Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł na następną część Naszego wątku
Czy szkrab maly czy tez duzy zmiana diety mu posłuży-mamy III-IV.2011 9 17,31%
Ząbki gryzą mamom cycki, przyszła pora na słoiczki-mamy III-IV.2011 25 48,08%
Cycki idą w odstawkę, bo czas na pierwszą potrawkę- mamy III-IV.2011 2 3,85%
Mleka już nie wystarczają, zupki maluchy zajadają- mamy III-IV.2011 1 1,92%
Słoiczki, brokuły, zupa- nie straszna nam zielona kupa- mamy III-IV.2011 2 3,85%
Mleczko idzie w odstawkę, czas na pierwszą potrawkę- mamy III-IV.2011 13 25,00%
Głosujący: 52. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-17, 21:18   #3301
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
Ja używam Nivea:
http://www.nivea.pl/Produkty/Dla-dzi...-slonce-SPF-30
Kupiłam, to zużyję, bo działa, ale nie lubię go. Jest strasznie gęsty i tępy. Trudno go rozsmarować. Młody się strasznie niecierpliwi, bo smaruję, smaruję, a skórka ciągle biała od kremu.

Mam zamiar kupić mleczko, powinno być łatwiejsze do rozsmarowania:
http://www.nivea.pl/Produkty/Dla-dzi...-slonce-SPF-50
no dokładnie to samo z linomagiem. dlatego rzadko go używam

a to mleczko jest od 6miesiąca to można już??? jak mój dopiero 3,5ma...?

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość




Nadia wcześniej nie próbowała nawet głowy dźwigać, dlatego tak mnie zdziwiło, ze od razu zaczęła siadać Teraz, jak jej podaje palce, to się tez podciąga do siadu.
o i super widzisz z dnia na dzień
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:19   #3302
ego_ego
Wtajemniczenie
 
Avatar ego_ego
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Góra Kalwaria/Piaseczno
Wiadomości: 2 349
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
mój dziś 2 razy pił marchewkowy krzywił się jutro dam mu z butli
mój po jabłkowym też na początku się krzywił

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Czy i wy macie lub mialyscie takie trudnosci w usypianiu dzieci? Moj nie jest w stanie zasnac zanim przejdzie w stan marudzenia a i bez smoczka nie da sie obyc... Martwie sie, ze pozniej bedzie b.trudno go od niego oduczyc... I nawet nie mam pomyslu jak sie za to zabrac...
mój zasypia tylko i wyłącznie ze smoczkiem i tetrusiem, chyba że na spacerku to bez

Cytat:
Napisane przez aja1 Pokaż wiadomość

A się będę chwalić teraz a co

1. Basia zjadła 1/4 jabłka i jak połknęła to oczy na miskę i na łyżkę czy już nakładam , tym razem bez cukru i bardziej smakowało.

2. Trzymam grzechotkę w ręku
łał ale super

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
niutka- dzieki

jestem w szoku, Nadia zaczela sama sie do siedzenia podnosic, gdy w lezaczku sobie siedziala. Gdy juz to opanowala, to non stop siadala i nawet potrafila usiedziec bez podparcia z minute.
no w końcu duża kobita już z niej, pięknie
mój Olek już jak go trzymam na kolankach to dźwiga głowę, żeby zobaczyć swoje stopy

gosik współczuję

dziękujemy za wszystkie głosy

a my poszliśmy na spacer, a po spacerze pojechaliśmy do znajomych wróciliśmy godzinę temu mały wykąpany najedzony i śpi a ja idę coś zjeść
ego_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:20   #3303
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Naprawdę z dziećmi nie znasz dnia ani godziny, jeszcze się na plecy nie umie przewrócić, a już siadać chce

No duza jest, to prawda twoj Olo tez pewnie niedługo zacznie siadać.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania

Edytowane przez traicionera
Czas edycji: 2011-07-17 o 21:21
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:20   #3304
wanilia83
Zadomowienie
 
