Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-03, 10:04   #991
Mloda_13
Raczkowanie
 
Avatar Mloda_13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Nie ma znaczenia, która z Was złoży - żadna nic nie wskóra. Odbierając paczkę pokwitowałaś jej dostarczenie w dobrym stanie, głupie to, ale tak jest. Miałam podobną sytuację
To nie jest prawda. Po odebraniu paczki masz 7dni na złożenie reklamacji na poczcie. Reklamacja musi być jednak złożona przez nadawcę a nie odbiorcę. Tak bynajmniej poinformowała mnie Pani na poczcie. Pamiętaj jednak, że jeśli paczka nie była ubezpieczona to Poczta zwraca tylko do wartości ok. 100zł (dokładnie ile to nie wiem). Jednak jeśli perfumy były wysłane listem to reklamacja nie zostanie uznana, albowiem nie jest to odpowiedni sposób transportu takich rzeczy.

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Przecież każdy odróżni zdjęcia z netu od real photo , ja nie węszę od razu oszustwa jeżeli są real photo i przy sporym asortymencie widać np., że wszystkie wody są fotografowane w tej samej scenerii .
Komentarzami też nie ma co się za bardzo sugerować, bo jak widać ludzie nie wystawiają negatywów nawet jak dostaną podróbę .
Na kilka rzeczy trzeba zwrócić uwagę i wyciągnąć wnioski .
W 100% się z Tobą zgadzam. Chodziło mi o to, że nie ma co wyciągać wniosków po samych zdjęciach. Wyciąganie wniosków (prawidłowe) to podstawa dla prawidłowego przebiegu transakcji
Mloda_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 11:30   #992
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez Mloda_13 Pokaż wiadomość
To nie jest prawda. Po odebraniu paczki masz 7dni na złożenie reklamacji na poczcie. Reklamacja musi być jednak złożona przez nadawcę a nie odbiorcę. Tak bynajmniej poinformowała mnie Pani na poczcie. Pamiętaj jednak, że jeśli paczka nie była ubezpieczona to Poczta zwraca tylko do wartości ok. 100zł (dokładnie ile to nie wiem). Jednak jeśli perfumy były wysłane listem to reklamacja nie zostanie uznana, albowiem nie jest to odpowiedni sposób transportu takich rzeczy.
Niby tak jest ale ja 3 razy składałam reklamację, wysyłałam właśnie perfumy listami poleconymi priorytetowymi i 3 razy reklamacja została uznana, dostałam zwrot - wartość, którą sama wpisałam w piśmie reklamacyjnym .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 11:39   #993
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Ja też nie ufam sprzedawcom, którzy sprzedają perfumy a nie dają real foto, tylko zdjęcia z netu. A tym bardziej mnie to wkurza, gdy robi tak perfumeria! Myślę, że każda perfumeria ma aparat i może zlecić pracownikowi zrobienie zdjęć, obrobienie ich i wstawienie na allegro. W końcu to leży w ich interesie. Jakoś prywatni sprzedawcy mają czas, aby robić zdjęcia! Czasem oglądam aukcje ludzi, którzy sprzedają np. ubrania i nie dość, że są fotki w różnych ujęciach to i wszystko jest elagancko pomierzone, opisane...Jak się chce, to można!

