Takie spodnie dla niewysokiej i biodrzastej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 13:44   #1
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096

Takie spodnie dla niewysokiej i biodrzastej?


Hej, zazwyczaj sobie radzę sama, ale tym razem muszę poprosić o pomoc, bo nie będę obiektywna. Muszę sobie koniecznie kupić jakieś spodnie, bo nie mam w czym chodzić, ale planuję jeszcze schudnąć jakieś 4-5 kg - w związku z tym nie kupię np. wąskich rurek. Nie podobają mi się odpowiednie w takiej sytuacji spodnie typu alladynki. Czy sądzicie, że mając 163cm i 95cm w biodrach mogę nosić coś takiego: http://img.szafa.pl/ubrania/0/007308...brazowe-hm.jpg ?
Wiem, że nikt mi nie zabroni, ale nie chcę wyglądać komicznie. Mam figurę typowej klepsydry, niezbyt długie nogi. A może macie pomysły na jakiś inny krój, który dobrze będzie wyglądał teraz i za cztery kilo mniej?

Z góry Wam dziękuję
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 13:49   #2
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Takie spodnie dla niewysokiej i biodrzastej?

mysle ze takie spodnie moga dodatkowo podkreslac Twoje krztalty.

Sprobuj fason o prostych nogawkach od biodra
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 13:54   #3
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Takie spodnie dla niewysokiej i biodrzastej?

Tak, ale taki fason nie będzie tak uniwersalny, jeśli chodzi o chudnięcie - powinien mieć jednak dopasowaną górę (mam głównie... albo tylko spodnie z prostymi nogawkami).

Poza tym nie jestem pewna, czy nie chcę podkreślić kształtów - mam kobiecą sylwetkę i chyba dojrzałam do tego, żeby jej nie ukrywać

Edytowane przez szarri
Czas edycji: 2012-02-28 o 13:55
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 13:55   #4
Inessia
Zadomowienie
 
Avatar Inessia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 792
Dot.: Takie spodnie dla niewysokiej i biodrzastej?

Niestety tego typu spodnie pasują raczej na wysokie dziewczyny o wąskich biodrach (wręcz chłopięcych kształtach)
Inessia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 13:58   #5
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Takie spodnie dla niewysokiej i biodrzastej?

przymnial mi sie blog, dziewczyna ma kobiece krztalty i chetnie je podkresla, czesto nosi spodnie:

http://www.fashionbananas.com/
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 14:00   #6
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Takie spodnie dla niewysokiej i biodrzastej?

Ech, czyli szukać innych pomysłów? )) Dzięki, dziewczyny. A może macie jakieś konkretne idee?
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 14:16   #7
Inessia
Zadomowienie
 
Avatar Inessia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 792
Dot.: Takie spodnie dla niewysokiej i biodrzastej?

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Ech, czyli szukać innych pomysłów? )) Dzięki, dziewczyny. A może macie jakieś konkretne idee?
Wiesz, wydaje mi się, że przy niskim wzroście (ja sama mam 158cm rozm.s, czasami xs) te spodnie, które pokazałaś się nie sprawdzą, bo po pierwsze optycznie cię skrócą, a na biodrach bardzo poszerzą. Niestety w tym przypadku nie podkreśla to raczej kształtów (przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie mierząc tego typu spodnie i przeglądając się w lustrze).

Ciężko znaleźć spodnie, które nadają się na chudnięcie.
Może lepiej zainwestować w trochę za małe rurki jako motywację do schudnięcia?
Albo możesz zdecydować się na legginsy lub tregginsy. Te drugie to przecież prawie spodnie, całkiem elastyczne i dopasowujące się do sylwetki
Inessia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 14:25   #8
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Takie spodnie dla niewysokiej i biodrzastej?

Może ciemne (bez przetarć) spodnie o prostych nogawkach? Do tego szpilki, które wydłużą nogi.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 14:43   #9
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Takie spodnie dla niewysokiej i biodrzastej?

Cytat:
Napisane przez Inessia Pokaż wiadomość
Może lepiej zainwestować w trochę za małe rurki jako motywację do schudnięcia?
Albo możesz zdecydować się na legginsy lub tregginsy. Te drugie to przecież prawie spodnie, całkiem elastyczne i dopasowujące się do sylwetki
No właśnie legginsy i pochodne mnie nie przekonują... A za małych spodni motywujących mam już kilka par, w zasadzie w większość wchodzę, choć wyglądam jak baleron w nich, ale to nie o to chodzi... Chodzi o to, że ja TERAZ nie mam w czym chodzić )) Stare ze mnie spadają albo je już porozdawałam, żeby nie mieć w czym chodzić w razie przytycia (), a na te nowe rurki itp. jeszcze za wcześnie - a przy moim tempie odchudzania tych 5kg zajmie mi pewnie z 1,5-2 m-ce. Mam DWIE PARY spodni, w których mogę teraz gdzieś wyjść, żeby ich nie zgubić i żebym mogła siadać, w tym jedne jasnobeżowe ;3 i jedne dżinsy bootcuty ;3

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Może ciemne (bez przetarć) spodnie o prostych nogawkach? Do tego szpilki, które wydłużą nogi.
Nie chodzi mi o to, że chcę się zdecydowanie wyszczuplić optycznie, bo w sumie nie czuję wewnętrznej potrzeby, tylko o to, żeby nie kupować spodni, które będą na mnie dobrze wyglądały przez dłużej niż miesiąc ) W zasadzie jeśli nie schudnę, to nie będę strasznie rozpaczała - czuję się już nieźle ze swoją sylwetką, ale jeszcze o tych 4-5 kg powalczę.

