Aparaty ortodontyczne cz. IV - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-15, 19:34   #1
xxaur
Rozeznanie
 
Avatar xxaur
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 798

Aparaty ortodontyczne cz. IV


witam w IV części dot. aparatów ortodontycznych

kontynuacja wątku :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245594
__________________
mam własne zdanie i szereg racji,
niezmienna niezależnie od miejsca,
czasu i akcji.
xxaur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 20:35   #2
Kate_Austen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

O nowy wątek, a ja juz aparatka ^^.

Hej, a czy wie ktoś co to są "obcasy".

truskaffka21, amitashi - nie mam juz problemu bo dostałam od orto- taką szczoteczkę oral-b z miękkim włosiem za 9.50 (haha) I taki wyciorek(z 2 głowkami do wyboru) za 16 zł ;d.
Ponad to kupiłam elmex pomarańczową, a do płukania narazie mam resztki colgate plax, potem kupie cos z elmex'u.
I granatowe gumki ^^. Ciągnie mnie lewa strona ;/.

A jak mam czyscic nicią przestrzenie miedzyzebowe, jak przez te druty nitki nie da sie przeciągnąc ?
Kate_Austen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 15:04   #3
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kate_Austen Pokaż wiadomość
O nowy wątek, a ja juz aparatka ^^.

Hej, a czy wie ktoś co to są "obcasy".

truskaffka21, amitashi - nie mam juz problemu bo dostałam od orto- taką szczoteczkę oral-b z miękkim włosiem za 9.50 (haha) I taki wyciorek(z 2 głowkami do wyboru) za 16 zł ;d.
Ponad to kupiłam elmex pomarańczową, a do płukania narazie mam resztki colgate plax, potem kupie cos z elmex'u.
I granatowe gumki ^^. Ciągnie mnie lewa strona ;/.

A jak mam czyscic nicią przestrzenie miedzyzebowe, jak przez te druty nitki nie da sie przeciągnąc ?
Oj,da się! ;-) Sprobuj nitke przeciagnac pod tymi drutami.Ja nwet jakos sobie radze! Pokombinuj a się uda! ;**
A mnie dzisiaj boli tylko jedne ząb.
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 17:45   #4
Kate_Austen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
Oj,da się! ;-) Sprobuj nitke przeciagnac pod tymi drutami.Ja nwet jakos sobie radze! Pokombinuj a się uda! ;**
A mnie dzisiaj boli tylko jedne ząb.
No próbowałam i da się, ale dużo zachodu ^^ Ale tzreba ;D.
Ale tak mnie ciągnie lewa strona, ze jezykiem zebów nie moge dotknąc, a co w tą sciślizne nitke wpychac ;(.
Kate_Austen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 19:44   #5
ewciaa92aa
Raczkowanie
 
Avatar ewciaa92aa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 231
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

.

Edytowane przez ewciaa92aa
Czas edycji: 2009-11-23 o 20:50
ewciaa92aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 19:46   #6
truskaffka21
Raczkowanie
 
Avatar truskaffka21
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 62
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

no znalazłam te IV część, bo adminom chyba adresy sie pomyliły

Kate - Mnie bolały te zeby na początku, ale nie tak strasznie jak niektórych, a teraz nic Mnie nie boli:/
jem orzeszki, czekolady, Michałki, frytki no wszystko
Może uszkodziłam ten aparat co? ale nic nie widać, żeby bylo z nim cos nie tak

z tą nicią dentystyczną to też mam problem, zwłaszcza jak mam jeszcze długie pazury, to ciężki mi złapać te nić i czasami bawię się do 20 min!!!

co do pasty, to kupiłam normalną Colgate, ale chyba zmienie na elmex
__________________


08.10.2008 aparat metalowy - góra

Who Wants To Live Forever When Love Must Die
truskaffka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 20:10   #7
xxaur
Rozeznanie
 
Avatar xxaur
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 798
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez ewciaa92aa Pokaż wiadomość
Ja obchodzęęę dziś miesiąc z aparatem równo 16 wrzesna został mi założony ;]
ale jakoś specjalnej różnicy nei widzę.. no ale trzeba czzeeekać na efekty ważne żeby wogule zaistniały )
a u mnie dzis mija 3 miesiąc i roznice widzee. ^^
__________________
mam własne zdanie i szereg racji,
niezmienna niezależnie od miejsca,
czasu i akcji.
xxaur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 20:31   #8
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

adminom sie nic nie pomylilo, bo admin zaden nie zamknal poprzedniego watku tylko ktos sobie stwierdzil, ze zalozy nowy, a w tamtym daje zle linki ;/
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 20:47   #9
xxaur
Rozeznanie
 
