John Frusciante - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-21, 22:10   #1
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka

John Frusciante


Zakładam ten watek po uprzednim przeszukaniu Forum .
John Frusciante to gitarzysta grupy Red Hot Chili Peppers (te wysokie chórki to też jego dzieło !!!). Urodził się on 5 Marca 1970 lub 1971r. (tu się źródła sprzeczają ), a wiec ma ok. 35 lat.
To prawdziwy Król Gitary. Nie wystarczy posłuchac go na płycie (choć i to budzi powdziw) - trzeba go zobaczyć na żywo! Gdy słania się na kolanach, grając wspaniałe na samym gryfie :taak:...
Śpiewa czyściutkim falsecikiem w zespole, a na swoich solowyh płytach: głębokim glosem. To naprawde godne uznania: taka skala głosu, szególnie u faceta .

Jako facet ma poczucie humoru i nutkę szaleństwa (co można zauważyć np.: na klipach , chodźby "Dani California"), ale z pewnością jest także dojrzały psychicznie i doświadczony, ponieważ dosięgnął slawy, a potem był na samym dnie. Popadł w bardzo poważne uzależnienie od narkotyków, był bezdomnym kloszardem na skraju wyczerpania. Na szczęscie wszystko skończyło się dobrze .
No a najważniejsze zostawiłam na koniec: URODA !!!
John nie ma typowej, klasycznej urody, dziięki której przez wszystkich byłby uważany za prystojnego. Jest nieco zbyt chudy, ma sztuczne zęby i złamany nos (wszystko skutek uzależnienia). Ale ma też w sobie coś, co nie pozwala o sobie zapomnieć ! Zresztą same zobaczycie na zdjęciach .
Mam nadzieję, że na tym DForum znajdzie się wiele fanek Johna i RHCP !
Pozdrowionka, Zapałka !
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 22:16   #2
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: John Frusciante

Kolejna porcja zdjec, teraz tez trochę grupowych, ale chyba tak dobrze go poznałyście, że nie będzie problemu z rozpoznawaniem ...
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 22:28   #3
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: John Frusciante

Dalsza część grupowych i nieco zdjeć z Czerwcowego koncertu w Pradze, na którym byłam . O tym, ze było super, chyba nie musze pisac :p??
P.S.: Osobom, którym do konca nie odpowiada funkowy i nieco szalony styl Red Hot'ów polecam płytę Johna własnie "Shadows Colide With People". Jest ona pełna pięknych, nastrojowych, rockowych ballad (w szczególności "Every Person" i "The Slaughter", choć każda jest godna uwagi ). Nie brakuje tam jednak ostrzejszych kawałków. Nie wspominając już o wspaniałej gitarze i boskim wokalu ...
P.P.S.: Kurczę, zdjątka z koncertu nie chcą się załadowac ... No trudno ;(.
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 22:42   #4
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: John Frusciante


ale trafiłaś!!!!
ja go UWIELBIAM po prostu!!!!!
boska jesteś!!!
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 22:49   #5
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: John Frusciante

No baaa !!! Wie się :p! Hehe !
Moja siostra twierdzi, ze zaczyna być o Johna zadrosna, bo moja obsejsa przyjmuje niebezpieczne wymiary, a i ona jest fanką Fru i to ona mnie jakby 'wprowadziła " .
Fajnie, że jest choc jedna Wizażanka podzielająca moją pasję . Mam nadzieję, że znajdzie się ich więcej . No i pochodzisz z Łodzi (ja tam się urodziłam i trochę wychowałam, jutro tam jade nota bene, a tak w ogóle to mieszkam w kole, niedaleko Konina ) - to już w ogóle bomba !
Buziaczki, Ola .
acha, mały Groszu, jueśli masz jakieś fajne zdjatka, to szybko dawaj !
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 09:04   #6
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: John Frusciante

Jest w nim coś interesującego, nie przeczę, choć wolę chyba Anthony'ego Ale nie o tym chciałam: oglądałam kiedyś apropos jakiegoś wywiady z Johnem, fragment innego wywiadu, kiedy on był jeszcze pogrążony w herze i to chyba w najgorszej fazie. Aż mi się płakać zachciało jak on wyglądał i co mówił. Autentycznie, a raczej nie jestem skora do współczucia komuś, kto absolutnie suwerennie podejmuje decyzje w swoim życiu. Redaktor zadał mu pytanie "Dlaczego bierze?". Dobrze, że się z tego otrząsnął.

