Frezarka - ceny, opinie, frezy - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czy Waszym zdaniem urządzenie do manicure i pedicure jest niezbędne??
Tak 135 63,98%
Nie 30 14,22%
Nie wiem 15 7,11%
Można wiele mówić na ten temat .... 31 14,69%
Głosujący: 211. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-21, 15:44   #1081
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: frezarka do paznokci

jak piłuje frezarka czasami przy wrażliwszych paznokciach pojawia sie efekt bólu-pieczenia.
nagrzewa sie plytka i boli.
Moja wina nieumiejętnego piłowania, czy frezów? A moze frezarki??
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 08:50   #1082
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: frezarka do paznokci

Cytat:
Napisane przez FantaSy1 Pokaż wiadomość
jak piłuje frezarka czasami przy wrażliwszych paznokciach pojawia sie efekt bólu-pieczenia.
nagrzewa sie plytka i boli.
Moja wina nieumiejętnego piłowania, czy frezów? A moze frezarki??
tak sie dzieje przy sciaganiu masy? mozliwe, ze za dlugo pracujesz frezarka w jednym miejscu- ruchy wykonuj szybko, ale nie za mocno i staraj sie kazde miejsce wyfrezowac raz a poznije ewentualnie do niego wrocic... nie wiem jak to wytlumaczyc:/ poza tym nie sciagaj masy do zera, zostaw cienka warstwe i dokoncz pilnikiem...
Jesli stosujesz te zasady to moze frez jest juz stepiony...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 14:27   #1083
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: frezarka do paznokci

wlasnie dokładnie tak robie. Dawno nie robilam sobie, bo nie mam już żeli, ale mnie nigdy nic nie bolało, ale moze frez stępiony. Nie wiedziałam, że od tego może sie tak dziać . ; o ..
Chyba przejde na kapturki, gorzej mi się pracuje, ale może nie będzie boleć ..
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 13:30   #1084
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: frezarka do paznokci

Jakimi frezami piłujesz? Diamentowymi? Jeśli tak, to prawdopodobnie frez jest stępiony i nie dość że rozgrzewa paznokieć to nie usuwa materiału.
Do ściagania żelu albo akrylu mam frez SNC Busch. Można nim pracować wiecznie i nie stępi się. Czyścisz i zakładasz i pracujesz tak wkolo. Frez diamentowy też trzeba mieć z dobrej firmy bo inaczej tylko tracisz.
Jak chcesz dowiedzieć się o frezach to podpowiem ciekawy artykuł z bloga http://gabinet.podologiczny.pl/pilniki-czy-frezy/
Tam często wchodzę, można się czegoś dowiedzieć i to tak rzeczowo, nie byle jak.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 14:05   #1085
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: frezarka do paznokci

Cytat:
Napisane przez FantaSy1 Pokaż wiadomość
wlasnie dokładnie tak robie. Dawno nie robilam sobie, bo nie mam już żeli, ale mnie nigdy nic nie bolało, ale moze frez stępiony. Nie wiedziałam, że od tego może sie tak dziać . ; o ..
Chyba przejde na kapturki, gorzej mi się pracuje, ale może nie będzie boleć ..
noo kapturkami pracuje sie gorzej i grzeja sie bardziej niz stepione frezy (to jest po prostu papier scierny, a jak wiadomo mocne pocieranie nim nagrzewa i papier i powierzchnie), takze lepiej zainwestowac w dobrej jakosci frez niz eksperymentowac np. z kapturakmi
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 18:01   #1086
nicole700
Przyczajenie
 
Avatar nicole700
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: frezarka do paznokci

Hej dziewczyny jaką frezarkę polecacie?
nicole700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 08:35   #1087
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: frezarka do paznokci

Ja mam zasadę, że nie kupuję na Allegro. Już kilka razy się nadziałam i koniec z pseudo handlarzami i pseudo firmami które chcą tylko sprzedać a jak coś się zepsuje to czekasz całe wieki na sprzęt, potem nie dostajesz tego samego a zwrot pieniędzy to rzadkość. Zaznaczam że to moje zdanie i moje doświadczenia.

Jeśli chodzi o wybór frezarki to na tym samym blogu co podałam wcześniej gość pisze nie tylko o frezach ale także o frezarkach i radzę poczytać bo jego artykuły są bardzo pouczające. Czytaj tutaj http://gabinet.podologiczny.pl/jaka-...-w-frezarkach/
Na facebooku też może go znaleźć.

