Kosmetyki Catrice - cz. III - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-05, 19:56   #841
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Czy ktoś wie jak ma się limitka w Warszawie?
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 14:11   #842
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Jeszcze nie widziałam LE na żywca, a interesują mnie top coaty "perełkowe", czy któraś z Was może ma już owe w zbiorze? Warto?
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 14:20   #843
Pynia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Moja siostra kupiła sobie te koralowe perełki z CS. Zatopiła je w różowym lakierze i wyglądały fajnie. Dobrze się trzymały, ale nie wiem dokładnie ile dni je nosiła. Sama mam na nie ochote. Jedyny problem to opakowanie. Kupiłam kilka tygodni temu perełki do paznokci w sklepie Claire`s czy cos takiego, to do opakowania dołączony był taki lejek, żeby wsypać perełki do opakowanie (te co się nie przykleją). Natomiast te z CS na wlocie słoiczka (nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć?) założony jest taki plastikowy koreczek. Kojarzy mi się to z takim korkiem "niekapkiem" jak czasami w wódce jest . Poprostu myśle, że jak się je wysypie to ciężko wsypać do środka te, których się nie wykorzysta.
Pynia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 18:21   #844
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Uległam

Peeling do ust jest mój
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 19:03   #845
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Uległam

Peeling do ust jest mój
A ja nie uległam dziś ani różowi ani peelingowi, jestem z siebie bardzo dumna
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 22:35   #846
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Mnie kusi ten puder-rozświetlacz:ro lleyes: a peelingu już nie zastałam na standzie.
wcześniej było pytanie o limitkę w wawie: na bemowie prawie wszystko oprócz tego peelingu.
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 23:35   #847
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Wtrącę się nielimitkowo - o tuszu chciałam napisać... a raczej przestrzec przed zakupem Evolution to Revolution :/

Nie wiem, jak on to robi, ale spływa mi z rzęs Nie osypuje się, ale tworzy w niewyjaśniony sposób obwódki pod oczami... Gdyby się skruszył, to uzasadniałoby jakoś efekt pandy

Dziś po ok. 4-5 h od zrobienia makijażu zauważyłam w lustrze jakieś dziwne smugi pod oczami - przyglądam się bliżej, a tu "cudownie" zwałkowany tusz :/ Na górnej powiece to mógł się odbić, ale jak on u licha zmigrował na dół Jeszcze z żadnym tuszem nie miałam podobnej historii - jeśli miałam ciemne smugi pod oczami to był wynik skruszenia tuszu (ewentualnie spłynięcia ciemnej konturówki) - a tu ewidentnie brak kruszenia a smugi są... Aha, oczu rękami nie przecieram (i na linii wodnej nic ciemnego nie kładłam )

I będę musiała znów kupować nowy tusz... I chyba wrócę do starego, wypróbowanego, essencowego MA Na razie wystarczy tych tuszowych eksperymentów. A na catricowych trochę się zawiodłam (a to przecież siostrzana firma do Essence, myślałam, ze tusze będą podobne i spodobają mi się jak essence )
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 13:15   #848
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Patrzcie co mam
Uprzedzając, ten paluch na linerze to mój własny, osobisty- nie wytrzymałam i zeswatchowałam tuż po zakupie Bardzo mnie urzekły te drobinki bo są rewelacyjnie zmielone- iskierki, a nie płaty grubego brokatu.
Co do pudru to jeszcze nie jestem przekonana, może dlatego, że nie miałam okazji mieć go na buzi, gdzie miałby co robić, jeśli chodzi o te cuda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02545 (Kopiowanie).jpg (39,2 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02546 (Kopiowanie).jpg (34,3 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02549 (Kopiowanie).jpg (34,3 KB, 114 załadowań)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 14:46   #849
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Liner faktycznie wygląda pięknie! Ciekawa jestem czy na oku nie giną te złote drobinki.
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 15:06   #850
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez MissApple Pokaż wiadomość
Liner faktycznie wygląda pięknie! Ciekawa jestem czy na oku nie giną te złote drobinki.

