Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-09, 19:18   #2341
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1 190
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula82 - dziêkujê za odpowied¼, umy³am w³a¶nie przeciw³upie¿owym i woda by³a bardzo ciemna, zobaczymy jak pójdzie I trzymaj siê - cokolwiek siê sta³o
Kaoru22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 19:20   #2342
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Widzisz Weronisiu jakie ja ciekawe "konwersacje" prowadzê

Fajnie, ze ju¿ bêdziesz mia³a farbê nied³ugo. Ja nadal bêde graæ w zgaduj-zgadula, kiedy listonosz zapuka
Oby do ¶rody najpó¼niej, to siê farbnê w czwartek lub pi±tek.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 19:39   #2343
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No ja rozumiem, ze mog± wiedzieæ lepiej. Czasami. Ale na pewno dermatolog siê zna troszkê bardziej ni¿ moja matula Z reszt± ona mi nigdy nie chce wierzyæ (to po co pyta?), ale jak kto¶ inny jej powie dok³adnie to samo co ja, to uwierzy...

A tak wracaj±c do farb, to ja jestem ciekawa kiedy mi moj± paczkê nadadz±. Niby wys³a³am im maila z potwierdzeniem wp³aty i pro¶ba o szybk± wysy³kê, ale ta ich mega wyczerpuj±ca odpowied¼ ("ok") to taka niejednoznaczna lekko jest
Znam ja takich ludzi co ode mnie to nie chc± s³yszeæ a jak od obcych to uwierz± od razu
A co do farby to ciut niecierpliwa z ciebie kobita

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance no odpowied¼ dosta³a¶ wyczerpuj±c± ty mo¿e ju¿ wiêcej nigdzie nie pisz, bo a¿ strach pomy¶leæ co tym razem ci napisz±

Kachula ³epek do góry. ¯ycie to nie bajka niestety i co rusz co¶ nas do³uje. Ja mia³am takich kilka lat, ¿e do dzis siê zastanawiam jak da³am radê to wszystko znie¶æ, bo wydaje mi siê, ¿e to nie mo¿liwe, ¿eby sobie z tym wszystkim poradziæ. Ale jednak powoli zaczyna siê wszystko uk³adaæ i ¿yjê nadziej±, ¿e bêdzie lepiej. Choæ nie wiem o co chodzi, to ¿ycze ci, ¿eby twoje problemy szybko siê rozwi±za³y, coby¶ nam nie o³ysia³a

Co do ilo¶ci w³osów, to jak widaæ na fotkach mam bardzo cieniutkie w³osy i mam ich ma³o. Wypadaj± mi strasznie. Na dodatek nieca³y rok temu wykryto u mnie pewn± chorobê, której skutkiem jest nadmierne wypadanie w³osów, a¿ do ³ysienia, wiêc przysz³o¶æ mnie przera¿a dos³ownie. No ale có¿.. robiê co siê da. £ykam witaminki, smarujê w³osy olejami, stosuje maseczki i inne cuda. A wszystko w nadziei, ¿e powstrzymam nieuniknione. Póki co zachwycam siê po³yskiem moich w³osów... chocia¿ tyle mi zosta³o

A co do zdrady Kolestona.. no có¿, przykro mi z tego powodu, bo jako¶ciowo jest niesamowit± farb±. Ale brakuje mi ch³odnej pi±tki i tylko dlatego go zdradzam, choæ nie wiem czy to tylko nie jest chwilowe
A sprzedawca Inebrya ju¿ zaznaczy³, ¿e wys³a³ mi paczkê, wiêc mo¿liwe, ¿e ju¿ jutro j± dostanê
Ja jako¶ nie widzê w ogóle przysz³ych miesiêcy. Wszystko mamy pod znakiem zapytania Niestety na takie kiepskie sytuacje reaguje mój ca³y organizm i ju¿ wiem, ¿e w³osy siê posypi±. Ech. Od paru lat dok³adnie co pó³ roku lub ciut wiêcej mamy jaki¶ cholerny kryzys, z którego zawsze ciê¿ko siê pod¼wign±æ. Mam ju¿ do¶æ po prostu. A w tym kraju nic nam ¿ycia nie u³atwia

