Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-15, 18:38   #3211
mgras76
Przyczajenie
 
Avatar mgras76
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Luboń
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Lakier RiRi faktycznie bardzo ładny, widziałam fotki na blogu Ale jeszcze bardziej spodobała mi się płynna pomadka IsaDory (vintage wine)

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------


Ja się dziś poddałam i kliknęłam Ruby Woo z regularnej kolekcji, która jest podobno dość zbliżona do RiRi. Temptaliowa Krysia pisała kiedyś, że RiRi Woo była inspirowana właśnie Ruby Woo. Przepłacać za RiRi na ebayu nie mam ochoty, zresztą u żadnego ze sprzedawców do których mam zaufanie chwilowo jej nie ma. Ciekawe, czy polubimy się z Ruby Woo, bo przyznam, że czerwieni się trochę boję, podobnie jak matów. A tu jest 2 w 1
to jest pewne wyjście,
mgras76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 18:43   #3212
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Lakier RiRi faktycznie bardzo ładny, widziałam fotki na blogu Ale jeszcze bardziej spodobała mi się płynna pomadka IsaDory (vintage wine)

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------


Ja się dziś poddałam i kliknęłam Ruby Woo z regularnej kolekcji, która jest podobno dość zbliżona do RiRi. Temptaliowa Krysia pisała kiedyś, że RiRi Woo była inspirowana właśnie Ruby Woo. Przepłacać za RiRi na ebayu nie mam ochoty, zresztą u żadnego ze sprzedawców do których mam zaufanie chwilowo jej nie ma. Ciekawe, czy polubimy się z Ruby Woo, bo przyznam, że czerwieni się trochę boję, podobnie jak matów. A tu jest 2 w 1
Tak,choć ja też czytałam,że jest podobna do Russian red. Nawet na jednym z blogów jest ich porównanie:
http://wyznania-kosmetykoholiczki.bl...orownanie.html
Mam nadzieję,że to nie jest reklama,skoro to nie mój blog.
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
lakier na swatchowym
Bardzo dziękujęLakier jest nieziemski.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 19:04   #3213
Ariadne01
Raczkowanie
 
Avatar Ariadne01
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 111
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Lakier RiRi faktycznie bardzo ładny, widziałam fotki na blogu Ale jeszcze bardziej spodobała mi się płynna pomadka IsaDory (vintage wine)

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------


Ja się dziś poddałam i kliknęłam Ruby Woo z regularnej kolekcji, która jest podobno dość zbliżona do RiRi. Temptaliowa Krysia pisała kiedyś, że RiRi Woo była inspirowana właśnie Ruby Woo. Przepłacać za RiRi na ebayu nie mam ochoty, zresztą u żadnego ze sprzedawców do których mam zaufanie chwilowo jej nie ma. Ciekawe, czy polubimy się z Ruby Woo, bo przyznam, że czerwieni się trochę boję, podobnie jak matów. A tu jest 2 w 1
Wlasnie ja mam dosc sporo czerwieni ale strasznie sie napalilam na Riri Woo i, mimo,ze Ruby Woo jest sliczna i bardzo do Riri Woo podobna to jednak to nie jest to wiec przychodzi mi tylko czekac
Ariadne01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 18:27   #3214
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nooo to i tak masz niewiele ja mam dwa helmery samych lakierów do paznokci no dobra, dwa niepełne, w 3 szufladach chyba nic nie mam tylko



ojć sporo sporo samych szminek MACa ostatnio jak liczyłam miałam pod 65sztuk cieni, róży itp nie liczę bo mi się po prostu nie chce
Wow, tyle szminek
Ja z maca mam tylko russian red, ale za to chłopak obiecal mi zakup 2 szminek z maca jesli zrobię za niego projekt zaliczeniowy na studia
Sama się nie mogę namyślic, jakie kolorki bym chciala