Co do przesyłek, to ja poruszę troszkę inny temat. Wy dziewczyny jesteście świadome, jak poczta traktuje paczki i jak powinno się pakować np. perfumy czy inne kosmetyki wrażliwe na zgniecenie. Wolicie zapłacić więcej ale być pewne, że towar dojdzie w idealnym stanie i ja to popieram. Czasem sprzedaję perfumy z mojej kolekcji i spotykam się czasem z pretensjami, że wysyłka jest za droga! A ja proponuję albo paczkę za 10-11zł albo dobrze zabezpieczony polecony za np.7-8zł. Oczywiscie wiadomo, ze pakuję wszystko w folię kuchenną, potem bąbelkową, na końcu w kartonik, który często jeszcze wypełniam gazetami. Nigdy nic się nie zbiło. I wkurza mnie strasznie, jak dostaję maila pod tytulem, czy nie da się wysłać perfum taniej! Jak to taniej? Może mam wrzucić je luzem do koperty bąbelkowej? Ludzie są niepoważni! Najpierw kombinują by oszczędzić 2-3złote a potem byłaby afera, że coś się zbiło!
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 12:01   #994
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ja też nie ufam sprzedawcom, którzy sprzedają perfumy a nie dają real foto, tylko zdjęcia z netu. A tym bardziej mnie to wkurza, gdy robi tak perfumeria! Myślę, że każda perfumeria ma aparat i może zlecić pracownikowi zrobienie zdjęć, obrobienie ich i wstawienie na allegro. W końcu to leży w ich interesie. Jakoś prywatni sprzedawcy mają czas, aby robić zdjęcia! Czasem oglądam aukcje ludzi, którzy sprzedają np. ubrania i nie dość, że są fotki w różnych ujęciach to i wszystko jest elagancko pomierzone, opisane...Jak się chce, to można!

Co do przesyłek, to ja poruszę troszkę inny temat. Wy dziewczyny jesteście świadome, jak poczta traktuje paczki i jak powinno się pakować np. perfumy czy inne kosmetyki wrażliwe na zgniecenie. Wolicie zapłacić więcej ale być pewne, że towar dojdzie w idealnym stanie i ja to popieram. Czasem sprzedaję perfumy z mojej kolekcji i spotykam się czasem z pretensjami, że wysyłka jest za droga! A ja proponuję albo paczkę za 10-11zł albo dobrze zabezpieczony polecony za np.7-8zł. Oczywiscie wiadomo, ze pakuję wszystko w folię kuchenną, potem bąbelkową, na końcu w kartonik, który często jeszcze wypełniam gazetami. Nigdy nic się nie zbiło. I wkurza mnie strasznie, jak dostaję maila pod tytulem, czy nie da się wysłać perfum taniej! Jak to taniej? Może mam wrzucić je luzem do koperty bąbelkowej? Ludzie są niepoważni! Najpierw kombinują by oszczędzić 2-3złote a potem byłaby afera, że coś się zbiło!
Masz racje
Ja sporadycznie sprzedaje wlasne perfumy i pakuje podobnie. Perfumy w oryginalnym pudelku, pudelko zawijam w folie babelkowa, i tak przygotowane wkladam do wiekszego pudelka wyscielanego gazetami, klade perfumy jak jajko i nakrywam kolderka z gazety
Tak wiem, moze to zbyt wiele, ale przezorny....poza tym za paczke tez bralam 10-11 zl. A zdarzalo sie, ze koszt byl wiekszy i musialam doplacic ze swoich. Ale wolalam to niz gdyby cos sie z perfumami mialo stac i bylaby afera.

Mnie najbardziej wkurza, jak ktos kupuje perfumy za 200 zl a wykloca sie o 2 zl. Jak ci nie pasi to kup sobie perfumy za 250 zl ale z darmowa przesylka, o!
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2011-05-04 o 12:02
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 12:07   #995
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej wkurza, jak ktos kupuje perfumy za 200 zl a wykloca sie o 2 zl. Jak ci nie pasi to kup sobie perfumy za 250 zl ale z darmowa przesylka, o!
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 19:28   #996
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

No cóż, niektórzy ludzie są bezczelni... Ja mam taką zasadę, że jak mi koszt wysyłki nie pasuje, to nie kupuję i szukam innej aukcji. A targowanie się o te 2-3zł jest śmieszne.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 11:30   #997
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

