Nasze blogi - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-14, 22:43   #4381
la couleur de la chance
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Nasze blogi

Moj blog : idontwantaprince@blospot. com zapraszam serdecznie do komentowania i do pisania do mnie z wszelkimi pytaniami lub pomyslami .
la couleur de la chance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 23:16   #4382
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez prralka Pokaż wiadomość
może to wina tego, że człowiek uświadamia sobie jak wiele jest fajnych kosmetyków nietestowanych, o których w życiu nie słyszał, bo myślał, że świat się na lokalnej drogerii zamyka jak ja zobaczyłam te cuda na kiju, często niedostępne w Polsce, ale łatwe do ściągnięcia tutaj to dopiero się ze mnie zakupoholiczka zrobiła, wcześniej w głowie mi nawet nie było
Matko u mnie tak było Wholefoods w Stanach to jest raj dla zakupoholiczek, wszystkie kosmetyki nietestowane na zwierzakach, z małych prywatnych firm, naturalne, pachnące.... Perfumy, kadzidła, mydełka, kosmetyki kolorowe, no wszystko! I prawie wszsytkie produkty mają testery, więc sobie można wypróbować co się podoba a co nie (mówię też o np. balsamach czy kremach do rąk). Jak tak raz wdepnęłam, to przepadłam - systematycznie wracam Potem odkryłam kilka innych tego typu sklepów i innych, potem odnalazłam sporo sklepów online z tanią wysyłką... i tak leci! I coraz więcje ich znam i coraz więcej chcę mieć

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-10-14 o 23:30
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 23:22   #4383
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

99% moich kosmetyków to też nietestowane cudeńka, choć przyznaję, że mam kilka z tych molochów kosmetycznych - np. paletkę Maybelline. Wygrałam ją kiedyś i bardzo polubiłam, planuję więc używać, choć nigdy bym nie kupiła już nic z tej firmy.
Mam też kilka, których "nietestowanie" jest wątpliwe, np. Eris czy Lirene, niektóre listy podają te marki jako przyjazne, inne nie.
Przede wszystkim jednak moje zbiory to kosmetyki, co do których mam pewność, że są przyjazne, głównie polskie firmy - Joanna, Ziaja, Bielenda itd.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 23:29   #4384
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
99% moich kosmetyków to też nietestowane cudeńka, choć przyznaję, że mam kilka z tych molochów kosmetycznych - np. paletkę Maybelline. Wygrałam ją kiedyś i bardzo polubiłam, planuję więc używać, choć nigdy bym nie kupiła już nic z tej firmy.
Mam też kilka, których "nietestowanie" jest wątpliwe, np. Eris czy Lirene, niektóre listy podają te marki jako przyjazne, inne nie.
Przede wszystkim jednak moje zbiory to kosmetyki, co do których mam pewność, że są przyjazne, głównie polskie firmy - Joanna, Ziaja, Bielenda itd.
Muszę Ci powiedzieć, że ja się ostatnio niesamowicie zdziwiłam chodząc po blogach, że tyle z Was ma już nawet linki do list firm nietestujących na zwierzętach, uważam to za miły (nie wiem czy miły jest dobrym słowem tu, ale jakoś nie umiem znaleźć odpowiedniego ) fakt. Rok temu jak sama zaczynałam blogować to nigdzie nie mogłam o tym słowa znaleźć i pomna tego jak dużo czasu spędziłam w necie szukając informacji sama założyłam bloga Ale muszę przyznać, że wejście w świat kosmetyków i blogów innych dziewcząt kosztowało mnie zakupoholizm A kiedyś używałam tylko maskary i jednego cienia i też dobrze było
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 23:55   #4385
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Nasze blogi

dosłownie z teraz:
jak farbuje sie włosy metadą omber
operacje plastyczne końcówki nosa (buuu już nie ma "idealnego profilu nosa" XD)
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 07:29   #4386
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi

Dzień dobry

Zapraszam na poranną kawę do siebie
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 08:25   #4387
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Koniecznie
Ja na początku myślałam, że głupio tak "żebrać" o kosmetyki
, ale się przełamałam i nie żałuję Z niektórymi firmami bardzo przyjemnie się koresponduje, mają przyjazne podejście i są otwarte Na przykład mam tak z Joanną i Synesis Po pierwszych recenzjach dostałam propozycje na kolejne kosmetyki i bardzo się z tego cieszę
Sama dopiero kilka m-cy mam bloga, nie jestem specjalistką, ale chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami w razie czego
Mi właśnie jest głupio... Poza tym nie wierzę w to, że ktokolwiek będzie mi chciał cokolwiek wysłać- w końcu mój blog dopiero raczkuje

A tak przy okazji prawa jazdy: mnie udało się za pierwszym razem. Mój egzaminator chciał skończyć po 10 minutach, bo był mną zachwycony (przejechałam jakieś skrzyżowanie tak, jak mu się zamarzyło) i przez resztę czasu jeździłam wokół WORDu 30 km/h....
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 08:41   #4388
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
czy ja jestem jedyna osoba, ktora "wspolprace" w ogole nie interesuja ...
Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Nie, mnie też nie interesują

To jest nas już trzy
Prralka, Linusiaczek - ukłony za tematyke blogów

Desti... Nie znałam Twojego drugiego bloga. Sama mam dwie kotki. Pobuszuję sobie u Ciebie, dzisiaj troszkę
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 08:49   #4389
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

dzień dobry ja jeszcze w łózku bąbel ciastoliną mi wyrko przyozdabia, ale to nie ważne - jest sobota

widzę, że piekna pogoda za okem, więc trzeba będzie jakiś makijaż dziś zmalować i porobić zdjęć na zaś
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 08:53   #4390
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nasze blogi

dzień dobry ja już po pierwszej klientce, zaraz idę na zakupy

co do współprac- ja je lubię ale jestem wybredna, wybieram tylko marki które mnie interesują a odmawiam tym które znam i wrażenia na mnie nie zrobiły.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 09:04   #4391
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Witam, a u mnie ladnie nie jest, pochmurno troche .
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 09:05   #4392
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

dobry przepisywanie wykladow to kupa roboty jak sie okazuje jeszcze jak sie czlowiek nie moze rozczytac ze swojego pisma kiedy szybko notuje to juz wogole klapa


ja ostatnio nawiazalam wspolprace z taka firma, ktora zajmuje sie roznymi firmami. Niby maja mi wyslac probki jakis dermokosmetykow marki, o ktorej pierwszy raz przeczytalam takze jestem ciekawa co to bedzie i czy wogole przysla

zoila to fajnego mialas egzaminatora
moja kolezanka miala taka przygode na egaminie, ze chciala wyprzedzic jakis pojazd (traktor czy cus) i zaczela wyprzedzac a egzaminator jej depnal na hamulec chyba- a ona do niego wyskoczyla co on robi?!
on, ze myslal, ze sie nie zmieszcza, a ona byla wtedy taka zestresowana, ze nawet nie myslala nad tym co mowi i mu powiedziala, ze przeciez widzi, ze sie zmieszcza!
oczywiscie wszystko bylo ok i zdala za tym pierwszym razem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 09:13   #4393
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja ostatnio nawiazalam wspolprace z taka firma, ktora zajmuje sie roznymi firmami. Niby maja mi wyslac probki jakis dermokosmetykow marki, o ktorej pierwszy raz przeczytalam takze jestem ciekawa co to bedzie i czy wogole przysla
też czekam na to samo
pewnie będzie wysyp recenzji na blogach tej włoskiej marki
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 09:21   #4394
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
też czekam na to samo
pewnie będzie wysyp recenzji na blogach tej włoskiej marki

tylko jak te probki beda mega male to co my mozemy napisac? przeciez np recenzji kremu nie napiszemy po 3 dniach
ale zobaczymy
jak bedziesz pisala o wspolpracy to bedziesz zamieszczala logo tej firmy czy tej marki wloskiej?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 09:28   #4395
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

tylko jak te probki beda mega male to co my mozemy napisac? przeciez np recenzji kremu nie napiszemy po 3 dniach
ale zobaczymy
jak bedziesz pisala o wspolpracy to bedziesz zamieszczala logo tej firmy czy tej marki wloskiej?
jak dostanę to będę mysleć ... bo na chwile obecną nie wiem niby t z PR jest wpółpraca a nie z firmą, więc chyba podpiszę, ze dostałam od PR

zastanawiam się właśnie, jak to z tymi prókami będzie ... jak będzie mało, to przetestuję, ale napiszę e-maila, jak to powinno wyglądać
__________________


