Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-11, 16:46   #931
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Wstawiam porównanie na ręce. Myślę, że dobrze widać, że jeden wpada w róż a drugi jak dla mnie w koral ale z domieszką pomarańczowego
ten harlot ladny wlasnie taki pomaranczowo koralowy tylko kurcze strasznie mocny ze tak powiem

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;23181186]
chciałam jeszcze powiedzieć, że jak któraś lubi fioletowe cienie, to dziś mnie wena naszła i wypróbowałam royal z egipskiej kolekcji, piękny, nasycony fiolet, fajnie wygląda ze złotym cieniem (z innymi jeszcze nie próbowałam... ale siedzę w domu dziś, to może jeszcze coś poeksperymentuję )[/QUOTE]

Uwielbiam fioletowy kolor pokaz fotke jak wyglada ten kolorek jesli mozesz
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 18:58   #932
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
ten harlot ladny wlasnie taki pomaranczowo koralowy tylko kurcze strasznie mocny ze tak powiem

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------


Wiesz co ja jutro przeszukam moje próbki i popatrzę za innymi różami wpadającymi w koral jeśli chcesz.
Bo wydaje mi się, że miałam coś ładniejszego niż ten Harlot
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 19:43   #933
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Jesli bys mogla to bardzo prosze
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 16:51   #934
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny bardzo proszę o pomoc. Zastanawiam się nad zamówieniem próbek z meow jednak nie mam pojęcia w jakie kolory i poziomy jasności celować. Do tej pory miałam próbki z blusche: butterscotch toffee, brazilian, caramel coretto, englisch toffee, french vanila i z lucy: pale olive, cream, cream bisque. Wszystkie te kolory wybierałam sama i żaden nie okazał się dobry. Załączam zdjęcia - może coś doradzicie, bo ja już mam mętlik w głowie.
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 17:52   #935
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o pomoc. Zastanawiam się nad zamówieniem próbek z meow jednak nie mam pojęcia w jakie kolory i poziomy jasności celować. Do tej pory miałam próbki z blusche: butterscotch toffee, brazilian, caramel coretto, englisch toffee, french vanila i z lucy: pale olive, cream, cream bisque. Wszystkie te kolory wybierałam sama i żaden nie okazał się dobry. Załączam zdjęcia - może coś doradzicie, bo ja już mam mętlik w głowie.
celuj w 0-inquisitive . Wydaje mi się, że masz różowawą cerę... wiec może himalayan, sphynx, lub chausie?

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2010-11-19 o 17:54
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 18:22   #936
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