A może nie każdy kto chce oszczędzić na kosztach wysyłki jest bezczelny, może jest po prostu niedoinformowany?
Nie wiem, może na Waszych aukcjach opisujecie dokładnie sposób Waszego pakowania przesyłek, jego czaso- i kosztochłonność- jeśli tak, rozumiem Wasze oburzenie.
Jednak wielokrotnie płaciłam za przesyłkę naprawdę spore sumy licząc, że jeśli sprzedający inkasuje 20 zł za paczkę towar opakowany będzie iście pancernie i bardzo starannie. Zwykle zaś otrzymywałam pudełko owinięte dwa razy folią bąbelkową- na szczęście nigdy nic się nie zbiło ale ja do tej pory nie wiem za co właściwie płaciłam. Premia dla sprzedającego to nie to samo co koszt wysyłki i nie dziwię się kupującym że wolą oszczędzić sobie dodatkowych wydatków zwłaszcza jeśli mają podobne do moich doświadczenia.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 12:04   #998
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Czasem sprzedaję perfumy z mojej kolekcji i spotykam się czasem z pretensjami, że wysyłka jest za droga! A ja proponuję albo paczkę za 10-11zł albo dobrze zabezpieczony polecony za np.7-8zł.
Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
A może nie każdy kto chce oszczędzić na kosztach wysyłki jest bezczelny, może jest po prostu niedoinformowany?
Nie wiem, może na Waszych aukcjach opisujecie dokładnie sposób Waszego pakowania przesyłek, jego czaso- i kosztochłonność- jeśli tak, rozumiem Wasze oburzenie.
Jednak wielokrotnie płaciłam za przesyłkę naprawdę spore sumy licząc, że jeśli sprzedający inkasuje 20 zł za paczkę towar opakowany będzie iście pancernie i bardzo starannie. Zwykle zaś otrzymywałam pudełko owinięte dwa razy folią bąbelkową- na szczęście nigdy nic się nie zbiło ale ja do tej pory nie wiem za co właściwie płaciłam. Premia dla sprzedającego to nie to samo co koszt wysyłki i nie dziwię się kupującym że wolą oszczędzić sobie dodatkowych wydatków zwłaszcza jeśli mają podobne do moich doświadczenia.
Trzy_Ryby, ale Ty mowisz o ewidentnie zawyzonych kosztach wysylki, Hawa natomiast podala konkretne kwoty - cytat wyzej - ktore raczej nie wymagaja jakiegos szczegolnego omawiania, w sytuacji kiedy koszty kopert (orientacyjne) i cennik PP sa ogolnie dostepne
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 12:34   #999
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ja też nie ufam sprzedawcom, którzy sprzedają perfumy a nie dają real foto, tylko zdjęcia z netu.
A tym bardziej mnie to wkurza, gdy robi tak perfumeria! Myślę, że każda perfumeria ma aparat i może zlecić pracownikowi zrobienie zdjęć, obrobienie ich i wstawienie na allegro. W końcu to leży w ich interesie. Jakoś prywatni sprzedawcy mają czas, aby robić zdjęcia! Czasem oglądam aukcje ludzi, którzy sprzedają np. ubrania i nie dość, że są fotki w różnych ujęciach to i wszystko jest elagancko pomierzone, opisane...Jak się chce, to można!

Co do przesyłek, to ja poruszę troszkę inny temat. Wy dziewczyny jesteście świadome, jak poczta traktuje paczki i jak powinno się pakować np. perfumy czy inne kosmetyki wrażliwe na zgniecenie. Wolicie zapłacić więcej ale być pewne, że towar dojdzie w idealnym stanie i ja to popieram. Czasem sprzedaję perfumy z mojej kolekcji i spotykam się czasem z pretensjami, że wysyłka jest za droga! A ja proponuję albo paczkę za 10-11zł albo dobrze zabezpieczony polecony za np.7-8zł. Oczywiscie wiadomo, ze pakuję wszystko w folię kuchenną, potem bąbelkową, na końcu w kartonik, który często jeszcze wypełniam gazetami. Nigdy nic się nie zbiło. I wkurza mnie strasznie, jak dostaję maila pod tytulem, czy nie da się wysłać perfum taniej! Jak to taniej? Może mam wrzucić je luzem do koperty bąbelkowej? Ludzie są niepoważni! Najpierw kombinują by oszczędzić 2-3złote a potem byłaby afera, że coś się zbiło!
Mnie również bulwersuje brak autentycznych zdjęć sprzedawanego produktu, a w tym perfum i nie dotyczy to jedynie sprzedaży pełnowymiarowych flakonów, ale też odlewek. Ciągle zastanawiają mnie aukcje z wieloma przeróżnymi odlewkami - rzekomo robionymi z własnych flakonów - tylko w każdej aukcji wklejone zdjęcie skopiowane z Internetu