Edytowane przez jamapi
Czas edycji: 2011-10-15 o 09:29
jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 09:32   #4396
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
jak dostanę to będę mysleć ... bo na chwile obecną nie wiem niby t z PR jest wpółpraca a nie z firmą, więc chyba podpiszę, ze dostałam od PR

zastanawiam się właśnie, jak to z tymi prókami będzie ... jak będzie mało, to przetestuję, ale napiszę e-maila, jak to powinno wyglądać
wlasnie tez nad tym rozmyslalam
ja im od razu napisalam, ze musza miec na uwadze, ze nie jestem w stanie przetestowac czegos porzadnie z probki- jezeli bedzie mala a cos ma miec np widoczne efekty po 3 tygodniach. Pytalam tez o warunki- zeby bylo jasne, ze recenzja jest obiektywna
Odpisali mi, ze zalezy im na mojej obiektywnej ocenie, ale nie odniesli sie nic do tych probek
zobaczymy jak przyjda
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 09:32   #4397
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Mozecie opisac tylko pierwsze wrazenia
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 09:37   #4398
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

niby tak, ale pierwsze wrazenie czesto jest mylne a nie chce kogos wprowadzac w blad. Napisze, ze jest super po czym moze sie okazac, ze przy dluzszym uzywaniu to cos by mnie zapchalo- jak juz nieraz bywalo.
Jak juz pisac recenzje to porzadna zeby nie wprowadzac innych w blad.
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 09:44   #4399
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
niby tak, ale pierwsze wrazenie czesto jest mylne a nie chce kogos wprowadzac w blad. Napisze, ze jest super po czym moze sie okazac, ze przy dluzszym uzywaniu to cos by mnie zapchalo- jak juz nieraz bywalo.
Jak juz pisac recenzje to porzadna zeby nie wprowadzac innych w blad.
jeśli coś oceniasz na postawie próbki, wspominasz o tym fakcie, opisujesz co zaobserwowałaś-czyli konsystencję, aplikację, jak się wchłania, czy nie podrażnia, jak zachowuje się skóra itp. O efektach długofalowych czyli jakies wygładzenie, zwiększenie elastycznosci czy działanie p/zmarszczkowe nie piszesz bo nie mogłas ich zauwazyć w tak krótkim czasie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 09:52   #4400
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
też czekam na to samo
pewnie będzie wysyp recenzji na blogach tej włoskiej marki
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

tylko jak te probki beda mega male to co my mozemy napisac? przeciez np recenzji kremu nie napiszemy po 3 dniach
ale zobaczymy
jak bedziesz pisala o wspolpracy to bedziesz zamieszczala logo tej firmy czy tej marki wloskiej?
też czekam
Ciekawe jak duże będą. a Tu dostaniemy jedną saszetkę i weź to oceniaj
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 10:18   #4401
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Też dostałam maila od tej firmy PR w sprawie tych włoskich kosmetyków, ale odpisałam, że nie chcę podejmować się recenzowania produktu na podstawie samej próbki, bo nie chcę wprowadzać w błąd. Już nawet nie chodzi o krótką możliwość stosowania, ale też np. opakowanie ma dla mnie duże znaczenie, jego funkcjonalność, wygląd
Napisali, że są w trakcie rozmów z firmami na temat pełnowymiarowych produktów i jak będą coś mieli to się do mnie odezwą
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 10:34   #4402
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi

witajcie wróciłam właśnie z zakupów z nowymi butkami

a na blogu coraz więcej komentarzy ''zaobserwuj, skomentuj" "zajrzyj do mnie" - z reguły zaglądam do osób które zostawiają mi komentarze więc takie zachęcenia wręcz mnie zniechęcają ;/
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 10:35   #4403
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Desti... Nie znałam Twojego drugiego bloga. Sama mam dwie kotki. Pobuszuję sobie u Ciebie, dzisiaj troszkę
bo on jest troche mniej znany ... choc jest starszy od tego kosmetycznego...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 10:38   #4404
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
jeśli coś oceniasz na postawie próbki, wspominasz o tym fakcie, opisujesz co zaobserwowałaś-czyli konsystencję, aplikację, jak się wchłania, czy nie podrażnia, jak zachowuje się skóra itp. O efektach długofalowych czyli jakies wygładzenie, zwiększenie elastycznosci czy działanie p/zmarszczkowe nie piszesz bo nie mogłas ich zauwazyć w tak krótkim czasie
no wlasnie o to mi chodzi napisalam im, ze bede zaznaczala w recenzji, ze ze wzgledu na probke nie jestem w stanie duzo napisac i niektorych rzeczy zaobserwowac czy stwierdzic po taki a takim czasie uzywania
nie odniesli sie do tego wiec pewnie przyjeli do swiadomosci i wsio
Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
też czekam
Ciekawe jak duże będą. a Tu dostaniemy jedną saszetkę i weź to oceniaj
wez nie strasz!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 12:17   #4405
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

A ja tam lubię współpracę To, że ktoś chce się podjąć to też w jakiś sposób docenienie bloga, no i tak jak dziewczyny pisały-możliwość znalezienia prawdziwych perełek, po które same byśmy w życiu nie sięgnęły Ewentualnie możliwość przetestowania rzeczy niedostępnych w naszym mieście/wojew.
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 13:22   #4406
cleo80
Zadomowienie
 
Avatar cleo80
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 649
Dot.: Nasze blogi

Witajcie dziewczyny Że też dopiero teraz natrafiłam na ten wątek Większość z Waszych blogów poczytuję od dłuższego czasu.
Oczywiście zapraszam też na mój blog:
http://cleo80.blox.pl/html
Początkowo dotyczył on tylko makijażu ale postanowiłam trochę rozszerzyć jego tematykę o recenzje, modę i biżuterię hand made. Mam nadzieję , że to był dobry pomysł.
cleo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 13:27   #4407
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

cleo80 O, a ja Cie podgladam od jakiegos roku
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 13:38   #4408
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Hej dziewczyny Miałam oczyszczanie twarzy na pracowni w szkole i wyglądam jak biedronka ale chociaż zaskórników się pozbyłam

Co do testów na zwierzętach... Zrobiłam przegląd kosmetyków trochę przy okazji powywalałam i zobaczyłam, że wcale nie jest ze mną tak źle, też 1% przypada tego co mam, że nie jestem pewna... Z pielęgnacyjnymi lepiej. Teraz staram się bardziej świadomie robić zakupy, gorzej jest ze spożywką...
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 13:51   #4409
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
też czekam
Ciekawe jak duże będą. a Tu dostaniemy jedną saszetkę i weź to oceniaj

jakby jednak tak się zdarzyło, to ją odeślę dziękując za 'współpracę'
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 13:55   #4410
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
A Ty po prostu czekasz, aż jakaś firma sama się do Ciebie odezwie, czy wychodzisz sama z inicjatywą?

Zauważyłam, że teraz ciężko jest się "wypromować" bo jak widać jest ogrom blogów o takiej tematyce i większość po prostu ginie w tym gąszczu. Takie ja mam wrażenie. Dlatego jeśli ktoś chce mieć bloga tylko po to by się promować i zyskać jakąś tam "sławę" czy nie wiem co tam jeszcze, to raczej są nikłe szanse.
Ja na przykład na siłę się nie będę pchać gdzie mnie nie chcą, nie będę spamować komentarzami w stylu - zajrzyj do mnie, bo to chyba nie o to chodzi.
Mi sprawia przyjemność pisanie i cieszę się ze stałych bywalczyń i komentatorek. Choć jest ich niewiele, ale mi to sprawia dużą radość.

Coś dzisiaj epopeje tu piszę

ja np nie mam pedu do dodawania notek codziennie, traktuje bloga jak hobby, staram sie udoskonalac go i moją pisANINE, ale notki dodaje w wolnej chwili, kiedy mam na to ochote, a nie byle duzo byle czesto.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.