moda "domowa" - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-10, 16:47   #31
Jaga3003
Rozeznanie
 
Avatar Jaga3003
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 781
GG do Jaga3003
Dot.: moda "domowa"

Ja rzadko się przebieram po powrocie do domu, ale w weekendy zazwyczaj dresik. Teraz np. siedzę w spodniach czarnych dresowych, koszulce dużej męskiej z 10 na plecach i napisem Germany na klacie Do tego bluza z kapturem i tyle
__________________
Zapach słońca o poranku...
Jaga3003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 16:51   #32
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: moda "domowa"

dresik, a w lato jakas przewiewna sukienka/spodnicza albo krotkie szorciki i bluzka na ramiaczkach.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 16:52   #33
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: moda "domowa"

jak mam wolne i siedze w domu to tez caly dzien pomykam w pizamie szlafroku i tym podobnych 'wyjsciowych' ciuchach

zwykle jak skads wracam to neistety nei chce mi sie przebierac w dresiki, chyba, ze akurat jestem w spodnicy albo marynarce [co w sumie nie jest takie rzadkie] wtedy wskakuje w moj ukochany welurkowy dresik
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 16:55   #34
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: moda "domowa"

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
porannik-> hmm szlafrok?
Dzięki , nigdy nie słyszałam takiego określenia
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 17:09   #35
dodus_dublin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 170
Dot.: moda "domowa"

[quote=Em_Strange;6549059]U mnie jest tak samo - po pokoju walają sie ciuchy z całego tygodnia, których nie sprzątnę wcześniej niż w sobotę. Chyba że ktoś akurat ma przyjść , wtedy wszystko zwijam w giga-kłębek i wrzucam do szafy

ja tak samo robie;D
dodus_dublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 17:27   #36
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: moda "domowa"

ja po przyjściu od razu zakładam jakiś t-shirt i dół od dresów lub od piżamy. nie wytrzymałabym w jeansach cały dzień.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 17:35   #37
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: moda "domowa"

Jak tylko wejdę do domu, to od razu się przebieram w moje niewyjściowe ciuchy...lepiej, by mnie nikt w nich nie podziwiał - chociaż od niedawna zaczęłam zwracać uwagę na to w czym chodzę po domu i niedługo będą wzbudzać pozytywny zachwyt u akwizytorów.
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 17:39   #38
Wuszka
Raczkowanie
 
Avatar Wuszka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 108
Dot.: moda "domowa"

hihi jak gdy wracam to mam taki mały rytuał prawie
sciagam buty, kurtke i co tam mam na wierzchu, potem sciagam biżuterie, paski itp. potem idę robić kawe lub herbate w miedzy czasie zakładam spodnie dresowe i jakis top , gdy chłodniej to bluzę z kapturem,

w lecie zawsze spódniczka i jakas zwiewna bluzkeczka lub góra od stroju kompielowego.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Wuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 17:43   #39
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: moda "domowa"

nigdy nie zapomnę miny listonosza, kiedy wyszłam do niego w koszulce nocnej i maseczce na twarzy
__________________

Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 17:54   #40
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: moda "domowa"

Ja zawsze jak wrócę do domu to się przebieram . Albo w dres albo jakies stare jeansy(są już tak stare, że w sumie wiele z jeansów nie mają-mięciutka szmatka ). A na górę wkładam jakąś starą bluzke, która od dawna za wyjściową nie uchodzi .
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 17:58   #41
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: moda "domowa"

zawsze przebieram sie w dresy/ spodenki i stare bluzki i bluzy
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 17:59   #42
rozowo
Raczkowanie
 
Avatar rozowo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 392
Dot.: moda "domowa"

tez sie zawsze przebieram.a w im gorsze ciuchy sie przebiore tym lepiej i wygodniej sie czuje. chociaz ostatnio moj przyjaciel stwierdzil,ze gdyby ktos mnie zobaczyl na ulicy,a potem w domu to by pomyslal ,że to 2 rozne osobymoze faktycznie sprawie sobie jakis fajny dres
rozowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 18:04   #43
Olka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: moda "domowa"

Ja też w domku przebieram się w stare, luźne dresy (najlepiej żeby były trochę za duże :P), długą bluzkę na ramiączkach i bluzę. No i do tego oczywiście włochate kapcie
Olka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 18:40   #44
Cropcka
Przyczajenie
 