Avatar xxaur
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 798
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

no wybaczcie, pomyliło mi sie

ale powinno sie utworzyc nowy wątek jeśli liczba wiadomości przekroczyła 5000,
więc postanowiłam założyć nowy.
__________________
mam własne zdanie i szereg racji,
niezmienna niezależnie od miejsca,
czasu i akcji.
xxaur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:26   #10
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Co za wspaniały gest. Zważywszy na fakt, że prawie w ogóle się nie udzielasz w tym wątku, to mówisz nam "Nie pisać juz tu, tylko w nastepnej czesci wątku" trochę to..hm, niemiłe?
Mam jakieś dziwne przeczucie, że w tym wątku po raz enty pojawią się pytania DOKŁADNIE opisane w poprzednich częściach, oraz że pojawią się osoby twierdzące że NIE SPOSÓB przeczytać wszystkiego. Owszem - da się, sama to zrobiłam bo nie chciałam zadawać setny raz tych samych pytań, poza tym WYSZUKIWARKA nie gryzie. Prawie przestałam pisać w wątku o aparatach bo już nie mam cierpliwości odpowiadać na te same pytania komuś, komu nie chce się kliknąć parę razy.

A tak poza tym, to chciałam pochwalić śliczne ząbki i gumki Isenii Sama takie gumki miałam i są piękne
Pozdrawiam stare wyjadaczki
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:42   #11
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

a stare monopolistki pozdrawiaja Ciebie Maricken ^^ ja mam jutro egzamin ambitnie sie ucze i nic nie czaje jakies filozoficzne badziewie po ch to komu na anglistyce to nie wiem

Isenia sliczne zabki ^^ ja nie lubialam takich gumek jako jedne z nielicznych sie przebarwily i zrobily zgnilozielone
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 06:56   #12
Kate_Austen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Co za wspaniały gest. Zważywszy na fakt, że prawie w ogóle się nie udzielasz w tym wątku, to mówisz nam "Nie pisać juz tu, tylko w nastepnej czesci wątku" trochę to..hm, niemiłe?
Mam jakieś dziwne przeczucie, że w tym wątku po raz enty pojawią się pytania DOKŁADNIE opisane w poprzednich częściach, oraz że pojawią się osoby twierdzące że NIE SPOSÓB przeczytać wszystkiego. Owszem - da się, sama to zrobiłam bo nie chciałam zadawać setny raz tych samych pytań, poza tym WYSZUKIWARKA nie gryzie. Prawie przestałam pisać w wątku o aparatach bo już nie mam cierpliwości odpowiadać na te same pytania komuś, komu nie chce się kliknąć parę razy.

A tak poza tym, to chciałam pochwalić śliczne ząbki i gumki Isenii Sama takie gumki miałam i są piękne
Pozdrawiam stare wyjadaczki
Tak, to przywłaszcz sobire ten dział ;]. ŁAtwiej byłoby coś znalezc, gdyby nie co 2 post perypetie z waszego codziennego życia. Ale ok.

truskaffka21- to ja już wole zeby nic nie bolało, bo wytrzymać się tego nie da ;(.
Kate_Austen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 07:06   #13
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

no to ładnie.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 07:10   #14
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Nie chodzi o przywłaszczanie, i nie sądzę że akurat te perypetie przeszkadzają wyszukiwarce...
kasiek87 moje złote nie zrobiły się na szczęście zielone, ale pewnie dlatego, że miałam je raptem ze dwa czy trzy tygodnie
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 08:23   #15
moniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 84
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Mam aparacik już 3 dzień i jakoś nie mogę się do niego przyzwyczaić :/ mam nadzieję, że to minie jak najszybciej
Samo zakładanie jego to ok, nic nie czułam tylko to wyrywanie masakra.... nie mogła dac sobie z nimi rady, tak mocno siedziały i nie chciały mnie opuścić, bardzo bolało ... a teraz ogólnie to cały czas mnie bolą ząbki, wydaje mi się, że już się troszkę przesuwają bo mam uczucie jakby były luźne i miały zaraz wylecieć .
A jak u was było z jedzeniem przez pierwsze dni? ja nie mogę nic jeść, nic nie przegryzę tak mnie ząbki bolą i narazie jem same jogurty, serki oby to jak najszybciej minęło... ale jestem zadowolona z aparaciku
moniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 10:04   #16
miskaka
Przyczajenie
 
