Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-23, 19:49   #2041
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
hmmmm skończył mi się Revalid i nie mam pod ręką sqadu, ale wydaje mi się że ten Onozis jest dość do niego podobny, ma tylko więcej cynku i żelaza jaka jest zalecana dawka dzienna tego Onozis?

Joanna a powiedz mi plizz, jak odstawiłaś Revalid po 3miesięcznym braniu to nie zaczęły Ci z powrotem włosy wypadać?
Zalecana dzienna porcja to 4 tabletki
cena 29 zł/60 tabletek

Nie, włosy po odstawieniu nie zaczęły z powrotem wypadać. Myślę, że bez obaw możesz zrobić przerwę
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 19:51   #2042
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

mało mi znane te specyfiki... ale belissa zapewne się nie umywa, prawda?
właściwie ja nie jestem zadowolona z tej chemii.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 20:36   #2043
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez joanna453 Pokaż wiadomość
Zalecana dzienna porcja to 4 tabletki
cena 29 zł/60 tabletek
aha, czyli sumarycznie w dawce dobowej jest wszystkiego więcej i cena całkiem przystępna
Cytat:
Napisane przez joanna453 Pokaż wiadomość
Nie, włosy po odstawieniu nie zaczęły z powrotem wypadać. Myślę, że bez obaw możesz zrobić przerwę
dzięki tego mi było trzeba, bo stresuję się tą przerwą okropnie
to od jutra robię przerwę
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 23:49   #2044
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A capivit piękne włosy któraś brała? Bo zastanawiam się czy pomógłby na wypadanie, Revalidu trochę się boję(któraś pisala że nie wóci do niego do końca życia, nie czytałam do końca czemu, ale mnie to przeraziło)
A biotyna to dobra jest na wypadanie kudłów?
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 01:05   #2045
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

hmmm oba preparaty brałam i to naraz. wiem, ze oprócz tego faszerowałam się wit PP , compositum wit B oraz oraz.. wcierałam zewnętrznie alpicortE.. efekty pojawiły się dość szybko - przestawały powoli wypadać włosy.
lecz lecz zaznaczam - ja mialam powazne niedobory mikro i makroelementów.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 07:27   #2046
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

biotyna wzmacnia
capivit piękne włosy mam, ale dopiero od stycznia zacznę brać
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 14:46   #2047
aduskaxdxd
Raczkowanie
 
Avatar aduskaxdxd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Devon
Wiadomości: 473
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Witam ! ja pisze z takim pytaniem czy któraś z Was stosowała może AMPUŁKI RADICAL Z INULINĄ, PLACENTE MIL MIL ? zastanawiam się właśnie nad kupnem, ale nie wiem które ampułki wybrać, gdyż włosy wypadają mi garściami i próbuje się jakoś ratować ..
__________________
"We can live without religion and meditation, but we cannot survive without human affection"
aduskaxdxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-25, 21:43   #2048
paputeeek
Raczkowanie
 
Avatar paputeeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 117
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

hej laseczki;* gzebie w tym temacie i grzebie, a nie moge znalezc jakis tabletek na przyspieszenie wzrostu wlosow, a nie na zastopowanie ich wypadania, bo mam ich duzo wiec tego nie potrzebuje, a o takich sa tutaj ciagle dyskusje

a wiec polecacie jakies niezbyt drogie tabletki? tak max do 30zł, zeby przyspieszyc ich wzrost? ewentualnie moga tez pomagac na zniszczone paznokcie ;D zastanawialam sie nad skrzypovitą? pomozcie;**
paputeeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 11:03   #2049
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez paputeeek Pokaż wiadomość
hej laseczki;* gzebie w tym temacie i grzebie, a nie moge znalezc jakis tabletek na przyspieszenie wzrostu wlosow, a nie na zastopowanie ich wypadania, bo mam ich duzo wiec tego nie potrzebuje, a o takich sa tutaj ciagle dyskusje

a wiec polecacie jakies niezbyt drogie tabletki? tak max do 30zł, zeby przyspieszyc ich wzrost? ewentualnie moga tez pomagac na zniszczone paznokcie ;D zastanawialam sie nad skrzypovitą? pomozcie;**

