Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013, cz.21! - Strona 195 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-06, 14:58   #5821
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez cynamon_owa Pokaż wiadomość


Wpadam na szybko bo właśnie buszuję po ebayu i szukam jakiś ciekawych zabawek rozwijających (mam nadzieję ) naszego Młodego Kawalera
Mąż dzisiaj pracuje z domu () więc właśnie kładzie Juniora na kolejną drzemkę a ja mogę chwilę posiedzieć przed komputerem

Tak na szybko:

karolajn- ja na ból gardła polecam mieszkankę:
1szkl ciepłej wody + 1 łyżeczka soli+ 1łyżeczka wody utlenionej
Działa baaardzo skutecznie
Dla złagodzenia bólu popijać siemię lniane

iwonka- pytałaś jak radzimy sobie z kolkami u Adasia. Niestety po Boboticu był rzyg więc nie podajemy
U nas kolki zaczynają się gdzieś w okolicach 18-19. Młody po kąpieli a w zasadzie podczas jedzenia po kąpieli zaczyna prężyć się przy piersi a później wyć z bólu I są dwie opcje- odstawiam go od piersi i jeśli nie wpada z tego powodu w rozpacz bierzemy go na ręce w pozycji pionowej (brzuch do brzucha- bardzo przylegle) i delikatnie "potrząsamy" nim góra-dół. W zasadzie ten kto nosi przeskakuje z nogi na nogę i tak "cwałujemy" sobie z Młodym po domu Ale trzeba to robić dość szybko bo wtedy to na Adasia działa No i to nie jest też takie hop siup bo najpierw Młody musi znaleźć swoją pozycję u nas na rękach co trwa czasami kilka (naście) minut i jest okupione płaczem
Jak już się Adaś uspokoi to dostawiam go do piersi i karmię go w pozycji pionowej Nie jest to łatwe z takim Maluchem ale wtedy go nie boli aż tak bardzo. Siadam sobie na krześle i Młody zwisa między moimi nogami- ciężko to opisać No ale działa ten sposób na niego więc tak go karmię wieczorami
Druga opcja to w zasadzie brak opcji bo Młody nie daje się odstawić od piersi, je mimo bólu do oporu a później wymiotuje wszystkim co zjadł
Cynamonku to u nas zaczyna się w tych samych godzinach i jest identycznie jak opisujesz - odrzucanie cyca, prężenie. My dajemy Esputicon, teraz od wtorku może spróbujemy Bobotic ale jak teraz przeczytalam, że Wasz Adaśko tak go nie tolerował zaczęłam mieć wątpliwości...my włączamy suszarę jak karmię, wtedy spokojnie zjada cyca, a potem to już jest latanie na rękach Tż w pozycji na brzuszku po mieszkaniu i przy stękach, kwękach zasypia najgorsze, że w dzień zaczyna robić to samo i jest niespokojny
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 14:58   #5822
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany

Kto zakłada?
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:02   #5823
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013, c

Ja mogę założyć na odxhowalni za pół godziny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:05   #5824
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany

Dobra, jak nie ma chetnych to ja na szybko otworzę w poczekalni, żeby Sarenka się na nas nie obraziła.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

To co w końcu robimy, żebyśmy nie miały 2 wątków
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:06   #5825
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013, c

Surka to nie lepiej już na odxhowalni? poczekamy tam na Sarenke grzecznie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:07   #5826
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
Surka to nie lepiej już na odxhowalni? poczekamy tam na Sarenke grzecznie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mi jest to obojętne, ale miałayśmy czekać z odchowalnią na wszystkie, więc teraz nie wiem, czy Sarenka się na nas nie obrazi, że już tam się przeniosłyśmy
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:11   #5827
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013, c

Myślę ze Sarenka si nie obrazi, a tak to będziemy tak czy tak wolniej zapełniac wątek i możemy pod koniec września dopiero skończyc jak sa dzieci. Wszystkie czekamy na Antosią bardzo podejmijcie decyzje laski ja jadę autem, a raczej tocze się bo korek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 15:15   #5828
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Odp: Dot.: Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
Myślę ze Sarenka si nie obrazi, a tak to będziemy tak czy tak wolniej zapełniac wątek i możemy pod koniec września dopiero skończyc jak sa dzieci. Wszystkie czekamy na Antosią bardzo podejmijcie decyzje laski ja jadę autem, a raczej tocze się bo korek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Na pewno się nie obrazi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:18   #5829
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Odp: Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;42662189]Sky coooooooo Cilest wycofany? O kurde a na mnie dość dobrze działał, mam nadzieję, że mi gin dobierze coś dobrego.

Wojtuś cudny

Sam rotawirusy powodują biegunki czasami prowadzące do odwodnienia i jest szczepionka przeciw rotawirusom.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

Podobno tak





Cytat:
Napisane przez madi82 Pokaż wiadomość
o..dzieki że mi przypomniałas o praniu ide wstawić



a te plecaki po ile...kurde jakie one śliczne!



Ojej ale te szkraby są wrazliwe...a jak Ola to zniosła???



