzałabym
Pani dr po przylożeniu do mnie cm zdecydowała się na 545cc, a zrezygnowała z 610cc widząc moją przerażoną minę. Nie chciałabym kupować spodni w rozmiarze 36 i do nich marynarki 40 lu 42!
Nie wiem, może ja w ogóle nie nadaję do powiekszenia piersi, a przy tym nie wyglądania jak: najpierw cycki - potem ja
katharina29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 23:24   #41
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Cytat:
Napisane przez katharina29 Pokaż wiadomość
Dzięki Listopadowa80
Trochę mnie uspokoiłaś, choć zapewne u Ciebie zupełnie jest inny efekt, aniżeli mogłabym spodziewać się u siebie. Znasz kogoś o podobnej budowie do mojej, niekoniecznie z tego typu implantami?
Przepraszam, że jestem taka upierdliwa...
Nie znam osobiscie żadnej dziewczyny, która powiekszyła piersi i jedynie co mi pozostaje to analiza zdjęć i efektów przy konretnych typach wkładek i budowy.
Ale Twoje zdjecia oczywiście z chęcią obejrzałabym
Pani dr po przylożeniu do mnie cm zdecydowała się na 545cc, a zrezygnowała z 610cc widząc moją przerażoną minę. Nie chciałabym kupować spodni w rozmiarze 36 i do nich marynarki 40 lu 42!
Nie wiem, może ja w ogóle nie nadaję do powiekszenia piersi, a przy tym nie wyglądania jak: najpierw cycki - potem ja
Z pewnością nie będzie efektu - najpierw cycki, potem Ty
Jeszcze raz podkreślę - dr Skwiercz doskonale dobiera implanty - możesz jej spokojnie zaufać
Te z modelu cpg333 są o tyle fajne, że cechują się wysoką projekcją i ładnie wypełniają górę
Moje zdjęcia niewiele Ci dadzą, ale zaakceptuję Twoje zaproszenie (choć zwykle tego nie robię, gdy kogoś 'nie znam'...)
Z wątku 'Powiększenie piersi cz.6' z tego modelu implantów i od dr Skwiercz są jeszcze Myadiva i Gigo - obie mają 485cc - wygląda to rewelacyjnie. Ale też obie są chudzinki

Ja przed op. kupowałam spodnie 34 a górę XS, obecnie -górę S/M. Także niewiele w sumie się zmieniło

Pozdrawiam

Edytowane przez listopadowa80
Czas edycji: 2010-08-09 o 10:28
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 06:43   #42
katharina29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 7
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Jeszcze raz dzięki!
Właściwie jestem już przekonana do dr Skwiercz - pozostaje tylko ustalenie terminu.
Dzieki też za Twoją akceptację
katharina29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 10:29   #43
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Cytat:
Napisane przez katharina29 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dzięki!
Właściwie jestem już przekonana do dr Skwiercz - pozostaje tylko ustalenie terminu.
Dzieki też za Twoją akceptację
Nie ma za co
Cieszę się, że się podobają
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 22:24   #44
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Katharina witaj
Ja mogę tylko powtórzyć to co napisała juz Listopadowa- TEJ Pani dr warto zaufać
Ja mam Cpg333 485cc - a jestem drobinką. Ty masz pod biustem 78- a ja 70. Ważę 50 kg/ 165cm. Obstawiam, że po operacji będziesz nosić staniczki 75E. Ja noszę 75D(obwód zmniejszam) lub 70 E/F. To stanikowo- bo wizualnie żelki mają się nijak do naturalnego biustu. Wizualnie to mam takie D- nie za duże, ładne D .
Poprzednie wkładki jakie mi dobrał inny lekarz to 310cc- no wyszła masakra, za mala wkładka nie wypełiła piersi, wszystko wisiało a implant tylko ten zwis ciągnąl w dół . Zerknij sobie na moje fotki jak wygląda za mało wypełniona pierś po karmieniu. Z głębi serca radzę - lepiej nie ryzykować za małej wkładki.
pozdrawiam, i mam nadzieję że dołączysz do grona szamanek
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 08:44   #45
Badalamenti
Przyczajenie
 
Avatar Badalamenti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 27
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Witam,
mam ważne pytanie.
Bardzo uważnie śledzę opinie o Pani doktor Skwiercz i nie ukrywam,że z Waszych opinii wynika ,iż jest naprawdę fachowcem.Chciałabym jednak dopytać Was czy orientujecie się może czy Pani doktor zajmuje się też liposukcją w konsekwencji uzupełnieniem piersi własnym tłuszczykiem w jej wyniku ?
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie ... Może inny lekarz,którego polecicie?
W każdym bądź razie - sprawa bardzo istotna dla mnie ,bo to zawsze lepsze rozwiązanie niż implanty czy nawet Macrolane-przynajmniej dla mnie

