Kiedy przychodzi ochota na innego... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-07, 17:07   #31
martyncia1204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 93
Dot.: Kiedy przychodzi ochota na innego...

Droga Autorko, masz duży problem. Ja z moim TŻ kocham się 1-5 razy na dzień (!). Do restauracji mnie zabiera, kupuje kwiaty i organizuje weekendy- czasami inne miasto, starówka, kolacje i spacery. A teraz wymyślił, że wylecimy do ciepłych krajów, biernie i leniwie leżeć na słońcu. Poszukał ofert w biurach podróży i działa. Najpewniej za miesiąc zrobimy sobie urlop.

Zmierzam do tego, aby uświadomić Ci, że związek wcale nie musi być nudny. Atrakcyjność związku nie zależy od stażu, ale od starań obydwu stron, pracy, jaką wkładają w związek (codziennie!), urozmaicania sobie wolnego czasu. Zależy to od pomysłowości obydwu stron. Aby miło spędzić czas wcale nie trzeba wylatywać za granicę, można wziąć rowery i zrobić wycieczkę do lasu, można pójść do kina, do teatru (z moim TŻ robimy sobie maratony, trzy spektakle jednego wieczoru w różnych teatrach), a czasami po prostu włożyć do odtwarzacza Chopina, względnie Kings of Leon, otworzyć wino i po prostu pomilczeć.

Jeśli czujesz, że to nie to- odpocznij. Poszukaj czegoś nowego, zobacz, jak to jest być z kimś innym. Jesteś bardzo młoda- teraz jest na to czas. Nie wtedy, gdy będziesz zamężna i miała trójkę dzieci.

Edytowane przez martyncia1204
Czas edycji: 2011-02-07 o 17:10
martyncia1204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 21:49   #32
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kiedy przychodzi ochota na innego...

Cytat:
Napisane przez martyncia1204 Pokaż wiadomość
Droga Autorko, masz duży problem. Ja z moim TŻ kocham się 1-5 razy na dzień (!). Do restauracji mnie zabiera, kupuje kwiaty i organizuje weekendy- czasami inne miasto, starówka, kolacje i spacery. A teraz wymyślił, że wylecimy do ciepłych krajów, biernie i leniwie leżeć na słońcu. Poszukał ofert w biurach podróży i działa. Najpewniej za miesiąc zrobimy sobie urlop.

Zmierzam do tego, aby uświadomić Ci, że związek wcale nie musi być nudny. Atrakcyjność związku nie zależy od stażu, ale od starań obydwu stron, pracy, jaką wkładają w związek (codziennie!), urozmaicania sobie wolnego czasu. Zależy to od pomysłowości obydwu stron. Aby miło spędzić czas wcale nie trzeba wylatywać za granicę, można wziąć rowery i zrobić wycieczkę do lasu, można pójść do kina, do teatru (z moim TŻ robimy sobie maratony, trzy spektakle jednego wieczoru w różnych teatrach), a czasami po prostu włożyć do odtwarzacza Chopina, względnie Kings of Leon, otworzyć wino i po prostu pomilczeć.

Jeśli czujesz, że to nie to- odpocznij. Poszukaj czegoś nowego, zobacz, jak to jest być z kimś innym. Jesteś bardzo młoda- teraz jest na to czas. Nie wtedy, gdy będziesz zamężna i miała trójkę dzieci.
Ile jesteście razem ?
Seks pięć razy na dzień ? Łał. To bym chyba musiała być bezrobotna i w związku z bezrobotnym partnerem

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-02-07 o 21:54
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 02:25   #33
martyncia1204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 93
Dot.: Kiedy przychodzi ochota na innego...

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ile jesteście razem ?
Seks pięć razy na dzień ? Łał. To bym chyba musiała być bezrobotna i w związku z bezrobotnym partnerem

Niecały rok. Oczywiście nie jest nam dane codziennie się widywać- moje studia, jego praca- to wymaga poświęceń. Nie mieszkamy razem, ale pomieszkujemy u siebie.
martyncia1204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 07:55   #34
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Kiedy przychodzi ochota na innego...

