Najbardziej skąpy facet- ranking:) - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-07, 14:09   #1111
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Mój tż ma kolegę, który torebkę herbaty parzy 5 razy! po czym suszy i spala!

PATOLOGIA.
Rozumiem oszczędzać na studiach, ale to zalatuje glupotą i mega skąpstwem
Ale.... Suszy i spala jak blanta dla ubogich czy dokłada tym do pieca?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 14:59   #1112
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
No ale to jeszcze zależy jaka to herbata. Np nie wyobrażam sobie jakiejś owocowej wykorzystywać na dwa kubki, ale już klasyczny lipton spokojnie starcza na dwie mocno zaparzone herbaty.
No właśnie, chodzi mi o czarną herbatę. Poza tym, nie lubię dawać gościom herbaty, w której pływa torebka, albo dynda sznureczek, (kojarzy mi się z tamponem, serio!). Potem jeszcze talerzyk, bo trzeba na czymś te torebki położyć, potem trzeba szybciutko wynosić... pytam, czy ktoś chce słabą czy mocną. I nie parzę więcej niż 2 z jednej torebki A tak humorystycznie o tamponie i herbacie :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rrrrrrrrrr.jpg (31,8 KB, 696 załadowań)
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 17:24   #1113
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

A ja bym nie chciała, żeby mi ktoś robił herbatę z torebki, która już była zaparzana, co innego, jeśli to jest wśród domowników za przyzwoleniem, a co innego, gdy ktoś za mnie decyduje bez mojej wiedzy. To, ze dla kogoś herbata z całej torebki jest za mocna, nie znaczy, ze dla mnie również.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 17:48   #1114
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Wiem, że o facecie, ale wpisuje się w temat.
Mam sąsiadkę, która wiecznie przychodzi do mojej mamy i do mnie też z jakimiś interesami - a to włosy pofarbować, a to biżuterię na wyjście pożyczyć, itd.
Ostatnio odwdzięczyła się mojej mamie za wszystkie przysługi, wspaniałomyślnie zapraszając ją na "drinka", złożonego z łyżki wódki uzupełnionej szklanką mirindy.
Ciągle "szuka" pracy, i nie może jej znaleźć, bo nie ma ciekawych ofert - ciekawa oferta to dla niej minimum 1400 zł, najlepiej za nicnierobienie. Od swojej córki, która wyjechała do pracy, kiedy jej chłopak "pochwalił się" jej, że pomaga rodzicom, żąda takiej samej "pomocy", mimo, że jej mąż ma firmę budowlaną i radzą sobie całkiem nieźle. I najlepsze - od ponad 20 lat mieszka ze swoją znienawidzoną teściową życząc jej śmierci (teściowa jest teraz chora na raka) niemal od samego początku - biorąc ślub, myślała, że teściowa szybko "kopnie w kalendarz".
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 18:01   #1115
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Wiem, że o facecie, ale wpisuje się w temat.
Mam sąsiadkę, która wiecznie przychodzi do mojej mamy i do mnie też z jakimiś interesami - a to włosy pofarbować, a to biżuterię na wyjście pożyczyć, itd.
Ostatnio odwdzięczyła się mojej mamie za wszystkie przysługi, wspaniałomyślnie zapraszając ją na "drinka", złożonego z łyżki wódki uzupełnionej szklanką mirindy.
Ciągle "szuka" pracy, i nie może jej znaleźć, bo nie ma ciekawych ofert - ciekawa oferta to dla niej minimum 1400 zł, najlepiej za nicnierobienie. Od swojej córki, która wyjechała do pracy, kiedy jej chłopak "pochwalił się" jej, że pomaga rodzicom, żąda takiej samej "pomocy", mimo, że jej mąż ma firmę budowlaną i radzą sobie całkiem nieźle. I najlepsze - od ponad 20 lat mieszka ze swoją znienawidzoną teściową życząc jej śmierci (teściowa jest teraz chora na raka) niemal od samego początku - biorąc ślub, myślała, że teściowa szybko "kopnie w kalendarz".
jak mozna zyczyc komus smierci?! jeszcze matce swojego meza...i mieszkac z nia pod 1 dachem, koszmar.

