Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-12, 21:19   #961
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Kretka, moim zdaniem warto. Użyłam już 3 żele born to bio (zawsze dorwałam gdzieś w promocji, bo bez niej to cena taka sobie) i z każdego byłam zadowolona. Nie wysuszają, ładnie pachną, są wydajne, buteleczka miła dla oka (przypomina mi butelkę od mleka za czasów naszych rodziców).
Miałam mandarynkę, mój najmniej ulubiony, zapach baaardzo znajomy, ale jakby to nie mandarynka.
Monoi z kokosem, słodki, ale nie jakoś przebardzo, lubiłam.
Róża z jaśminem, bałam się, że będzie jechać różą, a za tym zapachem średnio przepadam, ale przemile się pomyliłam. Póki co mój naj naj zapach.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 21:46   #962
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Kretka, moim zdaniem warto. Użyłam już 3 żele born to bio (zawsze dorwałam gdzieś w promocji, bo bez niej to cena taka sobie) i z każdego byłam zadowolona. Nie wysuszają, ładnie pachną, są wydajne, buteleczka miła dla oka (przypomina mi butelkę od mleka za czasów naszych rodziców).
Miałam mandarynkę, mój najmniej ulubiony, zapach baaardzo znajomy, ale jakby to nie mandarynka.
Monoi z kokosem, słodki, ale nie jakoś przebardzo, lubiłam.
Róża z jaśminem, bałam się, że będzie jechać różą, a za tym zapachem średnio przepadam, ale przemile się pomyliłam. Póki co mój naj naj zapach.
Spodobały mi się zapachy Masło Shea, Wanilia i kokos, Tropikalne mango, Kakaowa Dżungla, wydają się smakowite. A najbardziej Wanilia i kokos, kocham takie zapachy I te opakowania, no super są.
Monoi z kokosem bardziej kokosem pachnie czy monoi?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 21:54   #963
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Spodobały mi się zapachy Masło Shea, Wanilia i kokos, Tropikalne mango, Kakaowa Dżungla, wydają się smakowite. A najbardziej Wanilia i kokos, kocham takie zapachy I te opakowania, no super są.
Monoi z kokosem bardziej kokosem pachnie czy monoi?
Zalezy od dnia, czasem czułam bardziej kokos czasem monoi. Tropikalne mango jutro użyję po raz pierwszy i zdam relacje.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 09:40   #964
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Ja ukręciłam sobie serum z glukonolaktonem i tonik z laktobionowym Nie mam już duzego problemu z trądzikiem więc nie musze świrować z silnymi kwasami, przez które zresztą, dorobiłam sie lekkich przebarwień..
Liczę na ich redukcję, i jeszcze może zaskórników na nosie..

A propo kremu z LHA to mnie jakoś nie zachwycił niestety.. miałam kilka niespodzianek, a on nawet nie przyśpieszył ich gojenia, ponadto jest to dość tłusty krem, a ja nawet lekkich nie używam, tylko toniki..
Ale mama z siostrą nie narzekają

Mlodziutka85 a coz to za glinka? ;O
To ta http://setare.pl/twarz-glinki-maski-...row-p-204.html

Jeszcze nie używałam, więc niewiele mogę powiedzieć.
i nick mam przed 'd'
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 11:18   #965
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziewczyny,

zapadacie w sen zimowy, czy co? Cichutko tu i spokojnie, jak nigdy

Po raz kolejny dzisiaj użyłam maski regenerującej P&R i muszę stwierdzić, że niesamowicie działa na włosy - nawilża i jakoś tak je uelastycznia, są naprawdę bardzo sprężyste. Jedyny i jak dla mnie spory minus jest taki, że obciąża, włosy mam po niej zdecydowanie bliżej głowy, a tego efektu nie lubię, bo kłaków mam mało
dlatego dla mnie maska do użycia jedynie w łikend, kiedy nie planuje wyjścia żadnego.

