grubasek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 42 Recenzentek testuje preparat Therm Line Forte. Zapraszamy do zapoznania się z ich mini-blogami oraz do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-11, 13:55   #31
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: grubasek

tez szybciej rano wstaje i bardzo mnie to cieszy)) ;]
waga w dół! i to jest najwazniejsze)

a mierzyłas sie dokladnie przed TL?
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 21:39   #32
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: grubasek

mierzyłam mierzyłam Ale zmiany centymetrowe opiszę w połowie suplementacji i na sam koniec ;p Taki olbrzym to i się za bardzo nie ma czym chwalić ;p;p
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 08:22   #33
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: grubasek

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
mierzyłam mierzyłam Ale zmiany centymetrowe opiszę w połowie suplementacji i na sam koniec ;p Taki olbrzym to i się za bardzo nie ma czym chwalić ;p;p
czemu? troszke wiary w siebie! gartuluje spadku.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597710 moje zmagania ZAPRASZAM
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 05:43   #34
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: grubasek

no i 1/4 testu za mną ;-) Na prędce napiszę co nieco
Zdaje się, że obietnice znawców były w pełni realne. Było coś tu mówione, że przez pierwsze dwa tygodnie może nie być efektu itp. Muszę się do tego ustosunkować :P W tym czasie waga spadała, ale w zasadzie tak jak przy normalnym odchudzaniu, po ok 11-13 dniach widzę, że spada szybciej Wiadomo, nie są to żądne 1kg/ dzień ale co dzień jakiś spadek odnotowuję Także jeśli tak ma być do końca testu......byłabym mega zadowolona
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 09:42   #35
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: grubasek

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
no i 1/4 testu za mną ;-) Na prędce napiszę co nieco
Zdaje się, że obietnice znawców były w pełni realne. Było coś tu mówione, że przez pierwsze dwa tygodnie może nie być efektu itp. Muszę się do tego ustosunkować :P W tym czasie waga spadała, ale w zasadzie tak jak przy normalnym odchudzaniu, po ok 11-13 dniach widzę, że spada szybciej Wiadomo, nie są to żądne 1kg/ dzień ale co dzień jakiś spadek odnotowuję Także jeśli tak ma być do końca testu......byłabym mega zadowolona
mam dokladnie takie same odczucia oby bylo tylko lepiej ;]
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 16:20   #36
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Cool Dot.: grubasek

Kolejny tydzień minął, no cóż, tylko się cieszyć ;p
Pożegnałam już dawno wagę trzycyfrową i powitałam dwu- ale się cieszę
Zapisując się do testu było 100kg, dziś - 95kg.
Czuję się coraz lepiej, wyglądam chyba też ;p Od początku odchudzania ( -wakacji ) pozbyłam się 25kg.
Oby mnie dobra passa nie opuściła
Mam nadzieję, że u Was również tak pozytywnie, w końcu wiosna!
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 20:43   #37
anullka1918
Raczkowanie
 
Avatar anullka1918
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: grubasek

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
Ponad tydzień minął.

Jak widzę jestem chyba jedną z mniej aktywnych i komentowanych recenzentek, no ale cóż...zawsze ktoś musi być na końcu podglądam Was regularnie.

Minął już ponad tydzień mojej suplementacji TH Forte, więc może napiszę, co mogę powiedzieć o nim po takim czasie zażywania:

Przede wszystkim jaką widzę różnicę- mam więcej siły do ćwiczeń, ostatnio byłam na bieżni równą godzinę, co nigdy mi się wcześniej nie zdarzyło..

Szybciej się najadam. Porcje są mniejsze, bo po kilku/ kilkunastu kęsach jestem najedzona

szybciej rano się budzę I tego trochę nie kumam :conf used: Jak nigdy caały tydzień budziłam się ok. 7 i nie chciało mi się już spać. Dziwne dość.

