Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-25, 21:03   #1
laaafe
Raczkowanie
 
Avatar laaafe
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 325
Cool

Mamy Waszych chłopaków lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?


Jak to jest u Was? Lubicie się z mamami Waszych wybranków, tak zwanymi teściowymi? a czy Wasze mamy lubią, Waszych chłopaków?
U mnie jest stendardowo Ja nie lubię mamy mojego chłopaka, a ona mnie. Ma za złe, że jej syn poświęca mi zbyt dużo czasu i że powinien wracać zawsze do domu o 15 po szkole, a wieczorem nigdzie nie wychodzić.
Moja mama zaś lubi mego Lubego, czasami mam wrażenie, że jej się podoba haha
A jak jest u Was??
__________________
Zapraszam do wątku wymiankowego!

Edytowane przez laaafe
Czas edycji: 2012-07-25 o 22:00
laaafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:07   #2
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

jestem już po ślubie nie lubię teściowej, ona mnie - więc się unikamy

moja mama tż lubi on ją też
chyba standardowy układ
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:08   #3
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Moja teściowa mnie uwielbia, czasem aż za bardzo. Boję się przy niej narzekać, bo raz poskarżyłam się na brudne naczynia, a ona przyjechała następnego dnia ze zmywarką
Nie mogę na nią złego słowa powiedzieć.

Moja mama lubi mojego męża, co prawda widzieli się tylko kilka razy, więc nie wiem co by było, gdybyśmy np. byli sąsiadami. Może wojna domowa

Chociaż mam wrażenie, że mówisz po prostu o mamie swojego chłopaka, a nie o teściowej?
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:08   #4
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Cytat:
Napisane przez laaafe Pokaż wiadomość
Jak to jest u Was? Lubicie się z mamami Waszych wybranków, tak zwanymi teściowymi? a czy Wasze mamy lubią, Waszych chłopaków?
U mnie jest stendardowo Ja nienawidzę teściowej, a ona mnie. Ma za złe, że jej syn poświęca mi zbyt dużo czasu i że powinien wracać zawsze do domu o 15 po szkole, a wieczorem nigdzie nie wychodzić.
Moja mama zaś lubi mego Lubego, czasami mam wrażenie, że jej się podoba haha
A jak jest u Was??

Zacznę od rzeczy, która mnie drażni.

MAMA Twojego chłopaka JEST mamą Twojego chłopaka a nie tzw. teściową. Jak się zaręczycie i zaplanujecie ślub to będzie PRZYSZŁĄ teściową, po ślubie teściową. EWENTUALNIE jak nie planuje się ślubu, ale mieszka razem, jest się w konkubinacie, to wtedy można przyjąc ZWYCZAJOWO, że jest to teściowa.

Strasznie mnie irytuje rzucanie tymi "teściowymi". Żadna to Twoja teściowa i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie.

Natomiast odpowiadając na pytanie:

Bardzo lubię moją przyszłą teściową. I to z wzajemnością. To niesamowicie ciepła, serdeczna i prostolinijna kobieta, z szczerym i wrażliwym podejściem do świata. Dodatkowo cieszy mnie fakt, iż widzę od lat, że Tż bardzo szanuje swoją matkę (zresztą rodziców w ogóle). Wychodzę, z założenia, że mężczyzna, który w domu nie był wychowany w poszanowaniu do matki, nie będzie też szanował żony.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:13   #5
czekoladniczka
Raczkowanie
 
Avatar czekoladniczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 333
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

teściowej jeszcze nie mam, ale jestem z moim Tż już 3 lata, mam częsty kontakt z jego rodziną. Bardzo mnie lubią - z wzajemnością teściowa to super babka .

pamiętam jak studiowałam i wracałam tylko na weekendy - to jak odwiedzałam "teściową" to zawsze mówiła do mojego Tż - "a Ty gdzie w środę się tak szykowałeś i w nocy wróciłeś?" .. a On był wtedy u mnie hah ;D ale mam gwarancję, że jakby coś się działo - to mam wsparcie i mi wygada wszystko także mamy się dobrze z teściową .

Moja mama również lubi mojego Tż - także jak narazie jest dobrze, oby tak dalej i oby tak po ślubie było....
__________________
Aparatka
góra - aparat stały: 09.01.2012-16.09.2014
wkrótce dół - aparat ruchomy
czekoladniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:19   #6
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

MAMA TWOJEGO CHŁOPAKA może się zmienić - jak chłopaka zmienisz no i gwarantuję, takie uparte "teściowej się nie lubi" może się też zmienić.

