ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-22, 15:23   #391
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

oglądam DDD

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

mończykowi urosło warkoczyków
gdzie będzie pełna wersja
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 19:11   #392
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Muszynianka, z tego co wiem, to na balladafilm, mają poprostu prezentować kolejne odcinki.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 19:14   #393
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

już się doczekać nie moge
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 19:25   #394
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Ja też, zastanawiam się, czy u pani Naturalny zmieniło się coś, oprócz wyglądu.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 23:39   #395
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Napisała książkę (nawet została już wydana - "Niech Twoje ciało będzie Twoją świątynią" ), ma nowego faceta, niebawem chyba bierze ślub. Jej były mąż- siedzi w więzieniu za handel kobietami (ponoć sprzedawał je po 300 euro !!!!)
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 03:37   #396
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Pamietam jak kiedys po kazdym odcinku szczeka mi opadala do ziemi,glupota i naiwnosc tych dziewczyn wystepujacych w programie byla porazajaca....

a teraz moze palne glupote jakas totalna,poniewaz pewnosci co do tego absolutnie nie mam,ale pamietam,kilka lat temu jadac z wloch do polski autokarem wracala nim rowniez pewna dziewczyna i (tutaj reki nie dam sobie obciac bo to bylo juz jakis czas temu) wsiadala albo w Turynie albo w Mediolanie ,na dworzec czarnym sportowym samochodem odwozil ja jakis stary wloch ok 50. jego pamietam doskonale,bo mial twarz cala pokryta takimi dziurami jak po ospie,byl od niej sporo nizszy,lysiejacy i z brzuchem,w kazdym razie kobiety duzo o niej plotkowaly i byla to dziewczyna ktora wlasnie w balladzie wystepowala.... z tego co tu czytam,bo programu nie pamietam niestety szczegolowo,a wlasciwie osob w nim wystepujacych nie skojarzylabym z wygladu ani teraz ani nawet wtedy ,moglaby to byc wlasnie Klaudia,ta dziewczyna opowiadala,ze pracuje jako hostessa ,we wloszech hostessa to prostytutka ,dziewczyna pracujaca w lokalach,kotora generalnie mialaby zachecac klijetow to spozywania jak najwiekszej ilosci alkoholu,ma z nimi tanczyc i rozmawiac.... ale tak naprawde to zwykla prostytucja,w kazdym razie zapadlo mi to w pamiec,bo obrzydliwe bylo dla mnie patrzenie jak taki stary paskudny oblech oblapia mloda dziewczyne,pamietam jak jeszcze mu piszczala,zeby cos jej na pozegnanie kupil i kupil jej maskotke w dworcowym sklepiku.
Czy to byla ta Klaudia nie mam pojecia,gdyby nie stare plotkary,z ktorymi podrozowalam,nigdy nie skojarzylabym osoby.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 21:00   #397
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
Pamietam jak kiedys po kazdym odcinku szczeka mi opadala do ziemi,glupota i naiwnosc tych dziewczyn wystepujacych w programie byla porazajaca....