Serdecznie pozdrawiam i oczekuje na od(podp)owiedzi.
Badalamenti z Gdańska.
Badalamenti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 09:48   #46
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Cytat:
Napisane przez Badalamenti Pokaż wiadomość
Witam,
mam ważne pytanie.
Bardzo uważnie śledzę opinie o Pani doktor Skwiercz i nie ukrywam,że z Waszych opinii wynika ,iż jest naprawdę fachowcem.Chciałabym jednak dopytać Was czy orientujecie się może czy Pani doktor zajmuje się też liposukcją w konsekwencji uzupełnieniem piersi własnym tłuszczykiem w jej wyniku ?
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie ... Może inny lekarz,którego polecicie?
W każdym bądź razie - sprawa bardzo istotna dla mnie ,bo to zawsze lepsze rozwiązanie niż implanty czy nawet Macrolane-przynajmniej dla mnie

Serdecznie pozdrawiam i oczekuje na od(podp)owiedzi.
Badalamenti z Gdańska.
Hej, nie wiem czy dr Skwiercz oferuje taką usługę (i nie wiem czy którykolwiek lekarz z Trójmiasta stosuje taką metodą), ale uważam, że uzupełnianie piersi własnym tłuszczykiem jest chyba gorszą metodą niż powiększanie piersi implantami czy macrolane Jak dla mnie największym minusem jest utrudniona diagnostyka w kierunku obecności guzków po takim powiększeniu piersi...

Tutaj pierwszy znaleziony link:
http://www.lineacorporis.pl/nowosci/...i_tluszczowej/
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 11:36   #47
Badalamenti
Przyczajenie
 
Avatar Badalamenti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 27
Thumbs up Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Witam ponownie,
niestety dr Skwiercz działa tylko radykalnie czyli implantacja.
Natomiast w kwestii lipo i macrolane reklamuje się dr.Pernak
http://www.drpernak.pl/zabiegi.html

natomiast ja nie umiem ocenić jego kompetencji w tym zakresie ...
Może Wy pomożecie i opiszecie swoje doświadczenia z tym lekarzem.
Z góry serdecznie dziękuję
Badalamenti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 12:58   #48
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Cytat:
Napisane przez Badalamenti Pokaż wiadomość
Witam ponownie,
niestety dr Skwiercz działa tylko radykalnie czyli implantacja.
Natomiast w kwestii lipo i macrolane reklamuje się dr.Pernak
http://www.drpernak.pl/zabiegi.html

natomiast ja nie umiem ocenić jego kompetencji w tym zakresie ...
Może Wy pomożecie i opiszecie swoje doświadczenia z tym lekarzem.
Z góry serdecznie dziękuję
Hej, ja niestety nie słyszałam jakiejkolwiek opinii o tym dr. Na wątku "Powiększanie piersi" jest sporo dziewczyn po powiększeniu piersi, ale metodą implantacji i żadna z nich nie robiła u dr Pernaka. Może spróbuj użyć wyszukiwarki - może coś znajdziesz tu na wizażu; a jak nie to poszperaj po innych forach poświęconych chir. plastycznej i portalach typu znanylekarz.pl
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 21:27   #49
karolagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Hej dziewczyny,
planuje powiekszanie piersi u dr Skwiercz.
Czy wiecie moze gdzie mogłabym poogladac zdjecia piersi zrobionych przez p. dr? Zalezy i na tym, żeby obejrzec zdjecia zarowno piersi z implantami okraglymi jak i anatomicznymi.
dziekuje i pozdrawiam
karolagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 08:17   #50
Badalamenti
Przyczajenie
 
Avatar Badalamenti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 27
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Cytat:
Napisane przez karolagda Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
planuje powiekszanie piersi u dr Skwiercz.
Czy wiecie moze gdzie mogłabym poogladac zdjecia piersi zrobionych przez p. dr? Zalezy i na tym, żeby obejrzec zdjecia zarowno piersi z implantami okraglymi jak i anatomicznymi.
dziekuje i pozdrawiam
Witam, ja podobnie.Chciałabym bardzo zobaczyć "galerię" piersi wykonanych przez Panią dr. W czwartek idę do Niej na konsultację,boję się jak cholerka )) Bardzo chciałam Macrolane bo obawiałam się blizn i nienaturalnego wyglądu Barbie - ale powikłania i inne niepokojące mnie sprawy, poza tym szybki zanik?!? cycuchów troszkę mnie wycofał z tego pomysłu ; na lipo się nie nadaję bo nie ma we mnie tłuszczu ( myślę,że została bym zdyskwalifikowana w przedbiegach, no i przede wszystkim nieodpowiednia diagnostyka jak wyczytałam w tym zakresie - na tą chwilę jest przeze mnie nieakceptowalna) , zatem jedynie słuszna droga to dr.Skwiercz i zaufanie do Niej jako fachowca w tej dziedzinie ,że nie będę wyglądać jak Pamela czy Barbie . Oj j tam oj tam,powiecie,że to przesada ale uwierzcie,że nie ( zresztą,wszystkie wiemy jakie to jest istotne mieć idealne kształty " tu" i "ówdzie"). Mam w głowie zamęt i mam nadzieję,że ta kobieta mi go uciszy . Liczę na to !
Mogę jeszcze pójść we Wrocławiu do dr.Jarlińskiego czy do dr.Skupina w Posen a może Polanica Zdrój? Tak naprawdę mogę pojechać wszędzie byle być zadowolonym, ot wot. Panią dr.Skwiercz mam na miejscu ( to nie jest absolutnie wyznacznik, natomiast jej kompetencje i Wasze zadowolenie ,które mnie w pewnym stopniu przekonały) , mam nadzieję,że jej po prostu zaufam... i będę wyglądać i czuć się REWELACYJNIE!

