Problem z osiągnięciem orgazmu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-03, 13:23   #1
Abadon123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2

Problem z osiągnięciem orgazmu


Witam wszystkich piszę do Was bo prawdę mówiąc wstydzę się iść z tym do seksuologa. Ukończyłem 18 rok życia, jestem zdrowy, jedyny lek jaki przyjmuje to promolan ale to też dosyć rzadko, również się masturbuje ale odkąd mam dziewczynę to ograniczam to. Moim problemem jest to, że podczas stosunku z moją dziewczyną nie jestem w stanie dojść. Kochaliśmy się jakieś pięć razy i udało mi się dojść tylko za pierwszym. Mimo to, że bardzo mnie ona podnieca w momencie gdy się zbliża orgazm, nagle odchodzi. Z nią uprawiałem pierwszy raz seks. Najgorsze jest to, że ona ma poczucie winy tego, że nie jest mnie w stanie doprowadzić do "końca". Zastanawiałem się nad problemem tego i nie mam zielonego pojęcia co może być przyczyną. Napisałem chyba wszystkie ważne informację. Bardzo proszę o pomoc.
Abadon123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 14:42   #2
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Problem z osiągnięciem orgazmu

Cytat:
Napisane przez Abadon123 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich piszę do Was bo prawdę mówiąc wstydzę się iść z tym do seksuologa. Ukończyłem 18 rok życia, jestem zdrowy, jedyny lek jaki przyjmuje to promolan ale to też dosyć rzadko, również się masturbuje ale odkąd mam dziewczynę to ograniczam to. Moim problemem jest to, że podczas stosunku z moją dziewczyną nie jestem w stanie dojść. Kochaliśmy się jakieś pięć razy i udało mi się dojść tylko za pierwszym. Mimo to, że bardzo mnie ona podnieca w momencie gdy się zbliża orgazm, nagle odchodzi. Z nią uprawiałem pierwszy raz seks. Najgorsze jest to, że ona ma poczucie winy tego, że nie jest mnie w stanie doprowadzić do "końca". Zastanawiałem się nad problemem tego i nie mam zielonego pojęcia co może być przyczyną. Napisałem chyba wszystkie ważne informację. Bardzo proszę o pomoc.
Bierzesz Pramolan i pytasz dlaczego masz problemy z orgazmem? Zalecam przeczytać ulotkę leku, a potem porozmawiać z lekarzem o problemie, to żaden wstyd.
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 08:53   #3
Abadon123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: Problem z osiągnięciem orgazmu

Ale tak jak wspomniałem promolan biorę naprawdę rzadko. Prawdę mówiąc od momentu gdy z nią jestem tj, październik nie biorę tego.
Abadon123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 06:09   #4
Marderus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7
Dot.: Problem z osiągnięciem orgazmu

Chyba wszystkie lekcji antydespresyjne zawierają substancje wpływające na libido. U większości osób po czasie spada ono do bardzo niskiego poziomu. Poczytaj sobie w google.
Marderus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 19:58   #5
201703061106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 232
Dot.: Problem z osiągnięciem orgazmu

Kobiety w ogóle mogą nie dochodzić lub z trudem a facetom może nawet nie drygnąć- związane jest to z zaburzeniem w komunikacji - chwyt i zwrot neuroprzekaźników w mózgu niestety te wszystkie leki mają takie działanie - nawet sporadyczne ich łykanie
201703061106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-05 20:58:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.