Wosk z allegro??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-18, 17:54   #1
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225

Wosk z allegro???


Chciałam się was zapytać czy warto byłoby kupić wosk do depilacji z allegro? Znalazłam ich kilka, które mnie zainteresowały ale i tak nie wiem czy warto, a nie chce się później rozczarować że wogóle nie działają. Zamieszczam linki i czekam na wasze opinie.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56761084
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57158503
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57158645

Pozdrawiam
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 19:33   #2
ewa-k1984
Raczkowanie
 
Avatar ewa-k1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 56
Dot.: Wosk z allegro???

Ten wosk z aplikatorem chyba jest wygodniejszy i dużo łatwiej jest depilować takim niż tym ze szpatułką (zwłaszcza jak się zaczyna ) Ja miałam wosk z aplikatorem (Joanny) i taki ze szpatułką. Tylko podgrzewałam w gorącej wodzie albo w mikrofali. Chociaż chciałabm kupić sobie taki podgrzewacz, tylko nie wiem gdzie?
ewa-k1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 19:47   #3
Galena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 3
GG do Galena
Dot.: Wosk z allegro???

ja uwazam ze najlepszy jest wosk na zimno <plastry joanna zółte-nie zielone , oraz wosk firmy streep czy jakos tak> rewelacyjny
wosk tanita- do cieńszych włosków, natomiast wosk na gorąca to wg mnie niewypał, skóra jest po nim podrażniona, wszystko dookoła się lepi,trudno go zmyć...
Galena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 20:40   #4
bea29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 12
GG do bea29
Dot.: Wosk z allegro???

znam tą firme która sprzedaje te woski i ja także polecam wosk w rolce, latwy w użyciu i wydajny...........dardzo nawet)))
bea
bea29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 20:56   #5
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Dot.: Wosk z allegro???

Podgrzewacze tez sa na allegro, cena ok.180 zl,ale mozna tez wylicytowac taniej. Troche drogie,co mnie smuci
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 21:24   #6
moko
Raczkowanie
 
Avatar moko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: Wosk z allegro???

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56987797

a ja polecam ta aukcjie i tego allegrowicza..kiedys skorzystałam z jego oferty i jestem badzo zadowlona..a woski który on sprzedaje jest naprawde fajny
moko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 09:00   #7
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Dot.: Wosk z allegro???

Dziękuję wszystkim bardzo za odpowiedź Po namysłach zdecyduję się na ten wosk (za namową moko) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56977640
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-19, 13:18   #8
Pariss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 24
Dot.: Wosk z allegro???

Lepsze sa takie woski bardziej plynne..Te o konsystencji bardziej zbitej gorzej sie rozprowadzaja..Warstwa jest tak jakby grubsza i gorzej jest oderwac pozniej pasek..
W sumie ta oferta jest calkiem niezla http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56987797 szkoda tylko,ze ten wosk ma taka konsystencje...
Pariss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 14:58   #9
viki123
Raczkowanie
 
Avatar viki123
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 193
Dot.: Wosk z allegro???

chcialabym sie dowiedziec czy uzywałyście wosku z allegro, pelno jest tam aukcji oferujacych woski o przystepnej cenie, napiszcie czy warto?
__________________
Nie trać czasu na kompletowanie popełnionych błędów. Ucz się na nich i idź dalej.
viki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 16:50   #10
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wosk z allegro???

hmmm ja kupiłam z allegro plastry na zimno veet.... chciałam je dziś wypróbować, wydaje mi się, że wszystko zrobiłam dobrze, tzn najpierw je rozgrzałam, przykleiłam na czystą skórę i zerwałam jednym szybkim ruchem pod włos... a teraz cały ten fragment mam w okropnych, czerwonych kropkach które wyglądają milion razy gorzej niż po depilacji maszynką... :/ minęło już ładnych parę godzin, a one zbladły minimalnie. co robić?
kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 19:56   #11
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Wosk z allegro???

mam pytanie z natury 'newbie'

czy z braku podgrzewacza, taki wosk http://www.allegro.pl/item436981154_...depilacji.html mozna podgrzac w kapieli wodnej? mam taki jeden wosk, ale podgrzewacza brak i sie zastanawiam czy daloby rade.

Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 23:35   #12
zubee
Raczkowanie
 
Avatar zubee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 49
Dot.: Wosk z allegro???

zamowilam sobie te woski i bylam bardzo zadowolna na poczatek nie musisz zamawiac podgrzewacza wystarczy podgrzac go w garnku lub w mikrofalowce.
zobaczysz czy ci to odpowiada mialam miodowy i mango ten owocowy byl wydajniejszy.
plaster flizelinowy mozesz uzywac kilka razy po tej stronie co masz juz wosk to w niczym nie przeszkadza a jest oszczedne.
Jezli nigdy nie depilowalas sie woskiem zamow wosk do pierwszej depilacji jest delikatnieszky zadbaj o dobra dl wlosa bo jak beda za krotkie to z twojej depilacji nici . Ja czasem mam po wewnetrznej stronie ud tam gdzie skora jest delikatna takie jakby malinki ktore znikaja po kilku dniach .
I NAJWAZNIEJSZE rob sobie peeling dwa razy w tygodniu jesli zdecydujesz sie na depiacje bo bedziesz musiala czesto odwiedzac tematy wrastajace wlosy i blizny po wrastajacych wlosach
zubee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 11:54   #13
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Wosk z allegro???

Cytat:
Napisane przez zubee Pokaż wiadomość
zamowilam sobie te woski i bylam bardzo zadowolna na poczatek nie musisz zamawiac podgrzewacza wystarczy podgrzac go w garnku lub w mikrofalowce.
zobaczysz czy ci to odpowiada mialam miodowy i mango ten owocowy byl wydajniejszy.
plaster flizelinowy mozesz uzywac kilka razy po tej stronie co masz juz wosk to w niczym nie przeszkadza a jest oszczedne.
Jezli nigdy nie depilowalas sie woskiem zamow wosk do pierwszej depilacji jest delikatnieszky zadbaj o dobra dl wlosa bo jak beda za krotkie to z twojej depilacji nici . Ja czasem mam po wewnetrznej stronie ud tam gdzie skora jest delikatna takie jakby malinki ktore znikaja po kilku dniach .
I NAJWAZNIEJSZE rob sobie peeling dwa razy w tygodniu jesli zdecydujesz sie na depiacje bo bedziesz musiala czesto odwiedzac tematy wrastajace wlosy i blizny po wrastajacych wlosach

tzn to to wszystko wiem, ale chodzilo mi o temperature podgrzewania, w podgrzewaczu jest to stala temp (zalozmy 70 stopni) a w kapieli wodnej czy w garnku ta teperatura skacze, chcac nie chcac. i jestem ciekawa czy wosk nie traci swoich wlasciwosci, bo po co mi wosk np z cynkiem skoro podgrzeje go w garnku do 100 stopni i ten cynk mi sie 'zepsuje' :P
to moze poprosze o odp kosmetyczke albo jakiegos chemika
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 14:54   #14
zubee
Raczkowanie
 
Avatar zubee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 49
Dot.: Wosk z allegro???

ja Ci powiem tak te woski czy sa miodowe najtansze czy rozane czekoladowe czy z cynkiem beda dzialc tak samo .
Nie musisz przeplacac za woks z cynkie(twierdze ze i tak za wiele go tam nie ma) . Ja mam podgrzewacz ale zawsze najpier zpodgrzewam wosk w garnku sprawdzam zeby konsystencja byla plynna i jak jest juz ok wkladam do podgrzewacza dla utrzymania temp poniewaz w garnku podgrzanie wosku trwa 5 min a w podgrzewaczy minimum pol godziny. Wosk nie straci swoich wlasciowisci jak go troche za dlugo podgrzejesz
zubee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.