ogólnie naturalna pielęgnacja zdecydowanie służy zarówno głowie, jak i samym włosom; mam wysyp baby hair, włosy już nie wypadały wcale przez pewien czas (a teraz lekko wypadają, ale to w normie myślę), skalp mnie nie swędzi, włosy do końca dnia wytrzymują w całkiem niezłym stanie i nie wyglądają pod wieczór jak przyklapnięta bieda z nędzą.

nie wiem, czy to zasługa wszystkiego naraz, czy któregoś kosmetyku szczególnie, zdecydowanie mnie to w każdym razie przekonuje do dalszej walki o włosy

za to na twarzy pojawiły mi się jakieś wysypowe dziwadła, w tym dwie spore gule... mam nadzieję, że to przedmiesiączkowe, a nie 'efekt' pielęgnacji - dzisiaj zafundowałam sobie na wszelki wypadek maseczkę aspirynową a na noc wrzucam miejscowo Isotrexin, który kiedyś dostałam na plecowy wysyp od dermatolożki.

no i jeszcze a' propos pleców, odkąd zaczęłam się bawić w naturę w kosmetykach i stosować co tydzień piling domowej roboty (kawa + oliwa + cynamon + sól lub cukier) moja skóra jest w dużo lepszej kondycji, nadal sucha, ale gładsza i zdecydowanie spokojniejsza, dziwadła na plecach, czy dekolcie i ramionach pojawiają się raczej tylko przedmiesiączkowo.
przy okazji - wersja pilingu z cukrem bardziej mi jednak odpowiada

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-10-13 o 12:32
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 14:59   #966
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Closzek - raz jeszcze
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ciekawe ktore to dziewczeta takie odwazne byly:cmok :


ciekawe, nie????
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość


A myślałam o Tobie! Zastanawiałam się, czy chorujesz tak mocno, że nawet nie masz sił na nas i zakupy

ze zdrowiem na szczęście na szczęście ok
i tak po prawdzie to własnie z powodu jednego, dość dużego zakupu tak mało mam czasu ale jak sie uda to niedługo zakończymy sprawę.
Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość

Anula, ja już miałam pisać do Ciebie z pytaniem, co się dzieje, że tak niedoaktywna wizażowo jesteś

Moje LaurEssowe dziewczątka - poproszę o adresy tam, gdzie ma być wysyłka i zaklepywanie spotkania w moim napiętym kalendarzu tam z kolei, gdzie mam dostarczyć osobiście

doba za krótka
Kochana ja mam teraz grafik taki napiety, ze spac nie ma kiedy odłóż gdzies do kącika moje skarby i niech poczekają ze 2 tygodnie. Możesz?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 18:19   #967
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Closzek - raz jeszcze



ciekawe, nie????


ze zdrowiem na szczęście na szczęście ok
i tak po prawdzie to własnie z powodu jednego, dość dużego zakupu tak mało mam czasu ale jak sie uda to niedługo zakończymy sprawę.


doba za krótka
Kochana ja mam teraz grafik taki napiety, ze spac nie ma kiedy odłóż gdzies do kącika moje skarby i niech poczekają ze 2 tygodnie. Możesz?
nie wiem kto mial na tyle odwagi, zeby tak zasypac Anule kosmetykami:haha ha:
Chwal sie chwal szybciutko kupiliscie dom ?
Anula daj znac co to za odzywka miala byc bo bede zamawiac iherba?
Taka tu cisza i spokoj, ze boje sie wchodzic na watek
Laski budzic sie ze snu zimowego i pisac tu prosze
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-13, 19:43   #968
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kochana ja mam teraz grafik taki napiety, ze spac nie ma kiedy odłóż gdzies do kącika moje skarby i niech poczekają ze 2 tygodnie. Możesz?
no nie wiem
Sweet Memories może nie doczekać

