Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-10, 22:28   #61
lolsonon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 228
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
nic nie dostalam
A teraz?

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
A dlaczego Ty do niego dzwonisz? Szkoda mu kasy na telefon?
Również mnie to zastanawia.

Zawsze tłumaczył to tym, że kasy mu brakuję. Tak samo było z tym przyjazdem jego do mnie. Nigdy kasy nie ma, nawet na paliwo czasem mu nie starcza.
lolsonon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 22:30   #62
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez lolsonon Pokaż wiadomość
A teraz?

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------



Również mnie to zastanawia.

Zawsze tłumaczył to tym, że kasy mu brakuję. Tak samo było z tym przyjazdem jego do mnie. Nigdy kasy nie ma, nawet na paliwo czasem mu nie starcza.
doszlo i poszło

Haha, skad ja to znam skąpstwo bylo jego wielka wada jak juz mowilam, szkoda mu bylo kasy (i czasu tez) na przyjazdy do mnie
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 22:34   #63
lolsonon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 228
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
doszlo i poszło

Haha, skad ja to znam skąpstwo bylo jego wielka wada jak juz mowilam, szkoda mu bylo kasy (i czasu tez) na przyjazdy do mnie
Odpisałam.
lolsonon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 22:35   #64
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez lolsonon Pokaż wiadomość
Odpisałam.
bez przesady, nie musisz o kazdej wiadomosci prywatnej informowac na forum, ekhm...
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 22:37   #65
lolsonon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 228
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
bez przesady, nie musisz o kazdej wiadomosci prywatnej informowac na forum, ekhm...
Heeh, fakt. ale chce tylko żeby ona wiedziała, że odpisałam bo nie zawsze wiadmości dochodzą.
lolsonon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 22:39   #66
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
bez przesady, nie musisz o kazdej wiadomosci prywatnej informowac na forum, ekhm...
wczesniejszej wiadomosci nie dostalam, wiec dobrze ze napisała
Ty nie musisz tego komentowac.


Podsumuje moze ten watek taka oto nutą... http://www.youtube.com/watch?v=jvU97ifv8y8
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 14:40   #67
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

To bardzo toksyczny facet, niestabilny emocjonalnie na dodatek. Musisz być twarda bo teraz to on dopiero będzie milusi i kochany jak zobaczy, że masz go dość. Wytrwaj w tym, bo z takimi osobnikami NIE DA SIĘ kumplować. Dobrze o tym wiesz, on blokuje Ci możliwość znalezienia prawdziwego faceta. Ma być tylko on on i on, ale kurcze, nie jesteś przecież tylko ikonką na komputerze. Prędzej czy później będziesz potrzebowała faceta z krwi i kości obok siebie.
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 17:16   #68
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

lam to samo napisać
Cytat:
Napisane przez Niqsiaaa Pokaż wiadomość
To bardzo toksyczny facet, niestabilny emocjonalnie na dodatek. Musisz być twarda bo teraz to on dopiero będzie milusi i kochany jak zobaczy, że masz go dość. Wytrwaj w tym, bo z takimi osobnikami NIE DA SIĘ kumplować. Dobrze o tym wiesz, on blokuje Ci możliwość znalezienia prawdziwego faceta. Ma być tylko on on i on, ale kurcze, nie jesteś przecież tylko ikonką na komputerze. Prędzej czy później będziesz potrzebowała faceta z krwi i kości obok siebie.
Normalnie chciałam to samo napisać. Słowo w słowo
Przebywanie z takim facetem doprowadzi Cię do samo destrukcji.
Gorszego obrazu tyrana nie widziałam.
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 17:17   #69
donqsia
Zadomowienie
 
Avatar donqsia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 276
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

A czy Wy się w ogóle widzieliście?
Bo może będę straszna, ale nie wyobrażam sobie żeby się angażować w "związek" z kimś kogo się nie widziało na oczy. Może tak naprawdę to ma dziewczynę, ale szuka rozrywki w internecie lub ma nierówno pod sufitem i tak próbuje odreagować.

