dziwna relacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-22, 20:13   #1
bowsandfries
Przyczajenie
 
Avatar bowsandfries
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 17

dziwna relacja


Hej, chciałam się Was poradzić odnośnie relacji, jaka łączy mnie z pewnym facetem.
Mamy 22 i 23 lata i poznaliśmy się 2 lata temu. Od razu była między nami jakaś wielka chemia, fizycznie bardzo się sobie podobaliśmy. Jakoś tak spotykaliśmy się od czasu do czasu, bo mamy wspólnych znajomych, trochę imprezowaliśmy razem. Parę razy całowaliśmy się po alkoholu.
Rok temu, byliśmy już dobrymi kolegami, ale nie powiedziałabym, że przyjaciółmi - przespaliśmy się ze sobą. Było fajnie, dużo czułości i tak dalej. Potem on pisał, dzwonił, chciał żebyśmy spróbowali być razem. Ja w sumie też chciałam, tylko problem jest taki, że mimo, iż tak na siebie działamy, to moim zdaniem w ogóle do siebie nie pasujemy. Jesteśmy swoimi totalnymi przeciwieństwami, mamy różny światopogląd, odmienne charaktery, na płaszczyźnie intelektualnej też jest między nami różnica.
I jakoś tak nic z tego nie wyszło, nawet nie dałam temu szansy. Potem od czasu do czasu się widywaliśmy, ale nie dopuściłam nigdy do bliższej sytuacji, chociaż oboje wiedzieliśmy, że dalej coś tam do siebie czujemy.
No i tydzień temu znowu wylądowaliśmy ze sobą w łóżku. Trochę byliśmy pijani, nie doszło do seksu, ale leżeliśmy nadzy w łóżku, całowaliśmy się i przytulaliśmy. On powiedział mi w pewnym momencie, że mnie kochał.
Czy powinnam dać temu szansę? Czy nie zaczynać, skoro widzę jak bardzo się różnimy? Ja nie chcę zranić tego chłopaka, a wiadomo, że związek nie polega tylko na seksie i fizyczności. On mnie bardzo pociąga, ale nie wiem, czy go kocham. Czy znacie może takie związki, gdzie dwie osoby tak diametralnie się różnią?
bowsandfries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 20:26   #2
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: dziwna relacja

w sensie- czym się tak strasznie różnicie? ty jestes młodą, obiecującą absolwentką studiów medycznych a on jest bezdomny ?;p

Myślę że daj ty sobie spokój. Widać serce i intuicja podpowiada ci że nic z tego nie będzie, więc warto tego słuchać, w przeciwnym razie nie musiałabyś pytać na anonimowym forum czy warto coś zaczynać.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

tak poza tym wszystkim, to dobrze że ludzie się od siebie różnią, nie da się układać życia ze swoim klonem i lustrzanym odbiciem. Jeśli nie dzielą was jakieś fundamentalne różnice dotyczące wiary, on nie jest zagorzałym szowinistą, to nie wiem w czym rzecz.
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 20:33   #3
bowsandfries
Przyczajenie
 
Avatar bowsandfries
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 17
Dot.: dziwna relacja

Cytat:
Napisane przez HealthOne Pokaż wiadomość
w sensie- czym się tak strasznie różnicie? ty jestes młodą, obiecującą absolwentką studiów medycznych a on jest bezdomny ?;p

Myślę że daj ty sobie spokój. Widać serce i intuicja podpowiada ci że nic z tego nie będzie, więc warto tego słuchać, w przeciwnym razie nie musiałabyś pytać na anonimowym forum czy warto coś zaczynać.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

tak poza tym wszystkim, to dobrze że ludzie się od siebie różnią, nie da się układać życia ze swoim klonem i lustrzanym odbiciem. Jeśli nie dzielą was jakieś fundamentalne różnice dotyczące wiary, on nie jest zagorzałym szowinistą, to nie wiem w czym rzecz.
ja na przykład lubię dużo czytać, lubię sztukę, teatr, a on woli na przykład oglądać jakieś kiczowate filmy. Ja słucham jazzu i klasyki, on lubi jakieś disco. Jest głośny, trochę czasem się go wstydzę jak powie coś głupiego. Wiem, że to okropne co piszę i że może wyjdę na jakąś egocentryczkę czy coś, ale mnie to przeszkadza.
Chyba boję się po prostu jak odebraliby nas ludzie

