Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy! - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-04, 06:42   #1981
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

hello, pobudka o 7.20 gdzie to nasze spanie do 9.30 ja sie pytam?

meneq, slonce, ale gdzie ja tam mam zdjecie z bambusami??? wybacz tepote blondynki, naprawde sie staram zakumac ale mi nie wychodzi
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 06:51   #1982
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
hello, pobudka o 7.20 gdzie to nasze spanie do 9.30 ja sie pytam?

meneq, slonce, ale gdzie ja tam mam zdjecie z bambusami??? wybacz tepote blondynki, naprawde sie staram zakumac ale mi nie wychodzi
Wczoraj na fb polazalo mi sie, ze kliknelas "Lubie to" Biegam bo lubie i pod tym bylo ponizsze zdjecie

ImageUploadedByWizaz Forum1391496622.299523.jpg
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 06:56   #1983
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

U nas pobudka o 7:30

elllmi te pindy się zlatują około 18 przed blok i drą się jak powalone. Dzień w dzień około 7 i 18
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 07:02   #1984
insolito
Zadomowienie
 
Avatar insolito
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Wytłumaczcie mi jak to możliwe, że mojego syna nie boli buzia od całonocnego ciamkania cycka Każda próba odsunięcia sie od niego choć na milimetr skutkowała wybudzeniem. Ała moje plecy

U nas pobudko przed 6, ale mąż akurat z pracy wrócił to go jeszcze wziął do 7.45, żebym odespała



Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Hej. miałam się ost odezwać... No i się odezwałam, ale że pisałam z telefonu to jak to często bywa, nie doszło do Was.... Zresztą teraz już nie ważne... Zaczynam opowiadać
W środę idę na rozprawę ws tego morderstwa co Wam w czerwcu pisałam, steruje się przeokropnie....
Paulinka po 7 dniach od odstawienia antybiotyku dostała kataru i kaszlu... Leczyłyśmy się w domu... Do tego po zmianie mleka 2 na 3 pojawił się ból brzucha a następnie czerwone i suche policzki... No to tak sobie pomyślałam, że może ona ma uczulenie na mleko i to przez nie non stop choruje... W zasadzie od października non stop chora i co raz antybiotyk lub szpital.... Zapisałam ją do pediatry, ale że akurat musiała pójśc na urlop to wizyta dopiero dziś.. Nie doczekałyśmy i w piątek znowu trafiłyśmy do szpitala, znowu z dusznościami.... Całe szczęście, że szybko zareagowaliśmy to dziś nas wypuścili w sumie to nie chcieli. ale że mała już tylko inhalacje tam miała to strach trzymać, żeby czegoś gorszego nie złapała.... To w sumie na tyle.... Mam nadziję, że spowortem tam nie wrócimy... Powinnam jhuż być przez jakiś czas, bo tż narazie w domu... Lece nadrabiać....
Strasznie Wam współczuję Dużo zdrówka dla małej

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość

U nas powolutku zanosi sie na raczkowanie i jemy widelcem ssmi jak mamy humor i wogole cos jemy bo znow niejadek sie wlancza

Ogromne za próby raczkowania i samodzielnego szamania

Cytat:
Napisane przez szklanka19 Pokaż wiadomość

Mamy kp czy dzieci Was gryzą? Bo ja nie wiem jak Ewę oduczyć, jak zasypia to mnie gryzie w jedno miejsce, na lewej piersi, jak zabieram to od razu ryk bo się budzi, ewentualnie łapie jeszcze mocniej. Trochę to boli Nakładki odpadają.
Nie Piotrek na szczęście nie gryzie, zdarzyło mu się parę razy przez przypadek to gwiazdy można ujrzeć

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Duchy
Kubus spi, ja siedze przy kompie, TZ w pracy. Az tu nagle w lazience zaczyna grac zabawka Kuby do kapania - zeby ja wlaczyc trzeba nacisnac przycisk


Zyjesz?

Cytat:
Napisane przez Ultra81 Pokaż wiadomość
Nie, to nie ja Chętnie podzielę się Roczniakiem - w załączeniu fot. z wczoraj i dzisiaj. Zdjęcia nie powalają, ale jej trudno zrobić fotę, bo jak widzi telefon/ aparat, to natychmiast stają się one przedmiotami najwyższego pożądania i mam takie poruszone, jak biegnie do aparatu



Ja też! Tak nam ładnie jedzenie szło, a od jakichś 2 tygodni bunt na obiadki. Deserki, kaszki - owszem, ale obiad. Bleee. I nieważne, czy słoiczkowy, czy z naszego talerza. Nie chce i już. Czasem przyjdzie po dwa gryzy na sępa, ale to wszystko. Natomiast pierś - zawsze! Już jej powiedziałam, że w akademiku będzie musiała załatwic mi oddzielny pokój




