Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-10, 19:21   #1
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145

Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!


Witam.Wiele z was ma czesto problemy w zwiazkach. Ja tez je mialam owszem, ale tylko dlatego ze do czasu kiedy nie poznalam mojego obecnego chlopaka trafialam na niewlasciwe osoby.Bylam w 2 takich powazniejszych zwiazkach wczesniej z czego kazdy z nich trwal ok 2 lat. Teraz mam 26 lat i dopiero teraz chyba doroslam do dojrzalego zwiazku. Zawsze umialam patrzec obiektywnie na moich partnetow, w 2 poprzednich zwiazkach czulam sie jak w za malych spodniach, dusilam sie, nie bylam spelniona ani szcesliwa, nie bylam doceniana i czulam ze tylko brali ode mnie a nie dawali nic w zamian. Nigdy nie wierzylam ze spotkam kogos kogo szczerze pokocham i kto pokocha mnie i dla kogo (wazne!!!!)bede zawsze na 1 miejscu, przed mama tata babcia kolega samochodem sportem itd. Teraz jestem szczesliwa, nigdy nie czulam sie tak kochana i tak wazna dla kogos. Jestesmy razem 2 lata a moge policzyc na palcach u jednej reki kiedy dochodzilo do jakiejs sprzeczki (nie mowiac o klotni) Oczywiscie ja daje to samo od siebie Ale do czego zmierzam. Dziewczyny szanujcie siebie nie dajcie sie wykorzystywac komus kto nie zasluguje na wasze uczucia, uwazam ze lepiej byc samemu niz meczyc sie z kims takim. Pamietajcie ze partnera wybieramy na cale zycie, bedziemy z nim dzielic nasze dni i noce, nasze sprawy i tak wazne jest wsparcie i zaufanie. Jesli same potraficie dac z siebie tak wiele jak oczekujecie to napewno kiedys spotkacie kogos kto zasluzy na wasza milosc, o ile nie bedziecie zajete przez jakiegos niewdziecznika pozdrawiam serdecznie
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 01:25   #2
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Miło sie to czyta i mądrze prawisz. JA jeszcze nie trafiłam na tego idealnego, ale mam nadzieję, że i mnie się poszczęsci Powodzenia, oby Twoje szczęscie trwało nieprzerwanie
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 02:08   #3
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Gratuluję Fajnie, że Ci się poszczęściło To prawda, wiele zależy od tego ile my wymagamy i na ile my pozwalamy.

Mam nadzieję, że kiedyś (najlepiej w bliskiej przyszłości ) będę mogła powiedzieć to samo, co Ty

Pozdrawiam
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 07:59   #4
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Wiesz co zrobiłaś? Pomogłaś mi właśnie zacząć dzień z bananem na ryjku . Dziękuję Ci za to . Pozytywny post i oczywiście... GRATULUJĘ!
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 08:04   #5
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

bardzo miło sie ciebie czyta
wazne jest aby okazywac sobie uczucia w najmiejszych codziennych gestach.
cale szczescie moge powiedziec to samo. JESTEM SZCZESLIWA trzymam kciuki za wszytskie dziewczyny szukajace miłosci
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 09:32   #6
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Z pierwszymi zdaniami się nie zgodzę, bo w każdym, nawet najlepszym związku - mogą pojawić się problemy. Właściwie nie znam pary która ma permanentną sielankę (chyba że są ze sobą pół roku-rok) Ale ważne jest by je razem przezwyciężać.

Natomiast gratuluję Ci takiej pełni szczęścia i życzę by trwała jak najdłużej!!!
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 09:38   #7
Daenerys_
Raczkowanie
 
Avatar Daenerys_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 50
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Aż mi się cieplej na sercu zrobiło, jak to przeczytałam Oby było więcej takich historii. Serdecznie gratuluję
Daenerys_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 10:12   #8
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Ja wraz z Tobą mogę powiedzieć: JESTEM SZCZĘŚLIWA
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 11:07   #9
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Milo się czyta takie komentarze wydaje mi się jednak,ze nie ma recepty na udany związek,bo każdy z nas jest inny i nie da się uogólniać. Najważniejsze to chyba spotkać taka osobę która będzie miała podobne nastawienie do życia jak my. Ja akurat taka spotkałam i może dlatego tak łatwo mi mówić. Pozdrawiam was moje dziewczyny te szukające miłości i te które ja (dzięki Bogu) juz znalazly miłego dnia

