reklamy w serialach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-23, 16:53   #31
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: reklamy w serialach

Cytat:
Napisane przez kreciak

ech sporo tego jest ale fakt faktem jednka wole aby byly w serialach a nie reklama +lotto na Polsacie ;/;/;/
Przynajmniej w tej przerwie na Lotto można iść sie wykąpać, zrobic sobie herbatę, etc.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 16:54   #32
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: reklamy w serialach

Cytat:
Napisane przez primavera
Wydaje mi się, że gdyby te reklamy polegały tylko na tym, że jacyś bohaterowie serialu mają np. na stołach produkty takiej a takiej firmy, jeżdżą samochodami bez zaklejonych znaczków i po prostu odbierają telefony, które są akurat takiej marki- to raka reklama byłaby do zniesienia.
Ale takie nachalne zachwalanie - o nie!
Wtedy chyba nawet te reklamy byłyby skuteczniejsze - część osób chcąc się zidentyfikować z bohaterami zaczęłaby używać tych samych produktów, co oni.
A tak, to jest tylko śmiech i zniechęcenie do produktu z powodu nachalnej reklamy.
zgadzam się <yes>
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 17:31   #33
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: reklamy w serialach

Najgorszym serialem jesli chodzi o te reklamy jest chyba "Na wspolnej". Kiedys ogladalam i ciagle gadali o Avonie. Jakie to bylo wkurzajace!
Ostatnio widzialam pare odcinkow i ciagle gdzies sie przewijal Skype! Nie wspominajac juz o velvecie
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 18:18   #34
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: reklamy w serialach

dobrze, ze seriali nie sponsoruje taki TAMPAX albo Unimil
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 18:25   #35
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: reklamy w serialach

Cytat:
Napisane przez spray
dobrze, ze seriali nie sponsoruje taki TAMPAX albo Unimil
Do czasu
Jeszcze nie tak dawno było nie do pomyslenia by reklamować środki na wzdęcia i biegunki, a teraz strach włączyć TV zatem... oglądajcie i wypatrujcie ZNAKÓW (markowych)
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 18:39   #36
mordoklejka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 23
Re: reklamy w serialach

Tak, piszę tu poraz pierwszy Ale teraz w 'Na Wspólnej' reklamują Tic-Tac'i. Cały czas jak się nimi częstują, kamerka robi zbliżenie... :P
mordoklejka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 19:31   #37
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: reklamy w serialach

Ja pamiętam tylko reklamy Avonu "Na wspólnej", gdzie zawsze wisiał w tym salonie fryzjerskim Ewy wielki plakat avonu z Salmą Hayek, widoczny 10 razy w odcinku, bo dziwnym zbiegiem okoliczności, zawsze było takie ujęcie, żeby go było widać.
I jeszcze oczywiście "Klan" - Rysio nie byłby sobą, gdyby nie zaczął nosić siatek z napisem biedronka ipodniecać się jak tam w Biedronce tanio.
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 19:33   #38
aisulo
Raczkowanie
 
Avatar aisulo
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 439
Dot.: reklamy w serialach

Cytat:
Napisane przez Kasiulka__
"Na wspólnej" lubią oprocz Nutelli - Kinder Bueno i ostatnio Tic Tac'ki
i Velwet
aisulo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:20   #39
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: reklamy w serialach

Tak jak już kilka dziewczyn to zauważyło,w Polsce reklamy w serialach są robione nieudolnie.Na zachodzie nie jest to aż tak nachalne.Przykładem mogą być filmy o agencie 007.On poprostu nosi zegarek firmy X,używa bodajże Nokii, no i pije Martinii.W Polskiej wersji było by to tak:np. wchodzi Bond do hotelu,dzwoni telefon.Następnie dialog z przypadkową osobą,że dzwonii jego wypasiona Nokia XXX,poczym najazd na telefon Żenujące.Może kiedyś się nauczą,a jak nie, to będziemy seriale zamieniać na bloki reklamowe,bo te przynajmniej da się jakoś oglądać
Na Wspólnej to już się nie da normalnie oglądać.Nie wystarczy powiedzieć zainstaluję komunikatora Skyp'a to będziemy mogli taniej rozmawiać?Tam co chwilę są jakieś wywody na ten temat.
Aha pisząc jakie reklamy są na Wspólnej nie napisałyście,że jest jeszcze Radiowa Trójka
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:33   #40
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: reklamy w serialach