Ehh.. też pamiętam taki czas jak się kochaliśmy tyle razy w ciągu dnia, że się w końcu traciło rachubę A teraz co 5 dni i musi wystarczyć..

A Autorka powinna odsapnąć, nabrać dystansu, pobyć sobie bez swojego TŻ. Sprawdzić jak funkcjonuje się bez niego i czy przypadkiem poza tęsknotą wynikającą z przyzwyczajenia, nie będzie to dla Niej odrodzeniem.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 08:15   #35
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Kiedy przychodzi ochota na innego...

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Ehh.. też pamiętam taki czas jak się kochaliśmy tyle razy w ciągu dnia, że się w końcu traciło rachubę A teraz co 5 dni i musi wystarczyć..
Ha ha też to pamiętam. A teraz - jeśli zrobimy to dwa razy w ciągu jednego dnia, to normalnie szaaał

Autorko - Dziewczyny mają rację. Odpocznij, przemyśl sobie całą tą sytuację. Musisz przede wszystkim sama sobie odpowiedzieć, czy to miłość, czy przyzwyczajenie.
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 09:21   #36
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Kiedy przychodzi ochota na innego...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24848841]Ktos kiedys na forum napisal, ze z doroslym facetem (w tym przypadku 27 lat), ktorego kreci nastolatka (w tym wypadku 16 lat) musi byc cos nie tak. Teraz przynajmniej juz wiesz co .[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No dokładnie Dziewczynka dorosła, zaczęła mieć jakieś oczekiwania i klops. A pan myśli, że jest super zahebiaszczy dla niej jako to drzewiej bywało

pamiętam wątek
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 10:17   #37
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kiedy przychodzi ochota na innego...

Cytat:
Napisane przez martyncia1204 Pokaż wiadomość
Niecały rok.
Eeee tam, to pamiętaj żeby sie tu wpisać za lat...powiedzmy siedem albo chociaż pięć kiedy stażem zrównasz sie z autorką wątku
Nie no - niecały rok, to wiadomo, że króliczy seks i ciągle niespodzianki, innymi słowy - permanentne sranie ogniem Schody zaczynają się potem, bo staż jednak ma znaczenie - wbrew temu co Ci się wydaje kiedy sobie żyjesz w rocznym związku i w studenckim okresie życia Ale oczywiście życzę Ci, żeby było Ci tak fajnie już zawsze

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-02-08 o 11:18
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 12:27   #38
Piotulka
Raczkowanie
 
Avatar Piotulka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 44
Dot.: Kiedy przychodzi ochota na innego...

Nie chce, żeby to zabrzmiało wrednie, ale muszę to powiedzieć. Dziewczyno czego się spodziewałaś wiążąc się z 11 lat starszym facetem? Tracisz najlepsze lata na związku bez przyszłości. Nawet nie wiesz jaki seks będzie Ci odpowiadał. Pomyśl co będzie za 10 lat
Piotulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 20:37   #39
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Kiedy przychodzi ochota na innego...

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ile jesteście razem ?
Seks pięć razy na dzień ? Łał. To bym chyba musiała być bezrobotna i w związku z bezrobotnym partnerem
Ja jestem ze swoim TZ od 3 lat i nadal tak mamy. Oczywiscie mamy przerwy po tydzien, dwa, nieraz miesiac, czasem nawet dwa miesiace, ale jak tylko znajdujemy czas na siebie i nie trzeba zaraz leciec cos zrobic to potrafimy kochac sie kilka razy w ciagu dnia.
Czasem robimy sobie weekend bez wychodzenia z domu wogole, spedzamy 2 dni w lozku wychodzac z niego tylko do toalety albo nalac drinka.
Kwiaty mi dal tylko raz w zyciu. Do kina czy teatru nie chodzimy wogole. Ale kazdego dnia mnie tuli, obsypuje buziakami gdy pora zebym sie obudzila. Czasem jest wsciekly to sie pokluci. Ale tak mamy
Nieraz mamy gorsze dni gdzie sie klucimy i nie mozemy na siebie patrzec ale kazdej nocy wtulamy sie w siebie i przed kazdym wyjsciem z domu tez. Niewazne jakbysmy zli na siebie nie byli.
Jest nam ze soba dobrze.

