Wszystko o Avonie - część 8 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-04, 22:29   #241
katarzyna l.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do katarzyna l.
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
Mam już podgląd fakturki z k15- zamówionko wyszło na 1200zł dla siebie brałam:
szampon FK
tusz anew za 7zł
tusz do kresek(bronze)z cieniem CT z netto
szczotkę z naturalnym włosiem
lakier deluxe chocolate z netto

dwie ostatnie pozycje chyba nie przyjdą, bo na podglądzie mam przy nich same zera- powiem szczerze, że jeśli chodzi o szczotkę to się tego nie spodziewałam

Co do pogody to u mnie też śnieg- odśnieżanie auta o 5 rano do przyjemnych nie należy ale cóż zrobić- zima przyszła
no mi na fakturze wyszło że nie będzie lakieru chocolate deluxe, bo brak w magazynie, poniewaz produkcja zakonczona prosimy nie zamawiac
katarzyna l. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 22:31   #242
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez dodzia2424 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,
widziałyście może biżuterię MARIKA w wersji srebrnej? Czytałam że wersja miedziana jest brzydka a co z tą srebrną? Zastanawiałam się nad tym czy jej sobie nie kupić bo przydała by mi się na święta, ale jeżeli tak jak ta miedziana jest "lipna" i kamyki się jej nie świecą to sobie daruję. Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.
według mnie jest tak samo beznadziejna jak miedziana, tyle że w innym kolorze... też jest sztywna, i niewiele kamyczków się błyszczy a większość jest jakaś taka zmatowiona, jakby ktoś tarł nimi o chodnik...... lepsze na bazarze można kupić, ale to oczywiście moja subiektywna ocena
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 23:01   #243
ksiezniczkaponiedzialek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 76
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

hej
u mnie nie przyjdzie intensywnie nawilżający krem do twarzy, rąk i ciała ale zamiennie wysyłają nawilżający krem do twarzy, rąk i ciała ;P

co do kurierów... mój ostatnio też dowalił i zostawił paczkę u sąsiadki. nie wiem jak Oni to robą, że zawsze wybiorą tą najmniej odpowiedzialną... na szczęście tego dnia była trzeźwa i szybko oddała paczkę mojej babci ;]
ksiezniczkaponiedzialek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 23:55   #244
anusiaa
Raczkowanie
 
Avatar anusiaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 112
GG do anusiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Muszę ponarzekać na wręcz okropny zapach linii SSS Dotyk Jedwabiu. Nigdy nie przepadałam za zapachem Różowego SSS dlatego też z tego wzdlędu jej nie używałam wolałam balsamy Naturals głównie Czereśnia Gałka Muszkatołowa za obłędny jak dla mnie zapach. Jednak moja skóra nie jest taka jakiej bym oczekiwała po użuwaniu tegoż balsamu. Dobry był ten z Wanilią i soją. Ucieszyłam się kiedy zmienili wygląd linii i dodali SSS Dotyk Jedwabiu mówię może zapach będzie ciekawszy. O zgrozo jak dla mnie jest jeszcze gorszy zwłaszcza na poczatku po posmarowaniu później robi się na szczęście trochę delikatniejszy ale pierwsze wrażenie poprostu masakra. Właśnie zamówiłam Intensywnie nawilżający balsam Dotyk jedwabiu i to on mi tak śmierdzi jak testowałam 75 ml próbkę którą nam dawali ten zapach nie wydawał mi się aż tak okropny dlatego zamówiłam cały balsam. Ciężko będzie mi go zużyć. Ogólnie to te balsamy z Avon nie są zbyt rewelacyjne.

