Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 07:39   #1
zaneta z Frankfurtu
Raczkowanie
 
Avatar zaneta z Frankfurtu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 188
GG do zaneta z Frankfurtu

Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE


Temat dla dziewczyn z Niemiec

Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki i jakie mamy doswiadczenia co polecacie a co nie ....

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Wiec tak ... ja kupuje ciuchy w tych sklepach
Leo's Jeans
Esprit
s.Oliver
H&M
New Yorker
Pimkie
Orsay
i wiele wiele innych.
Lubie te sklepy i lubie ubrania dobrej jakosci .. czesto natrafiam na super okazje.
aa jeszcze duzo zamawiam w Otto.
zaneta z Frankfurtu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 10:15   #2
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Ja kupuje w Esprit. Czesto jezdze do Outletu gdzie moge kupic sporo taniej. Oprocz tego s.Oliver ale to rzadziej. Spodnie kupuje G-star, tez w Outlecie

Wedug mnie H&M to nie jest dobra jakosc Podobnie jak Only itp.
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 11:09   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

myslalam ze temat dotyczy sklepow internetowych a tu tak ogolnie mowa.

No to ja ogolenie tez mowie. Cichy kupuje w nie markowych firmach. Ukochana przez wielu zara to dla mnie szmaty, za malo dobrej jakosc za ta kase inaczej jest z H&M i C&A tak zadko trafia sie szmata. Kupilam ze 2 rzeczy w Orsay, raz w Pimkim, NY, uwielbiam Kik za ceny i w brew temu co inny mowia za jakosc. Kupuje tez w Aldi Süd, w Strauss tez co nie co kupilam. raz w Promod, ale tam znacznie wiecej szmat niz w Zara.

Poza tym Bon Prix, Happy-Size, Neckermann, tchibo itp
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 11:28   #4
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

A tak ogolnie o zakupach to ostatnio znalazlam na FB odnosnik do ksiegarni wysylkowej niemieckiej gdzie sa polskie ksiazki Ino drogo jest troszke.
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 11:34   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

A zapomnialam dodac gdzie kupuje kosmetyki.

Typowe drogerie Rossmann, jak jestem w miescie to wejde do Dm, poza tym zdarzylo mi sie kupowac w Douglas i Galeriach czy Karstadt bo tam jest sklep Yves Rocher.
Poza tym www.ccbparis.de, ebay.de, Aldi Süd jestem zachwycona co poniektorymi ichnimi kosmetykami i te ceny... ;o), a od ok roku wrocilam do zakupow w Avon, tylko teraz nie ma sklepu online, wiec kupuje przez konsultantke, a co juz wycofane a mam ochote to szukam na ebayu
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 11:41   #6
EvaBS
Raczkowanie
 
Avatar EvaBS
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 214
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Cytat:
Napisane przez zaneta z Frankfurtu Pokaż wiadomość
Temat dla dziewczyn z Niemiec

Wiec tak ... ja kupuje ciuchy w tych sklepach
Leo's Jeans
Esprit
s.Oliver
H&M
New Yorker
Pimkie
Orsay
i wiele wiele innych.
Lubie te sklepy i lubie ubrania dobrej jakosci .. czesto natrafiam na super okazje.
aa jeszcze duzo zamawiam w Otto.

Jak mieszkałam w DE to bardzo lubiłam Leo's brakuje mi go w Polsce
Najchętniej kupowałam w:
S. Oliver, H&M, C&A, Xanaka, Buffallo - obuwie, Humanic, i na ebay.de, jeszcze lubiłam outlet tylko nazwy już nie pamiętam.
Nawet mogłam sobie pozwolić na Hugo Boss
jak mi brakuje tych sklepów, w Polsce Humanic, C&A jest dużo skromniejszy...
__________________
Praca (też ją kocham)
Studia (naprawdę lubię to co studiuję)
Perfumoholizm (ah te perfumy...)
Zwierzątka duże i małe

EvaBS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 18:36   #7
daaria85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A zapomnialam dodac gdzie kupuje kosmetyki.

