Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-23, 09:45   #1
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Smile

Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś.


Są różne wątki na temat polecanych książek, najlepszych jakie przeczytałyśmy więc czemu nie ma być wątku o książkach które nie polecacie, które uważacie za stratę czasu lub po prostu o książkach, które was nudzą?

Na pewno każda z nas chociaż raz w życiu przeczytała książkę, którą uważa za najnudniejszą, bez żadnego przekazu i wartości ot taka po prostu napisana dla nie wiadomo kogo.

Zaczynamy więc.

Książki których nie polecam:

- "Tajemnica Magdaleny" K. Zychla- Opowieść o kobiecie która zgodziła się na aborcję. Pierwsza myśl interesujący temat na książkę, jednak po przeczytaniu jej zawiodłam się. Przede wszystkim drętwe dialogi, które przypominają te z klanu (na każdej prawie kartce bohaterowie piją herbatę, jedzą sernik itp).
Od początku książki można przewidzieć jej zakończenie.

- "Rzecz o mych smutnych dziwkach" Marqueza
__________________
To jest życie- tu nie ma sentymentów



kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 12:02   #2
pocalunekwampira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Witam
Manuela Gretkowska - "Kobieta i mężczyźni"
Opis:powieść psychologiczno obyczajowa z wątkiem romansowym - ostry język, seks, kontrowersyjne poglądy, bezkompromisowy portret Polski i Polaków w chwili odejścia Papieża Los dwóch par czterdziestolatków, mieszkających w Warszawie.

Moim zdaniem książka jest bardzo nudna, historia nie porywa, dialogi są przerysowane i raczej mają mało wspólnego z prawdziwym życiem, nie czułam żadnej sympatii, w ogóle żadnych emocji do bohaterów książki.
Takie jest moje zdanie, jeżeli ktoś będzie miał ochotę wypróbować Manuelę to proszę bardzo
pocalunekwampira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 19:00   #3
Selene2203
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 764
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Zaraz zostanę zlinczowana, ale cóż...

Mimo, że ze mnie etatowy zjadacz książek wszelkiej maści, do tej pory nie mogę przebrnąć przez "Władcę Pierścieni". Miałam już 2 albo 3 podejścia i... no way. Nawet film mnie usypia.
__________________
MAXMODELS

Żyję w przekonaniu, że...



"Everybody lies"

Dr House


Selene2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 19:11   #4
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

"Zwycięzca jest sam", nowość Coelho. Tragedia. Jak lubiłam jego poprzednie książki mimo że były lekko grafomańskie to to już jest tragedia. Żałuję wydanych 38zł, ledwo dobrnęłam do końca. Beznadzieja.
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 21:05   #5
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Cytat:
Napisane przez Selene2203 Pokaż wiadomość
Zaraz zostanę zlinczowana, ale cóż...

Mimo, że ze mnie etatowy zjadacz książek wszelkiej maści, do tej pory nie mogę przebrnąć przez "Władcę Pierścieni". Miałam już 2 albo 3 podejścia i... no way. Nawet film mnie usypia.
A dlaczego mamy Cię linczować? Nie podchodzi i kropka Mimo, że dla mnie to książka życia i skończone arcydzieło

Ja nie rozumiem zachwytów nad Masłowską "Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną". Głowa mnie bolała od jej stylu pisania, serio. Podejść było kilka, strawiłam ją z wielkim trudem, a na koniec odbiła mi się czkawką i z obrzydzeniem patrzę w jej stronę... A może miała wywołać takie reakcje? Kto wie, jakie zamysły miał autor? Aha, żeby nie było; jak można wywnioskować z powyższego, nic kompletnie nie wniosła do mojego życia i na próżno szukałam tam nie tyle logiki, co przesłania
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 22:26   #6
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

"Klub Dantego". Swego czasu było głośno o tej książce. PRÓBOWAŁAM przez nią przebrnąć, ale była potworna. Nie skończyłam, co zdarza mi się niezmiernie rzadko.

No i wszystkie popłuczyny Coelho, mam na niego jakąś alergię. Swoją drogą - ja rozróżniam książki złe od nudnych. Wbrew pozorom książka nudna może być dobra (odnośnie Władcy Pierścieni - bo akurat uwielbiam, literacko stoi na najwyższym poziomie, choć sama przyznaję, że czasem przynudza). Większość klasyki nudzi współczesnego czytelnika (tego uśrednionego czytelnika ) a taki np. Dan Brown, choć pod względem stylu i intrygi puka w dno od spodu to jednak czyta się błyskawicznie i trudno się oderwać...
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 22:53   #7
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
No i wszystkie popłuczyny Coelho, mam na niego jakąś alergię.
Zgadzam się co do Coelho, dla mnie to tania metafizyka. Choć rozumiem, że komuś taka estetyka może odpowiadać.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 06:54   #8
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Coelho- i jego pseudointelektualne wywody
przeczytałam kawałek Grocholi- g r a f o m a n i a
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 09:48   #9
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Pachnidło - nudne, miejscami obrzydłiwe... Nie rozumiem popularności i zachwytów nad tą książką...
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 10:03   #10
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

jako książkomaniaczka rzadko nie docieram do ostatniej strony
Tak mi się zdarzyo z książka Wirginii Woolf pod tytułem (mogę nie pamiętać dobrze) "Fale". Może to i sztuka, ale taka bełkotliwa, ze po 10 nadal stronach nic nie rozumiałam i odstawiłam
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:24   #11
celnineczka
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 68
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