Myslalam nad czyms bardziej niespotykanym. Macie moze doswiadczenia z Up the amp? Mam jasna cerę, delikatne piegi, zielone oczy i brazowe wlosy i sie zastanawiam, czy by mi pasowala ta szminka
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 19:22   #3215
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Ariadne01 Pokaż wiadomość
Wlasnie ja mam dosc sporo czerwieni ale strasznie sie napalilam na Riri Woo i, mimo,ze Ruby Woo jest sliczna i bardzo do Riri Woo podobna to jednak to nie jest to wiec przychodzi mi tylko czekac
Doskonale to rozumiem Czasem nawet najlepszy dupe to po prostu nie jest "to".
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 19:46   #3216
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
Wow, tyle szminek
Ja z maca mam tylko russian red, ale za to chłopak obiecal mi zakup 2 szminek z maca jesli zrobię za niego projekt zaliczeniowy na studia
Sama się nie mogę namyślic, jakie kolorki bym chciala

Myslalam nad czyms bardziej niespotykanym. Macie moze doswiadczenia z Up the amp? Mam jasna cerę, delikatne piegi, zielone oczy i brazowe wlosy i sie zastanawiam, czy by mi pasowala ta szminka
mam Up The Amp. na żywo jest piękna, ale na zdjęciach to jeden z tych odcieni, który wychodzi trupio... ;/ chyba w letnim słońcu wyglądałby najlepiej... sam odcień jest piękny, choć nie wiem czy mi się on do końca widzi na takim typie urody, jaki opisujesz... za to zerknęłabym na Twoim miejscu na Violettę (choć ona jest z MAC Pro...ale często się pojawia w limitkach) i na Impassioned

ekhm. tyle szminek z samego MACa o reszcie nie wspomnę
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 20:04   #3217
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mam Up The Amp. na żywo jest piękna, ale na zdjęciach to jeden z tych odcieni, który wychodzi trupio... ;/ chyba w letnim słońcu wyglądałby najlepiej... sam odcień jest piękny, choć nie wiem czy mi się on do końca widzi na takim typie urody, jaki opisujesz... za to zerknęłabym na Twoim miejscu na Violettę (choć ona jest z MAC Pro...ale często się pojawia w limitkach) i na Impassioned

ekhm. tyle szminek z samego MACa o reszcie nie wspomnę
No jesli chodzi o Violettę to chyba jeszcze niebylabym gotowa i rozmyslalam nad up the amp wlasnie. Przy okazji, jesli mogę zapytac: jaki masz typ urody?
Impassioned wydaje się super, no ale mieszam russian red z pastelową, pomaranczowa szminką i mi wychodzi tez taki krzykliwy kolor i moze bym sobie na razie odpuscila.
Podoba mi się jeszcze Girl about town.
No ale wlasnie, czy mi to pasowac bedzie...
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 20:12   #3218
Ariadne01
Raczkowanie
 