hej , a ja mam właśnie odwrotnie rosną dosyć szybko ale też wypadają , w tym celu kupiłam mgiełkę wzmacniającą Radical ( włosy nie przestały się sypać lecz szybciej rosły-dzięki skrzypowi polnemu zapewne ) , piję drożdże od ponad tygodnia i jestem zdziwiona - moje włosy są jakieś inne , lepsze i wiem że to nie złudzenie a pazurki są twarde zakończone bialutkimi półksiężycami , jakich nigdy nie miałam
Aa i biorę biotynę od kilku dni narazie
mam nadzieję że na coś to się przyda
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie

Edytowane przez HairMania
Czas edycji: 2010-12-26 o 11:04
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 13:22   #2050
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez paputeeek Pokaż wiadomość
hej laseczki;* gzebie w tym temacie i grzebie, a nie moge znalezc jakis tabletek na przyspieszenie wzrostu wlosow, a nie na zastopowanie ich wypadania, bo mam ich duzo wiec tego nie potrzebuje, a o takich sa tutaj ciagle dyskusje

a wiec polecacie jakies niezbyt drogie tabletki? tak max do 30zł, zeby przyspieszyc ich wzrost? ewentualnie moga tez pomagac na zniszczone paznokcie ;D zastanawialam sie nad skrzypovitą? pomozcie;**
tu wątek o przyspieszeniu porostu włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=15706
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 12:51   #2051
gimli666
Rozeznanie
 
Avatar gimli666
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków(prawie)
Wiadomości: 601
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cześć wam
Mam takie pytanie.. kupiłam sobie żelazo w tabletkach(żelazo + kwas foliowy + wit. C). Mam zamiar codziennie przyjmować 2 tabletki. Myślicie, że niedobór żelaza(a może już anemia...) może być powodem wolniejszego rośnięcia włosów?
Zażywam także tran(2 kapsułki dziennie), zaczęłam pić pokrzywę(1 kubek dziennie) i pić drożdze(1x dziennie). Do tego dokupiłam olej lniany i mam zamiar pić łyżkę stołową dziennie. Nie jestem niestety pewna czy wszystko to można ze sobą łączyć i czy nie jest tego za dużo? Jeżeli tak to co mogłabym odstawić?
Myślałam o zażywaniu żelaza, piciu o. lnianego(bez sensu zeby stal skoro już go kupilam) i pokrzywy.

Edytowane przez gimli666
Czas edycji: 2010-12-29 o 12:52
gimli666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 09:37   #2052
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

gimli ja bym piła i jadla wszystko naraz. Bo składniki nie powtarzaja się raczej (chyba że żelazo w pokrzywie i tabletkach)
tak czy tak witaminy w tabletkach słabo się wchłaniają i raczej nie ma mowy o przedawkowaniu. ja bym się na Twoim miejscu stuprocentowo upewniła u lekarza bo przecież chodzi o Twoje zdrowie
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 20:06   #2053
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aduskaxdxd Pokaż wiadomość
Witam ! ja pisze z takim pytaniem czy któraś z Was stosowała może AMPUŁKI RADICAL Z INULINĄ, PLACENTE MIL MIL ? zastanawiam się właśnie nad kupnem, ale nie wiem które ampułki wybrać, gdyż włosy wypadają mi garściami i próbuje się jakoś ratować ..
Placenta Mil Mil powodowała u mnie straszne podraznienie i swędzenie, a w konsekwencji wypadanie. Wg mnie to nie działa. Polecam seboradin niger lotion. Tanszy i lepszy.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 23:25   #2054
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aduskaxdxd Pokaż wiadomość
Witam ! ja pisze z takim pytaniem czy któraś z Was stosowała może AMPUŁKI RADICAL Z INULINĄ, PLACENTE MIL MIL ? zastanawiam się właśnie nad kupnem, ale nie wiem które ampułki wybrać, gdyż włosy wypadają mi garściami i próbuje się jakoś ratować ..

