Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-04, 11:57   #3151
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja natomiast byłam na poprawce cięcia u p. Kasi z Miłek Design - poprawka była po Sławku który niestety nie miał się uporać z moimi kręconymi włosami. Rzeczywiście p. Kasia zna się na rzeczy jeśli chodzi o cięcie idealnie i powoli doprowadziła jak mogła moje włosy w miarę możliwości do normalności.
Poprawka była bez zbędnych pytań i komentarzy i oczywiście gratis-klient nie zadowolony więc należy się poprawa...no i dobrze...gorzej jeśli chodzi o stylizację: puch, puch i jeszcze raz puch zamiast gładkich loczków - które wg pani Kasi można jedynie uzyskać lokówką...więc raczej już tam nie pójdę - cały czas poszukuje kogoś kto idealnie sprosta potrzebom moich włosów zarówno cięcia jak i stylizacji.

Znacie kogoś do kręconych włosów....? - i nie za 200 zł
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-12-04 o 12:00
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 18:05   #3152
theCrow76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja tez mam kręcone włosy i ten sam problem: najpierw tną standardowo jak włosy proste, a potem suszą na puch. Jak do tej pory najbardziej zadowolona byłam z dość przypadkowej wizyty w Jean Louis David na Grzybowskiej i zamierzam tam wrócić. Niestety jest pewien kłopot - podobno tam nie można umówić się do konkretnej osoby, tylko na fotel zaprasza pierwszy wolny fryzjer. Mnie cięła, farbowała i stylizowała Pani (niestety nie znam imienia) szczupła, w wieku ok. 40 lat, ciemne, długie włosy, nosi okulary - było to w czerwcu. Włosy były wg mnie obcięte doskonale, cała głowa miała ładny kształt a loki zwijały się sprężyście i równo. Stylizacja też super, bez dyfuzora ale pani fryzjerka ugniatała ręką każdą część włosów i wyszłam ślicznie skręcona. Mam w planach niedługo tam pójść ale usiądę na fotel tylko "mojej" Pani. Jak poznam jej imię i dowiem się w jakie dni pracuje to dam znać.
theCrow76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 21:02   #3153
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez theCrow76 Pokaż wiadomość
Ja tez mam kręcone włosy i ten sam problem: najpierw tną standardowo jak włosy proste, a potem suszą na puch. Jak do tej pory najbardziej zadowolona byłam z dość przypadkowej wizyty w Jean Louis David na Grzybowskiej i zamierzam tam wrócić. Niestety jest pewien kłopot - podobno tam nie można umówić się do konkretnej osoby, tylko na fotel zaprasza pierwszy wolny fryzjer. Mnie cięła, farbowała i stylizowała Pani (niestety nie znam imienia) szczupła, w wieku ok. 40 lat, ciemne, długie włosy, nosi okulary - było to w czerwcu. Włosy były wg mnie obcięte doskonale, cała głowa miała ładny kształt a loki zwijały się sprężyście i równo. Stylizacja też super, bez dyfuzora ale pani fryzjerka ugniatała ręką każdą część włosów i wyszłam ślicznie skręcona. Mam w planach niedługo tam pójść ale usiądę na fotel tylko "mojej" Pani. Jak poznam jej imię i dowiem się w jakie dni pracuje to dam znać.
Dokładnie mas rację - ja od dawna walczę o dłuższą górę, natomiast od 3 miesięcy miałam cieniowanie nie dopasowane do przedziałka - chociaż prosiłam - myślę że latem wreszcie będzie ok.
,,JLD na Grzybowskiej,, - koleżanka wykupiła Grupon i robiła 3 podejścia po godzinie 17 aż zrezygnowała.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 10:18   #3154
malenka1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam, szczerze polecam Atelier Fabryka Marzeń na Szucha. Chodziłam od długiego czasu do Freehair, ale potrzebowałam szybko umówić się na wizytę, a jak wiadomo tam się czeka....W ten sposób trafiłam do Fabryki Marzeń. Obsługiwała mnie Pani blondynka, niestety nie pamiętam imienia. Kolor dopasowała mi idealnie, popielaty blond bez żółtka, tak jak chciałam, strzyżenie absolutnie rewelacyjne, perfekcyjne, włosy układająsię same! Atmosfera rewelacja, i jeszcze można kupić fajne ciuchy polskich projektantów. Zapłaciłam 230zł więc sporo taniej niż we wcześniejszym salonie. Zyskali we mnie nową, wierną klientkę
malenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 11:14   #3155
wiola_7568
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