Badalamenti z 3City ( dojrzewam ... )

Edytowane przez Badalamenti
Czas edycji: 2010-10-09 o 13:54
Badalamenti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 11:15   #51
Badalamenti
Przyczajenie
 
Avatar Badalamenti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 27
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Przed chwilą usłyszałam historię szwedzkiej studentki , która przyjechała do Polski na operację plastyczną piersi w jednej z klinik w Gdańsku i ... nie wybudzono jej do tej pory ( 3 mieciące sic!) ze śpiączki...((
Powiem szczerze-zadrżałam ... i oczywiście od razu zaczęłam się zastanawiać - kto jej to zrobił,czy oby ja jestem w dobrych rękach etc...
Może ktoś coś wie na ten temat -media piszą o tym bardzo ogólnikowo... ech (( Ciary na plecach mam ...
Badalamenti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 10:55   #52
Agnessa30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

To nie byl blad podczas operacji, ale blad w podaniu lekow przeciwbolowych po operacj. Szpital wykonywal zabiegi nielegalnie
Wkleilam link na watku " Powiekszenie piersi"

W klinice, w ktorej ja mialam zabieg takze kilka lat temu dziewczyna zapadla w spiaczke, ale zaraz po podaniu narkozy- jednak w tym przypadku nie bylo winy ani lekarzy, ani kliniki. Dziewczyna marzyla o wiekszych piersiach i zataila przed lekarzami fakt, ze byla chora i brala silne leki, ktore w polaczeniu z narkoza doprowadzily do spiaczki - wiec dziewczyny, przed operacja nalezy wyspowiadac sie do lekarza jak do ksiedza - czy bierzemy leki, czy moze korzystamy z jakichkolwiek uzywek, czy chorujemy, itd...
__________________
02.02.2009- Mentor 300cc HP -
dr. Andrzej Krajewski


Edytowane przez Agnessa30
Czas edycji: 2010-11-21 o 10:58
Agnessa30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 12:50   #53
Badalamenti
Przyczajenie
 
Avatar Badalamenti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 27
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Mam jeszcze pytanie w kwestii merytorycznej - czy podpisuje się jakąkolwiek umowę cywilnoprawną z lekarzem/klinika jesli chodzi o zabieg/operacje implantacji ? Czy wynika to z przepisów prawa?
A odpowiedzialność cywilna? Jak to jest w sytuacji kiedy lekarz niestarannie wypełni podjętą operacja a nie daj boże popełni błąd w sztuce?

Pytam starsze,obeznane koleżanki gdyż naszły mnie właśnie takie pytania - w dobie tak wielu "złych" przypadków te pytania jawią się jako podstawowe.
Liczę na Wasze doświadczenie i wiedzę w tym zakresie.Pozdrawiam 3City
Badalamenti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 17:30   #54
Agnessa30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Ja podpisywalam, dokument w ktorym bylo napisane, ze zdaje sobie sprawe z tego, ze chirurgia plastyczna sluzy korekcie " bledow " natury, a nie czyni cuda , oczywiscie w innymi slowami okreslone Oczywiscie podpisalam zgode na narkoze oraz, ze na OP decyduje sie na swoja odpowiedzialnosc, ale w przypadku niezadowolenia klinika zrobi wszystko, abym byla
__________________
02.02.2009- Mentor 300cc HP -
dr. Andrzej Krajewski

Agnessa30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 13:23   #55
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Powiększenie piersi Trójmiasto lub okolice

Odświeżam wątek Od jakiegoś czasu marzy mi się powiększenie piersi. Ostatnio koleżanka z pracy wspomniała, że w Gdańsku można powiększyć sobie piersi już za 5 000 zł. Cena obejmuje zabieg i implanty, które są produkowane podobno w Polsce. Chyba się skuszę na ten zabieg, bo mój biust mnie dobija Mówiła w jakiej klinice, ale zapomniałam. Dam znać, jeśli czegoś się dowiem.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.