Typowe drogerie Rossmann, jak jestem w miescie to wejde do Dm, poza tym zdarzylo mi sie kupowac w Douglas i Galeriach czy Karstadt bo tam jest sklep Yves Rocher.
Poza tym www.ccbparis.de, ebay.de, Aldi Süd jestem zachwycona co poniektorymi ichnimi kosmetykami i te ceny... ;o), a od ok roku wrocilam do zakupow w Avon, tylko teraz nie ma sklepu online, wiec kupuje przez konsultantke, a co juz wycofane a mam ochote to szukam na ebayu

Czesc dziewczyny ja kupuje w Tom Taylor,New Yorker ma dobry bielizne na "kazde" okazje.Kosmetyki Yves Rocher ale nzamawiam przez internet albo poczte bo sa lepsze promocje i niezle prezenty,fajnie to zrobili bo nie musisz karta placic tylko dostaniesz rachunek do domku jezeli zamawiasz poczta to masz 3mies czasu na zaplacenie (czasem kozystam jak mi sie wszystko skonczy).
Buty kupuje e Tango i Goerz a czasami w Zalando.de
daaria85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 19:46   #8
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 999
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Ja najczesciej kupuje w Zarze, uwielbiam ich kroje i bardzo kobiece sukienki. Czasem robie zakupy w innych, np H&M, C&A, Vero Moda, Pimkie, Karstadt. Buty kupuje w bardzo wielu sklepach, nie mam ulubionego. Od drozszych po tanie w zaleznosci do czego maja byc. Jak do prowadzenia samochodu to im tansze tym lepiej, a jak do pracy to stawiam na elegancje.

A sportowe t-shirty i spodnie na fitness kupuje w sklepikach "no name", gdzie dostane zestaw za 10 euro .

W internecie nie kupuje ciuchow. Kosmetykow wlasciwie tez nie, chociaz jest kilka wyjatkow, np. czesto zdarza mi sie zamowic na Douglas Online, ale to dlatego, ze glupio mi wchodzic do mojego Douglasa po kilka razy w tygodniu, tym bardziej, ze panie mnie juz znaja i tylko sie usmiechaja na moj widok.
Zamowilam ze 2 razy kosmetyki na kosmetik-kosmo.de i raz na zoeva.de, ale srednio bylam zadowolona, wiec wiecej nie zamowie. No i na amerykanskim ebayu sprowadzalam sobie z USA kilka kosmetykow, ktorych w Europie nie ma.

Aa no i poza Douglasem (tam najczesciej) kosmetyki kupuje oczywiscie tez w DM, Mueller (chociaz w mojej okolicy go nie ma, ale jest w Niedersachsen), Rossmann, Schlecker, Kaufhof, Karstadt. Jak jakies mydlo, dezodorant czy szampon to tez w zwyklych sieciowkach Aldi, Netto, Rewe, Penny, itp.

Edytowane przez MdM
Czas edycji: 2011-03-25 o 19:59
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 19:06   #9
poprostuEmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Hessen
Wiadomości: 28
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Ja potwierdze kolezanki powyzej.
Ciuszki;
Zara, H&M, C&A, NY, Madonna, Olny you, pimkie, orsay, i ogolnie wszystkie inne ktore mijam idac pasazem
Kosmetyki tez klasyka
Dm, Rossman, Karstadt, Rewe, Douglas (polecam maslo do ciala kokosowe w sloiczku ok 4 euro)
Jeszcze mam pytanko do was kobitki, wiecie moze gdzie jest (czy jest) w De Primark? kurcze, szukalam ale bez skutku...
Pozdrawiam
__________________
Jeżeli kochasz
daj temu wolność...
poprostuEmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 19:10   #10
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 999
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Cytat:
Napisane przez poprostuEmi Pokaż wiadomość
Jeszcze mam pytanko do was kobitki, wiecie moze gdzie jest (czy jest) w De Primark? kurcze, szukalam ale bez skutku...
jest we Frankfurcie w NWZ, a poza tym w Gelsenkirchen i w Bremen .