"Przełamując Fale" raczej.. jedna z najlepszych książek, jakie w życiu czytałam. Prawdziwie nieznośnym bełkotem są przemyślenia Paulo Coehlo, które brzmią jak połączone na chybił trafił wróżby z chińskich ciasteczek..
celnineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 11:34   #12
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Cytat:
Napisane przez celnineczka Pokaż wiadomość
"Przełamując Fale" raczej.. jedna z najlepszych książek, jakie w życiu czytałam. Prawdziwie nieznośnym bełkotem są przemyślenia Paulo Coehlo, które brzmią jak połączone na chybił trafił wróżby z chińskich ciasteczek..
To najtrafniejsza charakterystyka twórczości Coelho, na jaką kiedykolwiek napotkałam.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:40   #13
kora777
Raczkowanie
 
Avatar kora777
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 274
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

niemal wszystkie książki tzw współczesnych, młodych, niepokornych. np shuty, tulli itp

są dla mnie nudne, bełkotliwe i niezrozumiałe. miałam nadzieję,że będą mówić głosem mojego pokolenia a piszą niewiadomo co, niewiadomo o czym przez 200 stron... a media kreują ich na 'zbuntowanych nonkonformistów'
__________________
Wszystko ma swój czas,
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
.
kora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:40   #14
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Coelho - wszystko.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 13:44   #15
wariatkowo
Raczkowanie
 
Avatar wariatkowo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 231
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
A dlaczego mamy Cię linczować? Nie podchodzi i kropka Mimo, że dla mnie to książka życia i skończone arcydzieło

Ja nie rozumiem zachwytów nad Masłowską "Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną". Głowa mnie bolała od jej stylu pisania, serio. Podejść było kilka, strawiłam ją z wielkim trudem, a na koniec odbiła mi się czkawką i z obrzydzeniem patrzę w jej stronę... A może miała wywołać takie reakcje? Kto wie, jakie zamysły miał autor? Aha, żeby nie było; jak można wywnioskować z powyższego, nic kompletnie nie wniosła do mojego życia i na próżno szukałam tam nie tyle logiki, co przesłania
Ta książka to totalna beznadzieja! Chyba gorszej nie czytałam! Dziewczyna pisze o czymś,czego w ogóle nie rozumie i próbuje nadać temu sens co w efekcie dało kompletny BEZSENS! Gdyby teraz ktoś polecił mi książkę pani Masłwskiej,wniosek byłby jeden: od razu wiedziała bym na jakim jest poziomie intelektualnym
__________________
Tak nienaturalnie,tak nieoficjalnie,tak nieobliczalnie i już nieodwołalnie...
wariatkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 13:52   #16
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Cytat:
Napisane przez wariatkowo Pokaż wiadomość
Ta książka to totalna beznadzieja! Chyba gorszej nie czytałam! Dziewczyna pisze o czymś,czego w ogóle nie rozumie i próbuje nadać temu sens co w efekcie dało kompletny BEZSENS! Gdyby teraz ktoś polecił mi książkę pani Masłwskiej,wniosek byłby jeden: od razu wiedziała bym na jakim jest poziomie intelektualnym
A przecież okrzyknięto ją odkryciem współczesnej polskiej literatury
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 14:22   #17
powiedzmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 33
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

o widzę, że nie jestem sama z moimi upodobaniami: ja przeczytałam tylko jedną ksiązkę Coelho i więcej nie zamierzam))
powiedzmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 14:29   #18
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Dla mnie też ksiażki Coelho nie są czymś fantastycznym. Nie uważam go za złego autora ( przeciętnego) ale jest zdecydowanie przereklamowany.
To samo zresztą tyczy się Masłowskiej- jej książka jest bez sensu, a poprostu ludzie czytają ją tylko dlatego że dobrze działa marketing reklamowy.
__________________
To jest życie- tu nie ma sentymentów



kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 14:37   #19
powiedzmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 33
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Cytat:
Napisane przez kassate1203 Pokaż wiadomość
Dla mnie też ksiażki Coelho nie są czymś fantastycznym. Nie uważam go za złego autora ( przeciętnego) ale jest zdecydowanie przereklamowany.
To samo zresztą tyczy się Masłowskiej- jej książka jest bez sensu, a poprostu ludzie czytają ją tylko dlatego że dobrze działa marketing reklamowy.
Co do Masłowskiej, czy ja wiem? nie chodzi tylko o marketing. Ma szczególny język, sposób narracji, to trzeba jej przyznać. Tyle, że jest młoda i za dużo sprzedaje się jej ksiązek, a to budzi duże oczekiwania.
Język wulgarny, może to odstręcza większość?
powiedzmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 14:38   #20
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Cytat:
Napisane przez powiedzmi Pokaż wiadomość
o widzę, że nie jestem sama z moimi upodobaniami: ja przeczytałam tylko jedną ksiązkę Coelho i więcej nie zamierzam))
to tak, jak i ja No nie powiem, czytało się łatwo i lekko, ale po skończeniu równie łatwo się o tym zapomina
ciężko podawać mi coś, co się nie podobało, bo o wiele lepiej pamiętam dobre książki
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 14:46   #21
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Przypomniał mi się jeszcze jeden autor, którego nie lubię- Gombrowicz, przeczytałam 2 jego książki (z przymusu nie z ochoty) i muszę powiedzieć ze chociaż czytałam te książki dawno do tej pory budzą we mnie jak molu książkowym nieprzyjemne uczucia. Twórczość Gombrowicza i jego styl pisania uważam za bełkot.
__________________
To jest życie- tu nie ma sentymentów



kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 14:51   #22
powiedzmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 33
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Cytat:
Napisane przez kassate1203 Pokaż wiadomość
Przypomniał mi się jeszcze jeden autor, którego nie lubię- Gombrowicz, przeczytałam 2 jego książki (z przymusu nie z ochoty) i muszę powiedzieć ze chociaż czytałam te książki dawno do tej pory budzą we mnie jak molu książkowym nieprzyjemne uczucia. Twórczość Gombrowicza i jego styl pisania uważam za bełkot.
to już rozumiem skąd te mieszane uczucia do masłowskiej
powiedzmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 14:54   #23
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Mimo usilnych chęci odłożyłam "Łaskawe" Jonathana Littela. O zgrozo.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 15:48   #24
moon_light
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 211
GG do moon_light
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
No i wszystkie popłuczyny Coelho, mam na niego jakąś alergię.
Kilka jego książek przeczytałam. Co prawda podobają mi się zawarte w nich cytaty, aczkolwiek jako całość rzeczywiście książkom wiele brakuje.
__________________
"Nie odmówiłaby nawet, gdyby zaproponował wspólną wizytę w piekle celem wypicia filiżanki gorącej smoły w towarzystwie ognistych demonów"
moon_light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 16:08   #25
Selene2203
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 764
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
"Klub Dantego". Swego czasu było głośno o tej książce. PRÓBOWAŁAM przez nią przebrnąć, ale była potworna. Nie skończyłam, co zdarza mi się niezmiernie rzadko.

No i wszystkie popłuczyny Coelho, mam na niego jakąś alergię. Swoją drogą - ja rozróżniam książki złe od nudnych. Wbrew pozorom książka nudna może być dobra (odnośnie Władcy Pierścieni - bo akurat uwielbiam, literacko stoi na najwyższym poziomie, choć sama przyznaję, że czasem przynudza). Większość klasyki nudzi współczesnego czytelnika (tego uśrednionego czytelnika ) a taki np. Dan Brown, choć pod względem stylu i intrygi puka w dno od spodu to jednak czyta się błyskawicznie i trudno się oderwać...
Zrozumiałam aluzję. Mimo wszystko Mistrz Tolkien jest dla mnie nie do przełknięcia, nic na to nie poradzę.
Może i ze mnie uśredniony czytelnik o niewybrednym guście, ale nie będę się czymś zachwycać "bo wszyscy to kochają".

A tak OT - ten Coehlo faktycznie tak słaby? Bo miałam ochotę sobie go zakupić.
__________________
MAXMODELS

Żyję w przekonaniu, że...



"Everybody lies"

Dr House


Selene2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 17:09   #26
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Gretkowska Podręcznik do ludzi - zaczęłam i po 10 stronach odłożyłam... jeden wielki bełkot jak dla mnie
Wharton Ptasiek - nie wiem, no, po prostu dobrnęłam do połowy i juz nie mogłam, zdrowo się przy nim zmęczyłam
Coelho Pielgrzym - nie wiem o czym, nie wiem po co
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 17:44   #27
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

"ciemnosc plonie"- jakub ćwiek.
CHAŁA

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

i harry poter. i coelho. i seria"smoczej lancy"
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 18:24   #28
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Kordel Magdalena "48 tygodni" - kolejna mało zabawna próba stworzenia dziennika polskiej Brodget Jones. Znam lepsze i zabawniejsze...
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 19:04   #29
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Mimo usilnych chęci odłożyłam "Łaskawe" Jonathana Littela. O zgrozo.
Również poległam, a zdarza mi się to niezwykle rzadko.

Cytat:
Napisane przez Selene2203 Pokaż wiadomość
A tak OT - ten Coehlo faktycznie tak słaby? Bo miałam ochotę sobie go zakupić.
Słaby, szkoda kasy.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 21:10   #30
kybele
Rozeznanie
 
Avatar kybele
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 840
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Pachnidło - nudne, miejscami obrzydłiwe... Nie rozumiem popularności i zachwytów nad tą książką...
och.. ledwo skonczyłam ta ksiazke. była beznadziejna ....
kybele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 03:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.