Avatar Ariadne01
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 111
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
No jesli chodzi o Violettę to chyba jeszcze niebylabym gotowa i rozmyslalam nad up the amp wlasnie. Przy okazji, jesli mogę zapytac: jaki masz typ urody?
Impassioned wydaje się super, no ale mieszam russian red z pastelową, pomaranczowa szminką i mi wychodzi tez taki krzykliwy kolor i moze bym sobie na razie odpuscila.
Podoba mi się jeszcze Girl about town.
No ale wlasnie, czy mi to pasowac bedzie...
Mi sie wydaje,ze zeby sobie dobrac kolor nalezy sie po prostu bawic i zbyt sztywno nie trzymac sie zasad. Ja jestem np raczej chlodnym typem urody ale odkrylam ostatnio,ze dobrze mi rowniez w cieplych brazach czy pomaranczowej czerwieni na ustach teoretycznie powinnam sie od takich kolorow trzymac z daleka,a w praktyce mi sie podoba
jesli nie jestes pewna to moze poszukalabys tego koloru w jakichs tanszych pomadkach a jak ci sie spodoba to kup potem z MACa?
Ariadne01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 20:27   #3219
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
No jesli chodzi o Violettę to chyba jeszcze niebylabym gotowa i rozmyslalam nad up the amp wlasnie. Przy okazji, jesli mogę zapytac: jaki masz typ urody?
Impassioned wydaje się super, no ale mieszam russian red z pastelową, pomaranczowa szminką i mi wychodzi tez taki krzykliwy kolor i moze bym sobie na razie odpuscila.
Podoba mi się jeszcze Girl about town.
No ale wlasnie, czy mi to pasowac bedzie...
Viola jest piękna i wbrew pozorom wielu osobom pasuje widziałam nieraz na własne oczy. GAT też jest piękna!!
Ja jestem ciepła, idąca w żółte odcienie. Jasne blond włosy, niebieskie oczy. Tylko, że ja ogólnie jestem bardzo szminkowo-błyszczykowa i nie mam oporów żeby nosić na ustach różne eksperymenty, nie zawsze pewnie pasujące do mojego typu
Cytat:
Napisane przez Ariadne01 Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje,ze zeby sobie dobrac kolor nalezy sie po prostu bawic i zbyt sztywno nie trzymac sie zasad. Ja jestem np raczej chlodnym typem urody ale odkrylam ostatnio,ze dobrze mi rowniez w cieplych brazach czy pomaranczowej czerwieni na ustach teoretycznie powinnam sie od takich kolorow trzymac z daleka,a w praktyce mi sie podoba
jesli nie jestes pewna to moze poszukalabys tego koloru w jakichs tanszych pomadkach a jak ci sie spodoba to kup potem z MACa?
dokładnie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 20:34   #3220
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ariadne, ja ogółem lubię kombinować z kolorami, czy to na oczach, czy na ustach. I np. Nie trzymam się zasad typu: ,,do zielonych oczu bron boze zielone cienie". Po prostu biorę kolor, ktory mi się podoba i ciach na oczy, a jak cos jest nie tak to dodaję inne kolory, ktore mi podbiją kolor tęczówki i juz.

Dawno, dawno temu na komunię mojej siostry dostalam prezent od cioci - liliowy (raczej kryjący) blyszczyk z maybelline. Strasznie mi się wtedy ten kolor podobal i moze mi zostalo takie wspomnienie z dziecinstwa ze się tak zastanawialam nad up the amp

Hmm, we Wro studiuję więc czas się przejechac do maca i się poprzyglądac.
Chociaz jakos tak dziwnie się czuję w macu. Jakos tak niezbyt komfortowo.
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 22:46   #3221
ikorzer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Ariadne01 Pokaż wiadomość
Dostalam z niej probke do ostatnich zakupow, uzylam dotychczas ledwie 2 razy wiec duzo powiedziec nie moge ale swoje zadanie spelnila dosc dobrze, Makijaz trzymal sie nienaruszony i nie wysypalo mnie po niej
dziekuje!
ikorzer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 07:44   #3222
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
Wow, tyle szminek
Ja z maca mam tylko russian red, ale za to chłopak obiecal mi zakup 2 szminek z maca jesli zrobię za niego projekt zaliczeniowy na studia
Sama się nie mogę namyślic, jakie kolorki bym chciala