znalazłam sposób na róż hook up,
mieszam go z rozswietlaczem beige sparkle edm, tak poł na pól
efekt fajny, delikatny kolor i duże błysk
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 18:29   #937
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
celuj w 0-inquisitive . Wydaje mi się, że masz różowawą cerę... wiec może himalayan, sphynx, lub chausie?
Kurcze, a mi się zawsze wydawało, że mam żółtą. Na zdjęciach z koleżankami wszystkie mają różowe cery, a ja się zawsze odznaczałam właśnie tak na ciepło. Może zdjęcia przekłamują. Sama nie wiem.
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 18:36   #938
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Kurcze, a mi się zawsze wydawało, że mam żółtą. Na zdjęciach z koleżankami wszystkie mają różowe cery, a ja się zawsze odznaczałam właśnie tak na ciepło. Może zdjęcia przekłamują. Sama nie wiem.
zdjecia rzadko kiedy wiernie oddają kolor cery. W dziennym swietle w lustrze musisz ocenić jakie tony dominują jak uwazasz ze jesteś zolta to spróbuj angorę i abissynian najlepiej jakbys opisała co w powyzszych kolorach roznych firm bylo nie tak, to moze latwiej byloby ci cos poradzić
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 18:53   #939
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
zdjecia rzadko kiedy wiernie oddają kolor cery. W dziennym swietle w lustrze musisz ocenić jakie tony dominują jak uwazasz ze jesteś zolta to spróbuj angorę i abissynian najlepiej jakbys opisała co w powyzszych kolorach roznych firm bylo nie tak, to moze latwiej byloby ci cos poradzić
W większości tych kolorów wyglądam za różowo lub za brzoskwioniowo. Te najjaśniejsze jak butterstoch toffee czy french vanila były znowu strasznie blade i wyglądałam jak trup.
Mam jedno zdjęcie w caramel coretto - postaram się wrzucić za jakiś czas, może to coś pomoże.
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 19:00   #940
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
W większości tych kolorów wyglądam za różowo lub za brzoskwioniowo. Te najjaśniejsze jak butterstoch toffee czy french vanila były znowu strasznie blade i wyglądałam jak trup.
no widzisz, to juz droga eliminacji wiemy ze kiepski z ciebie warm i cool, wiec najprawdopodobniej bedziesz jakims złamanym żółcią beżykiem i do tego niezbyt jasnym no ale fotka w caramel coretto moze coś podpowiedzieć jeszcze
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 19:26   #941
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o pomoc. Zastanawiam się nad zamówieniem próbek z meow jednak nie mam pojęcia w jakie kolory i poziomy jasności celować. Do tej pory miałam próbki z blusche: butterscotch toffee, brazilian, caramel coretto, englisch toffee, french vanila i z lucy: pale olive, cream, cream bisque. Wszystkie te kolory wybierałam sama i żaden nie okazał się dobry. Załączam zdjęcia - może coś doradzicie, bo ja już mam mętlik w głowie.
A możesz powiedzieć, z jakiego powodu były niedopasowane? Lucy było za ciemne/jasne? Mam te same odcienie Lucy (oprócz cream bisque) i Blusche też mam jakieś, więc byłoby łatwiej się odnieść, gdybyś nakreśliła, co im "dolegało". Załączam swatche Meow w odcieniach o (inquisitive) i 1 (sleek) na mojej ręce (a zaznaczam, że Lucy dla mnie jest za ciemne). Jeśli chcesz, to jutro wstawię zdjęcie porównawcze Lucy i Meow w woreczkach lub na skórze - znasz Lucy, więc będzie Ci łatwiej porównać i ustalić, czy zerówki i jedynki Meow mogą być dla Ciebie odpowiednie.

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
celuj w 0-inquisitive . Wydaje mi się, że masz różowawą cerę... wiec może himalayan, sphynx, lub chausie?
Ciężko powiedzieć na podstawie zdjęć, ale ja nie widzę różu u fallen_apple i jednak odrzuciłabym inquisitive. Wydaje mi się, że chłodne (różowawe) odcienie bardzo łatwo by Cię Fallen_apple sprosiaczyły odcieniowo. Moje bardzo zawodne i subiektywne oko mówi o pójściu w bardziej w stronę neutralnych, złotawych, żółtawych, brzoskwiniowych niż różowych. Ale ja się nie znam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_5013 - MEOW 0 ii 1.jpg (40,1 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5729 MEOW Jedynki 2.jpg (29,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5717 MEOW 1 SLEEK Ab Kor Oci Sia.jpg (127,1 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5738 - MEOW 1 SLEEK Ang Man Chart Ben 2.jpg (64,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5745 MEOW SLEEK MIX.jpg (25,2 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez obiektywna
Czas edycji: 2010-12-06 o 21:40 Powód: Odtwarzanie forum
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 22:17   #942
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
no widzisz, to juz droga eliminacji wiemy ze kiepski z ciebie warm i cool, wiec najprawdopodobniej bedziesz jakims złamanym żółcią beżykiem i do tego niezbyt jasnym no ale fotka w caramel coretto moze coś podpowiedzieć jeszcze
Cytat:
Napisane przez obiektywna Pokaż wiadomość
A możesz powiedzieć, z jakiego powodu były niedopasowane? Lucy było za ciemne/jasne? Mam te same odcienie Lucy (oprócz cream bisque) i Blusche też mam jakieś, więc byłoby łatwiej się odnieść, gdybyś nakreśliła, co im "dolegało". Załączam swatche Meow w odcieniach o (inquisitive) i 1 (sleek) na mojej ręce (a zaznaczam, że Lucy dla mnie jest za ciemne). Jeśli chcesz, to jutro wstawię zdjęcie porównawcze Lucy i Meow w woreczkach lub na skórze - znasz Lucy, więc będzie Ci łatwiej porównać i ustalić, czy zerówki i jedynki Meow mogą być dla Ciebie odpowiednie.