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula82 - dziêkujê za odpowied¼, umy³am w³a¶nie przeciw³upie¿owym i woda by³a bardzo ciemna, zobaczymy jak pójdzie I trzymaj siê - cokolwiek siê sta³o
Dziêkujê. Tylko nie przesadzaj z ³upie¿owym non stop bo mo¿e podra¿niæ skalp jak ³upie¿u nie masz. Myj najlepiej sam± d³ugo¶æ w³osów, spieñ wszystko i zostaw nawet na minutê dwie i sp³ucz. Ja tak kiedy¶ robi³am.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 20:35   #2344
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Znam ja takich ludzi co ode mnie to nie chc± s³yszeæ a jak od obcych to uwierz± od razu
A co do farby to ciut niecierpliwa z ciebie kobita
No co? Moja wina, ¿e chce wiedzieæ co siê dzieje? W koñcu zap³aci³am te sza³owe 15 z³ za paczkê pocztow± priorytetow± (), to fajnie by by³o dostaæ chocia¿ wiadomo¶æ w stylu "dziêkujemy, jutro wy¶lemy" albo"wolimy poczekaæ na zaksiêgowanie wp³aty".
A takie "ok" to mi nic nie mówi. "ok" co? Wys³ali¶my, jutro wy¶lemy, wy¶lemy za tydzieñ?

A niecierpliwa jestem, bo bêdê jechaæ razem z mam± do fryzjerki (oby w tym tygodniu) i przez ich szalenie wyczerpuj±c± odpowied¼ nie wiem, na kiedy siê dok³adnie umawiaæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-09 o 20:36
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 06:17   #2345
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No co? Moja wina, ¿e chce wiedzieæ co siê dzieje? W koñcu zap³aci³am te sza³owe 15 z³ za paczkê pocztow± priorytetow± (), to fajnie by by³o dostaæ chocia¿ wiadomo¶æ w stylu "dziêkujemy, jutro wy¶lemy" albo"wolimy poczekaæ na zaksiêgowanie wp³aty".
A takie "ok" to mi nic nie mówi. "ok" co? Wys³ali¶my, jutro wy¶lemy, wy¶lemy za tydzieñ?

A niecierpliwa jestem, bo bêdê jechaæ razem z mam± do fryzjerki (oby w tym tygodniu) i przez ich szalenie wyczerpuj±c± odpowied¼ nie wiem, na kiedy siê dok³adnie umawiaæ
Z jednej strony masz racjê, bo jak zamówi³a¶ farbê klientce? I co? Ona ma czekaæ a¿ potwierdzisz kiedy ma przyj¶æ bo dopiero wtedy farba przyjdzie. Ja mia³am raz takiego sprzedawcê, ¿e na moje pytanie czy wp³ata dosz³a i czy wy¶l± szybko odpisa³: Tak, wy¶lemy. Ja super szczê¶liwa czeka³am 2 tygodnie A najlepsi to s± tacy co wysy³aj± automatyczn± odpowied¼: Wp³atê dosta³em wysy³am towar. A towar nie zostaje wys³any przen np 2 dni jeszcze po tym mailu, a ty czekasz na priorytet za który s³ono siê zabuli³o
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 13:00   #2346
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Z jednej strony masz racjê, bo jak zamówi³a¶ farbê klientce? I co? Ona ma czekaæ a¿ potwierdzisz kiedy ma przyj¶æ bo dopiero wtedy farba przyjdzie. Ja mia³am raz takiego sprzedawcê, ¿e na moje pytanie czy wp³ata dosz³a i czy wy¶l± szybko odpisa³: Tak, wy¶lemy. Ja super szczê¶liwa czeka³am 2 tygodnie A najlepsi to s± tacy co wysy³aj± automatyczn± odpowied¼: Wp³atê dosta³em wysy³am towar. A towar nie zostaje wys³any przen np 2 dni jeszcze po tym mailu, a ty czekasz na priorytet za który s³ono siê zabuli³o
Urgh... takie zbywanie klienta jest najgorsze