Avatar wanilia83
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 182
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

iza ja używam nivei 30 i chociaż tempo się rozprowadza i na początku mnie wkurzał to teraz jestem zadowolona bo Nadia się dzięki niemu nie opala chociaż dużo przebywamy na dworze

napisałam żebyście nie krzyczały bo to żadne marsupi czy bondolino tylko babybjorn, już kiedyś o nim pisałam bo koleżanka mi bardzo polecała ale po wypowiedziach że to wisiadło i szkodzi na kręgosłup zrezygnowałam z zakupu, teraz pożyczyłam i zobaczę czy Nadii w ogóle spodoba się noszenie
__________________

wanilia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:21   #3305
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez ego_ego Pokaż wiadomość
mój po jabłkowym też na początku się krzywił
nowy smak ja jutro marchewkowy dam z butelki za tydzień jabłuszko ze słoiczka trochę i za 2 tygodnie zupkę jarzynową z ziemniaczka i marchewki
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:26   #3306
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez wanilia83 Pokaż wiadomość
iza ja używam nivei 30 i chociaż tempo się rozprowadza i na początku mnie wkurzał to teraz jestem zadowolona bo Nadia się dzięki niemu nie opala chociaż dużo przebywamy na dworze

napisałam żebyście nie krzyczały bo to żadne marsupi czy bondolino tylko babybjorn, już kiedyś o nim pisałam bo koleżanka mi bardzo polecała ale po wypowiedziach że to wisiadło i szkodzi na kręgosłup zrezygnowałam z zakupu, teraz pożyczyłam i zobaczę czy Nadii w ogóle spodoba się noszenie

spokojnie, przecież nie trzymałaś jej w tym cały dzień

my przebywam na dworze, ale zawsze w cieniu,
nie smaruję jej,
i nie jest opalona

tak myślę o kremie jakbyś mieli gdzieś z nią jechać na zakupy, do lekarza czy do znajomych, bo wtedy ciężko unikać słońca
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:30   #3307
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość


biorę magnez od 3 dni, mam nadzieję, ze będzie lepiej
no, tak po 3 dniach to jeszcze za wczesnie na spektakularny efekt, ale cos juz powinno byc lepiej, ja np bardzo to wyczuwam po nogach, tzn. bardzo czesto mam bolące łydki, takie ciągnięcie i jak wypije duzo magnezu wieczoram przed snem ( dawkę rozpuszczalną piję tzw. 100 % dzienną a czasem podwójnie, ale nikogo nie namawiam) to rano juz mi lepiej, a jak pare dni nie piję magnezu, a teraz zaczłeam od niedawna pic lekka kawę ( kawa wypłukuje magnez) to mnie często te łydy ciągną


Tra, super z Nadusią,

a moja Frances jakis czas temu już uciekała z fotelika, ale tak do połowy, a teraz juz cała wyskakuje...
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2011-07-27 o 01:06
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 21:33   #3308
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
no, tak po 3 dniach to jeszcze za wczesnie na spektakularny efekt, ale cos juz powinno byc lepiej, ja np bardzo to wyczuwam po nogach, tzn. bardzo czesto mam bolące łydki, takie ciągnięcie i jak wypije duzo magnezu wieczoram przed snem ( dawkę rozpuszczalną piję tzw. 100 % dzienną a czasem podwójnie, ale nikogo nie namawiam) to rano juz mi lepiej, a jak pare dni nie piję magnezu, a teraz zaczłeam od niedawna pic lekka kawę ( kawa wypłukuje magnez) to mnie często te łydy ciągną


Tra, super z Nadusią,

a moja Frances jakis czas temu już uciekała z fotelika, ale tak do połowy, a teraz juz cała wyskakuje...
jest trochę lepiej
ja pije dużo kawy, więc dodatkowo mi magnezu ubywa,
na razie biorę 100%
ale może zacznę 150


a Fran jest boska
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:36   #3309
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
jest trochę lepiej
ja pije dużo kawy, więc dodatkowo mi magnezu ubywa,
na razie biorę 100%
ale może zacznę 150


a Fran jest boska
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:38   #3310
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
no, tak po 3 dniach to jeszcze za wczesnie na spektakularny efekt, ale cos juz powinno byc lepiej, ja np bardzo to wyczuwam po nogach, tzn. bardzo czesto mam bolące łydki, takie ciągnięcie i jak wypije duzo magnezu wieczoram przed snem ( dawkę rozpuszczalną piję tzw. 100 % dzienną a czasem podwójnie, ale nikogo nie namawiam) to rano juz mi lepiej, a jak pare dni nie piję magnezu, a teraz zaczłeam od niedawna pic lekka kawę ( kawa wypłukuje magnez) to mnie często te łydy ciągną