Moja ostatnio lekko przygryza, a potem czeka na moją reakcję. Czasami posłucha i przestaje, ale czasem ryczy, jakbym to ja ją gryzła

Cudna córcia i ząbki ma piękne

Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość

teraz napiszę co u nas.
W neidzielę była impreza roczkowa Blanki (tort w załączniku) . Było bardzo dużo ludzisków, Blanka trochę oszołomiona ale w sumie fajnie było pobawiła się trochę z dziećmi.
Ale troszkę niezadowolona jestem z prezentów. Ja wiem, że liczy się gest i dobra wola i w ogóle to nie jest najwazniejsze ale WSZYSCY jak jeden mąż kupują jakieś mocno grające zabawki. Mówię Wam ile ja już tego mam. Zabawki pozbawione większego sensu, oby coś grało czy świeciło. Blanka oczywiście się za to łapie i czasami włącza wszystko na raz a nas wszystkich głowa boli a Ona biedna potem krzyczy w nocy. Nie umiem też wprost powiedzieć komuś że mi się to nie podoba bo na pewno ktoś chciał dobrze, ale naprawde Blanka nie ma fajnych zabawek które są mądre, edukacjyne tylko wszystkie wrzeszczą .
Wózek który jej zamówiłam na all jeszcze nie doszedł ;/ dzwoniłam do nich i nic nawet tel nie odbierają
Kolejna sprawa byliśmy ostatnio u pediatry bo martwi mnie stopa Blanki bo ciągle wykrzywia do środka paluchy no i mamy skierowanie do ortopedy a póki co kazał chodzić w bucikach które mają usztywnianą piętę i najlepiej lewy na prawy by te paluchy trochę skorygować. Nie wiem czy to dobry pomysł ale czasem jej tak zakładam.
Dzisiaj pierwsza samotna nocka Blanki w pokoiku w łóżeczku, na razie spokojnie

Cieszę się, że impreza udana Tort piękny

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość

aha insolito, Twoj wczorajszy link mega mi humor poprawil




Dziecie wroiclo do rytmu i zasnelo 19.54 uf!! Juz mialam wizje ze chodzi codziennie spac o 29
dzieki temu obejrzelismy dwa odcinki brejking bed. Ktoras jeszcze ogladala chyba kiedys nie? Przyznac sie ktora!

Dobranoc lejdis, buziaki
Cieszę się

za krecenie bączka

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
Tugeza od2giej ...



Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

To już chyba wolę całą noc z cyckiem na wierzchu
__________________
23.01.2013-PIOTRUŚ
21.04.2015-MICHAŚ

Tylko Wy wieci, jak bije moje serce od środka .
insolito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 07:20   #1985
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Cytat:
Napisane przez insolito Pokaż wiadomość


To już chyba wolę całą noc z cyckiem na wierzchu
cyc też był prawie całą noc. Nie wiem co jej się uroiło;/ najpierw płakała... posmarowałam dziąsełka... a później tugeza i kopanie i wyrywanie mi włosów......


pobubdka o 7.30.


Spać!
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 07:22   #1986
Ultra81
Rozeznanie
 
Avatar Ultra81
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 733
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Hej
U nas nocka nawet spoko, tylko dwie pobudki zamiast standardowych 764
Ostatecznie wstałyśmy o 6:30. Młoda z babcią, ja do pracy, kawa mi pachnie, słońce świeci - słowem: jest nieźle

Cytat:
Napisane przez treselle0 Pokaż wiadomość
My jak zapomnimy szczeniaczka wyłączyc to Nas czasem uracza cudnym - A kuku, widzę cię!

permanentna inwigilacja

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
W ogole nauczyl sie baczka krecic, moj kochany! Mam filmik tylko musze zgrac na kompa
Sam kręci? Czad!!! Moja tylko przynosi, ja kręcę, po czym ona psuje, płacze, że już nie działa, za chwilę jej mija, a potem proces zaczyna się od nowa. W związku z powyższym bączka nie używamy zbyt często

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
ultra teraz juz zostaniesz z nami?
Challenge accepted
Najłatwiej mi być na bieżąco przez pierwsze 3 dni tygodnia, jak jestem w pracy. Od czwartku do niedzieli mam kompa do dyspozycji tylko wieczorami, bo inaczej Młoda zawłaszcza. Mogę czytać na telefonie, ale pisanie z niego to udręka.