Avatar miskaka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 12
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Witam Drogie Aparatki Ja noszę aparat dwa i pół roku...Mam go już serdecznie dość No, ale cóż tu zrobić... Tak się do niego przyzwyczaiłam, że chyba go już zostawie na stałe jako ozdóbkę
__________________
SAD BUT TRUE...
miskaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 13:05   #17
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kate_Austen Pokaż wiadomość
Tak, to przywłaszcz sobire ten dział ;]. ŁAtwiej byłoby coś znalezc, gdyby nie co 2 post perypetie z waszego codziennego życia. Ale ok.
to po kiego grzyba tu siedzisz jak ci sie cos nie podoba to idz na inne forum )

ja tam lubie nasze perypetie bo jesmy zżyte czy jakie tam to 'ż'
ja jetsem od 1 czesci i dobrze mi bylo i nie stekałam.
wrrr cisnieniówke mam

kasik bede trzymala kciukI!!

isenia sliczne gumczasy)
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 14:40   #18
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
to po kiego grzyba tu siedzisz jak ci sie cos nie podoba to idz na inne forum )
ja właśnie częściej niż pytając tu,skorzystałam z innego forum jak miałam jakies wątpliwości, bo raz, wyszukiwanie wcale tak perfekcyjnie nie działa, dwa aż strach o cos zapytać, bo sie od razu dziewczyny rzucacie, żeby przeszukać, bo to juz było dziesięć tysięcy postów temu. Wobec tego ten watek powinien nosic nazwę "Perypetie zyciowe osób z aparatem ortodontycznym". Ok, że jestescie zżyte, ale przesadzacie lekko z tym zbywaniem innych osób. Weźcie pod uwage to, że jak ktos ma zamiar załozyć/dopiero co załozył aparat, to ma wiele wątpliwosci i pytań, które Wy zapewne też miałyście "stare wyjadaczki".
Ja zaglądam na to forum od czasu do czasu, bo a nuż ktos poruszy jakiś temat odnosnie aparatów, który mnie interesuje.
Jak Wy się czepiacie i rzucacie na dziewczynę, bo zrobiła nowy watek to ja tez mogę, bo do końca racji nie macie.

a z aparatowych tematów to ja tez nie jestem w stanie używac nici dentystycznych, udaje mi sie tylko powierzchownie to robić, więc i tak niewiele to daje.
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 15:00   #19
xxaur
Rozeznanie
 
Avatar xxaur
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 798
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Co za wspaniały gest. Zważywszy na fakt, że prawie w ogóle się nie udzielasz w tym wątku, to mówisz nam "Nie pisać juz tu, tylko w nastepnej czesci wątku" trochę to..hm, niemiłe?
nie miało to tak zabrzmiec.. ale jak bylo 5000 tys. wiadomosci, to utworzylam nowy wątek tak jak trzeba a przeciez jakbym ja go nie utworzyla to zrobił by to ktos inny. I czy zawsze musi tworzyć nowy wątek ten, który jest najbardziej aktywny w nim ?


a pytanie do tych, co posiadają dwa aparaty który jest bardziej widoczny ten górny czy dolny i który bardziej Wam przeszkadza ? ^^
__________________
mam własne zdanie i szereg racji,
niezmienna niezależnie od miejsca,
czasu i akcji.
xxaur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 15:03   #20
ewa2002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
to po kiego grzyba tu siedzisz jak ci sie cos nie podoba to idz na inne forum )
ja tam lubie nasze perypetie bo jesmy zżyte czy jakie tam to 'ż'
Ja śledzę ten temat już od dawna, ale nie wypowiadam się raczej w nim (zresztą w ogóle mało się wypowiadam na forum), ale jest faktem że czasami to też mam już dość czytania o tym kto co robił i jakie ma choroby itp. Nie twierdze że się nie zżyłyście i że nie możecie sobie pisać o swoich perypetiach, ale to może faktycznie załóżcie sobie inny wątek i tam plotkujcie o wydarzeniach życia codziennego nie związanych z aparatem.
Denerwujecie się że ktoś po raz setny się pyta o to samo, ale przeczytanie wszystkich części tego wątku w tym momencie jest mało realne - zwłaszcza że czasami cała strona postów odnosi się do "jaki kolor gumek mam wybrać". Zaraz ktoś może powiedzieć że to się tyczy aparatów ortodontycznych, ale prawda jest taka, że o kolorach gumek, o tym które się przebarwiają i które fajnie wyglądają a które nie, też było już pisane wiele razy w tym wątku - ale o pytania odnośnie koloru gumek to jakoś nie macie pretensji. Czasami wygląda to tak że najważniejszy jest kolor gumek, a nie fakt że prostujecie sobie zęby.
ewa2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 15:31   #21
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kate_Austen Pokaż wiadomość
Tak, to przywłaszcz sobire ten dział ;]. ŁAtwiej byłoby coś znalezc, gdyby nie co 2 post perypetie z waszego codziennego życia. Ale ok.