Jutro zobaczę i dam znać co i jak. Też mam taką nadzieję, chociaż podejrzewam, że jeśli już to będzie to subtelne, gdyż drobinki są naprawdę tycie. Liner w kałamarzu z LV ma je na pewno większe.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 15:58   #851
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
Mnie kusi ten puder-rozświetlacz:ro lleyes: a peelingu już nie zastałam na standzie.
wcześniej było pytanie o limitkę w wawie: na bemowie prawie wszystko oprócz tego peelingu.
Rozświetlacz kusił ale po chwili miałam wrażenie że już go nie było (po pomacaniu testera), wiec jestem bogatsza o 20-21 złotych o ile dobrze pamiętam
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 16:09   #852
kas_fiuka
Raczkowanie
 
Avatar kas_fiuka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Używam różu i rozświetlacza kilka dni i powiem wam, że dobrze się prezentują, utrzymują i ogólnie polecam dla bladolicych. :P Jadę dziś po raz kolejny na mini poszukiwania korektora CC 010 ivory. Niech będzie mi dane...
kas_fiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 17:29   #853
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość
Używam różu i rozświetlacza kilka dni i powiem wam, że dobrze się prezentują, utrzymują i ogólnie polecam dla bladolicych. :P Jadę dziś po raz kolejny na mini poszukiwania korektora CC 010 ivory. Niech będzie mi dane...
Żebym się przez Ciebie nie musiała żegnać z kasą
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 18:32   #854
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Patrzcie co mam
Uprzedzając, ten paluch na linerze to mój własny, osobisty- nie wytrzymałam i zeswatchowałam tuż po zakupie Bardzo mnie urzekły te drobinki bo są rewelacyjnie zmielone- iskierki, a nie płaty grubego brokatu.
Co do pudru to jeszcze nie jestem przekonana, może dlatego, że nie miałam okazji mieć go na buzi, gdzie miałby co robić, jeśli chodzi o te cuda
Powiedz, że nowości dotarły do Natur . Co prawda już je widziałam, ale w szoku zgotowanym przez CS w DN kompletnie zgłupiałam i zapomniałam o eyelinerze . Pamiętałam, żeby zobaczyć kamuflaż, matową szminkę i nowe lakiery. W sumie średnio mi akurat potrzebny nowy żelek, bo całkowicie wystarcza mi ten z Cruise Couture, przegenialny zresztą, ale wiecie jak to jest .

Testuje paznokciowe perełki od niedzieli i jestem zachwycona efektem. Wiem, wiem szał był na to rok temu, ale jakoś wcześniej nie miałam okazji przetestować. Szczerze mówiąc myślałam, że jest to jakieś masakrycznie niewytrzymałe, ale trzyma się bardzo dobrze. Z niewykorzystanymi perełkami nie ma problemu , wystarczy kartka i trochę pomyślunku . Żadnych lejków nie trzeba, w razie czego to tę nakładkę- dozownik można ściągnąć.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2013-05-07 o 18:38
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 19:25   #855
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Patrzcie co mam
Uprzedzając, ten paluch na linerze to mój własny, osobisty- nie wytrzymałam i zeswatchowałam tuż po zakupie Bardzo mnie urzekły te drobinki bo są rewelacyjnie zmielone- iskierki, a nie płaty grubego brokatu.
Co do pudru to jeszcze nie jestem przekonana, może dlatego, że nie miałam okazji mieć go na buzi, gdzie miałby co robić, jeśli chodzi o te cuda
czy ten eyeliner jest tak samo ciężko zmyć co Essencowego żelka ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 21:31   #856
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