Znam takich ludzi jak opisujesz... wszystko im sie od zycia nalezy a oni beda lezec do gory pepkiem i tylko brac brac brac Na szczescie od nich stronię, bo tylko cisnienie mi podnoszą samą swoją osobą
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 18:43   #1116
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Mnie przypomniał się pewien chłopak, z którym swego czasu się spotykałam. Umówiliśmy się pewnego dnia, zaproponował spacer, ok. Poszliśmy nad Wisłę, posiedzieliśmy. Później pogoda się popsuła, więc myślałam, że pójdziemy do jakiejś knajpki, ale gdzie tam. Oznajmia, że trzeba się zawijać, bo zaczyna padać. Na przystanku tramwajowym mi mówi, żebyśmy wsiedli do ostatniego wagonu na tył, zdzwiło mnie takie upodobanie. W środku wyjaśnił , że to ze względu na to, iż on nie zamierza wydawać 1,40 na bilet, a wg niego ta miejscówka w tramwaju jest bezpieczniejsza, gdyby kanar wpadł na kontrolę , moja mina była bezcenna . Po takiej akcji nie dziwię się, że nie poszliśmy do żadnej knajpki, bo musiałby wydać ze 3 zł no sok, ech. Więcej to my się już nie spotkaliśmy
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 00:23   #1117
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Moj ex mial taka taktyke:
wchodzilismy do sklepu, ladowal kosz po brzegi z tekstem "kochanie, ja zaplace" po czym przy kasie się rozplywal nagle znikal, a ja zostawalam z koszem wkurzona. "Na szczęscie" po zaplaceniu przypadkiem znajdowalam go przed wejsciem do sklepu Nie zdarzalo się to notorycznie, ale kilka razy owszem. Dodam, ze on pracujacy, ja studentka.O jego skapstwie moglabym pisac wiele. Generalnie zycie z facetem, ktory szczedzi na wszystkim (poza soba) nie jest latwe i nie polecam
Nie rozumiem po co zapłaciłaś ??
Ja w takim układzie zostawiłabym koszyk w sklepie i poszłabym 'go poszukać'.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 11:17   #1118
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja tak robię w domu xd Robię herbatę, to zawsze robię dwie z jednej torebki i dopiero podaję gościom (ale nie tak, żeby gość to widział, tylko np. goście w salonie ja w kuchni). Tak mnie nauczyła mama.. Ale w herbaciarni? Nie mogłabym.
Ja też Jedna na dwie szklanki spokojnie wystarcza

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
No ale to jeszcze zależy jaka to herbata. Np nie wyobrażam sobie jakiejś owocowej wykorzystywać na dwa kubki, ale już klasyczny lipton spokojnie starcza na dwie mocno zaparzone herbaty.
No ja właśnie tak liptona wykorzystuje, ale już owocowe/zielone to po jednej.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 11:56   #1119
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja też Jedna na dwie szklanki spokojnie wystarcza

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------


No ja właśnie tak liptona wykorzystuje, ale już owocowe/zielone to po jednej.
Ja zawsze pytam goscia czy woli mocna i czy nie ma nic przeciwko jesli zrobie dwie z jednej. A to dlatego ze ja pije herbate bardzo delikatnie zaparzona. Torebke wyjmuje zaraz po zalaniu woda. A czasami zaparzam dzbanek dla wszystkich.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 13:18   #1120
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

nie chcialabym byc gosciem niektorych z was, nie znosze lury nie wiem czy sie ktos ze mna zgodzi, ale Lipton, ktory mozna kupic w sklepach to nie ten sam Lipton, ktorego się pilo z 10 lat temu, nie mowiac juz o sprowadzanym np. z USA
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 13:30   #1121
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

hm, dla mnie ta chwalona tutaj tak herbatka że tak powiem, z rarytasem bynajmniej się nie kojarzy. Wg mnie, jak to się mówi, to nie to co kiedyś.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
A czasami zaparzam dzbanek dla wszystkich.
też z jednej?