http://www.primark.eu/

Edytowane przez MdM
Czas edycji: 2011-03-26 o 19:13
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 18:22   #11
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Cytat:
Napisane przez daaria85 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ja kupuje w Tom Taylor,New Yorker ma dobry bielizne na "kazde" okazje.Kosmetyki Yves Rocher ale nzamawiam przez internet albo poczte bo sa lepsze promocje i niezle prezenty,fajnie to zrobili bo nie musisz karta placic tylko dostaniesz rachunek do domku jezeli zamawiasz poczta to masz 3mies czasu na zaplacenie (czasem kozystam jak mi sie wszystko skonczy).
Buty kupuje e Tango i Goerz a czasami w Zalando.de
Jak masz karte stalego klienta to ci przysylaja karki ze znizka i tam tez masz prezenty gratis, wiec u mnie nie ma znaczenie czy zamawiam online czy kupuje w sklepie. Chodz nie, wroc, jest znacznie . Jak zamawiam online, to nie mam punktow na karte nabijanych.

Cytat:
Napisane przez EvaBS Pokaż wiadomość
Jak mieszkałam w DE to bardzo lubiłam Leo's brakuje mi go w Polsce
Najchętniej kupowałam w:
S. Oliver, H&M, C&A, Xanaka, Buffallo - obuwie, Humanic, i na ebay.de, jeszcze lubiłam outlet tylko nazwy już nie pamiętam.
Nawet mogłam sobie pozwolić na Hugo Boss
jak mi brakuje tych sklepów, w Polsce Humanic, C&A jest dużo skromniejszy...
Ale Humanic jest w PL. Ja sie przed tym sklepem bronilam, bo moje wymarzone oficetki kosztowaly 150€ i niestety bedac w Pl w Opolu w Karolince weszlam do tego sklepu. Wczesniej go nie znalam, wiec weszlam obejrzec co i jak i wyszlam z oficerkami za 500zl. Cena ta sama co i tutaj w euro, wiec nic nie zaoszczedzilam. A potem szlag mnie trafial bo jak n astala chlodna jesien i azczelam je nosic okazalo sie ze ich skorzane buty sa z nie impregnowanej skory. Myslalam ze mnie szlag trafi. Pol tysiaka dalam za buty i wystarczy ze 2 krople spadna i oczywiscie juz wsiakaja w buty. Obiecalam sobie ze juz wiecej markowych butow nie kupie, bo wszystkie te najdorzsze i markowe jakie posiadam sa z nieimpregnowanej skory. Ok moge sobie ze impregnanten spryskac, ale nawet on nie pomorze jak zacznie porzadnie padac, a przeciez butow na miescie sciagac nie bede i na bosaka jak zimno chodzic. Ostatnio bedac w Pl maz chcialam buty i najwygodniejsze i najdrozsze ( niestety) znelezlismy w Humanic. jako ze to ja mu mialam stawiac te buty( nie wiem czemu skoro kasa wspolne ;o) ) to kazalam mu kupic te drozsze bo lepsze jakosciowo. Dokupilismy impregnant bo innego wyjscia nie ma. Zapytalam sie tez sprzedawczyni czy buty sa z impregnowanej skory bo 300zl piechota nie chodzi, a skoro moje za 500zl nie byly to mysle ze i za 300zl nie beda i dowiedzialam sie ze ich wszystkie buty sa z nieimpregnowanej skory i przyzanm sie ale polityki firmy nie rozumiem. Sprzedaja niezbyt tanie obuwie, a skora nie zaimpregnowana jest ;o(

