Prezent dla 19-latki... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-25, 08:35   #1
Karlie69
Ash nazg durbatulûk
 
Avatar Karlie69
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 844

Prezent dla 19-latki...


Hej! Wspólnie z 2 innymi koleżankami składam się na prezent dla innej koleżanki (więc budżet do 100 zł). I zupełnie nie mamy pojęcia, co jej kupić... Koleżanka się nie maluje (jedynie podkreśla oko kredką), nie używa perfum (a przynajmniej tak rzadko, że nie orientuję się jaką lubi nutę zapachową), nie nosi biżuterii, nie czyta książek, a filmy ogląda w TV. Słucha muzyki, m.in. Coldplay, ale nie kupuje płyt, tylko słucha w necie. Dwa lata temu kupiłyśmy jej na 17. urodziny koszulkę z jej nazwiskiem, w zeszłym zrobiłyśmy własnoręcznie wielką sklejkę jej i naszych zdjęć, a w tym nie mamy już żadnego pomysłu Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś wskazówki
Karlie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 08:48   #2
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Prezent dla 19-latki...

To że słucha w necie, nie znaczy, że nie możecie kupić jej płyty. Wiele osób nie ma kasy, bądź szkoda im wydać hajs na płytę. Ja bym uderzyła w to, więc zostaje wam jeszcze budżet min. 50 zł na coś jeszcze.
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 09:47   #3
Kreaturka30
Raczkowanie
 
Avatar Kreaturka30
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 306
Dot.: Prezent dla 19-latki...

Też bym wybrała płytę.
Do tego słodycze, kubek, coś fajnego, pamiątka jakaś Wasza wspólna?
__________________
Kreaturka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 10:10   #4
esmeralda098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent dla 19-latki...

A może kupcie jej kartę prezentową np. do empiku albo do jakiegoś ciuchowego sklepu, zależy gdzie się ubiera. Bilet do kina, bilety do teatru jak lubi takie klimaty
__________________
Forever Young
esmeralda098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 19:30   #5
Choco_Latte_
Addicted of makeup.
 
Avatar Choco_Latte_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Rajski Zakątek
Wiadomości: 260
Dot.: Prezent dla 19-latki...

Cytat:
Napisane przez esmeralda098 Pokaż wiadomość
A może kupcie jej kartę prezentową np. do empiku albo do jakiegoś ciuchowego sklepu, zależy gdzie się ubiera. Bilet do kina, bilety do teatru jak lubi takie klimaty
To jest dobry pomysł. Można kupic taki giftcard prawie do każdego sklepu Ja bym uderzyła właśnie w płytę skoro lubi Coldplay a do tego np. taka karte. Opcjonalnie jesli znacie jej gust i rozmiar mozecie jej kupic jakiegos ciucha... Bon do kosmetyczki na jakies zabiegi pielęgnacyjne. Bilety na jakis koncert/do kina jak już ktoś wyżej powiedział... Jakiś zestaw dobrych kosmetyków do pielęgnacji ciała... Coś z galanterii np. jakiś ładny portfel?
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Powiem wprost: próbujesz z gó... wyrzeźbić piękny kwiat (bo tym powinien być związek). Może w pocie czoła i łez nawet ulepisz coś podobnego do kwiatu, ale z powodu użytego materiału całość i tak będzie brzydko pachnieć.
Choco_Latte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 19:46   #6
Karlie69
Ash nazg durbatulûk
 
Avatar Karlie69
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 844
Dot.: Prezent dla 19-latki...

Gdybym nie znała opinii solenizantki na temat kupowania płyt zespołów, to pewnie byśmy jej ją kupiły... Ale w marcu urodziny miała inna koleżanka, ja zaproponowałam właśnie na prezent płytę jej ulubionego zespołu, to ta koleżanka powiedziała, że to tylko wydawanie kasy w błoto skoro można płytę posłuchać w necie. Zresztą, nie ma nawet na czym słuchać.
Kubek chciałam kupić jej pod zeszłą Gwiazdkę (w żartach zastanawiałam się, co by chciała), to powiedziała, że nie chce. Natomiast z giftcardami byłby problem, bo rzadko jeździ do galerii handlowych. Do kosmetyczki niestety nie chodzi. fajny portfel niestety już ma. :/
Dziękuję za wszystkie propozycje. Wiem, że brzmię trochę marudnie, ale ciężko kupić tej koleżance jakikolwiek prezent. Zaproponowałam koleżankom, że mogłybyśmy jej kupić małą czarną torebkę. Mam nadzieję, że się zgodzą, to wtedy ją kupujemy.
Karlie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-25 20:46:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.