Myslalam nad czyms bardziej niespotykanym. Macie moze doswiadczenia z Up the amp? Mam jasna cerę, delikatne piegi, zielone oczy i brazowe wlosy i sie zastanawiam, czy by mi pasowala ta szminka
Impassioned i te fioletowe jakoś widzę bardziej na zimowych typach a może Brick o La albo Chili? Mam Brick O la i jest super. Nie do końca mi pasuje, ale lubię!
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 12:38   #3223
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Impassioned i te fioletowe jakoś widzę bardziej na zimowych typach a może Brick o La albo Chili? Mam Brick O la i jest super. Nie do końca mi pasuje, ale lubię!
Sama nie wiem... ja z kolei bardziej je widzę na ciepłych.. a może są po prostu uniwersalne ja sie tam nie znam, wiem tylko w czym ja się dobrze czuję
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 12:47   #3224
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Sama nie wiem... ja z kolei bardziej je widzę na ciepłych.. a może są po prostu uniwersalne ja sie tam nie znam, wiem tylko w czym ja się dobrze czuję
Moim zdaniem to zalezy do wielu rzeczy. Ja jestem ciepła i dobrze się czuje w Impassioned i Up the Amp oraz im podobnych.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 14:00   #3225
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to zalezy do wielu rzeczy. Ja jestem ciepła i dobrze się czuje w Impassioned i Up the Amp oraz im podobnych.
Impassioned i up the amp są świetne do ciemnych zim i wiosen wg mnie a to nie są chyba takie stricte zimne typy. Natomiast jesień mi się kojarzy z bardzo ciepłym i delikatnym typem urody (mało kontrastu) i te intensywne fiolety jakoś.. nie wiem, takie osobiste odczucia
I do tego być może mylnie dopasowałam koleżankę do jesiennego typu! także nie zniechęcam. Najlepiej jest próbować!
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2013-12-18 o 14:02
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 14:03   #3226
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Impassioned i up the amp są świetne do ciemnych zim i wiosen wg mnie a to nie są chyba takie stricte zimne typy. Natomiast jesień mi się kojarzy z bardzo ciepłym i delikatnym typem urody (mało kontrastu) i te intensywne fiolety jakoś.. nie wiem, takie osobiste odczucia
I do tego być może mylnie dopasowałam koleżankę do jesiennego typu!
Wiesz co, w zaleznosci od koloru cery one mogę nieco się wydawac rózne, zwłaszcza Impassioned. Poogladałam juz na zagranicznych forach/blogach tyle fotek z róznymi kolorami cery, ze czasami trudno się zorientowac, ze to ta sama szminka
Ja się jeszcze nie dopasowałam sama do zadnego typu, ciągle mam z tym problem Kiedy miałam czarne pióra mówiono mi, zem zima, a teraz z czerwonymi to nie wiem co za cholera ze mnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-12-18 o 14:04
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 14:41   #3227
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to zalezy do wielu rzeczy. Ja jestem ciepła i dobrze się czuje w Impassioned i Up the Amp oraz im podobnych.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz co, w zaleznosci od koloru cery one mogę nieco się wydawac rózne, zwłaszcza Impassioned. Poogladałam juz na zagranicznych forach/blogach tyle fotek z róznymi kolorami cery, ze czasami trudno się zorientowac, ze to ta sama szminka
Ja się jeszcze nie dopasowałam sama do zadnego typu, ciągle mam z tym problem Kiedy miałam czarne pióra mówiono mi, zem zima, a teraz z czerwonymi to nie wiem co za cholera ze mnie
Też mam z tym problem, od jakiegoś roku się głowie Myślałam, że ciemna zima, ale coraz częściej mam wrażenie, że kolory bright spring do mnie pasują a w niektórych dla deep winter jestem zbyt ciemna i zgaszona.. z kolei pasują mi szminki wskazywane dla zim (ale nie ciemne śliwki!), szminy dla wiosen (korale i róże) niespecjalnie Chyba nie umiem i trzeba po prostu to olać i robić po swojemu.

Dla mnie tak właśnie capricious była największą nie wiadomą, na każdym swatchu inaczej a na mnie.. jeszcze inaczej Ogólnie, ciężko jest dobrać szminkę przez Internet, strasznie dużo wątpliwości i dylematów
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 15:01   #3228
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Też mam z tym problem, od jakiegoś roku się głowie Myślałam, że ciemna zima, ale coraz częściej mam wrażenie, że kolory bright spring do mnie pasują a w niektórych dla deep winter jestem zbyt ciemna i zgaszona.. z kolei pasują mi szminki wskazywane dla zim (ale nie ciemne śliwki!), szminy dla wiosen (korale i róże) niespecjalnie Chyba nie umiem i trzeba po prostu to olać i robić po swojemu.

Dla mnie tak właśnie capricious była największą nie wiadomą, na każdym swatchu inaczej a na mnie.. jeszcze inaczej Ogólnie, ciężko jest dobrać szminkę przez Internet, strasznie dużo wątpliwości i dylematów
Dokłądnie, ja myślę, ze po prostu mozemy pasowac do paru typów kolorystycznych i stąd trudnoć przypisania do jednego. Tym bardzie, że kolor włosów tez sporo moze zmienić.