A na początku "Na wspólnej"- wejściówka, przedstawienie postaci- Roman rzuca do swojego syna butelkę wody ARCTIC Bo jak zaczynał się serial, ARCTIC był ich sponsorem. A już od dłuższego czasu nie jest, a buteleczka nadal jest
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 21:17   #41
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: reklamy w serialach

W "Na Współnej" jeszcze Ludwik do zmywarek !!! Basia go używała.
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 21:23   #42
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: reklamy w serialach

w pierwszej miłości kiedyś był taki odcinek, gdzie tak reklamowali te sosy uncle bens, że nie mogłam wytrzymac ze śmiechu.
żałosne.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 22:22   #43
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: reklamy w serialach

no ale to nie reklama jako zwykła reklama. tylko tak jak ktos juz wspomniał "sponsoring"... za dawanie kasy na produkcje odcinków, firmy wymagaja pokazania ich produktów i paru slów o nich od bohaterów. Pamietam 2 odcinki Na wspólnej, kiedy akurat sponsorował Avon. Chyba Garbrysia była konsultantką Avonu i tak sie składało ze zawsze miala cos przy sobie do sprzedaży (w jednej scence spod lady w bardze wyciagnęła Perfumy Treselle, bo inna bohaterka nie miała prezentu dla mamy).

a ze to tak nachalnie wyglada, to juz trudno
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 22:34   #44
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: reklamy w serialach

a mnie bawi takie reklamowanie. szczególnie na wspólnej, bo tam chyba pojawia sie najwięcej tego typu reklam. ( choć mogę się mylić, bo tylko ten jeden serial śledzę w miarę na bieżąco ) ale lepsze takie reklamy niż 10-cio minutowe bloki w trakcie filmu, o
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 22:50   #45
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: reklamy w serialach

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
no ale to nie reklama jako zwykła reklama. tylko tak jak ktos juz wspomniał "sponsoring"... za dawanie kasy na produkcje odcinków, firmy wymagaja pokazania ich produktów i paru slów o nich od bohaterów. Pamietam 2 odcinki Na wspólnej, kiedy akurat sponsorował Avon. Chyba Garbrysia była konsultantką Avonu i tak sie składało ze zawsze miala cos przy sobie do sprzedaży (w jednej scence spod lady w bardze wyciagnęła Perfumy Treselle, bo inna bohaterka nie miała prezentu dla mamy).

a ze to tak nachalnie wyglada, to juz trudno
No właśnie To przecież nie jest taka sobie, normalna reklama w serialu Przypuszczam, że bez sponsorów (a co za tym idzie REKLAM ich produktów) nie oglądalibyśmy seriali Chociaż faktycznie mam wrażenie, że z dnia na dzień są one coraz bardziej nachalne...
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 23:29   #46
paula219
Raczkowanie
 
Avatar paula219
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 77
GG do paula219
Dot.: reklamy w serialach

na wspólnej zakładają sobie ONET SKYPE.....bardzo intensywnie....
paula219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 23:37   #47
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: reklamy w serialach

Cytat:
Napisane przez rzastin
Czytałam o tym w jednej z gazet, to nowa strategia reklamowa- 'produkt placement' czy jakos tak Na Zachodzie stosuje się ją od dawna, u nas dopiero teraz pojawia się np. w serialach. Ludzie są znudzeni tradycyjnymi reklamami, blok reklamowy łatwo jest ominąć, a tak jak wepchną produkt w Twój ulubiony serial, to nie ma siły, żeby go nie widzieć i nie słyszeć tych 'ochów i achów'
Mnie nawet na studiach kiedyś uczyli o "product placement", a podobno pionierem tego typu reklamy był sam agent 007, który zawsze pił tylko "martini wstrząśnięte i niemieszane"
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 08:09   #48
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: reklamy w serialach

