Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-26, 14:17   #2911
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no wlasnie ty juz wiesz i musisz uwazac

dobra umylam wlosy i sie maluje dzis mam dzien dla siebie synka zabrala tesciowa do siebie tz w pracy a ja lece na ploty babskie kawe i jakies winko po poludniu


dobra wlosy umyte i zaraz wychodze i tak na szybciaka wrzucam male foto bo tu najlepiej oddaje ono kolor moich wlosow
do pozniej blondyny
śliczne kręciołki i kolor bardzo słoneczny
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 16:48   #2912
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

hej moje drogie i drodzy mam dylemat otóż planuję rozjaśnić włosy, sa krótkie co prawda bo ścięte zostały zniszczone partie, aktualnie zapuszczam i dbam o nie, ale chce blond, chłodny, średni blond ma poziomie 7. większość włosów jest naturalna końcówki maja na sobie jedynie palette color gloss szalony orzech i są ciepłe, one mogą wyjść ciemniej, lub wcale sie nie rozjaśnić, nawet ciekawy efekt, ale zależy mi na ładnym czystym naturalnym blondzie 7 na naturalnym kolorze który jest chłodny na poziomie 5. chciałbym uzyć castinga z serii glossy blonds albo palette color shampoo odcień "rozjaśniacz" obydwa są trwałe bo rozjasniają, ale są to szampony koloryzujące bez amoniaku, chce użyć czegoś możliwe jak najdelikatniejszego ale zeby 2-3 tony rozjaśniło mi włosy na chłodny odcień, coś polecicie? wiem że na 5 moze wyjść złoto, to kupie szampon fioletowy, ale obawiam się rudego, tego nie chce. moze casting 1021? albo 910? a z palette shampoo color odcień rozjaśniacz a na to z tej samej serii "gołębi" on jets taki perłowy mocno.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 16:54   #2913
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no wlasnie ty juz wiesz i musisz uwazac

dobra umylam wlosy i sie maluje dzis mam dzien dla siebie synka zabrala tesciowa do siebie tz w pracy a ja lece na ploty babskie kawe i jakies winko po poludniu


dobra wlosy umyte i zaraz wychodze i tak na szybciaka wrzucam male foto bo tu najlepiej oddaje ono kolor moich wlosow
do pozniej blondyny
no tak jak już pisałam żółte słoneczne
ale kręciołki ładne
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 17:53   #2914
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
hej moje drogie i drodzy mam dylemat otóż planuję rozjaśnić włosy, sa krótkie co prawda bo ścięte zostały zniszczone partie, aktualnie zapuszczam i dbam o nie, ale chce blond, chłodny, średni blond ma poziomie 7. większość włosów jest naturalna końcówki maja na sobie jedynie palette color gloss szalony orzech i są ciepłe, one mogą wyjść ciemniej, lub wcale sie nie rozjaśnić, nawet ciekawy efekt, ale zależy mi na ładnym czystym naturalnym blondzie 7 na naturalnym kolorze który jest chłodny na poziomie 5. chciałbym uzyć castinga z serii glossy blonds albo palette color shampoo odcień "rozjaśniacz" obydwa są trwałe bo rozjasniają, ale są to szampony koloryzujące bez amoniaku, chce użyć czegoś możliwe jak najdelikatniejszego ale zeby 2-3 tony rozjaśniło mi włosy na chłodny odcień, coś polecicie? wiem że na 5 moze wyjść złoto, to kupie szampon fioletowy, ale obawiam się rudego, tego nie chce. moze casting 1021? albo 910? a z palette shampoo color odcień rozjaśniacz a na to z tej samej serii "gołębi" on jets taki perłowy mocno.
te dwa odcienie castinga są chłodne, widziałam kiedyś fotki po obu 910 chyba nawet bardziej większość włosów jest naturalna czyli jaka? blond czy ciemniej? bo te końcówki takimi farbami na pewno Ci się nie wyrównają z resztą, jak napisałeś
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 18:10   #2915
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

u mnie to co pokazuje to wydaje mi się, że lepiej było po C10 tzn tu jakoś ciepło jest na całości albo mój lapek szaleje



trudno powiedzieć ale chyba jednak blond
Jest bardzo podobnie jak po c10, odrost niby lepiej ale nadal ciepło A na długosci jest cieplej bo tylko malaksowałam, a ostatnio po c10 normalnie kładłam resztke farby rozrobioną z wodą
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
za✂✂✂iscie ci wyszlo!!!!
jak mnie strzeli to za poltora tygodnia nia robie!
jakie sliczne, jasniutkie, popielate!!!!
oby mi tez tak ladnie wyszlo...
daj wiecej fotek! najlepiej jak cale wygladaja z daleka i rzut z gory na odrost i reszte wloskow.