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2012-06-08 o 13:35
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 13:31   #1122
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Narobiłyście mi ochoty na Tetleya Stronga
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 13:47   #1123
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Ja zawsze pytam goscia czy woli mocna i czy nie ma nic przeciwko jesli zrobie dwie z jednej. A to dlatego ze ja pije herbate bardzo delikatnie zaparzona. Torebke wyjmuje zaraz po zalaniu woda. A czasami zaparzam dzbanek dla wszystkich.
Czyn innym jest spytać gościa, a czym innym robić bez pytania dwie z jednej torebki. Takiej herbaty z randka nie lubię, bo zazwyczaj jest słaba.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
nie chcialabym byc gosciem niektorych z was, nie znosze lury nie wiem czy sie ktos ze mna zgodzi, ale Lipton, ktory mozna kupic w sklepach to nie ten sam Lipton, ktorego się pilo z 10 lat temu, nie mowiac juz o sprowadzanym np. z USA
ja też, nie znoszę takich słabych popluczyn
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 14:37   #1124
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Oj skończmy już z tą herbatą! jaką kto lubi, taką niech robi. EURO dziś się laski zaczyna:d Polska GOLA!!! sorry za off, ale jestem podekscytowana
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 14:43   #1125
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

ja piję tylko sypane herbaty i nie mam problemu
notabene znam ludzi, którzy z jednej 'minutki' 4 szklanki zabarwionej wody robią. po co? nie wiem. smaku to to bynajmniej nie ma żadnego.
__________________
"Dlaczego wszystko jest tak proste póki nie przytrafi się Tobie?"
basior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 17:51   #1126
201607190923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 41
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

To ja też coś dodam od siebie, bo mam wyjątkowe szczęście do takich facetów;p
Ex 1: Idziemy do sklepu, kupuje jakieś 3 piwa dla siebie, po czym pyta czy coś chcę, odpowiadam, że nie, ale on nalega. Wzięłam więc Nestea, a przy kasie: "Hmm, mam całe 20 zł, zapłać za wszystko, oddam przy okazji". Oczywiście nigdy nie oddał.
Siedzimy ze znajomymi, ktoś zaproponował pizzę. Wszystkie "pary" poszły, a on od razu stwierdził, że nie mamy ochoty, nawet nie zapytał po czym poszedł po piwo, tylko dla siebie.
Przyszłam do niego do domu, miał tylko wodę i jakieś otwarte paluszki. Oglądaliśmy jakiś film, więc je przyniósł, po czym przez następne 2 godziny ględził, że matka go zabije, bo to jej. Dodam, że zjadłam może dwa, resztę on. W dodatku, gdy był u mnie zawsze kupowałam bardzo dużo rzeczy.
Raz znalazł otwartą paczkę fajek, przez najbliższe 3 godziny o niczym innym nie mówił, tylko o szczęściu jakie go spotkało, w końcu zaoszczędził tyyle kasy.

Ex 2:
Był czas, że się mocno o mnie starał, zapraszał mnie kilka razy do kina, ale zawsze odmawiałam, bo coś innego mi wypadło. W końcu się zgodziłam, przy kasie od razu powiedział: "Daj 15 zł i legitymację."
Poszliśmy na pizzę, przy kasie zaczął dzielić, ile to będzie na połowę, bo ja jeszcze chciałam sok, więc logiczne, że muszę mu dać więcej kasy. Nie liczyło się to, że z tej pizzy zjadłam dwa kawałki, on resztę
Nigdy nie jeździł samochodem, zawsze wszystkie wycieczki moim, bo przecież benzyna droga, nie muszę chyba dodawać, że zrzuty na paliwo nie zaproponował nigdy.
Poszliśmy na urodziny koleżanki, za cały prezent płaciłam ja, on nawet nie kupił głupiego kwiatka, ale prezent jest "od nas".

Takich sytuacji była naprawdę maaasa, to tylko kilka z nich. Dodam, że nie wymagam, żeby ktoś za mnie płacił, ale jestem bardziej za rozwiązaniem typu, raz płacę ja, raz on. Tylko błagam, nie doliczanie się, ile to będzie na pół, kiedy za nami stoi 15 osób w kolejce w kinie, bo wtedy to mam ochotę wyjąć to 30 zł i się po prostu nie wstydzić.
201607190923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 23:04   #1127
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez not so good Pokaż wiadomość
Ex 2:
Poszliśmy na pizzę, przy kasie zaczął dzielić, ile to będzie na połowę, bo ja jeszcze chciałam sok, więc logiczne, że muszę mu dać więcej kasy. Nie liczyło się to, że z tej pizzy zjadłam dwa kawałki, on resztę
(...)

