Nasze blogi - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-16, 10:02   #4471
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cieszę się, że Wam się ta biżu podoba
Może dziś siądę i spróbuję namalować coś jeszcze

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

U mnie na blogu kosmetycznym nowa notka, o pudrze i fluidzie Mollon i o próbkach kremów BB
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 10:04   #4472
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

dziewczyny u was tez taka piekna pogoda?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 10:09   #4473
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziewczyny u was tez taka piekna pogoda?
tak
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 10:27   #4474
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
no tez sie musze wybrac, najpierw do rodzinnego i chyba on mi da skierowanie do neurologa...mam nadzieje
chcialabym zeby mnie skierowali na jakis tomograf albo rezonans bo ja mamczesto bole glowy aletakie migrenowe to moze 2gi raz ale cos strasznego :/
ale co sie ostatnio nasluchalam o jakis guzach w mozgu i innych paskudztwach co w nas sobie siedza to chyba wolalabym pojsc na ten rezonans zeby miec pewnosc ze to tylko migrena a nie uciskajace jakies badziewie
mi sie migreny zaczely jakos 6 late temu ale glowa boli mnie tez dosc czesto, jak cisnienie skacze (szczegolnie wiosna), te napieciowe co wlasciwie ida od karku ... ale takie typowe migrenowe... jednostronne (u mnie to jest prawa strona) to mam od paru lat. I te migenowe w tym miesiacu co trafilam do szpitala mialam 10 razy ... myslalam, ze mnie cos trafi...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 10:31   #4475
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
jaki aparat kupiłas?
fuji ax300, pisalo w opiniach ze fajny, dobre makro robi, a tu lipa za ciemne zdj
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 10:33   #4476
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
no tez sie musze wybrac, najpierw do rodzinnego i chyba on mi da skierowanie do neurologa...mam nadzieje
chcialabym zeby mnie skierowali na jakis tomograf albo rezonans bo ja mamczesto bole glowy aletakie migrenowe to moze 2gi raz ale cos strasznego :/
ale co sie ostatnio nasluchalam o jakis guzach w mozgu i innych paskudztwach co w nas sobie siedza to chyba wolalabym pojsc na ten rezonans zeby miec pewnosc ze to tylko migrena a nie uciskajace jakies badziewie
moj Tzt sie wlasnie leczy z raka mozgu jego glowa bolala bardzo czesto i nie poszedl do lekarza, pozniej zaczal podwojnie widziec i wyszlo na rezonansie...

ale najczesciej takie rzeczy to sa bole migrenowe, jak masz jeszcze np swiatlowstret to to tez od migreny kolezanki mojej mamy maja migreny, wymiotuja itd
migreny to cos strasznego:/ ale jak neurolog przepisze odpowiednie tabletki to dosc spokojnie jest pozniej

to jest tak, ze pierw musisz isc do rodzinnego, czesto od niego idzie sie do okulisty czy np okularow nie musisz nosisz itp
jak okulista powie, ze wszystko ok to do neurologa a on juz decyduje czy rezonans musi byc czy nie bo oni jak nie maja podejrzenia, ze to jakis guz (odpukac) to nie dadza na rezonans czy tomografie bo zus nie bedzie chcial pozniej kazy za to badanie oddac. Chyba, ze sama wyskoczysz z 550zl to wtedy i tak trzeba czekac ze 2-3 tyg.

U nas to serio pierw by sie czlowiek przekrecil niz mu te badania zrobili!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2011-10-16 o 10:35
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 10:35   #4477
Elaen
Raczkowanie
 
Avatar Elaen
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 265
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale najczesciej takie rzeczy to sa bole migrenowe, jak masz jeszcze np swiatlowstret to to tez od migreny kolezanki mojej mamy maja migreny, wymiotuja itd
migreny to cos strasznego:/ ale jak neurolog przepisze odpowiednie tabletki to dosc spokojnie jest pozniej
Mialam migreny wiele lat, zdiagnozowane jako migreny. Zawsze przy sobie silne leki przeciwbolowe i przeciwmigrenowe.
Od jakiegos czasu musze brac Propranolol, ktory tez dziala w przypadku migren.
Migreny zniknely a ja o tabletkach przeciwbolowych i przeciwmigrenowych zapomnialam.
__________________
znalezione na Fb:
Cytat:
Bo każdy facet jest jak burak cukrowy. Słodki, ale to nadal burak
Elaen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 10:37   #4478
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