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Rozbieramy się do kąpania: ściągnęłam jej rajstopki z pupy a ona szybciutko ściąga z nóg i jak nogi gołe to ręce podnosi do góry żeby jej body ściągać
Fajnie!
Ultra81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 07:26   #1987
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Wczoraj na fb polazalo mi sie, ze kliknelas "Lubie to" Biegam bo lubie i pod tym bylo ponizsze zdjecie

Załącznik 5569021
oh faktycznie!!!!!!!!!!!!
poważnie to bambusy? Serio masz tak przy domu??? Przepięknie cholibka, ja chyba se dobiegnę do tej Twojej Japonii na kawkę
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 07:39   #1988
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

A my pobudka o 7:30, ale dopiero teraz wstajemy, mała się bawiła w łóżeczku, a my z mężem sobie troszkę poleżeliśmy jeszcze.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 07:44   #1989
ILLUSION
Wtajemniczenie
 
Avatar ILLUSION
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

U nas nocka nawet ok. 3 racy cyc ale za każdym razem ładnie dał się odłożyć do łóżeczka. A ja zaspałam, bo wyłączylam budzik żeby nie obudzić młodego i zasnęłam. Obudziłam się jak t. przyjechała i musiałam w 20 minut się wyszykować żeby zdążyć do pracy. Igor wstał o 6:45.
Wczoraj był u nas ksiądz po kolędzie. Wyciągnął obrazek żeby dać Igorowi a ten podbiegł, wyrwał mu z ręki i zwiał do drugiego pokoju


Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość

to na dzisiaj proponuję pół pudełka kokosowo - czekoladowych kulek z rumem w środku ale chyba z tym zębem to się nie zgra
To mi oddaj jak Sylwia nie chce ...uwielbiam takie połączenie. Nie oparłabym się...nie wiem jak Ty możesz funkcjonowac z otwartym opakowanie czegoś takiego Wszamałabym wszystkie na raz mimo że też musze jeszcze z 5 kg schudnąć.

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Black jak tam zaliczenia i egzaminy?
__________________
Igorek - 02.01.2013 r.
ILLUSION jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 07:47   #1990
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!


tutaj macie mojego dj-a


a tu bączuś, i zobaczcie jak dziecię 'wytresowane', i serio za każdym razem już reaguje na "jak się siedzi" i ładnie siada na pupce
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 07:49   #1991
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
noo ja to w ogole pozazdrościłam tych zębiszczy
naprawdę u Was ndal nic ?


Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
Ja wiem, że liczy się gest i dobra wola i w ogóle to nie jest najwazniejsze ale WSZYSCY jak jeden mąż kupują jakieś mocno grające zabawki.
uwielbiam kiedy nagle wszystkie na raz zaczynają grać, idzie zwariować

Pstryczku najlepszego

Gojka, bardzo współczuję pobytów w szpitalu, ja aż cała drże,Leo od tygodnia chory, najpierw jedno płucko i jedno ucho a wczoraj na kontroli oba uszy i płuca niby już nie jest źlę ale nie ma też jakieś zdecydowanej poprawy, tak się boję,że do szpitala trafimy
no i ja też zdycham ,załapałam od małego

aaa no i pobudki u nas ostatnio ok 6, z tym,że całe nocki już prawie w łóżeczku przespane i zasypia a właściwie pada 18.50 więc nie ma tragedii
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 07:53   #1992
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
oh faktycznie!!!!!!!!!!!!
poważnie to bambusy? Serio masz tak przy domu??? Przepięknie cholibka, ja chyba se dobiegnę do tej Twojej Japonii na kawkę
Bambusy sa wszedzie, do najblizszych mam moze 5min spacerkiem. Az tak ladnie nie mam, bo na zdjeciu jest fragment turystycznej dzielnicy Kioto, ale 2h i tez tam byc moge.
Jeszcze pamietaj, ze wplaw morze trzeba przeplynac ;-)
Swoja droga jak tz nauka idzie?
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 07:57   #1993
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
Wczoraj był u nas ksiądz po kolędzie. Wyciągnął obrazek żeby dać Igorowi a ten podbiegł, wyrwał mu z ręki i zwiał do drugiego pokoju
Dobrze że do buzi nie włożył, moja Oliwka by tak zrobiła
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
tutaj macie mojego dj-a


a tu bączuś, i zobaczcie jak dziecię 'wytresowane', i serio za każdym razem już reaguje na "jak się siedzi" i ładnie siada na pupce
Buuu nie widzę zdjęć.

U mnie w pracy dzisiaj gorąca atmosfera, kierowniczka nabuzowana....chyba za zużo na wizażu dzisiaj nei popiszę
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 07:57   #1994
e_vel
Wtajemniczenie
 
Avatar e_vel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 568
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Hej
wchodzę sobie podczytać co u Was? patrzę i oczom nie wierzę


miło tutaj, jak dawniej

i to lubię

Nie cytuję, ale tylko jedno napiszę Hope, biedra na pks-ie w S. to najgorsza biedra w jakiej kiedykolwiek byłam
e_vel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 07:59   #1995
nancykenator
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Coś tu cicho...