Chciałabym poprosić jeśli któraś z Was zamawiała i posiada paletkę cieni 8 w 1 w kolorze Neutral Tones te brązy i ma możliwość zrobienia zdjęć o zamieszczenie na katalogowy. Z góry dzięki.
__________________
"Kochaj wszystkich, ufaj nielicznym, nie krzywdź nikogo"

Edytowane przez anusiaa
Czas edycji: 2009-11-05 o 00:18
anusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 06:54   #245
misinka
Raczkowanie
 
Avatar misinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 124
Smile Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Hello
Mam takie malutkie pytanko....a mianowicie chodzi mi o krzyżówke z Novej Ty Powiedzcie mi, jak wysyłacie rozwiązanie e-mailem to co piszecie w temacie....?? Wiem,że non stop wygrywaja te same osoby...więc tym razem stwierdziłam, że wyślę chyba z 50 meilii

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

A jeszcze tak przy okazji...czy któraś z Was używała pasty modelującej z AT??
misinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 07:22   #246
nightsong
Rozeznanie
 
Avatar nightsong
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 604
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
W kat.15-16-17/2009 ta biżu wychodzi taniej, bo 29,90zł a w kat.01/2010 oddzielnie płaci się za kolczyki i naszyjnik, co daje 34,80zł.
Dzięki za info ja jednak chciałam tylko powieszonego tygrysa i chyba wychodzi taniej w 01. W sumie, to muszę jeszcze raz to porównać, bo już zgłupiałam

anusiaa - wydaje mi się, że już było jakieś zdjęcie na katalogowym, gdzieś mi się w oczy rzuciło

EDIT:
nie w katalogowym, ale w części 7 - s.166, pierwszy post na stronie

Edytowane przez nightsong
Czas edycji: 2009-11-05 o 07:45
nightsong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 08:07   #247
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

[QUOTE=misinka;15096657]Hello
Mam takie malutkie pytanko....a mianowicie chodzi mi o krzyżówke z Novej Ty Powiedzcie mi, jak wysyłacie rozwiązanie e-mailem to co piszecie w temacie....?? Wiem,że non stop wygrywaja te same osoby...więc tym razem stwierdziłam, że wyślę chyba z 50 meilii

Hejka! Wcześniej wysyłałam rozwiązania tych krzyżówek,no ale nie miałam szczęścia, przestałam wysyłać, tylko od czasu do czasu wyślę. Bywało, że i ponad 100 emaili wysyłałam..i nadaremnie, chyba ta metoda nie ma sensu. Ale nie ma co brać tego do głowy.
W temacie wpisuję" hasło krzyżówki nr..."

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

[QUOTE=anusiaa;15096191]Muszę ponarzekać na wręcz okropny zapach linii SSS Dotyk Jedwabiu. Nigdy nie przepadałam za zapachem Różowego SSS dlatego też z tego wzdlędu jej nie używałam wolałam balsamy Naturals głównie Czereśnia Gałka Muszkatołowa za obłędny jak dla mnie zapach. Jednak moja skóra nie jest taka jakiej bym oczekiwała po użuwaniu tegoż balsamu. Dobry był ten z Wanilią i soją. Ucieszyłam się kiedy zmienili wygląd linii i dodali SSS Dotyk Jedwabiu mówię może zapach będzie ciekawszy. O zgrozo jak dla mnie jest jeszcze gorszy zwłaszcza na poczatku po posmarowaniu później robi się na szczęście trochę delikatniejszy ale pierwsze wrażenie poprostu masakra. Właśnie zamówiłam Intensywnie nawilżający balsam Dotyk jedwabiu i to on mi tak śmierdzi jak testowałam 75 ml próbkę którą nam dawali ten zapach nie wydawał mi się aż tak okropny dlatego zamówiłam cały balsam. Ciężko będzie mi go zużyć. Ogólnie to te balsamy z Avon nie są zbyt rewelacyjne.

Przyłączam sie do narzekania na tę linie SSS, zapach dla mnie również nie odpowiada, moim klientkom też nie pasuje. Mam tylko jedną osóbke, która kupuje tą linie SSS i dla niej jest to rewelacja o dziwo. Faktycznie balsamy z avonu (większośc jest słabiutka), jedynie polecam serie spa.