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Apropo właśnie recepty na udany związek, pewna pani zapytana właśnie w ten sposób odpowiedziała: najważniejsze,żeby spotkać wlasciwego mężczyzna, a potem nie spotkać wlasciwszego;-);-);-) tak mi się przypomniało, w sumie trzeba przyznać ze dużo racji w tym jest;-);-);-)
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 11:37   #10
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Milo się czyta takie komentarze wydaje mi się jednak,ze nie ma recepty na udany związek,bo każdy z nas jest inny i nie da się uogólniać. Najważniejsze to chyba spotkać taka osobę która będzie miała podobne nastawienie do życia jak my. Ja akurat taka spotkałam i może dlatego tak łatwo mi mówić. Pozdrawiam was moje dziewczyny te szukające miłości i te które ja (dzięki Bogu) juz znalazly miłego dnia
Według mnie ważne są wspólne wartości, przekonania, ogólna wizja wspólnego życia, a także skłonność do pójścia na ustępstwa, kompromis, umiejętność rozmowy.
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 13:39   #11
martorka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 515
GG do martorka
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Moge sie przylaczyc, tez jestem W KONCU szczesliwa, chociaz bywalo ciezko ...
martorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 15:24   #12
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Marta_88 Pokaż wiadomość
Według mnie ważne są wspólne wartości, przekonania, ogólna wizja wspólnego życia, a także skłonność do pójścia na ustępstwa, kompromis, umiejętność rozmowy.
super sie to czyta zwłaszcza, ze kojarze cie z innego wątku
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 15:44   #13
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
super sie to czyta zwłaszcza, ze kojarze cie z innego wątku


Wciąż mam sentyment do tego wątku, gdyż swego czasu bardzo mi pomógł
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 16:20   #14
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Ja również się dołączam, kiedy się spotka Właściwą Osobę życie nabiera smaku, zapachu i barw Fajnie jest w końcu po latach udręki, wkurzania się, proszenia się, rozczarowania, poczucia bezsensu, wypalenia i braku wiary w przyszłość być dziękującą za każdy dzień, każdą chwilę szczęśliwą osobą
Ba - przeszczęśliwą
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 16:27   #15
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;34638238]Ja również się dołączam, kiedy się spotka Właściwą Osobę życie nabiera smaku, zapachu i barw Fajnie jest w końcu po latach udręki, wkurzania się, proszenia się, rozczarowania, poczucia bezsensu, wypalenia i braku wiary w przyszłość być dziękującą za każdy dzień, każdą chwilę szczęśliwą osobą
Ba - przeszczęśliwą [/QUOTE]
no pewnie
ale warto umieć tez być szczęśliwym samemu a nie tylko mając faceta
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 17:01   #16
LittleKittyKat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Brokenpromiseland
Wiadomości: 44
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Przywróciłaś mi wiarę Gratuluję i oby tak cały czas
LittleKittyKat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 17:32   #17
sokosita
Raczkowanie
 
Avatar sokosita
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 326
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Gratuluję i oby to trwało jak najdłużej
__________________
- Jakie zbrodnie popełnił- zaśpiewał Leśny Gnom
-Mordował, zdradzał, umyślnie niszczył statki,
torturował, szantażował, rabował, sprzedawał dzieci w niewolę, on...
- Nie obchodzą mnie wasze spory religijne- przerwał Leśny Gnom
sokosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 17:38   #18
pandzio
Raczkowanie
 