w Denique jest bardzo fajnie, znam ten salon z polecenia i już po pierwszej wizycie związałam się z nim na dłużej Przyjemnie do nich chodzić! Zawsze jestem zadowolona z fryzurki!
wiola_7568 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 18:24   #3156
Ania444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

moge z całego serca polecić Magdę z studia urody su - to kolo dworca centralnego, al. jerozolimskie 91. nie dosc że dobra fryzjerka - to jeszcze mila dziewczyna. Polecam!
Ania444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 20:45   #3157
polny mak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 773
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

dziewczyny znalazłam ciekawą ofertę na okaziku jedynie brak opinii o fryzjerze- studio urody NewOnce- ul wolska - czy któraś się tam "cięła" i koloryzowała??
__________________
ćwiczę

zdrowo się odżywiam

dbam o siebie i swoich bliskich

ZJEDZ TĘ ŻABĘ !
polny mak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 20:49   #3158
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja tradycyjnie pochwalę się wizytą w Cherry
Doszłam do chwili, gdy moje włosy wyglądają jak Sharone Stone w wersji ściętej "na chłopaka" Pani Beatka zrobiła cudo na głowie Ma kobita rękę do cięcia
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 11:14   #3159
Kashushu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czytam wasze posty i na prawde nie wiem do ktorego salonu sie umowic. Jestem w stanie zaplacic tak do 650 zl za sciecie i modna dekoloryzacje z polowy wlosow. Myslalam o salonie Jagi Hupalo ale nie moge wejsc na jej strone internetowa by sprawdzic ceny. Moze Leszek Czajka lub Free Hair?? Czy ktos mi pomoze wybrac ? Nie mieszkam w Warszawie wiec nie mam sie kogo poradzic.
Kashushu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 15:53   #3160
madisz
Zadomowienie
 
Avatar madisz
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 051
GG do madisz
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy moglby mi ktos polecic fryzjera, ktory moglby mi fajnie ulozyc wlosy na studniowke?
madisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 08:47   #3161
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Kashushu Pokaż wiadomość
Czytam wasze posty i na prawde nie wiem do ktorego salonu sie umowic. Jestem w stanie zaplacic tak do 650 zl za sciecie i modna dekoloryzacje z polowy wlosow. Myslalam o salonie Jagi Hupalo ale nie moge wejsc na jej strone internetowa by sprawdzic ceny. Moze Leszek Czajka lub Free Hair?? Czy ktos mi pomoze wybrac ? Nie mieszkam w Warszawie wiec nie mam sie kogo poradzic.
Jeśli jesteś w stanie sporo wydać, to polecam p. Anię z salonu Czajki. Za Ombre Hair + strzyżenie i modelowanie płaciłam ok. 400 zł. Uratowała moje włosy po fatalnym ścięciu i efekt koloryzacji też był super.
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 10:30   #3162
Kashushu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cavagirl Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś w stanie sporo wydać, to polecam p. Anię z salonu Czajki. Za Ombre Hair + strzyżenie i modelowanie płaciłam ok. 400 zł. Uratowała moje włosy po fatalnym ścięciu i efekt koloryzacji też był super.
Wlasnie o taka koloryzacje mi chodzi, dziekuje bardzo. Czy dzwoniac tam by dokonac rezerwacji mam wybor stylisty? Tzn dzwonie i prosze o wizyte u P. Ani? A czy myslisz ze na poczatek lutego beda wolne miejsca?
Nowe jest to dla mnie rezerwowanie miejsca z 1,5 miesiecznym wyprzedzeniem
Kashushu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 08:33   #3163
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Tak, mówisz po prostu, że chcesz się zapisać do p. Ani. Takie dlugaśne terminy to są do samego Czajki, to p. Ani (przynajmniej jak ja chodziłam) udawało mi się zapisać z tygodniowym wyprzedzeniem. Ale jak wiesz, że chcesz w lutym, to pewnie lepiej już jakiś termin zabookować, zawsze potem można coś przesunąć. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 16:01   #3164
AgaCherry
Raczkowanie
 
Avatar AgaCherry
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Re: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Ofelia Pokaż wiadomość
Ja od dłuższego czasu chodzę do bardzo dobrej fryzjerki Krysi. Na pewno jej nie zmienię. Uratowała moje włosy po dewastacji jakiej dokonała pewna pani Zdzisia w zakładzie fryzjerskim na bazarku - omijajcie bazarkowych fryzjerów szerokim łukiem. Zamiast balejażu miałam na głowie białe placki. Abstrakcja. Krysia wyczarowała mi cudny balejaż kasztan + blond + rudy. tak mi się to spodobało, że wierna mu zostałam przez ponad rok. A lubię zmiany. Krysia świetnie strzyże i chętnie doradza co z jakich włosów wyczarować. Dla mnie nie ma lepszego fryzjera. Zakład ma na ul. Chmielnej (nr niestety nie pamiętam), a ceny wcale nie 'ekskluzywne'. Jeśli ktoś chce to służę namiarami.
Bardzo chętnie przyjmę namiary