Waga nieco drgnęła w dół- oby ta tendencja spadkowa się utrzymała
Tak sobie czytam twojego bloga i myslalam ze tylko ja tak wczesnie wstaje od momentu kiedy biore TL co najśmieszniejsze kładę się spać ok 12-1 w nocy i po 7 na nogach i wyspana...Super ze waga już ci drgnęła ja odnotowałam równiutko o 2 cm w każdym miejscu który zmierzyłam
__________________
Testuje Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598112
anullka1918 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 11:46   #38
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: grubasek

Cytat:
Napisane przez anullka1918 Pokaż wiadomość
Tak sobie czytam twojego bloga i myslalam ze tylko ja tak wczesnie wstaje od momentu kiedy biore TL co najśmieszniejsze kładę się spać ok 12-1 w nocy i po 7 na nogach i wyspana...Super ze waga już ci drgnęła ja odnotowałam równiutko o 2 cm w każdym miejscu który zmierzyłam
tez tak mam i dlatego jak mam 1 dzien na milion wolny to dzien wczesniej nie biore 1 dawki TL zeby miec poczucie ze wykorzystalam dzien wolny i pospalam do 10 xD
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:38   #39
gotfrydka
Raczkowanie
 
Avatar gotfrydka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 95
GG do gotfrydka
Dot.: grubasek

nawet siewkiera nie wies zjak ja sie ciesze spotykajac taką osobę.w szedzie na forach widać " waże 68 kg jak schudnąc 10 kg bo jestem za gruba".. ja o 68 kg nawet nie smiem marzyć. Ważę 90-91 kg przy wzroscie 174, rozmiar 46.. mam ten problem ze diety stosuje od zawsze więc moj organizm coraz wolniej na nie reaguje co mnie starsznie zniechęca

ale ty mnie motywujesz będę zaglądać tu regularnie i bedę starać się ciebie prześcignąć w odchudzaniu ot taka motywacja bo lubię rywalizację

Edytowane przez gotfrydka
Czas edycji: 2012-04-10 o 10:39
gotfrydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 08:15   #40
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: grubasek

Witajcie!
Jak Wam idzie odchudzanie z TL ? Wiecie, podczytuję Wasze zmagania, ale jakoś nie umiem się dobrze połapać w tym forum...
Ciekawa jestem po ile udało się Wam już zrzucić?;-) Mi chyba jak na ten czas i ilość TL F to nawet dobrze... prawie 8 kg, zadowala mnie ten wynik..
Muszę tylko dodać, że przez cały czas brania TL Forte czuję się naprawdę dobrze pod każdym kontem, psychicznym, fizycznych, chce mi się ćwiczyć, jeść ładnie i w ogóle jestem zadowolona ))
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 09:39   #41
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: grubasek

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
Witajcie!
Jak Wam idzie odchudzanie z TL ? Wiecie, podczytuję Wasze zmagania, ale jakoś nie umiem się dobrze połapać w tym forum...
Ciekawa jestem po ile udało się Wam już zrzucić?;-) Mi chyba jak na ten czas i ilość TL F to nawet dobrze... prawie 8 kg, zadowala mnie ten wynik..
Muszę tylko dodać, że przez cały czas brania TL Forte czuję się naprawdę dobrze pod każdym kontem, psychicznym, fizycznych, chce mi się ćwiczyć, jeść ładnie i w ogóle jestem zadowolona ))


pięknie!

najważniejsze, ze są chęci i motywacja - a dopiero zaczynałyśmy.... czuje jakby to było wczoraj

zapraszam do mnie w wolnej chwili - link w podpisie dla ułatwienia

i ucz się poruszać na forum ucz, bo tu jest dużo fajnych ludzi do poznania!

pozdrawiam
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 08:51   #42
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: grubasek

