Lakiery hybrydowe - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-22, 10:00   #3751
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Bimbunia, ciekawa metoda. Ja bym sie chyba nie odwazyla Balabym sie ze przepiluje plytke. Poza tym to juz chyba zakrawa o grubosc ala tipsy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 11:20   #3752
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Lakiery hybrydowe

Na wstępie chciałabym się przywitać z miłośniczkami hybryd.

Możecie mi powiedzieć jak to jest z tymi lakierami? Czytałam, że one są inne, niż lakiery zwykłe, to znaczy nie są za gęste, trochę wodniste. ostatnio kupiłam zestaw do manicure hybrydowego, lampa 36 w plus baza, lakiery i takie inne.

Lampa działa bez zarzutu, podobnie baza spisuje się dobrze. Tylko, że lakiery bardzo dziwne. Bardzo słabo kryją, nawet dwie warstwy wyglądają brzydko. Zrobiłam wczoraj paznokcie, kolor wyszedł okropnie, jakieś prześwity itp. Musiałam odmoczyć i zdjąć potem pomalowałam i tak samo.

Staram się dokładnie nakładać bazę i lakiery- nie przesadzam z ilością, nakładam cienką warstwę, oczywiście 2-3 minuty utwardzam w lampie.

Dlaczego tak jest? Lakiery są do niczego? Tak obstawiam, bo były tanie, razem zestaw był nie drogi. Zamierzam potem zainwestować w lepsze lakier. O lampach czytałam, że nie muszą być jakieś wypasione- ważne by lakier był porządny. czy któraś z was też miała takie przeboje? Czy może ja coś źle robię?

Edytowane przez 201605021613
Czas edycji: 2014-03-22 o 11:21
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 11:28   #3753
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Lakiery hybrydowe

a jakie masz te lakiery (firma) ?
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 11:35   #3754
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

z jakiej firmy masz lakiery hybrydowe? co do krycia, różnie z tym bywa, zresztą podobnie jak w przypadku zwykłych lakierów, jedne kryją lepiej drugie gorzej, gęstość też jest różna w zależności od firmy więc stwierdzenie, że hybrydy są inne niż zwykłe lakiery jest jak najbardziej mylne niektóre są mega gęste inne bardzo lejące, a jeszcze inne prawie niczym się nie różnią od zwyklaków
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 11:39   #3755
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pink1912 Pokaż wiadomość
a jakie masz te lakiery (firma) ?
Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
z jakiej firmy masz lakiery hybrydowe? co do krycia, różnie z tym bywa, zresztą podobnie jak w przypadku zwykłych lakierów, jedne kryją lepiej drugie gorzej, gęstość też jest różna w zależności od firmy więc stwierdzenie, że hybrydy są inne niż zwykłe lakiery jest jak najbardziej mylne niektóre są mega gęste inne bardzo lejące, a jeszcze inne prawie niczym się nie różnią od zwyklaków
Em nail Niby na Allegro opinie miały dobre.

Wiecie co zamalowałam te hybrydy zwykłym lakierem, rewelacyjnie się malowalo i wreszcie jakoś wyglądają. potem je zmyje zmywaczem bez acetonu.

dzięki za odpowiedź. Bedę jeszcze ćwiczyć, próbować, zobaczę jak to będzie. Teraz oglądam galerię pzurków hybrydowych- tam dziewczyny piszą, jakich lakierów użyły. Najwyżej potem zainwestuję w inne
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 14:21   #3756
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Lakiery hybrydowe

Może któraś z Was ma miętowy i jakiś cielisty lakier (żeby nie było za szybko widać odrostów przy frenchu) z CZ i może mi polecić?
__________________
15.08.2015
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 16:39   #3757
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Lakiery hybrydowe

dziewczyny jak robicie komuś paznokcie np. hybrydki w tym przypadku to bierzecie się również za wycinanie skórek itd. i tutaj pytanko czy jakoś specjalnie dezynfekujecie swoje narzędzia itd... ?? pytam osób, które nie mają gabinetów kosmetycznych etc... ??