Edytowane przez bowsandfries
Czas edycji: 2013-09-22 o 20:34
bowsandfries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 20:49   #4
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: dziwna relacja

jak dla mnie to bzdury ja z moim tż nie mamy wspólnych pasji- ale od czasu do czasu towarzyszę mu w oglądaniu meczy, czasem on ogląda ze mną romantyczne komedie (głupie ale mam do nich słabość). On uwielbia Piekarę- przeczytałam jego książkę abysmy mogli porozmawiać o niej- i pożarliśmy się bo moim zdaniem Mordimer Madderdin to psychopata a on go uwielbia- więcej nie przeczytam
lubię aktywny wypoczynek- nie muszę go namawiać na rower, basen czy długi spacer, chociaż sam z siebie on preferuje co innego.
Życie razem to sztuka dogadania się, dotrzymania sobie czasem towarzystwa... najważniejsze by fundamentalne wartości mieć podobne.
Dopasowanie się temperamentami to też jakaś 1/3 sukcesu

Ale skoro masz takie obiekcje już teraz... to chyba nie ma co się pchać w związek.

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

a tak wogóle... ludźmi i ich opiniami to bym się przejmowała najmniej.
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 21:45   #5
MaRuda94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 14
Dot.: dziwna relacja

Ja bym mu dała szansę ale decyzja nalezy do Ciebie
MaRuda94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 23:14   #6
izka222
Rozeznanie
 
Avatar izka222
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 724
Odp: dziwna relacja

Też bym mu dała szansę. No chyba, że brak wspólnych pasji jest dla Ciebie czymś nie do przeskoczenia.
Czemu niby byście nie mieli spróbować? Aż tak się go wstydzisz i martwisz tym, co ludzie powiedzą? Jeśli odpowiadasz twierdząco, to daruj sobie i nie krzywdź faceta. Jak komuś na kimś zależy, to nie przejmuje się opiniami innych.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
izka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 00:57   #7
Rossczochranna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 46
Dot.: dziwna relacja

A ja bym sobie darowała... disco?
nie no, tak na serio to darowałabym sobie dlatego, że wstydzisz się tego co mówi. Nie wiem jak Ty, ale ja chyba wolałabym być z kimś kto jest na podobnym poziomie rozwoju. Brzmi okrutnie, ale taka prawda, w końcu fajnie mieć poczucie, że można na kogoś liczyć, a nie tylko się nim opiekować (o ile w ogóle dobrze rozumiem co masz na myśli). Tak czy inaczej zaufałabym intuicji.
__________________
lubię tu być

70,5----65----60---55---(?)53(?)

Edytowane przez Rossczochranna
Czas edycji: 2013-09-23 o 00:58 Powód: błąd :)
Rossczochranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 01:23   #8
nemowa
Raczkowanie
 
Avatar nemowa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 41
Dot.: Odp: dziwna relacja

Moim zdaniem warto dać temu szanse.

Ja z moim TŻ miałam podobna sytuacje. Również sluchaliśmy zupełniej innej muzyki, filmy też całkowicie inne. Jak byliśmy gdzieś razem to też czasami rozglądałam się czy ktoś się na nas krzywo nie patrzy, bo TŻ tez miał skłonności do głośnego mówienia. Zainteresowań nie mieliśmy ani trochę podobnych. A co najgorsze, przeszkadzało mi to jak sie ubierał, w ogóle n ie zwracał na to uwagi. Nie mówię, że chodził brudny i obdarty, bo było mu daleko do tego.

A teraz mamy troszkę wspólnych zainteresowań, polubiłam filmy akcji, wolny czas staramy sie spędzać tak, żeby obojgu nam się podobało to co robimy. TŻ zaczął dbać o swój wygląd (a powiem szczerze, że nie musiałam go do niczego namawiać).


Uważam, że wszystko jest możliwe. Ale jeśli dasz Wam szanse i przez cały czas będziesz myśleć, że to sie nie uda to na pewno tak będzie. Dając szansę zapomnij o uprzedzeniach
nemowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 09:36   #9
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Odp: dziwna relacja

Ja też bym spróbowała dać sobie szansę, bo coś więcej musi być między wami niż tylko podobanie się sobie, jakieś przyciąganie, chemia, którą może być fajną podstawą dłuższej znajomości.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 09:40   #10
natzz
Raczkowanie
 
Avatar natzz
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 136
Dot.: Odp: dziwna relacja

A ja nie dawałabym mu szansy. Skoro już na starcie widzisz aż tak wielkie różnice, które właściwie jest strasznie ciężko przeskoczyć, to po co się męczyć? Namiętność namiętnością, ale żeby stworzyć zdrowy związek - nie wystarczy. Dlatego moim zdaniem postaw sprawę jasno, nie warto marnować Twojego czasu i czasu tego chłopaka.
__________________
don't try to be someone else. just be yourself.