Ogarnęłam kolejny film na yt.
zalinkuj coś
Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
hej
szłam dzisiaj do pracy pod drzewami, na których siedziały i wrzeszczały stada wron, a ja się tylko modliłam żeby nic na mnie nie spadło




dawaj fotkę



na szczęście nie mam
Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
U mnie to standard, nie da rady jej położyć, zasypia oparta głowa o ten pałąk i dopiero jak moco zaśnie to ją kładziemy

Ja bym zrezygnowała z pediatry a wybrała się np do jakiegoś dobrego pumunologa czy coć. Mój chrześnaik tak chorował i chorował, pediatra cały czas antybiotyk przepisywał, żadnej poprawy nie było. Dopiero bratowa poszła do jakiegoś lekarza w rzeszowie co jeszcze ją leczył, dostała skierowanie do pumunologa, laryngologa i jeszcze gdzie. Mały ma dietę i inhalacje ( na początku 3 razy dziennie, teraz już tylko raz, i na wiosnę spróbują odstawić), generalnie ma duże prawdopodobieństwo astmy.

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------


U mnie prawie wszytskie grające, i jeszcze a ma manię włączania wszystkiego na raz, pstryknie żeby zagrało a ona już czym innym zainteresowana.
Tort piekny

To nie masz kosza na pranie??
A to jak tak późno zaczęły Ci zęby i włosy rosnąć to dla naszych dzieci jest jeszcze nadzieja

U nas kolejne nocka z jedną pobudką na mleko. Nie wiem jak tam rano, bo wczoraj to bez ruchu jak wychodziłam, dzisiaj coś tam się kręciła.
Ogólenie to taki szkrab kochany. Kupiłam bratowej takie duże pudło na zabawki w pepco i wsadziłam tam Oliwkę wieczorem, jaką miała radochę.
Rozbieramy się do kąpania: ściągnęłam jej rajstopki z pupy a ona szybciutko ściąga z nóg i jak nogi gołe to ręce podnosi do góry żeby jej body ściągać
po co kosz, jak w łóżeczku więcej się mieści
Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Wczoraj na fb polazalo mi sie, ze kliknelas "Lubie to" Biegam bo lubie i pod tym bylo ponizsze zdjecie

Załącznik 5569021
jak pięknie
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
tutaj macie mojego dj-a


a tu bączuś, i zobaczcie jak dziecię 'wytresowane', i serio za każdym razem już reaguje na "jak się siedzi" i ładnie siada na pupce
jestem gościu
a drugi filmik mi się nie otwiera


witam się z rana, u nas pobudka o 6:30 a w nocy pobudek o ile dobrze pamiętam było 7 :/

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Dobrze że do buzi nie włożył, moja Oliwka by tak zrobiła

Buuu nie widzę zdjęć.

U mnie w pracy dzisiaj gorąca atmosfera, kierowniczka nabuzowana....chyba za zużo na wizażu dzisiaj nei popiszę
może menopauza albo mąż w nocy się nie popisał
nancykenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 08:01   #1996
Aga8484
Zakorzenienie
 
Avatar Aga8484
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 828
GG do Aga8484
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Dobrze że do buzi nie włożył, moja Oliwka by tak zrobiła

Buuu nie widzę zdjęć.

U mnie w pracy dzisiaj gorąca atmosfera, kierowniczka nabuzowana....chyba za zużo na wizażu dzisiaj nei popiszę
Zuzka dostała obrazek i oczywiście do buzi wsadziła od razu.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Aga8484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 08:08   #1997
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

zapomnialam, chcialam publicznie pochwalić mojego TZ
teraz podczas choroby, zajmuje się non stop małym, gotuje, szok
wczoraj nie pozwolił mi z łóżka wstawać wziął lapka do kuchni, w jednej ręcę dziecko, w drugiej telefon a w międzyczasie mieszał w garnku z zupą
zaraz mi się przypomina ta reklama z Adamczykiem

http://www.youtube.com/watch?v=qcJrMjKBKSc
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 08:10   #1998
Ultra81
Rozeznanie
 
Avatar Ultra81
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 733
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość

tutaj macie mojego dj-a


a tu bączuś, i zobaczcie jak dziecię 'wytresowane', i serio za każdym razem już reaguje na "jak się siedzi" i ładnie siada na pupce
CUDOWNY!

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
Gojka, bardzo współczuję pobytów w szpitalu, ja aż cała drże,Leo od tygodnia chory, najpierw jedno płucko i jedno ucho a wczoraj na kontroli oba uszy i płuca niby już nie jest źlę ale nie ma też jakieś zdecydowanej poprawy, tak się boję,że do szpitala trafimy
no i ja też zdycham ,załapałam od małego
Zdrówka! Trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Dobrze że do buzi nie włożył, moja Oliwka by tak zrobiła

Buuu nie widzę zdjęć.