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-10-13 o 21:13
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 20:32   #969
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Laski budzic sie ze snu zimowego i pisac tu prosze

ostatnio nie mam czasu na zakupy, więc i nie mam się czym pochwalić ale kosmetyki, które mam, bardzo mi służą (dalej wielbię i+m, ale stosuję zamiennie z hauschką, która z racji że bardziej tłusta to i lepiej się na zimę nada), i staram się uszczuplić zapasy

aaaaaale! z pozytywnych wieści z frontu: przeciągnęłam koleżankę z pracy na dobrą stronę mocy! przy tym wcale nie musiałam wiele robić dałam jej do spróbowania trochę JMO, odlałam po "kawałku" szamponów, pozwoliłam pomacać różne smarowidła... a na hauschkę to ona sama już wcześniej wpadła i tylko chciała jeszcze dodatkowej konsultacji, co hauschkowego jeszcze warto brać - i rachu ciachu wpadła po uszy
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 21:15   #970
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
aaaaaale! z pozytywnych wieści z frontu: przeciągnęłam koleżankę z pracy na dobrą stronę mocy! przy tym wcale nie musiałam wiele robić dałam jej do spróbowania trochę JMO, odlałam po "kawałku" szamponów, pozwoliłam pomacać różne smarowidła... a na hauschkę to ona sama już wcześniej wpadła i tylko chciała jeszcze dodatkowej konsultacji, co hauschkowego jeszcze warto brać - i rachu ciachu wpadła po uszy


a co hauschkowego najbardziej polecasz?
mnie na razie kusi kolorówka, najbardziej eye-liner
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 11:21   #971
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Fryne w ramach rekompensaty za leżakowanie moich prochów u Ciebie pozwalam Ci testować sweet memories tylko zostaw coś dla mnie


Wczoraj użyłam maski eco hysteria mega odzywienie od Effci i strasznie mi sie podoba nie obciąża włosów, są gładkie, ale nie klapnięte i ogólnie takie fajne
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-14, 11:41   #972
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

a ja sobie kupiłam na dozie balsam koktail żurawinowa witalność i bardzo mi się podoba póki co-konsystencja lekka, ale zostawia taką przyjemną poświatę.
I niedrogi, ok.13zł. A mąż powiedział, że znów pchnę jak kobieta, a nie tymi swoimi dziwnymi specyfikami

Skład na pierwszy rzut oka niezły (jak dla mnie)
aqua, glycerin, sunflower oil, grape seed oil, sorbitol, shea butter, carbomer, cetearyl alcohol & ceteareth 20, cranberry extract, pomegranate extract, kivi extract, mango extract, tocopherol, ascorbyl palmitate, ascorbic acid, citric acid, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, benzyl alcohol, parfum, annatto.

A dziewczyny, któraś z was kupowała mleczko do ciała organic therapy coś tam z winogronem (olejem)-jak to to pachnie? i czy fajne ogólnie?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 12:13   #973
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość

Widziałyście TE przepisy na maseczki i cuda z cynamonem??? Uwielbiam jego zapach, więc chyba coś pokombinuję
Polecam ostrożność przy maseczce cynamonowej. Na pewno ma bardzo dobre właściwości antyspetyczne i ściągające, ale ja dzięki niej nabawiłam się uczulenia. Dlatego nie popełniaj mojego błędu i na początku spróbuj tylko z kawałkiem skóry aby sprawdzić reakcję.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 12:17   #974
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość


a co hauschkowego najbardziej polecasz?
mnie na razie kusi kolorówka, najbardziej eye-liner
smarowidła do twarzy mają fajne - niby takie tłuste, ale świetnie się nadają do tłustych skór - np. gesichtsmilch czyli emulsja do twarzy. krem z pigwy na lato był mi za ciężki, ale teraz od czasu do czasu sobie zapodam, milusi jest. krem z melisy już lżejszy i nadawał się nawet na ciepłe dni.
wszystkie fajnie współgrają u mnie z podkładem, bo sam podkład jest nietłusty, no i pod minerały też dobre, bo się prochy dobrze "przyczepiają".
eyeliner słyszałam, że bardzo dobry. i cienie, maskara też (maskara oczywiście jak na naturalną). ich krem do rąk miałam i lubię bardzo, deo różany z dotychczasowych naturalnych najlepszy, a tak poza tym jeszcze nie próbowałam
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 12:56   #975
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wczoraj użyłam maski eco hysteria mega odzywienie od Effci i strasznie mi sie podoba nie obciąża włosów, są gładkie, ale nie klapnięte i ogólnie takie fajne
Ooo, to jak tobie pasuje to mi pewnie też będzie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 18:38   #976
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