Tra, super z Nadusią,

a moja Frances jakis czas temu już uciekała z fotelika, ale tak do połowy, a teraz juz cała wyskakuje...
jaka mała spryciula
uważaj, bo niedługo jej już wcale w tym foteliku nie znajdziesz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:41   #3311
maggol111
Raczkowanie
 
Avatar maggol111
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 320
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011


gratulujacje dla wszytkich solenizantów


Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Czy i wy macie lub mialyscie takie trudnosci w usypianiu dzieci? Moj nie jest w stanie zasnac zanim przejdzie w stan marudzenia a i bez smoczka nie da sie obyc... Martwie sie, ze pozniej bedzie b.trudno go od niego oduczyc... I nawet nie mam pomyslu jak sie za to zabrac...
niestety jak przegapię moment kiedy zaczyna byc spiący to jest ciężko. jak tylko zaczyna ziewac to od razu staram sie reagowac tzn. smoczek do buzi, pieluszka koło buzki musi byc i mały zazwyczaj od razu odpływa. ostatnio nawet na macie potrafi usnąc jak tylko mu dam smoka i pieluszkę. gorzej jak przegapię moment kiedy zaczyna byc spiacy to niestety wtedy trzeba ponosic troszkę.

mój Mały ma bardzo silną potrzebę ssania wiec na razie sie nie przejmuję tym, ze potrzebuje smoczka, podobno dzieci do 6 miesiąca mają taką silną potrzebe ssania,

Cytat:
Napisane przez aja1 Pokaż wiadomość
A się będę chwalić teraz a co

1. Basia zjadła 1/4 jabłka i jak połknęła to oczy na miskę i na łyżkę czy już nakładam , tym razem bez cukru i bardziej smakowało.

2. Trzymam grzechotkę w ręku



Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakąś fajna patelnie grillowa?
ja mam tą patelnię grillową z Ikei i jestem zadowolona, nic sie nie przykleja, bardzo fajna powloka teflonowa i jak za te pieniadze jakie kosztuje to na prawde jest super.


Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
jestem w szoku, Nadia zaczela sama sie do siedzenia podnosic, gdy w lezaczku sobie siedziala. Gdy juz to opanowala, to non stop siadala i nawet potrafila usiedziec bez podparcia z minute.
super, silna dziewczynka

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
a jakiego kremu z filtrem używacie dla maluchów?
ja mam Ziajkę 30 i jest ok, dobrze sie rozsmarowuje, podobno z babydreama są tez bardzo fajne te kremy z filtrem, musze dokupic małemu 50 i mysle wlasnie o tym
maggol111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 21:42   #3312
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

dobranoc
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:44   #3313
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

w ogóle to jest niesamowite jak dzieci się w tym pierwszym roku szybko rozwijaja, naprawde czasem to jest z godziny na godzinę, np pisałam Wam, że wczoraj bylismy u znajomych co maja starsze dziecko od naszej o kilka mscy i tamto juz samo pełza, obraca się na wszystkie strony, he he ciągle "atakowało" Fran i musielismy pilnowac bardzo bo z jednego końca łózka np robiło 2 susy, dwa obroty i jeden podciąg i juz było przy Frances, piorune,, no i to wyraxnie naszą małą zafascynowało, dzis rano nauczyla się tak odwracać, nie umiem tego opisac ale leży na brzuchu i patrzy za siebie przez ramie, a potem tak jakby skręca ciałem całym własnie tak jakby się odwraca w przeciwna stronę- zrobiła to może ze 2 razy, po południu była dość marudna, pod wieczór bylismy na spacerze jakies 40 min, spała potem na podwórku jakieś 2,5 godziny i po tym jak się zbudziła to normalnie widac było w oczach i po ruchach jakby jej z 50 % więcej inteligencji przybyło, zaczęła tak płynnie sie ruszac, podciągac, odwracać, normalnie prawie juz pełzała do mnie ( ona potrafi przypełznąc, ale do tej pory zajmowąło jej przejście z konca łózka na drugi jakies 15-20 min, a teraz patrze a ona w 5-6 minut juz jest
taki skok z godziny na godzinę ale fakt faktem , że "uciągnięta" dzis była, duzo musielismy ją nosic itd... to ten skok, jednodniowy
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2011-07-17 o 21:46
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:46   #3314
maggol111
Raczkowanie
 
Avatar maggol111
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 320
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
a moja Frances jakis czas temu już uciekała z fotelika, ale tak do połowy, a teraz juz cała wyskakuje...
ale spryciula mała
maggol111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:48   #3315
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość

a moja Frances jakis czas temu już uciekała z fotelika, ale tak do połowy, a teraz juz cała wyskakuje...

o jaaaaa padłam z niej hehe akrobatka następna super i jaka zadowolona


niutka to fakt - ja się martwiłam że Oli głowy nie podnosi a tu raz położyłam i bach - głowa wysoko i teraz już umie wszystko jest tak nagle
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.