dodatek insuliny brzmi MEGA ... musi być skuteczny, próbuj, i zdawaj recenzję !!!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 14:58   #2055
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aduskaxdxd Pokaż wiadomość
Witam ! ja pisze z takim pytaniem czy któraś z Was stosowała może AMPUŁKI RADICAL Z INULINĄ, PLACENTE MIL MIL ? zastanawiam się właśnie nad kupnem, ale nie wiem które ampułki wybrać, gdyż włosy wypadają mi garściami i próbuje się jakoś ratować ..
Radical bardzo dobre. Bierz i sie nie zastanawiaj
[1=6291cc2e5cca5cd6ab177e5 efe4c5e0758342977;2406282 2]
tak czy tak witaminy w tabletkach słabo się wchłaniają i raczej nie ma mowy o przedawkowaniu. [/QUOTE]
A skad taka teoria????
Z witaminami trzeba bardzo uwazac. Niektore sa nietoksyczne dla organizmu, jak biotyna, inne sa wydalane z moczem, jak wit. C, a jeszcze inne moga spowodowac powazne problemy jesli sa brane w nadmierze, jak wit. A, B, D i wiele innych.
Nie mozna przyjac teorii ze witaminy w tabletkach sa slabo wchlaniane i nie da sie ich przedawkowac.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2011-01-03 o 15:03
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 16:42   #2056
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

nie do końca o to mi chodziło
chodzi o to że gdy bierze się 2 suplementy w których dawka danej wit. nie sumuje się do 100% nie ma mowy o przedawkowaniu (chyba że dostarczamy nie wiadomo ile witamin z jedzeniem)
na biologii uczyli o tym
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 20:40   #2057
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

[1=6291cc2e5cca5cd6ab177e5 efe4c5e0758342977;2413933 7]nie do końca o to mi chodziło
chodzi o to że gdy bierze się 2 suplementy w których dawka danej wit. nie sumuje się do 100% nie ma mowy o przedawkowaniu (chyba że dostarczamy nie wiadomo ile witamin z jedzeniem)
na biologii uczyli o tym [/QUOTE]
No wlasnie. Czyli trzeba uwazac i liczyc ilosc spozywanych witamin.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 21:48   #2058
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

tiak tiak... ktooo no koooomu sie by chcialo liczyc?!
tak na oko wystarczy wiedziec co i ile w siebie ladujemy
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 02:22   #2059
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Radical bardzo dobre. Bierz i sie nie zastanawiaj

A skad taka teoria????
Z witaminami trzeba bardzo uwazac. Niektore sa nietoksyczne dla organizmu, jak biotyna, inne sa wydalane z moczem, jak wit. C, a jeszcze inne moga spowodowac powazne problemy jesli sa brane w nadmierze, jak wit. A, B, D i wiele innych.
Nie mozna przyjac teorii ze witaminy w tabletkach sa slabo wchlaniane i nie da sie ich przedawkowac.
Jak najbardziej można, bo to nie są teorie tylko informacje. Oczywiście przedawkować można wszystko , nie mniej , żeby przedawkować większość witamin trzeba by spożywać znacznie większe dawki niż zalecane i to w dłuższym czasie. Uważać nalezy generalnie na wit D i A , ale juz karotenoidy z których organizm syntezuje wit A można jeść bez większych ograniczeń.

Witaminy w tabletkach wógole nie są zbyt zdrowe, bo są w wielu wypadkach sztuczne czyli mają budowę prawo i lewoskrętną , a organizm przyjmuje tylko lewoskrętne.. Nie umiemy jednak wyprodukować witamin tylko lewoskrętnych. . Przy czym nawet nie wiadomo czy te prawoskretne nie są szkodliwe bo przecież prawoskrętne nie istnieją w naturze

Mnie stan włosów poprawiło regularne picie Alveo i wywaru z pokrzywy i bez żadnych chemicznych odzywek,
Można tez wywar albo nalewkę z pokrzywy wcierać w skórę głowy , na efekty trzeba poczekać , bo zioła działają wolno ale efekt jest trwały. Szybciej rosną i są gęstsze.