no teraz takie rzeczy wymyslalaja, ze coraz wiecej rzeczy mozna wyleczyc
moja ciotka mieszka w usa i tam podobno raz na pol roku zazywa jakas tabletke i nie ma migren wogole przez ten czas- tylko ile musi byc w tej tabletce cudow to tez strach pomyslec
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 10:58   #4479
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziewczyny u was tez taka piekna pogoda?
tak , u mnie piękna i mroźna


dodałam w końcu nową notkę - recenzje podkładu Bell w musie
ostatnio miałam lenia blogowego i tak słaby internet że nic nie mogłam napisać
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 11:15   #4480
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no teraz takie rzeczy wymyslalaja, ze coraz wiecej rzeczy mozna wyleczyc
moja ciotka mieszka w usa i tam podobno raz na pol roku zazywa jakas tabletke i nie ma migren wogole przez ten czas- tylko ile musi byc w tej tabletce cudow to tez strach pomyslec
Dimiti wcale nie musi tak byc ... ja teraz mam tabletki profilaktycznie i odkad je biore nie musze lykac przeciwbolowych tryptanow, bo to co biore trzyma moje migreny pod kontrola i zapobiega ich powstawaniu... a ja uwazam, zeby sie nie stresowac... co oczywiscie srenio mi wychodzi

i duzo, duzo sily dla Tz, zeby pozbyl sie paskudztwa... bede trzymac kciuki ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 11:35   #4481
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Dimiti wcale nie musi tak byc ... ja teraz mam tabletki profilaktycznie i odkad je biore nie musze lykac przeciwbolowych tryptanow, bo to co biore trzyma moje migreny pod kontrola i zapobiega ich powstawaniu... a ja uwazam, zeby sie nie stresowac... co oczywiscie srenio mi wychodzi

i duzo, duzo sily dla Tz, zeby pozbyl sie paskudztwa... bede trzymac kciuki ...
e no to dobrze heh z tym stresowaniem to niestety wlasnie nie ma tak dobrze zawsze sie cos znajdzie czym czlowiek sie nie potrzebnie zestresuje

dziekuje heh my juz pol roku walczymy postepy sa ale jeszcze troche leczenia zostalo i wtedy bedziemy wiedzieli wszystko najwazniejsze to myslec pozytywnie bo inaczej juz by sie czlowiek dawno wykonczyl
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 12:10   #4482
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziewczyny u was tez taka piekna pogoda?
słonko świeci, ale zimno to jest
nie mniej jednak fotki porobione

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziekuje heh my juz pol roku walczymy postepy sa ale jeszcze troche leczenia zostalo i wtedy bedziemy wiedzieli wszystko najwazniejsze to myslec pozytywnie bo inaczej juz by sie czlowiek dawno wykonczyl

__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 12:16   #4483
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
w 100% zgadzam się z Orlicą. Jesteś sliczna i niesamowicie dziewczęca
też się zgadzam Chociaż taka trochę niepodobna do tych zdjęć z bloga Może dlatego, że nie widziałam innych zdjęć poza właśnie tymi umieszczonymi na blogu
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 12:24   #4484
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi

dzis mnie ktos szukal po haslach:

-> zalotka od shue morre ... podjerzewam, ze chodzilo o Shu Uemura
-> raj sklep szpilki co się teraz je nosi ... cokolwiek to ma byc
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 12:30   #4485
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi

U mnie zero interesujących haseł.. Głównie lakiery Barbry
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 12:49   #4486
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

u mnie z haseł dzisiaj:
'soczewki kocie' i 'chochlik blogspot' a tak to w sumie nic ciekawego
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 13:25   #4487
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dzis mnie ktos szukal po haslach:

-> zalotka od shue morre ... podjerzewam, ze chodzilo o Shu Uemura
-> raj sklep szpilki co się teraz je nosi ... cokolwiek to ma byc

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
słonko świeci, ale zimno to jest
nie mniej jednak fotki porobione




wlasnie moze ja tez na zapas zdjecia porobie? poki pogoda ladna
slyszalam, ze od czwartku ma byc cieplej
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 13:26   #4488
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi

Dimiti trzymam kciuki za powrot do zdrowia Twojego Tżta !