Avatar pandzio
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 271
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Ja też chcę, ja też chcę ale chyba muszę jeszcze poczekać na swoją kolej
__________________
Zapuszczam włosy, ciekawe ile wytrzymam jest 20 cm, będzie 40 !!!
Pilniej się uczę
Odchudzam się!!! 63-62-61-60-59-57-56-55
pandzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 18:03   #19
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
no pewnie
ale warto umieć tez być szczęśliwym samemu a nie tylko mając faceta
no jasne, zycie singielki rowniez moze byc fascynujace nawet bardziej niz bedac w zwiazku i majac jakas stabilizacje, bedac singielka ciagle wszytsko przez nami, ale inaczej tez podchodzimy do pewnych spraw
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 18:10   #20
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
no pewnie
ale warto umieć tez być szczęśliwym samemu a nie tylko mając faceta
Ja uważam, że najpierw trzeba nauczyć się być szczęśliwą samą, a dopiero można być szczęśliwą w związku. Dzięki temu nie trzymamy się faceta jako największego dobra, bo bez niego to już staropanieństwo i egzystencja zamiast życia. Z dobrym nastawieniem aż tak nie jest straszne ewentualne rozstanie, a co za tym idzie relacje z TŻ są dużo lepsze
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 18:24   #21
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez pandzio Pokaż wiadomość
Ja też chcę, ja też chcę ale chyba muszę jeszcze poczekać na swoją kolej
szczerze mowiac, jeszcze 2 lata temu bylam przekonana, ze bede w zyciu albo sama, albo z kims z kim nie bede szczesliwa. milosc przyszla niezapowiedziana i tak naprawde troche w niewlasciwym momencie mojego zycia, bo 2 tyg. po bolesnym rozstaniu z bylym... planowalam odpoczac od facetow, a przynajmniej od <bycia z kims>, ale skoro niesmialo zapukala do moich drzwi to pomyslalam ze otworze i na poczatku pelne niepewnosci, chwiejne uczucie przerodzilo sie w wielka milosc oparta na solidnym fundamencie zaufania, szczerosci i poswiecenia milosc przychodzi sama, nieproszona i po prostu jest i to chyba jest w niej najpiekniejsze

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;34638238]Ja również się dołączam, kiedy się spotka Właściwą Osobę życie nabiera smaku, zapachu i barw Fajnie jest w końcu po latach udręki, wkurzania się, proszenia się, rozczarowania, poczucia bezsensu, wypalenia i braku wiary w przyszłość być dziękującą za każdy dzień, każdą chwilę szczęśliwą osobą
Ba - przeszczęśliwą [/QUOTE]

To prawda Mi najbardziej w moim chlopaku podoba sie to,ze moge z nim usiasc i pogadac doslownie o wszystkim. Jest dla mnie nie tylko facetem ale tez przyjacielem. Moge mu o wszytskim powiedziec, nawet o moich problemach z kolezankami a on to swoim meskim okiem zawsze potrafi ocenic i dac mi dobra rade Ale mysle ze czasem male sprzeczki tez nie zaszkodza, u nas np. dzialaja odswierzajaca, bo na codzien staramy sie do siebie odnosic z szacunkiem, kochanie to a tamto, a jak dochodzi do jakiejs wymiany zdan bo np. o cos sie tam posprzeczamy to rozmawiamy tez o tym np. ze cos nam sprawilo przykrosc bo ktores z nas powiedzialo czy zrobilo tak, a my spodziewalismy sie inaczej itd Ciesze sie ze jednak zawsze dochodzimy do porozumienia i potrafimy postawic sie w sytuacji 2 osoby, a empatia w zwiazku jest baaardzo wazna
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 19:04   #22
Olka_7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: xxx
Wiadomości: 33
GG do Olka_7
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Marta_88 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że najpierw trzeba nauczyć się być szczęśliwą samą, a dopiero można być szczęśliwą w związku. Dzięki temu nie trzymamy się faceta jako największego dobra, bo bez niego to już staropanieństwo i egzystencja zamiast życia. Z dobrym nastawieniem aż tak nie jest straszne ewentualne rozstanie, a co za tym idzie relacje z TŻ są dużo lepsze
święte słowa! Wlaśnie otworzyłaś mi oczy na to, co popsuło mój związek z ex. Byłam szczęśliwą singielką kiedy zaczęliśmy być razem. Zawsze uśmiechnięta i pewna siebie. Niestety uzależniłam się od niego podczas związku. Przez to nasze relacje się pogorszyły. (tylko w tym rozumowaniu jest błąd. Radziłam sobie tak dobrze, bo on zebrał mnie do kupy po poprzednim facecie, którego rozpamiętywałam dobre pół roku)
Olka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 19:54   #23
Goonita
Raczkowanie
 