truskaffka21- to ja już wole zeby nic nie bolało, bo wytrzymać się tego nie da ;(.
wyszukiwarka dobrze sobie radzi trzeba umiec jej uzywac ;] a moze my nie mamy ochoty czytac ze cos cie boli he? dziala w obie strony wiec wyluzuj

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
to po kiego grzyba tu siedzisz jak ci sie cos nie podoba to idz na inne forum )

ja tam lubie nasze perypetie bo jesmy zżyte czy jakie tam to 'ż'
ja jetsem od 1 czesci i dobrze mi bylo i nie stekałam.
wrrr cisnieniówke mam

kasik bede trzymala kciukI!!

isenia sliczne gumczasy)
ja tak samo od 1 wiekszosc odpowiedzi nowicjusze dostaja od nas a nie od poczatkujacych wiec mamy prawo odsylac kogos do wyszukiwarki jesli np odp na pytanie jest na tej samej stronie a komus nawet tyle sie czytac nie chce ;/
a z tym egzamem haha przelozony ;]

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
ja właśnie częściej niż pytając tu,skorzystałam z innego forum jak miałam jakies wątpliwości, bo raz, wyszukiwanie wcale tak perfekcyjnie nie działa, dwa aż strach o cos zapytać, bo sie od razu dziewczyny rzucacie, żeby przeszukać, bo to juz było dziesięć tysięcy postów temu. Wobec tego ten watek powinien nosic nazwę "Perypetie zyciowe osób z aparatem ortodontycznym". Ok, że jestescie zżyte, ale przesadzacie lekko z tym zbywaniem innych osób. Weźcie pod uwage to, że jak ktos ma zamiar załozyć/dopiero co załozył aparat, to ma wiele wątpliwosci i pytań, które Wy zapewne też miałyście "stare wyjadaczki".
Ja zaglądam na to forum od czasu do czasu, bo a nuż ktos poruszy jakiś temat odnosnie aparatów, który mnie interesuje.
Jak Wy się czepiacie i rzucacie na dziewczynę, bo zrobiła nowy watek to ja tez mogę, bo do końca racji nie macie.

a z aparatowych tematów to ja tez nie jestem w stanie używac nici dentystycznych, udaje mi sie tylko powierzchownie to robić, więc i tak niewiele to daje.
jak ktos ma pytanie to szuka na nie odpowiedzi i czyta, a jak widzisz 60 raz to samo pytanie typu czy boli? da sie naprawic? haloo kazdy jest inny inaczej reaguje nie jestesmy lekarzami wiec nie mozemy komus radzic jak ma sie leczyc albo czy bedzie go bolalo ;/ tak my stare wyjadaczki dzielimy sie nasza wiedza, ktora zdobylysmy gdzie indziej lub w trakcie leczenia ale lepiej narzekac ze czasem dodamy cos od siebie no comment


Cytat:
Napisane przez xxaur Pokaż wiadomość
nie miało to tak zabrzmiec.. ale jak bylo 5000 tys. wiadomosci, to utworzylam nowy wątek tak jak trzeba a przeciez jakbym ja go nie utworzyla to zrobił by to ktos inny. I czy zawsze musi tworzyć nowy wątek ten, który jest najbardziej aktywny w nim ?


a pytanie do tych, co posiadają dwa aparaty który jest bardziej widoczny ten górny czy dolny i który bardziej Wam przeszkadza ? ^^

jak sie widzi ze watek przekroczyl tyle postow, pisze sie wiadomosc pw do moda i on zamyka watek i tworzy kontynuacje i bez roznicy kto do niego pisze, ale najpierw jeden watek sie zamyka i tyle zadna filozofia