Ciężko powiedzieć na podstawie zdjęć, ale ja nie widzę różu u fallen_apple i jednak odrzuciłabym inquisitive. Wydaje mi się, że chłodne (różowawe) odcienie bardzo łatwo by Cię Fallen_apple sprosiaczyły odcieniowo. Moje bardzo zawodne i subiektywne oko mówi o pójściu w bardziej w stronę neutralnych, złotawych, żółtawych, brzoskwiniowych niż różowych. Ale ja się nie znam
Lucy było za ciemne. Wszystkie 3 odcienie. W woreczku i na ręce nie wyglądały na takie ciemne. Nawet jak zrobiłam test paskowy to wydawało mi się, że może pale olive to mój kolor, ale niestety. Jak się cała pomalowałam to zupełnie nie mój odcień. Dziękuję za te swatche. Zaraz się poprzyglądam tym odcieniom.

Wstawiam fotkę z caramel coretto. 1 zdjęcie jest z lampą, drugie bez (trochę mniej wyraźne w związku z tym).
__________________
Spicy orange...

Edytowane przez fallen_apple
Czas edycji: 2010-11-19 o 22:20
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 03:52   #943
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Lucy było za ciemne. Wszystkie 3 odcienie. W woreczku i na ręce nie wyglądały na takie ciemne. Nawet jak zrobiłam test paskowy to wydawało mi się, że może pale olive to mój kolor, ale niestety. Jak się cała pomalowałam to zupełnie nie mój odcień. Dziękuję za te swatche. Zaraz się poprzyglądam tym odcieniom.

Wstawiam fotkę z caramel coretto. 1 zdjęcie jest z lampą, drugie bez (trochę mniej wyraźne w związku z tym).
Na tych zdjęciach z caramel coretto (bluschowe testy jeszcze przede mną, więc nie znam tego odcienia) twarz masz odrobinkę ciemniejszą i minimalnie brzoskwiniowo złotawą, a dekolt oliwkowy/żółtawy, na tych zdjęciach bez makijażu wydaje mi się, że cała jesteś oliwkowa/żółtawa właśnie. Może ktoś z lepszym okiem do ocen podkładowych się wypowie.

A ja w międzyczasie potajemnie w inkubatorze wyhodowałam hybrydę

Twoje ładne zdjęcie z doszytym niewydarzonym kawałkiem mnie. Ja stoję bokiem, Ty na wprost, więc kombinacja bardzo spójna
Chciałam tylko pokazać, że już od pierwszego dziś zdjęcia wydawałaś mi się zbliżona odcieniowo. Podtrzymuję więc, żebyś nie sięgała po chłodne (różowawe odcienie). Wiem, że na podstawie kilku zdjęć to może być tylko złudzenie, ale ja jednak dałabym sobie rzęsy uciąć, że żaden różowawy podkład nie będzie Ci pasował. Za to oliwkowe/żółte/ziemiste/neutralne...

Po mojej prawej (lewa strona zdjęcia) mam namaziane coś brzoskwiniowatego z EDM do dawnych testów i poza tym przepraszam, że Cię tak oszpeciłam

Próbowałaś Everyday Minerals? Ja się podkładuję EDM Linen albo Olive Fair (rzadziej) bez zachwytów ale z zadowoleniem na wystarczającym poziomie. Jednak mimo kilku wcześniejszych odkryć wciąż poszukuję ideału.