przyszła paczucha z kaliny
a w niej moje 2 oleje i 3 toniki do włosów, mydełko detoks i tonik dla młodziutkiej i toniki dla mamy
bardzo jestem ciekawa tych olejów bo jak do tej pory nic olejowego do włosów nie powaliło mnie na kolana
na szampony się nie skusiłam bo mają za mocne detergenty ale pozytywnie zaskoczyła mnie odżywka NS nawilżająca....włosy są po niej takie milusie...może następnym razem się skuszę

na drugiej fotce cienie z lily lolo, na górze black sand (matowy), na dole moonlight (błyszczacy), na moich tłustych powiekach (przypudrowanych tylko podkładem lily lolo) słabo się trzymają, szybko kumulują sie w zagłębieniach, ewidentnie musze zainwestować w coś utrwalającego
zamówiłam też czarną kredkę do oczu, kolor jest intensywnie czarny ale kretka jest mega miękka, nie odważyłam się użyć jej na dzień bo mam wrażenie że rozpłynie się szybciej niż cienie, w testach na ręku niesamowicie sie rozmazuje, postaram się w krótce jej użyć żeby napisać coś konkretnego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kalina.jpg (121,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ll swatche.jpg (116,7 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2012-10-14 o 18:41
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 19:01   #977
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

no i zapomniałam op najważniejszym: CLOSZKU, OGROMNIE GRATULUJĘ !!!
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 19:58   #978
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
przyszła paczucha z kaliny
a w niej moje 2 oleje i 3 toniki do włosów, mydełko detoks i tonik dla młodziutkiej i toniki dla mamy
bardzo jestem ciekawa tych olejów bo jak do tej pory nic olejowego do włosów nie powaliło mnie na kolana
na szampony się nie skusiłam bo mają za mocne detergenty ale pozytywnie zaskoczyła mnie odżywka NS nawilżająca....włosy są po niej takie milusie...może następnym razem się skuszę

na drugiej fotce cienie z lily lolo, na górze black sand (matowy), na dole moonlight (błyszczacy), na moich tłustych powiekach (przypudrowanych tylko podkładem lily lolo) słabo się trzymają, szybko kumulują sie w zagłębieniach, ewidentnie musze zainwestować w coś utrwalającego
zamówiłam też czarną kredkę do oczu, kolor jest intensywnie czarny ale kretka jest mega miękka, nie odważyłam się użyć jej na dzień bo mam wrażenie że rozpłynie się szybciej niż cienie, w testach na ręku niesamowicie sie rozmazuje, postaram się w krótce jej użyć żeby napisać coś konkretnego
o proszę, nie śpimy, tylko gromadzimy zapasy na zimę! piękne zakupy
a cienie trzaby spróbować na dobrą bazę... ja tutaj niestety nie znalazłam jeszcze dobrego naturalka... tylko bazie artdeco udało się poskromić moją mega-tłustą powiekę
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
no i zapomniałam op najważniejszym: CLOSZKU, OGROMNIE GRATULUJĘ !!!
hihi dziękuję
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 20:43   #979
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
przyszła paczucha z kaliny
a w niej moje 2 oleje i 3 toniki do włosów, mydełko detoks i tonik dla młodziutkiej i toniki dla mamy
bardzo jestem ciekawa tych olejów bo jak do tej pory nic olejowego do włosów nie powaliło mnie na kolana
na szampony się nie skusiłam bo mają za mocne detergenty ale pozytywnie zaskoczyła mnie odżywka NS nawilżająca....włosy są po niej takie milusie...może następnym razem się skuszę