Na prawdę wychodziłoby, że ma tylko 35 lat??
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 09:33   #7
Ancesia
Zadomowienie
 
Avatar Ancesia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 761
GG do Ancesia
Dot.: John Frusciante

Bardzo lubię Red Hotów, grają bardzo przyjemną muzyczkę.
Nigdy nie czytałam ich biografii więc to co piszecie dziewczyny jest dla mnie nowością.
John jest bardzo dobrym gitarzystą
I jak oglądam ich teledyski zawsze on sprawia że się uśmiecham.Niesamowicie pozytywny człowiek.
Nie będę narazie wypowiadac się o nim więcej, bo nie wiem o nim właściwie nic,zaciekawiłyscie mnie, idę poczytać o nim coś więcej.

P.S. Bardzo fajny wątek.
__________________




Studentka Budownictwa na PK.
Ancesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 11:44   #8
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: John Frusciante

Miło mi, że podoba się Wam mój wątek i że jest tutaj trochę maniaczek !
Podajcie mi swoje maile lub numery GG (znnaczy Ancesia swój numer GG ma w profilu, lae reszta nie), to będziemy się wymienialy fajnymi zdjęciami, mp3 , newsami związanymi z Frusciante i Red Hot Chili Peppers lub po prostu pogadac .
Mój nr. GG to: 3466606, a e-mai: zapalka@buziaczek.pl
Odezwijcie się !
Cheer!
A może pamiętasz coś więcej z tego ywwiadu lub gdzies go masz?
Jeśli tak, to podziel się tym z nami szybciutko !
Ancesiu!
U mnie Flea (basista) sprawia, że się uśmiecham, natomiast John sprawia, że odpływam !!!
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 13:26   #9
Ancesia
Zadomowienie
 
Avatar Ancesia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 761
GG do Ancesia
Dot.: John Frusciante

Jak wam sie podoba najnowsze dzieło Papryczek?
__________________




Studentka Budownictwa na PK.
Ancesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 14:59   #10
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: John Frusciante

Cytat:
Napisane przez zapalka
Cheer!
A może pamiętasz coś więcej z tego ywwiadu lub gdzies go masz?
Jeśli tak, to podziel się tym z nami szybciutko !
Niestety kompletnie nie pamiętam. To był chyba jakis program o Red Hotach, a jak wiadomo było ich dużo i zasadniczo to mógł być każdy. Gdybym sobie przypomniała-dam znać, ale na prawdę wątpię, bo to było jakiś czas temu
Pamiętam tylko, że John wyglądał bardzo źle, i tylko mu te oczy było widac na całej twarzy...i mówił dosyć bełkotliwie, m.in. że bierze, bo w ten sposób jakoś zachowuje swoją duszę w tym świecie. Zasmuciło mnie to, bo przykro to wyglądało, dobrze, że już się skończyło.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 12:49   #11
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: John Frusciante

Ancesiu!
"Stadium Arcadium" podoba mi się, nie powiem, nawet bardzo !!!
Niestety parę utworów nie chce mi się ściagnąć ...
Może któraś z Was ma tą plytke i migłaby mi pom.óc, przesyłając nagrabia?
Z tych utrowów, co przesłuchałam, najbardziej podobają mi się: "Charlie", "Snow (Hey Oh)" i "Torture me" .
Cheer!
Ja jestem osobą bardzo wrażliwą, więc dla mnie to tymm bardziej przykre ...
Ale happy end jest !!!
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 15:04   #12
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: John Frusciante

ja niestety znam go tylko z działalności w RHCP ale w sumie chyba juz czas poznać też solową kurcze, to sie nazywa mężczyzna ( mimo tych falsecików - uwielbiam je!)

