Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-23, 20:41   #61
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Naprawde chciałabys słuchać pijackich dyrdymałów?
Jak on dzwoniąc do mnie nie pamiętał co ja mu powiedziałam w domu, tylko swoje pretensje opierał na domysłach i przypuszczeniach...!

Dlatego kazałam mu iśc do domu, bo rozmowa z pijaną osobą to nie rozmowa.


Pomijam już to, że prosiłam go wiele razy żeby nie chlał z moim ojcem, bo ja nie mogę mojego ocja słuchac po pijaku.
On jak sobie wypije (a robi to b czesto) robi awantury, zachowuje sie jak nienormalny, trzaska drzwiami, kłóci się sam nie wiedząc o co, a w najlepszym wypadku pieprzy od rzeczy typu:
Ma chorą rękę, więc moja mama mu mówi, że jak będzie go dalej bolała, to żeby sobie odpuścił tą Anglię i został w PL a ten zaczyna się drzeć że dla nas najważniejsza jest kasa, że gówno nas obchodiz jego zdrowie itp, a później do mojej mamy wyjezdza z jakimiś głupimi tekstami w stylu, ze ona gówno zarabia to nie ma nic do gadania, że ona sie rzadzi jego kasą itp... Nie to, że właśnie moja mama mu powiedziała żeby zadbał o swoje zdrowie i mu to ciągle powtarza...On ma jakieś chore urojenia.

Tak jest w 99% jak mój ocjciec wypije!
Ja to już słucham 22 lata i mam tego dość, nawet nie chce z nimi siedzieć jak piją bo wiem, ze to zawsze się kończy kłótnią...Mój TŻ przy tym jest, ale dobra, on nie rozumie co ja mam przeciwko...

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Teraz mój ocjiec zamyka mojej mamie drzwi od pokoju (ona już śpi), a ona je otwiera bo jest gorąco to on chodzi po domu i gada coś w kółko żeby się udusiła albo zadusiła, idzie na balkon siedzi tam z 2 minuty ziewając tak nagłos "ohohohoh" i idzie znowu zamykąc te drzwi gadając o tym duszeniu, przy czym obchód po domu i znowu na balkon i tak w kółko...

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Pomijając to że jeszcze znaim zaczeli pic mnie wkurzyli we 3, bo ja umioeram z bólu brzucha a ci se umysleli, że pojedziemy na grilla do ciotki...
Ja mowie, ze nie dam rady, bo umeiram a ci ze aaa na chwile na chwile, to ja ze dobra, a później tak słucham ich rozmowy i okaząło się, że oni tam mieli zamiar siedzieć do wieczora!
To ja powiedizałam, że nie jade, to wymyslili se zebym prowadzila auto(w sensie jechac na 2 auta i my wrocimy wczesniej), a ja piłam piwo dziś i wczoraj pochlałam!!!!! Wiec srednio miałam jak prowadzić.


No ale co tam, TŻ wielce załamany że nie jedzie (na marginesie ja nie lubie do mojej rodziny jezdzic), wiec moja mama mowi ze jedzie z tatą zbierają się i ojciec mówi, że muszą podjechać kupić cos na grilla, a matka, że nic nie będa kupować bo ona tam nie jedzie na grilla i że ciotka ma laskę kiełbasy...(na 6 osób...) Ojciec powiedział, że on chce jechac na grilla coś zjeść, więc moja mama sie obraziła i powiedziała, że nie jada w takim razie nigdzie!

Patologia w tym domu.
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!

Edytowane przez wsiowy_gupek
Czas edycji: 2011-06-23 o 20:34
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 20:43   #62
niusiunia20
Zakorzenienie
 
Avatar niusiunia20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 5 652
GG do niusiunia20
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Naprawde chciałabys słuchać pijackich dyrdymałów?
Jak on dzwoniąc do mnie nie pamiętał co ja mu powiedziałam w domu, tylko swoje pretensje opierał na domysłach i przypuszczeniach...!

Dlatego kazałam mu iśc do domu, bo rozmowa z pijaną osobą to nie rozmowa.