Takie spotkanie z nim najprawdopodobniej bardzo Cię rozczaruje, bo nawet jeśli Ty spodobasz się jemu, on może okazać się totalnym burakiem, który szuka naiwnej laski.
donqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 17:27   #70
sokosita
Raczkowanie
 
Avatar sokosita
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 326
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Dziwne, że nie spotykając sie z facetem na żywo on ma do Ciebie takie roszczenia i pretensję, facet jest skąpy i ustawił sobie Cie pod siebie. Daj sobie z nim spokój i szukaj kogoś do normalnego związku chyba za bardzo się przywiązałaś.
__________________
- Jakie zbrodnie popełnił- zaśpiewał Leśny Gnom
-Mordował, zdradzał, umyślnie niszczył statki,
torturował, szantażował, rabował, sprzedawał dzieci w niewolę, on...
- Nie obchodzą mnie wasze spory religijne- przerwał Leśny Gnom
sokosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 17:32   #71
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Jestes cholernie upierdlwa i tu tkwi Twoj błąd. Męcząca, napastująca, wydzwaniająca i mało sie ceniąca. Zmien to.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 17:42   #72
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez donqsia Pokaż wiadomość
A czy Wy się w ogóle widzieliście?
Bo może będę straszna, ale nie wyobrażam sobie żeby się angażować w "związek" z kimś kogo się nie widziało na oczy. Może tak naprawdę to ma dziewczynę, ale szuka rozrywki w internecie lub ma nierówno pod sufitem i tak próbuje odreagować.

Takie spotkanie z nim najprawdopodobniej bardzo Cię rozczaruje, bo nawet jeśli Ty spodobasz się jemu, on może okazać się totalnym burakiem, który szuka naiwnej laski.
Da się zaangażować i może się wszystko udać Ale na pewno nie z takim typem, jak kolega autorki Mnie spotkanie nie rozczarowało, a zaryzykowałam dużo - najpierw prosiłam mamę o pozwolenie na jego przyjazd (miał spać u nas w domu, sobota/niedziela), nigdy na żywo nie widziany maturzysta. Zgodziła się, z okazji moich 18 urodzin chyba Ona jest twarda kobita, jakby się okazało, że to ktoś inny niż poznałam i coś by odwalał, to sama by go z domu gołymi rękami wyniosła, za drzwi wyrzuciła. Miałam więcej szczęścia niż rozumu, ale się udało Jednak sądząc po tym chłopaku, z którym autorka planuje się spotkać, to nie wiem czy wyjdzie podobnie ładna historyjka, nie czułabym się dobrze z takim facetem... Poza tym u mnie miałam przyjaciółkę w ramach swatki wieczorem, jak oglądaliśmy film i rodziców. To mój TŻ miał gorzej, bo miał mieszkać u obcych w domu, gdzie była nasza przewaga liczebna, mogliśmy być jakimiś psycholami, co go zabiją i zjedzą! Ach, było się głupim, ale przynajmniej teraz szczęśliwym

Autorko, daj sobie spokój z wyjazdem do niego. Nie bądź naiwna. Rozumiem, jakby udawał cudownego, ale okazał się po spotkaniu debilem - byś się przejechała na nim i tyle, koniec znajomości. Ale on już teraz zachowuje się okropnie, a i tak chcesz go poznać? Tak Ci na nim zależy, jak on może mieć każdą laseczkę?
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-06-11 o 17:43
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 17:57   #73
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Da się zaangażować i może się wszystko udać Ale na pewno nie z takim typem, jak kolega autorki Mnie spotkanie nie rozczarowało, a zaryzykowałam dużo - najpierw prosiłam mamę o pozwolenie na jego przyjazd (miał spać u nas w domu, sobota/niedziela), nigdy na żywo nie widziany maturzysta. Zgodziła się, z okazji moich 18 urodzin chyba Ona jest twarda kobita, jakby się okazało, że to ktoś inny niż poznałam i coś by odwalał, to sama by go z domu gołymi rękami wyniosła, za drzwi wyrzuciła. Miałam więcej szczęścia niż rozumu, ale się udało Jednak sądząc po tym chłopaku, z którym autorka planuje się spotkać, to nie wiem czy wyjdzie podobnie ładna historyjka, nie czułabym się dobrze z takim facetem... Poza tym u mnie miałam przyjaciółkę w ramach swatki wieczorem, jak oglądaliśmy film i rodziców. To mój TŻ miał gorzej, bo miał mieszkać u obcych w domu, gdzie była nasza przewaga liczebna, mogliśmy być jakimiś psycholami, co go zabiją i zjedzą! Ach, było się głupim, ale przynajmniej teraz szczęśliwym
Miał chłopak odwagę, musiało mu bardzo zależeć
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 18:39   #74
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