a teraz moze palne glupote jakas totalna,poniewaz pewnosci co do tego absolutnie nie mam,ale pamietam,kilka lat temu jadac z wloch do polski autokarem wracala nim rowniez pewna dziewczyna i (tutaj reki nie dam sobie obciac bo to bylo juz jakis czas temu) wsiadala albo w Turynie albo w Mediolanie ,na dworzec czarnym sportowym samochodem odwozil ja jakis stary wloch ok 50. jego pamietam doskonale,bo mial twarz cala pokryta takimi dziurami jak po ospie,byl od niej sporo nizszy,lysiejacy i z brzuchem,w kazdym razie kobiety duzo o niej plotkowaly i byla to dziewczyna ktora wlasnie w balladzie wystepowala.... z tego co tu czytam,bo programu nie pamietam niestety szczegolowo,a wlasciwie osob w nim wystepujacych nie skojarzylabym z wygladu ani teraz ani nawet wtedy ,moglaby to byc wlasnie Klaudia,ta dziewczyna opowiadala,ze pracuje jako hostessa ,we wloszech hostessa to prostytutka ,dziewczyna pracujaca w lokalach,kotora generalnie mialaby zachecac klijetow to spozywania jak najwiekszej ilosci alkoholu,ma z nimi tanczyc i rozmawiac.... ale tak naprawde to zwykla prostytucja,w kazdym razie zapadlo mi to w pamiec,bo obrzydliwe bylo dla mnie patrzenie jak taki stary paskudny oblech oblapia mloda dziewczyne,pamietam jak jeszcze mu piszczala,zeby cos jej na pozegnanie kupil i kupil jej maskotke w dworcowym sklepiku.
Czy to byla ta Klaudia nie mam pojecia,gdyby nie stare plotkary,z ktorymi podrozowalam,nigdy nie skojarzylabym osoby.
Trzeba pamiętać, że są hostessy i "hostessy"... Będąc we Włoszech spotykałam i normalne hostessy, i nie spotkałam się z tym, żeby ktoś uważał je za prostytutki... Ale to zależy od klasy i rangi agencji zatrudniającej dziewczyny.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 06:09   #398
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Trzeba pamiętać, że są hostessy i "hostessy"... Będąc we Włoszech spotykałam i normalne hostessy, i nie spotkałam się z tym, żeby ktoś uważał je za prostytutki... Ale to zależy od klasy i rangi agencji zatrudniającej dziewczyny.
Nie do konca jest tak.... ogolnie hostessa we wloszech to dziewczyna pracujaca w lokalach ,klubach nocnych,to pojecie w italii ma niewiele wspolnego z polska hostessa,czyli dziewczyna pracujaca np. na promocjach w supermarketach,owszem tutaj tez to sie tak nazywa,ale jak powiesz ,ze pracujesz jako hostessa to mozesz byc pewna,ze kazdy bedzie przekonany,ze pracujesz w klubie i owszem hostessa tutaj = prostytutka,tylko,ze nie funkcjonuje to tak jak prostytucja w domu publiczym ,powiedzmy,ze ogolnie sa lokale nocne,do ktorch przychodza panowie,dziewczyny te maja tanczyc z nimi,rozmawiac itp. ale na tym sie nie konczy,mieszkam w italii juz 8 lat wiec wiem co mowie,kiedys poznalam pewna rumunke ,ktora pracowala wlasnie jako hostessa w takim lokalu,wystarczyly mi jej opowiesci,zeby utwierdzic sie w tym przekonaniu,na pewno sa i lokale,gdzie dziewczyny tego nie robia,ale generalnie hostessa to niestety nie bardzo "porzadna" dziewczyna
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 09:04   #399
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Nigdy się tam z tym nie spotkałam... Hostessy, to były dziewczyny pracujące przy promocji targów. Sama trochę udzielałam się we Włoszech, jako modelka.... I często koleżanki modelki opowiadały o tym, czym się zajmują... Ale jak już mówiłam, to zależy od agencji, i od imprez, jakie firma obsługuje.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 12:44   #400
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

tez obejrzalam wszystkie odcinki "ballady". Nie wiem na ile to wszystko bylo prawda, a na ile wyrezyserowane, ale z kazdym odcinkiem szczeka opadala mi coraz bardziej...

To ze pan Naturalny siedzi w wiezieniu jakos nie bardzo mnie zdziwilo, jego zona moze jest specyficzna, ale jakos mi jej zawsze bylo szkoda, i wydawala mi sie taka niewinna i glupiutka, nie zywilam do niej raczej zlych emocji.

Za to Monczyka jak bym spotkala na ulicy to chyba bym mu w twarz zdzielila... Za kazdym razem jak na niego patrzylam to nie umialam sie nadziwic ze jeszcze nikt go nie dorwal i go nie poobijal...