Pomijam już to, że prosiłam go wiele razy żeby nie chlał z moim ojcem, bo ja nie mogę mojego ocja słuchac po pijaku.
On jak sobie wypije (a robi to b czesto) robi awantury, zachowuje sie jak nienormalny, trzaska drzwiami, kłóci się sam nie wiedząc o co, a w najlepszym wypadku pieprzy od rzeczy typu:
Ma chorą rękę, więc moja mama mu mówi, że jak będzie go dalej bolała, to żeby sobie odpuścił tą Anglię i został w PL a ten zaczyna się drzeć że dla nas najważniejsza jest kasa, że gówno nas obchodiz jego zdrowie itp, a później do mojej mamy wyjezdza z jakimiś głupimi tekstami w stylu, ze ona gówno zarabia to nie ma nic do gadania, że ona sie rzadzi jego kasą itp... Nie to, że właśnie moja mama mu powiedziała żeby zadbał o swoje zdrowie i mu to ciągle powtarza...On ma jakieś chore urojenia.

Tak jest w 99% jak mój ocjciec wypije!
Ja to już słucham 22 lata i mam tego dość, nawet nie chce z nimi siedzieć jak piją bo wiem, ze to zawsze się kończy kłótnią...Mój TŻ przy tym jest, ale dobra, on nie rozumie co ja mam przeciwko...

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Teraz mój ocjiec zamyka mojej mamie drzwi od pokoju (ona już śpi), a ona je otwiera bo jest gorąco to on chodzi po domu i gada coś w kółko żeby się udusiła albo zadusiła, idzie na balkon siedzi tam z 2 minuty ziewając tak nagłos "ohohohoh" i idzie znowu zamykąc te drzwi gadając o tym duszeniu, przy czym obchód po domu i znowu na balkon i tak w kółko...
No to faktycznie nie ciekawie masz, że tak powiem du**ato. Takie sytuacje w domu, życie musi być na prawdę wyczerpujące, a każda awantura dołująca na maxa. Współczuję Ci takiej sytuacji w domu. Może pomyślisz nad studiami dziennymi w innym mieście, by pomieszkać samemu, a ewentualnie na weekendy bywać w domku?
__________________
Zumba

niusiunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 20:53   #63
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Mi to nie przeszkadza, bo mój ocjiec jest może w sumie 3 miechy w roku w Polsce...
Pozaty dopóki mój TŻ nie uczestniczy w tym to nie robi to na mnie wrażenia, już przywykłam, więc nie gadam wtedy z ojcem więc nie 'dostaje' mi się...
Moja mama za to nie wiem czy jest taka głupia, czy co, ale dyskutuje z nim i z tego wychodzą też te kłótnie(których on w wiekszości na drugi dzień nie pamięta). Zamiast olać pijanego to ta mu dogaduje jeszcze..

Mnie wkrza jedynie to, że TŻ widzi co się dzieje, wie, że ja tego niecierpię a mimo wszytsko z nim chla!
I to nie jest tak, że mój ocjiec zmusza, on po prostu proponuje (bo głupio nie zaproponować komuś drinka jak samemu się sobie robi). A że ten debil siedzi tam no i pasuje zaproponować następnego i następnego(przeciez nie schowa flaszki), a TŻ nie odmawia.. To tak jakby kogoś częstować czekoladą to się mu nie mówi; ale weż tylko jedna kosteczkę! i chowa się do barku tylko już wystawia się całą, nawet jak nie ma się ochoty ją całą zjeść...A TŻ tez mogłby po 3 kosteczkahc powiedzieć, że już dziękuje, a nie zeżreć półowe tabliczki!
Tzn mój ocjiec nie załuje nikomu, bo on wyznaje zasade, że kazda okazja jest dobra żeby się napić, ale tez nie jest tak, że on ma ochotę codziennie chlać, to wynika 'z porzeby chwili' u niego zazwyczaj, bo jak już coś dobrego lezy na stole to kusi mimo, że nie miało się w planach tego spożywać...


(nie wiem czy to dobrze wytłumacyzłam)

Mój ojciec nie upija się sam. Wypije sobie z 2 driny przed TV ale nie do takiego stopnia żeby robic te awantury.
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!

Edytowane przez wsiowy_gupek
Czas edycji: 2011-06-23 o 20:55
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:04   #64
niusiunia20
Zakorzenienie
 
Avatar niusiunia20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 5 652
GG do niusiunia20
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Mi to nie przeszkadza, bo mój ocjiec jest może w sumie 3 miechy w roku w Polsce...
Pozaty dopóki mój TŻ nie uczestniczy w tym to nie robi to na mnie wrażenia, już przywykłam, więc nie gadam wtedy z ojcem więc nie 'dostaje' mi się...
Moja mama za to nie wiem czy jest taka głupia, czy co, ale dyskutuje z nim i z tego wychodzą też te kłótnie(których on w wiekszości na drugi dzień nie pamięta). Zamiast olać pijanego to ta mu dogaduje jeszcze..