A ja dosta³am 2 wiadomo¶ci od mojego sprzedawcy. Pierwsz± o 9:40, ¿e ju¿ paczka przygotowana. Drug± przed chwil±, ¿e nadana. Czyli istnieje mikra szansa, ze je¶li poczta siê postara to jutro bêdê ju¿ mieæ farby u siebie A nawet jak w ¶rodê dotr± to spokojnie siê dam radê na pi±tek umówiæ do fryzjerki

Ale ta piêkna odpowied¼ "ok" na zawsze pozostanie w mojej pamiêci
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 13:20   #2347
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

hhahaha widze, ze romawiacie o sprzedawcach

co do odpowiedzi "ok", to ulubiona odpowiedz mojego promotora na moje maila na kilkanascie zdan

kurde laski nadal nie wiem jak czesac sie na slub takie mi sie widza jak w zalacznikach. Grzywki nie moge miec na bok bo mi sie wywinie po kilku godzinach dlatego albo bedzie zapleciona albo zaczesana w gore. Help!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 87f2ab24a16b29d13b461e7a01b779bc.jpg (19,9 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg slubne_uczesanie-300x300.jpg (13,0 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2kb682c1da0f.jpg (30,8 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_slubne_16.jpg (24,2 KB, 6 za³adowañ)
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 13:39   #2348
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Goldika wszystkie fryzurki ¶liczne

A ja ju¿ dosta³am farbê Szok normalnie. Wczoraj ok. 12.30 kliknê³am, ¿e j± kupujê, a dzi¶ w po³udnie j± dosta³am. Normalnie express

W³osów specjalnie rano nie my³am w nadziei, ¿e siê farbnê, a wiêc lecê siê farbn±æ.

Zadziwia mnie ta farba, bo ulotki niet tylko na pude³ku pisze, ¿e dopuszczalne s± wszystkie stê¿enia wody i co ja mam teraz zrobiæ? to samo z czasem od 20 do 45 minut

A wiêc zrobiê tak jak robi³am z Kolestonem czyli zrobiê wodê 6% i potrzymam 30 minut. Mam nadziejê, ¿e wyjdzie dobrze.
Zastanawiam siê co by wysz³o gdybym zrobi³a z wod± 2 albo 3% ale to pewnie wypróbujê za 2 tygodnie

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

a taki malutki off top Mo¿e która¶ z was ma pojêcie jak siê pozbyæ z kompa robala o nazwie qvo6?
Przekopa³am wczoraj neta. Siedzia³am do 1 w nocy robi±c wszystko co znalaz³am w necie. Niestety bezskutecznie. Strasznie spowalnia mi neta. Nie wiem czy mi siê uda za³adowaæ fotki.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 14:03   #2349
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
hhahaha widze, ze romawiacie o sprzedawcach

co do odpowiedzi "ok", to ulubiona odpowiedz mojego promotora na moje maila na kilkanascie zdan

kurde laski nadal nie wiem jak czesac sie na slub takie mi sie widza jak w zalacznikach. Grzywki nie moge miec na bok bo mi sie wywinie po kilku godzinach dlatego albo bedzie zapleciona albo zaczesana w gore. Help!
Wiesz, ciê¿ko ¿eby¶my gada³y o nieskoñczono¶ci wszech¶wiata Przy takiej dyspucie to bym natychmiastowo zasnê³a, bo kosmos to nie moja bajka

Odno¶nie fryzur. Ta pierwsza jest bardzo ³adna. Reszta jako¶ do mnie "nie przemawia".
Pogorszê twoje niezdecydowanie, bo znalaz³am jeszcze kilka
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 709b61b0414074765df74a7b46bd6b56_b.jpg (69,7 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg naver_com_20120419_151717.jpg (18,8 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg hairstyles-haircuts.jpg (82,1 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 60033.jpg (43,1 KB, 1 za³adowañ)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-10 o 16:46
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 14:15   #2350
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Goldika wszystkie fryzurki ¶liczne

A ja ju¿ dosta³am farbê Szok normalnie. Wczoraj ok. 12.30 kliknê³am, ¿e j± kupujê, a dzi¶ w po³udnie j± dosta³am. Normalnie express

W³osów specjalnie rano nie my³am w nadziei, ¿e siê farbnê, a wiêc lecê siê farbn±æ.

