Smackersy - zbiorczy :) - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 14:26   #1621
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Madziaska Pokaż wiadomość
Przyszlo ich chyba z 16 mam wymienic wszystkie? np Bonne Bell Vita Gloss O2 jest super , kiss ables czekoladowy, snap gloss bubble gum, Starbust aztec punch itd pozniej opisze je wszystkie
Ile o gosh może na wątek odwyku błyszczykowego Panią poprosimy
Oczywiście jak będziesz miała chwilkę to nam zobrazuj te śliczności bo w końcu dużo tego


Cytat:
Napisane przez Madziaska Pokaż wiadomość
ten w takim pudeleczku okropnie śmierdzi, tamte w sztyfcie tez, ale mniej, a Ty jaki zamowilas?

Uff...na szczęście ich nie zamówiłam, ale chciałam! Bo kocham mięte w czekoladzie mniam
Priyaa mam nadzieję że Twoje przyjdą smakowite


Ale sie napłodziłyście

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Natomiast jeśli chodzi o przesyłkę - no cóż wolę zamawiać w sklepie niż na Allegro - jakoś tak pewniej się czuję, zwłaszcza, że na Allegro już tyle podrób wszystkiego widziałam,że aż strach. I wolę poczekać na przesyłkę. Wiadomo, każdy by chciał mieć swoje cacka na drugi dzień, ale nie zawsze się da. A patrząc na pani Ani czas wysyłki można rzeczywiście wywnioskować, że albo sama tym wszystkim sie zajmuje albo mimo, że z kimś, to ma tych zamówień tyle że i tak idzie pomału. Ale nie zdarzyło się żeby któraś Wizażanka nie dostała swojej paczki.

hmmm o ile umiem czytać to nigdzie nie napisałam że na Allegro natknęłam się na oszustę tudzież widziałam podróby Smackersów akurat...Widziałam już wystarczająco wiele podrób innych firm i mam chyba prawo nie chcieć wybierać kosmetyków stamtąd.
Co do komentarzy - ośmielę się nie zgodzić - sprzedawcy podrób MACa na Allegro mają czasem po 98 - 99.0 % pozytywów a sprzedają taki szajs że aż bije po oczach... Właściwie przy wyborze sprzedawcy sugeruję się zawsze tylko tym, co przeczytałam na wizażu odnośnie tegoż - jeśli jest polecany albo jeśli jakaś Wizażanka pozytywnie zweryfikuje aukcję - wtedy nie mam oporów. Tak jest też z Cupcake - dziewczyny polecały, zamówiłam, jestem zadowolona i nie wiem po co ta cała dyskusja.
Tak, tak

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wlasnie kazdy kupuje tam gdzie woli, ale jak ktos chce pare balsamow i na all sa one u roznych sprzedawcow to cena wychodzi czasami troche kosmiczna ja kiedys zaplacilam za 2 balsamy cos ok 30 zl

Tego właśnie staram sie unikać ;P jak już to szukam sprzedawców u których zrobie WIĘKSZE zakupy, aby jednak ta przesyłka nie dawała sie we znaki :P


Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
co fakt to fakt Ja na allegro nie lubię tego, że ktoś podaje kwotę przesyłki np. 8zł, a potem przychodzi list w zwykłej kopercie ze znaczkami za 4,10 No i na allegro większość jest stara (tzn. ja na takie trafiłam, chociaż komentarze 100% pozytywne). Więc ja wolę poczekać ten miesiąc nawet i mieć tanio i dobrze

jest jest Ale ja niestety nie mam, bo mnie na allegro zrobili w konia Miałam dostać zestaw różnych fant, coca coli itp. a dostałam 2 razy podwójne sprite i coś tam, chyba fanta ananasowa
No właśnie,rolowac lubią, a wystaw im neutrala lub negatywa to odpłaca się tym samym i tylko sobie konto zbrudzisz jakimiś szmuglerami. Troszkeporządku by sie tam przydało jeśli chodzi o kwestie uczciwosć, no ale każdy kupuje na własne ryzyko

Mi teraz tylko te Fanty chodzą po głowie, pepper i carmexy na razie banana berry mnie zaspokaja
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 15:52   #1622
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

A ja właśnie dostałam swoje smackersy.... ufff... myślałam, że już nigdy nie przyjdą no i muszę odwołać to, co napisałam ostatnio bo... już mam ochotę na kolejne zamówienie
Już opisuję co mam:
m&m's - bardzo fajny, pachnie jak czekolada z ciasteczkiem (tak, właśnie w takiej kolejności , lekko nawilża i nabłyszcza, jest delikatnie słodki, u mnie nie daje kolorku.
snap gloss whip cream - i tu totalna porażka zapachowa, bleee... pachnie jak kwaśna śmietana z odrobiną chemii, zupełnie nie polecam tego zapachu. Za to konsystencja jak dla mnie świetna i urocze pudełeczko, więc może skuszę się na inny wariant zapachowy...
Reszta: strawberry kiwi i skitells strawberry watermelon - dla siostry i przyjaciółki, ale mogę napisać, że pachną fajnie i dość realistycznie.