Cytat:
Napisane przez ewa2002 Pokaż wiadomość
Ja śledzę ten temat już od dawna, ale nie wypowiadam się raczej w nim (zresztą w ogóle mało się wypowiadam na forum), ale jest faktem że czasami to też mam już dość czytania o tym kto co robił i jakie ma choroby itp. Nie twierdze że się nie zżyłyście i że nie możecie sobie pisać o swoich perypetiach, ale to może faktycznie załóżcie sobie inny wątek i tam plotkujcie o wydarzeniach życia codziennego nie związanych z aparatem.
Denerwujecie się że ktoś po raz setny się pyta o to samo, ale przeczytanie wszystkich części tego wątku w tym momencie jest mało realne - zwłaszcza że czasami cała strona postów odnosi się do "jaki kolor gumek mam wybrać". Zaraz ktoś może powiedzieć że to się tyczy aparatów ortodontycznych, ale prawda jest taka, że o kolorach gumek, o tym które się przebarwiają i które fajnie wyglądają a które nie, też było już pisane wiele razy w tym wątku - ale o pytania odnośnie koloru gumek to jakoś nie macie pretensji. Czasami wygląda to tak że najważniejszy jest kolor gumek, a nie fakt że prostujecie sobie zęby.
a my mamy dosc czytania sto razy tych samych pytan, wyszukiwarka nie gryzie powie ci to rowniez moderator, przeciez co mamy przezywac ze sie zab ruszyl o pol mm, lepiej pogadac o kolorowych gumkach, jak ktos zapyta inteligentnie nigdy nie zostaje odeslany i dostaje odpowiedz, ale jak ktos wpada z tekstem " eee nie chcialo mi sie czytac ale mam pytanie " no to wyjdz i nie wracaj zeby cos dostac trzeba cos dac od siebie a nie tylko daj daj i daj, bo taki kaprys

forum jest dla ludzi, ludzie je tworza gdyby nie wiekszosc nas nic byscie tu nie znalazly, zadnych informacji, a moge sie zalozyc ze za dwa lata tez bedzie was denerwowac po raz milionowy to samo pytanie tyle ode mnie
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 16:00   #22
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
tak my stare wyjadaczki dzielimy sie nasza wiedza
Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
gdyby nie wiekszosc nas nic byscie tu nie znalazly, zadnych informacji
Trochę samokrytycyzmu, to nie boli.


Co do reszty, masz rację.
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 16:01   #23
Kate_Austen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
to po kiego grzyba tu siedzisz jak ci sie cos nie podoba to idz na inne forum )

ja tam lubie nasze perypetie bo jesmy zżyte czy jakie tam to 'ż'
ja jetsem od 1 czesci i dobrze mi bylo i nie stekałam.
wrrr cisnieniówke mam

kasik bede trzymala kciukI!!

isenia sliczne gumczasy)
Jak sie tak zżyłyście to adios, na gg sobie porozmawiajcie ... ;|.
Zreszta co ja sobie tu bede szarpać nerwy to co chciałabm sie dowiedziec, znajde gdzie indziej .
Kate_Austen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 16:18   #24
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxaur Pokaż wiadomość
nie miało to tak zabrzmiec.. ale jak bylo 5000 tys. wiadomosci, to utworzylam nowy wątek tak jak trzeba a przeciez jakbym ja go nie utworzyla to zrobił by to ktos inny. I czy zawsze musi tworzyć nowy wątek ten, który jest najbardziej aktywny w nim ?


a pytanie do tych, co posiadają dwa aparaty który jest bardziej widoczny ten górny czy dolny i który bardziej Wam przeszkadza ? ^^

mi osobiscie dolny bo mnie obciera po dolnej wardze, a widoczny jest chyba dolny jak ględzę

Cytat:
Napisane przez Kate_Austen Pokaż wiadomość
Jak sie tak zżyłyście to adios, na gg sobie porozmawiajcie ... ;|.
Zreszta co ja sobie tu bede szarpać nerwy to co chciałabm sie dowiedziec, znajde gdzie indziej .
to sajonara i koniec tematu. łachy bzy
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 16:24   #25
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

nie rozumiem wzburzenia niektórych z Was... przecież plotkowac można na forum społecznościowym - można stworzyć taki wątek- dla aparatek

edit- mnie zdecydownanie bardziej przeszkadza dolny aparat - obciera i to co zostaje w nim po jedzeniu...mogloby wystarczyc na jedno, porzadne sniadanie
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 19:16   #26
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

wow, wreszcie 4 czesc. A trzeba jeszcze zamknac tamta czesc...
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 20:21   #27
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
Trochę samokrytycyzmu, to nie boli.