[1=a298662d510bb0f537bc3b0 c2466fe273199e5e8_64a898f 2369c4;34640570]Miał chłopak odwagę, musiało mu bardzo zależeć [/QUOTE]

Zależało Musiał 400 km pociągiem jechać - 8 godzin - do dziewczyny, z którą się nigdy nie widział. Osobiście bym się bała, ale to facet, zakochany facet robi różne dziwne rzeczy jak widać

Tylko czy w przypadku autorki warto tak ryzykować?
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-06-11 o 18:40
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 18:42   #75
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Zależało Musiał 400 km pociągiem jechać - 8 godzin - do dziewczyny, z którą się nigdy nie widział. Osobiście bym się bała, ale to facet, zakochany facet robi różne dziwne rzeczy jak widać

Tylko czy w przypadku autorki warto tak ryzykować?
Piękna historia :')

Oczywiście masz rację, sytuacja autorki tu nijak nie pasuje
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 19:17   #76
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

[1=a298662d510bb0f537bc3b0 c2466fe273199e5e8_64a898f 2369c4;34641876]Piękna historia :')

Oczywiście masz rację, sytuacja autorki tu nijak nie pasuje [/QUOTE]

Chciałam jej pokazać, że w takiej sytuacji jaką ma ona nie ma co się pchać do faceta, któremu nawet nie zależy. Rozumiem - ona dzwoni, bo ma darmowe rozmowy. To logiczne, jak ma się coś za free, to czemu nie korzystać z tego. Ale ciężko mu trochę kasy na przyjazd załatwić? Jakby zależało, to by znalazł, pożyczył chociażby. Drogo by to kosztowało, ten przyjazd? Mój bogaty nie był, licealista bez kieszonkowego, a udało mu się zaoszczędzić z kasy za wyprowadzanie psa sąsiada (pewnie rodzice mu coś też dali) i przyjechać. Ciekawe czy kazałby autorce i koleżankom płacić za rozrywki po przyjeździe, bo on bez kasy
Poza tym nie wydaje mi się, żeby on tam u siebie nie miał jakiejś laski na boku, jak to taki babiarz
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-06-11 o 19:18
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 19:29   #77
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Jeżeli nie poznaliście się, a on Tobą już tak manipuluje, to co będzie po spotkaniu?Zresztą, skąd wiesz, że kobiety na niego lecą? Z jego opowieści? Bo to, że ktoś chodzi na siłkę, nie jest dla mnie jednoznaczne z tym, że ma powodzenie. Niezły gość, grosza na rozmowy nie wyda, obraża się, dziewczyna do niego przyjedzie, bo po co ma się kosztować taki hrabia.Także moja droga, sama sobie odpowedź czy gra jest warta świeczki
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:13   #78
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
'moj' Maciek wiec nie ten sam ale widocznie w Katowicach jakies zaglebie (heh) takich egoistycznych dupkow jest
oj jest, dziewczyny, jest... aż mnie to zaskoczyło
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:30   #79
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez anka_bunio Pokaż wiadomość
oj jest, dziewczyny, jest... aż mnie to zaskoczyło
ooo a to u Ciebie tez?

A u swojego idioty dzis zauwazylam na fb (ma moja kolezanke w znajomych i bylam dzis u niej, nie omieszkalam sprawdzic co on tam bazgra i komu ) i co sie okazalo? ze jakze sweeeet komentarz do dziewczyny, ktora rzekomo zostawil, by byc ze mną (o czym dowiedzialam sie niedawno) co za porazka
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 20:45   #80
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

zaciągają do tego parku, ach, zaciągają...

A tak poażniej, do autorki: uprzejmi cię proszę, nie jedź do niego, bo po przeczytaniu o zaciąganiu tam koleżanek, epizodzie ze zdjęciem jednej z nich itd, czarno to widzę. Kobiety chyba zbyt często nie doceniają roli alkoholu, męskiej siły, luźnego nastroju, itp.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 21:15   #81
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez anka_bunio Pokaż wiadomość
zaciągają do tego parku, ach, zaciągają...

A tak poażniej, do autorki: uprzejmi cię proszę, nie jedź do niego, bo po przeczytaniu o zaciąganiu tam koleżanek, epizodzie ze zdjęciem jednej z nich itd, czarno to widzę. Kobiety chyba zbyt często nie doceniają roli alkoholu, męskiej siły, luźnego nastroju, itp.
ahh bo park piekny bardzo mi sie tam podoba... zwlaszcza knajpka Hawaii, do ktorej juz nie pojde... Eh

Autorka chyba juz zrozumiala co jej chcemy przekazac i mysle, ze poszla po rozum do glowy
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 22:04   #82
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez sloniatko007 Pokaż wiadomość
Może jestem starodawna ale uważam że to mężczyzna powinien zabiegać o względy kobiety.
Na Twoim miejscu dałabym sobie spokój z tym kolesiem,chyba sam nie jest pewien czego chce...