Witajcie
Dziś napiszę coś więcej
Dziś czuję się szczęśliwsza....
Swoją walkę z kilogramami rozpoczęłam 23 lipca 2011 roku, w ubiegłe wakacje.
Wtedy na wadze było 120 kg
120 kg i łzy w oczach.
Zaczęłam rozpaczliwie szukać sposobów na schudnięcie, wpadł mi w ręcę Therm Line II i zaczęłam go brać.... Skłamałabym, gdybym powiedziała, że brałam go cały czas, bo nie..były przerwy, czasem dwa tygodnie, raz nawet dwa miesiące. Czasem nawet dietkowania były przerwy...
Zmieniłam swoje żywienia, nauczyłam się jeść zdrowo.
Zmieniłam aktywność.. zaczęłam chodzić na siłownię, basen, próbowałam biegać, kręcić hula hop ( czego do dziś nie umiem hh:P), robić brzuszki, kupiłam nawet najprawdziwszy rower :P
Dziś mogę z czystym sumieniem powiedzieć, żę....lubię ćwiczyć, lubię ruch. Po czym to stwierdzam? Lubię uczucie po ćwiczeniach....zmęczona, ale..usatysfakcjonowana, a gdy kilka dni nic nie robię, to....aż mnie nosi.
Potem doczytałam o tym teście Therm Line Forte. Pomyślałam " skoro chudłam na TL II, to może i tego spróbować?" No i jestem.....
Ale o czym chcę napisać..... zaczynając się odchudzać ważyłam 120kg. Przy moim wzroście to otyłość II stopnia..... ( górna granica, od 122 kg już otyłość kliniczna....).Przeszłam to, przeszłam otyłość II stopnia, potem I st.., a dziś?
Dziś mam nadwagę
Tak, pozbyłam się otyłości )))
Therm Line pomógł mi pozbyć się otyłości!
Pozwolę sobie na pokazanie zdjęć...
Dwa zdjęcia, jedno z wagą 115 kg ( nie miałam odwagi robićzdjęć ważąc 120 kg) i jedno z 92kg..

Fakt, nie mam tak ładnego brzucha jak na tym zdjęciu obecnym, bo jak widzicie mam uniesioną rękę, ale...chodzi mi o pokazanie różnicy, a ona jest obiektywna, bo na pierwszym zdjęciu przecież też mam podniesioną rękę.....
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 09:38   #43
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: grubasek

wow


ja jeszcze nie mam zdjęcia teraz po odchudzaniu

pięknie gratuluję


i prosze o głosy na mnie w konkursie therm line
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 10:00   #44
Mila Rejczella
Raczkowanie
 
Avatar Mila Rejczella
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn/Ryn
Wiadomości: 220
Dot.: grubasek

łał jestem w szoku.... super, gratulacje i dalszego zaparcia

Przy okazji proszę o klik w baner bo ludziska mnie doganiają plissss
__________________

Turbo
Fire
tydzień 18/20

Mój blog: http://milarejczella.blogspot.com

Mila Rejczella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 10:34   #45
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: grubasek

Siekierrra, zwykle nie włączamy się w wątki Recenzentek, ale tym razem robimy wyjątek.

Najserdeczniejsze gratulacje za ten wyczyn ! Nie masz pojęcia jak cieszą nas tego typu sygnały. Wiemy, że Therm Line jest skuteczny (potwierdziły to testy kliniczne Sinetrolu), ale dokonania takie jak Twoje utwierdzają nas w przekonaniu że warto pracować nad dalszym ulepszaniem preparatów wspomagających odchudzanie.

Pamietaj, aby nie odpuszczać aktywności fizycznej i właściwego odżywiania po zakończeniu suplementacji - to bardzo istotne.

Jeszcze raz gratulacje
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 10:38   #46
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: grubasek

Cytat:
Napisane przez Olimp Labs Pokaż wiadomość
Siekierrra, zwykle nie włączamy się w wątki Recenzentek, ale tym razem robimy wyjątek.

Najserdeczniejsze gratulacje za ten wyczyn ! Nie masz pojęcia jak cieszą nas tego typu sygnały. Wiemy, że Therm Line jest skuteczny (potwierdziły to testy kliniczne Sinetrolu), ale dokonania takie jak Twoje utwierdzają nas w przekonaniu że warto pracować nad dalszym ulepszaniem preparatów wspomagających odchudzanie.