Co do reszty, masz rację.
sarkastycznie odpowiedziane i tyle trzeba umiec to odczytac :P

wiem ile godzin spedzilam siedzac na tym forum i odpisujac setki razy na te same pytania, wiem ile siedzialam czytajac rozne dokumentacje medyczne i anglojezyczne forum ogolnoswiatowe aparatek i aparatowcow, zeby sie czegos dowiedziec i nie gadac totalnych glupot typu " a bo mi sie zdaje" i jakos daleko mi do tolerancji pyskowek od osob, ktore sie tu rzucaja, bo raz na pare dni ktoras napisze cos od siebie

i akurat samokrytycyzmu mi nie brak mam w nadmiarze moge oddac
jak sie komus nie podoba niech nie czyta, zreszta odpisujac konkretnie cytujemy wiec jesli ktos was nie cytuje to po co czytacie skoro wam to przeszkadza he?

wracajac do tematu to mnie dziaslo przy osemce spuchlo i nie moge nosic mojej retencji na dol ;( mam nadzieje ze zeby sie nie poprzesuwaja jakos ^^

p.s. bylam na odczulaniu reka boli mnie pieronsko ^^

p.s.2 napisalam do moda z prosba o zamkniecie starego watku
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 20:31   #28
Alexmarmag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Witam wszystkich
niedługo będę miała zakładany aparat na górę, ale zanim to się stanie, mam mieć usuniętą górną czwórkę po lewej stronie. Jak to jest z tym usuwaniem zębów - niektórzy mówią, że można się bez tego obejść. trochę się boję.. no i będzie dziurę widać..
i jeszcze jedno: dobry ortodonta w Warszawie? kogo polecacie?
(jak się powtarzam z pytaniami to przepraszam)
Nowa
Alexmarmag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 21:45   #29
~Gonia~
Rozeznanie
 
Avatar ~Gonia~
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 619
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

no no, widzę że się tu niezła burza wywołała Moje zdanie jest proste: jak się komuś coś nie podoba to do widzenia, przecież nikt nie trzyma tu nikogo siłą - proste
__________________
aparatka 2007-2009
Goniowe karteczki quillingowe


soy una soñadora incorregibla por que espero al príncipe azul
~Gonia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 21:56   #30
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Mój głos w tej dyskusji- Okej rozważmy podział aparatpowycego na dwa osobne wątki: suche info o aparatach i plotuchy aparatek. W tym peirwszym należałoby pisać na zasadzie "hasło i definicja"-żeby się dobrze w wyszukiwarce szukało(no np.. gumki kolor różowe- ładne, nie pzrebarwiaja mi się,utd itp).w tym drugim wątku byłyby typowe plotuchy. O ile się ze mną założycie ,że pojakimś czasie na tym pierwszym wątku nikt by się nie odzywał,a na drugim trwałyby rozmowy w najepsze? Nie wyobraązm sobie relacjonowania moich przeżyć z aparatem na zasadzie pisania haseł.Kiedy piszę coś o mim aparacie ma to ścisły związek z moim życiem prywatnym, z moimi zmartwieniami, problemami w kontakcie życie codzienne-aparat. a to podchodzi już pod temat plotkowy,RACJA?

Tak jak wspomniała kasiek- My tworzymy to forum.To nei jest encyklopeida, a my nie jesteśmy lekarzami.Kiedy o coś tutaj pytacie żądacie niczego innego jak opinii innnych aparatek.
Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
adminom sie nic nie pomylilo, bo admin zaden nie zamknal poprzedniego watku tylko ktos sobie stwierdzil, ze zalozy nowy, a w tamtym daje zle linki ;/
a to samodzielne decydowanie tym czy wątek jest do zamknięcia czy nie- bez komentarza.

Cytat:
Napisane przez Alexmarmag Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
niedługo będę miała zakładany aparat na górę, ale zanim to się stanie, mam mieć usuniętą górną czwórkę po lewej stronie. Jak to jest z tym usuwaniem zębów - niektórzy mówią, że można się bez tego obejść. trochę się boję.. no i będzie dziurę widać..
i jeszcze jedno: dobry ortodonta w Warszawie? kogo polecacie?
(jak się powtarzam z pytaniami to przepraszam)
Nowa
(dlaczego mam wrażenie ,że koleżanka nie pzreczytała ostatnich rozmów?)
Witam . O tym czy można sie obejsć bez wyrywania decyduje lekarz, bywa ,że co inny lekarz to inna będzi eopinia.Jesli zależy ci na zostawieniu zęba- idż do innego
orto na konsultację.Moż ebyć też tak ,że naprawdę wyrywanei jest konieczne. U mnei nei widać dziur po czwórkach(mam wszystkei wyrwane).
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.