Avatar Cropcka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ze wsząd :)
Wiadomości: 7
Dot.: moda "domowa"

ja nie zawsze się przebieram.. ale ostatnimi czasy dośc często mi się to zdarza.. jak wiem, ze nigdzie nie wyjde to po co mam chodzić w normalnych ubraniach. Wole dresy ;D
__________________
Będe gryźć!
Cropcka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 18:59   #45
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: moda "domowa"

Nie chodzę w tych ubraniach, w których chodzę "do ludzi". Aczkolwiek nie ubieram się jak fleja Obecnie mam na sobie jeansy i golf, czyli normalnie- gości nie wystraszę Dla własnego samopoczucia nie noszę okropnych ubrań, nawet, gdy jestem w domu.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 19:03   #46
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: moda "domowa"

Ja się zawsze przebieram, ale nie w starocie tylko w wygodniejsze ciuszki. Zimą to zazwyczaj są spodnie dresowe welurowe, a do góry jakaś bluza albo bawełniana bluzka z długim rękawem - bo ja zmarzluch jestem, więc krótki rękaw odpada
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 19:10   #47
Lonka_te
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 168
Dot.: moda "domowa"


ja ZAWSZE się przebieram.... koniecznie w dresy!! mam ich chyba z 20 par.... są wśród nich takie powyciągane :P ale wygodne oraz takie które jakoś wyglądają
nie wyobrażam sobie, żebym mogła chodzić po domu w jeansach i tym, co miałam na sobie cały dzień...
Przy moim TŻ jest zupełnie tak samo:P nigdy nie miałam przy nim w domu jeansow! zaraz wrzucam dresik
Lonka_te jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 19:18   #48
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: moda "domowa"

hmm u mnie to tak, mam w sumie zestaw domowy- czasem jest to rożowa podomka, czasem spodenki do kolan z bawełny lub dresy-całkiem ladne, jakas koszulka na ramiaczkach i w nocy na to bluza dresowa.kurczę nie wytrzymałabym w jeansach cały dzień o niee!
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 19:33   #49
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: moda "domowa"

ja mieszkam tylko z TŻ, a goście nas raczej nie odwiedzają...., w domciu mam bardzo ciepło, TŻ podkręca kaloryfery na maxa, bo wiecznie mu zimno, a mi znowu zawsze gorąco...
więc mój zestaw domowy: koronkowe czarne bokserki + top na ramiaczkach, lub czarny T-schirt z duużym dekoldem - + mocny makijaż - lubię czuć się sexi nawet we dwoje, a dresów nie zniosłabym nawet w domciu
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 19:33   #50
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: moda "domowa"

Teraz sobie siedzę w majtkach i bluzce z piżamy - nie z tej samej, w której aktualnie śpię (sezon zimowy, kaloryfer grzeje pełną parą )

Po przyjściu ze szkoły do domu od razu się przebieram, zrzucam swoje wyjściowe ciuchy i ubieram spodnie dresowe albo krótkie spodenki od piżamy (Snoopy albo żółte w słonie) jak jest ciepło
na górę bluzka od piżamy


Zastanawiam się, jak będzie z kwestią stroju domowego w akademiku/mieszkanku już na studiach, bo nawet nie mam takich ciuchów typowo po domu a nie wyobrażam sobie całego dnia w dżinsach
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 19:37   #51
Agusia_4you
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: moda "domowa"

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
ja mieszkam tylko z TŻ, a goście nas raczej nie odwiedzają...., w domciu mam bardzo ciepło, TŻ podkręca kaloryfery na maxa, bo wiecznie mu zimno, a mi znowu zawsze gorąco...
więc mój zestaw domowy: koronkowe czarne bokserki + top na ramiaczkach, lub czarny T-schirt z duużym dekoldem - + mocny makijaż - lubię czuć się sexi nawet we dwoje, a dresów nie zniosłabym nawet w domciu
To teraz się wydało dlaczego TŻ ciągle te kaloryfery podkręca
__________________
32 dnia 13 miesiąca roku wpadnę na Ciebie po 25 w wielkomiejskim tłoku..
Agusia_4you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 19:39   #52
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: moda "domowa"

ja zawsze jak przychodze przebieram się w "stare"rzeczy bo sie tak przyzwyczaiłam w niedziele albo ogólnie czasami chodze cąły dzień w spodnaich od pizamy bo jest mi wygodnie i nie chce sie<co częsciej> przebierać hehe

jeszcze doniedawna chodzilam w spodniach dresiarskich w których wygladałam zaje..... skejciarsko a naprawdę były szerokie a ze i ja z lekka niewąska ..hahah no ale...ilez można się poprzecierały tu i tam i trzeba było się rozstać
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 19:58   #53
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: moda "domowa"