Takich sytuacji była naprawdę maaasa, to tylko kilka z nich. Dodam, że nie wymagam, żeby ktoś za mnie płacił, ale jestem bardziej za rozwiązaniem typu, raz płacę ja, raz on. Tylko błagam, nie doliczanie się, ile to będzie na pół, kiedy za nami stoi 15 osób w kolejce w kinie, bo wtedy to mam ochotę wyjąć to 30 zł i się po prostu nie wstydzić.
Nawet nie wiesz, jak dobrze Cię rozumiem... Masakra. Długo z tym panem całe szczęście nie byłam...
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 01:42   #1128
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Przypomniał mi się mój dawny kolega, nigdy między nami nic nie było, jednak to wciąż facet jak w temacie. Generalnie jest on osoba bardzo skapa, taką, że sam nic nie da, ale od wszystkich wszystkiego żąda. Wiadomo, jak jest jakąś impreza czy spotkanie to on znika i je jak najwięcej się da. Sytuacji było milion, ale podam dwie wg mnie najlepsze...
-Raz kupiłam słodkie bułeczki, nie jadlam ich kilka lat i marzylam o nich. Schowalismy z tz zakupy do naszego namiotu i poszliśmy gdzieś tam. Wracamy, a po polu wala się opakowanie po tych bulkach... Cóż każdy wiedział, kto to zrobił od razu... Nawet nie zaprzeczał... Nawet podrzucal nam swoje śmieci do naszych żeby nie robić sobie syfu...
-Kupil mi kiedyś zapiekanke za około 5 zl, innym razem ja także mu coś kupiłam więc uznalam dług za zwrócony. Pół roku co kilka dni kazał mi je oddać...
-No i teraz klasyk. Poszłam z nim i drugim kolega coś szybko zjeść. Kolega kupił sobie, ja sobie i więcej pieniędzy już nie miałam, po prostu. A on był na tyle bezczelny, że się obraził i poszedł do domu......

Aha no i nie wspomnę o tym, ze jak szło się z nim do jakiegoś pubu to jemu zawsze ktoś pożyczał kilka złotych gdy prosił, on nigdy tego nie zrobił... To samo jak była zrzutka na coś, zawsze kłamał, że nie ma pieniędzy, a zawsze miał

Sent from my SK17i using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 07:10   #1129
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez not so good Pokaż wiadomość
To ja też coś dodam od siebie, bo mam wyjątkowe szczęście do takich facetów;p
Ex 1: Idziemy do sklepu, kupuje jakieś 3 piwa dla siebie, po czym pyta czy coś chcę, odpowiadam, że nie, ale on nalega. Wzięłam więc Nestea, a przy kasie: "Hmm, mam całe 20 zł, zapłać za wszystko, oddam przy okazji". Oczywiście nigdy nie oddał.
Siedzimy ze znajomymi, ktoś zaproponował pizzę. Wszystkie "pary" poszły, a on od razu stwierdził, że nie mamy ochoty, nawet nie zapytał po czym poszedł po piwo, tylko dla siebie.
Przyszłam do niego do domu, miał tylko wodę i jakieś otwarte paluszki. Oglądaliśmy jakiś film, więc je przyniósł, po czym przez następne 2 godziny ględził, że matka go zabije, bo to jej. Dodam, że zjadłam może dwa, resztę on. W dodatku, gdy był u mnie zawsze kupowałam bardzo dużo rzeczy.
Raz znalazł otwartą paczkę fajek, przez najbliższe 3 godziny o niczym innym nie mówił, tylko o szczęściu jakie go spotkało, w końcu zaoszczędził tyyle kasy.

Ex 2:
Był czas, że się mocno o mnie starał, zapraszał mnie kilka razy do kina, ale zawsze odmawiałam, bo coś innego mi wypadło. W końcu się zgodziłam, przy kasie od razu powiedział: "Daj 15 zł i legitymację."
Poszliśmy na pizzę, przy kasie zaczął dzielić, ile to będzie na połowę, bo ja jeszcze chciałam sok, więc logiczne, że muszę mu dać więcej kasy. Nie liczyło się to, że z tej pizzy zjadłam dwa kawałki, on resztę
Nigdy nie jeździł samochodem, zawsze wszystkie wycieczki moim, bo przecież benzyna droga, nie muszę chyba dodawać, że zrzuty na paliwo nie zaproponował nigdy.
Poszliśmy na urodziny koleżanki, za cały prezent płaciłam ja, on nawet nie kupił głupiego kwiatka, ale prezent jest "od nas".

