Blond farbowanie czy pasekowe rozjaśnianie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-10, 12:46   #1
dianad
Raczkowanie
 
Avatar dianad
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
GG do dianad
Question

Blond farbowanie czy pasekowe rozjaśnianie?


Od dłuższego czasu na moich ciemnych blond włosach robię pasemka rozjaśniaczem u fryzjera. Moje włosy są suche, bez połysku, trudno się rozczesują, lubią się plątać. Myję je codziennie, ale i tak bardzo szybko tracą objętość. Mam już dość rozjaśniania. Chciałabym zmienić kolor na jasny blond, taki który będzie ładnie się komponował z moją bladą twarzą .
Powiedzcie co jest zdrowsze dla włosów, farba czy rozjaśniacz? Czy farba może przywrócić moim włosom blask? Jak szybko pojawiają się odrosty i co ile czasu trzeba je farbować? Jaki odcień blondu proponujecie do bladej cery?
dianad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 16:34   #2
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Blond farbowanie czy pasekowe rozjaśnianie?

witam cie serdecznie ja mysle iz rozjasnianie odpada w twoim przypadku skoro włoski masz suche bez połysku itd wiec chyba masz podniszczone swoja droga dziwi mnie fakt iz rozjasniasz od dłuzszego czasu u fryzjera .....wiec nie rozumie dlaczego masz takie włosy tym bardziej ze twoj kolor to ciemny blond na iinym watku własnie pisałam jak ktos radzi pujscie do fryzjera ktoru nie zrobi nic innego jak spiepszy włosy ale nie o tym chce ci napisac a wiec rozjasninie rozjasni ci włosy dodatkowo mysle iz w twoim przypadku wybierz sobie jakis sliczny odcien blondu moze ciemniejszy jakas dobra farbe bez amoniaku loreala czy nawet szampon koloryzujący jesli chcesz sama to zrobic taka farbka napewno nie zniszczy ci włosów nawet pani w dobrej drogerii ci doradzi albo zmien fryzjera na takiego ktory ci nie pszesuszy włoskow ale napewno rozjasnianie odpadaja mam rozjasniae włosy z czarnej farby w tej chwili mam bardzo jasny blond wpadajacy w biel robiłam to sama z tym ze rozjasniaczem profesjonalnym oczywiscie włosy sa suchsze jak przedtem ale nic poz atym wszystko jest okmysle iz pare razy np wax i powroca do normy ale niema mowy o plątaniu itd itd czy wypadaniu i zaznaczam 24go maja miałam jeszcze czarne pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

przepraszam ci e bardzo zle przeczytałam ty chceszmiec jasny blond a nie ciemny a to juz inna sprawa wiec radze ci albo idz do fryzjera albo jesli chcesz sama to moze garnier 111 powinno ci złapac albo jakis ładny odcien safiry
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 16:39   #3
renia80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 58
Dot.: Blond farbowanie czy pasekowe rozjaśnianie?

ja też chętnie poczytam odpowiedzi na pytanie dianad bo mam już dość pasemek które wysuszają włosy, chętnie zrobiłabym ciemniejszy kolorek ale jestem taka blada że w ciemnych wyglądam jakby to powiedzieć strasznie
__________________
"kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." K.Hadley



Kocham Misia
- mojego jedynego syneczka

Zapuszczam włosy.... schudnę.....
renia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 17:39   #4
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Blond farbowanie czy pasekowe rozjaśnianie?

jak masz ciemny blond to bez rozjasniacza nie da rady miec jasnego....

a jak chcesz sie sama bawic to mozesz farba... tylko, ze rozasniajaca/superrozjasniajaca bo inaczej to nic nie da - a takie farby maja w sobie rozjasniacz i sa na mocnej wodzie. niby mniej niszcza niz sam rozjasniacz ale mi sie wydaje, ze dla ciebie lepszy bylby jednak jakis porzadny rozjasniacz na slabej wodzie niz farba rozjasniajaca na mocnej

swoja droga co ty masz za frzjera ze nic z tym nie robi ? powinna dobierac preparaty do wlosow a nie palic czym popadnie... dobry fryzjer by z niskoprocentowoa woda ci takie kolor rozjasnil do jasnego blondu i pewnie nie byloby problemu zniszczonych wlosow...


btw - odzywiaj je mocno jak juz
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.