ćwiczenia, zmęczenie, pot, szczęście !
natzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 11:25   #11
kamilek2607
Raczkowanie
 
Avatar kamilek2607
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 54
Dot.: Odp: dziwna relacja

Znam osobiście małżeństwo, które jest bardzo szczęśliwe mimo upływu lat. Ona pani doktor pediatra, on "zwykły robol" bo elektryk.... Różnica niby diametralna, a jednak są zgraną parą. Patrząc z boku aż dziw bierze, że tworzą zgrany duet plus już dwoje dzieci (które pojawiły się po dłuższym okresie małżeństwa, więc nie było wpadki).
Jednak czytając wypowiedź autorki dochodzę do wniosku, że jej nie chodzi o zgranie w łóżku i domowym zaciszu, ze tak powiem, tylko jak ich ludzie będą postrzegać (Ty się go wstydzisz). Ona taka inteligentna, oczytana, a on taki ograniczony (takie disko polo słucha). Jeżeli będziesz kochała wreszcie, to też on będzie się starał Ciebie zadowolić, dotrzecie się z czasem, kompromisy istnieją. Być może z biegiem czasu będziecie mieli wspólne pasje. Autorko musisz się zastanowić czy chcesz mieć w domu kochającego mężczyznę, czy ogiera na pokaz dla znajomych. Ot tak po prostu moje zdanie.

Edytowane przez kamilek2607
Czas edycji: 2013-09-23 o 11:27
kamilek2607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 11:45   #12
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Odp: dziwna relacja

Cytat:
Napisane przez kamilek2607 Pokaż wiadomość
Znam osobiście małżeństwo, które jest bardzo szczęśliwe mimo upływu lat. Ona pani doktor pediatra, on "zwykły robol" bo elektryk.... Różnica niby diametralna, a jednak są zgraną parą. Patrząc z boku aż dziw bierze, że tworzą zgrany duet plus już dwoje dzieci (które pojawiły się po dłuższym okresie małżeństwa, więc nie było wpadki).
Jednak czytając wypowiedź autorki dochodzę do wniosku, że jej nie chodzi o zgranie w łóżku i domowym zaciszu, ze tak powiem, tylko jak ich ludzie będą postrzegać (Ty się go wstydzisz). Ona taka inteligentna, oczytana, a on taki ograniczony (takie disko polo słucha). Jeżeli będziesz kochała wreszcie, to też on będzie się starał Ciebie zadowolić, dotrzecie się z czasem, kompromisy istnieją. Być może z biegiem czasu będziecie mieli wspólne pasje. Autorko musisz się zastanowić czy chcesz mieć w domu kochającego mężczyznę, czy ogiera na pokaz dla znajomych. Ot tak po prostu moje zdanie.
Jeżeli to prawda, to aż przykro że istnieją takie osoby
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 12:18   #13
Pro_my_czek
Raczkowanie
 
Avatar Pro_my_czek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 48
Dot.: dziwna relacja

Ja dałabym mu szansę jeśli różnice będą wam bardzo przeszkadzać to się rozstaniecie. Porozmawiasz z nim na spokojnie tak żeby go nie zranić i będzie dobrze. Myślę że sam to zrozumie albo nawet dostrzeże to wcześniej...

Lepiej dać temu co was łączy szansę niż potem żałować że się nie spróbowało
__________________
Razem: 01.01.2012
Narzeczeni: 01.08.2012
Nasz dzień: 23.08.2014






Bądź dla innych, słonecznym zegarem. Odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny
Pro_my_czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 12:21   #14
pati949414
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Odp: dziwna relacja

Ja będąc na twoim miejscu spróbowała! Nie chciałabym żyć ze swoim klonem typowo bo wiedziałabym że ciężko z nim byloby się dogadać, o ile w ogóle dałoby się go zniesć :P
__________________
04.07.2013 - jestem kierowcą!