---------- Dopisano o 03:22 ---------- Poprzedni post napisano o 03:01 ----------

Cytat:
Napisane przez gimli666 Pokaż wiadomość
Cześć wam
Mam takie pytanie.. kupiłam sobie żelazo w tabletkach(żelazo + kwas foliowy + wit. C). Mam zamiar codziennie przyjmować 2 tabletki. Myślicie, że niedobór żelaza(a może już anemia...) może być powodem wolniejszego rośnięcia włosów?
Zażywam także tran(2 kapsułki dziennie), zaczęłam pić pokrzywę(1 kubek dziennie) i pić drożdze(1x dziennie). Do tego dokupiłam olej lniany i mam zamiar pić łyżkę stołową dziennie. Nie jestem niestety pewna czy wszystko to można ze sobą łączyć i czy nie jest tego za dużo? Jeżeli tak to co mogłabym odstawić?
Myślałam o zażywaniu żelaza, piciu o. lnianego(bez sensu zeby stal skoro już go kupilam) i pokrzywy.
Nie aplikuj sobie żelaza jak nie masz zrobionej morfologii. Bez sensu. Poza tym żelazo z tabletek słabo się przyswaja.

Pozostałe wymienione produkty są bardzo zdrowe i możesz je stosować razem
Olej lniany najlepiej kupować w aptece , bo szybko traci właściwości żłe przechowywany.
Najlepiej przyswaja się jako papka z białym serem, można dodać rzodkiewkę jak kto lubi.
Pokrzywa bardzo dobrze wpływa na włosy a dodakowo oczyszcza organizm z toksyn, pij nawet 2 razy dziennie..
A przy braku żelaza lepiej zjeśc regularnie troche wołowiny i wątróbki niż brać tabletki.

Kwas foliowy ( jeżeli rzeczywiście go potrzebujesz) występuje w większj ilości w soku z czerwonych buraków poza tym posiada dosyc duże ilości wapnia, magnezu, sodu, potasu oraz dwa rzadkie metale: rubid i cez ważne np. w profilaktyce przeciwnowotworowej..
Buraki najlepiej je kupić w sklepie ekologicznym i robić sok w proporcji : pól buraka, kilka marchewek , kawałek selera..
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2011-01-09 o 02:05
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 09:22   #2060
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Jak najbardziej można, bo to nie są teorie tylko informacje. Oczywiście przedawkować można wszystko , nie mniej , żeby przedawkować większość witamin trzeba by spożywać znacznie większe dawki niż zalecane i to w dłuższym czasie. Uważać nalezy generalnie na wit D i A , ale juz karotenoidy z których organizm syntezuje wit A można jeść bez większych ograniczeń.
Ale lepiej na forum tego nie pisać Na pewno znajdą się osoby, które przeczytają tylko część Twojej wypowiedzi i będą brać np. 2 razy większe dawki, niż zaleca producent suplementów. Dlatego trzeba trzymać się zaleceń producenta.
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 15:39   #2061
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ale lepiej na forum tego nie pisać Na pewno znajdą się osoby, które przeczytają tylko część Twojej wypowiedzi i będą brać np. 2 razy większe dawki, niż zaleca producent suplementów. Dlatego trzeba trzymać się zaleceń producenta.
Ano, może się i tak zdarzyc. lepiej więc wypic dziennie pół litra soku z warzyw i owoców ( korzeniowe, liściaste + owoce} , i żadne tabletki nie będa potrzebne
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:43   #2062
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Ano, może się i tak zdarzyc. lepiej więc wypic dziennie pół litra soku z warzyw i owoców ( korzeniowe, liściaste + owoce} , i żadne tabletki nie będa potrzebne
Tyle ze soki z kartonu sa niewiele warte, a do zdrowych, swiezych nie warzyw i owocow nie kazdy ma dostep. A takie z supermarketu sa tak napakowane chemia ze moga zrobic wiecej zlego niz dobrego.

Tabletki sa wlasnie dla osob z ograniczonym dostepem do zdrowej zywnosci.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 20:17   #2063
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Tyle ze soki z kartonu sa niewiele warte, a do zdrowych, swiezych nie warzyw i owocow nie kazdy ma dostep. A takie z supermarketu sa tak napakowane chemia ze moga zrobic wiecej zlego niz dobrego.