Pamietaj, aby nie odpuszczać aktywności fizycznej i właściwego odżywiania po zakończeniu suplementacji - to bardzo istotne.

Jeszcze raz gratulacje
wow

och jak ja bym chciała takie odwiedziny eksperta

siekierrra widzisz! wszyscy Cię tu mocno wspieramy i jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

to cudowne i jesteś pięknym przykładem!

zapraszam niedługo do mnie - może sie odważę na wrzucenie zdjęcia, bo tez mam
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 19:16   #47
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Cool Dot.: grubasek

Cytat:
Napisane przez Olimp Labs Pokaż wiadomość
Siekierrra, zwykle nie włączamy się w wątki Recenzentek, ale tym razem robimy wyjątek.

Najserdeczniejsze gratulacje za ten wyczyn ! Nie masz pojęcia jak cieszą nas tego typu sygnały. Wiemy, że Therm Line jest skuteczny (potwierdziły to testy kliniczne Sinetrolu), ale dokonania takie jak Twoje utwierdzają nas w przekonaniu że warto pracować nad dalszym ulepszaniem preparatów wspomagających odchudzanie.

Pamietaj, aby nie odpuszczać aktywności fizycznej i właściwego odżywiania po zakończeniu suplementacji - to bardzo istotne.

Jeszcze raz gratulacje
Och, to dopiero motywacja Sam Expert napisał, pękam z dumy hehehe
Odwołując się do tego, co podkreśliłam w cytowanej wypowiedzi- wiem
Już dawno temu zdałam sobie sprawę, że odchudzanie to nie jest jakiś czas poświęcony na osiągnięcie wymarzonej wagi, a.... zmiana nawyków na całe życie
Myślę, że przez te miesiące, od lipca ubiegłego roku, nauczyłam się zdrowo jeść, ruszać się i co najważniejsze- lubię to.
Może wybiegam zbyt na przód, ale....wiem, że mi się uda. Bo tego chcę...
Może jak się odważę pokażę na dniach jeszcze jakieś zdjęcia...;-)

A teraz taka drobna informacja dla osób, które podczytują moje wypowiedzi i rozważają suplementację Therm Line: Można? Można.
Spróbujcie, a sami zobaczycie, że warto ;-)
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 07:50   #48
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: grubasek

Tu powstanie długaśny foto-wpis.
dużo chcę napisać, ale nie mam czasu!
Do później!


__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 20:17   #49
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Wink Dot.: grubasek

ok, jestem.
Dostałam ankietę do wypełnienia odnośnie naszego testu, więc naskrobię coś więcej. o ile w ogóle ktoś to czyta?
Ciężko mi tak naprawdę odnieść się do samego testu TL forte. Dlaczego? Swoje odchudzanie rozpoczęłam dokładnie 23lipca 2011 roku, gdy na wadze było 120 kg. A w oczach łzy.. Różnie mi się odchudzało od tamtego czasu, raz chudłam więcej, raz mniej. kombinowałam przeróżnie, także wpadł mi w ręce Therm Line II i zaczęłam go brać. Nie brałam go regularnie, bo bywały przerwy, czasem dwa tygodnie, raz dwa miesiące, pojedyncze dni.
Zmieniłam swoje żywienie i aktywność- tą zwiększyłam. Raczej jadałam zdrowo, na pewno mniej, lepiej, regularniej.
Zaczęłam ćwiczyć. Najpierw nieporadne kilka minut na siłowni, potem wszystko, co się dało ( oczywiście nie na raz.....testowałam...). Był i siłownia, i jakieś odchudzające kursy tańców, basen, domowe brzuszki itp. Na wiosnę zakupiłam dodatkowo rower.
Moje własne odchudzanie satysfakcjonowało mnie średnio i nagle wpadłam na stronę wizaz'a , a tam co? Szukają recenzentek. Pomyślałam, że i tak się nie dostanę, ale.....warto wysłać zgłoszenie. No i się dostałam
Do testu podeszłam dość poważnie, choć nie traktowałam go jako jakiejś wyroczni, od której zależne miałoby być moje być albo nie być