A wiecie moze co z Anetą (?), ona chyba tak miala tam na imie... Taka czarnowlosa, byla zawsze w czolowce jak Monczyk mowil ze musi jej piersi zobaczyc... Szybko sie zorientowala na czym polega biznes pana z warkoczykami i uciekla od niego polubilam ja, chociaz podpadla mi jak byla scena jak szuka pracy, i wybrzydzala, ze tu pracowac nie bedzie bo to, tam bo tamto, miala wymyslone godziny pracy, a pozniej plakala ze jest bezrobotna...
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 13:00   #401
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
Za to Monczyka jak bym spotkala na ulicy to chyba bym mu w twarz zdzielila... Za kazdym razem jak na niego patrzylam to nie umialam sie nadziwic ze jeszcze nikt go nie dorwal i go nie poobijal...

A wiecie moze co z Anetą (?), ona chyba tak miala tam na imie... Taka czarnowlosa, byla zawsze w czolowce jak Monczyk mowil ze musi jej piersi zobaczyc... Szybko sie zorientowala na czym polega biznes pana z warkoczykami i uciekla od niego polubilam ja, chociaz podpadla mi jak byla scena jak szuka pracy, i wybrzydzala, ze tu pracowac nie bedzie bo to, tam bo tamto, miala wymyslone godziny pracy, a pozniej plakala ze jest bezrobotna...
Nie martw sie, Monczyk po ryju dostał. Czytałam kiedyś artykuł, że tuż po emisji filmu dostał po łbie, jacyś panowie oglądający Balladę postanowili mu wymierzyc sprawiedliwość;-)))
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 13:01   #402
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Są nowe odcinki ballady- na balladafilm.pl- pierwszy odcinek jest właśnie o Anecie. Nie jest zadowolona z tego, jak potoczyło się jej życie. Mówi, że oprócz stabilności finansowej nic nie osiągnęła...
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 13:08   #403
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Nie martw sie, Monczyk po ryju dostał. Czytałam kiedyś artykuł, że tuż po emisji filmu dostał po łbie, jacyś panowie oglądający Balladę postanowili mu wymierzyc sprawiedliwość;-)))
nie sadzilam ze informacja o takim wymierzaniu sprawiedliwosci kiedys mnie ucieszy, a jednak, zycie nie przestaje mnie zaskakiwac

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Są nowe odcinki ballady- na balladafilm.pl- pierwszy odcinek jest właśnie o Anecie. Nie jest zadowolona z tego, jak potoczyło się jej życie. Mówi, że oprócz stabilności finansowej nic nie osiągnęła...
no wlasnie wiem o tej stronie, bylam, tam ale znalazlam tylko 2 krotkie moze 5 minutowe filmiki o Monczyku i tam tez byla ta Ilona/Iwona (?), jego byla dziewczyna, tam trzeba sie zarejestrowac, czy po prostu nie umiem tego szukac?
__________________
Narysujesz mi coś?

Edytowane przez Lucka91
Czas edycji: 2011-01-12 o 13:09
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 13:28   #404
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Póki co, są tylko te 2 któtkie "odcinki"- chyba będą właśnie w takiej formie... ciekawe ile
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 13:31   #405
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Póki co, są tylko te 2 któtkie "odcinki"- chyba będą właśnie w takiej formie... ciekawe ile