Nie twierdzę, że EDM to firma, którą powinnaś wybrać zamiast Meow (wręcz przeciwnie, sama chciałabym EDM zostawić na dobre ze względu na ich wypięte w naszą stronę pośladki, ale jakoś przyzwyczajenie i trudność w wybraniu odcienia w innej firmie biorą górę). Nie twierdzę też, że te dwa proponowane odcienie to ideał i że na pewno Tobie będą pasować... Ale po pierwsze te podkłady akurat mam w większych niż chuda próbka ilościach od ręki, więc bez problemu mogę przesłać Ci próbkową odsypkę do testów, a poza tym byłby to dobry punkt wyjścia, bo albo stwierdzisz, że któryś z nich jest nienajgorszy i warto w tym odcieniowym kierunku iść w trakcie dalszych poszukiwań, albo stwierdzisz, że oba są fatalne - wtedy ja uznam, że warto iść w kierunku sklepu i zakupić nową maszynę zwaną aparatem, bo stary już przekłamuje kolory
Tylko nie mam woreczków strunowych. Zastanawiam się, czy uda mi się je dostać na szybko w jakimś hipermarkecie (nie rozglądałam się nigdy) czy jednak zamówić w internecie?

Jeśli chodzi o Meow - na Twoim miejscu nie zamawiałabym 0 (inquisitive), być może nawet 1 będą dla Ciebie za jasne. Ja niestety 2 (frisky) nie znam za dobrze i nie wiem, czy jest duża przepaść między 1 a 2, ale w załącznikach zobaczysz, że np. w polecanym Ci przez Juliankę_7007 Abyssinianie 1 i 2 nie różnią się bardzo (akurat Abyssinian mam 0, 1 FF i 2 PP i rzeczywiście wszystkie są bardzo zbliżone)

Bengal jest różowawy, Angora i Manx żółte (dla mnie chyba za bardzo), Siamese wg opisu powinien być neutralny, ale w teście paskowym na szyi delikatnie mi trącił brzoskwinią, a może źle się przypatrzyłam. U mnie wybór padnie chyba na jeden z tych:
Abyssinian (yellow/beige) - chyba najbardziej wtapiający się
Ocicat (olive/beige) - ziemisty, za co niektórzy go nie lubią i za co jest u nich zdyskwalifikowany, u mnie może właśnie dzięki tej ziemistości całkiem udanie się wtapia. Nie robi mi na twarzy pomarańczy, brzoskwini ani świnki. Chyba po prostu pasuje mi taka przyciemniona mąka, szara i mdła, bez akcentów
Korat (golden/beige), Chartreux (peach/yellow), Siamese (neutral).

Im dłużej się przypatruje, tym coraz większy mętlik.

Zerknij na swatche* w załączniku. Ładne porównanie Manx Abbysinian, Chartreux, Korat i Ocicat.

Moim niekompetentnym zdaniem możesz spokojnie skreślić 0 i 3, a wybierać pomiędzy: Abyssinian 2, Ocicat 1, Korat 1, Siamese 1, Chartreux 1/2 i jeśli chcesz taki iście żółty przetestować, to Angora 2, Manx 2, i pewnie kilka innych, które ktoś może jeszcze doradzi.

Na razie na Meow wyprzedaży ani śladu, za to pojawiły się nowe świąteczne cienie (top secret ). W sprzedaży dopiero od 01 grudnia.

*Zdjęcia: drugie, trzecie i czwarte należą do Maggi i pochodzą z bloga Art & Beauty Through My Eyes

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hybryda.jpg (17,9 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Meow 0 1 2 3.jpg (38,7 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Meow 00 11 22 33.jpg (54,6 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Meow 000 111 222 333.jpg (49,0 KB, 95 załadowań)

Edytowane przez obiektywna
Czas edycji: 2010-12-06 o 21:48 Powód: Odtwarzanie forum
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 10:49   #944
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez obiektywna Pokaż wiadomość
Na tych zdjęciach z caramel coretto (bluschowe testy jeszcze przede mną, więc nie znam tego odcienia) twarz masz odrobinkę ciemniejszą i minimalnie brzoskwiniowo złotawą, a dekolt oliwkowy/żółtawy, na tych zdjęciach bez makijażu wydaje mi się, że cała jesteś oliwkowa/żółtawa właśnie. Może ktoś z lepszym okiem do ocen podkładowych się wypowie.