"To chyba żart. Do nieba ktoś Cię wezwał. Fatalny błąd w niebiańskich kartotekach" 17.10.2013


_________________________ __________

Odchudzam się z Wizażem!

luty 2013:
83,7 kg--> 83,2kg--> 82,0kg

CEL: 75 kg!!
pati949414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 13:00   #15
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Odp: dziwna relacja

Cytat:
Napisane przez natzz Pokaż wiadomość
A ja nie dawałabym mu szansy. Skoro już na starcie widzisz aż tak wielkie różnice, które właściwie jest strasznie ciężko przeskoczyć, to po co się męczyć? Namiętność namiętnością, ale żeby stworzyć zdrowy związek - nie wystarczy. Dlatego moim zdaniem postaw sprawę jasno, nie warto marnować Twojego czasu i czasu tego chłopaka.
Też tak uważam
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 13:05   #16
musisz
Rozeznanie
 
Avatar musisz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 530
Dot.: dziwna relacja

Ojej, a dlaczego akurat od razu przekreślać chłopaka? Te różnice według mnie nie są wcale trudne do przeskoczenia.
Z moim TŻtem różnimy się wieloma rzeczami - nie mamy wspólnych zainteresowań: ja kocham góry, on morze, ja kocham czytać, on nie tyka książek, ja słucham różnorodnej muzyki, on tylko jednego typu elektronicznej. Ale bardzo dobrze nam się układa mimo tego. Da się? Da się, potrzebne jest uczucie
__________________
Zdam to prawko!
musisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 13:37   #17
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: dziwna relacja

Moim zdaniem odpuść. Bez sensu łapać pierwsze lepsze gacie tylko dlatego, że akurat podeszły.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 17:40   #18
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: dziwna relacja

autorka zdecydowała się na seks z nim, przyznała też że ją ten facet pociąga, a wy tak się przyczepiłyście do tego disco które lubi? a niech se lubi, nie muszą przecież słuchać wspólnie.
Tak pozatym nie ma między nimi ważnych różnic, żadnego mezaliansu by nie było.

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Też tak uważam
ważne przeszkody w byciu razem to np. różna wiara, może kolor skóry, kategoryczna niezgoda rodziców na związek z ową osobą, przepaść w edukacji- chociaż i to można pogodzić jak napisał ktoś wyżej, a nie pierdoły typu ''ja słucham techno a on disco, tyle nas różni że to nie ma szans się udać''.

Autorka jest z samego początku źle nastawiona do tego chłopaka mimo że on się jej zwyczajnie podoba, zamiast o sobie to myśli czy ją znajomi nie obśmieją że umawia się z facetem który lubi disco- i to jest główny powód dlaczego nie powinna się w to pchać. Niech jej znajomi urządzą casting na faceta idealnego
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 18:18   #19
ona003
Zadomowienie
 
Avatar ona003
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 364
Dot.: dziwna relacja

Myslę, że jednak skoro jak mówisz coś do siebie czujecie to daj mu szansę
Skoro jemu wasze rożnice nie przeszkadzają to może coś z tego będzie.
ona003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 09:42   #20
Jewels
Raczkowanie
 
Avatar Jewels
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 255
Dot.: dziwna relacja

Według mnie do końca sama nie wiesz czego chcesz, albo jeszcze nie dorosłaś do poważnego związku.
Z tego co piszesz to bardziej wstydzisz się jego sposobu bycia- mowy, muzyki jakiej słucha tak jakby interesowała Cię to co inni powiedzą a nie to co Ty chcesz.
Jeżeli tyle rzeczy jest przeszkadzających w nim to daj sobie spokój i nie rób nadziei jemu bo sama też nie będziesz się dobrze czuła w tym związku.
__________________
28/2015
38/2016
17/2017
15.11.2014

Jewels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 13:15   #21
wzaciasnymbucie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 93
Dot.: dziwna relacja