a właśnie - na VH1 bedzie w ten weekend sobota/niedziela z RHCP
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 15:35   #13
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: John Frusciante

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl
a właśnie - na VH1 bedzie w ten weekend sobota/niedziela z RHCP
Cholerka, a ja nie mam kablówki. Ale już niedługo-rezygnuję z Neostrady na rzecz Chello+pełny pakiet kablówki -to tak na marginesie
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 16:25   #14
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: John Frusciante

Szczęście w niesczęściu- w Niedzielę wyjezdzam! Sobota będzie pełna pakowania i zamieszania, ale mimo wszystko dobrze wiedzieć .
Zmotywowałaś mnie tym, abym teraz naszykowała bieliznę i nie odkładała tego na potem :0.
No pewnie dissloved girl! Prawdziwy mężczyzna, a nie te ciepłe kluchy co teraz ...
A te falseciki wber pozorom nadają mu męskości !!!
No wiec co, ma ktos stadium Arcadium? Chciałabym go sobie przegrac przed wyjazdem...
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 20:24   #15
Ancesia
Zadomowienie
 
Avatar Ancesia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 761
GG do Ancesia
Dot.: John Frusciante

Ja mam Stadium Arkadium, wstyd się przyznać, ale ściągnięte z emula. Za każdym razem obiecuje sobie że zaczne kupować płyty bo wtedy stają się bardziej osobiste.

Narazie przesłuchuje głównie pierwszą płytkę, bardzo fajna, bardzo w stylu Papryczek, bardzo mi się podoba.

Zapałka, jak mi powiesz jak Ci to moge przesłać to powiedz, bo przesyłanie pojedynczo napewno zajmie wieki.
__________________




Studentka Budownictwa na PK.
Ancesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 21:33   #16
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: John Frusciante

Coż ja tez ściągałam z eMula, a jak wiadomo, eMule szwankuje :/...
Jak się okazało, mam już prawie wszystkie piosenki, brakuje mi tylko:
- C'mon girl
- Animal bar
- Make you feel better
Jak sama widzisz, to tylko trzy utwory, więc nie zajmie to długo, a ja się na komputerach nie zanm zupełnie .
Pliska, wejdź jutro na GG, będę raczej cały czas: ja, siosyttra lub tata .
Serdecznie dziękuję i pozzdrawiam, Ola.
P.s.: No có, jasne, żwe gdy się szanuje artystę powinno się kupowac oryginasły, ale u nas one są piekelnie drogiwe. Czasem jak ktos z mojej rodziny jedzie do stanów czy Kanady, to ku[puje tam płyty lub moja cioca nam przesyła :0. Bo tam sa naprawdę tanie, szczególniew niektórych sklepach. Mam na mysli oczywiście oryginały .
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 20:27   #17
scianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Dot.: John Frusciante

Ach, ten John
Dołączam się do uwielbień tego pana i reszty rhcp
scianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 00:38   #18
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: John Frusciante

Miałam wakacje, ale wakacji od Johna nie ma nigdy !!!
Widziałysciue nowy teledysk "Tell me baby"? Tam jest baaardzo dużo Johna ! Szczególnie jak się tak słodko wciska przed kamerę ...
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 10:24   #19
dream-digger
Raczkowanie
 
Avatar dream-digger
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 192
Dot.: John Frusciante

Wątek dla mnie !!
Uwielbiam Fru. Za muzykę głównie. Mam wszystkie jego solowe płyty i muszę przyznać, że rzadko kiedy zdarza się, żeby u jednego wokalisty była taka rozpiętość stylu. Dzień bez wysłuchania chociaż 1 jego piosenki jest dla mnie stracony Podziwiam go także jako człowieka ogólnie - nie każdy ma w sobie tyle samozaparcia, by wyjść z nałogu narkotykowego.