Od razu jak wracam do domu przebieram sie w moje podomki (czyt. zestaw domowy) czyli dresowe spodnie i tshirt.
_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 20:05   #54
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: moda "domowa"

Ja jak tylko wróce do domu przebieram sie w wygodne ciuszki czyli dresik/szorty/rybaczki + t-shirt.Nie zakładam jakichś porozciąganych, obszernych, ciuchów, bo nie czułabym sie w nich dobrze. Zakładam zwykłe ciuszki, ktore sa wygodne,i które nie są już wyjściowe
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 20:51   #55
Quietly92
Raczkowanie
 
Avatar Quietly92
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 212
Dot.: moda "domowa"

Po przyjściu do domu zaraz przebieram się w obecny strój domowy, tj. w dzinsy, które mają zniszczone nogawki i nie nadają się na wyjścia oraz jakąś bluzkę, której mi nie szkoda. Lubię czuć się komfortowo Wyjściowych ubrań mi szkoda.
Quietly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 20:56   #56
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: moda "domowa"

Tak, tak porannik to znaczy szlafrok..
czasem zapominam, że na Wizażu są ludzie z całej Polski a nie tylko z mojego rejonu.. i nie wszyscy rozumieją niektóre słowa np. laczki.. u nas się tak mówi na kapcie, no i porannik na szlafrok.

Ja zresztą dziwie się jak dziewczyny piszą "na dworzu" u nas mówi się "na dworze" a tekst "na polu" to już mnie robawia

ale to off top.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 21:00   #57
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: moda "domowa"

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ja zresztą dziwie się jak dziewczyny piszą "na dworzu" u nas mówi się "na dworze" a tekst "na polu" to już mnie robawia
Na dworze i na polu to kwestia, jak sama zauważyłaś, regionu Polski "Na dworzu" jest po prostu błędem językowym, a nie regionalizmem
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 21:05   #58
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: moda "domowa"

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Na dworze i na polu to kwestia, jak sama zauważyłaś, regionu Polski "Na dworzu" jest po prostu błędem językowym, a nie regionalizmem
No ok, po prostu mnie niektóre nazwy bawią i wydają się dziwne tak jak niektórych dziwi nazwa "porannik" nieważne czy to regionalizm czy bląd
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 21:17   #59
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: moda "domowa"

To ja chyba bede jedna z nielicznych - zazwyczaj chodze po domu w normalnych ciuchach Zazwyczaj w dzinsach i jakiejs bawelnianej bluzce (ale takiej w ktorej normalnie wychodze z domu) albo w swetrze. Moze nie w najlepszych ciuchach ale tez nie w najgorszych. Po prostu nie lubie nosic ubran w ktorych sie czuje nieatrakcyjnie. W weekend ubieram sie i maluje zawsze od razu po wstaniu. Nie wyobrazam sobie chodzic caly dzien w pizamie, musze sie od razu ubrac bo jak nie to robie sie jakas "rozlazla", spalabym tylko ciagle i nie potrafie sie wtedy do niczego zabrac
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 21:22   #60
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: moda "domowa"

Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
To ja chyba bede jedna z nielicznych - zazwyczaj chodze po domu w normalnych ciuchach Zazwyczaj w dzinsach i jakiejs bawelnianej bluzce (ale takiej w ktorej normalnie wychodze z domu) albo w swetrze. Moze nie w najlepszych ciuchach ale tez nie w najgorszych. Po prostu nie lubie nosic ubran w ktorych sie czuje nieatrakcyjnie. W weekend ubieram sie i maluje zawsze od razu po wstaniu. Nie wyobrazam sobie chodzic caly dzien w pizamie, musze sie od razu ubrac bo jak nie to robie sie jakas "rozlazla", spalabym tylko ciagle i nie potrafie sie wtedy do niczego zabrac
ja zupełnie odwrotnie. szkoda mi robić makijażu i marnować kosmetyków jak nikt mnie i tak nie widzi, poza tym lubię jak moja cera może odpocząć..często chodze po domu w zielonej maseczce z glinki, w bawełnianej opasce na włosach (potarganych) by nie właziły w maseczke, do tego porannik..i wyglądam jak monster

tylko, że mnie nikt nie odwiedza bez uprzedzenia, inaczej pewnie był sie ubierała chociaż w dres...no i malowała, bo bez make-upu nie pokaże sie nikomu poza najbliższą rodziną
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.