Zadziwia mnie ta farba, bo ulotki niet tylko na pude³ku pisze, ¿e dopuszczalne s± wszystkie stê¿enia wody i co ja mam teraz zrobiæ? to samo z czasem od 20 do 45 minut

A wiêc zrobiê tak jak robi³am z Kolestonem czyli zrobiê wodê 6% i potrzymam 30 minut. Mam nadziejê, ¿e wyjdzie dobrze.
Zastanawiam siê co by wysz³o gdybym zrobi³a z wod± 2 albo 3% ale to pewnie wypróbujê za 2 tygodnie

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

a taki malutki off top Mo¿e która¶ z was ma pojêcie jak siê pozbyæ z kompa robala o nazwie qvo6?
Przekopa³am wczoraj neta. Siedzia³am do 1 w nocy robi±c wszystko co znalaz³am w necie. Niestety bezskutecznie. Strasznie spowalnia mi neta. Nie wiem czy mi siê uda za³adowaæ fotki.
Wow ! To niez³y speed z t± farb±. Czekamy wiêc na relacjê

A odno¶nie tego wirusa to znalaz³am to (mam nadziejê, ¿e wiza¿ nie ze¿re linków):
Link 1 (program jest darmowy)
Link 2
Link 3

Edit:
Jeszcze tu co¶ jest:
Link 4
Link 5

Mo¿na spróbowaæ instalacji naprawczej systemu, ale nie wiem, czy to co¶ da na wirusy.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-10 o 14:20
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 15:47   #2351
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

co prawda my³am dopiero 1 raz w³osy po farbie ale wydaje mi siê, ze zrobi³am jednak ciut za ciemny kolor


P.S. mi od 2 dni strasznie wolno chodzi laptop, na youtubie nie da siê niczego normalnie przes³uchaæ bo zacina siê okropnie Weronisia sk±d wiesz, ze masz takiego wirusa ?
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 16:00   #2352
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance dziêki za linki, ale ja angielskiego nie rozumiem, wiêc siê nie biorê nawet za to. Poza tym programy, które tam s± podane ju¿ wczoraj instalowa³am i nic to nie da³o
Ale próbuje dalej.

moniczka wiem, bo mam program antywirusowy Poza tym nagle zniknê³y mi google, które mia³am ustawione jako stronê startow± oraz zaczê³y mi wyskakiwaæ okienka, a mam w³±czon± blokadê, wiêc wszystko wyda³o siê podejrzane i zaczê³am szukaæ


Ja ju¿ po farbowaniu. Nie wiem co powiedzieæ. Nie chcê sobie niczego wmawiac, ale mo¿liwe, ¿e jest ciut mniej rudo ni¿ przy Kolestonie. Ale wiadomo, dopiero po paru myciach dam radê to oceniæ.
Na dzieñ dzisiejszy jest dobrze. Aha! I na pewno nie wychodzi ciemniej, bo wysz³o dok³adnie jak numer 5

Patrzcie tylko na przedzia³ek, bo farbowa³am tylko odrost, który by³ bardzo ma³y. Reszta w³osów to nadal 4/0 Kolestona
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0723.jpg (75,6 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0727.jpg (118,8 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0750.jpg (94,6 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0764.jpg (65,5 KB, 17 za³adowañ)
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 16:03   #2353
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
hhahaha widze, ze romawiacie o sprzedawcach

co do odpowiedzi "ok", to ulubiona odpowiedz mojego promotora na moje maila na kilkanascie zdan

kurde laski nadal nie wiem jak czesac sie na slub takie mi sie widza jak w zalacznikach. Grzywki nie moge miec na bok bo mi sie wywinie po kilku godzinach dlatego albo bedzie zapleciona albo zaczesana w gore. Help!
numer 3
Ja tam na ¶lub nie lubiê upiêtych. Ja mia³am rozpuszczone. Cywilny by³ w blondzie i mia³am g³owê ca³± w lokach i opada³y na plecy a z jednej strony z boku podczesane do góry i wpiêty kwiat.
Na ko¶cielnym mia³am ju¿ ciemne w³osiska, proste, z grzywk± zaczesan± na bok a na to opaska w kwiaty w³asnorêcznie robiona. Mia³ byæ do niej doszyty welon ale jako ju¿ kobita z dwójk± dzieci welon odpad³.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Goldika wszystkie fryzurki ¶liczne

A ja ju¿ dosta³am farbê Szok normalnie. Wczoraj ok. 12.30 kliknê³am, ¿e j± kupujê, a dzi¶ w po³udnie j± dosta³am. Normalnie express

W³osów specjalnie rano nie my³am w nadziei, ¿e siê farbnê, a wiêc lecê siê farbn±æ.