no to widzialam te 2, mogliby sie bardziej postarac ;p
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 14:12   #406
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Są nowe odcinki ballady- na balladafilm.pl- pierwszy odcinek jest właśnie o Anecie. Nie jest zadowolona z tego, jak potoczyło się jej życie. Mówi, że oprócz stabilności finansowej nic nie osiągnęła...
Raczej o Ilonie. To ona nie ma dzisiaj nic, prócz kasy. Jak mówi, jest całkowicie pozbawiona uczuć.
O byłych dziewczynach Mończyka nie ma nic. Za to są nowe 'ofiary', czyli Mończyk i jego profesjonalny fotograf, pan Rysio, nadal w akcji
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 14:26   #407
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Raczej o Ilonie. To ona nie ma dzisiaj nic, prócz kasy. Jak mówi, jest całkowicie pozbawiona uczuć.
O byłych dziewczynach Mończyka nie ma nic. Za to są nowe 'ofiary', czyli Mończyk i jego profesjonalny fotograf, pan Rysio, nadal w akcji
o matko kochana, pan Rysio, profesjonalny fotograf...

a ten facet z Serca z wegla, ktory pracowal dla Naturalnych jest taki slooodki
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 15:01   #408
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

czy oni mogą łaskawie wkleić film raz a dobrze?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:58   #409
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

A tak, przepraszam- nie Aneta, tylko Ilona Miałam na myśli jedną, napisałam imię drugiej

W week obejrzałam wszystkie odcinki- jak się już zacznie, to trudno się oderwać, tym bardziej, że każdy następny jest powiązany z poprzednim
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 18:08   #410
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Ha!

A ja się pochwalę... mieszkam po drugiej stronie osiedla, na którym znajduje się domostwo Mończyka. Widziałam tego kolesia u siebie na podwórku... z jedną z jego "gwiazdeczek"
Młoda dziewczyna... młodsza niż ja, a wygląda........

Sama nie opuściłam ani jednego odcinka ballady... tak mnie poraża treść tego serialu, wręcz hipnotyzuje!
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 20:24   #411
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

http://teleshow.pl/gid,13046042,img,...l?ticaid=5b9fe
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 21:18   #412
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Ha!

A ja się pochwalę... mieszkam po drugiej stronie osiedla, na którym znajduje się domostwo Mończyka. Widziałam tego kolesia u siebie na podwórku... z jedną z jego "gwiazdeczek"
Młoda dziewczyna... młodsza niż ja, a wygląda........

Sama nie opuściłam ani jednego odcinka ballady... tak mnie poraża treść tego serialu, wręcz hipnotyzuje!
U la la, to nie zazdroszczę sąsiedztwa

Nie mogę się doczekać pełnych odcinków o dalszych losach bohaterów Ballady. Bo to, co jest teraz na balladafilm, to króciutkie i w ogóle bez ładu i składu.
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 22:02   #413
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

łaskawie co miesiąc wrzucają 5 minut :/
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 22:39   #414
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
łaskawie co miesiąc wrzucają 5 minut :/
Jeszcze jakby to bylo jakies skladne i sensowne, a to sa takie wyszarpane urywki, ktore nie maja dla mnie wiekszego sensu. Mogliby nawet raz na rok wrzucac, ale porzadnie.
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 22:42   #415
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Nooo dokładnie, działają na niekorzyść swoją :/
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 10:05   #416
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Własnie na korzyść działają...wrzucają krótkie filmy ale czesciej, wiec sporo ludzi wchodzi na strone, licznik bije i moga na takiej czesto uczeszczanej stronie niezle zarobic
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 12:39   #417
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

ja już sobie odpuściłam, na razie nie wchodzę.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 13:21   #418
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Ja też, i nie wiem gdzie oni te filmiki niby wrzucają częściej jak od dłuższego czasu są ciągle tylko dwa.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 10:08   #419
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

a ja polecam dokument na HBO "Darling I lowe ju" o polkach co jeżdzą do Egiptu na facetów... powinni z tego zrobić serial, bo to chyba nowy trend po fali wyjazdów do Włoch teraz w modzie jest lot do Egiptu

zwiastun i obok są terminy emisji http://www.☠☠☠☠☠☠☠/video/darling-i-lo...wiastun-1_5181
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 19:27   #420
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Pojawił się 4. odcinek. Szkoda, że takie krótkie
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 22:17:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.