a wiecie co wam powiem
ja to mam pecha.
wczoraj bylam u mamy i wyczesywalysmy jej podworkowe psy i potem wracamy do mieszkania i ja patrze a cos mnie ugryzlo w nadgarstek- takie wklucie z kropelka krwi i swedzialo.
umylam mydlem rece i poszlam spac.
a dzis wstaje rano reka sztywna zanik czucia i prega mi czerwona poszla do pachy
przerazilam sie z tz ze to tezec i biegiem do lekarza na dyzur...
i trafilam chamska lekarke nic nie powiedziala tylko dala mi skierowanie na zabiegowy i zrobili mi bardzo bolesny zastrzyk w pupke- jakis climazin? aptekarka nie wiedziala nawet co to
i jeszcze doustny antyalergiczny....
nie wiem co mi sie stalo- czy to ostra alergia na jad czy co...rok temu mialam usztywniona kostke u stopy po ugryzieniu osy... ponad tydzien czasu...
w tym roku znow cos.
a teraz ta prega mi sie rozlala jakby i coraz szersza sie robi i bardzo swedzi i piecze- cala reka spuchnieta i goraca, co robic?
Fotek niestety nie zrobie bo mi sie aparat rozdupczył Chyba że zaraz coś komórką zrobie.
Ale ja ci powiem szczerze, że jak ty masz ciemniejsze włoski ode mnie to moze być średnio bo u mnie odrost jest ciepły jednak mimo wszystko

A z tym ugryzieniem to nieźle... mam nadzieje ze juz lepiej i zejdzie ci to.
Biedna z tą alergią jestes
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no wlasnie ty juz wiesz i musisz uwazac

dobra umylam wlosy i sie maluje dzis mam dzien dla siebie synka zabrala tesciowa do siebie tz w pracy a ja lece na ploty babskie kawe i jakies winko po poludniu


dobra wlosy umyte i zaraz wychodze i tak na szybciaka wrzucam male foto bo tu najlepiej oddaje ono kolor moich wlosow
do pozniej blondyny
Ty to masz te włosięta

Ok wklejam odrost jeszcze raz, widać tu chyba bardziej że nadal jest ciepło... jakbym miała wybierać c10 czy 219 to zdecydowanie 219 ale idealnie nie jest.

1-2 przy oknie, 3 na dworzu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paletka2193.jpg (78,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg palette2192.jpg (83,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg palette219.jpg (129,9 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-06-26 o 18:18
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 18:21   #2916
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

http://allegro.pl/show_item.php?item=1677272498#gallery co myślicie?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 18:24   #2917
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
te dwa odcienie castinga są chłodne, widziałam kiedyś fotki po obu 910 chyba nawet bardziej większość włosów jest naturalna czyli jaka? blond czy ciemniej? bo te końcówki takimi farbami na pewno Ci się nie wyrównają z resztą, jak napisałeś
tak większość naturalna poziom 5 chłodny, chce o 2 tony rozjaśnić delikatnie, końcówki mogą byc ciemne będzie takie niby ombre ;D ale odwrotne. może 910 wezme
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 18:30   #2918
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jest bardzo podobnie jak po c10, odrost niby lepiej ale nadal ciepło A na długosci jest cieplej bo tylko malaksowałam, a ostatnio po c10 normalnie kładłam resztke farby rozrobioną z wodą

Fotek niestety nie zrobie bo mi sie aparat rozdupczył Chyba że zaraz coś komórką zrobie.
Ale ja ci powiem szczerze, że jak ty masz ciemniejsze włoski ode mnie to moze być średnio bo u mnie odrost jest ciepły jednak mimo wszystko

A z tym ugryzieniem to nieźle... mam nadzieje ze juz lepiej i zejdzie ci to.
Biedna z tą alergią jestes


Ty to masz te włosięta

Ok wklejam odrost jeszcze raz, widać tu chyba bardziej że nadal jest ciepło... jakbym miała wybierać c10 czy 219 to zdecydowanie 219 ale idealnie nie jest.