A co do szminek, prawie wszystkie kupiłam w ciemno przez kogos, albo online, a tylko pare wpadek zaliczyłam i to wiecej tych, co wybeirałam osobiscie po pomacaniu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 15:07   #3229
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz co, w zaleznosci od koloru cery one mogę nieco się wydawac rózne, zwłaszcza Impassioned. Poogladałam juz na zagranicznych forach/blogach tyle fotek z róznymi kolorami cery, ze czasami trudno się zorientowac, ze to ta sama szminka
Mam bardzo podobne obserwacje. Poza tym pigmentacja ust, strój, reszta makijażu czy nawet oświetlenie zdjęcia też robią swoje i mogą mieć wpływ na ostateczny efekt wizualny. Każda z nas ma inny gust i być może profesjonalna kolorystka skrytykowałaby niektóre wybory, ale ja np. mimo mało kontrastowej urody i żółtawych tonów w cerze lubię siebie w fuksjach. Zresztą fiolety też lubię i ostatnio mnie do nich często ciągnie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 15:12   #3230
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mam bardzo podobne obserwacje. Poza tym pigmentacja ust, strój, reszta makijażu czy nawet oświetlenie zdjęcia też robią swoje i mogą mieć wpływ na ostateczny efekt wizualny. Każda z nas ma inny gust i być może profesjonalna kolorystka skrytykowałaby niektóre wybory, ale ja np. mimo mało kontrastowej urody i żółtawych tonów w cerze lubię siebie w fuksjach. Zresztą fiolety też lubię i ostatnio mnie do nich często ciągnie.
Dokładnie Gretchen Absolutnie to wszystko ma wpływ na to, jaki kolor szminka ostatecznie zyskuje.

I tez tak mam, lubię fuksje, mimo ze moja żólta cera niekoneicznie będzie dla nich idealnym tłem
A fiolety kocham
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 07:37   #3231
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mam bardzo podobne obserwacje. Poza tym pigmentacja ust, strój, reszta makijażu czy nawet oświetlenie zdjęcia też robią swoje i mogą mieć wpływ na ostateczny efekt wizualny. Każda z nas ma inny gust i być może profesjonalna kolorystka skrytykowałaby niektóre wybory, ale ja np. mimo mało kontrastowej urody i żółtawych tonów w cerze lubię siebie w fuksjach. Zresztą fiolety też lubię i ostatnio mnie do nich często ciągnie.
Dokładnie, pigment ust bardzo dużo zmienia Capricious jest na mnie bardziej śliwkowa niż czerwona (swatche pokazywały co innego) a perpetual flame bardziej róż/fuksja jak tutaj http://i1088.photobucket.com/albums/...ps2412f1f6.jpg niż czerwona
Teraz myślę nad crosswires i sea sheer acz korale i bledsze kolory wydaje mi się, że mogą do mnie nie pasować.
Za to Hot Tahiti to strzał w 10 Jak ktoś kojarzy podobne to ja chętnie posłucham
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 11:10   #3232
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Impassioned i up the amp są świetne do ciemnych zim i wiosen wg mnie a to nie są chyba takie stricte zimne typy. Natomiast jesień mi się kojarzy z bardzo ciepłym i delikatnym typem urody (mało kontrastu) i te intensywne fiolety jakoś.. nie wiem, takie osobiste odczucia
I do tego być może mylnie dopasowałam koleżankę do jesiennego typu! także nie zniechęcam. Najlepiej jest próbować!
Mam taki problem wlasnie, ze się zastanawiam, czy jestem jesienią czy nie. W kazdym razie w Internecie zawsze wyskakują z rudzielcami i jakos te moje zwykle, brązowe wlosy mnie zastanawiają a ten caly podzial na podtypy to tylko komplikuje sprawę .
I no wlasnie, jesli chodzi o wlosy... Oglądalyscie filmik z makijazem w wykonaniu Mary Greenwell na kanale Lisy Eldridge? Ona tam mowila, ze pracujemy z kolorem oczu i kolorem twarzy, a nie z kolorem wlosów. I czy to rzeczywisicie tak dziala?
No bo kupię sobie jakiś szalową różową szminkę z maca a potem cos mnie najdzie, przefarbuję wlosy na rudo/czerwono... I czy nadal będzie pasowac?
Jakie macie doświadczenia ze zmianą koloru wlosów a kolorem szminek?
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 11:19   #3233
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
Mam taki problem wlasnie, ze się zastanawiam, czy jestem jesienią czy nie. W kazdym razie w Internecie zawsze wyskakują z rudzielcami i jakos te moje zwykle, brązowe wlosy mnie zastanawiają a ten caly podzial na podtypy to tylko komplikuje sprawę .
I no wlasnie, jesli chodzi o wlosy... Oglądalyscie filmik z makijazem w wykonaniu Mary Greenwell na kanale Lisy Eldridge? Ona tam mowila, ze pracujemy z kolorem oczu i kolorem twarzy, a nie z kolorem wlosów. I czy to rzeczywisicie tak dziala?
No bo kupię sobie jakiś szalową różową szminkę z maca a potem cos mnie najdzie, przefarbuję wlosy na rudo/czerwono... I czy nadal będzie pasowac?
Jakie macie doświadczenia ze zmianą koloru wlosów a kolorem szminek?
Moja koleżanka - zimowy typ - ma rude włosy, ale dobrały jej chłodną rudość i to dobrze wygląda Może nie chodzi o kolor, ale o odcień.. Odpowiedni odcień szminki, włosów będzie zawsze pasował do skóry bez względu na kolor włosów..
Jakoś głupio to napisałam, coś dzisiaj formułowanie zdań mnie przerasta
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2013-12-19 o 11:21
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 11:48   #3234
mgras76
Przyczajenie
 