Chyba jestem jakimś szczególnym przypadkiem, bo zdecydowanie bardziej wole John'a solo niż z Red Hotami (co nie znaczy, że ich nie lubię)
__________________
pull me down again
and guide me into pain
...


dream-digger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-17, 13:32   #20
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: John Frusciante

Nie sądze, że to takie dziwne, bo jego solowe piosenki są naprawdę piękne .
Gratuluję takiej wspaniałej kolekcji ! Mamm nadzieję, że jakby coś, to służysz plikami ...Ostatnio ściągnęłam sobie świetny album "Curtains", a z płyty "Shadows Collide with People" odkryłam przecudowny utwór "Carvel". Jak ja mogłam wcześniej nie zwrócić na niego uwagi! Tutaj macie link do nagrania, gdzie John na jakimś koncercie wykonuje właśnie "Carvel" http://video.google.com/videoplay?do...0&q=Frusciante
Ostatnio oprócz zachwytów, przezyłam także szok. Zupełnie nieswiadoma niczego ściągnęłam piosenkę Frusciante pt.: "Come as you are". Rozanielona, puściałam ta piosenkę. Usłyszałam ładną, Johnowską gitarkę i... jakieś krzyki i jęki! Skapnęłam, się, że to piosenka z okresu nałogu Johna, tylko nie wiem, czy to z pierwszej płyty "Niandara LaDes and Usually Just A T-Shirt" czy z tej drugiej. Mam nadzieję, że Dream Digeer mi pomoże . Podczas odsłuchiwania tej piosenki czułam się całkiem normalnie, ale potem poczułam ogromny ból w sercu, miałam łzy w oczach i przez cały wieczór byłam roztrzęsiona... Nawet moja mama to zauważyła ... zaczęłam dziękowac Bogu, że ocalił takiego geniusza. Jeżeli chcecie sami posłuchać Johna z tego okresu, to jak będziecie odtwarzac, filmik, który Wam podałam, to tam z boku są też linki do innych filmików. Znajdziecie tam link do koncertu z Kentucky w 1997r.. Przewińcie początek, bo coś tam kamerzysta nawalił... Jak już tak "rzucam" linkami, to polecam tez piosenkę "The Past Recedes" z albumu Curtains z super teledyskiem, który pokazuje dzień z życia Johna .
DOBRA WIADOMOŚĆ !!!
Moi rodzice zgodzili się na moją naukę gry na gitarze ! Już ich prawie namówiłam na elektryczna, a jak dobrze pójdzie, to będę miała taką samą jak John, Stratocatera, którego mozecie podziwiać na zdjeciu i w teledysku "Tell me Baby" ! Oczywiście, jakiś niższy model, bo ten Johna to kosztuje 30 000 $ :p... Ja chciałabym American Standard . Czy ktoś z Was gra na gitarze?
DLA POPRAWIENIA HUMORU!!!
Poptrzcie, jakka jestem durna :p!
Jak wie chyba każdy fan RHCP, w super piosnce z super teledyskiem :p "Can't Stop" jest taki moment:
"Ten more reasons, that I need somebody new, just like you."
A ja, mądra Oleńka, przerbiłam to na:
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
I podsuwam pomysł, aby wsztskie fanki Johna miały takie coś w podpisie !
Na deser słodziutkie zdjęcie Janka z Antkiem . Na trzeciem zdjeciu zobaczycie jedno z wcieleń Johna, jakie lubię najbardziej . Tak własnie wygląda też w teledysku "The Past Recedes" . Drugim wcieleniem jest obecne, z ery "Stadium Arcadium" .
Acha, i zmieniam avatar. Chyba nie musze wyjaśniać na jaki ...
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 20:21   #21
dream-digger
Raczkowanie
 
Avatar dream-digger
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 192
Dot.: John Frusciante

"Come as you are"? Szczerze mówiąc nie znam tego... może po prostu ściągnęłaś cover Nirvany w wykonaniu Fru

Pierwsze płyty Johna są dla mnie... bardzo specyficzne. Nie powiem, czasami az się boję ich słuchać, zwłaszcza Smile from the streets you hold... Byc moye wlasnie przez te jeki, o ktorych piszesz. Niejednokrotnie zastanawialam sie, jakie on mial wizje podczas nagrywania tych plyt (pomine bardziej praktyczne rzeczy, np. jak dawal rade trzymac gitare w lapach ).