Mnie wkrza jedynie to, że TŻ widzi co się dzieje, wie, że ja tego niecierpię a mimo wszytsko z nim chla!
I to nie jest tak, że mój ocjiec zmusza, on po prostu proponuje (bo głupio nie zaproponować komuś drinka jak samemu się sobie robi). A że ten debil siedzi tam no i pasuje zaproponować następnego i następnego(przeciez nie schowa flaszki), a TŻ nie odmawia.. To tak jakby kogoś częstować czekoladą to się mu nie mówi; ale weż tylko jedna kosteczkę! i chowa się do barku tylko już wystawia się całą, nawet jak nie ma się ochoty ją całą zjeść...A TŻ tez mogłby po 3 kosteczkahc powiedzieć, że już dziękuje, a nie zeżreć półowe tabliczki!
Tzn mój ocjiec nie załuje nikomu, bo on wyznaje zasade, że kazda okazja jest dobra żeby się napić, ale tez nie jest tak, że on ma ochotę codziennie chlać, to wynika 'z porzeby chwili' u niego zazwyczaj, bo jak już coś dobrego lezy na stole to kusi mimo, że nie miało się w planach tego spożywać...


(nie wiem czy to dobrze wytłumacyzłam)

Mój ojciec nie upija się sam. Wypije sobie z 2 driny przed TV ale nie do takiego stopnia żeby robic te awantury.
U mnie sytuacja w domu jest trochę inna. Mój ojciec pracuje w PL, ale jak ma wolne, jest po nocy musi mieć w domu piwo, minimum 5 wtedy jest, czasami idzie dokupić, jak go sieknie to potem robi kazania, takie, że w pięty idą i to równo. Od jakiegoś czasu mogę powiedzieć, że jest trochę lepiej, spuścił z tonu z kazaniami i nie tylko. Nie jest już taki wymagający i stanowczy jak kiedyś. Nie wiem czy sprawiła to moja choroba, a może sam przejrzał na oczy. Wiesz jak bałam się powiedzieć o moim niezdanym angielskim, że będzie miał pretensje, że 3 lata dawał na bilety, jedzenie obiadków w Opolu. Byłam w szoku jak zareagował; "córeczko, nic się nie stało, to mogło zdarzyć się tylko żywemu człowiekowi. Nie martw się, zdasz we wrześniu. Jak będziesz chciała załatwię Ci korepetycje. Proszę Cię nie płacz"
__________________
Zumba

niusiunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:08   #65
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

witaj wsiowa , witaj niusiunia

widzę że nie zaciekawie u ciebie wsiowy
też bym się na twoim miejscu wkurzyła
a co ten tż przychodzi to twojego ojca czy do ciebie??

trzeba była zabrać go gdzieś na spacer

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez niusiunia20 Pokaż wiadomość
U mnie sytuacja w domu jest trochę inna. Mój ojciec pracuje w PL, ale jak ma wolne, jest po nocy musi mieć w domu piwo, minimum 5 wtedy jest, czasami idzie dokupić, jak go sieknie to potem robi kazania, takie, że w pięty idą i to równo. Od jakiegoś czasu mogę powiedzieć, że jest trochę lepiej, spuścił z tonu z kazaniami i nie tylko. Nie jest już taki wymagający i stanowczy jak kiedyś. Nie wiem czy sprawiła to moja choroba, a może sam przejrzał na oczy. Wiesz jak bałam się powiedzieć o moim niezdanym angielskim, że będzie miał pretensje, że 3 lata dawał na bilety, jedzenie obiadków w Opolu. Byłam w szoku jak zareagował; "córeczko, nic się nie stało, to mogło zdarzyć się tylko żywemu człowiekowi. Nie martw się, zdasz we wrześniu. Jak będziesz chciała załatwię Ci korepetycje. Proszę Cię nie płacz"
bardzo ładnie , że Twój tata się tak zachował
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:10   #66
niusiunia20
Zakorzenienie
 