na drugiej fotce cienie z lily lolo, na górze black sand (matowy), na dole moonlight (błyszczacy), na moich tłustych powiekach (przypudrowanych tylko podkładem lily lolo) słabo się trzymają, szybko kumulują sie w zagłębieniach, ewidentnie musze zainwestować w coś utrwalającego
zamówiłam też czarną kredkę do oczu, kolor jest intensywnie czarny ale kretka jest mega miękka, nie odważyłam się użyć jej na dzień bo mam wrażenie że rozpłynie się szybciej niż cienie, w testach na ręku niesamowicie sie rozmazuje, postaram się w krótce jej użyć żeby napisać coś konkretnego
Już się nie mogę doczekać testowania mydełka.
Ja jakoś do cieni sypkich nie mam przekonania. Wiele mi się osypuje
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-14, 21:00   #980
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Już się nie mogę doczekać testowania mydełka.
Ja jakoś do cieni sypkich nie mam przekonania. Wiele mi się osypuje
sama bym sie do niego dobrała
a z cieniami to Cię zaskocze bo te się nic a nic nie osypują, może to kwestia pędzelka - ja mam ten z lily lolo i z nakładaniem jest super, gorzej z trwałością, muszę nabyć jakąś bazę
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 22:36   #981
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
sama bym sie do niego dobrała
a z cieniami to Cię zaskocze bo te się nic a nic nie osypują, może to kwestia pędzelka - ja mam ten z lily lolo i z nakładaniem jest super, gorzej z trwałością, muszę nabyć jakąś bazę
Jeśli masz jakąś zapasową gąbeczkę to śmiało

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2012-10-14 o 22:50
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 12:00   #982
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

no nie wierzę-od wczoraj pierwszy post dopiero....

Ale z fotką za to

Oto moja część wspólnego zamówienia z mel i SW:

-NS szampon neutralny (dla męża)
- NS odżywka odżywienie i objętość
-serum agafii 35+
- Planeta Organica-żel pod prysznic oliwka
-Apis koktail do ciała żurawionowa witalność
- tonik nawilżający baikal herbals
- krem do rąk Planeta Organica z shea
-odlewka oleju babuszkowego regenerującego
-próbeczki lauress
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3001.jpg (70,7 KB, 70 załadowań)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 12:07   #983
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
no nie wierzę-od wczoraj pierwszy post dopiero....

Ale z fotką za to

Oto moja część wspólnego zamówienia z mel i SW:

-NS szampon neutralny (dla męża)
- NS odżywka odżywienie i objętość
-serum agafii 35+
- Planeta Organica-żel pod prysznic oliwka
-Apis koktail do ciała żurawionowa witalność
- tonik nawilżający baikal herbals
- krem do rąk Planeta Organica z shea
-odlewka oleju babuszkowego regenerującego
-próbeczki lauress
Evitko pieknie, lauressa jestem ciekawa bardzo
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 12:42   #984
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
no nie wierzę-od wczoraj pierwszy post dopiero....

Ale z fotką za to

Oto moja część wspólnego zamówienia z mel i SW:

-NS szampon neutralny (dla męża)
- NS odżywka odżywienie i objętość
-serum agafii 35+
- Planeta Organica-żel pod prysznic oliwka
-Apis koktail do ciała żurawionowa witalność
- tonik nawilżający baikal herbals
- krem do rąk Planeta Organica z shea
-odlewka oleju babuszkowego regenerującego
-próbeczki lauress
Świetne zakupy, daj znać jak się sprawuje krem do rąk, bo też go chciałam brać, ale w końcu nie wzięłam. Stwierdziłam, że zimą jednak muszę mieć coś w torebce i krem 3w1 tylko w domu to za mało.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 15:39   #985
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
no nie wierzę-od wczoraj pierwszy post dopiero....