1-2 przy oknie, 3 na dworzu
faktycznie jest jeszcze ciepławo ale już chyba lepiej

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
11 rose retabli

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
tak większość naturalna poziom 5 chłodny, chce o 2 tony rozjaśnić delikatnie, końcówki mogą byc ciemne będzie takie niby ombre ;D ale odwrotne. może 910 wezme
aha przepraszam źle doczytałam, przecież pisałeś że poziom 5 no to próbuj tylko castingi ponoć tak super delikatne wcale nie są, ja nie wiem bo nie używałam tyle co czytałam tu na forum
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 18:31   #2919
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
faktycznie jest jeszcze ciepławo ale już chyba lepiej



11 rose retabli
Jest lepiej, jest Mam nadzieje ze sie z czasem te rudosci powyrównują...
A tak pomyslalam czy nastepnym razem nie zrobic tak ze odrost na tej 12 % a na długosci z 6 % albo 3 % polozyc Tylko nie wiem czy to cos da Narazie nie kombinuje, minimum 4 tygodnie bez farbowania znów
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 18:53   #2920
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
faktycznie jest jeszcze ciepławo ale już chyba lepiej



11 rose retabli

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------



aha przepraszam źle doczytałam, przecież pisałeś że poziom 5 no to próbuj tylko castingi ponoć tak super delikatne wcale nie są, ja nie wiem bo nie używałam tyle co czytałam tu na forum

też mnie urzekła tym bardziej że oczo✂✂✂ną fuksje i orange już mam jeszcze jutro skoczę chyba po coral

a widziała któraś je w sklepie bo napisane że ponoć kosztują 40zł
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 19:09   #2921
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jest bardzo podobnie jak po c10, odrost niby lepiej ale nadal ciepło A na długosci jest cieplej bo tylko malaksowałam, a ostatnio po c10 normalnie kładłam resztke farby rozrobioną z wodą

Fotek niestety nie zrobie bo mi sie aparat rozdupczył Chyba że zaraz coś komórką zrobie.
Ale ja ci powiem szczerze, że jak ty masz ciemniejsze włoski ode mnie to moze być średnio bo u mnie odrost jest ciepły jednak mimo wszystko

A z tym ugryzieniem to nieźle... mam nadzieje ze juz lepiej i zejdzie ci to.
Biedna z tą alergią jestes


Ty to masz te włosięta

Ok wklejam odrost jeszcze raz, widać tu chyba bardziej że nadal jest ciepło... jakbym miała wybierać c10 czy 219 to zdecydowanie 219 ale idealnie nie jest.

1-2 przy oknie, 3 na dworzu
kurcze u ciebie mi sie podoba....
i wcale ten odrost nie jest cieply, tylko taki cieplejszy niz dlugosci ja bym powiedziala ze naturalny... na pewno nie jest to cieply zolty jak po c12 gdzie ja mam calkiem cieply odrost i dopiero kolejne farbowanie mi ten odrost wyrownuje.
no i ty mialasduzy odrost teraz miesieczny a ja robie co 2-3 tyg to tez inaczej by wychodzilo...
zreszta, i tak zawsze mialam cieply odrost i tak- nawet po skandynawskim.
tyle ze kolor na calosci mi sie bardziej ten podoba...
sprobuje raz, co mi szkodzi...

a reka oraz lepiej ale nadal swedzi, nadal spuchniete i czerwone ale to jeszcze pewnie kilka dni potrwa...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 19:21   #2922
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurcze u ciebie mi sie podoba....
i wcale ten odrost nie jest cieply, tylko taki cieplejszy niz dlugosci ja bym powiedziala ze naturalny... na pewno nie jest to cieply zolty jak po c12 gdzie ja mam calkiem cieply odrost i dopiero kolejne farbowanie mi ten odrost wyrownuje.
no i ty mialasduzy odrost teraz miesieczny a ja robie co 2-3 tyg to tez inaczej by wychodzilo...
zreszta, i tak zawsze mialam cieply odrost i tak- nawet po skandynawskim.
tyle ze kolor na calosci mi sie bardziej ten podoba...
sprobuje raz, co mi szkodzi...