Tabletki sa wlasnie dla osob z ograniczonym dostepem do zdrowej zywnosci.
Myślę,że problem nie tyle leży w dostępie do zdrowej zywności (niemal każdy ma w okolicy ryneczek lub sklep ze stoiskiem warzywnym), co w braku czasu na jej przygotowanie. Kupno, mycie, robienie soków, surówek, warzyw na ciepło wymaga jednak więcej zachodu niż przygotowanie zwykłych posiłków. No i trzeba jesc je częściej, bo jakoś szybciej organizm je trawi i szybko się jest po nich głodnym.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 20:35   #2064
EWELINDA78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

tak, z tymi sokami to prawda, kupuję kartonowe syfki, a sokowirówka się kurzy, bo jak sobie pomyślę o myciu tych wszystkich gratów...
EWELINDA78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 22:44   #2065
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Myślę,że problem nie tyle leży w dostępie do zdrowej zywności (niemal każdy ma w okolicy ryneczek lub sklep ze stoiskiem warzywnym), co w braku czasu na jej przygotowanie. Kupno, mycie, robienie soków, surówek, warzyw na ciepło wymaga jednak więcej zachodu niż przygotowanie zwykłych posiłków. No i trzeba jesc je częściej, bo jakoś szybciej organizm je trawi i szybko się jest po nich głodnym.
Ja mam czas, a nie mam ryneczku
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 14:04   #2066
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Myślę,że problem nie tyle leży w dostępie do zdrowej zywności (niemal każdy ma w okolicy ryneczek lub sklep ze stoiskiem warzywnym), co w braku czasu na jej przygotowanie. Kupno, mycie, robienie soków, surówek, warzyw na ciepło wymaga jednak więcej zachodu niż przygotowanie zwykłych posiłków. No i trzeba jesc je częściej, bo jakoś szybciej organizm je trawi i szybko się jest po nich głodnym.
Kotki, słuchajcie, nie tylko owocki i warzywa są zdrowe. Oczywiście ryba na parze to coś dla nudzących się staruszek z problemami żołądkowymi. Aaale nie zpaominajmy o ryżu brązowym, kurczaczku z rosołu, jajkach sadzonych itd
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 15:02   #2067
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Kotki, słuchajcie, nie tylko owocki i warzywa są zdrowe. Oczywiście ryba na parze to coś dla nudzących się staruszek z problemami żołądkowymi. Aaale nie zpaominajmy o ryżu brązowym, kurczaczku z rosołu, jajkach sadzonych itd
ja nie jestem staruszką a rybę i warzywa na parze robie bo to łatwe dla osób któe nia mają czasu tylko się wkłada do przyrządu do got na parze i tyle . Jednak najbardziej lubię rybę lub pierś z grila elektrycznego. Zupy to niezastąpiona porcja witamin. Jajka to chyba lepiej gotowane niż sadzone w tłuszczu ;]
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 23:26   #2068
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 10:41   #2069
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja mogę teraz śmiało powiedzieć, że widzę efekty po Humavicie. Włosów nowych przybyło dużo. Nie to żebym skarżyła się na ich brak, ale zawsze miałam duże czoło i chciałam coś z tym zrobić. Humavit pomógł jak nic innego. Teraz przestałam go brać, bo mi się skończył i od razu widać, że i włosy "stanęły" w tym samym miejscu. Zastanawiam się teraz nad innym Humavitem. Brałam zwykły ze skrzypem i pokrzywą, a teraz zainteresował mnie Humavit Silica-Var 120. Brała go któraś z Was?
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 13:03   #2070
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
ja nie jestem staruszką a rybę i warzywa na parze robie bo to łatwe dla osób któe nia mają czasu tylko się wkłada do przyrządu do got na parze i tyle . Jednak najbardziej lubię rybę lub pierś z grila elektrycznego. Zupy to niezastąpiona porcja witamin. Jajka to chyba lepiej gotowane niż sadzone w tłuszczu ;]
O tak, zupy (w szczególności mojej babci) to bomba witaminowa,a do tego są taakie pyszne.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.