A te teksty że"panienki beda na niego leciały" sa poprostu żałosne i szczerze mówiąc po takim tekście byłby u mnie skreślony definitywnie
Uważam tak samo, nie będę pisać drugiego takiego samego komentarza. Skreśliłabym go definitywnie.
Jesteś młodą dziewczyną, znajdziesz na pewno partnera, z którym będziecie odwzajemniać swoje uczucia, zaangażowanie.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 09:35   #83
donqsia
Zadomowienie
 
Avatar donqsia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 276
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Da się zaangażować i może się wszystko udać Ale na pewno nie z takim typem, jak kolega autorki Mnie spotkanie nie rozczarowało, a zaryzykowałam dużo - najpierw prosiłam mamę o pozwolenie na jego przyjazd (miał spać u nas w domu, sobota/niedziela), nigdy na żywo nie widziany maturzysta. Zgodziła się, z okazji moich 18 urodzin chyba Ona jest twarda kobita, jakby się okazało, że to ktoś inny niż poznałam i coś by odwalał, to sama by go z domu gołymi rękami wyniosła, za drzwi wyrzuciła. Miałam więcej szczęścia niż rozumu, ale się udało Jednak sądząc po tym chłopaku, z którym autorka planuje się spotkać, to nie wiem czy wyjdzie podobnie ładna historyjka, nie czułabym się dobrze z takim facetem... Poza tym u mnie miałam przyjaciółkę w ramach swatki wieczorem, jak oglądaliśmy film i rodziców. To mój TŻ miał gorzej, bo miał mieszkać u obcych w domu, gdzie była nasza przewaga liczebna, mogliśmy być jakimiś psycholami, co go zabiją i zjedzą! Ach, było się głupim, ale przynajmniej teraz szczęśliwym

Autorko, daj sobie spokój z wyjazdem do niego. Nie bądź naiwna. Rozumiem, jakby udawał cudownego, ale okazał się po spotkaniu debilem - byś się przejechała na nim i tyle, koniec znajomości. Ale on już teraz zachowuje się okropnie, a i tak chcesz go poznać? Tak Ci na nim zależy, jak on może mieć każdą laseczkę?

Nie wątpię,że się da, ale w tym przypadku to jest jakieś ślepe zauroczenie , kochanie kogoś kogo po drugiej stronie ekranu komputera wcale nie ma. Bo znam dużo osób, z historiami podobnymi do Twojej i też z happy endem Ale nie zachowywały się jak autorka, nie wydzwaniały, nie narzucały się , nie traktowały na początku tej znajomości jako miłości życia dopóki się nie spotkali.

A jeśli tu mamy już takie reakcje, to strach się bać

P.S

Kretka666 gratuluję i baardzo się cieszę, że takie spotkania okazują się czasami miłością na całe życie
donqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 11:54   #84
zuzanna90
Raczkowanie
 
Avatar zuzanna90
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 341
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Powiem tak - wiem, że można się do kogoś przywiązać przez internet. Jest to chyba wynikiem tego, gdy potrzebujemy pewnej osoby do rozmów, prawienia komplementów itp, a nie znajdujemy jej w realnym świecie. Poza tym powszechnie wiadomo, że prościej wystukać coś na klawiaturze niż zwierzyć się komuś prosto w oczy.

Internetowe znajomości są modne wśród gimnazjalistów. Głównie oni się w takie rzeczy bawią
Owszem jest wiele przyjaźni, które zaczynają się od internetu, a dopiero potem spotkanie w realu - związków takich też się kilkaset znajdzie, ALE... czy warto?!

Poza tym dziewczyno, pomyśl, internet to wirtualny świat. Bardzo łatwo można udawać kogoś kim się nie jest, a po co to wszystko?

Odpuść sobie i to dla własnego dobra.
Bo nie zdziwiłabym się, gdybyś pojechała do niego a on:
A) albo by nie przyszedł i Cię olał
B) zrobił z Ciebie jakieś pośmiewisko wspólnie z kumplami
C) zależało by mu tylko na jednym

Aha i apropo, świetna opcja: "no spotykamy się, ja wezmę koleżanki a Ty kolegów" Wiem, chodziło Ci być może o kwestię bezpieczeństwa, ale litości!