a reka oraz lepiej ale nadal swedzi, nadal spuchniete i czerwone ale to jeszcze pewnie kilka dni potrwa...
To jak tak to próbuj Odrost jest tak jak mówisz, cieplejszy ale naturalny I generalnie kolorek jest za✂✂✂isty Mega mi sie podoba, najlepsza farba do tej pory
Ja nie wiem dlaczego mi miejscami wychodzi ciepło a miejscami nie Ale i tak jest dobrze, zostane przy niej bo raz - nie piecze jak c10, dwa - ładniejszy kolor, trzy - gasi stary odrost, mysle ze po kilku razach wogóle sie ladnie wyrówna ten stary odrost. A teraz to i tak ladnie naturalnie wyglada Odrost fakt, miałam duży, ale wole tak niż jakbym miała włosy tracić A juz jest coraz lepiej z tym wypadaniem No i tez... ja tak srednio widziałam w lusterku gdzie mi dalej ten rudy idzie, gdzie mniej. Ktoś z dobrym okiem musiałby mi to nakładać TŻ'a nastepnym razem poprosze, chociaz ja sie go boje bo on najchetniej by mi zrobił od razu całe takie jasne I nie dochodzi ze popale sobie włosy Ale.. nie zrozumie, to nie tłumacze
Ja na pewno polecam


To dobrze że z ręką lepiej Z alergiami to jest skaranie boskie... ja raz miałam na proszek do prania. Akurat mama otworzyła nowy proszek na ostatnie pranie - bielizne. I czaicie że tak mnie uczuliło że mi cała picza spuchła A swędziało jak jasna cholera... nie wiedziałam jak mam chodzic Teraz sie smieje ale wtedy prawie płakałam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 19:22   #2923
anelew
Przyczajenie
 
Avatar anelew
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cześć dziewczyny, wstawiam zdjęcia przed i po farbowaniu castingiem - jasny perłowy blond. Może przyda się komuś to w podjęciu decyzji. Dwa pierwsze zdjęcia to mój naturalny kolor (Nigdy nie wiedziałam jaki to kolor bo w każdym świetlne wyglądał inaczej - czasami jak ciemny blond a czasami jaśniutko). Zdjęcia po farbowaniu robiłam dzisiaj - jakiś miesiąc po farbowaniu, może trochę mniej. Kolor już się trochę sprał, w dodatku używam fioletowego szamponu joanny, żeby odcień był chłodniejszy. Teraz chcę spróbowąc Inoa 9,01
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0231.jpg (46,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0344.jpg (76,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5993.jpg (48,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5963.jpg (51,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5936.jpg (36,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5938.jpg (46,6 KB, 13 załadowań)
anelew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 19:25   #2924
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Hej

wróciłaam
sie działo hehe

farbowanko na dniach u mnie, zobaczcie odrost
i nie wiem czy ten majirel 10 1/2 1 czy moze c10
łatwiej by było z c10 bo po majirelke bym musiała jechac do hurtowni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o.jpg (61,0 KB, 62 załadowań)
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 19:35   #2925
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To jak tak to próbuj Odrost jest tak jak mówisz, cieplejszy ale naturalny I generalnie kolorek jest za✂✂✂isty Mega mi sie podoba, najlepsza farba do tej pory
Ja nie wiem dlaczego mi miejscami wychodzi ciepło a miejscami nie Ale i tak jest dobrze, zostane przy niej bo raz - nie piecze jak c10, dwa - ładniejszy kolor, trzy - gasi stary odrost, mysle ze po kilku razach wogóle sie ladnie wyrówna ten stary odrost. A teraz to i tak ladnie naturalnie wyglada Odrost fakt, miałam duży, ale wole tak niż jakbym miała włosy tracić A juz jest coraz lepiej z tym wypadaniem No i tez... ja tak srednio widziałam w lusterku gdzie mi dalej ten rudy idzie, gdzie mniej. Ktoś z dobrym okiem musiałby mi to nakładać TŻ'a nastepnym razem poprosze, chociaz ja sie go boje bo on najchetniej by mi zrobił od razu całe takie jasne I nie dochodzi ze popale sobie włosy Ale.. nie zrozumie, to nie tłumacze
Ja na pewno polecam