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiak0071 Pokaż wiadomość
A ja tradycyjnie pochwalę się wizytą w Cherry
Doszłam do chwili, gdy moje włosy wyglądają jak Sharone Stone w wersji ściętej "na chłopaka" Pani Beatka zrobiła cudo na głowie Ma kobita rękę do cięcia
W Cherry? A gdzie to jest? Po nazwie czuje, że mi się tam może bardzo spodobać
Może jakieś namiary i jak to wygląda cenowo?? Mają jakąś stronę internetową?
AgaCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 13:09   #3165
psiri
Raczkowanie
 
Avatar psiri
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Grecja
Wiadomości: 166
Dot.: Re: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam! Czy ktoś może polecić mi salon gdzie zdejmą mi przedłużane metodą keratynową włosy? czy ktoś wie ile to kosztuje? Zakładałam je w salonie w gr, a teraz jestem w pl, więc szukam salonu w warszawie. Będę wdzięczna za podpowiedzi.
psiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 00:39   #3166
misiaq
Raczkowanie
 
Avatar misiaq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warshau
Wiadomości: 188
Dot.: Re: Dobry fryzjer w Warszawie

Niedawno byłam w 22studio22 na al. Jana Pawła. Kolor+strzyżenie i wyszłam mega zadowolona. Mimo niepozornego wyglądu salonu jakość usług wyjątkowo wysoka .

Polecam panią Olgę, przemiła kobieta, która zna się na rzeczy. Doradziła w sprawie farby i kilku innych spraw, na każde pytanie chętnie odpowiadała i dodatkowo pomogła w doborze fryzury, co niestety nieczęsto się zdarza. Sama wizyta trwała dobre 2 godziny. Zarówno farbowanie jak i cięcie bardzo dokładne.

Koloryzują L'Orealem. Odcień wyszedł dokładnie taki jak w zamierzeniu - wreszcie idealna jasna rudość z pogranicza blondu!
Fryzura dobrana świetnie, już dawno nie miałam tak dobrze ściętej grzywki.

Od wizyty minęło już kilka tygodni a włosy nadal fajnie się ukladają.

Piszę w samych superlatywach, bo naprawdę już daaaaawno nie wyszlam od fryzjera tak zadowolona.
Koloryzacja długich włosów + strzyżenie wyniosło mnie 190 zł.
__________________
Godmod grotesque burlesque drag
misiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 20:40   #3167
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny a znacie może jakiegoś dobrego męskiego fryzjera na terenie warszawy??
Czy któras z was była w salonie ED FASHION(chyba tak się nazywa)na bemowie ul Powstańców Śląskich 106 C??
Chciałbym się wybrać,ale może była któraś was już ??
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:17   #3168
misiaq
Raczkowanie
 
Avatar misiaq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warshau
Wiadomości: 188
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kalotinos24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a znacie może jakiegoś dobrego męskiego fryzjera na terenie warszawy??
Czy któras z was była w salonie ED FASHION(chyba tak się nazywa)na bemowie ul Powstańców Śląskich 106 C??
Chciałbym się wybrać,ale może była któraś was już ??
Jeśli chodzi o męskiego do włosów z wyzwaniami to mogę polecić salon na Orlej 13. Mój TŻ był tam kilka razy w 2ch facetów. Tyle, że on ma włosy dość długie, kręcone i problematyczne. Zawsze mu je do ładu cięciem doprowadzali.

Nie wiem jedynie jak spisują się z bardzo krótkimi fryzurami.

Olgę z 22salon22 z mojego posta też faceci chwalili, ale na "własnej skórze" nie testowana pod tym względem
__________________
Godmod grotesque burlesque drag
misiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 19:19   #3169
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

O dzięki,że ktoś buźkę otworzył,Misiaq nie wiesz ile twój facet płacił na Orlej za usługę??Wiem gdzie to jest koło kina Femina
To było cięcie plus mycie itd??
Czy zapisywał się wcześniej, jak to było spytaj go jak możesz.??
A co do moich włosów to są grube pokręcone i strasznie niesforne.
mówiłaś jeszcze o studiu 22 na Al Jana Pawła gdzie konkretnie to jest??
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 19:35   #3170
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Re: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez AgaCherry Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie przyjmę namiary