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

A u mnie za oknem ZIMA! Dużo śniegu, synek jest zachwycony pogodą, nie chciał iść nawet do przedszkola, wręcz odwrotnie na sankach chciał szaleć od rana! mam tylko nadzieje, że na święta nie zabraknie śniegu.
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 08:18   #248
misinka
Raczkowanie
 
Avatar misinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 124
Smile Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

83evelinka dzieki za info Wiem, że to nic nie daje wysyłanie tylu meilii, ale zawsze ich można powkurzać taką ilością

U Ciebie zima?? A u mnie pada deszcz....i zero śniegu
misinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 08:36   #249
magrens
Raczkowanie
 
Avatar magrens
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 321
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez teroslawa Pokaż wiadomość
Czyli do poprzedniego zamówienia, które podawałeś/aś w tym poście https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3755
doszło Ci jeszcze kilka pozycji?;]
haha, ale wtopa
magrens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 08:46   #250
ewa_krk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 157
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Mam do Was takie małe pytanko mianowicie wczoraj przegladałam stare faktury i rzuciło mi sie w oczy ze juz od 14 K mozesz zlozyc zamówienie w dowolnym miejscu w dowolnym, momencie trwania katalogu i odebrać paczxke w wybranym przez siebie miejscu. Zajrzyj do masz wiadomośc.
No i zonk weszłam i kurcze o tym ani słowa moze dlatego ze to faktura z 14K. Wiecie coś na ten temat bo na stronie przejrzałam wszystko i nic
__________________

ewa_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 08:57   #251
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez ewa_krk Pokaż wiadomość
Mam do Was takie małe pytanko mianowicie wczoraj przegladałam stare faktury i rzuciło mi sie w oczy ze juz od 14 K mozesz zlozyc zamówienie w dowolnym miejscu w dowolnym, momencie trwania katalogu i odebrać paczxke w wybranym przez siebie miejscu. Zajrzyj do masz wiadomośc.
No i zonk weszłam i kurcze o tym ani słowa moze dlatego ze to faktura z 14K. Wiecie coś na ten temat bo na stronie przejrzałam wszystko i nic
Pewnie chodzi o dostwe kurierską- tą szybką i tańszą . Jeśli masz zamówień na min 250 zl,to ta dostawa będzie cię kosztować 9,90 a nie 28 zl jak kiedyś. Ta firma kurierska dostarczy Tobie paczkę szybko i taniej niz to było wcześniej, w dowolne miejsce, w dowolnym terminie.
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 09:11   #252
ewa_krk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 157
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

myslałam ze to co innego a o tym to wiem dzieki 83evelinka
__________________

ewa_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 09:13   #253
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez ewa_krk Pokaż wiadomość
Myslałam ze to co innego a o tym to wiem dzieki 83evelinka
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 09:55   #254
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez anusiaa Pokaż wiadomość
Muszę ponarzekać na wręcz okropny zapach linii SSS Dotyk Jedwabiu. Nigdy nie przepadałam za zapachem Różowego SSS dlatego też z tego wzdlędu jej nie używałam wolałam balsamy Naturals głównie Czereśnia Gałka Muszkatołowa za obłędny jak dla mnie zapach. Jednak moja skóra nie jest taka jakiej bym oczekiwała po użuwaniu tegoż balsamu. Dobry był ten z Wanilią i soją. Ucieszyłam się kiedy zmienili wygląd linii i dodali SSS Dotyk Jedwabiu mówię może zapach będzie ciekawszy. O zgrozo jak dla mnie jest jeszcze gorszy zwłaszcza na poczatku po posmarowaniu później robi się na szczęście trochę delikatniejszy ale pierwsze wrażenie poprostu masakra. Właśnie zamówiłam Intensywnie nawilżający balsam Dotyk jedwabiu i to on mi tak śmierdzi jak testowałam 75 ml próbkę którą nam dawali ten zapach nie wydawał mi się aż tak okropny dlatego zamówiłam cały balsam. Ciężko będzie mi go zużyć. Ogólnie to te balsamy z Avon nie są zbyt rewelacyjne.
Częściowo mam tak jak ty.... ale tylko częściowo
Nieznoszę różowej serii SSS. Nie mówie o nawilżeniu, bo nie jestem w stanie tego zauwazyć przy tym duszącym, słodkim i jakoś mocno perfumowanym pzapachu! Bardzo lubie balsam Naturals czereśniowy (inne też, ale ten jest najlepszy wg mnie).
Ale tez lubię nową serię SSS dotyk jedwabiu. Zapach jest delikatny i o niebo lepszy od tego rózowego świństewka
Polecam tez balsam SSS odmładzający czy coś. Ten ciemny fioletowy. Bardzo fajny