To dobrze że z ręką lepiej Z alergiami to jest skaranie boskie... ja raz miałam na proszek do prania. Akurat mama otworzyła nowy proszek na ostatnie pranie - bielizne. I czaicie że tak mnie uczuliło że mi cała picza spuchła A swędziało jak jasna cholera... nie wiedziałam jak mam chodzic Teraz sie smieje ale wtedy prawie płakałam
to jak chcesz na razie zostac przy tej farbce to poloz na dlugosci rozcienczona na 6% na 20-30 minut.
bardzo mi sie u ciebie podoba nawet odrost- bo ja po c12 to swiezy odrost mam w kolorze kurczaka wielkanocnego wiec moze akurat byloby mniej zolto?
no i pamietam ze w wakacje dawalam plukanke srebrna na to 219 i pieknie perlowy srebrzysty sie kolorek robil idealnie sie ta plukanka z tym kolorem zgrywala...
a z twoja alergia to ja bym pewnie spanikowala i do gina z placzem leciala
jak sobie poradzilas?
samo przeszlo?
jak doszlas ze to od proszku...?
chociaz ja piore bielizne mydelkiem bo po proszkach mnie wlasnie swedzi jak zle wyplucze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 19:45   #2926
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to jak chcesz na razie zostac przy tej farbce to poloz na dlugosci rozcienczona na 6% na 20-30 minut.
bardzo mi sie u ciebie podoba nawet odrost- bo ja po c12 to swiezy odrost mam w kolorze kurczaka wielkanocnego wiec moze akurat byloby mniej zolto?
no i pamietam ze w wakacje dawalam plukanke srebrna na to 219 i pieknie perlowy srebrzysty sie kolorek robil idealnie sie ta plukanka z tym kolorem zgrywala...
a z twoja alergia to ja bym pewnie spanikowala i do gina z placzem leciala
jak sobie poradzilas?
samo przeszlo?
jak doszlas ze to od proszku...?
chociaz ja piore bielizne mydelkiem bo po proszkach mnie wlasnie swedzi jak zle wyplucze
Ooo ja akurat srebrna płukankemam
To nastepnym razem położe wtedy z 6 % na długość A zostać przy niej zostane bo lepiej raczej nie bedzie ? Wyższej wody przeciez nie dam Chyba że c12 spróbować, ale z tego co mówisz to mi tez nie bedzie pasował ten kolor Najwyzej moge sprobowac jak moja mama bedzie nią robic na pasemki gdzies
U mnie po 219 na pewno ten odrost nie jest żółty, bardziej w rudy wpada, ale powiedzialabym ze to taki naturalnie ciepły... próbuj. Najwyzej wrocisz do c12

No ja poszłam na 2 czy 3 dzień do lekarza bo juz nie mogłam wytrzymać i myślałam że to jakieś zapalenie... i mi powiedział lekarz że to alergiczne, nie badał mnie nawet bo byłam tak podrazniona ze masakra. Jeszcze pare dni a bym sie chyba do krwi drapała. I wtedy wydedukowałam że mama zmieniła proszek ... i od tego czasu uzywa takich płynów do prania
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 19:58   #2927
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ooo ja akurat srebrna płukankemam
To nastepnym razem położe wtedy z 6 % na długość A zostać przy niej zostane bo lepiej raczej nie bedzie ? Wyższej wody przeciez nie dam Chyba że c12 spróbować, ale z tego co mówisz to mi tez nie bedzie pasował ten kolor Najwyzej moge sprobowac jak moja mama bedzie nią robic na pasemki gdzies
U mnie po 219 na pewno ten odrost nie jest żółty, bardziej w rudy wpada, ale powiedzialabym ze to taki naturalnie ciepły... próbuj. Najwyzej wrocisz do c12

No ja poszłam na 2 czy 3 dzień do lekarza bo juz nie mogłam wytrzymać i myślałam że to jakieś zapalenie... i mi powiedział lekarz że to alergiczne, nie badał mnie nawet bo byłam tak podrazniona ze masakra. Jeszcze pare dni a bym sie chyba do krwi drapała. I wtedy wydedukowałam że mama zmieniła proszek ... i od tego czasu uzywa takich płynów do prania
a przypomnij mi- jaki kolor miala ta farba po rozrobieniu i potem na wlosach jak ciemniala?
bo ja uzywalam jeszcze tej starej serii.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 20:02   #2928
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a przypomnij mi- jaki kolor miala ta farba po rozrobieniu i potem na wlosach jak ciemniala?
bo ja uzywalam jeszcze tej starej serii.
Po rozrobieniu była biała, kremowa. Na włosach zrobiła sie taka hmmm jasny szary brąz.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 20:05   #2929
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

hello piękne!