Edytowane przez Eirene1987
Czas edycji: 2011-07-17 o 21:50
Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:50   #3316
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez maggol111 Pokaż wiadomość

gratulujacje dla wszytkich solenizantów




niestety jak przegapię moment kiedy zaczyna byc spiący to jest ciężko. jak tylko zaczyna ziewac to od razu staram sie reagowac tzn. smoczek do buzi, pieluszka koło buzki musi byc i mały zazwyczaj od razu odpływa. ostatnio nawet na macie potrafi usnąc jak tylko mu dam smoka i pieluszkę. gorzej jak przegapię moment kiedy zaczyna byc spiacy to niestety wtedy trzeba ponosic troszkę.

mój Mały ma bardzo silną potrzebę ssania wiec na razie sie nie przejmuję tym, ze potrzebuje smoczka, podobno dzieci do 6 miesiąca mają taką silną potrzebe ssania,








ja mam tą patelnię grillową z Ikei i jestem zadowolona, nic sie nie przykleja, bardzo fajna powloka teflonowa i jak za te pieniadze jakie kosztuje to na prawde jest super.




super, silna dziewczynka



ja mam Ziajkę 30 i jest ok, dobrze sie rozsmarowuje, podobno z babydreama są tez bardzo fajne te kremy z filtrem, musze dokupic małemu 50 i mysle wlasnie o tym
kurcze, szkoda, ze do Ikei mam taki kawal drogi, może mojego wyślę

dzięki, ciekawe, co neurolog na to powie, bo za tydzień mamy wizytę



Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
w ogóle to jest niesamowite jak dzieci się w tym pierwszym roku szybko rozwijaja, naprawde czasem to jest z godziny na godzinę, np pisałam Wam, że wczoraj bylismy u znajomych co maja starsze dziecko od naszej o kilka mscy i tamto juz samo pełza, obraca się na wszystkie strony, he he ciągle "atakowało" Fran i musielismy pilnowac bardzo bo z jednego końca łózka np robiło 2 susy, dwa obroty i jeden podciąg i juz było przy Frances, piorune,, no i to wyraxnie naszą małą zafascynowało, dzis rano nauczyla się tak odwracać, nie umiem tego opisac ale leży na brzuchu i patrzy za siebie przez ramie, a potem tak jakby skręca ciałem całym własnie tak jakby się odwraca w przeciwna stronę- zrobiła to może ze 2 razy, po południu była dość marudna, pod wieczór bylismy na spacerze jakies 40 min, spała potem na podwórku jakieś 2,5 godziny i po tym jak się zbudziła to normalnie widac było w oczach i po ruchach jakby jej z 50 % więcej inteligencji przybyło, zaczęła tak płynnie sie ruszac, podciągac, odwracać, normalnie prawie juz pełzała do mnie ( ona potrafi przypełznąc, ale do tej pory zajmowąło jej przejście z konca łózka na drugi jakies 15-20 min, a teraz patrze a ona w 5-6 minut juz jest
taki skok z godziny na godzinę ale fakt faktem , że "uciągnięta" dzis była, duzo musielismy ją nosic itd... to ten skok, jednodniowy
mamo, aż mnie przestrasza to, co piszesz, taka jestem przyzwyczajona, ze Nadia co najwyżej się rusza na plecach jak wskazówka zegara, a tu takie rzeczy się będą działy
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:50   #3317
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
jaka mała spryciula
uważaj, bo niedługo jej już wcale w tym foteliku nie znajdziesz

no, nie zostawiam jej juz samej poza łóżeczkiem i kojcem od dośc dawna

aha, mam fajny kojec moge polecic ( kupiłam uzywany na allegro, w bardzo dobrym stanie, bo nowy to troche drogi)

http://www.abcdziecko.pl/producers/13/p/1377


jak ktoś chce uzywac kojca, to proponuje zakupic juz niedługo tak własnie 4-5 msc i przyzwyczajac dziecko tam kłaść, bo jak sie kupi za póxno to dzieci potem nie chcą w nich być