Dostałam jeszcze w prezencie: puszkę, małe etui i mały flakonik perfum.
Więc, pomimo tej jednej wpadki zapachowej jestem zadowolona

Mam do Was pytanie: którego ze snap glossów polecacie?
Tak, żeby miał fajny, realistyczny, niechemiczny zapach?
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 16:00   #1623
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
A ja właśnie dostałam swoje smackersy.... ufff... myślałam, że już nigdy nie przyjdą no i muszę odwołać to, co napisałam ostatnio bo... już mam ochotę na kolejne zamówienie
Już opisuję co mam:
m&m's - bardzo fajny, pachnie jak czekolada z ciasteczkiem (tak, właśnie w takiej kolejności , lekko nawilża i nabłyszcza, jest delikatnie słodki, u mnie nie daje kolorku.
snap gloss whip cream - i tu totalna porażka zapachowa, bleee... pachnie jak kwaśna śmietana z odrobiną chemii, zupełnie nie polecam tego zapachu. Za to konsystencja jak dla mnie świetna i urocze pudełeczko, więc może skuszę się na inny wariant zapachowy...
Reszta: strawberry kiwi i skitells strawberry watermelon - dla siostry i przyjaciółki, ale mogę napisać, że pachną fajnie i dość realistycznie.

Dostałam jeszcze w prezencie: puszkę, małe etui i mały flakonik perfum.
Więc, pomimo tej jednej wpadki zapachowej jestem zadowolona

Mam do Was pytanie: którego ze snap glossów polecacie?
Tak, żeby miał fajny, realistyczny, niechemiczny zapach?

NO to dobrze, że w końcu doszła! Ja mam bubble gum i jestem mega zadowolona, zapach wspaniały, ślicznie mieni się na ustach prawdziwa guma kulka z mieszanką orbit dla dzieci
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 16:07   #1624
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość

NO to dobrze, że w końcu doszła! Ja mam bubble gum i jestem mega zadowolona, zapach wspaniały, ślicznie mieni się na ustach prawdziwa guma kulka z mieszanką orbit dla dzieci
dzięki za info
a bardzo perłowy jest? bo opakowaniu wygląda na błyszczącą perłę... a mi niestety takie kolorki nie pasują

miałyście może kiwi albo cotton candy?
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 16:50   #1625
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
dzięki za info
a bardzo perłowy jest? bo opakowaniu wygląda na błyszczącą perłę... a mi niestety takie kolorki nie pasują

miałyście może kiwi albo cotton candy?

Hmm aż taka perła to nie, raczej mieniący się lekki róż, raczej blady, tak na moich ustach wygląda może jutro za dnia zrobię foto jak nie zapomnę żeby Ci pokazać
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 17:07   #1626
Madziaska
Rozeznanie
 
Avatar Madziaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
no ja wzięłam ten zestaw cały, o ten: http://photos02.istore.pl/10046/photos/big/255069.jpg czyli chyba ten sam o oooł
śmierdzi, tzn jak? albo czym?
te w sztyfcie nie sa az takie zle, ale wole owocowe, ale to w pudelku mi poprostu jakos dziwnie smierdzi jak sie wwacham to czuje miete z czekolada
__________________
" kobieta zmienną jest "


ciuszki :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=304934

kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274523
Madziaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 17:09   #1627
Madziaska
Rozeznanie
 
Avatar Madziaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale nakupcylas
ja od niej kupilam na Allegro
__________________
" kobieta zmienną jest "


ciuszki :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=304934

kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274523
Madziaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 17:12   #1628
Madziaska
Rozeznanie
 
Avatar Madziaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

[quote=Shpilcia;10946117]Ile o gosh może na wątek odwyku błyszczykowego Panią poprosimy
Oczywiście jak będziesz miała chwilkę to nam zobrazuj te śliczności bo w końcu dużo tego



Uff...na szczęście ich nie zamówiłam, ale chciałam! Bo kocham mięte w czekoladzie mniam Priyaa mam nadzieję że Twoje przyjdą smakowite




Hehe, ale ja kupilam 2 zestawy na Allegro od niej po kilka sztuk A fotki zrobie pozniej i wrzuce
__________________
" kobieta zmienną jest "


ciuszki :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=304934

kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274523
Madziaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 18:05   #1629
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Madziaska Pokaż wiadomość
ja od niej kupilam na Allegro
od kogo?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 18:20   #1630
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
od kogo?
Ani zdaje się
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 18:32   #1631
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
Ani zdaje się
wlasnie tak myslalam ale wolalam sie upewnic zeby pozniej jakiejs wtopy nie zaliczyc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 22:24   #1632
Madziaska
Rozeznanie
 