Zadziwia mnie ta farba, bo ulotki niet tylko na pude³ku pisze, ¿e dopuszczalne s± wszystkie stê¿enia wody i co ja mam teraz zrobiæ? to samo z czasem od 20 do 45 minut

A wiêc zrobiê tak jak robi³am z Kolestonem czyli zrobiê wodê 6% i potrzymam 30 minut. Mam nadziejê, ¿e wyjdzie dobrze.
Zastanawiam siê co by wysz³o gdybym zrobi³a z wod± 2 albo 3% ale to pewnie wypróbujê za 2 tygodnie

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

a taki malutki off top Mo¿e która¶ z was ma pojêcie jak siê pozbyæ z kompa robala o nazwie qvo6?
Przekopa³am wczoraj neta. Siedzia³am do 1 w nocy robi±c wszystko co znalaz³am w necie. Niestety bezskutecznie. Strasznie spowalnia mi neta. Nie wiem czy mi siê uda za³adowaæ fotki.
¦ci±gnij sobie takie co¶ jak CCleaner i oczy¶æ kompa z plików internetowych itp. Mi ostatnio pomog³o. A niby instrukcjê do Inebryi masz tu: http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...inebrya-color/

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka¿ wiadomo¶æ
co prawda my³am dopiero 1 raz w³osy po farbie ale wydaje mi siê, ze zrobi³am jednak ciut za ciemny kolor


P.S. mi od 2 dni strasznie wolno chodzi laptop, na youtubie nie da siê niczego normalnie przes³uchaæ bo zacina siê okropnie Weronisia sk±d wiesz, ze masz takiego wirusa ?
Youtube tak ma ostatnio bo pozamieniali serwery czy co¶.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-09-10 o 16:06
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 16:13   #2354
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
¦ci±gnij sobie takie co¶ jak CCleaner i oczy¶æ kompa z plików internetowych itp. Mi ostatnio pomog³o.

Youtube tak ma ostatnio bo pozamieniali serwery czy co¶.
ju¿ nie chodzi o youtube tylko ogólnie o to jak dzia³a mi internet, poza tym troche by³oby to dziwne, ze akurat 3 dni temu przesta³o mi dzia³aæ gg (musia³am ¶ci±gn±c inna, wersje), google mi zmieni³y wygl±d co mnie irytuje, internet sie zacina itp. troche mnie to martwi bo nie wiem coz tym zrobiæ
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 16:22   #2355
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronisia nie obraz sie ale jak patrze na te zdjecia to jakbys w ogole odrostu nie farbowala

Kachula a mi sie wlasnie loki nie podobaja wiec wszystko rzecz gustu.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 16:50   #2356
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance dziêki za linki, ale ja angielskiego nie rozumiem, wiêc siê nie biorê nawet za to. Poza tym programy, które tam s± podane ju¿ wczoraj instalowa³am i nic to nie da³o
Ale próbuje dalej.

moniczka wiem, bo mam program antywirusowy Poza tym nagle zniknê³y mi google, które mia³am ustawione jako stronê startow± oraz zaczê³y mi wyskakiwaæ okienka, a mam w³±czon± blokadê, wiêc wszystko wyda³o siê podejrzane i zaczê³am szukaæ


Ja ju¿ po farbowaniu. Nie wiem co powiedzieæ. Nie chcê sobie niczego wmawiac, ale mo¿liwe, ¿e jest ciut mniej rudo ni¿ przy Kolestonie. Ale wiadomo, dopiero po paru myciach dam radê to oceniæ.
Na dzieñ dzisiejszy jest dobrze. Aha! I na pewno nie wychodzi ciemniej, bo wysz³o dok³adnie jak numer 5

Patrzcie tylko na przedzia³ek, bo farbowa³am tylko odrost, który by³ bardzo ma³y. Reszta w³osów to nadal 4/0 Kolestona
W tych linkach po angielsku jest to samo co w tych po polsku. Wiêc je¶li to nie pomog³o, to ja nie wiem.
Najlepiej zapytaæ jakiego¶ informatyka, czy instalacja naprawcza mo¿e na to pomóc (to takie przero¶niête przywracanie systemu).