U mnie w pracy dzisiaj gorąca atmosfera, kierowniczka nabuzowana....chyba za zużo na wizażu dzisiaj nei popiszę
Moja też! Zresztą część obrazka z kolędy u babci zjadła, skitrana w kącie w łóżeczku W ogóle ostatnio jak Młoda dostanie w rękę coś do jedzenia to chowa się w kącie dopóki nie zje Normalnie jak byśmy mieli jej zabrać. Jedynie chrupkiem się dzieli i wtedy trzeba, po prostu trzeba przynajmniej udawać, że wzięło się gryza. Jak nie, to obsmarowuje takim obślinionym chrupkiem pół twarzy

Dobra, do roboty. Specyfikacja się sama nie napisze.
Zajrzę później.
Miłego dnia!
Ultra81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 08:20   #1999
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

ultra-muszę sie przaywitać bo chyba się nie znamy hello
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 08:21   #2000
litllesweetangel
Lurker ;)
 
Avatar litllesweetangel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
też przeczytałam wpis po prostu masakra, nie wiem dlaczego ktoś każe tak cierpieć matce..... nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.....


aha jeszcze miałam napisać, byliśmy z małżem szukać mu marynarki takiej casualowej, chłop jak mi ostatnio przyciorał się ze spotkania z klientem to myślałam, że boszesz jak on wyglądał jak taki chłopek roztropek w powyciąganym swetrze co z tego że pod spodem koszula jak ten sweter skulkowany powyciągany no masakra. Zaciągnęłam siłą do C.H. w HM dorwaliśmy taką piękna marynarę, jak on mi to założył myślałam, że wejdę razem z nim do tej przymierzalni i ....
o taka
http://www.hm.com/pl/product/18061?article=18061-A
i jeszcze nam się udało bo za każde 100 zł przy kasie jest 20zł rabatu więc 40 zł taniej
hahah ja tak mam jak zobacze tza w garniturze Haha pamietam jak wyslalam mamie foto, to skomentowala- co garnitur potrafi zrobic z facetem

Cytat:
Napisane przez nancykenator Pokaż wiadomość
współczuję problemów ze spaniem ale niestety nie pomogę, Kuba śpi ze mną i ani myśli o wyprowadzce




widzisz juz panny Ci mężczyzne podrywają
a tort piękny


dobry tekst



wszystkie torty piękne
ja Wam pokażę co upichciłam ostatnio, przepraszam, że taki mały kawałek ale więcej już nie ma
aaa co to wyglada pysznie

Cytat:
Napisane przez misia1505 Pokaż wiadomość
coś mówili że planują ok 60000 zł, robią sami - pracują w Holandii są młodzi, kasa szybko wpadła więc wiecie. ale chyba troszkę przystopują

Doczytałam ze koniec rozkminania, sorki ale takie moje odczucie. jakoś dziwnie przykro mi sie zrobiło
jak sami na to wesele zarobia to brawa dla nich mi i tak byloby szkoda tyle kasy ;p no chyba, ze mialabym miliony i wydawala tyle na waciki

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość

Ty tez?

Ja dzis uslyszalam od znajomej mamy 7-miesiecznych blizniakow: "Ty JESZCZE karmisz?" z miną :
A myslalam, ze takie teksty to tyko od niektorych t.mozna uslyszec
u mnie w pracy babki bardzi procycowe. Kolejna pytala mnie czy karmie .... Ona karmila poltorej roku.

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
ja pierd*lę ja też byłam
a do biedry miałam iść, ale spasowałam - nienawidzę na pks chodzić
wlasnie, czemu sie po prostu nie umowicie w koncu

Cytat:
Napisane przez treselle0 Pokaż wiadomość
mówisz?
Muszę jutro załączyć powtórkę
ja bym juz z łóżka nie wylazła. My jak zapomnimy szczeniaczka wyłączyc to Nas czasem uracza cudnym - A kuku, widzę cię!

moja jak po latach niecheci do wozka znowu sie do niego przekonała to tak jezdziła i tak usypiała i nie mogłam jej połozyc oparcia bo momentalnie otwierala oczy, musiałam podnosic cały wozek wiec jechałysmy na tylnych kołach, az lepiej usnełą i dała sie połozyc
nie gryzie, ale jak je z 1 cycka to probuje miziac i 'szczypac' drugiego
brzydko mowiac- obsralabym sie

Cytat:
Napisane przez nancykenator Pokaż wiadomość
no właśnie też mam taką wizję. Zresztą gdzie Kuba ma spać, jak ja niby będę spała w drugim pokoju przecież Jego łóżeczko spełnia obecnie funkcję kosza na brudne ciuchy a jak w nim siedzi to go parzy w tyłek :

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

http://dziecisawazne.pl/10-cesarskic...arskim-cieciu/
bardzo fajny artykuł [COLOR="Silver"]


---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

bardzo dobrze napisane!
__________________

It's okay
I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry
litllesweetangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 08:23   #2001
Ultra81
Rozeznanie
 
Avatar Ultra81
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 733
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Marsi, hello! Pisałam tu jakiś czas temu i zniknęłam, teraz mam mocne postanowienie poprawy

Teraz to już naprawdę spadam )
Ultra81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 08:24   #2002
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
Wszamałabym wszystkie na raz mimo że też musze jeszcze z 5 kg schudnąć.

