Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-11, 18:52   #1
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334

Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II


Część drugą faktów,domysłów i teorii czas zacząć.
Zapraszam




cz.I
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post32238629

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-02-11 o 18:56
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 19:10   #2
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

We wcześniejszym wątku podany link do artykułu na wp: naprawdę świetnie napisany.
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 19:36   #3
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Dziewczyny tak naskakujecie że Bartek i jego rodzina "ciągną" do Tv, do sławy, wywiady itp. a może było tak, że Rutkowski ma podpisaną umowę z SE (skoro sam powiedział że kamera użyta podczas "przesłuchania" w hotelowym pokoju jest właśnością SE) i nie wziął żadnych pieniędzy od rodziców/rodziny małej Madzi w zamian za wszelkie prawa do wywiadów/zdjęć. Tzn. może jakaś umowa wiąże Bartka z SE i on MUSI robić ten cyrk z listami, zdjęciami na cmentarzach itp. Tak tylko gdybam...
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 19:46   #4
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

jak dla mnie Rutkowski robi sobie reklamę na cudzej krzywdzie, szkoda tylko Madzi z tej całej szopki...
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 19:57   #5
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak naskakujecie że Bartek i jego rodzina "ciągną" do Tv, do sławy, wywiady itp. a może było tak, że Rutkowski ma podpisaną umowę z SE (skoro sam powiedział że kamera użyta podczas "przesłuchania" w hotelowym pokoju jest właśnością SE) i nie wziął żadnych pieniędzy od rodziców/rodziny małej Madzi w zamian za wszelkie prawa do wywiadów/zdjęć. Tzn. może jakaś umowa wiąże Bartka z SE i on MUSI robić ten cyrk z listami, zdjęciami na cmentarzach itp. Tak tylko gdybam...
Całkiem możliwe...
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 19:58   #6
natalia_90
Raczkowanie
 
Avatar natalia_90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 213
GG do natalia_90
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

No i niestety zrobił sobie reklame. Wiele osób uznało go za bohatera, który wyprzedził policję i rozwiązał sprawę. Owszem udało mu się, jednak nie wiemy na ile to wszystko było legalne i prawdziwe. Teraz ta sprawa z rękawiczkami. Dla mnie jest to niepojęte! Dlaczego rodzina oddaje ten dowód jemu? Dlaczego w ogóle go oddaje skoro policja go nie znalazła. Jak już pisałam wczoraj wydaje mi się, że normalną rekacją rodziny byłoby chronienie Kasi, skoro tyle mówią o przebaczeniu, mąż mówi że ją kocha nadal, a nie dowalaniu nowych dowodów które mają definitywnie ją i TYLKĄ JĄ obciążyć.

Czy mówi się o Madzi? Nie! Mówi się o sporze Rutkowski-Policja, mówi się o rodzicach Madzi, ocenia się ich. Madzia niestety w tej całej szopce została zepchnięta gdzieś daleko. Na śmierci biednego, niewinnego dziecka zbudowano medialny szum i zapewne zarobiono niezłe pieniądze.