Poza tym wiele moich butow to Made in Deichmann i nawet te taniutkie za 20€ maja impregnowana skore, nie musze sie bac ze nagle zacznie padac deszcz ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 20:43   #12
poprostuEmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Hessen
Wiadomości: 28
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Dziekuje ci bardzo MdM
Teraz sie wybiore i przekonam czy tam sa serio takie Och i Ach rzeczy xDD
buziaki dla wszystkich zakupoholiczek
__________________
Jeżeli kochasz
daj temu wolność...
poprostuEmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 21:10   #13
zaneta z Frankfurtu
Raczkowanie
 
Avatar zaneta z Frankfurtu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 188
GG do zaneta z Frankfurtu
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Ja dzis bylam na Zailu - bylam prawie w kazdmy sklepie ale kupilam tylko kosmetyki.
zaneta z Frankfurtu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 21:15   #14
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 999
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Cytat:
Napisane przez zaneta z Frankfurtu Pokaż wiadomość
Ja dzis bylam na Zailu - bylam prawie w kazdmy sklepie ale kupilam tylko kosmetyki.
uwielbiam Zeilowego Douglasa jest taaaki duzy, a panie taakie mile poza tym pan jest tak duzo i czesto sie zmieniaja, ze nie zapamietuja klientow
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 09:21   #15
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

zapomnialam jeszcze dopisac kilka sklepow w ktorych co jakis czas robie zakupy, a kupuje moje mydelka. jedno to zhenobya.de , a drugie to pflegeseifen.de . Aleppo od zhenobya juz wczoraj przyszlo. jak ja kocham zapach jak otworze paczke. trudno mam specyficzny nos i lubie ten ziolowy smrodek ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 09:24   #16
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 999
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
zapomnialam jeszcze dopisac kilka sklepow w ktorych co jakis czas robie zakupy, a kupuje moje mydelka. jedno to zhenobya.de , a drugie to pflegeseifen.de . Aleppo od zhenobya juz wczoraj przyszlo. jak ja kocham zapach jak otworze paczke. trudno mam specyficzny nos i lubie ten ziolowy smrodek ;o)
Ooo przejrze sobie ich oferty

A czy ktoras z Was kupowala cos na lush.de? Bo generalnie slysze o ich produktach nie tylko na wizazu,ale tez youtube i kolezanki z pracy kupily ostatnio, a przez internet to nawet powachac nie mozna tego, co sie kupuje...
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 11:00   #17
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Chyba nie bede oryginalna jak napisze,ze ciuchy przewaznie kupuje w :
-zarze
-h&m

Od czasu do czasu w :
-tk maxx
-only/vero moda
-promod
-orsay
-new yorker
-c&a
-peek&cloppenburg
-mango
-gina tricot
-esprit ...

Kosmetyki przewaznie w :
-dm
-rossmann
-douglas
-perfumerie Becker
-galeria Kaufhof

Wiecej grzechow nie pamietam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 14:41   #18
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Ooo przejrze sobie ich oferty

A czy ktoras z Was kupowala cos na lush.de? Bo generalnie slysze o ich produktach nie tylko na wizazu,ale tez youtube i kolezanki z pracy kupily ostatnio, a przez internet to nawet powachac nie mozna tego, co sie kupuje...

Ja mam sklap w miescie wiec online nie kupowalam. Kilka razy tam bylam, raz zrobilam zakupy dla szwagierki i smarowidlo do ust dla mnie wzielam. Ja nie moge z tymi kosmetykami. Bardzo sa perfumowane, az smierdzi w sklepie. Nie mozna sie wwachac co jak pachnie, wychodzilam stamtad szybciej niz weszlam i to z bolem glowy. To co wyprobowalam tez nie bylo, dla mnie oczywiscie, jakims super duper. Dla mnie za droga przyjemnosc i za mocne zapachy.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 20:07   #19
zaneta z Frankfurtu
Raczkowanie
 
Avatar zaneta z Frankfurtu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 188
GG do zaneta z Frankfurtu
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Moje sklepy
Only
Zara
Duglas
Buffalo
LTB
zaneta z Frankfurtu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 16:06   #20
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Witam was