Moja jest fajna, raczej mnie lubi, nieraz sama z córą do niej idę, obiadki niedzielne są normą i to głównie z mojej inicjatywy, a nie męża moja mama zięcia kocha miłością ogromną.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:21   #7
laaafe
Raczkowanie
 
Avatar laaafe
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 325
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Zacznę od rzeczy, która mnie drażni.

MAMA Twojego chłopaka JEST mamą Twojego chłopaka a nie tzw. teściową. Jak się zaręczycie i zaplanujecie ślub to będzie PRZYSZŁĄ teściową, po ślubie teściową. EWENTUALNIE jak nie planuje się ślubu, ale mieszka razem, jest się w konkubinacie, to wtedy można przyjąc ZWYCZAJOWO, że jest to teściowa.

Strasznie mnie irytuje rzucanie tymi "teściowymi". Żadna to Twoja teściowa i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie..
Tak się przyjeło i tak mówi wiele osób, więc pouczenie nie potrzebne.
To moja sprawa jak kogo nazywam, a że Ciebie to denerwuję no to trudno.
__________________
Zapraszam do wątku wymiankowego!
laaafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 21:26   #8
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Cytat:
Napisane przez laaafe Pokaż wiadomość
Tak się przyjeło i tak mówi wiele osób, więc pouczenie nie potrzebne.
To moja sprawa jak kogo nazywam, a że Ciebie to denerwuję no to trudno.
Potrzebne, może w końcu zrozumiesz, ze to nie jest twoja teściowa

Co do tematu:
Matka mojego chłopaka chyba mnie lubi. Zawsze o mnie pyta, przesyła pozdrowienia dla mnie, pyta co u mnie i takie tam.
Ja tam do niej ogólnie nic nie mam, ale jestem ostrożna, bo ona musi wszystko wiedzieć... Kiedyś wzięła telefon mojego chłopaka i przeczytała nasze smsy...

Edytowane przez magda170325
Czas edycji: 2012-07-25 o 21:28
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:29   #9
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Cytat:
Napisane przez laaafe Pokaż wiadomość
Tak się przyjeło i tak mówi wiele osób, więc pouczenie nie potrzebne.
To moja sprawa jak kogo nazywam, a że Ciebie to denerwuję no to trudno.

Tak się nie przyjęło, tylko pewna grupa dziewcząt, które sobie chcą chyba na siłę dodac "powagi" związku mylnie określa konkretne osoby.

I tak, to Twoja sprawa. Ale ją upubliczniasz więc ja mogę wyrazic na jej temat opinię.

Zresztą strasznie mnie razi brak szacunku do tej kobiety bijący z Twojego posta. I to "nienawidzę". Mocne słowo jak na licealistkę (skoro do szkoły chodzicie).

Ja się tam kobiecie nie dziwię. Również by mi przeszkadzało, że moje dziecko nie wraca ze szkoły, normalnie zjeśc obiadu, ogarnąc nauki a POTEM gdzieś wyjśc i wrócic o przyzwoitej godzinie (dla mnie przyzwoita i odpowiednia w środku tygodnia to maks 22.30).

Dodam jeszcze, że lepiej nie machaj tak tą swoją "nienawiścią" do niej chłopakowi przed nosem. Bo dla większości mężczyzn nawet jeśli czasami psioczą sami na tą matkę, to jest ważna osoba, i ważna relacja w ich życiu. I może się po czasie okazac, że facet niekoniecznie chce byc z dziewczyną, która "nienawidzi" jego matki.

P.s Pomijam patologie i choroby psychiczne, ale nawet wtedy warto zachowac pewną wstrzemięźliwośc w słowach komunikowanych partnerowi, że tak to ujmę.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:30   #10
laaafe
Raczkowanie
 
Avatar laaafe
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 325
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Ja niestety takiego szczęścia jak Wy nie mam, ale w końcu to nie za nią wyjdę za mąż.
__________________
Zapraszam do wątku wymiankowego!
laaafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:31   #11
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Cytat:
Napisane przez laaafe Pokaż wiadomość
Ja niestety takiego szczęścia jak Wy nie mam, ale w końcu to nie za nią wyjdę za mąż.
Jak znam życie to i pewnie nie za tego chłopaka
ale warto mieć marzenia
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 21:34   #12
laaafe
Raczkowanie
 
Avatar laaafe
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 325
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Jak znam życie to i pewnie nie za tego chłopaka
ale warto mieć marzenia
Tego akurat to nie wiesz...
__________________
Zapraszam do wątku wymiankowego!
laaafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:36   #13
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Cytat:
Napisane przez laaafe Pokaż wiadomość
Tego akurat to nie wiesz...
- cóż z lat szkolnych w wielu par po latach (gdy byłam swego czasu na 15-leciu od matury) ostała się jedna para, która 2 lata temu się rozwiodła.