Ponadto jeśli mowa o kosztach przesyłki perfum - załóżmy paczką priorytetową - to mnie z kolei dziwi, jak widzę w aukcji kwotę 11 zł
Przecież tyle wynosi sama usługa PP, a gdzie materiały do pakowania Natychmiast zaczynam się zastanawiać, czy aby sprzedawca nie zapakuje mi perfum w samą kopertę i to taką zwykłą, bez bąbli

Dla mnie koszt przesyłki, to koszt usługi PP + materiały do pakowania
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 13:01   #1000
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
A może nie każdy kto chce oszczędzić na kosztach wysyłki jest bezczelny, może jest po prostu niedoinformowany?
Nie wiem, może na Waszych aukcjach opisujecie dokładnie sposób Waszego pakowania przesyłek, jego czaso- i kosztochłonność- jeśli tak, rozumiem Wasze oburzenie.
Jednak wielokrotnie płaciłam za przesyłkę naprawdę spore sumy licząc, że jeśli sprzedający inkasuje 20 zł za paczkę towar opakowany będzie iście pancernie i bardzo starannie. Zwykle zaś otrzymywałam pudełko owinięte dwa razy folią bąbelkową- na szczęście nigdy nic się nie zbiło ale ja do tej pory nie wiem za co właściwie płaciłam. Premia dla sprzedającego to nie to samo co koszt wysyłki i nie dziwię się kupującym że wolą oszczędzić sobie dodatkowych wydatków zwłaszcza jeśli mają podobne do moich doświadczenia.
Dzisiaj dostałam przesyłkę z iperfumy.pl i były tragicznie opakowane, właśnie tak jak piszesz. A przesyłka 18 zł...płaciłam przelewem.
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 19:52   #1001
Mloda_13
Raczkowanie
 
Avatar Mloda_13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Unhappy Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Niby tak jest ale ja 3 razy składałam reklamację, wysyłałam właśnie perfumy listami poleconymi priorytetowymi i 3 razy reklamacja została uznana, dostałam zwrot - wartość, którą sama wpisałam w piśmie reklamacyjnym .
Wow! To tylko gratulować. Mnie się nie udało zareklamować towaru, który wysłał mi sprzedawca listem (cienie)
Mloda_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 20:34   #1002
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez Mloda_13 Pokaż wiadomość
Wow! To tylko gratulować. Mnie się nie udało zareklamować towaru, który wysłał mi sprzedawca listem (cienie)
Czemu? Sprzedawca na pewno reklamował?
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 20:11   #1003
EyeCatch
Raczkowanie
 