ja zdaje sobie sprawe ze nie kieruja na badania wszystkich od razu ale moze sie uda, a jak sie nie uda to chociaaaz dadza mi jakies tabletki blokujace to ustrojstwo :/

dzisiaj znowu sie obudzilam z bolem glowy , nie takim mocnym ale strasznie drazniacym :/

właśnie pisze notki o moich produktach EDM , napisze 3 osobne notki i będa sie ukazywały w tygodniu booo ja nie mam mozliwosci zrobienia zdjec w tygodniu bo swiatlo do kitu jak wracam do domu;/
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 13:31   #4489
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

Candy dziekuje

a moze to od zatok bol jest? ja sie lecze na zatoki i wlasnie na jesien mam takie bole zatok czolowych a jak mam katar to juz calkiem oczu nie otwieram!
najwazniejsze to dostac sie do dobrego neurologa on sie zna na tym wiec bedzie wiedzial co i jak
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 14:20   #4490
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi

Ufff...mnie na szczęście bóle głowy nie męczą. Za to moja mama też ma straszne migreny :/ A ja mam nieco inne przypadłości, ale to długa historia
Jak co weekend nie mam czasu na siedzenie przy kompie a tu znowu nadrabianie weszłam też w statystyki i aż się uśmiechnęłam ktoś mnie wyszukał wpisując - rodzynki włosy ciekawe czy faktycznie komuś chodziło o moje włosy
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 14:26   #4491
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
kurcze mnie jeszcze chyba nikt po nazwie bloga nie wyszukal, malo slawna jestem
Mojego bloga wciąż mało osób wyszukuje, pewnie nie jestem wysoko w wyszukiwarkach. Większość ludziaków trafia do mnie przez wizaż i przez blogrolla - tak więc nie marudź :P

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Ufff...mnie na szczęście bóle głowy nie męczą. Za to moja mama też ma straszne migreny :/ A ja mam nieco inne przypadłości, ale to długa historia
Jak co weekend nie mam czasu na siedzenie przy kompie a tu znowu nadrabianie weszłam też w statystyki i aż się uśmiechnęłam ktoś mnie wyszukał wpisując - rodzynki włosy ciekawe czy faktycznie komuś chodziło o moje włosy
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 14:52   #4492
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziekuje heh my juz pol roku walczymy postepy sa ale jeszcze troche leczenia zostalo i wtedy bedziemy wiedzieli wszystko najwazniejsze to myslec pozytywnie bo inaczej juz by sie czlowiek dawno wykonczyl
Dimiti, trzymam kciuki za TŻta
u mojego TŻta w tym tygodniu również wykryto chorobę nowotworową, ale jest to ziarnica, więc podobno łatwa do wyleczenia (ponad 90% uleczalności). samo leczenie będzie dosyć męczące (chemioterapia z radioterapią), ale jestem dobrej myśli
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 14:56   #4493
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
Dimiti, trzymam kciuki za TŻta
u mojego TŻta w tym tygodniu również wykryto chorobę nowotworową, ale jest to ziarnica, więc podobno łatwa do wyleczenia (ponad 90% uleczalności). samo leczenie będzie dosyć męczące (chemioterapia z radioterapią), ale jestem dobrej myśli
Przykro mi to słyszeć... U mnie w rodzinie kilka lat temu przez to przechodziliśmy, szanse na wyleczenie były też w porządku, kilka lat minęło i wszystko jest ok Ale sam proces przechodzenia przez to z osobą chorą jest niestety bardzo ciężki, ja to bardzo ciężko przeżyłam i na całej rodzinie się odbiło... Także dużo siły życzę, będzie dobrze


Dziewczyny, czy Wy też tak macie, że jak robicie zdjęcia na zapas to po jakimś czasie wam się odwidzi (eee, to nieładne) i znowu te same robicie? Ja już doszłam do wniosku, że żadne na zapas u mnie nie działa
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 14:59   #4494
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość

Dziewczyny, czy Wy też tak macie, że jak robicie zdjęcia na zapas to po jakimś czasie wam się odwidzi (eee, to nieładne) i znowu te same robicie? Ja już doszłam do wniosku, że żadne na zapas u mnie nie działa
Ja tak mam na dodatek czasem jak patrzę na moje pierwsze posty to też bym inne zdjęcia porobiła
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 15:01   #4495
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wy też tak macie, że jak robicie zdjęcia na zapas to po jakimś czasie wam się odwidzi (eee, to nieładne) i znowu te same robicie? Ja już doszłam do wniosku, że żadne na zapas u mnie nie działa
Czasem też tak mam A to za ciemne, tu dobrze nie widać... generalnie na początku zrobiłam zdjęcia wszystkiego co mam i nawet pogrupowałam chyba cienie kolorystycznie, ale stwierdziłam, że recenzje jednak będą szły po 1 cieniu, czyli firmami a nie odcieniami
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 15:04   #4496
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Ja tak mam na dodatek czasem jak patrzę na moje pierwsze posty to też bym inne zdjęcia porobiła
skąd ja to znam
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 15:07   #4497
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
Dimiti, trzymam kciuki za TŻta
u mojego TŻta w tym tygodniu również wykryto chorobę nowotworową, ale jest to ziarnica, więc podobno łatwa do wyleczenia (ponad 90% uleczalności). samo leczenie będzie dosyć męczące (chemioterapia z radioterapią), ale jestem dobrej myśli
trzymam kciuki!
u mojego był ten problem, że długo nie mogli zdiagnozować co to. Po biopsji okazało się, że jakaś odmiana bardzo rzadko spotykana. 1-2% zachorować na nowotwory, do tego z bardzo częstymi przerzutami i w nieoperacyjnym miejscu bo między płatami na mogzu....ale dwie radioterapie byly, teraz jest chemia, zeby dobic tego niedobrego zwierzaka i mamy nadzieje, ze tez bedzie spokoj
wiesz co mlody organizm to lepiej znosi takie rzeczy jak chemia itd moj ma ta najmocniejsza dlatego tylko po 5 dni z rzedu moze ja przyjmowac, pozniej raz w tygodniu przez 3 tygodnie i znow 5 dni.
Najgorzej to sie zalamac, bo tyle sie slyszy strasznych rzeczy i ludzie tez nieraz wyskocza z jakims durnym tekstem:/ ja sama juz myslalam, ze sie wykoczne...zmiany w oczach (podobno tylko operacyjnie moga mi je usunac), leki na uspokojenie, nasenne itp
dopiero po 4 miesiacach doszlo do mnie, ze to nie koniec swiata bo tak to plakalam po katach zeby nikt nie widzial.
Przesylam duzo pozytywnej energii (wiem, ze to glupio brzmi) i sily! bedzie wszystko ok!

pamietaj jednak, ze jak bedziesz chciala czasami poplakac to wyplacz sie porzadnie bo to tez pomaga
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2011-10-16 o 15:08
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 15:24   #4498
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Nasze blogi

u mojego TŻta lekarze chyba w ogóle nie chcieli zdiagnozować choroby wyczuł, że ma powiększone węzły chłonne i do którego lekarza by nie poszedł każdy bagatelizował sprawę (twierdzili, że to pewnie od przeziębienia lub dlatego, że sobie wyrwał dopiero ósemki). dopiero ósmy(!) lekarz zdecydował się zrobić tomografię, mimo, że TŻ upominał się u każdego (dobrze, że był uparty i nie zrezygnował po pierwszej wizycie). po tomografii został wysłany na biopsję i właśnie kilka dni temu odebrał wyniki - wszystko trwało pół roku

już kończę ten przygnębiający temat

wracając do tematu wątku to tylko napiszę, że od wczoraj notki aktualizują mi się po 10 minutach

mam też straszny problem ze zdjęciami - zawsze gdy mam czas je zrobić (nawet w weekendy) słońce jest już zbyt nisko. ratuję się ich rozjaśnianiem w PS, ale nie wygląda to ładnie
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 15:36   #4499
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Nasze blogi

Ja jestem w szoku, że takie choroby coraz częściej dotykają młodych ludzi... Życzę Wam dużo siły do walki i szczęścia, które czasami też pomaga! Mojego TŻ też często migrenowo bolała głowa, ale neurolog twierdzi, że to nerwy... Zmienił pracę na inną i już od dłuższego czasu ma spokój.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 15:40   #4500
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi

ja napisalam notke o rozach EDM

straszne chorobska teraz dotykaja ludzi i to coraz mlodszych :/
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.