Zreszta ja na balsamy Avonu nie narzekam. Super wymagającej skóry nie mam - może to dlatego. Lubię krem oliwkowy (czekam na ten z Morzem martwym), lubie naturalsy i lubię te wielki ujędrniający z Avon Care
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 10:16   #255
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Był w brakach tusz unoszący rzęsy, dzisiaj dostałam odpowiedź na pytanie czy jeszcze będzie dostępny:

Szanowna Konsultantko,

W odpowiedzi na zapytanie informujemy, że produkcja Tuszu unoszącego rzęsy zostanie wznowiona w listopadzie bierzącego roku. Zachęcamy do zakupu tuszu w katalogu 16/2009.

Z pozdrowieniami,.........

Zwracam uwagę na błąd ortograficzny. Mnie on razi. Listopad już mamy czyli dalej nic nie wiadomo, ale na podbijanie uważajcie.


Dlaczego ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!Znowu na mnie trafiło!!!!!!!!!!!!!

Muszę otrzymywać idiotyczne odpowiedzi od prymitywów pracujących w sekcji internetowej. Zachęcają mnie do kupna tuszu w kat. 16, a tego tuszu w tym katalogu nie ma, bo w 15 jest ostatni raz.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 10:17   #256
anusiaa
Raczkowanie
 
Avatar anusiaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 112
GG do anusiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Częściowo mam tak jak ty.... ale tylko częściowo
Nieznoszę różowej serii SSS. Nie mówie o nawilżeniu, bo nie jestem w stanie tego zauwazyć przy tym duszącym, słodkim i jakoś mocno perfumowanym pzapachu! Bardzo lubie balsam Naturals czereśniowy (inne też, ale ten jest najlepszy wg mnie).
Ale tez lubię nową serię SSS dotyk jedwabiu. Zapach jest delikatny i o niebo lepszy od tego rózowego świństewka
Polecam tez balsam SSS odmładzający czy coś. Ten ciemny fioletowy. Bardzo fajny

Zreszta ja na balsamy Avonu nie narzekam. Super wymagającej skóry nie mam - może to dlatego. Lubię krem oliwkowy (czekam na ten z Morzem martwym), lubie naturalsy i lubię te wielki ujędrniający z Avon Care
No ja teraz też czekam żeby zamówić ten w słoiczku z minerałami z Morza Martwego może ten będzie jakiś dobry. Choć np. krem do rąk z tej serii ma jak dla mnie zbyt intensywny zbyt perfumowany zapach jak na krem do rąk.
Jak myślicie czy dałoby wymienić ten balsam Dotyk jedwabiu np na ten fioletowy "Pielęgnacja młodości" dlatego że był w tej ofercie wiązanej jak myślicie pewnie nie bardzo.
Napiszę do tych w sekcji ciekawe co mi na ten temat wysmarują.
__________________
"Kochaj wszystkich, ufaj nielicznym, nie krzywdź nikogo"

Edytowane przez anusiaa
Czas edycji: 2009-11-05 o 10:25
anusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 10:22   #257
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

anusiaa chyba nie, bo one sa w róznych cenach. Może możesz oddać komus z rodziny lub odsprzedać za połowę ceny.
Cała seria z Morzem Martwym ma dość mocny zapach. Ale maske do twarzy tak lubię, ze i tak zawsze biorę. Może balsam będzie delikatniejszy i dorówna temu oliwkowemu.