Avatar niusiunia20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 5 652
GG do niusiunia20
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
witaj wsiowa , witaj niusiunia

widzę że nie zaciekawie u ciebie wsiowy
też bym się na twoim miejscu wkurzyła
a co ten tż przychodzi to twojego ojca czy do ciebie??

trzeba była zabrać go gdzieś na spacer

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------


bardzo ładnie , że Twój tata się tak zachował
Byłam zaskoczona tym i dlatego postanowiłam kupić ten długopis
__________________
Zumba

niusiunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:11   #67
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez niusiunia20 Pokaż wiadomość
Byłam zaskoczona tym i dlatego postanowiłam kupić ten długopis
jaki długopis ??
bo ja nie jestem w temacie ??
jakiś prezent dla taty ??
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 21:13   #68
niusiunia20
Zakorzenienie
 
Avatar niusiunia20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 5 652
GG do niusiunia20
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
jaki długopis ??
bo ja nie jestem w temacie ??
jakiś prezent dla taty ??
Może nie było Cię wtedy na wizażu jak pokazywałam, zamawiałam na all długopis z napisem Najlepszy TATA na świecie.
__________________
Zumba

niusiunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:15   #69
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez niusiunia20 Pokaż wiadomość
Może nie było Cię wtedy na wizażu jak pokazywałam, zamawiałam na all długopis z napisem Najlepszy TATA na świecie.
aaaa
to chyba jakoś mi umknęło
no ale bardzo dobrze , że taki prezent tacie zrobiłaś
i co tata już dostał / jak zareagował ??
czy długopis dopiero w drodze ??
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:19   #70
niusiunia20
Zakorzenienie
 
Avatar niusiunia20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 5 652
GG do niusiunia20
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
aaaa
to chyba jakoś mi umknęło
no ale bardzo dobrze , że taki prezent tacie zrobiłaś
i co tata już dostał / jak zareagował ??
czy długopis dopiero w drodze ??
Dotarł już 10 dni temu.
Był bardzo mile zaskoczony. Mama mówi, że jest strasznie dumny. Trzyma go w marynarce.
__________________
Zumba

niusiunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:22   #71
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez niusiunia20 Pokaż wiadomość
Dotarł już 10 dni temu.
Był bardzo mile zaskoczony. Mama mówi, że jest strasznie dumny. Trzyma go w marynarce.
ja bym tez z takiego prezentu się cieszyła , super że zrobiłaś taką niespodziankę tacie

a z tym egz. to już pewne , że tylko we wrześniu?
nie da się wcześniej ?
dziekan nic nie zdziałał ??
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 21:22   #72
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez niusiunia20 Pokaż wiadomość
U mnie sytuacja w domu jest trochę inna. Mój ojciec pracuje w PL, ale jak ma wolne, jest po nocy musi mieć w domu piwo, minimum 5 wtedy jest, czasami idzie dokupić, jak go sieknie to potem robi kazania, takie, że w pięty idą i to równo. Od jakiegoś czasu mogę powiedzieć, że jest trochę lepiej, spuścił z tonu z kazaniami i nie tylko. Nie jest już taki wymagający i stanowczy jak kiedyś. Nie wiem czy sprawiła to moja choroba, a może sam przejrzał na oczy. Wiesz jak bałam się powiedzieć o moim niezdanym angielskim, że będzie miał pretensje, że 3 lata dawał na bilety, jedzenie obiadków w Opolu. Byłam w szoku jak zareagował; "córeczko, nic się nie stało, to mogło zdarzyć się tylko żywemu człowiekowi. Nie martw się, zdasz we wrześniu. Jak będziesz chciała załatwię Ci korepetycje. Proszę Cię nie płacz"
łał, mi by tak nikt nie powiedział.
Fajnie się tato zahcował, zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
witaj wsiowa , witaj niusiunia

widzę że nie zaciekawie u ciebie wsiowy
też bym się na twoim miejscu wkurzyła
a co ten tż przychodzi to twojego ojca czy do ciebie??

trzeba była zabrać go gdzieś na spacer [
No własnie nie mogłam bo umeirałam z bólu na łóżku

A ten mój TŻ jest dziwny.
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:25   #73
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
ł
No własnie nie mogłam bo umeirałam z bólu na łóżku

A ten mój TŻ jest dziwny.
no ale to nie zmienia faktu że powinien czas spędzić z tobą a nie chlać z ojcem
tym bardziej , że wie jaki on po alkoholu jest