Tweed i jak...tak nie mogłaś się doczekać i masz juz Alika fajnie jest no nie
Jest co robić przy skrzatach
A jak radzisz sobie z niejedzeniem wszystkiego?

Ola plakala.bardzo, ale dostala cyca po i to ja uszczesliwilo




Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
a no i stawiam soczki- moje dziecię dzisiaj konczy 8 tygodni

Kejt- super zdjęcie Wasze wspólne, co do artykułu powinni osobny o Was stworzyć






Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość


Mój nawet 10 min. nie wytrzymuje.. 5-8 max.. później kima czasami obudzi się i doje 1-2min. i znowu zasypia.. ale on często je co 1-1,5, więc chyba tak sobie dawkować woli.. położna mówiła, że powinien jeść 15 min., bo wtedy mleko bardziej kaloryczne.. ale nie da rady.. on je teraz nawet krócej niż jeszcze 2-3 tyg temu..dziwak

ja bym zjadła i się nawet nie zastanawiała
nie jestem dobrym autorytetem

my mieliśmy problem jak rossmannowskie 1 były za małe, a 2 za duże i rossmannowskie i dady.. pampersy 1 dobre, bo ciut większe..

ma się ten zasięg

tylko on się strasznie denerwuje jak mu daję taką pustawą prawą pierś..drze się, wierzga i nie chce już nawet chwytać
zastanawiam się jak to zrobić laktatorem... prędzej by to poszło myślę
Ola je tal od poczatku. Rzadko kiedy zdarza sie jej jesc dluzej. A w miesiac przybrala 1,1 kg, wiec nie ma co sie przejmowac

No i mamy alergie Wyszla ostatnio. Czy od siemienia lniabego moze byc? Bedziemy sie obserwowac
__________________
OLCIA

WOJTUŚ

Edytowane przez skylie
Czas edycji: 2013-09-06 o 15:19
skylie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:23   #5830
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Odp: Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych

To zakładać czy czekamy na naszą Założycielkę En?
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:23   #5831
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013, c

Bylismy tez dzisiaj na USG bioderek. Wszystko w porzadku Lekarz powiedzial ze mam niezle mleko bo juz sa punkty kostnienia w kosciach a to wczesnie dosyc
__________________
OLCIA

WOJTUŚ
skylie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 15:24   #5832
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2

Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
Bylismy tez dzisiaj na USG bioderek. Wszystko w porzadku Lekarz powiedzial ze mam niezle mleko bo juz sa punkty kostnienia w kosciach a to wczesnie dosyc
No to wielkie brawa dla towjej wytwórni mleczarskiejkl aski:
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:33   #5833
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Odp: Dot.: Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;42667384]Ja chcę iść z Młodym na spacer, a on śpiiiiiiii ;( już 3. godzinę...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

Dzieci sa przekorne.z natury
__________________
OLCIA

WOJTUŚ
skylie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:36   #5834
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

2,5 godziy walczyłam z Miśkiem. Był śpiący, marudny, ziewał, zamykały mu się te jego słodkie, ale czerwone ze zmęczenia oczka, a nie mógł zasnąć. Ileż się nabujałam wózka to moje...a ona popłakiwał, wypluwał smoka, zaraz go szukał i darł się, że nie ma go w buzi.

Ja jestem za tym by założyć wątek na ODCHOWALNI. Sarenka się nie obrazi na pewno, a nie idzie nam wykańczanie wątków tak ekspresowo jak kiedyś i "zaległybyśmy" w poczekalni na cały wrzesień i może nawet część października.
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:40   #5835
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013, c

Ją tylko na chwilę. Pisze, żeby pochwalić Fi- przez 5 min. ssal cyca a później był wrzask,no ale może jest szansa na kp?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:44   #5836
czerwony_balonik
Zadomowienie
 
Avatar czerwony_balonik
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dość bliskie okolice Warszawy
Wiadomości: 1 263
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Ktoraś z was proponowała ostatnio fajny,śmieszny tytuł na nowy wątek,tylko nie pamiętam jak to szło. Ale to chyba Oliath proponowała,tak mi się zdaje

Widziałyście to?

http://www.sfora.pl/Mistrzyni-skuter...-pedzie-a59341

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Też jestem za tym,żeby przejść już na odchowalnię. Myślę,że Sarna nam wybaczy
__________________
a ja rosnę i rosnę...
czerwony_balonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:52   #5837
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

...i obudził się
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:56   #5838
cynamon_owa
Zadomowienie
 
Avatar cynamon_owa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 707
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
Cynamonku to u nas zaczyna się w tych samych godzinach i jest identycznie jak opisujesz - odrzucanie cyca, prężenie. My dajemy Esputicon, teraz od wtorku może spróbujemy Bobotic ale jak teraz przeczytalam, że Wasz Adaśko tak go nie tolerował zaczęłam mieć wątpliwości...my włączamy suszarę jak karmię, wtedy spokojnie zjada cyca, a potem to już jest latanie na rękach Tż w pozycji na brzuszku po mieszkaniu i przy stękach, kwękach zasypia najgorsze, że w dzień zaczyna robić to samo i jest niespokojny
U nas to mógł być przypadek z tym Boboticiem więc Wy spróbujcie - może Wam podpasuje



Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
No i mamy alergie Wyszla ostatnio. Czy od siemienia lniabego moze byc? Bedziemy sie obserwowac
Może, może

Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
Bylismy tez dzisiaj na USG bioderek. Wszystko w porzadku Lekarz powiedzial ze mam niezle mleko bo juz sa punkty kostnienia w kosciach a to wczesnie dosyc
Sorry- ale masz zarąbiste mleko- nawet Twój avatar to doskonale obrazuje
__________________
Nasze małe, niespełnione Szczęście
07.10.2012
"Zrozumiałem - by żyć musisz chwytać dzień..."

cynamon_owa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:58   #5839
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
Ją tylko na chwilę. Pisze, żeby pochwalić Fi- przez 5 min. ssal cyca a później był wrzask,no ale może jest szansa na kp?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
super

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
...i obudził się
No i trzeba było chwalić?
__________________
OLCIA

WOJTUŚ
skylie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 16:00   #5840
cynamon_owa
Zadomowienie
 
Avatar cynamon_owa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 707
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Ja jestem za tym by założyć wątek na ODCHOWALNI. Sarenka się nie obrazi na pewno, a nie idzie nam wykańczanie wątków tak ekspresowo jak kiedyś i "zaległybyśmy" w poczekalni na cały wrzesień i może nawet część października.
Ale przecież w razie czego nie musimy wykończyć tutaj wątku- jeśli napiszemy np 500 postów to bez problemu możemy przenieść się na odchowalnię i napisać do moderatora prośbę o zamknięcie wątku na poczekalni
__________________
Nasze małe, niespełnione Szczęście
07.10.2012
"Zrozumiałem - by żyć musisz chwytać dzień..."

cynamon_owa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 16:02   #5841
cynamon_owa
Zadomowienie
 
Avatar cynamon_owa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 707
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Dziewczyny- która "glizda" fajniejsza?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg $%28KGrHqZ,!lQFH4RGhKi+BSDjHFDjhQ~~60_12.jpg (30,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg $T2eC16N,!%29sE9swmYlL1BSDjUjIwJQ~~60_12.jpg (60,4 KB, 22 załadowań)
__________________
Nasze małe, niespełnione Szczęście
07.10.2012
"Zrozumiałem - by żyć musisz chwytać dzień..."

cynamon_owa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 16:06   #5842
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Odp: Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych

to jak laski, gdzie zakładać?? bo zaraz bana dostaniemy za pisanie tutaj
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 16:13   #5843
cynamon_owa
Zadomowienie
 
Avatar cynamon_owa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 707
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
to jak laski, gdzie zakładać?? bo zaraz bana dostaniemy za pisanie tutaj
Noo... jeździmy ostro po bandzie
__________________
Nasze małe, niespełnione Szczęście
07.10.2012
"Zrozumiałem - by żyć musisz chwytać dzień..."

cynamon_owa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 16:18   #5844
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez cynamon_owa Pokaż wiadomość
Dziewczyny- która "glizda" fajniejsza?
1
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 16:48   #5845
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Dzis rano Laurka tez niespokojna byla wiec zabralam ja na dlugi spacer i pomoglo.Pogoda u nas piekna

Dzoan moja mala codzien obsikuje przewijak, wystarczy chwila nieuwagi.

Iwona masz racje-umiar trzeba miec z tymi lezakami i chodzikami.Ale co do chodzika tez mam watpliwosci

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Iwonka maz jej kupulu Esu no i ja na rekach nosilam i tulilam bo plakala strasznie i to dwie bite godziny. Dzis jej juz profilaktycznie podam kropelki, mam nadzieje ze kolka odpusci. A jak u Ead?

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Teso moj tesc mi zaraz po porodzie sugerowal ze na pewno mam za chudy pokarm bo dziecko za czesto chce jesc
my też tulimym nosimy, kłade jąna przewijak bo bardzo go lubi i masuje brzuszek, ruszam nóżkami, no i od wczoraj dajemy kropelki pod wieczór, dwa razy po 5 kropel espumisanu, dzisiaj juz jej dałam przy karmieniu 5 kropel i przy nastepnym znowu jej dam chyba ze zacznie ją boleć przed karmieniem to dam wtedy
ja mam OGROMNĄ nadzieje, ze to długo nie potrwa
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 17:14   #5846
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Z nudów siedzę i myślę nad tytułem Zabrano mi córę na spacer, a mam takiego lenie, że i tak nic nie robię
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 17:30   #5847
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013, c

Jestem za odchowalnia.
Komar mnie uzarl w czoło :banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 17:44   #5848
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013, c

Laski zakladajcie wątek na odxhowalni bo robiłam go i nagle j*b i nie ma internetu już od tamtej chwili, nam tylko w komorce

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 17:55   #5849
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2

To ja założę Jaki tytuł ?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

[/COLOR]Zapraszam do nowego wątku na odchowalni

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post42671199


Przepraszam, że ama wybrałam swój tytuł , ale dzisiaj kiepska frekwencja.
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.