Avatar EyeCatch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 293
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Mam do Was pytanie. Dzisiaj przyszła do mnie podróbka perfum z allegro. Sprzedająca zgodziła się przyjąć zwrot i kazała wysłać perfumy za pobraniem (ja też płaciłam za pobraniem). Adres na który miałam wysłać jest taki jak na kopercie, ale inny niż w allegro i na kopercie nie było imienia i nazwiska tylko napis "pobranie" w tym miejscu. W związku z tym mam wątpliwości czy jej dane (imię i nazwisko) są takie jak w allegro. Czy jeśli na paczce będą dane innej osoby to paczka będzie mogła być odebrana od listonosza?
EyeCatch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 11:22   #1004
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez EyeCatch Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie. Dzisiaj przyszła do mnie podróbka perfum z allegro. Sprzedająca zgodziła się przyjąć zwrot i kazała wysłać perfumy za pobraniem (ja też płaciłam za pobraniem). Adres na który miałam wysłać jest taki jak na kopercie, ale inny niż w allegro i na kopercie nie było imienia i nazwiska tylko napis "pobranie" w tym miejscu. W związku z tym mam wątpliwości czy jej dane (imię i nazwisko) są takie jak w allegro. Czy jeśli na paczce będą dane innej osoby to paczka będzie mogła być odebrana od listonosza?
skoro jest za pobraniem, to otrzymasz kasę, nie ważne kto odbierze ja bym się nei martwiła.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 12:27   #1005
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
skoro jest za pobraniem, to otrzymasz kasę, nie ważne kto odbierze ja bym się nei martwiła.
o ile ktoś odbierze....
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 12:32   #1006
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
o ile ktoś odbierze....
Dokładnie, to samo pomyślałam
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 12:38   #1007
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

ja bym nie wysyłała za pobraniem...
wątpię, że ktoś Ci tą paczkę odbierze a jeszcze pewnie wróci i znowu będziesz płacić...
kazałabym zwrócić pieniądze na konto i później bym odesłała
karty są po Twojej stronie teraz...

daj znać EyeCatch jak się potoczyła
ale ja to czarno widzę...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 12:46   #1008
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
ja bym nie wysyłała za pobraniem...
wątpię, że ktoś Ci tą paczkę odbierze a jeszcze pewnie wróci i znowu będziesz płacić...
kazałabym zwrócić pieniądze na konto i później bym odesłała
mysle tak samo
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 12:47   #1009
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
ja bym nie wysyłała za pobraniem...
wątpię, że ktoś Ci tą paczkę odbierze a jeszcze pewnie wróci i znowu będziesz płacić...
kazałabym zwrócić pieniądze na konto i później bym odesłała
karty są po Twojej stronie teraz...

daj znać EyeCatch jak się potoczyła
ale ja to czarno widzę...
Nikt nie wyśle najpierw pieniędzy , trzeba zgodnie z procedura chyba najpierw odesłać a potem się dostaje pieniądze
Ja za pobraniem też bym nie odsyłała
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 12:53   #1010
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Asiuuuuula ale wiesz to nie jest uczciwy sprzedawca co wysłał coś "popsutego"
a świadomie sprzedający podróbki...
ma się czego bać...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 13:09   #1011
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Asiuuuuula ale wiesz to nie jest uczciwy sprzedawca co wysłał coś "popsutego"
a świadomie sprzedający podróbki...
ma się czego bać...
Nie nie, no ja wiem, nie jestem po jego stronie , tylko tak myślę, coby nie przedobrzyć
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 16:56   #1012
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
o ile ktoś odbierze....
no tak, ale gdyby celowo podał zły adres to by była straszna złośliwośc za strony tego sprzedawcy .. i prędzej czy później by się wydało, że zły adres, więc nie wydaje mi się żeby celowo Cię wprowadzał w błąd

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Nikt nie wyśle najpierw pieniędzy , trzeba zgodnie z procedura chyba najpierw odesłać a potem się dostaje pieniądze
Ja za pobraniem też bym nie odsyłała
Mi sprzedawca wysłał pierwszy pieniądze przy zwrocie (ta sytuacja opisana parę postów wyżej) plus dodał kasę za przesyłkę do niego, także dogadaliśmy się bardzo kulturalnie i miło (jedyny minus to to, że znowu wystawił na all te zepsute perfumy)

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-05-22 o 17:00
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 17:18   #1013
EyeCatch
Raczkowanie
 
