Mam już dosyć!!!:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-06-16, 13:09   #1
emilka788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5

Mam już dosyć!!!:(


Cześć dziewczyny! opowiem troche o moich wlosach, a pozniej dokladnie o 'problemie'. Mam włosy długie, baardzo ciemne, proste i cienkie, nigdy w życiu nie farbowałam Nie wiem kiedy, ale coś sie z nimi stało zawszee miałąm piękne lśniące, puszyste, nie elektryzujące się włosy, wszyscy się zachwycali Ale w tym roku już takie nie są, wręcz przeciwnie - elektryzują się tak okropnie że w szkole na przerwie musze łazić do łazienki i 'przylizywać' je wodą i uwaaaga, non stop czesać, bo tworzą się takie strąki i wygląda to po prostu nieestetycznie Włosy myje przeróżnymi szamponami, zazwyczaj staram sie takimi 'lekkimi', ale zdarzą się też z silikonami.. nie zawsze używam odżywek, jak wpadnie mi jakas w oko. kiedys uzywalam jedwabiu, ale teraz nie. Czasem robie sobie maskę - jajko, olej kokosowy i cytryna i po tym 'zabiegu' wlosy są calkiem calkiem.. Błagam, doradźcie jakie szampony używać i co robić żeby nie elektryzowały się tak okropnie!!! i żeby nie tworzyły się te strąki.. uwielbiam dbać o wlosy, ale teraz nie wiem co poradzić, ratujcie dziewczyny, po wakacjach ide do nowej szkoły i chce wygladać okej :-( Przez wakacje mam czas wiec moge eksperymentować i popróbować czegoś! za wszystkie porady seeeeerdecznie dziękuję
__________________
Z M I A N Y

Edytowane przez emilka788
Czas edycji: 2014-06-16 o 13:16
emilka788 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 21:55   #2
Salvatorexd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 71
Dot.: Mam już dosyć!!!:(

Cześć dziewczyny! opowiem troche o moich wlosach, a pozniej dokladnie o 'problemie'. Mam włosy długie, baardzo ciemne, proste i cienkie, nigdy w życiu nie farbowałam Nie wiem kiedy, ale coś sie z nimi stało zawszee miałąm piękne lśniące, puszyste, nie elektryzujące się włosy, wszyscy się zachwycali Ale w tym roku już takie nie są, wręcz przeciwnie - elektryzują się tak okropnie że w szkole na przerwie musze łazić do łazienki i 'przylizywać' je wodą i uwaaaga, non stop czesać, bo tworzą się takie strąki i wygląda to po prostu nieestetycznie Włosy myje przeróżnymi szamponami, zazwyczaj staram sie takimi 'lekkimi', ale zdarzą się też z silikonami.. nie zawsze używam odżywek, jak wpadnie mi jakas w oko. kiedys uzywalam jedwabiu, ale teraz nie. Szampony z silikonami nie są takie złe. Sylikony mają to do siebie, że obciążają włosy, jednocześnie ujarzmiając je. Dlaczego zaprzestałaś używania jedwabiu ? Jest wspaniały ! Nałóż sobie na końcówki włosów kroplę olejku i na to kropelkę jedwabiu. Zapomnisz o rozdwojonych włosach Czasem robie sobie maskę - jajko, olej kokosowy i cytryna i po tym 'zabiegu' wlosy są calkiem calkiem.. Błagam, doradźcie jakie szampony używać i co robić żeby nie elektryzowały się tak okropnie!!! i żeby nie tworzyły się te strąki.. uwielbiam dbać o wlosy, ale teraz nie wiem co poradzić, ratujcie dziewczyny, po wakacjach ide do nowej szkoły i chce wygladać okej :-( Przez wakacje mam czas wiec moge eksperymentować i popróbować czegoś! za wszystkie porady seeeeerdecznie dziękuję
Polecam szampony z serii Timotei, Shwarzkopf ;D

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Zajrzyj na bloga włosomaniaczki anwen. www.anwen.pl
Bardzo dużo istotnych rad, polecam xD
Salvatorexd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 08:34   #3
Casssssie
Rozeznanie
 
Avatar Casssssie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Mam już dosyć!!!:(