Ja jedynie zauważyłam to już kiedyś w "Na wspólnej.
Oj w tym serialu to prawdziwe oblężenie reklamowe .
Z polskich seriali oglądam teraz tylko "M jak miłość" , a tam na szczęście jeszcze nikt nie jada Nutelli ani nie chodzi do Biedronki. Poza tym nie ma przerw na reklamy .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 06:38   #49
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: reklamy w serialach

wczoraj w powtórce "Pierwsza Miłość"
znow było
- "czy ten kolor Londy będzie mi pasował? oczywiście zbliżenie"
chwile potem
- "bo wiesz w Tinie są takie porady prawne"
jak ja czegoś tkaiego w serialach nie lubie, już lepiej było gdyby gdzieś tam leżały na stole, ale bez zbliżeń, moje ciekawskie oko i tak by je dostrzegło ale takie zbliżenia kamery i gadanie w kółko o tym samym człowieka zniechęca i do serialu i do produktu

a zresztą ładne to mi pielęgniarki jesli siedzą, gadają o farbach i przeglądają gazety w czasie pracy
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-28, 06:57   #50
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: reklamy w serialach

Mnie te kryptoreklamy po prostu simeszą i d razu przypomina mi się film "Truman Show"

Gdyby tylko aktorzy wtłaczali te reklamy bardziej naturalnie , wtedy pewnie nawet nie zauważylibyśmy , ze to reklama.

W każdym serialu coś reklamują, najpawdopodobniej swojego głównego sponsora

Reklama dzwignią handlu - tak już jest i trzeba wykorzystać każdą okazję do poinformowania ludzi o danym produkcie, a jeśli fanatycy serialu zobaczą , że bohaterowie używają czegoś tam , to jest duże prawdbodobieństwo , że ni sami też zaczną
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 10:33   #51
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: reklamy w serialach

oglądałam kiedyś film "Ławeczka" z Fraszyńską i Żmijewskim, sponsorowany przez Avon - główna bohaterka była konsultantką, zarówno ona, jak i on używali perfum tej firmy, film był pełen plakatów, samochodów, toreb z nazwą firmy... sztuczne do bólu, nie wiadomo, śmiać się czy płakać (faktycznie komediodramat). dobrze, że autor sztuki jeszcze żyje, bo gdyby nie żył, pewnie przewracałby się w grobie. jeszcze na pokazie filmu był...

a jeśli coś nachalnie reklamują w Twoim ulubionym serialu, to faktycznie, uciec nie można, ale wkurzyć się i zrazić do produktu - owszem. już wolę oglądać reklamy, o ile są dobre.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 10:58   #52
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: reklamy w serialach

ja tak sledze raz po raz losy "pierwszej milosci" i tam sie juz wszyscy londą farbowali denerwuje mnie to jakos trace sympate do tych wszystkich aktorow.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 10:59   #53
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: reklamy w serialach

Cytat:
Napisane przez emememsik
w pierwszej miłości kiedyś był taki odcinek, gdzie tak reklamowali te sosy uncle bens, że nie mogłam wytrzymac ze śmiechu.
żałosne.
Kurcze, szkoda, że nie mam telewizij. Też bym się pośmiała ....
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 12:45   #54
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: reklamy w serialach

Qrczę, rzadko się nad tym zastanawiam, bo b. rzadko oglądam.
Kiedyś w Klanie złapałam za to Michała (Wieczorkowskiego) na zachwytach w czasie zakupów w Biedronce.

Ja tam jestem najczęsciej wyjątkowo wrednym konsumentem - złośliwym do bólu - jesli chodzi o zakupy.
Wiem, wiem, byle smród, co walczy z wentylatorem uważa się za don Kichota - ale - gdy reklama jest kiepska, a już nie daj Boże głupia (zatem - ogłupiająca) - to owszem, zapamiętam sobie produkt - i nie kupię na pewno. Taki mój mały bunt. (No chyba, że uważam, że produkt jest warty kupienia. Staram się po prostu zlewać reklamy, i nie wybierać w oparciu o marketing).