A ja w międzyczasie potajemnie w inkubatorze wyhodowałam hybrydę

Twoje ładne zdjęcie z doszytym niewydarzonym kawałkiem mnie. Ja stoję bokiem, Ty na wprost, więc kombinacja bardzo spójna
Chciałam tylko pokazać, że już od pierwszego dziś zdjęcia wydawałaś mi się zbliżona odcieniowo. Podtrzymuję więc, żebyś nie sięgała po chłodne (różowawe odcienie). Wiem, że na podstawie kilku zdjęć to może być tylko złudzenie, ale ja jednak dałabym sobie rzęsy uciąć, że żaden różowawy podkład nie będzie Ci pasował. Za to oliwkowe/żółte/ziemiste/neutralne...

Po mojej prawej (lewa strona zdjęcia) mam namaziane coś brzoskwiniowatego z EDM do dawnych testów i poza tym przepraszam, że Cię tak oszpeciłam

Próbowałaś Everyday Minerals? Ja się podkładuję EDM Linen albo Olive Fair (rzadziej) bez zachwytów ale z zadowoleniem na wystarczającym poziomie. Jednak mimo kilku wcześniejszych odkryć wciąż poszukuję ideału.

Nie twierdzę, że EDM to firma, którą powinnaś wybrać zamiast Meow (wręcz przeciwnie, sama chciałabym EDM zostawić na dobre ze względu na ich wypięte w naszą stronę pośladki, ale jakoś przyzwyczajenie i trudność w wybraniu odcienia w innej firmie biorą górę). Nie twierdzę też, że te dwa proponowane odcienie to ideał i że na pewno Tobie będą pasować... Ale po pierwsze te podkłady akurat mam w większych niż chuda próbka ilościach od ręki, więc bez problemu mogę przesłać Ci próbkową odsypkę do testów, a poza tym byłby to dobry punkt wyjścia, bo albo stwierdzisz, że któryś z nich jest nienajgorszy i warto w tym odcieniowym kierunku iść w trakcie dalszych poszukiwań, albo stwierdzisz, że oba są fatalne - wtedy ja uznam, że warto iść w kierunku sklepu i zakupić nową maszynę zwaną aparatem, bo stary już przekłamuje kolory
Tylko nie mam woreczków strunowych. Zastanawiam się, czy uda mi się je dostać na szybko w jakimś hipermarkecie (nie rozglądałam się nigdy) czy jednak zamówić w internecie?

Jeśli chodzi o Meow - na Twoim miejscu nie zamawiałabym 0 (inquisitive), być może nawet 1 będą dla Ciebie za jasne. Ja niestety 2 (frisky) nie znam za dobrze i nie wiem, czy jest duża przepaść między 1 a 2, ale w załącznikach zobaczysz, że np. w polecanym Ci przez Juliankę_7007 Abyssinianie 1 i 2 nie różnią się bardzo (akurat Abyssinian mam 0, 1 FF i 2 PP i rzeczywiście wszystkie są bardzo zbliżone)

Bengal jest różowawy, Angora i Manx żółte (dla mnie chyba za bardzo), Siamese wg opisu powinien być neutralny, ale w teście paskowym na szyi delikatnie mi trącił brzoskwinią, a może źle się przypatrzyłam. U mnie wybór padnie chyba na jeden z tych:
Abyssinian (yellow/beige) - chyba najbardziej wtapiający się
Ocicat (olive/beige) - ziemisty, za co niektórzy go nie lubią i za co jest u nich zdyskwalifikowany, u mnie może właśnie dzięki tej ziemistości całkiem udanie się wtapia. Nie robi mi na twarzy pomarańczy, brzoskwini ani świnki. Chyba po prostu pasuje mi taka przyciemniona mąka, szara i mdła, bez akcentów
Korat (golden/beige), Chartreux (peach/yellow), Siamese (neutral).

Im dłużej się przypatruje, tym coraz większy mętlik.

Zerknij na swatche* w załączniku. Ładne porównanie Manx Abbysinian, Chartreux, Korat i Ocicat.