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------



W Cherry? A gdzie to jest? Po nazwie czuje, że mi się tam może bardzo spodobać
Może jakieś namiary i jak to wygląda cenowo?? Mają jakąś stronę internetową?
Mi się bardzo podoba
Strona jest w budowie więc niewiele informacji, ale jest kontakt i mapka z dojazdem jest To jest na Chomiczówce przy Biedronce i PKO
http://www.cherry-salon.pl/

Na stronie nie ma chyba cennika - przynajmniej ja nie znalazłam... ale kolor w granicach 110-130 a baleyage 135 - 175 zł

Jak się zdecydujesz, to podziel się wrażeniami
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 03:03   #3171
misiaq
Raczkowanie
 
Avatar misiaq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warshau
Wiadomości: 188
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kalotinos24 Pokaż wiadomość
O dzięki,że ktoś buźkę otworzył,Misiaq nie wiesz ile twój facet płacił na Orlej za usługę??Wiem gdzie to jest koło kina Femina
To było cięcie plus mycie itd??
Czy zapisywał się wcześniej, jak to było spytaj go jak możesz.??
A co do moich włosów to są grube pokręcone i strasznie niesforne.
mówiłaś jeszcze o studiu 22 na Al Jana Pawła gdzie konkretnie to jest??
Ajć, nie chciałabym skłamać, ale chyba cena strzyżenia oscyluje w okolicach 50 zł, ale my mieliśmy wtedy jeszcze zniżkę studencką. A zapisywałam nas oboje chyba z 2-3 dniowym wyprzedzeniem max. Pewnie i z dnia na dzień by się dało jeśli godzina w miarę wczesna.

Tak, to niedaleko zarówno Feminy jak i kina Muranów (mniej więcej w połowie drogi między jednym a drugim).

Cięcie było z myciem i jakimśtam powiedzmy modelowaniem, ale wiadomo, że facetowi włosów na szczotkę raczej wyciągać nie będą .

22studio22, też w tych okolicach. Tam gdzie jest coś co się zowie bodajże pasaż Muranów (?) zaraz przy Alejach Jana Pawła. Ten malutki niepozorny salonik znajduje sie na poziomie -1. A tu link do strony: http://www.22studio22.pl .

Z fb mi wiadomo, że do końca roku jest promocja na strzyżenie + modelowanie + sauna za 39, niezależnie od długości. Jutro pędzę skorzystać . Kolejek też nie ma za dużych, mi się udało z dnia na dzień wcisnąć.
__________________
Godmod grotesque burlesque drag
misiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 07:27   #3172
kamirla
Raczkowanie
 
Avatar kamirla
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
GG do kamirla
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć dziewczyny

Doradźcie mi proszę jakiegoś dobrego fryzjera w Wawie. Mam długie blond włosy (balejaż) i chciałabym aby tak zostało:P (tzn. strasznie boję się, że mi mogą w salonie zrobić zółte). Zawsze chodziłam do Galaxy na Smolnej 10 do Pauliny, ale ona już tam nie pracuje Zastanawiam się nad salonem Kristof, JLD na Puławskiej, Provostem też na Puławskiej, La Belle na Grochowie. Ewentualnie CeCe, ale te kosmetyki... Nie mam do nich zaufania:P Zależy mi na samym farbowaniu, bez strzyżenia Dzięx!
kamirla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 21:01   #3173
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Oki dzięki Moniaq odwiedzę któregoś z tych dwóch salonów o których mówiłaś najwyżej bede żałował (co tam włosy nie rozum odrosną)
Ze studia 22 polecasz panią Olgę,a na Orlej 13 jest ktoś godny polecenia??

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Wiesz co Mirla to jest tak z tymi salonami jak trafić w totka naprawdę ja sam mam ten kłopot bo niby duży wybór Warszawa,ale na kogo tu trafić żeby roboty nie s...ł ;ja od wakacji nie byłem u fryzjera moje włosy wyglądają jak Kaczyński po wyborach.
Trzeba po prostu pójść spróbować ja mniej więcej już wiem gdzie się wybiorę,ale jeszcze do końca nie jestem pewien.
Więc Mirla próbuj tylko strzeż się bazarowych fryzjerów kompletna tragedia to co mi pewna pani zrobiła na głowie to po prostu masakra (placki ziemniaczane to przy tym pikuś co miałem na łbie)...i nawet nie byłem zły na nią tylko na siebie,że chciałem przyoszczędzić a tu takie coś.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Mirla niwe wiem czy ci pomogę,ale podobno dziewczyny na wizażu bardzo chwalą sobie salon Hair a Porter w hotelu Hyatt to jest chyba Belwederska numeru nie znam
Tylko ceny pewnie kosmiczne,ale chyba krzywdy nie powinni ci zrobić,z resztą któraś pewnie ci opowie wizytę w salonie
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 23:07   #3174
misiaq
Raczkowanie
 
Avatar misiaq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warshau
Wiadomości: 188
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kalotinos24 Pokaż wiadomość
Oki dzięki Moniaq odwiedzę któregoś z tych dwóch salonów o których mówiłaś najwyżej bede żałował (co tam włosy nie rozum odrosną)
Ze studia 22 polecasz panią Olgę,a na Orlej 13 jest ktoś godny polecenia??
To chyba do mnie .