Właśnie zamówiłam kolorki PST13, 004 i 081 z CZ czekam nieubłaganie
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-22, 18:36   #3758
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Nawet zanim zrobie sobie, cążki pryskam spirytusem. Poza tym uzywam boskiego s.hansena do skorek i drewnianych patyczkow. Pilniki, bloczki, wszystko czyszcze spirytusem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 18:38   #3759
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny, co Wy na to?bo ja bym chętnie zanurkowała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1975247_773007016044082_2048616234_n.jpg (68,9 KB, 59 załadowań)
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 18:42   #3760
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co Wy na to?bo ja bym chętnie zanurkowała
Oj ja tez Nawet gdyby jakas buteleczka niewygodnie uwierala mnie w zad, taplalabym sie w takim basenie do znudzenia


Za chwilę zmieniam mamci pazurki. Wybrała matrioshke

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 18:56   #3761
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

u mnie ten kolorek czeka w kolejce
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-22, 19:01   #3762
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Jednak malujemy jutro. Obie jestesmy zmeczone dzisiejszymi harcami W dziennym świetle będzie lepiej.
Powiem szczerze ,że zaskoczył mnie jej wybór bo całe życie miała na paznokciach nudziaki i pastele. Na inne nawet nie chciała zerkac

Matrioshka rulez

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 20:01   #3763
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Nawet zanim zrobie sobie, cążki pryskam spirytusem. Poza tym uzywam boskiego s.hansena do skorek i drewnianych patyczkow. Pilniki, bloczki, wszystko czyszcze spirytusem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czyli ogólnie jak komukolwiek zaczynasz robić wszystko lub prawie wszystko moczysz w spirytusie żadna sterylizacja w szpitalach ani nic podobnego ??
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 20:03   #3764
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Pokaż wiadomość
Może któraś z Was ma miętowy i jakiś cielisty lakier (żeby nie było za szybko widać odrostów przy frenchu) z CZ i może mi polecić?
podbijam
__________________
15.08.2015
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 20:39   #3765
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mam do was dwa pytania, mianowicie :

1. Zamówiłam sobie folie transferowe, użytkownik również miał klej, który również wzięłam. Czytałam tutaj, że nie wszystkie folie się chcą na hybrydzie bez kleju odbijać. Stąd mam pytanie jeśli chodzi o klej, mam go nałożyć na utwardzony i przemyty kolor czy kolor zabezpieczyć topem -> przemyć -> klej + folia -> top ?

2. Ma może któraś na wzorniku więcej kolorków indigo 5ml, na razie kusi mnie tylko miss uniwerse a wiadomo przecież jednego się nie opłaca zamawiać dlatego skusiłabym się na jeszcze jakiś
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 20:45   #3766
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie u ciebie wyglada na malo napigmentowany. Ile dalas warstw?
Ja również nie przepadam za brokatami, ale tyle się naczytalam o fireworksie, ze jak zobaczylam go za 24zl to grzechem byłoby nie wziąć
Wczoraj pomalowalam kciuki i serdeczne, dla odświeżenia koloru i podoba mi sie ten nienachalny bling bling

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dwie , ale troche grubsze, może ja go źle wymieszałam , jest b gęsty i nie jest to takie proste, hmmm spróbuje kiedyś jaszcze raz
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 20:50   #3767
d idi
Raczkowanie
 
Avatar d idi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 45
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Em nail Niby na Allegro opinie miały dobre.

Wiecie co zamalowałam te hybrydy zwykłym lakierem, rewelacyjnie się malowalo i wreszcie jakoś wyglądają. potem je zmyje zmywaczem bez acetonu.

dzięki za odpowiedź. Bedę jeszcze ćwiczyć, próbować, zobaczę jak to będzie. Teraz oglądam galerię pzurków hybrydowych- tam dziewczyny piszą, jakich lakierów użyły. Najwyżej potem zainwestuję w inne

EM NAIL to masakra, też jakiś czas temu kupiłam i okazały się porażką, fatalne krycie, smugi, czy dasz 3 czy 4 warstwy to i tak będzie katastrofa.
d idi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 21:26   #3768
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pink1912 Pokaż wiadomość
czyli ogólnie jak komukolwiek zaczynasz robić wszystko lub prawie wszystko moczysz w spirytusie żadna sterylizacja w szpitalach ani nic podobnego ??
Nie biegam po szpitalach z moim kuferkiem
Zalozmy ze opilowalam swoje paznokcie, a uzywam w tym celu tylko pilnika szklanego, po "robocie" nasaczam wacik bezpylowy spirytusem i go czyszcze. Wysuszony i czysciutki laduje w etui. Przed kolejnym uzyciem tez spirytusuje
Czyszcze tak rowniez bloki polerskie, cążki i metalowe radelko.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
dwie , ale troche grubsze, może ja go źle wymieszałam , jest b gęsty i nie jest to takie proste, hmmm spróbuje kiedyś jaszcze raz
No właśnie moj tez byl piekielnie gesty jak nim malowalam za pierwszym razem, ale dalam 3 warstwy bo po 2 efekt byl taki sobie. Teraz zauwazylam, ze jak kuferek z lakierami pojezdzil sobie tydzien w bagazniku (jakos nie bylo okazji go wyjac ) to wszystkie indigo wydaja sie byc mniej gumowate.
Jutro przetestuje, bo bede robic matrioske mamie i malage albo apricot sobie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mam do was dwa pytania, mianowicie :