Jestem za rozwiązaniem i zakończeniem tej znajomości. Z Twoich opowieści nie wróży to nic dobrego, a po co się potem rozczarować i płakać.
I dziewczyno, więcej dystansu do internetowych znajomości !
__________________
'ten RAP to jak na ranie plaster.'
zuzanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:39   #85
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Chłopak juz ręce zaciera z radości- nie dośc, że panna sama mu się w lapy pcha, to jeszcze przywiezie atrakcyjne "foczki" (nie wkiem jak dziś się to okresla) dla kumpli. Żyć nie umierać! To warte jest nawet kilku telefonów, żeby nie zrezygnowała.

Autorko! Przemyśl ten wyjazd!
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 13:12   #86
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Dziewczyno - wymagasz od niego szacunku a sama sie nie szanujesz - gdybys sie szanowala wyjazd do niego w takim ukladzie nawet by przez mysl Ci nie przeszedl -blagam, nie jedz

chodzi na silke a na bilet do Ciebie nie ma? w moim miescie za silownie sie placi wiecej(za karnet) niz za bilet PKP, a jak on taki wysportowany i super to moze rowerem przyjechaco albo stopem
gdyby chcial to by sie sposob na dostanie do Ciebie znalazl

gonic trzeba tylko rzeczy wybitne - on jest wybitnym gnojkiem ale czy napewno za tym trzeba gonic? i jeszcze jechac gdzies daleko?
jeszcze raz Cie prosze - nie jedz i usun go ze swojego zycia
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 15:13   #87
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez zuzanna90 Pokaż wiadomość
Internetowe znajomości są modne wśród gimnazjalistów. Głównie oni się w takie rzeczy bawią
Moi rodzice (lat 40) mają wielu internetowych znajomych - grupy dyskusyjne i tym podobne, sami się w owym internecie poznali. Znam wielu ludzi powyżej gimnazjum mających takie znajomości. Nie gadaj więc głupot.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 17:00   #88
lolsonon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 228
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Rozmawiałam z nim. Najpierw na temat spotkania się. Spytałam się go czemu on nie przyjedzie. Powiedział, że kasy nie ma, a po drugie chcę się upewnić czy jestem prawdziwa. Tzn. czy gadanie o przyjeździe, nie jest tylko gadaniem i że jakby on przyjechał, to ja bym mogła nie przyjść i on wtedy straci całą kasę.

Powiedział też, że jak ja przyjadę to następnym razem on by mógł już przyjechać, ale teraz ja muszę, bo mu obiecałam i się tak umawialiśmy.

Jak zaczełam ten temat, to on stwierdził, że wiedział iż tak będzie. Dlatego nie robił sobie żadnej nadziei, bo wiedział, że prędzej czy później będę próbowała się wymigać lub będę go prosiła żeby przyjechał.

Rozmawialiśmy tak przez długi czas...

Następnie doszło do tego, że powiedziałam że nie będę już za nim latać. On stwierdził że to kobieta powinna latać za facetem, chociaż nie do końca...

Wkurzyło mnie to i zaczełam mu wszystko wygarniać. Wkurzył się, że to co mu napisałam to nie jest prawdą i nie znam go, więc nie mam prawa tak o nim mówić. Chwilę pogadaliśmy i poszedł. Teraz nie wiem jak to będzie.
lolsonon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 17:05   #89
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

zostaw Ty tego cioła wreszcie w spokoju... przecież te jego gadki są poniżej wszelkiej krytyki
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 17:06   #90
zuzanna90
Raczkowanie
 
Avatar zuzanna90
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 341
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Moi rodzice (lat 40) mają wielu internetowych znajomych - grupy dyskusyjne i tym podobne, sami się w owym internecie poznali. Znam wielu ludzi powyżej gimnazjum mających takie znajomości. Nie gadaj więc głupot.
Źle mnie zrozumiałaś, bądź niewystarczająco jasno wyjaśniłam.
Mnie chodziło o szukanie miłości w internecie, tak jak autorka posta ma problem z chłopakiem poznanym w necie - fakt, nie napisałam tego w swojej wypowiedzi, jednak miałam to w domyśle bo własnie jej sytuację komentujemy.
__________________
'ten RAP to jak na ranie plaster.'
zuzanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.