Kurcze, na katalogowym są zdjęcia kolczyków Sara (takie długie złote trójkąty) i juz ich nigdzie nie widać w katalogach
Nie wiecie czy jeszcze będą? Były w K14, ale nie zwróciłam na nie uwagi. Nie było przy nich dzwoneczka.
__________________
Storczyki

Edytowane przez Ewlyn
Czas edycji: 2009-11-05 o 10:24
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 10:22   #258
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez anusiaa Pokaż wiadomość
No ja teraz też czekam żeby zamówić ten w słoiczku z minerałami z Morza Martwego może ten będzie jakiś dobry. Choć np. krem do rąk z tej serii ma jak dla mnie zbyt intensywny zbyt perfumowany zapach jak na krem do rąk.
Jak myślicie czy dałoby wymienić ten balsam Dotyk jedwabiu np na ten fioletowy "Pielęgnacja młodości" dlatego że był w tej ofercie wiązanej jak myślicie pewnie nie bardzo.

Ciekawy problem, nigdy nie wymieniałam kremow. Ale skoro to ta sama kategoria: krem do rąk i ta sama cena, to kto wie. Napisz do nich meila z zapytaniem, tylko poproś o rzetelną odpowiedź i nie kasuj tego meila, aby w razie czego służył Ci jako podstawę reklamacji. Daj znać jaki wynik.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 10:35   #259
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

hehe, a ja uwielbiam ten różowy zapach sss chyba jedyny balsam do którego wracam każdej zimy (bo ten ciepły zapach mi przede wszystkim na zimę pasuje) i kupuję go od 10 lat.

W brakach z 15 mam:
- krem Anew do oczu - kompleksowy system pielęgnacji oczu na noc/na dzień
- pomadka bananowa
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 10:38   #260
anusiaa
Raczkowanie
 
Avatar anusiaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 112
GG do anusiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Ciekawy problem, nigdy nie wymieniałam kremow. Ale skoro to ta sama kategoria: krem do rąk i ta sama cena, to kto wie. Napisz do nich meila z zapytaniem, tylko poproś o rzetelną odpowiedź i nie kasuj tego meila, aby w razie czego służył Ci jako podstawę reklamacji. Daj znać jaki wynik.
Pytanie wysłane zobaczymy co mi odpowiedzą.
__________________
"Kochaj wszystkich, ufaj nielicznym, nie krzywdź nikogo"
anusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 10:49   #261
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
hehe, a ja uwielbiam ten różowy zapach sss chyba jedyny balsam do którego wracam każdej zimy (bo ten ciepły zapach mi przede wszystkim na zimę pasuje) i kupuję go od 10 lat.

W brakach z 15 mam:
- krem Anew do oczu - kompleksowy system pielęgnacji oczu na noc/na dzień
- pomadka bananowa

hehehe byśmy sie o balsamy nie pobiły
P.S. U mnie bananowa przyjdzie.
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 11:47   #262
anusiaa
Raczkowanie
 
Avatar anusiaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 112
GG do anusiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
anusiaa - wydaje mi się, że już było jakieś zdjęcie na katalogowym, gdzieś mi się w oczy rzuciło

EDIT:
nie w katalogowym, ale w części 7 - s.166, pierwszy post na stronie
Sprawdzałam tę aukcję i to jest odcień Smokey eyes.
Czyli jakby ktoś miał Neutral Tones to poproszę o zdjątka.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Suszara Pokaż wiadomość
Gdzieś kiedyś obiła mi sie o uszy rozmowa na forum odnośnie zmiany dyrektorów, co za tym idzie, wycofanie lub powrót niektórych kosmetyków...
Domniemam, że zgodnie z powyższym zaszła jakaś zmiana i dlatego wróciła seria Avon kids i rare perals, czekac tylko aż wróci rare gold...i pare innych zapachów, które w zagranicznych katalogach wciąz są, a u Nas nie
Aczkolwiek moge się mylić