Avatar mgras76
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Luboń
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

[QUOTE=Iwi82;44112519]Mi Macówka z Krakowa ma niby odłożyć Riri Whoo, ale okaże się czy będą ją w ogóle mieli. Gdyby ktoś ją chciał, to dajcie znać (bo ja ostatecznie kupiłam ją online, więc stacjonarnie nie będę jej już brała i jeżeli tylko będę ją mieć odłożoną, to będę mogła komuś odstąpić )[/QUOTE

Dzisiaj 19 czy Riri jest w sklepach stacjonarnych już dostępna?
Jeśli ktoś będzie robił zakupy chętnie sie podepne. W Poznaniu sklepu nie ma, a gdybyś która z dziewczyn robiła zakupy, to szminke w czerwieni bardzo pragnę.
mgras76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 12:56   #3235
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Tak, od dziś kolekcja jest dostępna stacjonarnie - ja się wybieram dziś po Pleasure Bomb, ale nie wiem czy dziś już nie będzie wszystko wykupione, bo w Złotych same Macówki mówiły, że znająć życie to kolejka się po tą kolekcję ustawi...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 13:53   #3236
mgras76
Przyczajenie
 
Avatar mgras76
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Luboń
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Pleasure też jest ładna Gdyby co to ja chętna jestem. Rozliczenie wszystko od ręki
mgras76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 14:33   #3237
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Pleasure Bomb widziałam na żywo i jednak dla mnie to zbyt mocna żarówa, a takich mam już dość .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 16:12   #3238
Ariadne01
Raczkowanie
 
Avatar Ariadne01
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 111
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

http://www.temptalia.com/round-mac-m...hotos-swatches

Widzialyscie? strasznie podobaja mi sie te skinfinishe
Ariadne01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 17:46   #3239
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A co sądzicie o tym? http://www.temptalia.com/sneak-peek-...hotos-swatches

Ja jakoś przeoczyłam informację o tej kolekcji. Dwa kolory mi się podobają - to może być fajna opcja na co dzień i dla osób które mają "skórkowe" usta i/lub nie przepadają za mocnym kryciem. Z drugiej strony to błyszczące wykończenie i kształt sztyftu nie każdemu będą odpowiadać.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 17:51   #3240
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A co sądzicie o tym? http://www.temptalia.com/sneak-peek-...hotos-swatches

Ja jakoś przeoczyłam informację o tej kolekcji. Dwa kolory mi się podobają - to może być fajna opcja na co dzień i dla osób które mają "skórkowe" usta i/lub nie przepadają za mocnym kryciem. Z drugiej strony to błyszczące wykończenie i kształt sztyftu nie każdemu będą odpowiadać.
Mnie nie ruszaja wole "Zwykłe" macowe szminki. Parę razy już miałam jakies inksze i leża.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.