Nie żyją moi rodzice i teściowie; ale za swoją teściową nie przepadałam, tyle że nigdy się nie pokłóciłyśmy, raczej był uprzejmy dystans; moja mama z kolei mojego męża kochała jak syna, nieba by mu przychyliła.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2012-07-25 o 21:38
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:37   #14
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Nie lubię mojej teściowej. Ona mnie również (domniemam).
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:41   #15
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Ja lubię mamę mojego chłopaka, a ona mnie w końcu razem jedziemy na wakacje

u mnie w domu też wszyscy przepadają za TZ-tem, takze jest jak w bajce
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:42   #16
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Moja przyszła teściowa jest osobą o bardzo specyficznym charakterze. niby miła, fajna i do pogadania,otwarta bardzo, czasem nawet jej trochę pomarudzić na coś mogę, ale jest też typem nowobogackiej, czego ja niestety nie potrafię za bardzo znieść.. obrzydliwie przechwala się ("a bo jak my z mężem w zeszłym roku na Kanarach... a dwa lata temu na Chalkidiki..."),
no i próbowała otruć mnie szarlotką. Ogólnie nie wiem jakimi uczuciami pała w moim kierunku, jednak nawet kiedy się sprzeczamy potrafi okazać mi szacunek no i to samo ode mnie dostaje. Narzeczony twierdzi, że jego Mama uwielbia mnie i bardzo się cieszy, że to właśnie ja będę niebawem jego żoną.

Moja mama i mój przyszły małż dogadują się świetnie, posprzeczali się parę razy o coś tam, ale obydwojgu szybko przeszło. Nigdy nie zauważyłam żeby którekolwiek z nich okazywało niechęć do drugiej osoby. Co więcej, TŻ często mówi, że cieszy się, że mam normalną matkę, a mama uważa, że to wspaniały facet.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2012-07-25 o 21:43
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:43   #17
laaafe
Raczkowanie
 
Avatar laaafe
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 325
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Tak się nie przyjęło, tylko pewna grupa dziewcząt, które sobie chcą chyba na siłę dodac "powagi" związku mylnie określa konkretne osoby.

I tak, to Twoja sprawa. Ale ją upubliczniasz więc ja mogę wyrazic na jej temat opinię.

Zresztą strasznie mnie razi brak szacunku do tej kobiety bijący z Twojego posta. I to "nienawidzę". Mocne słowo jak na licealistkę (skoro do szkoły chodzicie).

Ja się tam kobiecie nie dziwię. Również by mi przeszkadzało, że moje dziecko nie wraca ze szkoły, normalnie zjeśc obiadu, ogarnąc nauki a POTEM gdzieś wyjśc i wrócic o przyzwoitej godzinie (dla mnie przyzwoita i odpowiednia w środku tygodnia to maks 22.30).

Dodam jeszcze, że lepiej nie machaj tak tą swoją "nienawiścią" do niej chłopakowi przed nosem. Bo dla większości mężczyzn nawet jeśli czasami psioczą sami na tą matkę, to jest ważna osoba, i ważna relacja w ich życiu. I może się po czasie okazac, że facet niekoniecznie chce byc z dziewczyną, która "nienawidzi" jego matki.

P.s Pomijam patologie i choroby psychiczne, ale nawet wtedy warto zachowac pewną wstrzemięźliwośc w słowach komunikowanych partnerowi, że tak to ujmę.
Sam facet nie ma z matką dobrych kontaktów, a wręcz wcale ich nie utrzymuje.
Kiedy mieszka się w innych miastach, to jednak chce się spędzić czas razem chociaż dwa dni w tygodniu, oczywiście po szkole powiedzmy do godziny 21 i mamy na to prawo.
Oceniła mnie od razu, przed poznaniem mnie osobiście. Jak opowiadał mi chłopak - zaakceptowała tylko jedną jego byłą dziewczyna, która była baardzo bogata.
__________________
Zapraszam do wątku wymiankowego!
laaafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:43   #18
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- cóż z lat szkolnych w wielu par po latach (gdy byłam swego czasu na 15-leciu od matury) ostała się jedna para, która 2 lata temu się rozwiodła.

Mam staż od matury krótszy bo tylko 4-ry lata, ale z początkiem studiów rozpadło się 8 licealnych związków. Z czego jedna para była razem od połowy gimnazjum. Rozstali się po 6-ciu latach.