Moim niekompetentnym zdaniem możesz spokojnie skreślić 0 i 3, a wybierać pomiędzy: Abyssinian 2, Ocicat 1, Korat 1, Siamese 1, Chartreux 1/2 i jeśli chcesz taki iście żółty przetestować, to Angora 2, Manx 2, i pewnie kilka innych, które ktoś może jeszcze doradzi.

Na razie na Meow wyprzedaży ani śladu, za to pojawiły się nowe świąteczne cienie (top secret ). W sprzedaży dopiero od 01 grudnia.

*Zdjęcia: drugie, trzecie i czwarte należą do Maggi i pochodzą z bloga Art & Beauty Through My Eyes

Nie no bardzo mi się podoba ta hybryda. Zdecydowanie mnie nią ujęłaś. Rzeczywiście na tych zdjęciach widać, że mamy podobne odcienie. Jak pojawia się ktoś podobny to jest łatwiej i zawsze można coś razem wykombinować.

Różowe odcienie do testów od początku odpadły. Nawet zamawiając próbki z blusche wzięłam z tonacji ciepłej, beżowej i neutralnej. I najgorzej wyglądalam w tym beżowym, bo jak świnka.

EDM nigdy nie używałam, bo kiedy postanowiłam, że przejdę na minerały to właśnie zaprzestali wysyłki do Polski, a ich ceny na polskiej stronie skutecznie mnie odstraszają. Już blusche, lucy czy meow wychodzą taniej z przesyłką z zagranicy.
Na pewno gdyby mi któryś z odcieni edm pasował to łatwiej by mi było szukać w innych firmach tak jak piszesz. Woreczki strunowe to chyba można kupić w papierniczych.

Dziękuję Ci bardzo, że tak się rozpisałaś. I to o 4 rano. Twoje opisy i porady bardzo mi pomogą i będę punktem wyjścia co by tu zamówić. Zabieram się za dokładne analizowanie tego co napisałaś.
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 11:15   #945
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

obiektywna... szacuneczek czapki z głów
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 11:17   #946
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Może ktoś się orientuje czy poziom 0 z Pixie jest jak 0 czy raczej 1 z Meow? Szukam czegoś podobnego do sinnie 0 ale bardziej żółtego, a mniej pomarańczowego.

Edytowane przez aKatia
Czas edycji: 2010-11-20 o 11:21
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 11:20   #947
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Fallen Apple , wszysko wskazuje ze 1 poziom powinien być ok. Caramel coretto faktycznie troszke przyciemnił ci buzie, tak jak obiektywna pisze. No i najlepiej z tonacji angora i abissynian, i pamietaj ze lepiej wziac do testów rozne poziomy w danej tonacji. Ileż to ja razy sobie plułam w brode ze mogłam wziac dwa poziomy jasności zamiast jednego
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 12:15   #948
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Fallen Apple , wszysko wskazuje ze 1 poziom powinien być ok. Caramel coretto faktycznie troszke przyciemnił ci buzie, tak jak obiektywna pisze. No i najlepiej z tonacji angora i abissynian, i pamietaj ze lepiej wziac do testów rozne poziomy w danej tonacji. Ileż to ja razy sobie plułam w brode ze mogłam wziac dwa poziomy jasności zamiast jednego
Właśnie zamówiłam sobie sample u Is. No i angorę, manxa wzięłam poziom 2 (napisane jest przy nich, że są jaśniejsze niż inne) i teraz się tak zastanawiam, że może 1 wziąć?
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 17:40   #949
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny ma ktoras te del sole?
http://www.meowcosmetics.com/delsolbronzer.htm
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 22:37   #950
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma ktoras te del sole?
http://www.meowcosmetics.com/delsolbronzer.htm
Mam ten pierwszy (corona). Mnie za bardzo wszystkie bronzery przyciemniają, ale dorzucałam wszystko co najjaśniejsze do zamówienia, żeby dobić do tańszoprzesyłkowych 20 próbek