Ja zazwyczaj kupuje w taily wejil, hm ale nie powiem, KIK jest swietny, za swoje ceny. Moze jakosc nie pierwsa klasa, czemu sie nie dziwie skoro bluzki mozna za 2 euro kupic, ale jednak nie robią sie jakies tam szmaty po praniu, przynajmniej u mnie tez zalezy w jakiej wodzie sie pierze, temp, etc

Jesli chodzi o kosmetyki to standard rossman, DM

Teraz bede zamawiac u konsultantki z avonu, bo ceny jak w polsce, tylko przelicznik na euro 4,10 , to jest okazja cos kupic skoro euro jest po 4, to 10 groszy w tą czy w tą na jednym to mało A za przesylkę tu nic sie nie placi super sprawa. Jakby ktoras z was chciala katalog to pisac- dam namiary na dziewczyne to wam wysle BEZPLATNIE. Buzka
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 19:14   #21
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Ale jak zamawisz u konsultantki, to wiadomo ze nie bedziesz placila. przyniesie ci za darmo do domu ;o) A jak bedziesz zamawiac u konsultantki na ebayu to i owszem zaplacisz koszty przesylki.

Dla mnie Kik ma dobra jakosc. Moje rzeczy z Kik maja sie swietnie, ale ja tez nie biore byle czego, zawsze obmacuje material, w kazdym sklepie, bo i w drogich sie buble zdarzaja.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 19:47   #22
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

no tak, nie przyniesie do domu, bo ona jest w Polsce i bedzie mi tu, do niemiec wysylac oczywiscie o ile cos zamowie, ale katalogi miec bede .

Ja tak samo, często jestem przeczulona na punkcie materialu bo niektore są naprawde okropnie sztuczne, a po praniu to juz tylko mlodszemu dziecku oddac :P
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 15:26   #23
jhsat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Maintal/Frankfurt am Main
Wiadomości: 18
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Gdzie kupujecie BUTY w Deutschland????
jhsat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 17:49   #24
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Ja najczesciej w Deichmann, ale zdarzylo mi sie kupic w C&A, Realu, Aldi Süd, Reno i oczywiscie przez net.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 15:33   #25
Moniqnrw
Raczkowanie
 
Avatar Moniqnrw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 181
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

wiecie co mi tutaj strasznie brakuje w de? polskiego sklepu ccc ....jak jestesmy w polsce to oczywiscie zaraz lece na zakupy do ccc i wychodze z 10 parami butow:P uwazam ze buty maja tanie a mimo tego dobre
tutaj w De to kupuje raczej w Deichmann choc generalnie gdzie popadnie jak sie spodobaja kosmetyki najchetniej w dm perfumy w douglas a ciuszki to tez roznie-w kazdym badz razie nie lubie zary,h&m itd ale tylko dlatego ze jako osobie przy ciele jest mi ciezko cos tam dla siebie znalezc
__________________
..I przeprowadzil sie czlowiek z Metrpolii na wies....
A mialo byc tak pieknie...
Moniqnrw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 08:33   #26
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Moniq ale H&M ma serie dla puszystych pan. ja nosze rozmiar 44 co wielu dziwi. jestem wysoka i ponoc nie wygladam na ta rozmiarowke. W H&M zdarzylo mi sie ostatnio kupic spodnie z serii dla wiekszych pan. 44 lezy jak nalezy do tegop byly na przecenie po 10€