Mi aż serce się kroi
natalia_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 20:04   #7
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
We wcześniejszym wątku podany link do artykułu na wp: naprawdę świetnie napisany.
Artykuł beznadziejny, strasznie przerysowany. Przejście z jednej skrajności (nawoływanie do linczu Katarzyny) w drugą ("zamordowano młodą matkę"). Katarzyny nikt nie zamordował. Żyje z tego co mi wiadomo. Nie żyje za to małe dziecko, wyrzucone na gruzy jak śmieć.
Na razie o okolicznościach śmierci Madzi nie wiemy wiele. Zmarła od uderzenia w główkę, ale jak to uderzenie powstało nie wiadomo. Podobnie czy śmierc nastąpiła odrazu czy też nie i można było jej udzielić pomocy...
To co się dzieje teraz to jest normalnie opera mydlana, ale rozpętana przez samą Katarzynę.
Kłamstwo nigdy nie popłaca.
Sama sobie zmarnowała życie. Jak pójdzie siedzieć więźniarki nie dadzą jej żyć. Na wolności nie bedzie jej wcale łatwiej.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 20:09   #8
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Artykuł beznadziejny, strasznie przerysowany. Przejście z jednej skrajności (nawoływanie do linczu Katarzyny) w drugą ("zamordowano młodą matkę"). Katarzyny nikt nie zamordował. Żyje z tego co mi wiadomo. Nie żyje za to małe dziecko, wyrzucone na gruzy jak śmieć.
Na razie o okolicznościach śmierci Madzi nie wiemy wiele. Zmarła od uderzenia w główkę, ale jak to uderzenie powstało nie wiadomo. Podobnie czy śmierc nastąpiła odrazu czy też nie i można było jej udzielić pomocy...
To co się dzieje teraz to jest normalnie opera mydlana, ale rozpętana przez samą Katarzynę.
Kłamstwo nigdy nie popłaca.
Sama sobie zmarnowała życie. Jak pójdzie siedzieć więźniarki nie dadzą jej żyć. Na wolności nie bedzie jej wcale łatwiej.
Uważam, że ; 'zamordowano młodą matkę' to taka przenośnia, do całego artykułu..Moim zdaniem autor miał na mysli to, że każdy już wydał wyrok na Kasię i po prostu czy działała sama czy nie i tak większość ma opinie wyrobioną i nie ma dla niej przyszłości, ponieważ 90 % ludzi, gdyby mogło ukamienowali by ją, spalili na stosie czy jeszcze co innego..
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 20:20   #9
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Smutne jest to jaki obrót przybrała cała ta tragedia.
W zasadzie to brakuje mi słów by to komentować.
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 20:26   #10
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
Smutne jest to jaki obrót przybrała cała ta tragedia.
W zasadzie to brakuje mi słów by to komentować.
dokladnie brak slow
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 20:35   #11
hugsy_berry
Raczkowanie
 
Avatar hugsy_berry
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 203
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez natalia_90 Pokaż wiadomość
No i niestety zrobił sobie reklame. Wiele osób uznało go za bohatera, który wyprzedził policję i rozwiązał sprawę. Owszem udało mu się, jednak nie wiemy na ile to wszystko było legalne i prawdziwe. Teraz ta sprawa z rękawiczkami. Dla mnie jest to niepojęte! Dlaczego rodzina oddaje ten dowód jemu? Dlaczego w ogóle go oddaje skoro policja go nie znalazła. Jak już pisałam wczoraj wydaje mi się, że normalną rekacją rodziny byłoby chronienie Kasi, skoro tyle mówią o przebaczeniu, mąż mówi że ją kocha nadal, a nie dowalaniu nowych dowodów które mają definitywnie ją i TYLKĄ JĄ obciążyć.

Czy mówi się o Madzi? Nie! Mówi się o sporze Rutkowski-Policja, mówi się o rodzicach Madzi, ocenia się ich. Madzia niestety w tej całej szopce została zepchnięta gdzieś daleko. Na śmierci biednego, niewinnego dziecka zbudowano medialny szum i zapewne zarobiono niezłe pieniądze.

Mi aż serce się kroi

To dziwne, bo rękawiczki podobno były u rodziny Kasi... i co? Tak ot wydali mu rękawiczki, bez nakazu, bez niczego? Śmierdzi na odległość.

Skoro mąż ją tak kocha, chce jej wybaczyć, rodzina męża mówi, że też przebaczy to czemu pozwalają na dodatkowe dowody obciążające ją? Przecież to co "mają" w zupełności mogłoby wystarczyć, a może jednak jest jakiś cień prawdy w tym, że ktoś dodatkowo był w to zamieszany?