Btw. tez bardzo podoba mi sie Stratocaster Johna. Piekny model, zarowno kolory jak i wzor

(Chwilowo musze zawiesic te pisanine, bo niestety mi klawiatura swiruje zal tym wiekszy, ze to moj ulubionz temat)
__________________
pull me down again
and guide me into pain
...


dream-digger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 21:15   #22
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: John Frusciante

Ach, jestem w stanie uniesienia, bo przed chwilą widziałam "Tell me Baby" !
Och, och! Po raz drugi na duuużym ekranie . Na kompie nie widać, ze Fru w pewnych momentach zasłania cały ekran, a to jest baaardzo przyjemne !!!
Ech, no właśnie, dream, czyż ten Strat nie jest cudowny? A teraz mam go w Avatarku! I to z Johnem GRATIS !!! Mój będzie zwykły, nie taki Vintage jak jego, ale wystarczy trochę obdrapać tu i tam i po sprawie :p! Gdzies nawet wyczytałam, jakich kostek używa Fru, oczywiście w miarę mozliwości takie sobie sprawię .
Hej! Co z Waszymi opisami!
Acha, niezły ze mnie głuptasek, ale uprzedziłaś mnie, Digger, bowiem dzisiaj uświadomiłam sobie, że to kawałek Nirvany !
Najpierw pomyślałam, że tym bardzeij, iż jest to wwersja akustyczna, może był on do sciągnięcia na jego stronce, ale ni sądze, bo on raczej ni umieszcza tam swoich "heroinowych" nagrań, chce od tego uciec jak najdalej (i wcale się temu nie dziwię), wiec wychodziłoby, że to było albo na "NLD&UJAT-S" lub "SFTSYH" w formie coveru ewentualnie to nagranie live z jakiegoś koncertu.
A Wy, dziewczęta, jakie wcielenie Johna lubicie najbardziej ?
Obejrzałyście załączone przeze mnie pliki ? A moze któraś z Was umie zagrać na gitarze bądź innym instrumencie jakiś utwór Papryczek lub cudownego Johna ? Opisujcie ! Dream Digger!!!
Strasznie miło mi słyszeć, że temat założony przeze mnie jest czyimś ulubionym .
Całuję wakacyjnie,
Ola Frusciante .
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 22:01   #23
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: John Frusciante

Mniej więcej sześc lat temu zaczęła się moja fascynacja zespołem RHCP, teraz jest juz ona mniejsza, ale sentyment pozostał Miałam koszulki, wszystkie płyty, książki, prawdziwa mania. Bardzo podoba mi się styl gry Johna, jest rozpoznawalny, gitara pięknie "wibruje"- chyba najlepiej słychać to w solówce "Scar Tissue". Przedostatnia płyta nie wzbudziła we mnie entuzjazmu, najnowszej jeszcze nie słuchałam- moje ulubione to "Blood Sugar Sex Magik" i "Californication" a także "One Hot Minute"- ta ostatnia z Davem Navarro, chyba najmroczniejsza ze wszystkich, dźwięki bardzo gęste.
Wszystkich solowych projektów Johna nie znam, zaledwie kilka piosenek, ale tez mi sie podobały. Niestety, narkotyki poczyniły spore spustoszenie w mózgu Johna- wywiadów czasem nie da się słuchać- ma tzw. "zawiechy" :/.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 11:11   #24
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: John Frusciante