A odno¶nie farby. Ekhm... Jest tylko trochê ciemniej ni¿ by³o, ale jak dla mnie to nadal wygl±da jak odrost przy ciemniejszej reszcie.

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia nie obraz sie ale jak patrze na te zdjecia to jakbys w ogole odrostu nie farbowala

Kachula a mi sie wlasnie loki nie podobaja wiec wszystko rzecz gustu.
Ja siê wtr±cê i powiem, ¿e u mnie to jeszcze zale¿y jakie loki i jak zaaran¿owane. Je¶li s± takie grube, miêsiste i do¶æ lu¼ne to ja jestem za.
Ale takie drobniejsze loki i loczki to ju¿ nie moja bajka.

Znowu kiedy s³yszê "fryzura ¶lubna" od razu my¶lê w³a¶nie o upiêciach
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 16:54   #2357
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance i goldika z tym odrostem, to mo¿e rzeczywiscie tak wygl±da
Ale nie mog³o wyj¶æ ciemniej, skoro w³osy mam na poziomie 4, a odrost z poziomem powiedzmy 8-9 pofarbowa³am poziomem 5. Musi byc wiêc jasniejszy. Nie mog³o wyj¶æ inaczej
Mi tylko chodzi³o, ¿eby na tym ja¶niejszym odro¶cie zgasiæ rudo¶æ. A na ¿ywo odrostu wcale nie widaæ, mimo ze jest o poziom ja¶niejszy od reszty. Dla mnie najwa¿niejsze, ¿e odrost nie jest rudy. I oby tak pozosta³o, no ale to bêdê wiedziec po kilku myciach.

A co do samej Inebryi, to jest mega wydajna. ¯a³ujê, ¿e zrobi³am z po³owy tubki, bo i tak po³owê z tego wyrzuci³am. Mog³am spokojnie zrobic z 1/4. A wiêc farba wychodzi bardzo tanio

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

no a z kompem bêdê walczyc chyba jutro dopiero. Dzi¶ nie mam ju¿ czasu.
Wypróbowa³am ju¿ wszystkie mo¿liwe programy do usuwania tego badziewia. Niby usuniête, bo plik taki nie istnieje, a jednak wiem, ¿e nadal jest. Masakra. Pozostaje mi tylko format twardego dysku, ale mam tyle zdjêæ na kompie, ¿e najpierw muszê je zgraæ.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 16:59   #2358
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance i goldika z tym odrostem, to mo¿e rzeczywiscie tak wygl±da
Ale nie mog³o wyj¶æ ciemniej, skoro w³osy mam na poziomie 4, a odrost z poziomem powiedzmy 8-9 pofarbowa³am poziomem 5. Musi byc wiêc jasniejszy. Nie mog³o wyj¶æ inaczej
Mi tylko chodzi³o, ¿eby na tym ja¶niejszym odro¶cie zgasiæ rudo¶æ. A na ¿ywo odrostu wcale nie widaæ, mimo ze jest o poziom ja¶niejszy od reszty. Dla mnie najwa¿niejsze, ¿e odrost nie jest rudy. I oby tak pozosta³o, no ale to bêdê wiedziec po kilku myciach.