Avatar Goonita
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 393
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
szczerze mowiac, jeszcze 2 lata temu bylam przekonana, ze bede w zyciu albo sama, albo z kims z kim nie bede szczesliwa. milosc przyszla niezapowiedziana i tak naprawde troche w niewlasciwym momencie mojego zycia, bo 2 tyg. po bolesnym rozstaniu z bylym... planowalam odpoczac od facetow, a przynajmniej od <bycia z kims>, ale skoro niesmialo zapukala do moich drzwi to pomyslalam ze otworze i na poczatku pelne niepewnosci, chwiejne uczucie przerodzilo sie w wielka milosc oparta na solidnym fundamencie zaufania, szczerosci i poswiecenia milosc przychodzi sama, nieproszona i po prostu jest i to chyba jest w niej najpiekniejsze
miałam tak samo możemy sobie przybić pione
z tym,że od kiedy zerwałam z ex minęły jakieś 4 miesiące nim poznałam mojego T. wypłakałam swoje po rozstaniu, ogarnęłam się i też mówiłam sobie, że dość facetów, że nie chcę z nikim się wiązać (przynajmniej na jakiś czas). Nikogo nie szukałam. Aż tu nagle , pewnego wieczoru odezwał się On. Dostał numer od siostry swojego przyjaciela, która była naszą wspólną znajomą. Znaliśmy się tylko z widzenia. Ale wcześniej wpadłam mu w oko i odważył się odezwać. Po tygodniu pisania (ponieważ tyle był w trasie) spotkaliśmy się, było świetnie. Po tym kolejne spotkanie, i następne, i tak jesteśmy razem już albo tylko 7 miesiąc. I powiem wam, że znalazłam swoją drugą połowę serducha A zawsze myślałam, że ja to na pewno nigdy nie znajdę tego mojego pana, bo pewnie gdzieś błądzi po świecie biedak i drogi znaleźć do mnie nie może a tu proszę...ni stąd ni z owąd się pojawił mój książę hehe
__________________
27.11.11 Już jako My
07.07.2013 Zaręczyny
15.08.2015

10.11.2015 Odszedł ukochany Aniołek
21.04.2016 Straciliśmy drugiego Aniołka
28.04.2017 Planowany termin porodu
Goonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:18   #24
jancia3
Raczkowanie
 
Avatar jancia3
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 300
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Jak to cudownie coś takiego przeczytać, zazwyczaj tylko same ciężkie i przykre sprawy roztrząsamy na wizażu, a fajnie poczytać o takim szczęściu i wierzyć że ono faktycznie istnieje. Życzę Nam wszystkim i każdemu z osobna wszystkiego co najlepsze!
jancia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:34   #25
Goonita
Raczkowanie
 
Avatar Goonita
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 393
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez jancia3 Pokaż wiadomość
Jak to cudownie coś takiego przeczytać, zazwyczaj tylko same ciężkie i przykre sprawy roztrząsamy na wizażu, a fajnie poczytać o takim szczęściu i wierzyć że ono faktycznie istnieje. Życzę Nam wszystkim i każdemu z osobna wszystkiego co najlepsze!
A dziękuję i wzajemnie Niech Miłość i Szczęście nigdy nas nie opuszcza
__________________
27.11.11 Już jako My
07.07.2013 Zaręczyny
15.08.2015