dobranioc Izabela

ja jeszcze nie ide
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:54   #3318
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez wanilia83 Pokaż wiadomość
pije pije ale też kupiłam herbatkę z herbapolu na laktację no i Nadia mniej mi ostatnio je, może stąd ta nadprodukcja
teraz też Nadia śpi a moje cycki pękają w szwach więc zaraz laktator pójdzie w ruch

kochana chciałam na ciebie zagłosować ale znowu się nie da a na ego głos poszedł bez problemu




wiem że zaraz mnie okrzyczycie ale wsadziłam Nadię dziś w nosidło u koleżanki i co i dziecko dziś jak marzenie (nie wiem czy to sprawa nosidła czy może tego że ja wyluzowałam), długo w nim nie pochodziliśmy może z pół godz, coraz bardziej mnie nakręca sprawa chusty nosidełko odpada ze względu na to że nam było obu gorąco a Nadia bardziej zimnolubna jest

nosidło na razie pożyczyłam od koleżanki i zobaczę jak będzie się w nim zachowywać przez ten tydz

Tajka
dobrze że podróż minęła tak spokojnie, Lenka jak zwykle wygląda cudownie, boskie ma oczka



a podajesz to co zostało czy robisz nową porcję, pytam bo ja zielona w tym temacie jestem
aja

eirene mam nadzieję że ziarnina sama zniknie, szkoda by było żebyś do szpitala na zabieg szła




o kurcze w życiu bym na to nie wpadła że może to przez te rączki wydaje mi się że jej nie przeszkadzają bo nimi nigdzie nie drapie i nie miętoli no może po kciukiem który wiecznie ląduje w buzi no i ma naprawdę dni w których jest małym aniołkiem jak np dziś

Anessa
nie pomogę bo Nadia raz zasypia ze smoczkiem innym razem go w ogóle nie potrzebuje



w tym tyg idę po skierowanie do alergologa, ciekawa jestem co stwierdzi

tra super

gosik
przykra sprawa może spróbuj z tym zsiadłym mlekiem albo jedźcie do apteki po jakiś specyfik na poparzenia
pediatra i polozne mowily, ze jesli nie minely 2h [po poprzednim podaniu mozna podac ponownie to samo mleczko



ja uzywam nivea 50
pediatra mowila, ze nie wolno mniejszego niz 50
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:54   #3319
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

ja właśnie sama nie wiem, kupować kojec, czy po prostu połączyć kilka karimat i na to dawać dziecko
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 22:01   #3320
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Tra, o łał, dla Nadii, Anika jak na razie potrafi tylko przewrócić się sama na boczek, i to też rzadko.

Aja, też myślałam o mleku lub smietanie ale jak na złość w domu nic nie ma Zrobiliśmy jej tylko chłodną kąpiel i posmarowałam balsamem. Teraz śpi, może już się nie będzie budzić z płaczem

Harrods,

Wanilia, zobaczę jak minie noc i najwyżej rano polecę do apteki. Poza tym płaczem zachowywała się normalnie, mam nadzieję że czuje tylko pieczenie i dlatego się budziła

Izabela,

Eirene, najgorsze to że ja wcale nie zapomniałam o smarowaniu tylko byłam pewna że w tych warunkach jest niepotrzebne. Aleksa smarowałam zawsze, przed każdym spacerem i efekt był taki, że po lecie mimo codziennego podawania witaminy D miał niedobór i poza zwikszoną dawką pediatra zaleciła delikatne wystawianie na słońce. Potem czytałam też że dzieci do 6 m-ca życia nie powinno się smarować kremami z filtrami. Dlatego Aniki od początku nie smaruję ale normalnie zawsze leży w wózku, przy wyciąganiu okrywam ją pieluszką i do tej pory nic się nie działo. Nie miałam pojęcia że w cieniu na piasku może ją poparzyć. To słońce faktycznie zdradliwe jest bo dziś wcale bardzo nie świeciło, było sporo chmur i generalnie przyjemnie. A ja siedząc koło małej wystawiałam nogi do opalania i mam całe purpurowe choć normalnie opalam z dużym trudem. To co się dziwić że malutka z taką delikatną skórką poparzona

Ego,

Niutka, ale agentka
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:09   #3321
aja1
Zakorzenienie
 