Mam też newslettera od Lady's Nails Cosmetics. Akurat do końca marca mają promocje na frezarki, możesz sobie zajrzeć http://pl.ladys-nails.eu/pol_m_Podol...czne-1317.html

Jedna rada. Umów się ze sprzedającym na zwrot takiego sprzetu jeśli nie będzie ci odpowiadał. Wcale nie musisz piłować paznokci. Załącz frezarkę, włóż jakiś frez np karbidowy (niezbyt duży), nastaw obroty na 20 tysięcy i dwoma palcami spróbuj zatrzymać ten frez ściskając te palce na frezie. Jeżeli zatrzymasz frez to frezarka jest do kitu. Pamietaj że ilość obrotów nie świadczy o mocy frezarki. Jeśli nie kupujesz frezarki dla zwykłego hobby to nad zakupem warto się zastanowić. I czytaj najpierw opinie, recenzje i opisy produktu. Nie patrz np na wygląd bo wyglądem się nie pracuje, co najwyżej jest tylko odrobine przyjemniej. A jak dużo chcesz pracować frezarką to radzę zastanowić się nad taką z pochłaniaczem pyłu. Takie frezarki są drogie ale nie masz kitu w płucach.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 13:55   #1088
nicole700
Przyczajenie
 
Avatar nicole700
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: frezarka do paznokci

Dzięki za bardzo dobre informacje To fakt, że na allegro lepiej nie kupować. Nawet się nad tym nie zastanawiałam, później same problemy ( nie wiem jak reszta, ale w moim przypadku tak było). Szukam frezarki do gabinetu no ale jak na początek mojej przygody z salonem kosmetycznym nie wydam 3 000 zł na ten sprzęt. Z czasem jak zyskam dużą ilość klientów to będę mogła sobie pozwolić z pochłaniaczem
nicole700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 20:31   #1089
Megg1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: frezarka do paznokci

Potrzebuję kupić frezarkę ale do domowego użytku, jeśli ktoś mógłby mi polecić w miarę tanią ale dobrą to będę bardzo wdzięczna.
Megg1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 10:36   #1090
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: frezarka do paznokci

Cytat:
Napisane przez megg1 Pokaż wiadomość
potrzebuję kupić frezarkę ale do domowego użytku, jeśli ktoś mógłby mi polecić w miarę tanią ale dobrą to będę bardzo wdzięczna.
jd 500
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 21:02   #1091
kasiag12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: frezarka do paznokci

Hej dziewczyny!
Zastanawiam się własnie nad kupnem frezareczki ; )
Tylko do metody żelowej,
zastanawiam się nad FREZARKA NX 100

http://www.venice.com.pl/pl/p/FREZAR....-NX-202/13462

Nigdzie nie znalazłam opini o tym sprzęciuku.może któraś z was miala z nim doczynienia?
kasiag12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 21:05   #1092
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: frezarka do paznokci

Cytat:
Napisane przez kasiag12 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Zastanawiam się własnie nad kupnem frezareczki ; )
Tylko do metody żelowej,
zastanawiam się nad FREZARKA NX 100

http://www.venice.com.pl/pl/p/FREZAR....-NX-202/13462

Nigdzie nie znalazłam opini o tym sprzęciuku.może któraś z was miala z nim doczynienia?
Moim zdaniem ciut za słaba, ma tylko 15W . Ja mam model JD 500 30W i daje radę przy piłowaniu masy żelowej
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 15:01   #1093
kasiag12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: frezarka do paznokci

okejj dzięki za poradę ; )
kasiag12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 14:06   #1094
nicole700
Przyczajenie
 
Avatar nicole700
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: frezarka do paznokci

co sądzicie o tej frezarce http://www.aura.bialystok.pl/activze...y-p-23012.html
czy ktoś taką posiada?
nicole700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 11:48   #1095
ankuak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: frezarka do paznokci

Witam

Mam jak wiele dziewczyn dylemat jaką frezarkę kupić.
Potrzebuję frezarkę do salonu do stosowania przy manicure oraz opracowywaniu żelu na paznokciach.

Do pedicure mam profesjonalną frezarkę z pochłaniaczem firmy Baehr http://sklep.☠☠☠☠☠☠☠☠☠/pro/frezarka-baehr-tec-a-800 której dystrybutorem jest Satin i jetem z niej bardzo zadowolona jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie tej frezarki chętnie odpowiem.