Wazne zeby tobie bylo ze swoim dobrze.
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 20:56   #40
liniaspecjalna
Raczkowanie
 
Avatar liniaspecjalna
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 132
Dot.: Kiedy przychodzi ochota na innego...

Cytat:
Napisane przez firstfasolka Pokaż wiadomość
Wiem, że prawie wszystkie tutaj patrzycie sceptycznie na związek 16-latki z 27-latkiem, ale ja się cieszę, że zaczęłam się z TŻ spotykać. Dzięki niemu nie chodziłam po imprezach pijana, zaczęłam się więcej uczyć i byłam zdecydowanie bardziej dojrzała niż reszta koleżanek z klasy. Zanim go poznałam miałam spore kłopoty w domu i samoocenę na poziomie 0. On pokazał mi, że jestem wartościowym człowiekiem i że jestem kobietą. Za to będę mu do końca życia wdzięczna.
Rzuciło mi się w oczy to zdanie, stąd cytuje. Wiesz, to dobrze że nie żałujesz tego związku, ale ja na to patrze trochę z innej strony. Naprawdę, ja okres mojego życia między 16 a 22 rokiem życia wspominam wspaniale, a były i imprezy i chlanie, robienie różnych rzeczy których się człowiek później wstydził itd.... Jak większość nastolatek. Nie przeszkodziło mi to w nauce ani w byciu myślącą o przyszłości dziewczyną.

W życiu na wszystko przychodzi czas; i na szaleństwa młodości i na spokojny związek. Zastanów się dobrze nad tym czego Ty oczekujesz od życia w tym momencie, bo do 30 wcale nie będzie lepiej. Później możesz być tylko bardziej sfrustrowana i mieć poczucie straconych lat (jednych z najlepszych lat życia).
liniaspecjalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 21:06   #41
Dagusiowa87
Rozeznanie
 
Avatar Dagusiowa87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pd. Polska
Wiadomości: 586
Dot.: Kiedy przychodzi ochota na innego...

dość znaczna różnica....większość dziewczyn będąc wówczas w Twoim wieku (gdy miałaś 16 lat)...co chwilę "zakochiwało" się to w tym...a to w tamtym facecie. Musisz porozmawiać z TŻ...nie może być tak, że Ty czujesz, że coś jest nie tak...a nie informujesz go o tym...tak już jest, że faceci się nie domyślą niczego..póki same im tego nie powiemy. Twój TŻ zapewne myśli, że jest wszystko w porządku.....o seksie też z nim pogadaj....a jeśli czujesz, że to jednak nie to....nie marnuj czasu....
Dagusiowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 21:11   #42
Dopamine99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 017
Dot.: Kiedy przychodzi ochota na innego...

Ponad trzydziestoletni mężczyzna to człowiek, który najprawdopodobniej pracuje całymi dniami, utrzymuje po części swoich rodziców i siebie samego. Nie ma się co dziwić, że nie ma siły na wyjazdy, randki i tego typu rzeczy - Ty prawdopodobnie studiujesz i jako studentka masz wieczne wakacje, przerywane sesjami. Co do nieudanego seksu - warto o tym pogadać, to po pierwsze. Po drugie - ludzie mają różne potrzeby seksualne, temperamenty i lubią spędzać czas na swój własny sposób. Jeśli Twój facet przed poznaniem Cię spędzał czas głównie w domu, to nie spodziewaj się wielkiej zmiany. Z drugiej strony są kobiety, którym taki tryb życia odpowiada.
Dopamine99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 06:57   #43
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kiedy przychodzi ochota na innego...

Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość
Ja jestem ze swoim TZ od 3 lat i nadal tak mamy. Oczywiscie mamy przerwy po tydzien, dwa, nieraz miesiac, czasem nawet dwa miesiace, ale jak tylko znajdujemy czas na siebie i nie trzeba zaraz leciec cos zrobic to potrafimy kochac sie kilka razy w ciagu dnia.
Czasem robimy sobie weekend bez wychodzenia z domu wogole, spedzamy 2 dni w lozku wychodzac z niego tylko do toalety albo nalac drinka.
Kwiaty mi dal tylko raz w zyciu. Do kina czy teatru nie chodzimy wogole. Ale kazdego dnia mnie tuli, obsypuje buziakami gdy pora zebym sie obudzila. Czasem jest wsciekly to sie pokluci. Ale tak mamy
Nieraz mamy gorsze dni gdzie sie klucimy i nie mozemy na siebie patrzec ale kazdej nocy wtulamy sie w siebie i przed kazdym wyjsciem z domu tez. Niewazne jakbysmy zli na siebie nie byli.
Jest nam ze soba dobrze.

Wazne zeby tobie bylo ze swoim dobrze.
Ależ mnie jest świetnie. I po niemal dziwięciu latach związku mam tak jak Ty po trzech (poza tym, że częściej dostaję kwiaty i częściej wychodzimy razem do kina i teatru)
Nie mniej mierzenie "jakości" związku liczbą odbytych na dzień stosunkow seksualnych oraz tym czy facet zaprasza do restauracji, zwłaszcza kiedy się jest zaledwie na początku związku ( jak w poście, do którego wcześniej się odnosiłam) nie jest moim zdaniem - najbardziej fortunnym podejściem do tematu. I tyle.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-02-09 o 07:00
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 10:41   #44
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Kiedy przychodzi ochota na innego...

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie mniej mierzenie "jakości" związku liczbą odbytych na dzień stosunkow seksualnych oraz tym czy facet zaprasza do restauracji, zwłaszcza kiedy się jest zaledwie na początku związku ( jak w poście, do którego wcześniej się odnosiłam) nie jest moim zdaniem - najbardziej fortunnym podejściem do tematu. I tyle.


sama mam niskie libido i kocham się czasem co drugi dzień z TŻ a czasem 3 tygodnie nic.

Ale zawsze nasze zbliżenia są bardzo elektryzujące, pełne pasji i z inicjatywy obopólnej i nie obchodzi mnie że ktoś mi mówi "kochacie się rzadziej niż 2 razy w tygodniu - macie kłopoty/już się nie kochacie".
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 11:52   #45
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Kiedy przychodzi ochota na innego...

Wiadomo, że z czasem, a już na pewno po kilku latach częstotliwość się zmienia i wcale nie musi to oznaczać osłabienia uczuć czy więzi. Co nie zmienia faktu, że mi się czasem łezka w oku zakręci na wspomnienie tego 'permanentnego srania ogniem'
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 11:58   #46
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kiedy przychodzi ochota na innego...

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że mi się czasem łezka w oku zakręci na wspomnienie tego 'permanentnego srania ogniem'
No
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 00:01   #47
G1 FRAG DG
Przyczajenie
 
Avatar G1 FRAG DG
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3
GG do G1 FRAG DG
Exclamation Dot.: Kiedy przychodzi ochota na innego...

zostaw tego starego, bo to poazka. poszukaj czegos nowego
G1 FRAG DG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 19:41   #48
will you join me in death
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24
Dot.: Kiedy przychodzi ochota na innego...

Też mi brakuje namiętności, ognia i chemii. Nigdzie razem nie wychodzimy, nie dostaję kwiatów, nie ma mowy o niespodziankach. Jest wspaniały pod wieloma względami, ale czasami mam wrażenie, że żyjemy jak kochające się rodzeństwo. Marzę o płomiennym romansie. Myślę, że same starania tutaj nie wystarczą, wiele zależy od osobowości partnera, napewno też od pewnych wzorców, które wyniósł z domu.
will you join me in death jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.