A co do samej Inebryi, to jest mega wydajna. ¯a³ujê, ¿e zrobi³am z po³owy tubki, bo i tak po³owê z tego wyrzuci³am. Mog³am spokojnie zrobic z 1/4. A wiêc farba wychodzi bardzo tanio

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

no a z kompem bêdê walczyc chyba jutro dopiero. Dzi¶ nie mam ju¿ czasu.
Wypróbowa³am ju¿ wszystkie mo¿liwe programy do usuwania tego badziewia. Niby usuniête, bo plik taki nie istnieje, a jednak wiem, ¿e nadal jest. Masakra. Pozostaje mi tylko format twardego dysku, ale mam tyle zdjêæ na kompie, ¿e najpierw muszê je zgraæ.
No to cacy, je¶li (na razie) farba spe³nia twoje oczekiwania Ja jestem ciekawa jak wyjdzie u mnie. Doczekaæ siê ju¿ nie mogê

Odno¶nie kompa ¿yczê cierpliwo¶ci, bo tylko to pomaga na takie problemy
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 18:16   #2359
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 234
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cze¶æ dziewczyny. Mam do was pytanie, zamierzam wzia¶æ siê jutro za farbowanie w³osów w zwi±zku ¿e ka¿da farba drogeryjna dawa³a efekt rudej po¶wiaty , chcê na³o¿yæ sama co¶ profesjonalnego. Wybra³am goldwell odcieñ 5A Jasny popielaty br±z. I tak zastanawiam siê czy na moim obecnym ciep³ym jasnym br±zie nie wyjdzie jaka¶ zieleñ lub inna niespodzianka? Bo co¶ kiedy¶ czyta³am ¿e jak na ciep³y odcieñ po³o¿ymy popiel to wychodzi zieleñ . Je¶li tak to jaki mam w takim razie kolor wybrac poniewa¿ chce ch³odny. Wstawiam mój obecny kolor jest to sprana ju¿ mro¼na trufla castinga
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_3810.jpg (183,1 KB, 24 za³adowañ)
__________________
zapuszczam w³oski Nie prostujê!
Nie suszê!
* skrzypowita
* seboradin
*dro¿d¿e
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 18:53   #2360
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny. Mam do was pytanie, zamierzam wzia¶æ siê jutro za farbowanie w³osów w zwi±zku ¿e ka¿da farba drogeryjna dawa³a efekt rudej po¶wiaty , chcê na³o¿yæ sama co¶ profesjonalnego. Wybra³am goldwell odcieñ 5A Jasny popielaty br±z. I tak zastanawiam siê czy na moim obecnym ciep³ym jasnym br±zie nie wyjdzie jaka¶ zieleñ lub inna niespodzianka? Bo co¶ kiedy¶ czyta³am ¿e jak na ciep³y odcieñ po³o¿ymy popiel to wychodzi zieleñ . Je¶li tak to jaki mam w takim razie kolor wybrac poniewa¿ chce ch³odny. Wstawiam mój obecny kolor jest to sprana ju¿ mro¼na trufla castinga
Ta truffla Castinga ma oznaczenie 513. Teoretycznie tego z³ota i rudo¶ci powinno byæ tam ma³o. Teoretycznie
Je¶li boisz siê k³a¶æ od razu na ten sprany kolor popielatat± farbê, to na³ó¿ najpierw w odcieniu naturalnym (z ,0 lub N w numerze). Natura z za³o¿enia ma sporo zielonego pigmentu, który niweluje rudo¶æ i przy kolejnym farbowaniu mo¿esz ju¿ szaleæ z popielem bez obaw
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 19:10   #2361
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 234
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

a czy poziom 5 mocno przyciemni jak to jest w profesjonalnych bo w drogeryjnych farbach to prawie kazda na poziomie 5 wychodzi czarna
__________________
zapuszczam w³oski Nie prostujê!
Nie suszê!
* skrzypowita
* seboradin
*dro¿d¿e
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 19:22   #2362
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka¿ wiadomo¶æ
ju¿ nie chodzi o youtube tylko ogólnie o to jak dzia³a mi internet, poza tym troche by³oby to dziwne, ze akurat 3 dni temu przesta³o mi dzia³aæ gg (musia³am ¶ci±gn±c inna, wersje), google mi zmieni³y wygl±d co mnie irytuje, internet sie zacina itp. troche mnie to martwi bo nie wiem coz tym zrobiæ
Polecam ccleaner http://ccleaner.softonic.pl/ Mi ostatnio wszystko zwolni³o a na allegro nie mog³am siê logowaæ. Przez ten program przeanalizowa³am komputer i... usunê³o mi 9gb ¶mieci z internetu, po jaki¶ plikach usuniêtych i w ogóle pe³no ¶wiñstwa co siê ukrywa na kompie. Teraz ¶migam jak szalona