Takich sytuacji była naprawdę maaasa, to tylko kilka z nich. Dodam, że nie wymagam, żeby ktoś za mnie płacił, ale jestem bardziej za rozwiązaniem typu, raz płacę ja, raz on. Tylko błagam, nie doliczanie się, ile to będzie na pół, kiedy za nami stoi 15 osób w kolejce w kinie, bo wtedy to mam ochotę wyjąć to 30 zł i się po prostu nie wstydzić.
Co za burak Dobrze, ze to o ex a nie o obecnym

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Przypomniał mi się mój dawny kolega, nigdy między nami nic nie było, jednak to wciąż facet jak w temacie. Generalnie jest on osoba bardzo skapa, taką, że sam nic nie da, ale od wszystkich wszystkiego żąda. Wiadomo, jak jest jakąś impreza czy spotkanie to on znika i je jak najwięcej się da. Sytuacji było milion, ale podam dwie wg mnie najlepsze...
-Raz kupiłam słodkie bułeczki, nie jadlam ich kilka lat i marzylam o nich. Schowalismy z tz zakupy do naszego namiotu i poszliśmy gdzieś tam. Wracamy, a po polu wala się opakowanie po tych bulkach... Cóż każdy wiedział, kto to zrobił od razu... Nawet nie zaprzeczał... Nawet podrzucal nam swoje śmieci do naszych żeby nie robić sobie syfu...
-Kupil mi kiedyś zapiekanke za około 5 zl, innym razem ja także mu coś kupiłam więc uznalam dług za zwrócony. Pół roku co kilka dni kazał mi je oddać...
-No i teraz klasyk. Poszłam z nim i drugim kolega coś szybko zjeść. Kolega kupił sobie, ja sobie i więcej pieniędzy już nie miałam, po prostu. A on był na tyle bezczelny, że się obraził i poszedł do domu......

Aha no i nie wspomnę o tym, ze jak szło się z nim do jakiegoś pubu to jemu zawsze ktoś pożyczał kilka złotych gdy prosił, on nigdy tego nie zrobił... To samo jak była zrzutka na coś, zawsze kłamał, że nie ma pieniędzy, a zawsze miał

Sent from my SK17i using Tapatalk
Nie znoszę takich pasożytów...
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 12:00   #1130
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

a propos herbaty to przypomniała mi się taka parka, znajomi mojego chłopaka. Byliśmy razem na wakacjach. Oni nie tylko parzyli po kilka razy z jednej torebki, ale jeszcze zostawiali ją na noc (do tego w ogóle nie przykrytą, na stole) i rano znowu z niej "zaparzali"

W ogóle byli udani. Zamiast odpocząć na wakacjach, przez tydzień chodziłam tylko zdenerwowana. Chyba nigdy tak skąpych ludzi nie poznałam.

Muszę nadmienić, że przyjechaliśmy do mojego domku. Oczywiście nie zapytali nawet czy coś mi oddać za wodę, gaz, elektryczność. Wiadomo, że za darmo to nie jest i nawet nie chodziło o kasę tylko jakikolwiek gest, a oni nawet na końcu nie podziękowali. Dodam, że zostawili po sobie taki burdel, że zamiast się pakować (wyjeżdżaliśmy później), to musieliśmy po nich sprzątać.

Przyjechali później od nas i wiadomo zrobiliśmy dla nich kolację, to chyba normalne. Liczyliśmy na jakieś odwdzięczenie, choćby śniadanie następnego dnia, ale oczywiście przeliczyliśmy się. Wstali bardzooo późno, więc sami poszliśmy po zakupy i zaczęliśmy robić śniadanie. Po czym nagle szanowni państwo obudzili się i z tekstem "o śniadanko jest jak miło". Sytuacja powtórzyła się również następnego dnia. W końcu nie wytrzymaliśmy i z nimi pogadaliśmy, że każdy kupuje dla siebie. No i zaczęli kupować dla siebie, na śniadanie jedli kanapki posmarowane serkiem homogenizowanym, kremem czekoladowym posypane kulkami typu nesquik na zmianę z zupkami chińskimi, ale cóż o gustach kulinarnych się nie dyskutuje

Pożyczali od nas kasę cały czas, niby zapominali portfela. Mieli oddawać po powrocie do domku, zawsze musieliśmy się doprosić.