caskada piękne włosiątka

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jest bardzo podobnie jak po c10, odrost niby lepiej ale nadal ciepło A na długosci jest cieplej bo tylko malaksowałam, a ostatnio po c10 normalnie kładłam resztke farby rozrobioną z wodą

Fotek niestety nie zrobie bo mi sie aparat rozdupczył Chyba że zaraz coś komórką zrobie.
Ale ja ci powiem szczerze, że jak ty masz ciemniejsze włoski ode mnie to moze być średnio bo u mnie odrost jest ciepły jednak mimo wszystko

A z tym ugryzieniem to nieźle... mam nadzieje ze juz lepiej i zejdzie ci to.
Biedna z tą alergią jestes


Ty to masz te włosięta

Ok wklejam odrost jeszcze raz, widać tu chyba bardziej że nadal jest ciepło... jakbym miała wybierać c10 czy 219 to zdecydowanie 219 ale idealnie nie jest.

1-2 przy oknie, 3 na dworzu
no super jest to teraz poczekam aż Bunny zrobi i pomyślę nad nią

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej

wróciłaam
sie działo hehe

farbowanko na dniach u mnie, zobaczcie odrost
i nie wiem czy ten majirel 10 1/2 1 czy moze c10
łatwiej by było z c10 bo po majirelke bym musiała jechac do hurtowni
ja tam odrostu wogóle nie widze śliczne masz włoski i ta długość

ja mam znowu kryzys odnosnie długości i koloru jak to zwykle przed @
teraz jak mi te włosy odrosły po tej brzytwie to mam miejscami takie mysie ogonki wychamrane i jak piórka wygladają szlag mnie trafia ,ale boje sie podciąć że znów z długości stracę a juz tak fajnie odrosły .prawą stronę mam najgorszą i to jeszcze przy twarzy jedynie kitka mnie ratuje bo wtedy nic nie widać
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 20:09   #2930
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Hej dziewczyny - można się podłączyć?

Od prawie roku wychodzę z rudości, a właściwie czerwieni - do blondu i nadal prześwituje mi to rude dziadostwo . Teraz już i tak jest nieźle, ale mimo wszystko... Chcę spróbować się sama pofarbować, bo mam wrażenie, że fryzjerka mnie naciąga ... Poczytałam kilka wątków tutaj na wizażu i wydaje mi się, że wiem jeszcze mniej niż wcześniej i wszystko mi się miesza... mój naturalny kolor - odrosty, to taki typowy polski mysi ciemny blond, moje włosy aktualnie są pseudoblondowe, pasemkowate z rudym poblaskiem, ciemniejsze od spodu u góry jaśniejsze - generalnie mam dość tej rudości, bo przez to moje włosy optycznie wpadają w żółć .
Wymyśliłam sobie farbę Alfaparf 9.31 z wodą 6% lub 9% i nie wiem czy to dobry pomysł? Może macie jakieś rady? Postaram się jutro wrzucić jakąś fotkę aktualnego koloru włosów... pomocy nie chcę tego rudego dziadostwa daję sobie jeszcze 2 podejścia do uzyskania wymarzonego odcienia blondu - coś w kierunku kolorów w załącznikach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg champagne_blonde.jpg (46,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair3.jpg (238,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anja-rubik-profile.jpg (35,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anja-rubik6.jpg (68,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02d756ac21a8a2ac174ee7aa2e62d0a3.jpg (47,0 KB, 9 załadowań)
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 20:10   #2931
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Po rozrobieniu była biała, kremowa. Na włosach zrobiła sie taka hmmm jasny szary brąz.
to chyba nic nie zmienili...
tylko mi sie pamietalo ze pozniej byla szarofioletowa
no nic zobacze niebawem, poki co czekam na okres.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hello piękne!