Najbardziej brzydzą mnie te sondaże... nie wiem jak można takie rzeczy...
__________________
hugsy_berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 20:49   #12
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Artykuł beznadziejny, strasznie przerysowany. Przejście z jednej skrajności (nawoływanie do linczu Katarzyny) w drugą ("zamordowano młodą matkę"). Katarzyny nikt nie zamordował. Żyje z tego co mi wiadomo. Nie żyje za to małe dziecko, wyrzucone na gruzy jak śmieć.
Na razie o okolicznościach śmierci Madzi nie wiemy wiele. Zmarła od uderzenia w główkę, ale jak to uderzenie powstało nie wiadomo. Podobnie czy śmierc nastąpiła odrazu czy też nie i można było jej udzielić pomocy...
To co się dzieje teraz to jest normalnie opera mydlana, ale rozpętana przez samą Katarzynę.
Kłamstwo nigdy nie popłaca.
Sama sobie zmarnowała życie. Jak pójdzie siedzieć więźniarki nie dadzą jej żyć. Na wolności nie bedzie jej wcale łatwiej.
Zgadzam się, że artykuł beznadziejny. I bzdurny. Gość za bardzo przerysował sytuację i gotów jeszcze zrobić z Kaśki świętą męczennicę (ja wiem, że nie o to mu chodziło, ale za przeproszeniem piszczy tak nad nią, jakby to jej się krzywda stała).
Zgodzę się z nim jedynie co do Rutkowskiego.
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 21:25   #13
Jessi909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 117
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak naskakujecie że Bartek i jego rodzina "ciągną" do Tv, do sławy, wywiady itp. a może było tak, że Rutkowski ma podpisaną umowę z SE (skoro sam powiedział że kamera użyta podczas "przesłuchania" w hotelowym pokoju jest właśnością SE) i nie wziął żadnych pieniędzy od rodziców/rodziny małej Madzi w zamian za wszelkie prawa do wywiadów/zdjęć. Tzn. może jakaś umowa wiąże Bartka z SE i on MUSI robić ten cyrk z listami, zdjęciami na cmentarzach itp. Tak tylko gdybam...
Właśnie podobnie myślę, pisałam o tym w poprzedniej części. Nie chce mi się wierzyć, że sam wpadł by na to, żeby lecieć do SE ze wszystkim (foty na cmentarzu, list).
Tylko z drugiej strony, nie sądzę, żeby teściowa musiała opowiadać o pijanym ojcu, może sama nie wie kiedy się w język ugryźć.
Ja zgadzam się z artykułem na wp w takim sensie, że właśnie wg ludzi Kasia jest winna, chociaż nie zapadł jeszcze wyrok. Jest po prostu skreślona. Jeśli dostanie jakiś wyrok i go odsiedzi, to chyba będzie musiała wyjechać za granicę, skoro jej twarz zna cały kraj i część społeczeństwa życzy jej śmierci.
__________________
pisze się "w ogóle" i "naprawdę"
Jessi909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 21:38   #14
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Ja tylko nie rozumiem jednego... Jak taki facet może chcieć patrzyć na żonę po tym jak tyle czasu grała na uczuciach i co najgorsze- schowała/zakopała ciało ich własnego dziecka. Wszystko rozumiem.. wypadek, śmierć, ale nie ZAKOPANIE dzieciaka jak jakiegoś zdechłego psa.
I tak- ja bym potrafiła przestać kogoś kochać po 3 dniach jeśli ta osoba okazałaby się nie człowiekiem. Ciekawe jakby faktycznie na nieszczęście jakieś psy czy lisy zabrałyby te dziecko. W głowie mi się to nie mieści. I nie usprawiedliwia jej fakt że jest dda czy innym adhd.
Nie wiem czy tylko ja mam takie zimne serce...

Co do działań Rutkowskiego- popieram. Sosnowiecka policja jest słaba. Wiem to z autopsji

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2012-02-11 o 21:59 Powód: literówka
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 21:51   #15
BlueRoses
Rozeznanie
 
Avatar BlueRoses
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Różany ogród
Wiadomości: 978
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Ja tylko nie rozumiem jednego... Jak taki facet może chcieć patrzyć na żonę po tym jak tyle czasu grała na uczuciach i co najgorsze- schowała/zakopała ciało ich własnego dziecka. Wszystko rozumiem.. wypadek, śmierć, ale nie ZAKOPANIE dzieciaka jak jakiegoś zdechłego psa.
I tak- ja bym potrafiła przestać kogoś kochać po 3 dniach jeśli ta osoba okazałaby się nie człowiekiem. Ciekawe jakby faktycznie na nieszczęście jakieś psy czy lisy zabrałoby te dziecko. W głowie mi się to nie mieści. I nie usprawiedliwia jej fakt że jest dda czy innym adhd.
Nie wiem czy tylko ja mam takie zimne serce...