Jednego dnia chyba się ocknęli i chcieli się zrewanżować i zrobić nam kolację. i uwaga... zrobili nam ryż z fasolką z puszki, samą, nawet bez przypraw , do tego prawie spalając garnek.

Pewnego dnia pojechaliśmy gdzieś na wycieczkę. Ciemno się już robiła, ale ta dziewczyna stwierdziła, że nie ma co przepłacać jedźmy na stopa. Samochodem była to z godzina drogi, nie byliśmy z chłopakiem zbytnio chętni, ale w końcu się zgodziliśmy. Rozdzieliliśmy się i jakoś tak się złożyło, że udało nam się z łatwością złapać stopa i w miarę sprawnie byliśmy w domu. Czekamy na nich, czekamy, a ich nie ma. Okazało się, że mieli problem bo nikt ich nie chciał wziąć, więc i tak musieli wracać busem. Byli z 1,5 godziny po nas

Dużo takich akcji było, ale najbardziej jednak wkurzyło mnie to, że ani razu nawet nie podziękowali za gościnę. Jak dla mnie totalny brak kultury.
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 13:23   #1131
Tilluviel
Raczkowanie
 
Avatar Tilluviel
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 169
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Dziewuchy, gdzie Wy znajdujecie takich facetów?
Ja tylko jedną taką osobę poznałam, chłopak pochodził z biednej rodziny i znaliśmy się od dziecka, on to nie tylko był skąpy, ale też przebiegły.

Też nigdy nie byłam jakoś wyjątkowo bogata, ale on potrafił z człowieka w sprytny sposób wyciągnąć jak najwięcej dla siebie.
Nigdy nie poszedł do pracy bo stwierdził, że i tak nigdzie go nie będą chcieć, a poza tym nie wyobrażał sobie brudzić rąk pracą fizyczną.

Czasem spotykaliśmy się na ulicy, pogadaliśmy, lubiłam z nim rozmawiać bo miał coś w sobie, ale w pewnym momencie zawsze zaczynał się cyrk pt. "jestem biedny i nie mam co włożyć do lodówki", a ja głupia szłam z nim do sklepu i mu coś kupowałam bo mi go żal było. Mimo wszystko był dla mnie trochę jak młodszy brat.
Zapraszał mnie do siebie na obiad, który sama musiałam postawić.

Nie wiem czy ta historyjka tu pasuje bo to bardziej jakaś patologiczna sytuacja, ale jakby się głębiej zastanowić to było to prawdziwe skąpstwo bo przecież chłopak musiał mieć pieniądze, skoro stać go było na wynajęcie mieszkania.
Tilluviel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 14:10   #1132
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Sprzed roku.
Idę dziarsko do szkoły, idę, idę.. sms "jedziesz z nami na wagary?". Otóż koleżanka (jeszcze wtedy mi bliska) miała chłopaka, który ją wszędzie woził. No cóż, zgodziłam się, pojechaliśmy na "wycieczkę krajoznawczą" do miasta oddalonego o 20 km. Było miło, podwieźli mnie pod dom, i dostaję sms od jej chłopaka kilka godzin później "wisisz mi 10 zł za benzynę" ; O
tak. wyciągnęli mnie na wagary, i kazali płacić.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 16:05   #1133
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Sprzed roku.
Idę dziarsko do szkoły, idę, idę.. sms "jedziesz z nami na wagary?". Otóż koleżanka (jeszcze wtedy mi bliska) miała chłopaka, który ją wszędzie woził. No cóż, zgodziłam się, pojechaliśmy na "wycieczkę krajoznawczą" do miasta oddalonego o 20 km. Było miło, podwieźli mnie pod dom, i dostaję sms od jej chłopaka kilka godzin później "wisisz mi 10 zł za benzynę" ; O
tak. wyciągnęli mnie na wagary, i kazali płacić.
generalnie nie byloby w tym nic dziwnego, gdyby tylko powiedzieli to wychodzac z zaproszeniem a tak to musztarda po obiedzie i wyszlo bardzo dziwnie
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 16:25   #1134
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Ano widzisz, gdyby mi napisali "jak chcesz się z nami wybrać na wagary, to jest zrzuta po 10 zł". A nie...
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 19:52   #1135
znawczyni9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 365
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