Ale z fotką za to

Oto moja część wspólnego zamówienia z mel i SW:

-NS szampon neutralny (dla męża)
- NS odżywka odżywienie i objętość
-serum agafii 35+
- Planeta Organica-żel pod prysznic oliwka
-Apis koktail do ciała żurawionowa witalność
- tonik nawilżający baikal herbals
- krem do rąk Planeta Organica z shea
-odlewka oleju babuszkowego regenerującego
-próbeczki lauress
Zaciekawiłaś mni tym apis'em. Muszę poszukać składów linii profesjonalnej
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 18:03   #986
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Świetne zakupy, daj znać jak się sprawuje krem do rąk, bo też go chciałam brać, ale w końcu nie wzięłam. Stwierdziłam, że zimą jednak muszę mieć coś w torebce i krem 3w1 tylko w domu to za mało.
na razie mogę powiedzieć, że bardzo rzadki jest, wręcz konsystencję mleczka prawie ma....jeszcze nie wiem jak w działaniu na dłuższą metę, szansę mu dłuższą muszę dać, ale jak to powiedziała mel, jak w składzie pierwsza woda, a na drugim już shea (co mnie zachęciło do zakupu, bo mi służy bardzo we wszystkim), a krem taki rzadki, to sporo tej wody tam chyba jest...
Ale pachnie ładnie i delikatnie
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Zaciekawiłaś mni tym apis'em. Muszę poszukać składów linii profesjonalnej
to jak coś znajdziesz fajnego to zapodaj nam tu
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 19:11   #987
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

A propo firmy Apis miałam podać skład tej galaretki Hydro żelu z mleczkiem przczelim(promolci)kładu nie sprawdzałam wcześmiej bo myślałam ze na Minejo to mają wszystkie kosmetyki eco a tu
Skład mnie przeraził,działanie co prawda fajne ale cieszę sie że ten kosmetyk wziełam z koleżanką na spółę.
A oto skład:
aqua,propylene glycol,tromthamine(Substancja buforująca ,która jest regulatorem pH stosowany do produktów kosmetycznych i preparatów higieny osobistej),royal jelly(mleczko pszczele),caromer(substancja zagęszczająca,stabilizato r,w nadmiernych ilościach może powodowac zaczerwienienie naskórka i swędzenie),imidazolidinyl urea(,Substancja konserwująca, która uniemożliwia rozwój i przetrwanie mikroorganizmów ,podobno bezpieczna)lethicin/glycolipids,phenoxyethanol(,Substancja wywołuje wypryski i pokrzywkę na skórze)methylparaben,ethylparaben,propylparaben,panthenol,Methylchloroisothiazolino ne i Methylisothiazolinone(mają działanie alergizujące i oddziałują na układ nerwowy),parfum,geraniol,hydroxyisohexyl 3 -cyclohexene caboxaldehyde(skłądnik kompozycji zapachowej)citronellol,farnesol(Alifatyczny alkohol z grupy sekswiterpenów. Imituje zapach konwalii. Znajduje się na liście potencjalnych alergenów),hexyl cinnamaldehyde,butylpenyl methylpropional(środek zapachowy imitujący zapach konwalii)linalool

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------


Niektóre znane wszystkim więc nie wklejałam jakie mają działanie.
To nie wporządku że na stronie nie podają składu z pewnoscia więcej sie nie skuszę
Na Kalinie o wiele taniej i składy super

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2012-10-15 o 19:14
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 19:52   #988
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
no nie wierzę-od wczoraj pierwszy post dopiero....