Na orlej dla faceta polecam jednego z 2ch Panów. Jak byliśmy tam dobre 2 lata temu to mojego chłopaka ciachał taki koleś bodajże w okularach, wysoki z krótkimi włosami i wtedy byliśmy zachwyceni efektem. Następnym razem usiadł na fotel też do kolesia, ale ten był zdecydowanie młodszy, niby fryzura całkiem fajna, ale to już nie było to.

Niestety nie pamiętam imienia ani jednego ani drugiego.
W razie czego celuj w Lidkę, ja byłam u niej na cięciu i było bez krzywdy, a i z nią można pogadać, podpytać się o wszystko .

Ach i przypomniało mi się, że na nowolipach (13 albo 14) jest salon l'oreala i tam też sobie fajnie z męskimi włosami radzą. Są tam chyba dwie fryzjerki, z obu byliśmy zadowoleni. Cenowo coś pomiędzy orlą a 22studiem22 (gdzie jest zdecydowanie najtaniej).
__________________
Godmod grotesque burlesque drag
misiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 23:12   #3175
Lenkii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Psiri - salon Gonery, jeden jest na Wareckiej a drugi na Widok... jak wpiszesz w google, Danuta Gonera to znajdziesz
Lenkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 16:28   #3176
nojaniemoge
Raczkowanie
 
Avatar nojaniemoge
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 149
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez GRUBSTEIN Pokaż wiadomość
Czy któraś była w salonie STILE DI VITA ul. Leszno 8 ???

jest fajny kupon i się zastanawiam, czy brać a nie chcę żałować tak jak z salonem Prestige na Woli
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/oferta/1058/strzyze...neracja-wlosow
Ja byłam u nich z kuponem. Strzygła mnie taka blondynka, nie znam niestety imienia, ale byłam mega zadowolona. Chyba drugi raz w życiu podobała mi się fryzura po wyjściu od fryzjera.
nojaniemoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 20:07   #3177
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny czy jeśli w salonie jest dużo klientek/ów to może oznaczać,że jakość usług może być wysoka czy nie ma reguły??Słuchajcie dzisiaj odkryłem jedno miejsce (nie będę podawał nazwy,żeby nie robić reklamy),ale salon mieści się na rogu Nałęczowskiej i Sobieskiego i było naprawdę dużo ludzi z zewnątrz,wygląda niepozornie więc wszedłem do środka i tu niespodzianka tylko i wyłącznie zapisy
Pytam bo powoli głupieje i naprawdę nie wiem gdzie się wybrać dziewczyny trochę na wizażu mi podpowiedziały gdzie iść,ale chyba skończy się po prostu na metodzie prób i błędów.
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 07:24   #3178
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ja polecam stile di vita i irka, ewentualnie radek. bez zapisów, bardzo fajnie i męskie jest chyba za 39 --> mówię o męskim, tż chodzi i sobie chwali
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 05:21   #3179
kamirla
Raczkowanie
 
Avatar kamirla
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
GG do kamirla
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej, zaryzykowałam i stwierdzam: warto było! Odwiedziłam salon Simply Hair na Puławskiej 15 (w budynku PKO BP). Kosmetyki L'oreal i Kerastase oraz Joico. Fajny wystrój, miła obsługa. I oczywiście jestem baaardzo zadowolona. Za pasemka na długich włosach zapłaciłam 300zł wraz z podcięciem końcówek. Polecam!
kamirla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 12:28   #3180
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, mam na celowniku dwa salony, ale nie wiem który wybrać.
Pierwszy to Velure na Rembielińskiej. Któraś w Was tam była i może coś powiedzieć.
Drugi to Empire Salon, mają ze 3 salony. Mnie interesuje głownie ten na Saskiej Kępie. Byłabym bardzo wdzięczna, bo moje odrosty aż proszą się o farbę.

P.S. co sądzicie też o Rotorze na Chmielnej??

Edytowane przez Marbella85
Czas edycji: 2012-01-10 o 12:30
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.