Nie wiem dlaczego tak jest, czy studia i inne towarzystwo, perspektywy, czy też kwestia ewoluującego charakteru, czy po prostu tego, że zwykle pierwsza licealna miłośc mija, a potem pojawia się ta życiowa, ale tak się dzieje.

Są wyjątki, i zawsze warto pielęgnowac uczucie wierząc, że się tym wyjątkiem jest.

Jednak deklarowac małżeńskie plany w liceum jest nieco... naiwnością i jakimś brakiem dojrzałości jak dla mnie. To nie czas by myślec o ślubie, a o rozwoju, o samodzielności, o studiach czy pierwszej pracy niedługo, dodatkowo ciesząc się związkiem jaki się ma.

Na wszystko przychodzi pora. Liceum to nie pora na małżeńskie plany.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:43   #19
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Moja przyszła teściowa jest osobą o bardzo specyficznym charakterze. niby miła, fajna i do pogadania,otwarta bardzo, czasem nawet jej trochę pomarudzić na coś mogę, ale jest też typem nowobogackiej, czego ja niestety nie potrafię za bardzo znieść.. obrzydliwie przechwala się ("a bo jak my z mężem w zeszłym roku na Kanarach... a dwa lata temu na Chalkidiki..."),
no i próbowała otruć mnie szarlotką. Ogólnie nie wiem jakimi uczuciami pała w moim kierunku, jednak nawet kiedy się sprzeczamy potrafi okazać mi szacunek no i to samo ode mnie dostaje. Narzeczony twierdzi, że jego Mama uwielbia mnie i bardzo się cieszy, że to właśnie ja będę niebawem jego żoną.

Moja mama i mój przyszły małż dogadują się świetnie, posprzeczali się parę razy o coś tam, ale obydwojgu szybko przeszło. Nigdy nie zauważyłam żeby którekolwiek z nich okazywało niechęć do drugiej osoby. Co więcej, TŻ często mówi, że cieszy się, że mam normalną matkę, a mama uważa, że to wspaniały facet.

Jak to próbowała Cię otruć?
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 21:46   #20
laaafe
Raczkowanie
 
Avatar laaafe
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 325
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

kisielova
Bardzo się cieszę, że Twój facet dogaduje się z Twoją mamą!
__________________
Zapraszam do wątku wymiankowego!

Edytowane przez laaafe
Czas edycji: 2012-07-25 o 21:47
laaafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:46   #21
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Jak to próbowała Cię otruć?
przez zupełny przypadek (tak się tłumaczyła ! ), kiedy wpadłam do niej w odwiedziny uraczyła mnie szarlotką która musiała już kilka(naście?) dni czekać, aż ktoś ją zje, bo jabłka były trochę sfermentowane.

aa, na początku mojego związku z TŻtem, zaprosiła mnie na kawę i ciasto. to również była szarlotka, wtedy jednak znalazłam w niej włos. chyba skutecznie stara się zniechęcić mnie do tego typu ciasta

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2012-07-25 o 21:47
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:49   #22
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Ja bardzo lubię mamę swojego TŻta i ona lubi mnie- tak mi się wydaje.

Co do stosunków mojej mamy z TŻtem...ciężko mi się określić. Niby mam wrażenie, że się szanują i lubią, ale czasami moja mama narzeka na TŻta, a on na nią
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:54   #23
laaafe
Raczkowanie
 
Avatar laaafe
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 325
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Są wyjątki, i zawsze warto pielęgnowac uczucie wierząc, że się tym wyjątkiem jest.
Z tym się jak najbardziej zgodzę!
__________________
Zapraszam do wątku wymiankowego!
laaafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:55   #24
berry_black
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 127
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Lubimy sie wszyscy, tj ja tesciowa, ona mnie (ponoć), moja mama bardzo lubi TZ, a on ją.
berry_black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 22:03   #25
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

a my jesteśmy z TŻ już 9 lat razem - od klasy maturalnej mojej - on starszy ode mnie 4 lata, od 2 lat jesteśmy po ślubie