Cytat:
Napisane przez emilka788 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! opowiem troche o moich wlosach, a pozniej dokladnie o 'problemie'. Mam włosy długie, baardzo ciemne, proste i cienkie, nigdy w życiu nie farbowałam Nie wiem kiedy, ale coś sie z nimi stało zawszee miałąm piękne lśniące, puszyste, nie elektryzujące się włosy, wszyscy się zachwycali Ale w tym roku już takie nie są, wręcz przeciwnie - elektryzują się tak okropnie że w szkole na przerwie musze łazić do łazienki i 'przylizywać' je wodą i uwaaaga, non stop czesać, bo tworzą się takie strąki i wygląda to po prostu nieestetycznie Włosy myje przeróżnymi szamponami, zazwyczaj staram sie takimi 'lekkimi', ale zdarzą się też z silikonami.. nie zawsze używam odżywek, jak wpadnie mi jakas w oko. kiedys uzywalam jedwabiu, ale teraz nie. Czasem robie sobie maskę - jajko, olej kokosowy i cytryna i po tym 'zabiegu' wlosy są calkiem calkiem.. Błagam, doradźcie jakie szampony używać i co robić żeby nie elektryzowały się tak okropnie!!! i żeby nie tworzyły się te strąki.. uwielbiam dbać o wlosy, ale teraz nie wiem co poradzić, ratujcie dziewczyny, po wakacjach ide do nowej szkoły i chce wygladać okej :-( Przez wakacje mam czas wiec moge eksperymentować i popróbować czegoś! za wszystkie porady seeeeerdecznie dziękuję
Z tego co zrozumiałam jesteś nastolatką (szkoła). Wydaje mi się, że Twój problem może mieć również inne podłoże - zmiany hormonalne. Zwróć na to uwagę - czy przypadkiem z cerą też nie masz problemów itp...
Jeśli chodzi o kosmetyki to pisałaś, że elektryzują Ci się włosy. Nie używasz systematycznie odżywek - a warto . Włosy są wtedy zadbane i nawilżone (czego najprawdopodobniej brakuje Twoim włosom).
Ciężko jest coś tak doradzić nie widząc konkretnie z czym jest problem Spróbuj również olejować systematycznie włosy - powinny na przestrzeni 3 miesięcy się poprawić Powodzenia
Casssssie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 12:39   #4
emilka788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Dot.: Mam już dosyć!!!:(

Z cerą nie mam żadnego problemu I zaczynam olejować włosy, dzięki za rady
__________________
Z M I A N Y
emilka788 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 16:24   #5
CapelliSani
Przyczajenie
 
Avatar CapelliSani
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Mam już dosyć!!!:(

Cytat:
Napisane przez emilka788 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! opowiem troche o moich wlosach, a pozniej dokladnie o 'problemie'. Mam włosy długie, baardzo ciemne, proste i cienkie, nigdy w życiu nie farbowałam Nie wiem kiedy, ale coś sie z nimi stało zawszee miałąm piękne lśniące, puszyste, nie elektryzujące się włosy, wszyscy się zachwycali Ale w tym roku już takie nie są, wręcz przeciwnie - elektryzują się tak okropnie że w szkole na przerwie musze łazić do łazienki i 'przylizywać' je wodą i uwaaaga, non stop czesać, bo tworzą się takie strąki i wygląda to po prostu nieestetycznie Włosy myje przeróżnymi szamponami, zazwyczaj staram sie takimi 'lekkimi', ale zdarzą się też z silikonami.. nie zawsze używam odżywek, jak wpadnie mi jakas w oko. kiedys uzywalam jedwabiu, ale teraz nie. Czasem robie sobie maskę - jajko, olej kokosowy i cytryna i po tym 'zabiegu' wlosy są calkiem calkiem.. Błagam, doradźcie jakie szampony używać i co robić żeby nie elektryzowały się tak okropnie!!! i żeby nie tworzyły się te strąki.. uwielbiam dbać o wlosy, ale teraz nie wiem co poradzić, ratujcie dziewczyny, po wakacjach ide do nowej szkoły i chce wygladać okej :-( Przez wakacje mam czas wiec moge eksperymentować i popróbować czegoś! za wszystkie porady seeeeerdecznie dziękuję
Moim zdaniem Twój problem nie tkwi we włosach tylko np. w złej diecie... ? Może kiedyś miałaś więcej czasu na zdrowsze posiłki? Prawda jest taka, że bardzo dużo zależy od nas samych, wiem to po sobie.. wystarczy choroba lub niespożywanie witamin, a paznokcie i włosy, które zawsze były perfekcyjne nagle zmieniają się w coś okropnego
Dobrze dobrane produkty pielęgnacyjne też robią swoje... więc ja mogę polecić Ci szampon Gliss Kur (fioletowy - włosy zniszczone, nie posiada on sylikonów i jest bardzo wydajny. Szczegółową recenzję na jego temat możesz znaleźć na moim blogu). Jeśli lubisz nieobciążone włosy to po myciu polecam maskę z Ziaji - białą z napisami granatowymi. Jest bardzo dobra, włosy po niej są miękkie, łatwiej się rozczesują a przede wszystkim nie są obciążone No i cena, ok. 6 zł <3
A na deser olejek słonecznikowy z Mariona ! jego recenzję również znajdziesz na moim blogu !
Życzę powodzenia w terapii, ale nie zapomnij o zdrowym odżywianiu!
__________________
www.capelli-sani.blogspot.com

Coraz bliżej wymarzonej długości!