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula a mi sie wlasnie loki nie podobaja wiec wszystko rzecz gustu.
Loki to mia³am wtedy kiedy to by³o modne mieæ loki na ¶lub. I chocia¿ nie wysz³o mi to, co chcia³am mieæ, wszyscy na ¶lubie stwierdzili, ¿e wygl±da³am sza³owo. Tata ca³y czas mi to wspomina po tylu latach
Chcia³am co¶ takiego: http://fashdloops.com/wp-content/upl...th-Flowers.png
no mniej wiêcej (mia³am nawet taki sam kwiat A wysz³o:¶lub.jpg

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ

Ja ju¿ po farbowaniu. Nie wiem co powiedzieæ. Nie chcê sobie niczego wmawiac, ale mo¿liwe, ¿e jest ciut mniej rudo ni¿ przy Kolestonie. Ale wiadomo, dopiero po paru myciach dam radê to oceniæ.
Na dzieñ dzisiejszy jest dobrze. Aha! I na pewno nie wychodzi ciemniej, bo wysz³o dok³adnie jak numer 5

Patrzcie tylko na przedzia³ek, bo farbowa³am tylko odrost, który by³ bardzo ma³y. Reszta w³osów to nadal 4/0 Kolestona
Ja tam widzê ch³ód. Mo¿e przez ma³e odrosty s³abo widaæ ale rudo¶ci nie ma. To co wydaje siê rudo¶ci± to po prostu widoczna skóra na skalpie. Ja tak to t³umaczê.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 19:23   #2363
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka¿ wiadomo¶æ
a czy poziom 5 mocno przyciemni jak to jest w profesjonalnych bo w drogeryjnych farbach to prawie kazda na poziomie 5 wychodzi czarna
Nie je¶li bêdziesz trzyma³a siê ulotki i kontrolowa³a farbowanie. Warto sprawdzaæ co jaki¶ czas (zdrapuj±c trochê farby z w³osów) czy ju¿ intensywno¶æ ci odpowiada czy chcesz ciemniej. Do poziomu 5 polecam 6% oxydant.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 19:23   #2364
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Moje w³osy po farbie ce-ce 6- ciemny blond na wodzie 3%
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1168.jpg (9,8 KB, 32 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1171.jpg (26,1 KB, 32 za³adowañ)
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 06:18   #2365
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje w³osy po farbie ce-ce 6- ciemny blond na wodzie 3%
O kurcze jak ³adnie... Mi po 6.1 cece wysz³a kiedy¶ ruda poswiata
A jakie mialas w³osy przed farbowaniem?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 09:24   #2366
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje w³osy po farbie ce-ce 6- ciemny blond na wodzie 3%
Super Ci wysz³o! ¦liczny naturalny kolor
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 10:27   #2367
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ja ju¿ który¶ raz z kolei t± farb± robie, wczesniej mia³am taki rudy br±z i ona mi fajnie pokry³a a wiadomo ¿e jak siê ju¿ który¶ raz robi natur± to tam nie ma rudego, jedynie jak sie sp³ukuje to wy³a¿± takie rudawe;]
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 11:12   #2368
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ju¿ który¶ raz z kolei t± farb± robie, wczesniej mia³am taki rudy br±z i ona mi fajnie pokry³a a wiadomo ¿e jak siê ju¿ który¶ raz robi natur± to tam nie ma rudego, jedynie jak sie sp³ukuje to wy³a¿± takie rudawe;]
Bo to poziom 6. A on to chyba ma w naturze "rudzenie siê" z czasem
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 11:26   #2369
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

weronisia to Inebrya poziom 5'? Dla mnie jest jak czern!
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 13:42   #2370
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Bo to poziom 6. A on to chyba ma w naturze "rudzenie siê" z czasem
No w³a¶nie nastêpne kupno farby to bêdzie chyba 7 ;]
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.