Black jak tam zaliczenia i egzaminy?
Ojj, ja też muszę schudnąć, ale zimą ciężko to idzie, biegać się nie da, bo u nas w miasteczku szklanka jest i można nogę złamać... Żałuję, że nie mogę pobiegać w mieście.

No już już, prawie koniec - 15.02. mam jeszcze jeden egzamin i z głowy.

Cytat:
Napisane przez e_vel Pokaż wiadomość
Hej
wchodzę sobie podczytać co u Was? patrzę i oczom nie wierzę


miło tutaj, jak dawniej

i to lubię


Cytat:
Napisane przez nancykenator Pokaż wiadomość
zalinkuj coś
Proszę Cię bardzo, moja droga. http://www.youtube.com/watch?v=7PYAI1WZPsc Nie jest to jakość HD, bo doszłam do wniosku, że nikt nie będzie oglądał mojego gadania o kosmetykach w HD, więc nie traciłam na to czasu... Ale makijaże będę wrzucać w HD.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 08:43   #2003
ILLUSION
Wtajemniczenie
 
Avatar ILLUSION
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
tutaj macie mojego dj-a

a tu bączuś, i zobaczcie jak dziecię 'wytresowane', i serio za każdym razem już reaguje na "jak się siedzi" i ładnie siada na pupce
Super filmiki
Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
Gojka, bardzo współczuję pobytów w szpitalu, ja aż cała drże,Leo od tygodnia chory, najpierw jedno płucko i jedno ucho a wczoraj na kontroli oba uszy i płuca niby już nie jest źlę ale nie ma też jakieś zdecydowanej poprawy, tak się boję,że do szpitala trafimy
no i ja też zdycham ,załapałam od małego
Zdrówka Trzymam kciuki za szybką poprawę.
Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Dobrze że do buzi nie włożył, moja Oliwka by tak zrobiła
No oczywiście że jak zwiał z tym obrazkiem do drugiego pokoju to do gęby od razu
__________________
Igorek - 02.01.2013 r.
ILLUSION jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 08:46   #2004
ania13.03
Zadomowienie
 
Avatar ania13.03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 812
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Hello

U nas nocka w miare ok, ze 3 pobudki jak zawsze Od rana za to masakra, Tz chory
Dzwonil do pracy, zeby wziac wolne ale mu nie dali bo 3 osoby juz dzwonily w tej samej sprawie przed nim. Gabi tez zakatarzona wiec do przedszkola nie poszla. Masakra jakas. Byle do wiosny

marsi brawa dla Meza

Dziewczyny, jesli to pytanie juz padalo to przepraszam, ale co robicie na walentynki, jesli je obchodzicie?
__________________
02.10.2010 - Gabi

18.01.2013 - Lili
ania13.03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 08:48   #2005
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Dostałam propozycje z PUPu opisze wieczorem w k.
Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
aaaaaaaaa to soreczki
a to nie, tak mnie nie gryzie... kiedys szalenie non stop gryzl mnie w obojczyk ale na szczescie mu przeszlo. u nas teraz faza na lapanie za nosa jest
młody wczoraj odkrył, że ma nos, wsadza palca w dziurke, przewaznie lewą a prawa dmucha jakby miał katar i chciał sie go pozbyc

Cytat:
Napisane przez nancykenator Pokaż wiadomość
no właśnie też mam taką wizję. Zresztą gdzie Kuba ma spać, jak ja niby będę spała w drugim pokoju przecież Jego łóżeczko spełnia obecnie funkcję kosza na brudne ciuchy a jak w nim siedzi to go parzy w tyłek
łechecheche, u nas podobnie, tylko, ze łózeczko w ciagu dnia pełni funkcje kojca jak chce go uneiruchomic choc przez chwile- np z gorąca zupa przejsc przez pokoj..... a i tak drze sie w niebogłosy

widzę, że gadam sama do siebie więc idę spać. Chyba mnie nie lubicie, bo zawsze jak ja jestem to rozmowy cichną a jak mnie nie ma to 5 stron w 5 min potraficie naprodukować. ze mną bywa podobnie
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość

W ogole nauczyl sie baczka krecic, moj kochany! Mam filmik tylko musze zgrac na kompa

sylwus, no to tak, pierwsze nocki tak wygladaja, ja przez niemal tydzien nie spalam bo co chwile do mlodego wstawalam. Jak sie budzi to placze, ja akurat mam taki sen ze go slysze i jak sie rozkopuje to zazwyczaj przy przebudzeniu, a jak sie przebudza to marudzi placze, wiec jak zasnie na nowo to ide i opatulam kolderka. Ale on raczej rzadko sie rozkopuje
dziękuje za wyjasnienia
czekamy na filmik ze spryciarzem
kamizelke wrzuce wieczorem

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
sylwietta mam nadzieje, ze mniej boli...
niestety nie tzn w nocy wziełam Diclac i troche zastopowało, bo wszystkie gwaizdy widziałam włącznie z Krzyzem Poludnia
Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
Tugeza od2giej ...



Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
tugeza od 1,30 do 5 licytujesz sie
a pobudka o 7,50
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 08:56   #2006
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Cytat:
Napisane przez Ultra81 Pokaż wiadomość
Hej
U nas nocka nawet spoko, tylko dwie pobudki zamiast standardowych 764
Ostatecznie wstałyśmy o 6:30. Młoda z babcią, ja do pracy, kawa mi pachnie, słońce świeci - słowem: jest nieźle




permanentna inwigilacja



Sam kręci? Czad!!! Moja tylko przynosi, ja kręcę, po czym ona psuje, płacze, że już nie działa, za chwilę jej mija, a potem proces zaczyna się od nowa. W związku z powyższym bączka nie używamy zbyt często



Challenge accepted
Najłatwiej mi być na bieżąco przez pierwsze 3 dni tygodnia, jak jestem w pracy. Od czwartku do niedzieli mam kompa do dyspozycji tylko wieczorami, bo inaczej Młoda zawłaszcza. Mogę czytać na telefonie, ale pisanie z niego to udręka.



Fajnie!
no to juz zostan z nami

Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
U nas nocka nawet ok. 3 racy cyc ale za każdym razem ładnie dał się odłożyć do łóżeczka. A ja zaspałam, bo wyłączylam budzik żeby nie obudzić młodego i zasnęłam. Obudziłam się jak t. przyjechała i musiałam w 20 minut się wyszykować żeby zdążyć do pracy. Igor wstał o 6:45.
Wczoraj był u nas ksiądz po kolędzie.Wyciągnął obrazek żeby dać Igorowi a ten podbiegł, wyrwał mu z ręki i zwiał do drugiego pokoju



To mi oddaj jak Sylwia nie chce ...uwielbiam takie połączenie. Nie oparłabym się...nie wiem jak Ty możesz funkcjonowac z otwartym opakowanie czegoś takiego Wszamałabym wszystkie na raz mimo że też musze jeszcze z 5 kg schudnąć.

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------
Igus debesciak mój rozdarł trzy sekundy po wzieciu w łapke
jakie nie chce, jakie nie chce biore co daja
Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
Gojka, bardzo współczuję pobytów w szpitalu, ja aż cała drże,Leo od tygodnia chory, najpierw jedno płucko i jedno ucho a wczoraj na kontroli oba uszy i płuca niby już nie jest źlę ale nie ma też jakieś zdecydowanej poprawy, tak się boję,że do szpitala trafimy
no i ja też zdycham ,załapałam od małego

aaa no i pobudki u nas ostatnio ok 6, z tym,że całe nocki już prawie w łóżeczku przespane i zasypia a właściwie pada 18.50 więc nie ma tragedii
zdrowiej Leosiu a kiedy macie ten zabieg?

Cytat:
Napisane przez Aga8484 Pokaż wiadomość
Zuzka dostała obrazek i oczywiście do buzi wsadziła od razu.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
zapomnialam, chcialam publicznie pochwalić mojego TZ
teraz podczas choroby, zajmuje się non stop małym, gotuje, szok
wczoraj nie pozwolił mi z łóżka wstawać wziął lapka do kuchni, w jednej ręcę dziecko, w drugiej telefon a w międzyczasie mieszał w garnku z zupą
zaraz mi się przypomina ta reklama z Adamczykiem

http://www.youtube.com/watch?v=qcJrMjKBKSc
kochanego masz tzta

Młody popitala przez pokój z butlą truskawkowej wody z Biedrony pełna w 3/4 oooooo wslasnie stanął, steknął i mi zasmierdziało
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 08:58   #2007
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
Hello