Potrzebuję teraz jakąś do paznokci żelowych, która wytrzyma pracę na 4-5 klientkach dziennie. Zależy mi żeby rączka nie przegrzewała się, była lekka i by nie czuć wibracji przy piłowaniu. Mogę wydać ok 1000 zł. Zastanawiałam się po Waszych inf. nad Morthon ale może do żelu nie potrzeba wydawać 1000 zł. choć chcę coś nie awaryjnego.

Proszę o podpowiedzi
ankuak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 14:20   #1096
nicole700
Przyczajenie
 
Avatar nicole700
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: frezarka do paznokci

Cytat:
Napisane przez ankuak Pokaż wiadomość
Witam

Mam jak wiele dziewczyn dylemat jaką frezarkę kupić.
Potrzebuję frezarkę do salonu do stosowania przy manicure oraz opracowywaniu żelu na paznokciach.

Do pedicure mam profesjonalną frezarkę z pochłaniaczem firmy Baehr http://sklep.☠☠☠☠☠☠☠☠☠/pro/frezarka-baehr-tec-a-800 której dystrybutorem jest Satin i jetem z niej bardzo zadowolona jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie tej frezarki chętnie odpowiem.

Potrzebuję teraz jakąś do paznokci żelowych, która wytrzyma pracę na 4-5 klientkach dziennie. Zależy mi żeby rączka nie przegrzewała się, była lekka i by nie czuć wibracji przy piłowaniu. Mogę wydać ok 1000 zł. Zastanawiałam się po Waszych inf. nad Morthon ale może do żelu nie potrzeba wydawać 1000 zł. choć chcę coś nie awaryjnego.

Proszę o podpowiedzi

ta frezarka jest godna polecenia, osobiście na niej pracowałam, zrobiłam około 30 klientek ( produkt nie jest moją własnością) rączka nie przegrzewa się i cena jest ok pracuję tylko na żelu, ta frezarka poradziła sobie z nim doskonale, jeżeli chodzi o awaryjność to z tego co wiem nie była jeszcze w naprawie od nowości ma około roku czasu. link do frezarki http://www.aura.bialystok.pl/frezark...a-p-23378.html
nicole700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 07:54   #1097
ankuak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: frezarka do paznokci

Dzięki Kochana

Przeglądam namiętnie różne sklepy z frezarkami czy inaczej nazywanymi mikrosilnikami i aż głowa boli.
Jest masę inf.o podróbkach i wchodząc na stronę producenta (znalazłam taką Saeyang Microtech - Marathon ) te frezarki różnią się od tych które są u nas dostępne albo brak jakiegoś napisu, inna rączka , kolor itp....

I bądź tu mądry, którą kupić żeby nie dać nabić się w butelkę, bo jeśli mam kupić chińską podróbkę to wolę od razu kupić taką za 300-400 zł.
ankuak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 11:33   #1098
Piasek1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Frezarka do paznokci

Witam miłe panie.
Mam problem. Moja dziewczyna niedługo będzie miała urodziny a zarazem tego samego dnia będzie walczyć o tytuł magistra. Chciałem z tej okazji zrobić jej prezent i kupić frazarke do paznokci bo chyba tak to się nazywa ale jak to typowy facet kompletnie nie wiem na co zwracać uwagę przy wyborze takiego urządzenia. Krótko mówiąc nie znam się na tym dlatego przychodzą o poradę do profesjonalistek.
Mile widziane linki i krótki komentarz co jest fajne lub nie fajne w danym sprzęcie

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Piasek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 05:21   #1099
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Frezarka do paznokci

ja bym na twoim miejscu odstapila od tego pomyslu, bo mozna sobie tym zrobic krzywde jak sie nie umie pracowac. czy twoja dziewczyna zajmuje sie stylizacja paznokci? może kup jej jakis fajny zestaw do manicure
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 16:57   #1100
Piasek1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Frezarka do paznokci

tak zajmuje się paznokciami co prawda domowo bez żadnego salonu ale jeździ do klientek czasami i rzeźbi szpadle. W takim razie co radzicie jak nie frezarkę myślę że to by był trafiony prezent bo sama o tym wspominała
Piasek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 13:58   #1101
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Frezarka do paznokci

aa jeśli sama się tym zajmuje i robi "szpadle" (haha padłam) i wspominala to rzeczywiscie mozesz zakupic, koszt ok 180 zł wraz z przesyłką frezarka jd500 od firmy activ. mam i jestem zadowolona
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 14:02   #1102
nicole700
Przyczajenie
 