Edytowane przez szarri
Czas edycji: 2012-02-28 o 14:45
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 14:49   #10
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 315
Dot.: Takie spodnie dla niewysokiej i biodrzastej?

Jeśli mogę się podpiąć pod temat, jestem podobnej postury może ciut wyższa ale biodra tak samo i mam pytanko czy takie spodnie byłyby ok? ja mam dosyć prostych nogawek...
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...OURED%2BCHINOS
aniakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 15:17   #11
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Takie spodnie dla niewysokiej i biodrzastej?

Cytat:
Napisane przez aniakf Pokaż wiadomość
Jeśli mogę się podpiąć pod temat, jestem podobnej postury może ciut wyższa ale biodra tak samo i mam pytanko czy takie spodnie byłyby ok? ja mam dosyć prostych nogawek...
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...OURED%2BCHINOS
Myślę,że tak i właśnie miałam zaproponować takie autorce,te są pokazane właśnie na szczupłej sylwetce i wyglądają super,a myślę,że bardziej dopasowane też będą ok,więc chyba jak najbardziej fason na schudniecie.BTW bardzo ładne spodnie.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 15:37   #12
Inessia
Zadomowienie
 
Avatar Inessia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 792
Dot.: Takie spodnie dla niewysokiej i biodrzastej?

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
No właśnie legginsy i pochodne mnie nie przekonują... A za małych spodni motywujących mam już kilka par, w zasadzie w większość wchodzę, choć wyglądam jak baleron w nich, ale to nie o to chodzi... Chodzi o to, że ja TERAZ nie mam w czym chodzić )) Stare ze mnie spadają albo je już porozdawałam, żeby nie mieć w czym chodzić w razie przytycia (), a na te nowe rurki itp. jeszcze za wcześnie - a przy moim tempie odchudzania tych 5kg zajmie mi pewnie z 1,5-2 m-ce. Mam DWIE PARY spodni, w których mogę teraz gdzieś wyjść, żeby ich nie zgubić i żebym mogła siadać, w tym jedne jasnobeżowe ;3 i jedne dżinsy bootcuty ;3
Spróbuj przymierzyć jakieś ładne tregginsy (z grubszego materiału, z kieszeniami etc.). Może się przekonasz

Albo poszukaj niedrogich spodni (o prostych nogawkach lub rurek), które będą dobre na Ciebie teraz. Na Twoim miejscu zajrzałabym do sh. Dużo pieniążków nie wydasz, więc nie będziesz odczuwała straty, gdy będą już na ciebie za duże.

Niedawno widziałam moją znajomą która z kolei ostatnio troszkę przytyła. Nie odłożyła jednak do szafy za ciasnych spodni tylko na wysokości paska(po bokach) rozcięła/wycięła część materiału i wszyła gumę Nie jest to może zbyt estetyczne, ale przy noszeniu dłuższych bluzek lub pasków nie rzuca się w oczy. Myślę, że mogłabyś coś takeigo wypróbować
Inessia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:12   #13
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Takie spodnie dla niewysokiej i biodrzastej?

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Hej, zazwyczaj sobie radzę sama, ale tym razem muszę poprosić o pomoc, bo nie będę obiektywna. Muszę sobie koniecznie kupić jakieś spodnie, bo nie mam w czym chodzić, ale planuję jeszcze schudnąć jakieś 4-5 kg - w związku z tym nie kupię np. wąskich rurek. Nie podobają mi się odpowiednie w takiej sytuacji spodnie typu alladynki. Czy sądzicie, że mając 163cm i 95cm w biodrach mogę nosić coś takiego: http://img.szafa.pl/ubrania/0/007308...brazowe-hm.jpg ?
Wiem, że nikt mi nie zabroni, ale nie chcę wyglądać komicznie. Mam figurę typowej klepsydry, niezbyt długie nogi. A może macie pomysły na jakiś inny krój, który dobrze będzie wyglądał teraz i za cztery kilo mniej?

Z góry Wam dziękuję
Ja mam 164 cm wzrostu i 96 cm w biodrach więc praktycznie tak samo jak Ty i najlepiej mi w spodniach o prostych ale wąstkich nogawkach ale bez przetarc, klasycznych.

A jak schudniesz te 4 lub 5 kg to i tak bedziesz musiala kupic nowe spodnie
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:15   #14
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Takie spodnie dla niewysokiej i biodrzastej?

a ja mam szerokie biodra i bardzo lubie takie spodnie

dla mnie ta gora wlasnie odwraca uwage od szerokich bioder... bo material sie marszczy itp

gorzej jak sa obcisniete spodnie dla mnie bo wtedy wszystko poobciskane jak baleron
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 21:10   #15
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Takie spodnie dla niewysokiej i biodrzastej?

mam podobną budowę i latem nosilam takie spodnie, ale do nich koniecznie obcasy i wcale nie wyglądałam źle i dobrze się w nich czułam. Wiec do obcasów jak najbardziej
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 10:44   #16
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Takie spodnie dla niewysokiej i biodrzastej?

Ja też mam takie spodnie tylko czarne sama jestem niska-155cm wzrostu i niestety nie najszczuplejsza-prawie63 kg i wyglądam w nich dobrze i czuje sie świetnie
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 18:47   #17
Lilla My22
Raczkowanie
 
Avatar Lilla My22
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 84
Dot.: Takie spodnie dla niewysokiej i biodrzastej?

też jestem biodrzasta i mam głównie takie spodnie w szafie :P do tego szpilki, platformy (obowiązkowo) duży naszyjnik i nikt nie patrzy na biodra
Lilla My22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.