U nas nocka w miare ok, ze 3 pobudki jak zawsze Od rana za to masakra, Tz chory
Dzwonil do pracy, zeby wziac wolne ale mu nie dali bo 3 osoby juz dzwonily w tej samej sprawie przed nim. Gabi tez zakatarzona wiec do przedszkola nie poszla. Masakra jakas. Byle do wiosny

marsi brawa dla Meza

Dziewczyny, jesli to pytanie juz padalo to przepraszam, ale co robicie na walentynki, jesli je obchodzicie?
Tradycyjnie wlasnorecznie robione czekoladki
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 09:00   #2008
Lenova
Wtajemniczenie
 
Avatar Lenova
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2 037
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie czysto techniczne do mam, które mają maluchy w osobnych pokojach- skad wiecie, kiedy maluch sie budzi? Jak np nie płacze? Ze nie rozkopie sie? Bo ja spie z małym na łózku, nie wyobrazam sobie teraz, ze eksmituje go do osobnego pokoju...... Mam wizje pobudek co minute i latania w celu sprawdzenia, czy wszystko ok........
Blanka zawsze jak się budzi to płacze, albo kwęczy, albo się nie budzi tylko kwęczy przez sen.
dzisiejsza nocka wyglądała właśnie tak, że przy każdym kwęku biegłam do jej pokoiku, aż w końcu o 3 ją wzięłam do nas bo już mnie szlag trafiał, co się położę i opatulę kołderką to słyszę płacz i na nowo. Obiecywałam sobie konsekwencje... no i tak to wyszło

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
cyc też był prawie całą noc. Nie wiem co jej się uroiło;/ najpierw płakała... posmarowałam dziąsełka... a później tugeza i kopanie i wyrywanie mi włosów......


pobubdka o 7.30.


Spać!
U nas też jest ostatnio faza na wyrywanie włosów, Blankę to chyba uspokaja jak rwie mi kudły

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
A my pobudka o 7:30, ale dopiero teraz wstajemy, mała się bawiła w łóżeczku, a my z mężem sobie troszkę poleżeliśmy jeszcze.
Anioł nie dziecko
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość

tutaj macie mojego dj-a


a tu bączuś, i zobaczcie jak dziecię 'wytresowane', i serio za każdym razem już reaguje na "jak się siedzi" i ładnie siada na pupce
Jaki słodziak mały

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
Gojka, bardzo współczuję pobytów w szpitalu, ja aż cała drże,Leo od tygodnia chory, najpierw jedno płucko i jedno ucho a wczoraj na kontroli oba uszy i płuca niby już nie jest źlę ale nie ma też jakieś zdecydowanej poprawy, tak się boję,że do szpitala trafimy
no i ja też zdycham ,załapałam od małego

aaa no i pobudki u nas ostatnio ok 6, z tym,że całe nocki już prawie w łóżeczku przespane i zasypia a właściwie pada 18.50 więc nie ma tragedii
Zdrówka !!!!

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
zapomnialam, chcialam publicznie pochwalić mojego TZ
teraz podczas choroby, zajmuje się non stop małym, gotuje, szok
wczoraj nie pozwolił mi z łóżka wstawać wziął lapka do kuchni, w jednej ręcę dziecko, w drugiej telefon a w międzyczasie mieszał w garnku z zupą
zaraz mi się przypomina ta reklama z Adamczykiem

http://www.youtube.com/watch?v=qcJrMjKBKSc
Brawa dla tż !


U nas też pobudka ok 7.30 na szczęście dzisiaj kolej męża na wstawanie ja jeszcze zalegam w łóżku.
I tak jak wyżej napisałam pierwsza samodzielna nocka Blanki w pokoju o 3 skończyła się w naszym łóżku .

Dziękuję za pochwały torta
Lenova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 09:00   #2009
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
Dostałam propozycje z PUPu opisze wieczorem w k.
młody wczoraj odkrył, że ma nos, wsadza palca w dziurke, przewaznie lewą a prawa dmucha jakby miał katar i chciał sie go pozbyc



dziękuje za wyjasnienia
czekamy na filmik ze spryciarzem
kamizelke wrzuce wieczorem


niestety nie tzn w nocy wziełam Diclac i troche zastopowało, bo wszystkie gwaizdy widziałam włącznie z Krzyzem Poludnia
tugeza od 1,30 do 5 licytujesz sie
a pobudka o 7,50
Ale humor nadal Ci dopisuje
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 09:05   #2010
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Z tego miejsca chce podziekowac Szaji, ze jest i udziela tylu rad to dzieki niej kupiłam kapciuchy Befado i młody wreszcie nie zdejmuje z nóg kapci wczesniejsze 8 par lezy w kącie, na nogach nie miał ich po 5 sekundach od załozenia

gadam sama do siebie

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Ale humor nadal Ci dopisuje
tylko tyle mi zostało jakbym sie popłakała to i tak by mi ból nie przeszedł

Pietraszko, jestes absolutnie fantastyczny

Lenowa, jakie piękne foty na fejsie

to do wieczorka
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-25 15:53:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.