10.11.2015 Odszedł ukochany Aniołek
21.04.2016 Straciliśmy drugiego Aniołka
28.04.2017 Planowany termin porodu
Goonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:49   #26
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Witam.Wiele z was ma czesto problemy w zwiazkach. Ja tez je mialam owszem, ale tylko dlatego ze do czasu kiedy nie poznalam mojego obecnego chlopaka trafialam na niewlasciwe osoby.Bylam w 2 takich powazniejszych zwiazkach wczesniej z czego kazdy z nich trwal ok 2 lat. Teraz mam 26 lat i dopiero teraz chyba doroslam do dojrzalego zwiazku. Zawsze umialam patrzec obiektywnie na moich partnetow, w 2 poprzednich zwiazkach czulam sie jak w za malych spodniach, dusilam sie, nie bylam spelniona ani szcesliwa, nie bylam doceniana i czulam ze tylko brali ode mnie a nie dawali nic w zamian. Nigdy nie wierzylam ze spotkam kogos kogo szczerze pokocham i kto pokocha mnie i dla kogo (wazne!!!!)bede zawsze na 1 miejscu, przed mama tata babcia kolega samochodem sportem itd. Teraz jestem szczesliwa, nigdy nie czulam sie tak kochana i tak wazna dla kogos. Jestesmy razem 2 lata a moge policzyc na palcach u jednej reki kiedy dochodzilo do jakiejs sprzeczki (nie mowiac o klotni) Oczywiscie ja daje to samo od siebie Ale do czego zmierzam. Dziewczyny szanujcie siebie nie dajcie sie wykorzystywac komus kto nie zasluguje na wasze uczucia, uwazam ze lepiej byc samemu niz meczyc sie z kims takim. Pamietajcie ze partnera wybieramy na cale zycie, bedziemy z nim dzielic nasze dni i noce, nasze sprawy i tak wazne jest wsparcie i zaufanie. Jesli same potraficie dac z siebie tak wiele jak oczekujecie to napewno kiedys spotkacie kogos kto zasluzy na wasza milosc, o ile nie bedziecie zajete przez jakiegos niewdziecznika pozdrawiam serdecznie
Niesamowite pogrubione mamy wspolne...
Zazdroszczę Ci bardzo.
Jestem w Twoim wieku. Niedawno rozstalam sie ze swoim 2 chlopakiem, bylam wtedy pewna ze to milosc do grobowej deski, oboje bylismy pewni. Kocham go nadal, ale musialam odejsc, bo jego zachowanie bylo nie do przyjecia.
Mialam tak jak Ty, dawalam z siebie wszystko a w zamian nie dostawalam tego samego.

Milo sie czyta takie posty, ale juz nie wierze w wielka milosc. Taka juz mialam. To dwa razy sie nie zdarza.

Ciesze sie razem z Toba Twoim szczesciem i zycze Wam powodzenia!

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2012-06-11 o 20:50
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:58   #27
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Olka_7 Pokaż wiadomość
święte słowa! Wlaśnie otworzyłaś mi oczy na to, co popsuło mój związek z ex. Byłam szczęśliwą singielką kiedy zaczęliśmy być razem. Zawsze uśmiechnięta i pewna siebie. Niestety uzależniłam się od niego podczas związku. Przez to nasze relacje się pogorszyły. (tylko w tym rozumowaniu jest błąd. Radziłam sobie tak dobrze, bo on zebrał mnie do kupy po poprzednim facecie, którego rozpamiętywałam dobre pół roku)
Bardzo się cieszę, że moja słowa pomogły takie uzależnienie jest bardzo zdradliwe

Cytat:
Napisane przez Goonita Pokaż wiadomość
A zawsze myślałam, że ja to na pewno nigdy nie znajdę tego mojego pana, bo pewnie gdzieś błądzi po świecie biedak i drogi znaleźć do mnie nie może a tu proszę...ni stąd ni z owąd się pojawił mój książę hehe
Ja też tak myślałam. A jeżeli już kogoś znajdę i zdecyduję się na ślub (choć wyrażenie zgody na spędzenie całego życia z jednym mężczyzną wydawało mi się nierealne) to i tak nie będę do końca szczęśliwa, ale będę z nim, bo jest w porządku i to wszystko. Na szczęście okazało się zupełnie inaczej

Cytat:
Napisane przez jancia3 Pokaż wiadomość
Jak to cudownie coś takiego przeczytać, zazwyczaj tylko same ciężkie i przykre sprawy roztrząsamy na wizażu, a fajnie poczytać o takim szczęściu i wierzyć że ono faktycznie istnieje. Życzę Nam wszystkim i każdemu z osobna wszystkiego co najlepsze!
Dziękuję i trzymam kciuki za oczekujące
Mi brakowało na wizażu takiego wątku.
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 21:27   #28
Amelka 89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 28
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

dziękuję Twoja historia pomogła mi optymistycznie spojrzeć w przyszłość
Amelka 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 21:58   #29
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Jakże miło czytało się ten wątek i komentarze.
Gratuluję i oby dalej było tak wspaniale.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 22:12   #30
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Nareszcie SZCZESLIWA!!!!!!!

Czytając ten wątek poprawił mi się humor, podniosłyście mnie na duchu

Obecnie poznałam wspaniałego faceta, ale jest jeszcze za wcześnie żeby mówić o czymkolwiek głębszym, bo tylko się ze sobą spotykamy. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła wrócić do tego wątku i napisać jak Wy, że jestem naprawdę szczęśliwa...
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.