caskada piękne włosiątka


no super jest to teraz poczekam aż Bunny zrobi i pomyślę nad nią


ja tam odrostu wogóle nie widze śliczne masz włoski i ta długość

ja mam znowu kryzys odnosnie długości i koloru jak to zwykle przed @
teraz jak mi te włosy odrosły po tej brzytwie to mam miejscami takie mysie ogonki wychamrane i jak piórka wygladają szlag mnie trafia ,ale boje sie podciąć że znów z długości stracę a juz tak fajnie odrosły .prawą stronę mam najgorszą i to jeszcze przy twarzy jedynie kitka mnie ratuje bo wtedy nic nie widać
jak tylko zrobie dam znac. bo mam fotki ale nie miarodajne bo wiadomo ze jak robilam skandynawskim, a pozniej nalozylam 219 to wlosy zrobily sie biale.
a potem jak za miesiac zrobilam odrost to musialo byc fatalnie rudo juz nie moge sie doczekac, oby mi wyszlo!
a jeszcze swita mi diabelska mysl w glowie pomieszac c12 i 219 ciekawe co by mi wyszlo
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 20:12   #2932
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Hej kochane Mam problem i musze sie poradzic.Mam czerwona skore glowy i mnie swedzi nie wiem po czym moglam dostac tego ... Najbardziej podejrzane sa olejki alma kokos.Bo chyba nie po ampulkach vichy dercos co ? jak sadzicie? sry ,ale strasznie tnie mi sie komputer.
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 20:18   #2933
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny - można się podłączyć?

Od prawie roku wychodzę z rudości, a właściwie czerwieni - do blondu i nadal prześwituje mi to rude dziadostwo . Teraz już i tak jest nieźle, ale mimo wszystko... Chcę spróbować się sama pofarbować, bo mam wrażenie, że fryzjerka mnie naciąga ... Poczytałam kilka wątków tutaj na wizażu i wydaje mi się, że wiem jeszcze mniej niż wcześniej i wszystko mi się miesza... mój naturalny kolor - odrosty, to taki typowy polski mysi ciemny blond, moje włosy aktualnie są pseudoblondowe, pasemkowate z rudym poblaskiem, ciemniejsze od spodu u góry jaśniejsze - generalnie mam dość tej rudości, bo przez to moje włosy optycznie wpadają w żółć .
Wymyśliłam sobie farbę Alfaparf 9.31 z wodą 6% lub 9% i nie wiem czy to dobry pomysł? Może macie jakieś rady? Postaram się jutro wrzucić jakąś fotkę aktualnego koloru włosów... pomocy nie chcę tego rudego dziadostwa daję sobie jeszcze 2 podejścia do uzyskania wymarzonego odcienia blondu - coś w kierunku kolorów w załącznikach
A ten Alfa to nie jest popielato złoty?
Jak ten kolor sie nazywa?
Wklej swoje zdjęcie, wiele zależy od stanu wlosow.
Jak sa zniszczone moze lepiej zostawić te pasemka/refleksy rude?
To nie musi źle wygladac.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 20:18   #2934
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to chyba nic nie zmienili...
tylko mi sie pamietalo ze pozniej byla szarofioletowa
no nic zobacze niebawem, poki co czekam na okres.


jak tylko zrobie dam znac. bo mam fotki ale nie miarodajne bo wiadomo ze jak robilam skandynawskim, a pozniej nalozylam 219 to wlosy zrobily sie biale.
a potem jak za miesiac zrobilam odrost to musialo byc fatalnie rudo juz nie moge sie doczekac, oby mi wyszlo!
a jeszcze swita mi diabelska mysl w glowie pomieszac c12 i 219 ciekawe co by mi wyszlo
Wiesz co, mozliwe ze to byl taki wlasnie szary braz wpadajacy w fiolet delikatnie, tylko ja tak nie zwracałam uwagi zbytnio
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 20:19   #2935
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej

wróciłaam
sie działo hehe

farbowanko na dniach u mnie, zobaczcie odrost
i nie wiem czy ten majirel 10 1/2 1 czy moze c10
łatwiej by było z c10 bo po majirelke bym musiała jechac do hurtowni
Bardzo fajne masz te włoski, takie wielotonowe
Odrościk jeszcze da radę wytrzymać kilka dni
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 20:19   #2936
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny - można się podłączyć?