Sponsoring filmowo-serialowy - też rozumiem - jak najbardziej.
Ale w Biedronce i tak kupowałam, gdy/bo miałam blisko przez parę miesięcy - i nie przyczynił się do tego żaden Wieczorkowski . I nie kupię nic pod wpływem ''reklamki'' w TV - bo - śmiało stwierdzę - mam mózg .
Na nic zatem, szanowni Panowie Producenci - wasze kolejne krucjaty (gdy tupiecie do takiej mnie przykładowo)
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

Edytowane przez Aeterna
Czas edycji: 2006-02-28 o 13:08
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 13:05   #55
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: reklamy w serialach

hm jejku dziewczyny wy zauwazacie takie szczegolilki szok normalnie
nie skupiam sie an reklamach w filmie
ale coz to est tak naprawde zabronione
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 13:17   #56
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: reklamy w serialach

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
ja tak sledze raz po raz losy "pierwszej milosci" i tam sie juz wszyscy londą farbowali denerwuje mnie to jakos trace sympate do tych wszystkich aktorow.
W tym serialu tez chyba wszystkich strzyze ten sam fryzjer. Do tego jakis albo niedouczony albo z dusza niespelnionego artysty... Jakie tam niektorzy maja włosy!!
Jest jedna taka dziewczyna... Nie moge patrzec na jej fryzure.

A ten ostatni odcinek z londą i z tiną akurat widziałam te porady prawne w Tinie
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 13:19   #57
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: reklamy w serialach

trza jakos zarobić w tym biznesie

wiem że kiedys w USA robili coś takiego że w czasie filmu - w jakimś tam minimalnym ułamku sekundy były migawki z napisem np. " jesteś głody,kup popkorn...jakis tam" - to było nie wiedoczne dla gołego oka, ale działało na podświadomość i żeczywiście gościu szedł i kupował ten popkorn w tym kinie...nawet nie zdając sobie sprawy że takie coś widział!
to jest zabronione, ale kiedys w różny sposób było to wykorzystywane!

straszne nie?

teraz ta reklama w serialu/filmie działą podobnie...
ale to moje skromne zdanie
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 13:26   #58
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: reklamy w serialach

Cytat:
Napisane przez Rei
trza jakos zarobić w tym biznesie

wiem że kiedys w USA robili coś takiego że w czasie filmu - w jakimś tam minimalnym ułamku sekundy były migawki z napisem np. " jesteś głody,kup popkorn...jakis tam" - to było nie wiedoczne dla gołego oka, ale działało na podświadomość i żeczywiście gościu szedł i kupował ten popkorn w tym kinie...nawet nie zdając sobie sprawy że takie coś widział!
to jest zabronione, ale kiedys w różny sposób było to wykorzystywane!

straszne nie?

teraz ta reklama w serialu/filmie działą podobnie...
ale to moje skromne zdanie
Chodzi Ci o reklamę podprogową W licznych następnych badaniach wykazano, że ona wcale tak pieknie nie działa. W badaniu, które opisujesz chodziło o popcorn i Colę, rzeczywiście konsumpcja owych produktów w jakiś sposób wzrosła. Ale osoby przeprowadzające eksperyment nie wzięły pod uwagę (nie będę wnikać, czy niedopatrzenie czy celowe działanie ) że sala kinowa była nieklimatyzowana, było gorąco i ludziom zwyczajnie chciało się pić, więc szedł i kupował Colę i popcorn
Nie mówię, że działanie podprogowe w ogóle nie działa, ale działa ono w sposób duzo subtelniejszy niż chcieliby reklamodawcy
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 13:49   #59
zakwas
Raczkowanie
 
Avatar zakwas
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 191
Wink Dot.: reklamy w serialach

Oglądałam ten odcinek "pierwszej Miłości" z Lodą w tle . Myślałam, że pęknę ze śmiechu. Na dodatek ten młodziutki lekarz - stażysta miał wyrazić swoją opinię na temat koloru, czy jest dobry itp. . No takiej kichy dawno nie widziałam, aż mnie zamurowało ... komplrtny brak wyczucia, zero profesjonalizmu. Czekam na odcinki "Na Wspólnej" kiedy to Żanetka zrobi kurs, ciekawa jestem jakie lakiery do paznokci będą nachalnie zachwalane , no i jak urodzi dzidziusia ...
Swoją drogą gdybym była szefem firmy X to w życiu nie chciałabym takiej "reklamy" ...
__________________
komentarze mile widziane
zakwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 13:53   #60
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: reklamy w serialach

Niedawno widziałam w "Pierwszej miłości" reklamę Tiny - Kinga podchodzi do stołu, nagle długie zbliżenie na stół, a tam oczywiście Tina Bierze tą Tinę i zaczyna ją oglądać Aż nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Oczywiście na końcu gdzieś wśród napisów końcowych było napisane, że sponsorem jest Tina
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.