I po raz kolejny mówi ci o zerwaniu
ostatnio po kłótni w samochodzie a teraz przez telefon
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:27   #74
niusiunia20
Zakorzenienie
 
Avatar niusiunia20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 5 652
GG do niusiunia20
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
ja bym tez z takiego prezentu się cieszyła , super że zrobiłaś taką niespodziankę tacie

a z tym egz. to już pewne , że tylko we wrześniu?
nie da się wcześniej ?
dziekan nic nie zdziałał ??
Między rektorem, a dyrektorką naszego instytutu toczą się jakieś dziwne gierki, radziła nam ona zacząć przygotowywać się do obrony. Nawet zaczęłam, opracowałam jedno pytanie z 40. Pisałam Wam wcześniej o 50, ale źle policzyłam, bo dostaliśmy od dwóch wykładowców
__________________
Zumba

niusiunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:32   #75
niusiunia20
Zakorzenienie
 
Avatar niusiunia20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 5 652
GG do niusiunia20
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Kurczę, wiem już dlaczego jestem taka nie do życia, wczorajszy leń, rezygnacja z ulotkowania. Dostałam gorączki 39,3 mam i zaraz chyba zacznę heftać.
__________________
Zumba

niusiunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:33   #76
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez niusiunia20 Pokaż wiadomość
Między rektorem, a dyrektorką naszego instytutu toczą się jakieś dziwne gierki, radziła nam ona zacząć przygotowywać się do obrony. Nawet zaczęłam, opracowałam jedno pytanie z 40. Pisałam Wam wcześniej o 50, ale źle policzyłam, bo dostaliśmy od dwóch wykładowców
to może jednak jest jakaś szansa
a nad studiami w Krakowie się zastanawiałaś ??

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------



Cytat:
Napisane przez niusiunia20 Pokaż wiadomość
No to faktycznie nie ciekawie masz, że tak powiem du**ato. Takie sytuacje w domu, życie musi być na prawdę wyczerpujące, a każda awantura dołująca na maxa. Współczuję Ci takiej sytuacji w domu. Może pomyślisz nad studiami dziennymi w innym mieście, by pomieszkać samemu, a ewentualnie na weekendy bywać w domku?
Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Mi to nie przeszkadza, bo mój ocjiec jest może w sumie 3 miechy w roku w Polsce...
no ale jak i tak na Twoim miejscu wolałabym się usamodzielnić
i wyjechać na studia dzienne
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:34   #77
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez niusiunia20 Pokaż wiadomość
Kurczę, wiem już dlaczego jestem taka nie do życia, wczorajszy leń, rezygnacja z ulotkowania. Dostałam gorączki 39,3 mam i zaraz chyba zacznę heftać.
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:37   #78
niusiunia20
Zakorzenienie
 
Avatar niusiunia20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 5 652
GG do niusiunia20
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
to może jednak jest jakaś szansa
Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
a nad studiami w Krakowie się zastanawiałaś ??

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------



no ale jak i tak na Twoim miejscu wolałabym się usamodzielnić
i wyjechać na studia dzienne
Pamiętacie, jak mówiłam Wam, że cały wrzesień chce chodzić na wolontariat do przedszkola, tylko że do tego bliżej mnie? Wczoraj na zakupach spotkałam babkę z przedszkola do którego mam iść na wolontariat, gadałyśmy czy nadal jestem chętna. Powiedziałam, że tak. Jedynie może będę potrzebowała, z dwa trzy dni wolne, bo zdaje poprawkę z angielskiego, potem obrona. Jakbym nie dostała się na dzienne, to może byśmy o czymś innym pomyślały, jakiś staż. Powiem Wam, że ta propozycja też mnie kusi. Będę miała wielki dylemat Kraków czy staż.
__________________
Zumba

niusiunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:37   #79
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
no ale to nie zmienia faktu że powinien czas spędzić z tobą a nie chlać z ojcem
tym bardziej , że wie jaki on po alkoholu jest

I po raz kolejny mówi ci o zerwaniu
ostatnio po kłótni w samochodzie a teraz przez telefon
Nie no ostatnio to ja myślałam nad zerwaniem, a teraz on mi o zerwaniu powiedział, ale na żywo pierw, później przez tel

Mam nadzieje, ze ten nasz kryzys spowodowany jest tym, że miałam nerwowy czas przez ostatnie 2 miechy ze względu na ta obrone moja a ostatnio dodatkowo super silny pms...