mam ten puder wypiekany, kupiłam ze względu na urodę, taki był śliczny i okazało się,że to puder a nie rozświetlacz. Nakładany na całą twarz nie daje żadnego błysku, powiedziałabym po prostu ,że jest taki przyjemnie satynowy-a nie matowy jak większość pudrów. Na kościach policzkowych w ogóle by nie było widać rozświetlenia. Z tym,że ja jestem blada, na ciemniejszej karnacji może to wyglądać inaczej
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 21:41   #857
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Patrzcie co mam
Uprzedzając, ten paluch na linerze to mój własny, osobisty- nie wytrzymałam i zeswatchowałam tuż po zakupie Bardzo mnie urzekły te drobinki bo są rewelacyjnie zmielone- iskierki, a nie płaty grubego brokatu.
Co do pudru to jeszcze nie jestem przekonana, może dlatego, że nie miałam okazji mieć go na buzi, gdzie miałby co robić, jeśli chodzi o te cuda
Fajnie jest rozdziewiczyć kosmetyk swoim własnym paluchem .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 21:42   #858
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Patrzcie co mam
Uprzedzając, ten paluch na linerze to mój własny, osobisty- nie wytrzymałam i zeswatchowałam tuż po zakupie Bardzo mnie urzekły te drobinki bo są rewelacyjnie zmielone- iskierki, a nie płaty grubego brokatu.
Co do pudru to jeszcze nie jestem przekonana, może dlatego, że nie miałam okazji mieć go na buzi, gdzie miałby co robić, jeśli chodzi o te cuda
jaki to odcien tego eyelinera?
dzisiaj bylam w Naturze, mialam nadzieje, ze znajde ten puder, ale kiiiicha

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
mam ten puder wypiekany, kupiłam ze względu na urodę, taki był śliczny i okazało się,że to puder a nie rozświetlacz. Nakładany na całą twarz nie daje żadnego błysku, powiedziałabym po prostu ,że jest taki przyjemnie satynowy-a nie matowy jak większość pudrów. Na kościach policzkowych w ogóle by nie było widać rozświetlenia. Z tym,że ja jestem blada, na ciemniejszej karnacji może to wyglądać inaczej
hym, no juz gdzies czytalam, ze on taki bardzo delikatny jest, moze taki jego urok
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 23:22   #859
kas_fiuka
Raczkowanie
 
Avatar kas_fiuka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Ja jutro znowu przejdę się na spacer do Natury, bo "nadzieja matką głupich" i może zobacze swoje upragnione kamuflaże w odcieniu 010.

Dzis odniosłam porażkę. W hebe w BC kamuflaże 030 Jako limitka występuje It Pieces. Półki niby wybrakowane, ale zauważyłam, że podkłady uzupełnili.

Dziewczyny orientujecie się czy na miejsce podkładu Infinite Matt Make Up coś wejdzie? Bo kupiłam to cudo tuz przed jego zniknięciem i została mi 1/4 podkładu, stał się moim ulubionym, a tu psikus - nie ma! Jak BB z Catrice? albo ten Photo? Miała któraś z Was wszystkie i może jest na szybko porównać?
kas_fiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 06:23   #860
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Wszedł BB właśnie.

Ja uwielbiam IM, ale latem trochę spływał, więc używałam PF i też byłam bardzo zadowolona.
Jedyny minus to fakt, że 010 jest ciemniejszy niż 010 IM i u mnie nadaje się tylko na lato właśnie.
http://2.bp.blogspot.com/-K4ByGHzHOw.../Obraz+138.jpg

Edytowane przez Charmain
Czas edycji: 2013-05-08 o 06:24
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 18:48   #861
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Powiedz, że nowości dotarły do Natur . Co prawda już je widziałam, ale w szoku zgotowanym przez CS w DN kompletnie zgłupiałam i zapomniałam o eyelinerze . Pamiętałam, żeby zobaczyć kamuflaż, matową szminkę i nowe lakiery. W sumie średnio mi akurat potrzebny nowy żelek, bo całkowicie wystarcza mi ten z Cruise Couture, przegenialny zresztą, ale wiecie jak to jest .

Też uważam, że liner atramentowy z CC jest rewelacyjny (do tej pory jego konsystencja jest bez zarzutu).

Co do nowego linera to po dzisiejszych wstępnych testach mam mocno mieszane uczucia, w kierunku tych negatywnych, ale póki co uważam, że za mało czasu dałam mu na pokazanie co potrafi, więc obdarzę go jeszcze jedną, no dwoma szansami i zobaczymy

Jeśli chodzi o nowości, to generalnie u mnie w szafie trochę wiatr hula, ale właśnie liner wypatrzyłam (ku mojemu zdziwieniu- stał zasłonięty przez czarny standardowy i ledwo go przyuważyłam). Z pozostałych nowości niczego nie zauważyłam i dlatego też moje zaskoczenie, że nagle ni z gruchy ni z pietruchy się objawił


Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
czy ten eyeliner jest tak samo ciężko zmyć co Essencowego żelka ?