Mam cichą nadzieję, że woda będzie taka sama nie spodziewam sie udoskonaleń, bo flakonik ten sam
Osobiście to chciałabym żeby wróciły Rare Gold moje pierwsze Avonowe perfumy, niestety Rare Pearls mi nie odpowiadały. Mogłyby jeszcze wrócić Women of Earth miałabym w końcu jakąs wode na lato z tych co są nie mogę sobie niestety dopasować.
__________________
"Kochaj wszystkich, ufaj nielicznym, nie krzywdź nikogo"

Edytowane przez anusiaa
Czas edycji: 2009-11-05 o 11:54
anusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 12:22   #263
nightsong
Rozeznanie
 
Avatar nightsong
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 604
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez anusiaa Pokaż wiadomość
Sprawdzałam tę aukcję i to jest odcień Smokey eyes.
Czyli jakby ktoś miał Neutral Tones to poproszę o zdjątka (...).
chodzi Ci o brązy, czy o kolorowe? bo brązy są na zdjęciu, czyli odcień Neutral Tones, a kolorowe to są Smokey Eyes
nightsong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 12:42   #264
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Na katalogach umieściłam link do katalogu USA, a w nim m.in. zegarki Sicily w aż 4 i Federica w 9 kolorach

Edytowane przez MaT
Czas edycji: 2009-11-05 o 12:44
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 13:24   #265
malgosia27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 1 653
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez teroslawa Pokaż wiadomość
Czyli do poprzedniego zamówienia, które podawałeś/aś w tym poście https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3755
doszło Ci jeszcze kilka pozycji?;]
buahahahaDobre,d obre najlepsze to było z tym szpitalemi żoną
malgosia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 13:53   #266
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez malgosia27 Pokaż wiadomość
buahahahaDobre,d obre najlepsze to było z tym szpitalemi żoną
hahah i z córkami
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 13:53   #267
myszka1313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Na katalogach umieściłam link do katalogu USA, a w nim m.in. zegarki Sicily w aż 4 i Federica w 9 kolorach
O jezu... zakochałam się w nim Powiedzcie, czy kiedykolwiek nasz polski katalog będzie tak wyglądał?

Naszyjnik z gwiazdkami..zegarki świąteczne...naturalsy.. ehh. Wyprowadzam się do Stanów
__________________
Konsultantka AVON


"Everytime I hear thunder I wonder if Vampires are playing baseball"
myszka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 14:08   #268
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

dzwoniła Pani z działu reklamacji - spakują mi nową paczuszkę i wyślą. na całe szczęście, bo już i tak świecę oczami przed klientkami
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 14:21   #269
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;15103185]hahah i z córkami[/QUOTE]

widać ma jakieś kompleksy
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 14:21   #270
olla74
Zakorzenienie
 
Avatar olla74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: puszcza świętokrzyska
Wiadomości: 4 160
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Nie wiem co jest z tym zamawianiem pamięciami USB. Ja tez jak i pare z Was dostałam meila od swojego OMS ( bdw faceta) zachęcającego mnie do zakupu tej pamięci. No nie wiem czy oni maja jakiś program, że np jesli ileś tam KK kupi tą pamięć czyli spełni warunki konkursu to on cos będzie z tego mieć. :conf used: Ja w kazdym bądź razie nie spełniłam( świadomie tzn nie dobijałam zamówienia)warunków na ta pamięć i nie będę jej mieć
__________________
Jak to Skorpionica wybaczam, ale nie zapominam.

www.pustamiska.pl

Jesli myślisz,że zmienisz faceta, to lepiej zmień faceta.

kosmetyki, buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post63462611

oraz książeczki NOWE

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76540401
olla74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.