TL forte przyjmowałam tak jak było wskazane: 2 kapsułki pół godziny przed śniadaniem i 2 pół godz. przed obiadem.
Co mogę powiedzieć o ostatnich tygodniach.... Sama nie wiem hihi, ale po kolei:
-regularne jedzenie ( oczywiście biorąc pod uwagę fakt studiowania i pracowania) nie jest mi obce
- jadałam mniejsze porcje i nie chodziłam głodna
- nie męczyłam się tak jak wcześniej przy ćwiczeniach
- nie chodziłam ciągle ospała i zmęczona ( w końcu!)
- budziłam się wcześniej niż zazwyczaj

Nie wiem, co jeszcze napisać..... Ogólnie czułam się BARDZO dobrze, nie miałam żadnych problemów z żołądkiem, krążeniem itp- w zupełności dobre samopoczucie ;-)
Ile schudłam? No właśnie ile? Nie pamiętam ile ważyłam zgłaszając się do testu Waga oscylowała w okolicach setki... straszne, co? A było jeszcze więcej Dziś ważę 90 kg, zaraz podam zmieniające się wymiary: ( było/ jest)

talia: 90 / 85cm
piersi: 108 / 103cm
brzuch: 112 / 102 cm
biodra: 122/ 116 cm

różnica w wyglądzie jest mniej więcej taka jak w załączonym zdjęciu. Najbardziej mnie cieszy, że nie mam już tego wałeczka pod stanikiem na plecach..heh...

Przygoda z testowaniem TL forte dobiega końca...co dalej? Mam do zrzucenia jeszcze CO NAJMNIEJ 15 kg. Pozbyłam się otyłości, pozbędę się jeszcze nadwagi. Chciałabym kontynuować suplementację Therm Line, ale nie wiem tak szczerze czy będzie mnie na to stać ( choć w sumie nie jest drogi).

Czy mogę polecić z czystym sumieniem TL forte? TAK!
Drodzy czytający moje wypociny, warto zainwestować w ten środek. Macie udowodnione i na testach klinicznych i na naszych "żywych " przykładach, że są efekty.
Nie czekajcie aż utyjecie do takiego stopnia jak ja.
Chyba nigdy sobie nie wybaczę, że tak się zapuściłam.. cieszę się, że istnieją takie środki jak TL. Dają nadzieję na chudsze jutro.
Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop5.jpg (57,6 KB, 230 załadowań)
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.

Edytowane przez siekierrra
Czas edycji: 2012-04-24 o 20:19 Powód: nie wgral sie caly kolor czcionki, nie ważne ;p
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 12:21   #50
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: grubasek

stending owejszynnnn ! ! !
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 18:02   #51
briocha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: grubasek

dołączam się do gratulacji bo jest czego gratulować też sobie zakupiłam TL FORTE i od 2 dni stosuję się do zaleceń na ulotce tzn. łykam 2 tabsy przed śniadaniem (oczywiście wszystko dietetyczne = węglowodany mój wróg) i 2 przed ćwiczeniami korzystam sobie z tych filmików z programu 8 tygodni, tylko będę starała się ćwiczyć codziennie, bo w sumie do lata już całkiem blisko. Mam nadzieję zrzucić jakieś 15 kg bo na dzień dzisiejszy moja waga twierdzi, że jest mnie 85 kg i to właśnie chcę zmienić i ten sposób ze zrobieniem sobie zdjęć przed i pomyśle że faktycznie mobilizuje oraz sprawia, że moimi wynikami też będę chciała się pochwalić.
briocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 07:18   #52
dorrotka86
Raczkowanie
 