http://www.hm.com/de/product/98959?article=98959-A

tylko na mnie jakos nie podoba mi sie jak nogawki sa na dole sciegniete, wiec tych sznurkow nie sciagam.
zato narzekam na Pimki i troche na Orsay bo tam rozmiarowka do 42 i jak na gore cos znajde jeszcze tak dol z nieuciagliwego materialu... przymierzalam kiedys spodnie i byly ciut ciasnawe, ale 44 nie maja. To samo Vero Moda, rok temu lniane spodnie o 1-2cm za ciasne i wygladalam jak presswurst. W NY poki co kupuje t-sherty, za dolami jeszcze nie patrzylam wiec nie wiem ale oni tez tylko do 42 rozmiaru sa, wiec ja bardziej znajduje sie w H&M bo wiele ich serii ma wieksze rozmiary i dla ciezarnych moge sobie cos kupic( rok temu dluga sukienke odcinana pod biustem kazdy dziwi sie ze to dla ciezarnych bo nie wyglada) i na mode dla wiekszych pan od 44 moge zajrzec. zawsze cos zanajde. za to w C&A troche sie nie odnajduje i chodze tam zadko. Jest u mnie bardzo duzy sklep i taka zagubiona sie tam czuje. Zara ogolem to na ta jakosc to mi za droga, chodz nie przecze czasami znajdzie sie cos porzadniejszego, ale jak ja mam wydac za dluga spodnice 69-89€ to wole isc do H&M i zaplacic gora 25€, a i eleganckie marynatki to mozna dostac gdzie indziej taniej i to samo Mango. Za dluga spodnice czy sukienke z polyestru mam dac 70-120€? jeszcze na glowe nie upadlam ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 11:59   #27
Moniqnrw
Raczkowanie
 
Avatar Moniqnrw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 181
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

a wiec nosimy ten sam rozmiar ja takze nie naleze do malych osob rzecz w tym ze poki nosilam rozmiar 40-42 czulam sie ok ale po tym jak nagle przytylam (i nie moge tego zrzucic!!!) zle sie czuje tak jakos nie potrafie sie odnalezc .
ja takze mam jedne spodnie od h&m w rozmiarze 44 ale jakos rzadko je nosze nie wiem po co je wogule kupilam
za to w vero moda czesto kupuje ciuchy bo maja w rozmiarze xl fakt ze czesto wydaje wiecej niz bym chciala ale coz-jesli potrzebuje to innego wyjscia nie widze
__________________
..I przeprowadzil sie czlowiek z Metrpolii na wies....
A mialo byc tak pieknie...
Moniqnrw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 12:52   #28
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Ale to ich xl to nie jest wlasnie 42? Bo ja przymierzalam, ale spodnie i byly normalnie rozmiary i 42 bylo ciutke za male, a wiekszego rozmiaru nie bylo, sprawdzalam i to we wszystkich kolorach jakie byly wtedy dostepne. W NY i Pimkim i takze Orsayu xl to wlasnie u nich 42.