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez niusiunia20 Pokaż wiadomość
Kurczę, wiem już dlaczego jestem taka nie do życia, wczorajszy leń, rezygnacja z ulotkowania. Dostałam gorączki 39,3 mam i zaraz chyba zacznę heftać.
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 21:41   #80
niusiunia20
Zakorzenienie
 
Avatar niusiunia20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 5 652
GG do niusiunia20
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
Akurat teraz, kiedy chciałam podciągnąć sobie godziny na ulotkach by więcej kasy wpadło do portfela

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Nie no ostatnio to ja myślałam nad zerwaniem, a teraz on mi o zerwaniu powiedział, ale na żywo pierw, później przez tel
Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze ten nasz kryzys spowodowany jest tym, że miałam nerwowy czas przez ostatnie 2 miechy ze względu na ta obrone moja a ostatnio dodatkowo super silny pms...

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------


Twoje nerwy, stres mogły na to wpłynąć, ale pomimo tego uważam, że z jego strony to nie fair, on powinien Cię wspierać, być przy Tobie w tych trudnych chwilach, a nie pieprzyć teraz o zerwaniu. Ten stres jeszcze nie wyszedł z Ciebie. Bardzo ciężko jest zrozumieć tok myślenia facetów.
__________________
Zumba

niusiunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:44   #81
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez niusiunia20 Pokaż wiadomość
[B]

Pamiętacie, jak mówiłam Wam, że cały wrzesień chce chodzić na wolontariat do przedszkola, tylko że do tego bliżej mnie? Wczoraj na zakupach spotkałam babkę z przedszkola do którego mam iść na wolontariat, gadałyśmy czy nadal jestem chętna. Powiedziałam, że tak. Jedynie może będę potrzebowała, z dwa trzy dni wolne, bo zdaje poprawkę z angielskiego, potem obrona. Jakbym nie dostała się na dzienne, to może byśmy o czymś innym pomyślały, jakiś staż. Powiem Wam, że ta propozycja też mnie kusi. Będę miała wielki dylemat Kraków czy staż.
no ja sama nie wiedziałabym co wybrać
a może poczekaj rok na magisterkę i w tym czasie sobie popracuj
zawsze to fajnie by w Cv wyglądało
no ale kraków też kusi
Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Nie no ostatnio to ja myślałam nad zerwaniem, a teraz on mi o zerwaniu powiedział, ale na żywo pierw, później przez tel

Mam nadzieje, ze ten nasz kryzys spowodowany jest tym, że miałam nerwowy czas przez ostatnie 2 miechy ze względu na ta obrone moja a ostatnio dodatkowo super silny pms...:
miejmy nadzieje że się miedzy wami poprawi
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:44   #82
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez niusiunia20 Pokaż wiadomość
Dawno u nas nie byłaś.
Co ciekawego słychać?

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Muszę Wam coś ważnego powiedzieć. Znowu u mnie zbiera się na burzę i gdy tylko się zacznie muszę w trybie natychmiastowym wyłączać kompa. Wczoraj na osiedlu obok poszło 18 telewizorów i 24 komputery, więc wybaczcie jak zniknę bez pożegnania.
Nie wiem co dla was jest ciekawe

Ja zawsze myślałam, że w blokach śmiało można zostawiać włączone wszystko
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:45   #83
Trelcia
Wtajemniczenie
 
Avatar Trelcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

przepraszam za wczoraj ale była burza jak cholera do 3 nadrobiłam ze starego wątku.
Nie wiedziałam, że byłam 3 gadułą

aa Dobry wieczór
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne dokąd chcą
Trelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:46   #84
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez Trelcia Pokaż wiadomość
przepraszam za wczoraj ale była burza jak cholera do 3 nadrobiłam ze starego wątku.
Nie wiedziałam, że byłam 3 gadułą

aa Dobry wieczór
dobry wieczór trelcia
my się wczoraj zamartwiłyśmy że zaginęłaś gdzieś po drodze
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:49   #85
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

wsiowa: a w jakiej kwestii Cię okłamał (możesz w klubie napisać)
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:56   #86
niusiunia20
Zakorzenienie
 