Z ręki na pewno, gorzej z powieką... Ale na razie nie będę wydawać kategorycznych sądów, bo bardzo chcę, żeby się u mnie sprawdził


Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Fajnie jest rozdziewiczyć kosmetyk swoim własnym paluchem .

A żebyś wiedziała, cudowne uczucie


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jaki to odcien tego eyelinera?

Liner jest czarny z drobno zmielonymi drobinkami złotego brokatu- to takie iskierki, a nie prawdziwy brokat, co mnie niezmiernie cieszy
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 18:54   #862
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Patrzcie co mam
Uprzedzając, ten paluch na linerze to mój własny, osobisty- nie wytrzymałam i zeswatchowałam tuż po zakupie Bardzo mnie urzekły te drobinki bo są rewelacyjnie zmielone- iskierki, a nie płaty grubego brokatu.
Co do pudru to jeszcze nie jestem przekonana, może dlatego, że nie miałam okazji mieć go na buzi, gdzie miałby co robić, jeśli chodzi o te cuda
Właśnie mi przypomniałaś ze miałam ten eyeliner kupić
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 18:55   #863
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Właśnie mi przypomniałaś ze miałam ten eyeliner kupić

Hehe przypominajka
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 20:46   #864
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

do mnie właśnie jedzie paletka Nude i kamuflaż mam nadzieję że już jutro będę trzymać w rękach
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 22:11   #865
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość
Ja jutro znowu przejdę się na spacer do Natury, bo "nadzieja matką głupich" i może zobacze swoje upragnione kamuflaże w odcieniu 010.

Dzis odniosłam porażkę. W hebe w BC kamuflaże 030 Jako limitka występuje It Pieces. Półki niby wybrakowane, ale zauważyłam, że podkłady uzupełnili.

Dziewczyny orientujecie się czy na miejsce podkładu Infinite Matt Make Up coś wejdzie? Bo kupiłam to cudo tuz przed jego zniknięciem i została mi 1/4 podkładu, stał się moim ulubionym, a tu psikus - nie ma! Jak BB z Catrice? albo ten Photo? Miała któraś z Was wszystkie i może jest na szybko porównać?
ja miałam Infinite Matt i Photo, według mnie:
Infinite ma gorsze krycie. Photo lepiej zachowuje się na twarzy, bo u mnie IM wyglądał na twarzy na zważony, robił takie plamki-więcej podkładu, mniej podkładu. Photo wyglądał lepiej, ale był dla mnie za ciemny. Trwałość lepsza, bo używałam latem, na filtrze i nie spływał w upał ,więc gdybym miała kupić ponownie któryś z nich ,to zdecydowanie Photo.
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 05:42   #866
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Mnie ta nowa limitka nie zachwyciła, nic nie wzięłam.

Co do IM, to być może wróci, tak samo jak wróciła szminka Gentle Nude. Jakby nie patrzeć, ta decyzja wywołała bardzo duże zamieszanie w "blogosferze".
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 21:30   #867
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

A ja dzisiaj znalazłam paletke nude za 16 zł na otwarciu nowego hebe
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 22:04   #868
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Mnie ta nowa limitka nie zachwyciła, nic nie wzięłam.

Co do IM, to być może wróci, tak samo jak wróciła szminka Gentle Nude. Jakby nie patrzeć, ta decyzja wywołała bardzo duże zamieszanie w "blogosferze".
Świetna była jego buteleczka, szklana, solidna i do tego estetyczna - przydałaby mi się taka
Jeśli wróci to mam nadzieję, że w takim samym lub bardzo podobnym opakowaniu
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 11:47   #869
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Zmacałam nową limitkę- wygląda ślicznie i muszęmieciowo, ale niestety drobinki w rozświetlaczu, brak koloru w różu i zupełnie nietwarzowe odcienie pomadek zniechęciły mnie do zakupu :P

Chociaż tych pomadek żałuję, bo pachną obłędnie
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 14:05   #870
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

dla mnie ta limitka to jakaś pomyłka... chyba dorastam
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-17 08:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.