Ile masz wzrostu? Ja 178cm i po mnie wogole nie widac ze nosze rozmiar 44. W biodrach mam 114cm, w tali 90cm a w biuscie 105 wiec zmieszcze sie czasami w 42 u gory.
Mimo ze w biuscie mam mniej niz w biodrach to mam szerokie ramiona i nie ma w razenie ze biodra sa szersze od ramion. niestety mam mala talie wiec raczej tworzy moja figura litere H a nie X i powiem ci ze owszem, przypadlo by sie miec te 5 kg mniej, zawsze nogi maja mniej do dziwigania, bo przeca dobijam do 80kg. Mialam operacje zylakow, wiec zawsze lepiej jak nogi mniej nosic musza, ale ogolem to ja siebe taka akceptuje, wczesniej bylam zakompleksiona, niedojadalam zeby tylko byc chuda jak modelki, bo ci niektorzy dogryzali, zwlaszcza dziewczyny w liceum. Teraz juz wiem dlaczego dogryzali ;o) I teraz jakos mi to wisi, a i nie dogryzaja. Jestem tez w innym wieku i mysle ze to tez spowodowalo ze zaakceptowalam siebie. Jak stuknela mi 30-tka to bylam najszczesliwasza kobieta na ziemi hihihi. Nareszcie moge robic co chce, byc chuda, byc gruba i nikomu nic do tego. zaakcpeotwalam siebie taka jaka jestem, bo jak przyjzalam sie mojej mamie i innym kobieta to ja dziekuje za takie zycie. Nie chce obudzic sie ktoregos dnia majac 50 lat na kartku i jeczec jaka to ja nieszczesliwa, bo mlodosc sie konczy bo zmarszczki sie pojawily, bo figura juz nie ta i jedna noga w grobie sie juz jest ;o( i nie przesadzam, jak slysze to " jak to wyglada", "jak ja wygladam" "co ludzie powiedza" to smieje sie do rozpuku z w tym wieku mozna byc tak glupim, kiedys bym sie wkurzala, a teraz smieje sie z tych ludzi bo ianczej nawet sie nie da. A ja niestety taka pesymistka bylam i wyzbylam sie tego. I chodz figura juz nie taka jedrna( mnie wlazi najbardziej w brzuch i w uda od srodka) to przeciez odpowiednim ubiorem idzie zrobic z siebie modelke ;o) Mnie blizej do 40-tki sie robi, wiec krotkich bluzek nosic juz nie bede, bo uwazam takie cos to dla 15-tki sie nadaje, a nie dla kobiety dojrzalej, ktora powinna klase pokazac. Owszem , nie bede ubierac sie jak moja mama, ubieram sie tak samo jak uieralam sie wieku 20 lat z paroma odchyleniami, bo i skusze sie na cos, czego wtedy bym nie zalozyla( np dlugie spodnice do zimie, wtedy nosilam tylko mini, a teraz nosze tylko maxi, nosze podkolanowki antyzylakowe, wiec nie chce zeby bylo widac gdzie te antyseksowne rzeczy sie koncza), ale uwazam ze nosic ubranie gdzie zamiast zakryc bielizne to ona jest wystawiona na swiatlo dzienne to juz nie jest super seksi, tylko dowodzi o braku klasy, ale poza tym luzik. Kiedys nie nosilam Modeschmuck,a teraz obieszam sie ta sztuczna blacha hehehehe i czuje sie taka kobieca. Kiedys mialam jedna torbe i buty w jednym kolorze, a teraz... wlasnie kupilam kolejne baleriny i w Tchibo w promocji dojrzalam kolejne, a ile ja juz w domu mam, od zoltych , poprzez czerwone, niebieskie, granatowe, turkusowe, po szare itp. jeszcze tych lila z Tchibo mi brakuje hihihihi i oczywiscie do kazdego koloru butow -torebka w pasujacym kolorze i paskiem nie pogardze ;o) Moj chlop to sie juz za glowe lapie, bo powoli nie ma placu na te moje dodatki. Aaaaa szalikow i apaszek tez mi sie troche nazbieralo ;o)

Moniq gdzie ty mieszkasz? Moze bys mnie kiedys w Düsseldorfie odwiedziala i pojdziemy razem na polowanie? ja mysle ze sie nie masz co dolowac. Najwazniejsze sa proporcje figury. jesli ich nie ma, to trzeba to ciuchem podmodelowac ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 13:25   #29
Moniqnrw
Raczkowanie
 
Avatar Moniqnrw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 181
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

o fak zabilas mnie tym tekstem
ja podziwiam kobiety ktore maja tu czy tam troche za duzo i nie przeszkadza im to ja nie umiem zaakceptowac ze zrobilam sie okragla...wiem wiem jestem zakompleksiona i to na maksa ale nic na to nie poradze-poprostu taka jestem
ja mieszkam niedaleko Mönchengladbach wiec mow gdzie i kiedy sie spotykamy-ja mam czas zawsze jak to na bezrobotnych przystalo a taki wyskok w towarzystwie na schopping dobrze mi zrobi bo juz mi sufit na glowe spada z tej samotnosci
a odnosnie wzrostu-jestes wieksza odemnie ja mam jedyne 175cm i waze....moze lepiej nie pisze bo ludzie pomysla ze ja to chyba tylko jem i jem choc tak nie jest
__________________
..I przeprowadzil sie czlowiek z Metrpolii na wies....
A mialo byc tak pieknie...
Moniqnrw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 13:48   #30
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Gdzie kupujemy ciuchy i kosmetyki DE

Hej Dziewczyny
przygarniecie mnie na szoping?
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.