Cytat:
Napisane przez kamilek2607 Pokaż wiadomość
Znam osobiście małżeństwo, które jest bardzo szczęśliwe mimo upływu lat. Ona pani doktor pediatra, on "zwykły robol" bo elektryk.... Różnica niby diametralna, a jednak są zgraną parą. Patrząc z boku aż dziw bierze, że tworzą zgrany duet plus już dwoje dzieci (które pojawiły się po dłuższym okresie małżeństwa, więc nie było wpadki).
Jednak czytając wypowiedź autorki dochodzę do wniosku, że jej nie chodzi o zgranie w łóżku i domowym zaciszu, ze tak powiem, tylko jak ich ludzie będą postrzegać (Ty się go wstydzisz). Ona taka inteligentna, oczytana, a on taki ograniczony (takie disko polo słucha). Jeżeli będziesz kochała wreszcie, to też on będzie się starał Ciebie zadowolić, dotrzecie się z czasem, kompromisy istnieją. Być może z biegiem czasu będziecie mieli wspólne pasje. Autorko musisz się zastanowić czy chcesz mieć w domu kochającego mężczyznę, czy ogiera na pokaz dla znajomych. Ot tak po prostu moje zdanie.
Sama chciałam cos identycznego napisać. Kurde, czemu tak czesto przejmujemy sie tym co myslą i mówią o nas ludzie. Czy oni przeżyją za nas życie, czy umrą za nas ? Oceniaja nas chyba żeby nie mysleć ze sami są nieudacznikami, albo żeby podnieść swoją wartość ze oni są NIBY lepszymi ludźmi.

Cytat:
Napisane przez HealthOne Pokaż wiadomość
autorka zdecydowała się na seks z nim, przyznała też że ją ten facet pociąga, a wy tak się przyczepiłyście do tego disco które lubi? a niech se lubi, nie muszą przecież słuchać wspólnie.
Tak pozatym nie ma między nimi ważnych różnic, żadnego mezaliansu by nie było.

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------



ważne przeszkody w byciu razem to np. różna wiara, może kolor skóry, kategoryczna niezgoda rodziców na związek z ową osobą, przepaść w edukacji- chociaż i to można pogodzić jak napisał ktoś wyżej, a nie pierdoły typu ''ja słucham techno a on disco, tyle nas różni że to nie ma szans się udać''.

Autorka jest z samego początku źle nastawiona do tego chłopaka mimo że on się jej zwyczajnie podoba, zamiast o sobie to myśli czy ją znajomi nie obśmieją że umawia się z facetem który lubi disco- i to jest główny powód dlaczego nie powinna się w to pchać. Niech jej znajomi urządzą casting na faceta idealnego
Autorka napisała ze jest różnica intelektualna czyli pewnie tez przepaść w edukacji. To dosyć bliskie sobie zjawiska.
Ktoś słucha disco a ktoś np muzyki klasycznej to mozę być problem ale słuchawki mogą rozwiązac ten problem

Cytat:
Napisane przez Jewels Pokaż wiadomość
Według mnie do końca sama nie wiesz czego chcesz, albo jeszcze nie dorosłaś do poważnego związku.
Z tego co piszesz to bardziej wstydzisz się jego sposobu bycia- mowy, muzyki jakiej słucha tak jakby interesowała Cię to co inni powiedzą a nie to co Ty chcesz.
Jeżeli tyle rzeczy jest przeszkadzających w nim to daj sobie spokój i nie rób nadziei jemu bo sama też nie będziesz się dobrze czuła w tym związku.
Wiele rzeczy przeszkadza, ale wiele pociąga... no musisz dojrzec do tego żeby sie nie przejmować tym co mówią inni. Ale niektórzy nie dojrzewają do tego całe życie.

Kurde czemu nie próbować, moze sie okazać, ze jesteście sobie przeznaczeni. Nie jestesmy zmuszeni do tego żeby żyć z jedną osobą całe życie przecież. Będą fajerwerki - super, nie będzie - zerwiecie.
Bycie z facetem nie oznacza : robimy wszystko razem, nie widzimy świata poza sobą, my jesteśmy fajni bo lubimy najlepsze rzeczy na świecie, a kazdy inny jest beee. Do opery możesz iść z koleżanką. Jak sie z kimś spędza za duzo czasu to można zwariować

Jak sie nie uda to chociaż będziesz miała jakiś czas fajnego seksu
wzaciasnymbucie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 19:10   #22
kamilek2607
Raczkowanie
 
Avatar kamilek2607
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 54
Dot.: Odp: dziwna relacja

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;42948372]Jeżeli to prawda, to aż przykro że istnieją takie osoby [/QUOTE]

Powiem szczerze nie za bardzo rozumię tą wypowiedź. Bardzo proszę rozwiń swą myśl
kamilek2607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.