Avatar aja1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 4 644
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Naprawdę z dziećmi nie znasz dnia ani godziny, jeszcze się na plecy nie umie przewrócić, a już siadać chce
Skąd ja to znam

Niutka hehe jaka uciekinierka
Moja nie ma jak uciec, bo mam troszkę wyższy fotelik, jak zaczynają jej nogi dyndać to zaczyna się drzeć

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Gosik a masz ogórki zielone??
Nawilżą, w plasterki i położyć. Może być ciężko bo dziecko się kręci
__________________
Moja Kasia 02.02.2004
Moja Basia 17.04.2011

Mój Aniołek 30.12.2016
aja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:13   #3322
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość
Tra, o łał, dla Nadii, Anika jak na razie potrafi tylko przewrócić się sama na boczek, i to też rzadko.

Aja, też myślałam o mleku lub smietanie ale jak na złość w domu nic nie ma Zrobiliśmy jej tylko chłodną kąpiel i posmarowałam balsamem. Teraz śpi, może już się nie będzie budzić z płaczem

Harrods,

Wanilia, zobaczę jak minie noc i najwyżej rano polecę do apteki. Poza tym płaczem zachowywała się normalnie, mam nadzieję że czuje tylko pieczenie i dlatego się budziła

Izabela,

Eirene, najgorsze to że ja wcale nie zapomniałam o smarowaniu tylko byłam pewna że w tych warunkach jest niepotrzebne. Aleksa smarowałam zawsze, przed każdym spacerem i efekt był taki, że po lecie mimo codziennego podawania witaminy D miał niedobór i poza zwikszoną dawką pediatra zaleciła delikatne wystawianie na słońce. Potem czytałam też że dzieci do 6 m-ca życia nie powinno się smarować kremami z filtrami. Dlatego Aniki od początku nie smaruję ale normalnie zawsze leży w wózku, przy wyciąganiu okrywam ją pieluszką i do tej pory nic się nie działo. Nie miałam pojęcia że w cieniu na piasku może ją poparzyć. To słońce faktycznie zdradliwe jest bo dziś wcale bardzo nie świeciło, było sporo chmur i generalnie przyjemnie. A ja siedząc koło małej wystawiałam nogi do opalania i mam całe purpurowe choć normalnie opalam z dużym trudem. To co się dziwić że malutka z taką delikatną skórką poparzona

Ego,

Niutka, ale agentka

ani się obejrzysz, a się zacznie przewracać na brzuszek i siadać
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:17   #3323
ego_ego
Wtajemniczenie
 
Avatar ego_ego
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Góra Kalwaria/Piaseczno
Wiadomości: 2 349
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
nowy smak ja jutro marchewkowy dam z butelki za tydzień jabłuszko ze słoiczka trochę i za 2 tygodnie zupkę jarzynową z ziemniaczka i marchewki
kurczę a ja jeszcze m-c muszę czekać na sloiczki, juz nie mogę wytrzymać

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
s
tak myślę o kremie jakbyś mieli gdzieś z nią jechać na zakupy, do lekarza czy do znajomych, bo wtedy ciężko unikać słońca
ja używam +50 z rossmanna babydream, dużo lepiej się rozsmarowywuje niż nivea

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
a moja Frances jakis czas temu już uciekała z fotelika, ale tak do połowy, a teraz juz cała wyskakuje...
ale fajowo

idę spać
dobranoc
ego_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:32   #3324
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

witam,

Harods my zawsze do manufaktury jezdzimy, ja chyba z przywyczajenia, poruszam sie na pamięć.zawsze gubie sie w galerii nie wiem czemu. no i nie bylam w porcie-a to bardzo mnie kusi. generalnie 2 razy korzystalismy z tego pomieszczania dla matek z dziecmi, w ogole bylo ok. Tymo czase m poplakal, ale najwazenijsze ze kupilam kostium najgorsze jest to ze musimy te 60 km dojechac i wrocic do i z łodzi, tak to bym problemu nie widziala.

gosikk
my chyba czytalysmy ta sama gazete co do nie smarowania dzieci przed skonczeniem pol roczku. ja raz smaruje a raz zapomne. ale smaruje glownei tym babydream 50+. i jest supcio, a nivee wywallilam bo straszna byla.

wanilko
kochanie,trzymam kciuki-bardzo, oby jutrzejszy wynik byl dla Was pozytywny

aja1 gratki skonczenia 3 miesiączkow.