Co do działań Rutkowskiego- popieram. Sosnowiecka policja jest słaba. Wiem to z autopsji
dokładnie takie samo mam zdanie
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 22:34   #16
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Zgadzam się, że artykuł beznadziejny. I bzdurny. Gość za bardzo przerysował sytuację i gotów jeszcze zrobić z Kaśki świętą męczennicę (ja wiem, że nie o to mu chodziło, ale za przeproszeniem piszczy tak nad nią, jakby to jej się krzywda stała).
Zgodzę się z nim jedynie co do Rutkowskiego.
Ależ ten artykuł tak naprawdę nie jest o bronieniu Pani Waśniewskiej. Tylko o ludziach, o tym, że prosty lud potrzebuje wina i igrzysk. Od zawsze byli ludzie, którzy w ramach rozrywki szli na rynek popatrzeć na publiczną egzekucję...

O tym, że Rutkowski przejechał walcem wszystkie emocje oskarżonej. Nawet skazaniec ma godność ludzką i swoje prawa. Zrobił z niej pośmiewisko, wydał ją na pożarcie, potraktował gorzej niż ścierkę.

Nie, nie uważam, że winną należy nazywać niewinną, nie o to chodzi.

Ale ona w momencie przyznania się do winy powinna mieć takie same prawa jak reszta osób, oskarżonych o te same przewinienie, czyli: przesłuchanie, prawo do adwokata, rozprawa sądowa, ewentualny wyrok i odpokutowanie. I prawo do poszanowania jej prywatności.

Nie medialną szopkę. Nie lansowanie się na jej grzbiecie i za koszt jej życia.

Nie ze wszystkimi tezami się zgadzam, nie wszystkie popieram, ale te obserwacje społeczeństwa są bardzo trafne.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 22:39   #17
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Ależ ten artykuł tak naprawdę nie jest o bronieniu Pani Waśniewskiej. Tylko o ludziach, o tym, że prosty lud potrzebuje wina i igrzysk. Od zawsze byli ludzie, którzy w ramach rozrywki szli na rynek popatrzeć na publiczną egzekucję...

O tym, że Rutkowski przejechał walcem wszystkie emocje oskarżonej. Nawet skazaniec ma godność ludzką i swoje prawa. Zrobił z niej pośmiewisko, wydał ją na pożarcie, potraktował gorzej niż ścierkę.

Nie, nie uważam, że winną należy nazywać niewinną, nie o to chodzi.

Ale ona w momencie przyznania się do winy powinna mieć takie same prawa jak reszta osób, oskarżonych o te same przewinienie, czyli: przesłuchanie, prawo do adwokata, rozprawa sądowa, ewentualny wyrok i odpokutowanie. I prawo do poszanowania jej prywatności.

Nie medialną szopkę. Nie lansowanie się na jej grzbiecie i za koszt jej życia.

Nie ze wszystkimi tezami się zgadzam, nie wszystkie popieram, ale te obserwacje społeczeństwa są bardzo trafne.
tylko,że tą szopke medialną to ona zaczęła,a reszta to konsekwencja jej czynów.

gdyby zgłosiła wypadek to może byłby tylko wpis w lokalnej gazecie,a nie spektakl na całą polskę
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 22:43   #18
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Ależ ten artykuł tak naprawdę nie jest o bronieniu Pani Waśniewskiej. Tylko o ludziach, o tym, że prosty lud potrzebuje wina i igrzysk. Od zawsze byli ludzie, którzy w ramach rozrywki szli na rynek popatrzeć na publiczną egzekucję...
Nie inaczej, ale to nic nie zmieniło i dalej będzie tak, jak było.

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
O tym, że Rutkowski przejechał walcem wszystkie emocje oskarżonej. Nawet skazaniec ma godność ludzką i swoje prawa. Zrobił z niej pośmiewisko, wydał ją na pożarcie, potraktował gorzej niż ścierkę.

Nie, nie uważam, że winną należy nazywać niewinną, nie o to chodzi.