1. Zamówiłam sobie folie transferowe, użytkownik również miał klej, który również wzięłam. Czytałam tutaj, że nie wszystkie folie się chcą na hybrydzie bez kleju odbijać. Stąd mam pytanie jeśli chodzi o klej, mam go nałożyć na utwardzony i przemyty kolor czy kolor zabezpieczyć topem -> przemyć -> klej + folia -> top ?

2. Ma może któraś na wzorniku więcej kolorków indigo 5ml, na razie kusi mnie tylko miss uniwerse a wiadomo przecież jednego się nie opłaca zamawiać dlatego skusiłabym się na jeszcze jakiś
1. Ja robie na przemyty i zmatowiony top. Trzyma sie cacy
2. Kilka dni temu wrzucalam tu wzornik z 5 kolorami indigo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 21:54   #3769
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Lakiery hybrydowe

[QUOTE=RosesAreRed;4570814 6]Nie biegam po szpitalach z moim kuferkiem
Zalozmy ze opilowalam swoje paznokcie, a uzywam w tym celu tylko pilnika szklanego, po "robocie" nasaczam wacik bezpylowy spirytusem i go czyszcze. Wysuszony i czysciutki laduje w etui. Przed kolejnym uzyciem tez spirytusuje
Czyszcze tak rowniez bloki polerskie, cążki i metalowe radelko.

oki w takim razie dziękuję, trochę się naczytałam w necie że jak komuś się robi to powinno się cążki itd. poddać sterylizacji itd. ja również w spirycie wszystko robię na dodatek zamówiłam jakiś płyn do dezynfekcji
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-22, 23:12   #3770
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja dzisiaj miałam swój pierwszy raz z hybrydami i bolało Dwa razy w salonie miałam robiony i stwierdziłam, że nie było żadnej tym filozofii, więc skompletowałam własny zestaw.
Ale co się nadenerwowałam na początku baza nie chciała się utwardzić, potem kolor też nie i poplamiłam niechcący dłonią obrus. Okazało się, że 3 żarówki przestały świecić i trzeba było poprawić ich ustawienie. Po poprawieniu kolor nadal nie był dobrze utwardzany i przyciągał każdy pyłek Stwierdziłam, że gorzej być nie może i na nieutwardzony kolor położyłam top. Po 2 minutach wszystko było twarde jak powinno być
Nie sprawdzałam u manikiurzystki, ale warstwa kolorowa też chyba powinna zastygnąć po wyjęciu z lampy?

Baza i lakier kolorowy był Orly, a top Eco.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 00:24   #3771
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez karolincia2 Pokaż wiadomość
gorąco polecam przetestowałam już kilka kolorów, głównie pastele i jestem bardzo zadowolona/jak masz na miejscu to już w ogóle super daj potem znać co wybrałaś

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------



wg mnie nie
SEMILAC polecam, bo już kilka kolorków przetestowałam. Ogromny wybór i świetnie się prezentują
Dziewczyny kochane wklejcie pazurki wymalowane tymi hybrydami zastanawiałam się nad nimi już jakiś czas temu i niestety nie kupiłam.. jakie krycie mają pastele i ogólnie inne kolory?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 04:54   #3772
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;45709370]Ja dzisiaj miałam swój pierwszy raz z hybrydami i bolało Dwa razy w salonie miałam robiony i stwierdziłam, że nie było żadnej tym filozofii, więc skompletowałam własny zestaw.
Ale co się nadenerwowałam na początku baza nie chciała się utwardzić, potem kolor też nie i poplamiłam niechcący dłonią obrus. Okazało się, że 3 żarówki przestały świecić i trzeba było poprawić ich ustawienie. Po poprawieniu kolor nadal nie był dobrze utwardzany i przyciągał każdy pyłek Stwierdziłam, że gorzej być nie może i na nieutwardzony kolor położyłam top. Po 2 minutach wszystko było twarde jak powinno być
Nie sprawdzałam u manikiurzystki, ale warstwa kolorowa też chyba powinna zastygnąć po wyjęciu z lampy?