Od prawie roku wychodzę z rudości, a właściwie czerwieni - do blondu i nadal prześwituje mi to rude dziadostwo . Teraz już i tak jest nieźle, ale mimo wszystko... Chcę spróbować się sama pofarbować, bo mam wrażenie, że fryzjerka mnie naciąga ... Poczytałam kilka wątków tutaj na wizażu i wydaje mi się, że wiem jeszcze mniej niż wcześniej i wszystko mi się miesza... mój naturalny kolor - odrosty, to taki typowy polski mysi ciemny blond, moje włosy aktualnie są pseudoblondowe, pasemkowate z rudym poblaskiem, ciemniejsze od spodu u góry jaśniejsze - generalnie mam dość tej rudości, bo przez to moje włosy optycznie wpadają w żółć .
Wymyśliłam sobie farbę Alfaparf 9.31 z wodą 6% lub 9% i nie wiem czy to dobry pomysł? Może macie jakieś rady? Postaram się jutro wrzucić jakąś fotkę aktualnego koloru włosów... pomocy nie chcę tego rudego dziadostwa daję sobie jeszcze 2 podejścia do uzyskania wymarzonego odcienia blondu - coś w kierunku kolorów w załącznikach
Najlepiej wstaw zdjecie swoich włosów, ale 9.31 na pewno nie da rady rudosci gasić. 3- to złoto więc ci rudy podbije. musisz robić typowo popielatą farbą jeśli chcesz zgasić rudy odcień
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 20:19   #2937
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to chyba nic nie zmienili...
tylko mi sie pamietalo ze pozniej byla szarofioletowa
no nic zobacze niebawem, poki co czekam na okres.


jak tylko zrobie dam znac. bo mam fotki ale nie miarodajne bo wiadomo ze jak robilam skandynawskim, a pozniej nalozylam 219 to wlosy zrobily sie biale.
a potem jak za miesiac zrobilam odrost to musialo byc fatalnie rudo juz nie moge sie doczekac, oby mi wyszlo!
a jeszcze swita mi diabelska mysl w glowie pomieszac c12 i 219 ciekawe co by mi wyszlo
ja też o tym myślałam nawet Ci pisałam żeby je pomieszać bo w sumie odcień jest chyba ten sam co C12 czyli 1 , i 2 dobrze myślę ?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 20:21   #2938
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja też o tym myślałam nawet Ci pisałam żeby je pomieszać bo w sumie odcień jest chyba ten sam co C12 czyli 1 , i 2 dobrze myślę ?
Ale Dziewczyny po co mieszać Wam c12 i skandynawski?
Mysle ze z tego moze wyjść nieczysty kolor.
Nie znam się ale ja bym nie mieszała.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 20:25   #2939
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny - można się podłączyć?

Od prawie roku wychodzę z rudości, a właściwie czerwieni - do blondu i nadal prześwituje mi to rude dziadostwo . Teraz już i tak jest nieźle, ale mimo wszystko... Chcę spróbować się sama pofarbować, bo mam wrażenie, że fryzjerka mnie naciąga ... Poczytałam kilka wątków tutaj na wizażu i wydaje mi się, że wiem jeszcze mniej niż wcześniej i wszystko mi się miesza... mój naturalny kolor - odrosty, to taki typowy polski mysi ciemny blond, moje włosy aktualnie są pseudoblondowe, pasemkowate z rudym poblaskiem, ciemniejsze od spodu u góry jaśniejsze - generalnie mam dość tej rudości, bo przez to moje włosy optycznie wpadają w żółć .
Wymyśliłam sobie farbę Alfaparf 9.31 z wodą 6% lub 9% i nie wiem czy to dobry pomysł? Może macie jakieś rady? Postaram się jutro wrzucić jakąś fotkę aktualnego koloru włosów... pomocy nie chcę tego rudego dziadostwa daję sobie jeszcze 2 podejścia do uzyskania wymarzonego odcienia blondu - coś w kierunku kolorów w załącznikach
rudości zgasisz jedynie popielatą farbą i to też niekoniecznie za pierwszym razem niestety fajnie byłoby jakbyś foto dała
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 20:26   #2940
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale Dziewczyny po co mieszać Wam c12 i skandynawski?
Mysle ze z tego moze wyjść nieczysty kolor.
Nie znam się ale ja bym nie mieszała.
ale to nie o skandynawski chodzi tylko 219 popielaty blond
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.