Ale ona w momencie przyznania się do winy powinna mieć takie same prawa jak reszta osób, oskarżonych o te same przewinienie, czyli: przesłuchanie, prawo do adwokata, rozprawa sądowa, ewentualny wyrok i odpokutowanie. I prawo do poszanowania jej prywatności.

Nie medialną szopkę. Nie lansowanie się na jej grzbiecie i za koszt jej życia.
Nie skanduję razem z masą, ale wybacz, czy on wszedł siłą do ich mieszkania? Zmuszał do wywiadów, konferencji, łgania do kamer? Nie popieram jego postępowania, no ale sorry, czyżby splot niefortunnych zdarzeń?

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Nie ze wszystkimi tezami się zgadzam, nie wszystkie popieram, ale te obserwacje społeczeństwa są bardzo trafne.
Phi, socjolog się znalazł

edit: I o ile się nie mylę zarówno przesłuchanie, adwokat już byli, teraz pora na wyrok. A prywatność odebrał jej pan R., więc niech do niego ma pretensje...

Edytowane przez Maniwa
Czas edycji: 2012-02-11 o 22:45
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 22:46   #19
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
tylko,że tą szopke medialną to ona zaczęła,a reszta to konsekwencja jej czynów.

gdyby zgłosiła wypadek to może byłby tylko wpis w lokalnej gazecie,a nie spektakl na całą polskę
Skoro facet był wynajęty przez rodzinę, to z nagranym materiałem dowodowym i ze sobą jako świadkiem, po cichutku powinien pójść na policję i do prokuratury. Oddać Panią Waśniewską w ręce wymiaru sprawiedliwości, dla dobra rodziny nie dopuszczać mediów, skomentować sprawę raz a porządnie uznając ją za sukces i zakończoną.

Dwa dni pojawiałyby się wzmianki w głównych wiadomościach. Sprawa by przycichła.

A tak, co chwilę jest medialna szopka. Czy on zakończył już swoją pracę?
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 22:51   #20
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Skoro facet był wynajęty przez rodzinę, to z nagranym materiałem dowodowym i ze sobą jako świadkiem, po cichutku powinien pójść na policję i do prokuratury. Oddać Panią Waśniewską w ręce wymiaru sprawiedliwości, dla dobra rodziny nie dopuszczać mediów, skomentować sprawę raz a porządnie uznając ją za sukces i zakończoną.

Dwa dni pojawiałyby się wzmianki w głównych wiadomościach. Sprawa by przycichła.

A tak, co chwilę jest medialna szopka. Czy on zakończył już swoją pracę?
nie zapominaj,że sprawa była nagłośniona,więc wątpię ,czy by przycichła tak szybko.ludzie chcieliby wiedzieć co stało się z ich pieniędzmi na okup .

sprawa pana rutkowskiego to osobny temat.facet miał wszystko,chciał więcjej i stracił .teraz odbija się od dna ,a to jest dla niego reklama.
dziwicie? dlaczego?to czysty marketing.
przecież rodzina wiedziała kim jest,co robi.wiedziała też na co się piszą.
oburzeni sa tylko ludzie,a ja się zastanawiam dlaczego?
kogo wam żal,matki,czy dziecka?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 23:52   #21
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

A moje zdanie jest takie, mozecie sie z nim nie zgadzac:

Na poczatku tez nie moglam pojac jej zachowania, tego co zrobila i jak sie potem zachowala. Bardzo zle sie o niej i o tym wszystkim wyrazalam..