Dawno się nie odzywałam .
Chodzi Ci o obecne wywiady czy o wywiady podczas uzależnienia? Bo teraz to on raczej "zawiechów" ie ma, fakt, czasem przedłuża, mówiąc "You, know" i "yyyy", ale to racej problemy ze znalezieniem słownictwa albo się nie znam :p. John też mówi strasznie niewyraźnie (pewnie wina sztucznych zębów), ale to już inna sprawa . Na bodajże tym Forum: http://www.redhotchilipeppers.fora.p...0e925e82859daa które bardzo polecam, w dziale o Johnie albo Dodatki był link do jakiegoś chyba wywiadu, a już napewno do filmiku o życiu Johna podczas uzależnienia, Nie moge się zabrać, żeby to obejrzeć.... Ciekawa jestem tych "zawiechów". Ale z drugiej strony boję się, bo wiem, że będe przeżywać przez tydzień ... Acha, polecam tez stornę angielskojęzyczną, ale bardzo bogatą o samym Johnie. Prawdziwa gratka! http://www.invisible-movement.net/
Pozdraiwma, Ola .
P.S. Szkoda, że nie mogę dodać wam mojego filmiku z Pragi, bo jeszcze nie przegrałam na płyte, ale jak już przegram, to zaraz umieszczę ). Ale na You Tube znalazłam coś na pocieszneie ... Jakość fatalna, ale można poczuć atmosferę. Koncert oczywiście Pragowy :p. Na razie znalazłam tylko "Give it away", myślę, że z czasem wyszukam więcej . http://www.youtube.com/watch?v=6mCZg...ve%20it%20away
Supcio ! Udało mi się pomniejszyc zdjątka z Pragi, zaraz je dodam . Na stronie Invisible Movement, którą podałam, w dziale Gallery i poddziale bodajże live Photos, wyszukajci zdjeć z Pragi zrobionych przez Frujenny (znana na wszystkich Red Hotowskich Forach jako zagorzała fanka Fru , skad ja to znam :p?). Miała super miejsce, pod samą sceną i navykała duuuzo fajnych zdjęć Johnowi . Acha, dzisiaj z kumplekami oglądam Pragę .
P.P.S.: Juppi!!! Własnie doszła przesyłka z internetowego, rockowego szklepu, a tam... koszulka Stadium Arcadium, przypinka By the Way, naszywka Guns'n'Roses i Linkin Park !!!
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 11:27   #25
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: John Frusciante

JESTEM ZAŁAMANA!!!
John, zresztą jak każdy Red Hotowiec, podczas nagrywania "Stadium Arcadium" był zakochany. w jego sercu zamieszkała niejaka Emily, z którą jest już od ppnad roku, a na koncertach śpiewa cover pod jakże wszystko mowiącym tytułem ""For Emily, Wherever I May Find Her"!!! Zamieszczam zdjęcie jej i jego sprzed roku własnie. John jest super, ale kurcze, gustu to on nie ma :/... Jaka ta pani jest piekna . A jakie ma skapretki :p!!! Chyba trzeba ją zalogowac na Wizażu, zapewnimy jej metamorfozę . Mówię to bez krzty złośliwości. Jedyne pocieszenie jest takie, że jestem od niej ładniejsza :p! Mówię, Wam, jak się zaloguję na MySpace i wyśle do Johna maila, żeby mnie dodał do swoich przyjaciół, ujrzy moje zdjęcie i nick ("Tiny Dancer", kolejnyt cover, który często wykonuje, piekna piosenka, polecam . no i tytuł zgadza się ze mną idealnie, bo mam jedyne 154 cm. wzrostu i uwielbiam tańczyc) to jeszcze przeejrzy na oczy ! I będę Was, drogie wizażanki wpuszczała na wszystkie koncerty i dawała Wam niusy z pierwszej ręki !! Hehe!
Wcześniejsztymi dziewczynami Johna były: Milla Jovovich i niejaka Stella, córka projektanta okładki płyty "By the way".
P.S.: Ech, nie mogę załadowac ttego zdjecia dam wam link z tego Forum, gdzie znalazłam to zdjatko . Poczytajcie opniie . Ja spadłam z krzesła !!!
http://www.redhotchilipeppers.fora.p...er=asc&start=0
Inne zdjatka są też na innych stronach tego tematu: 9 i 10.
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!