znam takich dusigroszy. mój były np mówił mi, ze nie ma wcale kasy a min po spotkaniu ze mna lecial do sklepu i kupil 2 browce dla siebie i dla kumpla. po prostu brak słów.
znawczyni9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 22:20   #1136
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez znawczyni9 Pokaż wiadomość
znam takich dusigroszy. mój były np mówił mi, ze nie ma wcale kasy a min po spotkaniu ze mna lecial do sklepu i kupil 2 browce dla siebie i dla kumpla. po prostu brak słów.

Ale żanada
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 12:01   #1137
Brangien
Rozeznanie
 
Avatar Brangien
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 725
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Mnie rozbrajają akcje z chłopakami-palaczami. Nie zabiorą swojej dziewczyny na kawę/piwo/do kina/whatever, bo "nie mam kasy", ale na fajki to mają zawsze
__________________
Brangien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 12:19   #1138
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
hm, dla mnie ta chwalona tutaj tak herbatka że tak powiem, z rarytasem bynajmniej się nie kojarzy. Wg mnie, jak to się mówi, to nie to co kiedyś.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

też z jednej?
ja u siebie dladomownikow np do sniadania zaparzam dzbanek herbaty z jednej torebeczki:P i powiem wam ze jak postoi z 5 min to jest dla mnie nawet za ciemna ale o gustach sie nie dyskutuje, dlatego gosciom parze zawsze z 1
new_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 18:01   #1139
piankowa
Wtajemniczenie
 
Avatar piankowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 677
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez not so good Pokaż wiadomość
Przyszłam do niego do domu, miał tylko wodę i jakieś otwarte paluszki. Oglądaliśmy jakiś film, więc je przyniósł, po czym przez następne 2 godziny ględził, że matka go zabije, bo to jej. Dodam, że zjadłam może dwa, resztę on. W dodatku, gdy był u mnie zawsze kupowałam bardzo dużo rzeczy.
to taką historię też pamiętam, poszłyśmy z koleżanką do kolegi bo nas zapraszał na film . I on przygotował na chipsy taka małą salaterkę w której zmieści się garść chipsów, mówiąc, że to wspólna paczka jego i rodziców i to jest porcja jaką możemy zjeść, no okej nie nastawiałam się na jedzenie, ale wziął tą salaterkę poczęstował nas i sam zjadł resztę.
Potem przyszła jego mama, zawołała go do kuchni i słyszałyśmy rozmowę czemu niczym nas nie poczęstował i czy pytał nas czy chcemy ciasta, a on do niej: "Nie mamo, nic im nie dawaj bo dla mnie nie zostanie"
Może nie skąpstwo, ale nie wiedziałyśmy jak się potem zachować gdy jego mama przyniosła nam poczęstunek.
piankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 19:38   #1140
Feaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 459
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez piankowa Pokaż wiadomość
to taką historię też pamiętam, poszłyśmy z koleżanką do kolegi bo nas zapraszał na film . I on przygotował na chipsy taka małą salaterkę w której zmieści się garść chipsów, mówiąc, że to wspólna paczka jego i rodziców i to jest porcja jaką możemy zjeść, no okej nie nastawiałam się na jedzenie, ale wziął tą salaterkę poczęstował nas i sam zjadł resztę.
Potem przyszła jego mama, zawołała go do kuchni i słyszałyśmy rozmowę czemu niczym nas nie poczęstował i czy pytał nas czy chcemy ciasta, a on do niej: "Nie mamo, nic im nie dawaj bo dla mnie nie zostanie"
Może nie skąpstwo, ale nie wiedziałyśmy jak się potem zachować gdy jego mama przyniosła nam poczęstunek.
Jedynak?
Feaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 20:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.