Ale teraz przyjzalam sie tej sprawie i zrozumialam.
Ona miala bardzo ciezkie dziecinstwo, nie byla kochana,napewno ponizana i wydaje mi sie, ze w szkole , wsrod znajomych tez nie bylo jej lekko z takim bagazem doswiadczen, z pietnem biednej rodziny z problemem alkoholowym.
Poznala chlopaka, ktory ja pokochal, zaszla w ciaze, potem urodzila coreczke i na tym skonczyla sie sielanka.
Tesciowa , matka Bartka wydaje mi sie ,ze mogla nia gardzic.
Pewnie jak byla w ciazy, to o nia dbala, "kochala", bo nosila pod sercem jej ukochana wnuczke.
Potem ,gdy mala przyszla na swiat, znow Kasia stala sie niewazna, pewnie byla krytykowana i odstawiona na drugi plan.
Wiedziala, ze Madzia jest ich oczkiem w glowie i gdy stal sie ten wypadek, przestraszyla sie.
Tak bardzo sie bala ,ze ja znienawidza, ze zrobila to co zrobila.
Dalej wszystko potoczylo sie torem porwania i znow Kasia miala wsparcie, ponownie wszyscy o nia dbali, kochali , czula sie wazna.
Jestem w stanie zrozumiec jej sytuacje, choc nie popieram.
Teraz dziewczyna jest w kompletnym dolku.
Widziala jak jej coreczka umiera .Trzymala w ramionach swoja niezyjaca corke!
Trafila do wiezienia za zabicie swojego dziecka, mimo iz to byl wypadek.
(wiadomo co sie dzieje w wiezieniach.., szczegolnie za takie rzeczy)
Ponad to tesciowie ja nienawidza, z rodzicami juz dawno miala kiepskie relacje, ludzie juz ja osadzili i ta dziewczyna niema teraz gdzie wrocic..

Jest mi jej zal i boje sie, ze moze tego wszystkiego nie wytrzymac.
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 02:06   #22
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

ten artykuł, który podrzuciła dżustam...mhm dla mnie autor jest tak samo żałosny jak wszyscy linczujący. Opowiada się za sprawiedliwością a jednocześnie nie omieszkuje wyrazić swojej negatywnej opinii na temat rodziny Bartka
"Przygadał kocioł garnkowi"
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 07:07   #23
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
A tak, co chwilę jest medialna szopka. Czy on zakończył już swoją pracę?
Cześć dzustam. Jak zwykle czytam Twoje posty z przyjemnością. Tutaj wypowiada sie pan Rutkowski:


http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...wiadomosc.html
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 07:30   #24
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
ten artykuł, który podrzuciła dżustam...mhm dla mnie autor jest tak samo żałosny jak wszyscy linczujący. Opowiada się za sprawiedliwością a jednocześnie nie omieszkuje wyrazić swojej negatywnej opinii na temat rodziny Bartka
"Przygadał kocioł garnkowi"
Zgadzam się z tym, że autor posunął się zbyt daleko oceniając rodzinę Bartka. Ale jednocześnie ma rację pod względem oceny zachowania społeczeństwa, a przede wszystkim Rutkowskiego.
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 07:41   #25
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Nie, nie uważam, że winną należy nazywać niewinną, nie o to chodzi.

Ale ona w momencie przyznania się do winy powinna mieć takie same prawa jak reszta osób, oskarżonych o te same przewinienie, czyli: przesłuchanie, prawo do adwokata, rozprawa sądowa, ewentualny wyrok i odpokutowanie. I prawo do poszanowania jej prywatności.

Nie medialną szopkę. Nie lansowanie się na jej grzbiecie i za koszt jej życia.
A nie ma takich samych praw jak inni oskarżeni? Siedzi w areszcie, ma adwokata, będzie wyrok, będzie i kara.

Medialna szopka to efekt uboczny, nieunikniony w takiej sprawie.
Jej rozmiar został sprowokowany przez nią samą, kiedy to wydała do całego świata apel o poszukiwania dziecka. Nadmuchiwany balon rośnie.

A lansowanie się... no cóż, praca z panem Rutkowskim niesie ryzyko takich konsekwencji.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 08:01   #26
karuzel_a
Raczkowanie
 
Avatar karuzel_a
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 348
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Przykre jest to, że tej całej rodzinie wszyscy dziennikarze z Polski i nie tylko teraz zaglądają prawie pod kołdrę. Nagonka medialna narasta, bo cóż innego się lepiej nie sprzeda, jak ludzkie nieszczęście.

Dziewczyny mi żal. Nie zdawała sobie sprawy z tego, jak ludzie w Polsce potrafią się zjednoczyć, by jej pomóc. Sama rozpoczęła rozgłaśniać sprawę, która w tym momencie jest jak patetycznie powiedzą zaraz politycy"sprawą polską".