co do teściowej to dopóki widywałam ją sporadycznie będąc czasami u TŻ jeszcze przed ślubem była bardzo w porządku, niestety przed samym ślubem wywinęła mi numer, którego nigdy jej nie zapomnę, a TŻ oczywiście stanął w jej obronie więc noc przedślubna była dla mnie straszna.
Po ślubie mając z nią znacznie częstszy kontakt okazało się że jest to osoba bardzo ciekawska, co mnie bardzo męczy i mi przeszkadza takie wypytanie o wszystko a w szczególności ceny poszczególnych rzeczy które sobie kupuję, koszty, wypytywanie o moją rodzinę itp. i wydzwanianie do TŻ kilka razy dziennie z jakimiś pierdołami. Teraz miło z nią rozmawiam, toleruję, szanuję, ale nie pałam wielką miłością, raczej trzymam ją na dystans. Chociaż teraz zaczyna mi przechodzić przez gardło słowo "mama" do zupełnie obcej osoby... niestety trzeba tolerować swoich teściów, nawet jeśli się ich nie lubi, bo przecież nawijaniem na nich do swoich TŻ możemy sobie tylko pogorszyć sytuację. Moja mama bardzo lubi mojego Męża i z wzajemności, tylko, że ona jest za granicą i przyjeżdza do 2 razy w roku więc nie wiem jak by było jak mieszkałaby w Polsce.
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 22:04   #26
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Jak znam życie to i pewnie nie za tego chłopaka
ale warto mieć marzenia
True... true....
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 22:26   #27
white_bear
Pani żona :)
 
Avatar white_bear
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Codzienna 2/3
Wiadomości: 8 082
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Wychodzę, z założenia, że mężczyzna, który w domu nie był wychowany w poszanowaniu do matki, nie będzie też szanował żony.
Zgadzam się z tym w 100%, wychodzę z podobnego założenia.

Jeśli chodzi o temat z wątku: moja mama, jak i tata uwielbiają mojego Tżta ciągle się o niego wypytują, zapraszają na obiad itp, za to ja nie znam jeszcze rodziców Tżta(mieszkają daleeeko). Rozmawiałam tylko z jego mama przez tel. Z tego co wiem, to wypytuje Tżta o mnie i dąży do spotkania oraz podaje mi różnego rodzaju prezenty przez Tżta, więc dostałam chyba z góry kredyt zaufania
__________________
Kiedy Cię pierwszy raz ujrzałam, nigdy nie pomyślałam, że mogłabym Cię kochać ♥
Na zawsze Twoja
Na zawsze Mój
Na zawsze MY

white_bear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 22:28   #28
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27


Jesli chodzi o moja teściowa to jest to kobieta zimna, nie potrafiąca okazywać uczuć ( chyba zycie ja tego nauczyło) nigdy nie odczulam zeby mnie jakoś specjalnie lubiła. Za to bardzo lubi rządzić i postawić na swoim. Wywinela mi numer na chrzcinach naszej córki. Całe Szczescie mieszkamy za granica i widze ja raz do roku. Ja akceptuje ja a ona mnie.

Moja mama lubi mojego Tz. Dogadają sie. Są po imieniu ja z moim tesciem tez
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 22:29   #29
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Zacznę od rzeczy, która mnie drażni.

MAMA Twojego chłopaka JEST mamą Twojego chłopaka a nie tzw. teściową. Jak się zaręczycie i zaplanujecie ślub to będzie PRZYSZŁĄ teściową, po ślubie teściową. EWENTUALNIE jak nie planuje się ślubu, ale mieszka razem, jest się w konkubinacie, to wtedy można przyjąc ZWYCZAJOWO, że jest to teściowa.

Strasznie mnie irytuje rzucanie tymi "teściowymi". Żadna to Twoja teściowa i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie.

\.
e bez przesady ja w moim najpoważniejszym jak dotąd 4 letnim związku też mówiłam o mamie eksa " teściowa". bo tak było szybciej, krócej i sympatyczniej. nie kierowała mną żadna chęć dodania sobie powagi. było to po prostu krótsze niż " mama mojego chłopaka". choć do niej oczywiście mówiłam na " Pani". w drugim półrocznym związku już nie mówiłam o jego mamie "teściowa" bo z racji braku jakichkolwiek wspólnych planów na przyszłość wydawało mi się to dość nie na miejscu. ale moim zdaniem nie ma się co czepiać jak ktoś w długotrwałym zwiazku, zazwyczaj żartobliwie nazywa rodziców partnera " teściami".

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2012-07-25 o 22:32
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 23:04   #30
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Wasze teściowe lubią Was? A Wasze mamy Waszych facetów?

Ja nie wiem o co chodzi, mama mojego faceta sama mówi o sobie teściowa, mój facet mówi tak na moją itd... więc bez przesady tak naskakiwać na każdego. Wiem, że nie jest moją teściową - ja tak sama się o niej nigdy nie wyraziłam, ale reszta tak i nie widzę co w tym takiego bulwersującego.

Wracając do tematu to tak, mama tż bardzo mnie lubi, nie mamy mega bliskiego kontaktu bo trochę mnie onieśmiela (strasznie otwarta, głośna, pozytywna osoba - przeciwieństwo mnie ), ale sama nie raz wypowiadała takie zdania, iż smiem twierdzić, że darzy mnie dużą sympatią
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.