Odżywianie
Zapuszczanie
Pielęgnowanie
CapelliSani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 13:01   #6
emilka788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Dot.: Mam już dosyć!!!:(

Cytat:
Napisane przez CapelliSani Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Twój problem nie tkwi we włosach tylko np. w złej diecie... ? Może kiedyś miałaś więcej czasu na zdrowsze posiłki? Prawda jest taka, że bardzo dużo zależy od nas samych, wiem to po sobie.. wystarczy choroba lub niespożywanie witamin, a paznokcie i włosy, które zawsze były perfekcyjne nagle zmieniają się w coś okropnego
Dobrze dobrane produkty pielęgnacyjne też robią swoje... więc ja mogę polecić Ci szampon Gliss Kur (fioletowy - włosy zniszczone, nie posiada on sylikonów i jest bardzo wydajny. Szczegółową recenzję na jego temat możesz znaleźć na moim blogu). Jeśli lubisz nieobciążone włosy to po myciu polecam maskę z Ziaji - białą z napisami granatowymi. Jest bardzo dobra, włosy po niej są miękkie, łatwiej się rozczesują a przede wszystkim nie są obciążone No i cena, ok. 6 zł <3
A na deser olejek słonecznikowy z Mariona ! jego recenzję również znajdziesz na moim blogu !
Życzę powodzenia w terapii, ale nie zapomnij o zdrowym odżywianiu!
Właśnie chodzi o to, że ja nie mam zniszczonych włosów, może minimalnie.. tylko wyglądają tak, jak się elektryzują po tej naturalnej masce są wygładzone zdrowe i w ogole, no ale nie moge robic tego codziennie. Lecę po tą maske, bo slysze duzo dobrych opini A jesli chodzi o moją dietę, to od zawsze nie ma w niej duzo tluszczu, slodyczy itp - jestem szczupla i nawet jak jem duzo to nie tyje
__________________
Z M I A N Y
emilka788 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 16:29   #7
aga19_95
Przyczajenie
 
Avatar aga19_95
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4
Dot.: Mam już dosyć!!!:(

Sama mam problem z moimi przesuszonymi i zniszczonymi włosami ale staram się używać szamponów które w miare je nawilżają, polecam Ci bardzo Head & Shoulders nawilżający skórę głowy z olejkiem migdałowym. U mnie sprawdził się naprawdę fajnie ładnie wygładził i nawilżył włoski no i ten zapach *.* oprócz tego oczywiście odżywki po każdym myciu, polecam Ci te z serii Dove (wszystkie są dobre). A jeśli chodzi o pielęgnacje to mycie zimną wodą i suszenie chłodnym powietrzem rónież wygładza włosy i sprawia że nie puszą sie bardzo mam nadzieje, że choć trochę pomogłam Pozdrawiam
aga19_95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-01, 12:24   #8
Delox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Mam już dosyć!!!:(

ja mam tak suche ze szok, nie wiem juz czym natłuszczac

____

Czepiam się jak rzep psiego ogonka
Delox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 07:55   #9
pabbisiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 24
Dot.: Mam już dosyć!!!:(

A jak z suchością skóry? U mnie to szło w parze. Kiedy zaczęłam regularnie dbać o nawilżenie ciała, to kosmetyki do włosów lepiej się wchłaniały.
pabbisiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 10:40   #10
Nadzieja80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 48
Dot.: Mam już dosyć!!!:(

Miałam kiedyś podobnie jeśli chodzi o to elektryzowanie się.
Zbyt częste, niepotrzebne czesanie było jednym z powodów tego, a pisałaś, że czeszesz je często właśnie w reakcji na to.
Może więc trzeba trochę przystopować z tym i czesać tylko tyle ile jest to koniecznie - nie przesadzając.
Trudno mi jednak powiedzieć. Każda ma inne włosy i inaczej reagują na te same zabiegi.
Nadzieja80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 00:26   #11
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mam już dosyć!!!:(

Na takie zmiany mogło mieć wpływ wiele rzeczy, dieta, stres, zmiana kosmetyków. Myślę, ze musisz zacząć używać odżywek nawilżających i przestać je dodatkowo moczyć, bo tym sposobem przesuszasz je jeszcze bardziej. Polecam odżywkę w mgiełce Dove Myślę że sie sprawdzi w razie "awaryjnej" elektryzacji
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-09 01:26:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.