Baza i lakier kolorowy był Orly, a top Eco.[/QUOTE]


baza i kolor po wyjęciu z lampy są twarde, ale lepiące, dlatego każdy pyłek łapały. Pomiędzy poszczególnymi warstwami tworzy się warstwa dyspersyjna która utrzymuje kolejne warstwy - tak musi być i koniec. Dopiero jak utwardzisz top i go przemyjesz wszystko jest twarde i gładkie. Grunt to nie dotykać paznokci w trakcie robienia, dopiero na sam koniec.

Jeśli coś źle wyjaśniłam to proszę bardziej doświadczone koleżanki o poprawienie mnie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 06:04   #3773
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Bardzo dobrze wyjasnilas

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 07:46   #3774
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
1. Ja robie na przemyty i zmatowiony top. Trzyma sie cacy
2. Kilka dni temu wrzucalam tu wzornik z 5 kolorami indigo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak myślałam, żeby właśnie na topie przykleić, dziękuję za odpowiedź
Aa widziałam, w sumie mam podobne kolorki poza mathrioshka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 08:01   #3775
marikaxp
Rozeznanie
 
Avatar marikaxp
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 866
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Czyli dostalas paint gel. Zobacz sobie w internecie zdobienia bizuteryjne. Indigo takie cudo wlasnie promuje. Niezbedne do tego sa wlasnie ten zel i folia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Dzięki za pomoc
marikaxp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 08:45   #3776
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pink1912 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak robicie komuś paznokcie np. hybrydki w tym przypadku to bierzecie się również za wycinanie skórek itd. i tutaj pytanko czy jakoś specjalnie dezynfekujecie swoje narzędzia itd... ?? pytam osób, które nie mają gabinetów kosmetycznych etc... ??

Właśnie zamówiłam kolorki PST13, 004 i 081 z CZ czekam nieubłaganie
Ja do każdej klientki mam osobny zestaw (polerka + pilnik). Cążki i radełka-kopytka mam 2 pary i jak mam klientkę jedną po drugiej to mam dla każdej osobno, później dezynfekuję płynem do narzędzi. Raz na jakiś czas sterylizuje mi mama, która się tym zajmuje w szpitalu. A jak robię stopy frezarką to za każdym razem wszystko idzie do sterylizacji. Poza tym cały czas używam rękawiczek. Żel do skórek i oliwkę też warto mieć "wyciskaną", żeby paznokieć klientki nie miał szansy dotknąć produktu w butelce, tak jak to jest w przypadku pędzelków.

Edytowane przez rossogatto
Czas edycji: 2014-03-23 o 08:47
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 09:10   #3777
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Kochane,ja dzisiaj wyczaiłam że mam stacjonarnie hybrydy Semilac
Cena za 6 ml to 21 zł,cudne kolorki są,myślicie że warto kupić na próbę ze 2?
O Bożena, dopiero teraz przeczytałam, ze chodzi o Semilac. Nie wiem dlaczego wcześniej przeczytalam Slicare.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 09:50   #3778
marikaxp
Rozeznanie
 
Avatar marikaxp
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 866
Dot.: Lakiery hybrydowe

A co Hybrydami opi? Albo orly? Używałyście na gelishu ? A na własnych bazach? Opi ma taką fajną kolekcje brokacików

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

skinsept. Tani i super do spryskania narzędzi i dłoni. W warunkach domowych idealny.
marikaxp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 10:52   #3779
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mam do was dwa pytania, mianowicie :

1. Zamówiłam sobie folie transferowe, użytkownik również miał klej, który również wzięłam. Czytałam tutaj, że nie wszystkie folie się chcą na hybrydzie bez kleju odbijać. Stąd mam pytanie jeśli chodzi o klej, mam go nałożyć na utwardzony i przemyty kolor czy kolor zabezpieczyć topem -> przemyć -> klej + folia -> top ?

2. Ma może któraś na wzorniku więcej kolorków indigo 5ml, na razie kusi mnie tylko miss uniwerse a wiadomo przecież jednego się nie opłaca zamawiać dlatego skusiłabym się na jeszcze jakiś
wzorników nie posiadam ale jak wejdziesz na wątek z galerią pazurków hybrydowych to na moich zdjęciach znajdziesz sporo kolorków indigo (french, piggy, nude)
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 11:04   #3780
monika0710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
Dot.: Lakiery hybrydowe

hej dziewczyny

mam zamiar robic lakierem hybrydowym pazurki sobie sama w domu,planuje kupic lampe UV, lakiery,cleaner etc...

jaki lakier hybrydowy polecacie niedrogi i dobry ?
z tego co na poczatku watku przeczttałam ten cosmetics zone polecacie
trzyma sie przynamnjie tydzien ? :P

wielkie dzięki za odp
monika0710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.