Avatar EyeCatch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 293
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
daj znać EyeCatch jak się potoczyła
sprzedająca na szczęście odebrała przesyłkę ale widziałam że ostatnio dostała pozytywa za taką samą podróbkę
EyeCatch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 18:00   #1014
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez EyeCatch Pokaż wiadomość
sprzedająca na szczęście odebrała przesyłkę ale widziałam że ostatnio dostała pozytywa za taką samą podróbkę
Miałaś szczęście, super
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 18:40   #1015
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez EyeCatch Pokaż wiadomość
sprzedająca na szczęście odebrała przesyłkę ale widziałam że ostatnio dostała pozytywa za taką samą podróbkę
uff
całe szczęście
i uważaj już
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 11:14   #1016
Ilavarasi
Przyczajenie
 
Avatar Ilavarasi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Bardzo proszę Was o pomoc! Kupiałam na allegro Moschino Funny tester unbox za 105 zł w sumie, sprzedajacy jak się okazało jest juz wymieniony w tym watku ( o ja głupia!) Gdy dostałam przesyłkę rozpakowałam i wyrzuciałam opakowanie - nawet nie sprawdziłam czy był paragon.... Kilka dni temu napisała do mnie laska czy mi tez się wyadje ze zapach jest nieorginalny i to mnie pchnęło ku reklamcji bo wczesnij piskanęłam kilka razy, zapach wywietrzał po 15 minutach .....n ale ze mam właśnie dwie sesje na głowie to jakoś odłożyłam wścieklą na półkę i tyle. Na stronie tego złamasa jest informacja że zwrot tylko z paragonem i po 10 dniach od zakupu. Właśnie wysłałam mu meila że chce mu je odesłac bo zapach szybko wietrzeje (nie spodziewam się łatwych pertraktacji bo facet straszy sądem jak zobaczyłam w negatywach). Teraz pytanie takie: czy mam parwo rządać zeby mi przyjął reklamację mimo iż nie mam paragonu a od zakupu mineło 20 dni, no i ten nieszczęsny pozytywny komentarz zaraz po odbiorze.....
Ilavarasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 15:57   #1017
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez Ilavarasi Pokaż wiadomość
Bardzo proszę Was o pomoc! Kupiałam na allegro Moschino Funny tester unbox za 105 zł w sumie, sprzedajacy jak się okazało jest juz wymieniony w tym watku ( o ja głupia!) Gdy dostałam przesyłkę rozpakowałam i wyrzuciałam opakowanie - nawet nie sprawdziłam czy był paragon.... Kilka dni temu napisała do mnie laska czy mi tez się wyadje ze zapach jest nieorginalny i to mnie pchnęło ku reklamcji bo wczesnij piskanęłam kilka razy, zapach wywietrzał po 15 minutach .....n ale ze mam właśnie dwie sesje na głowie to jakoś odłożyłam wścieklą na półkę i tyle. Na stronie tego złamasa jest informacja że zwrot tylko z paragonem i po 10 dniach od zakupu. Właśnie wysłałam mu meila że chce mu je odesłac bo zapach szybko wietrzeje (nie spodziewam się łatwych pertraktacji bo facet straszy sądem jak zobaczyłam w negatywach). Teraz pytanie takie: czy mam parwo rządać zeby mi przyjął reklamację mimo iż nie mam paragonu a od zakupu mineło 20 dni, no i ten nieszczęsny pozytywny komentarz zaraz po odbiorze.....
ja bym go postraszyła policją za sprzedaż nieoryginalnego towaru, na dowód masz mejle i stronę aukcji
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 19:53   #1018
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

post usunięty
__________________


Edytowane przez ancyk88
Czas edycji: 2011-06-14 o 10:46
ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 20:05   #1019
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

nie skumałam bazy

Edit: aaa sorki juz rozumiem ! LASKA to było do dziewczyny która opisała sprawę niefortunny cytat no
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."

Edytowane przez darla13
Czas edycji: 2011-06-14 o 14:23
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 20:09   #1020
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

post usunięty na prośbę sprzedawcy JJ Glamour
__________________


Edytowane przez ancyk88
Czas edycji: 2011-06-14 o 18:00
ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-28 08:50:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.