Na zakończenie dodam, że mój komentarz na stronie tvn-u, a dokładnie Uwagi, nie został upublikowany. Pisałam na temat tego, że dziennikarze już kręcą swoistą telenowelę na podwalinach nieszczęścia i śmierci niewinnego dziecka. Jak widać wolność słowa i bez PRL-u jest ocenzurowana...
__________________
http://art-lifestyle-by-bea.blogspot.com/

blog o codziennych rzeczach w niecodziennym stylu...
karuzel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 08:06   #27
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Moim zdaniem z SE może być związany umową tylko Rutkowski. Nikt nie może zmusić Bartka ani jego rodziny do udzielania wywiadów. Moim zdaniem oni robią to dobrowolnie i z zaufania do Rutkowskiego, który im takie działania podpowiada. Być może po jakimś czasie zdadzą sobie sprawę że zaufali osobie, która chce tylko zrobić sobie reklamę i wylansowac się na śmierci ich dziecka. Katarzyna dość boleśnie i niemal od razu dowiedziała się czym skutkuje obdarzenie go zaufaniem i szczera rozmowa. Sprytnie ją podszedł i oszukał - udając opiekuńczego, współczującego tylko po to by mieć świetny, nagrany materiał który dobrze sprzeda się w mediach. Teraz może jak kogut obnosić się z wypiętą piersią i udawać bohatera. Swoje uzyskał - darmową reklamę ma i to w najlepszym czasie antenowym.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 08:09   #28
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Moim zdaniem z SE może być związany umową tylko Rutkowski. Nikt nie może zmusić Bartka ani jego rodziny do udzielania wywiadów. Moim zdaniem oni robią to dobrowolnie i z zaufania do Rutkowskiego, który im takie działania podpowiada. Być może po jakimś czasie zdadzą sobie sprawę że zaufali osobie, która chce tylko zrobić sobie reklamę i wylansowac się na śmierci ich dziecka. Katarzyna dość boleśnie i niemal od razu dowiedziała się czym skutkuje obdarzenie go zaufaniem i szczera rozmowa. Sprytnie ją podszedł i oszukał - udając opiekuńczego, współczującego tylko po to by mieć świetny, nagrany materiał który dobrze sprzeda się w mediach. Teraz może jak kogut obnosić się z wypiętą piersią i udawać bohatera. Swoje uzyskał - darmową reklamę ma i to w najlepszym czasie antenowym.
dlaczego ty widzisz świetny materiał,a ja widzę zeznania pomagające rozwikłac sprawe?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 08:50   #29
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...wiadomosc.html

Rutkowski chce przekazać część nagrody Katarzynie
Mnie to przeraża, bo naprawdę jak wyjdzie z tego aresztu to nie ma gdzie wracać. Nawet gdyby z rodziną pogodziła się, gdyby rodzina naprawdę jej wybaczyła, to w Sosnowcu, myślę, że w większości miejsc w Polsce ludzie nie daliby tej dziewczynie żyć. Wątpię, że ktoś da jej pracę.


Mam takie pytanie poza tematem:
Jest tam napisane, że Iwona Wieczorek została zamordowana i zakopana gdzieś , z kontekstu wnioskuję, że jest to pewne, czy wiecie coś na ten temat więcej ? Pierwsze słyszę, że ta sprawa została rozwiązana.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 08:53   #30
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...wiadomosc.html

Rutkowski chce przekazać część nagrody Katarzynie
Mnie to przeraża, bo naprawdę jak wyjdzie z tego aresztu to nie ma gdzie wracać. Nawet gdyby z rodziną pogodziła się, gdyby rodzina naprawdę jej wybaczyła, to w Sosnowcu, myślę, że w większości miejsc w Polsce ludzie nie daliby tej dziewczynie żyć. Wątpię, że ktoś da jej pracę.


Mam takie pytanie poza tematem:
Jest tam napisane, że Iwona Wieczorek została zamordowana i zakopana gdzieś , z kontekstu wnioskuję, że jest to pewne, czy wiecie coś na ten temat więcej ? Pierwsze słyszę, że ta sprawa została rozwiązana.
oddanie nagrody matce to byłaby katastrofa.wątpię,czy rutkowski zdecyduje się na taki krok.
jeśli tak,to zmieniłabym o nim zdanie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-07 22:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.