aja1
, niutka, kiedy dziecku nalezy obnizyc pułap w łóżeczku?
bo Tymo jest na tym wyzszym ciagle.

wiecie co ja ni e wiem jak Tymkowi liczyc. bo wiadomo skonczyl te 4 miechy,no ale powienien sie urodzic miesiac pozniej. tak czy siak czekam wiele dluzej na kolejne osiagniecia

Tymkowi pieknie wystaja juz obie dolne jedynki. teraz sie zastanawiam czy jakos szczegolnie dba sie o te zabki? pojecia nie mam. dzis calyd zien na wsi z nami spedzil! pogodne dziecko nam sie trafilo!
powiem wam ze fajnie zobaczyc ludzi z naszym wózkiem! bo w miesice w ktorym mieszkamy (ok 20 tys) nikt nie ma naszego wozka.
nie pamietam co chcialam napisaca to chyba dlatego ze pije gin z tonic
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:34   #3325
aja1
Zakorzenienie
 
Avatar aja1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 4 644
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Diatoma dzięki

Ja Basię trzyma jeszcze na wyższym.

Uciekam spać pa
__________________
Moja Kasia 02.02.2004
Moja Basia 17.04.2011

Mój Aniołek 30.12.2016
aja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:36   #3326
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
ja właśnie sama nie wiem, kupować kojec, czy po prostu połączyć kilka karimat i na to dawać dziecko
Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość
Tra, o łał, dla Nadii, Anika jak na razie potrafi tylko przewrócić się sama na boczek, i to też rzadko.

Aja, też myślałam o mleku lub smietanie ale jak na złość w domu nic nie ma Zrobiliśmy jej tylko chłodną kąpiel i posmarowałam balsamem. Teraz śpi, może już się nie będzie budzić z płaczem

Harrods,

Wanilia, zobaczę jak minie noc i najwyżej rano polecę do apteki. Poza tym płaczem zachowywała się normalnie, mam nadzieję że czuje tylko pieczenie i dlatego się budziła

Izabela,

Eirene, najgorsze to że ja wcale nie zapomniałam o smarowaniu tylko byłam pewna że w tych warunkach jest niepotrzebne. Aleksa smarowałam zawsze, przed każdym spacerem i efekt był taki, że po lecie mimo codziennego podawania witaminy D miał niedobór i poza zwikszoną dawką pediatra zaleciła delikatne wystawianie na słońce. Potem czytałam też że dzieci do 6 m-ca życia nie powinno się smarować kremami z filtrami. Dlatego Aniki od początku nie smaruję ale normalnie zawsze leży w wózku, przy wyciąganiu okrywam ją pieluszką i do tej pory nic się nie działo. Nie miałam pojęcia że w cieniu na piasku może ją poparzyć. To słońce faktycznie zdradliwe jest bo dziś wcale bardzo nie świeciło, było sporo chmur i generalnie przyjemnie. A ja siedząc koło małej wystawiałam nogi do opalania i mam całe purpurowe choć normalnie opalam z dużym trudem. To co się dziwić że malutka z taką delikatną skórką poparzona

Ego,

Niutka, ale agentka

bidulka, nie wiem czy mozna stosowac d-panthenol pianke u takich maleństw, ale to ulga duża, może w jakiejs aptece 24 h kupić ?

Cytat:
Napisane przez aja1 Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam

Niutka hehe jaka uciekinierka
Moja nie ma jak uciec, bo mam troszkę wyższy fotelik, jak zaczynają jej nogi dyndać to zaczyna się drzeć

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

ona ten fotelik najpierw rozbuja nogami, a potem siłą cięzkości od tego bujania przesuwa sie dół i pod jej ciężarem on tak opada na dół
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:39   #3327
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez diatoma Pokaż wiadomość
witam,

Harods my zawsze do manufaktury jezdzimy, ja chyba z przywyczajenia, poruszam sie na pamięć.zawsze gubie sie w galerii nie wiem czemu. no i nie bylam w porcie-a to bardzo mnie kusi. generalnie 2 razy korzystalismy z tego pomieszczania dla matek z dziecmi, w ogole bylo ok. Tymo czase m poplakal, ale najwazenijsze ze kupilam kostium najgorsze jest to ze musimy te 60 km dojechac i wrocic do i z łodzi, tak to bym problemu nie widziala.

