masaż sportowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-30, 21:43   #1
nele
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 66
GG do nele

masaż sportowy


Witam
moj maz jest dyplomowanym masażystą z dyplomem z Polski a takze ostatnio ukonczyl podyplomowe sstudia na St Mary's University in Twickenham w Londynie gdzie zdobył międzynarodowy dyplom z zakresu masażu sportowego. Posiada rowniez kilkuletnie udokumentowane doświadczenie z tej dziedziny.
Moje pytanie brzmi.
Czy orientujecie się jaki sa możliwosci zatrudnienia w Polskich klubach sportowych (mam na mysli jakie znaczenie maja kwalifikacje a jakie "inne" czynniki.
od czego zaczac - bardzo prosze o rady
czy moglibyscie podac widelki zarobkow w dolnoslaskim i mazowieckie (llub innych wojewodzctwacg)
pozdrawiam
nele
__________________
Miłość to jedyna rzecz, która się mnoży kiedy się ją dzieli.
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006070800500530.png
nele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 13:48   #2
Bodyworkers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 375
Dot.: masaż sportowy

Witam, w Paru słowach bo temat też mnie kiedys dotyczył. Po pierwsze czść kwalifikacji zdobytych zagranicą i także praca w klubie sportowym.

Kiedy wróciłem w 1994 po roku w USA i kontynuacji tam nauki na hasło certyfikat z zagranicy otwierały sie drzwi bardzo szybko. Tacy jesteśmy co z zagranicy rzyca nas od razu na kolana. Ale mniejsza z tym licza się doświadczenia, a tych nowych w mojej sdzkole było sporo.

Mam dw pytania, czy chodzi o dłuzszy pobyt, powrót do kraju, czy prace na stałe? Dlaczego? Bo dzis warto sie dogłębnie zastanowić czy z zawodem masazysty zdobytym zagranica warto wracać.

Po drugie co sie chce robić, praca masazysty w klubie to przede wszystkim ciagłe wyjazdy i dogadzanie (oczywiscie w sensie odnowy biologicznej) najczęściej wiecznie niezadowolonym i czesto rozkapryszonym zawodnikom.

Ale jeśli ktos jest pasjonatem masazu to praca jest bardzo ciekawa. Polecam. Potyrzebny jest twardy charakter i duża wiedza.

Jescze mała poprawka. Mimo że tak to wyglada, to z tego co wiem nie ma cvzegos takiego jak jakikolwiek miedzynarodowy dyplom. Owszem wiele uczelni jest bardzo szanowanych za wklad lub program masazu. czasem tak się na róznych dyplomach czy certyfikatach pisze.

Ale dyplom miedzynarodowy to poprostu "naciaganie" terminu.

Piszę te słowa, bo ostatnio jest naprawde masę email dotyczacych podabnych kwesti. W Polsce takze mielismy kontakt z organizacjami oferującymi miedzynarodowe certyfikaty. jedna z nich właśnie z Londynu. Ale jak zobaczylismy co jest w programie, to była poprostu kpina.

To nie sa słowa aby kokokolwiek zdyskredytować, broń boże, musimy poprostu pewne rzeczy nazywać po imieniu. Widziałem min zdziwienie jak dyrektor mojej szkoły Medyczne Studium Zawodowe Wydział Masażu Leczniczegow Krakowie zobaczyła nasz dyplom w przede wszystkim wypis z indeksu. 2500 godzin. Ufs... Nikt nie kwestionował naszego programu, bez egzaminu zaproponowano mi kontynuację nauki i wymiane doswiadczeń.

Poprostu warto przyjechac tu na jakis czas i rozglądnąć sie za pracą, zobaczyć jakie sa realia. Osobiście moge powiedzieć jedno. Jesli jesteście bez zobowiązać, rodziny itd. Masujci zagranica przynajmniej macie sensowny zawód i nikt wam (jak nieraz młodym adeptom sztuki masażu) nie bedzie proponował pracy za 1000 zł.

Pozdrawiam serdecznie. rzadko tu bywał, czas!!! Zapraszam do prywatnej korespondencji lub tel www.imbw.pl
Bodyworkers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 13:55   #3
Bodyworkers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 375
Dot.: masaż sportowy

(....) widziłem jak dyrektor mojej skoły .... tu chodzi o Health Enrichment Center.... a nie o Kraków.

Nawet dziś w tej sprawie miałem podobne telefony. Mam przy okazji jeszcze jedno pytanie. Tak wielu Polaków pracuje u kogos, min w Londynie, czy nie potrzaficie w koncu rozpocząc pracy u siebie?

Co wy na przykład na Polskie Centra Masazu?

Warto.
Bodyworkers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 13:42   #4
nele
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 66
GG do nele
Dot.: masaż sportowy

odpowiem
maz od stycznia pracuje ( w listopadzie wrocilismy)
Gwarantuje, ze nie jest to 1000 pln. generalnie spedza w klubie 3 godziny dziennie + wyjazdy raz na 2 tyg.
zgadzam sie: duza wiedza potrzebna i chec ciaglego poglebiania tej wiedzy
pozdrawiam
__________________
Miłość to jedyna rzecz, która się mnoży kiedy się ją dzieli.
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006070800500530.png
nele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 15:36   #5
ruphee
Raczkowanie
 
Avatar ruphee
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
GG do ruphee
Dot.: masaż sportowy

Cytat:
Napisane przez Bodyworkers Pokaż wiadomość
(....) widziłem jak dyrektor mojej skoły .... tu chodzi o Health Enrichment Center.... a nie o Kraków.

Nawet dziś w tej sprawie miałem podobne telefony. Mam przy okazji jeszcze jedno pytanie. Tak wielu Polaków pracuje u kogos, min w Londynie, czy nie potrzaficie w koncu rozpocząc pracy u siebie?

Co wy na przykład na Polskie Centra Masazu?

Warto.
Na pewno warto, ale może kapitału na start brakuje ?
__________________
Rzuć na tacę...
http://imperiumojca.pl/5
ruphee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 17:18   #6
Bodyworkers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 375
Dot.: masaż sportowy

Jaki kapitał? Przede wszystkim pomysł i tyle

powodzenia
Bodyworkers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 13:18   #7
krystiansamek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Masaż sportowy

Szukam salonu masażu w mieście Katowice, gdzie mógłbym zapisać się na masaż sportowy albo drenaż limfatyczny. Macie jakieś namiary?
krystiansamek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 13:22   #8
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Masaż sportowy

Cytat:
Napisane przez krystiansamek Pokaż wiadomość
Szukam salonu masażu w mieście Katowice, gdzie mógłbym zapisać się na masaż sportowy albo drenaż limfatyczny. Macie jakieś namiary?

Proponuję skorzystać z Google.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 11:56   #9
ediromankiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: Masaż sportowy

Hej, zajrzyj na stronę internetową tego salonu http://masaz-katowice-saboro.pl/
Moja siostra chodziła tam na drenaż i była zadowolona. Sportowe masaże też wykonują.
ediromankiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-11 12:56:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.