Avatar dorrotka86
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: grubasek

brawo, brawo!!!!!!!!!!! świetnie sobie poradziłaś! gratuluję!!!! tak trzymaj!
(na mnie TL w ogóle nie zadziałało )
dorrotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 17:10   #53
RAIFA
Raczkowanie
 
Avatar RAIFA
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: grubasek

Wydaje mi się, że ogólnie jakoś daję radę, ale czasem....sobie pofolguję

I wtedy proszę mnie pogonić na dobre tory tak o : , i tak : , jeszcze może tak : i o ostateczności tak :
[/B][/QUOTE]

Ale się uśmiałam Fajnie piszesz! Czytam dalej. A 20 kg..fiu fiu...nie lada wyczyn!!


Doczytałam. SZCZERE GRATULACJE!! Najzdrowiej jest chudnąć powoli. Jak utrzymasz obecne postanowienia spadniesz dalej. Różnica na zdjęciach jest mega wielka. PIĘKNIE!
__________________
Myślenie o sukcesie to już połowa sukcesu

Edytowane przez RAIFA
Czas edycji: 2012-04-28 o 17:16
RAIFA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 18:23   #54
aanemone
Raczkowanie
 
Avatar aanemone
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 160
GG do aanemone
Dot.: grubasek

o kurcze, gratuluję!(:

ja tutaj też walczę, niestety nie udało mi się dostać do programu recenzentek wiec na własną rękę próbuję działać. Też czuję różnicę ale jeszcze daleeka droga. Sukcesy tutaj naprawdę motywują (:
__________________
'and if the sky falls, mark my words, we'll catch mocking bird' <gwiżdże melodyjnie>

aanemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 19:58   #55
natalor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 349
Dot.: grubasek

A ja patrzę i raz widzę tatuaż na prawej łopatce a na zdjęciu obok na lewej. Ale to pewnie z wrażenia
natalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 23:44   #56
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: grubasek

Cytat:
Napisane przez natalor Pokaż wiadomość
A ja patrzę i raz widzę tatuaż na prawej łopatce a na zdjęciu obok na lewej. Ale to pewnie z wrażenia
bo jedno zdjęcie jest zrobione w lustrze


Dziękuję za wszystkie miłe słowa
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 07:16   #57
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: grubasek

uprzejmie donoszę, że weekend majówkowy odbył się bez szaleństw, dieta nadal jest, ćwiczenia również obecne! Waga wynagradza- spadła poniżej 90 kg.
Aż ciężko mi samej uwierzyć, że to już 30 kg zrzucone!
Jeszcze 14 i chyba zjem nogę ze szczęścia
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 08:33   #58
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: grubasek

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
uprzejmie donoszę, że weekend majówkowy odbył się bez szaleństw, dieta nadal jest, ćwiczenia również obecne! Waga wynagradza- spadła poniżej 90 kg.
Aż ciężko mi samej uwierzyć, że to już 30 kg zrzucone!
Jeszcze 14 i chyba zjem nogę ze szczęścia
szkoda nogi


ja w weekend delikatnie poszalałam, ale nie jest źle

już wczoraj pobiegałam i troszkę spaliłam


nadal mocno trzymam za Ciebie kciuki!!!! i wierzę, że z taką determinacją i siłą uda się zrzucić jeszcze te 14kg
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:19   #59
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: grubasek

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! !!!!
Dostałam info- zaproszenie na sesję!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa!!!
Jadę!
Nie ma bata- jadę!
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 17:02   #60
Aiesha
Rozeznanie
 
Avatar Aiesha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: gdzieś na południu :)
Wiadomości: 643
Dot.: grubasek

dziewczyno GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!! !!

cudowny wynik

zazdroszczę ładnego brzuszka... kurcze, ja mam 176 i aktualnie ok 82kg ale mój brzuch jest beeeeeeeeeeee

jeszcze raz gratuluję
__________________
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...fce24df1d1.png

wzrost 176cm
start: 92
kolejne podejście: cel 1: "85"
cel 2: 83
cel 3: 79
do wakacji
cel 4: ...
Aiesha jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.