gosikk
my chyba czytalysmy ta sama gazete co do nie smarowania dzieci przed skonczeniem pol roczku. ja raz smaruje a raz zapomne. ale smaruje glownei tym babydream 50+. i jest supcio, a nivee wywallilam bo straszna byla.

wanilko
kochanie,trzymam kciuki-bardzo, oby jutrzejszy wynik byl dla Was pozytywny

aja1 gratki skonczenia 3 miesiączkow.

aja1
, niutka, kiedy dziecku nalezy obnizyc pułap w łóżeczku?
bo Tymo jest na tym wyzszym ciagle.

wiecie co ja ni e wiem jak Tymkowi liczyc. bo wiadomo skonczyl te 4 miechy,no ale powienien sie urodzic miesiac pozniej. tak czy siak czekam wiele dluzej na kolejne osiagniecia

Tymkowi pieknie wystaja juz obie dolne jedynki. teraz sie zastanawiam czy jakos szczegolnie dba sie o te zabki? pojecia nie mam. dzis calyd zien na wsi z nami spedzil! pogodne dziecko nam sie trafilo!
powiem wam ze fajnie zobaczyc ludzi z naszym wózkiem! bo w miesice w ktorym mieszkamy (ok 20 tys) nikt nie ma naszego wozka.
nie pamietam co chcialam napisaca to chyba dlatego ze pije gin z tonic
myślę, ze spokojnie możesz brać poprawkę na to, ze się urodził wcześniej
Czytałam, ze ząbki się powinno przemywać gazikiem czy wacikiem nasączonym woda.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:42   #3328
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez diatoma Pokaż wiadomość
witam,

Harods my zawsze do manufaktury jezdzimy, ja chyba z


aja1
, niutka, kiedy dziecku nalezy obnizyc pułap w łóżeczku?
bo Tymo jest na tym wyzszym ciagle.




Tymkowi pieknie wystaja juz obie dolne jedynki. teraz sie zastanawiam czy jakos szczegolnie dba sie o te zabki? pojecia nie mam. dzis calyd zien na wsi z nami spedzil! pogodne dziecko nam sie trafilo!
powiem wam ze fajnie zobaczyc ludzi z naszym wózkiem! bo w miesice w ktorym mieszkamy (ok 20 tys) nikt nie ma naszego wozka.
nie pamietam co chcialam napisaca to chyba dlatego ze pije gin z tonic
jak zacznie siadac, lub jak zacznie sie podciągac, podnosic na rękach i widac ze jest na tyle silne, że może sie podciągnąc na barierke

niesamowite te zęby,
tak powinno sie je myć, chociaz mi takie mycie ząbków jakos nie wychodziło, zawsze zapominałam, ale mąz ostatnio z dentinoxem kupił taka pastę, tam jest też w komplecie szczoteczka taka na palec - nenedent

http://www.aptekaotc.pl/p/pl/3420/ne...czoteczka.html

tyle ze ona jest od 6 mż
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 23:03   #3329
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

niutka, ale te zęby mam zaczac czyscic jak mu cale wyjda?, bo teraz moze z 3 mm wystaja ponad dziąsło. ciekawa jestem jak szybko po nich wyjda nastepne. a u Twoich starszych pociech jak było?

coraldy
ja nie wiem juz o co chodzi z tym glosowaniem, bo codzien glosuje na ciebie i ego, i dzis znow mi wyskoczylo u ciebie ze dziekujemu i zapraszamy jutro mimo ze nie zdarzylam zaglosowax
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 23:11   #3330
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Marcowo-kwietniowe bobasy wyjeżdżają na pierwsze wczasy! III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez diatoma Pokaż wiadomość
niutka, ale te zęby mam zaczac czyscic jak mu cale wyjda?, bo teraz moze z 3 mm wystaja ponad dziąsło. ciekawa jestem jak szybko po nich wyjda nastepne. a u Twoich starszych pociech jak było?
teraz to przecierac gazikiem tak jakTra pisała, a jak będa całe to pastą, a kolejne to indywidualna sprawa, u nas tak szybko nie wycodziły, chyba po 2 mscach nastepne, ale np kuzynce moich dzieci to rosły raz jeden za drugim ( tylko że jej pojedyńczo rosły, ale bardzo szybko)

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

a tu taka statystyka wychodzenia zębów

http://www.portaldentystyczny.pl/dzi...jak/art30.html
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.