Edytowane przez zapalka
Czas edycji: 2006-08-03 o 12:22
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 12:01   #26
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: John Frusciante

ja się keidyś zasłuchiwałam w ich muzyce Miałam tez płyte Johna... Hmm.. Teraz jakoś mi przeszło, nadal darzę ich sympatią, choć to już nie to co kiedyś
Pozdrawiam
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 22:58   #27
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: John Frusciante

Cytat:
Napisane przez zapalka
Wcześniejsztymi dziewczynami Johna były: Milla Jovovich i niejaka Stella, córka projektanta okładki płyty "By the way".
P.S.: Ech, nie mogę załadowac ttego zdjecia dam wam link z tego Forum, gdzie znalazłam to zdjatko . Poczytajcie opniie . Ja spadłam z krzesła !!!
http://www.redhotchilipeppers.fora.p...er=asc&start=0
Inne zdjatka są też na innych stronach tego tematu: 9 i 10.

Zapalka, prawdziwy z Ciebie Szpieg z Krainy Deszczowców! A w kim się teraz Anthony kocha?
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 22:05   #28
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: John Frusciante

Ech, ajk się pobędzie trochę na Red Hotowskich Forach na tematach o Johnie lub Anthonym to jest tam sporo tematów o podobnej treści zakładanych przez zazdrosne fanki (skąd ja to znam ??? Hehe XP!!!). Anthony zmienia dziewczyny jak rękawiczki, trudno się tym połapać . John jst trochę bardziej stały, nie mówiąc jjuż o Flei i Chadzie ... Wejdź na to Forum ,co podałam lub na Forum strony : www.erhcp.mocny.com
Na bank coś tam wyszpzerasz . Zaraz podziel się niusami !
Buziaczki dla wszystkich Red Hotek !!!
P.S.: A co Ty myślałaś, rzastin??? Od dzisiaj mówcie na mnie Don Pedro ... Hihi :p!!!
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 23:02   #29
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: John Frusciante

Ej, rzastin, nie odpowiedziałas mi apropos tych zaiechów . Tutaj kopiuję tekst mojego wczesneiejszego posta z tym pytaniem, jakbys nie mogła znależć .
'Chodzi Ci o obecne wywiady czy o wywiady podczas uzależnienia? Bo teraz to on raczej "zawiechów" ie ma, fakt, czasem przedłuża, mówiąc "You, know" i "yyyy", ale to racej problemy ze znalezieniem słownictwa albo się nie znam :p. John też mówi strasznie niewyraźnie (pewnie wina sztucznych zębów), ale to już inna sprawa ..."
A goólnie co tam u Was? Odkryłyście coś fajnego Johnowego, Red Hotowego lub ogólnie muzycznego? Ha obecnie przesłuchuję ietną ścieżkę dźwiękową do filmu "Chicago". Kocham "Black cell Tango" to "Pop, Six squish, aach, cicero Lipshitz " . POLECAM!!!
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 23:50   #30
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: John Frusciante

Cytat:
Napisane przez zapalka
Ej, rzastin, nie odpowiedziałas mi apropos tych zaiechów .
'Chodzi Ci o obecne wywiady czy o wywiady podczas uzależnienia? Bo teraz to on raczej "zawiechów" ie ma, fakt, czasem przedłuża, mówiąc "You, know" i "yyyy", ale to racej problemy ze znalezieniem słownictwa albo się nie znam :p. John też mówi strasznie niewyraźnie (pewnie wina sztucznych zębów), ale to już inna sprawa ..."
Oj, przepraszam
Podczas promocji jednej z jego solowych płyt /chyba tej ostatniej/ radiowa Trójka nadała z nim bardzo długi wywiad, podzielony na kilka programów. Nie wiem, czym było to spowodowane, ale momentami więcej było w jego wypowiedziach przerw, "yyyyy" i innych tego typu odgłosów, niż słów. Wywiadu słuchało się momentami fatalnie!
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.