Ale z fotką za to

Oto moja część wspólnego zamówienia z mel i SW:

-NS szampon neutralny (dla męża)
- NS odżywka odżywienie i objętość
-serum agafii 35+
- Planeta Organica-żel pod prysznic oliwka
-Apis koktail do ciała żurawionowa witalność
- tonik nawilżający baikal herbals
- krem do rąk Planeta Organica z shea
-odlewka oleju babuszkowego regenerującego
-próbeczki lauress
może i pierwszy ale za to jaki

daj znać jak się sprawuje tonik, czy faktycznie nawilża

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
A propo firmy Apis miałam podać skład tej galaretki Hydro żelu z mleczkiem przczelim(promolci)kładu nie sprawdzałam wcześmiej bo myślałam ze na Minejo to mają wszystkie kosmetyki eco a tu
Skład mnie przeraził,działanie co prawda fajne ale cieszę sie że ten kosmetyk wziełam z koleżanką na spółę.
A oto skład:
aqua,propylene glycol,tromthamine(Substancja buforująca ,która jest regulatorem pH stosowany do produktów kosmetycznych i preparatów higieny osobistej),royal jelly(mleczko pszczele),caromer(substancja zagęszczająca,stabilizato r,w nadmiernych ilościach może powodowac zaczerwienienie naskórka i swędzenie),imidazolidinyl urea(,Substancja konserwująca, która uniemożliwia rozwój i przetrwanie mikroorganizmów ,podobno bezpieczna)lethicin/glycolipids,phenoxyethanol(,Substancja wywołuje wypryski i pokrzywkę na skórze)methylparaben,ethylparaben,propylparaben,panthenol,Methylchloroisothiazolino ne i Methylisothiazolinone(mają działanie alergizujące i oddziałują na układ nerwowy),parfum,geraniol,hydroxyisohexyl 3 -cyclohexene caboxaldehyde(skłądnik kompozycji zapachowej)citronellol,farnesol(Alifatyczny alkohol z grupy sekswiterpenów. Imituje zapach konwalii. Znajduje się na liście potencjalnych alergenów),hexyl cinnamaldehyde,butylpenyl methylpropional(środek zapachowy imitujący zapach konwalii)linalool

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------


Niektóre znane wszystkim więc nie wklejałam jakie mają działanie.
To nie wporządku że na stronie nie podają składu z pewnoscia więcej sie nie skuszę
Na Kalinie o wiele taniej i składy super
dziękuję, że o mnie pamiętałaś
skład - MASAKRA !
a już się łudziłam, że znalazłaś coś fajnego dla mnie bo ja takie lekkie żeliki nawilżające (z dobrym składem) chłonę w każdej ilości

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Jeśli masz jakąś zapasową gąbeczkę to śmiało
no co Ty! nie odbiorę Ci tej przyjemności

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2012-10-15 o 19:53
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 20:20   #989
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Pamiętałam tylko w piątek miałam 3 dniowy wyjazd i nie zdążyłam wejśc na Wizaż
Dziewczyny piękne zakupy w wolnej chwili ( ostatnio z tym naprawdę ciężko)kliknę zdjęcia mojej naturalnej pilęgnacji,minerałów mam całą walizkę -dosłownie, teraz jestem na mineralnym odwyku


promolcia z lekkich konsystencji to polecam serum z wit.C JMO,ale pewnie znasz.
Mam zamiar wypróbować kremy i serum Babci Agafii tylko nie mogę sie zdecydowac,te na dzień nie mają shea i przypuszczam że mają lekką konsystencje ,macie jakieś doświadczenia z tymi kremikami?
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 21:10   #990
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
dziękuję, że o mnie pamiętałaś
skład - MASAKRA !
a już się łudziłam, że znalazłaś coś fajnego dla mnie bo ja takie lekkie żeliki nawilżające (z dobrym składem) chłonę w każdej ilości
a to mi się skojarzył hydrating toning gel z living nature - próbowałam i baaaardzo fajny, ale zużywam zapasy póki co... i jeszcze też się zastanawiam nad ich manuka gel, może do tłustej skóry nawet lepszy by był... muszę obmacać następnym razem
a co do składu, Emila, to dodam tylko, że ten imidazolidinyl urea jest fuj!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.