Avatar nicole700
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: frezarka do paznokci

Cytat:
Napisane przez ankuak Pokaż wiadomość
Dzięki Kochana

Przeglądam namiętnie różne sklepy z frezarkami czy inaczej nazywanymi mikrosilnikami i aż głowa boli.
Jest masę inf.o podróbkach i wchodząc na stronę producenta (znalazłam taką Saeyang Microtech - Marathon ) te frezarki różnią się od tych które są u nas dostępne albo brak jakiegoś napisu, inna rączka , kolor itp....

I bądź tu mądry, którą kupić żeby nie dać nabić się w butelkę, bo jeśli mam kupić chińską podróbkę to wolę od razu kupić taką za 300-400 zł.

Przede wszystkim jeżeli decydujesz się na taki zakup to musisz znaleźć hurtownie bądź sklep godny polecenia. Nie kupuj tam gdzie nie jesteś pewna. A już na pewno nie kupowałabym na allegro.
nicole700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 12:58   #1103
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: frezarka do paznokci

Moim zdaniem to najlepiej kupić frezarkę w sklepie gdzie mają serwis naprawczy. Zawsze możesz zrobić sobie chociażby przegląd albo naprawić.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 15:56   #1104
natucha88
Przyczajenie
 
Avatar natucha88
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5
Dot.: frezarka

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Zaczynam powarzniejszą zabawę z paznokietkami i chciała bym kupić sobie frezarkę. Ceny mnie trochę przerażają. A na allegro znalazłam coś takiego... http://www.allegro.pl/item90364749_f...ja_cenowa.html
Bedę wdzięczna za wypowiedzi. Co sądzicie na jej ten temat?
Może któraś z was już taką kupiła?
ja mam podobny dylemat i zastanawiam się albo nad tą <a href='http://www.skapiec.pl/site/cat/148/comp/4934043#from80101' >Zestaw do manicure I PEDICURE FIRST AUSTRIA FA 8186-1</a> albo nad <a href='http://www.skapiec.pl/site/cat/148/comp/6401858#from80101' >XENOX FREZARKA MHX - PR68500</a> jestem bardzo raczkując w tej dziedzinie a nie stać mnie na zakup felernego badziewia
natucha88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 16:44   #1105
natucha88
Przyczajenie
 
Avatar natucha88
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5
Dot.: Frezarka do paznokci

Mam dylemat i zastanawiam się nad zakupem frezareczki do pazurków patrzyłam na tą<a href='http://www.skapiec.pl/site/cat/148/comp/4934043#from80101' >Zestaw do manicure I PEDICURE FIRST AUSTRIA FA 8186-1</a> albo nad <a href='http://www.skapiec.pl/site/cat/148/comp/6401858#from80101' >XENOX FREZARKA MHX - PR68500</a> jestem bardzo raczkująca w tej dziedzinie a nie stać mnie na zakup felernego badziewia
natucha88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 12:39   #1106
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Frezarka do paznokci

ja bym nie brała ani jednej ani drugiej, choc jesli Ci zalezy to na pewno xenox lepszy. ja od siebie poleciłabym jd500 na poczatek
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 12:50   #1107
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: frezarka

ja kupowałam na allegro od ACTIV i jestesm bardzo zadowolona, nic sie nie dzieje mam moje jd500 juz poltora roku
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 14:22   #1108
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: frezarka do paznokci

Cześć dziewczyny,jakie nakładki ścierne pasują do jd500?
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 08:16   #1109
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: frezarka do paznokci

musisz miec nosnik do nakladek sciernych i to on musi pasowac do frezarki a nie nakladki
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:56   #1110
Agnieszq
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszq
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 258
Dot.: Frezarka do pedicure i manicure do 200zł...

Podbijam temat. Również planuję zakup frezarki, ale tylko z przeznaczeniem do stóp i wyłacznie do uzytku własne dla siebie i mamy. Wiec nie będzie zbyt czesto używana. Czy popularna na allegro JD500 się nada ??
Agnieszq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:24:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.