Tej corony nawet nie otwierałam jeszcze. W wymiankowym widziałam, że masz strunowe frisky abyssinian FF, może miałabyś ochotę na małą wymianę...? Jeśli nie, to i tak jutro poglądowo wrzucę coroniaste swatche, może się przydadzą

Dość skromna ta meowkowa obniżka, ale jak każda - mile widziana Koszyki w dłoń.
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 12:44   #951
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

No mam na wymianke i zaraz jeszcze dopiesze lumiere jasne :/ a to jakbys mogla to zrob swatcha bo mi bardziej chodzilo o ten w srodku lub nawet ten ostatni bo cere mam sniada, ale chodzi mi w ogole co one robia to s jakies bronzery czy co ? i jak na skorze wygladaja
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 14:41   #952
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

któryś na pewno miałam i robiłam zdjęcia, trzeba poszukać na forum.

uwaga nazwa: Del Sol Glow Bronzers ->del sol rozświetlający bronzer.

"The effect is dazzling, and has no sparkle, so you'll never look glittery, just sun-kissed!"
czyli rozświetlają, bez efektu brokatu.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 15:05   #953
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

o dzieki z angielskiego jestem noga wiec dzieki
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 15:24   #954
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Zrobiłam zdjęcia, ale około 14 i nic na nich nie widać, ciemnościowe i niestety nie warte wklejania. Jutro spróbuję jeszcze raz.
Przeczesałam i odnośnie serii Del Sol Braworka pisała:
Cytat:
Napisane przez braworka
[2009-08-31, 20:48] mam Dle Sol Glow powders:
kolor środkowy sunspot -bardzo jasny złoty rozświetlacz/brązer.
za jasny dla mnie, daje taki delikatny złoty glow, nie brokat.
A TUTAJ są braworkowe swatche ("1 sunspot - meow" - to ten środkowy z serii Del Sol)
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 18:47   #955
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

obiektywna jesteś lepsza ode mnie, bo mi już nie chciało sie szukać.
ale to już ponad rok temu...
haha i co okazuje się ze nadal mam sampla
ksenka na 2 użycia starczy, wiec daj adres na prv.

no i przede wszystkim to złoty kolorek z metalicznym blaskiem.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 19:37   #956
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
W większości tych kolorów wyglądam za różowo lub za brzoskwioniowo. Te najjaśniejsze jak butterstoch toffee czy french vanila były znowu strasznie blade i wyglądałam jak trup.
Mam jedno zdjęcie w caramel coretto - postaram się wrzucić za jakiś czas, może to coś pomoże.
fallen_apple, myślę, że pownnaś wziąć pod uwagę jeszcze siamese, naprawdę
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 21:05   #957
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

W dniach 25.11 - 28.11 Meow będzie "zamknięte". Nie będą odpowiadać na wiadomości ani kompletować/wysyłać żadnych zamówień (można je jednak w tym czasie składać).
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 15:09   #958
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

a ten puder balansujacy mieliscie co on dokladnie ma robic? i dobry waszym zdaniem ten finishing ?? matujacy albo cos??

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2010-11-23 o 15:11
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 17:26   #959
biancaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

dziewczyny, byłam dzisiaj w naturze i się okazało, ze idealny dla mnie jest dream matte mousse 040 Fawn. Ma ktoś porównanie, który Meow byłby w takim kolorze? Myślałam o Koracie 1 albo 2 i czy ktoś ma porównanie korata 1 i 2 z Olive fair EDM?

Edytowane przez biancaa
Czas edycji: 2010-11-23 o 17:30
biancaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 18:43   #960
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez biancaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, byłam dzisiaj w naturze i się okazało, ze idealny dla mnie jest dream matte mousse 040 Fawn. Ma ktoś porównanie, który Meow byłby w takim kolorze? Myślałam o Koracie 1 albo 2 i czy ktoś ma porównanie korata 1 i 2 z Olive fair EDM?
Mam Korata 0 i 1 (2 niestety nie), EDM Olive Fair też. Jeśli znajdę chwilę, to porobię zdjęcia porównawcze.
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.