Avatar niusiunia20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 5 652
GG do niusiunia20
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
no ja sama nie wiedziałabym co wybrać
a może poczekaj rok na magisterkę i w tym czasie sobie popracuj
zawsze to fajnie by w Cv wyglądało
no ale kraków też kusi
W mojej sytuacji to jest tak, że ja nie będę miała skończonego licencjata z przedszkolnej. Nie dostałam się na ten kierunek. Skończę pedagogikę z uprawnieniami nauczycielskimi, ale nie pełnymi, bez przygotowania specjalistycznego i im wcześniej to zacznę to tym lepiej dla mnie. Zobaczę jak ona będzie stawiała sprawę. Z Krakowem to jest jeszcze taka opcja, że będę tam studiowała zaocznie. Dojazd tam i powrót kosztował by mnie ok 30zł, a z dyrektorką bym się na pewno dogadała w sprawie piątków żebym zawsze miała dniówki, a poniedziałki popołudniówki. Wtedy w piątek do 12 w przedszkolu, wpaść do baru coś zjeść, o 13 wsiąść w pociąg i po 16 jestem w Krakowie. Mogę wracać w niedzielę wieczorno/nocnym pociągiem, rano odeśpię.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Nie wiem co dla was jest ciekawe

Ja zawsze myślałam, że w blokach śmiało można zostawiać włączone wszystko
Właśnie nie do końca tak z tym jest. Drusi router przy burzy siadł. Inną sprawą jest to, że nasze osiedla są już trochę wiekowe.
__________________
Zumba

niusiunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:56   #87
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Ja niestety nie mogę sobie pomarkować tak do 2/3 Tzn mogę, ale niekoniecznie pośpię jakbym chciała

Muszę rzucić pracę czy coś
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:57   #88
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez niusiunia20 Pokaż wiadomość
W mojej sytuacji to jest tak, że ja nie będę miała skończonego licencjata z przedszkolnej. Nie dostałam się na ten kierunek. Skończę pedagogikę z uprawnieniami nauczycielskimi, ale nie pełnymi, bez przygotowania specjalistycznego i im wcześniej to zacznę to tym lepiej dla mnie. Zobaczę jak ona będzie stawiała sprawę. Z Krakowem to jest jeszcze taka opcja, że będę tam studiowała zaocznie. Dojazd tam i powrót kosztował by mnie ok 30zł, a z dyrektorką bym się na pewno dogadała w sprawie piątków żebym zawsze miała dniówki, a poniedziałki popołudniówki. Wtedy w piątek do 12 w przedszkolu, wpaść do baru coś zjeść, o 13 wsiąść w pociąg i po 16 jestem w Krakowie. Mogę wracać w niedzielę wieczorno/nocnym pociągiem, rano odeśpię.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------



Właśnie nie do końca tak z tym jest. Drusi router przy burzy siadł. Inną sprawą jest to, że nasze osiedla są już trochę wiekowe.
no to duży wybór przed tobą
sama musisz podjąć decyzję
ale ze studiami zaocznymi to tez jest dobra opcja
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:58   #89
niusiunia20
Zakorzenienie
 
Avatar niusiunia20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 5 652
GG do niusiunia20
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez Trelcia Pokaż wiadomość
przepraszam za wczoraj ale była burza jak cholera do 3 nadrobiłam ze starego wątku.
Nie wiedziałam, że byłam 3 gadułą

aa Dobry wieczór
Dobry wieczór.

A widzisz, wszystko zostało udokumentowane i wiadomo dokładnie, co kto i ile pisał nic się na wizażu nie ukryje

Widzę, że nie tylko u nas < u mnie i u Drusi> burza szalała.
__________________
Zumba

niusiunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:58   #90
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Wakacje już mamy, a Wizaż nadal ParóFczanek nałogiem . Rozmów cz. VI

Cytat:
Napisane przez niusiunia20 Pokaż wiadomość



Właśnie nie do końca tak z tym jest. Drusi router przy burzy siadł. Inną sprawą jest to, że nasze osiedla są już trochę wiekowe.
Ja w podstawówce monitor spaliłam przez burzę , bo przecież nie mogłam od tak gry przerwać, hehe Jaka była potem tragedia być jakiś czas bez kompa, ale tata brał z pracy na weekendy, bo inaczej by się mu dzieci załamały

A czemu reszta kompa nie poszła to nie wiem.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.