Avatar Madziaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
od kogo?

od Cupcake
__________________
" kobieta zmienną jest "


ciuszki :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=304934

kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274523
Madziaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 22:46   #1633
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Madziaska Pokaż wiadomość
od Cupcake
hehe niezle tego teraz masz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 22:59   #1634
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie widze w mojej wypowiedzi nic co mogloby byc tak odebrane a to ze pisze sie tu w wiekszosci o cupcake to taka jest prawda, wiekszosc jest zadowolona wiec i tam zamawia bo i koszty sa nizsze a to sie liczy w duzym stopniu (no i wybor wiekszy). Ale nie pisalam ze to watek TYLKO o cupcake a gdybym chciala to napisac to bym napisala watek jest o smackersach i tyle
No to ja to trochę tak odebrałam, widać się myliłam.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hmmm o ile umiem czytać to nigdzie nie napisałam że na Allegro natknęłam się na oszustę tudzież widziałam podróby Smackersów akurat...Widziałam już wystarczająco wiele podrób innych firm i mam chyba prawo nie chcieć wybierać kosmetyków stamtąd.
Ani ja nie zakładałam, że takowe podróby widziałaś, tylko wyraziłam swoje zdanie na ten temat i dalej utrzymuję, że podrób smackersów tam nie ma. Ale oczywiście mamy wolny kraj i wolny rynek i możesz kupować co chcesz i gdzie chcesz.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Co do komentarzy - ośmielę się nie zgodzić - sprzedawcy podrób MACa na Allegro mają czasem po 98 - 99.0 % pozytywów a sprzedają taki szajs że aż bije po oczach... Właściwie przy wyborze sprzedawcy sugeruję się zawsze tylko tym, co przeczytałam na wizażu odnośnie tegoż - jeśli jest polecany albo jeśli jakaś Wizażanka pozytywnie zweryfikuje aukcję - wtedy nie mam oporów. Tak jest też z Cupcake - dziewczyny polecały, zamówiłam, jestem zadowolona i nie wiem po co ta cała dyskusja.
Ok, są i wyjątki, zgodzę się. Dlatego jeszcze oprócz opinii kupujących, trzeba samemu pomyśleć czy zdjęcia i opis są wiarygodne i jak się da zasięgnąć opinii w innych źródłach Mnie tym sposobem udało się nie zakupić żadnej podróbki mimo znacznej ilości transakcji.

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
co fakt to fakt Ja na allegro nie lubię tego, że ktoś podaje kwotę przesyłki np. 8zł, a potem przychodzi list w zwykłej kopercie ze znaczkami za 4,10 No i na allegro większość jest stara (tzn. ja na takie trafiłam, chociaż komentarze 100% pozytywne). Więc ja wolę poczekać ten miesiąc nawet i mieć tanio i dobrze
Ale nie każdy zawyża koszty przesyłki. Poza tym niektórzy odprowadzają jeszcze od nich VAT i wtedy automatycznie ten koszt im wzrasta, chociaż tego akurat do końca nie rozumiem, bo można ten proceder legalnie pominąć. A większość takich sprzedawców szczyci się tym, że odprowadzają ten VAT...
A co do smackersów, to rzadko widuję starocie na Allegro. Nawet teraz rzuciłam okiem z ciekawości i jakichś specjalnych staroci nie widzę. Fakt, są serie limitowane, ale w większości takie, które się powtarzają i często na oficjalnej stronie smackersów są albo takie, które niedawno były. Kiedyś faktycznie staroci było więcej, teraz to pojedyncze przypadki.

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2009-02-12 o 23:03
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 08:09   #1635
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

[quote=Madziaska;10948910]
Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Hehe, ale ja kupilam 2 zestawy na Allegro od niej po kilka sztuk A fotki zrobie pozniej i wrzuce

Madziaska zrobiłaś już im domek z ciepłym kocykiem ? To masz istne stadko czekamy na recenzje i fotki
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 09:07   #1636
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Dziewczyny powiedzcie mi gdzie sie wpisuje ten kod zeby dostac 15% znizki? bo chyba jeszcze nie doszlam do tego momentu skladaniu zamowienia, a wolalbym dostac jednak ta znizke

EDIT: ALe jestem ciemna Juz znalazlam..

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2009-02-14 o 09:08
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 10:09   #1637
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

dostalam w koncu paczke <ufff myslalam juz ze nie dojdzie. minely 3 tygodnie a zamawialam za pobraniem>
moje zdobycze:
oczywiscie puszeczka na 12 pomadek
od najgorszego:
Lotta luv - bubble gum & sour apple z lusterkiem- po pierwsze prawie w ogole tego balsamu nie czuje. do tego lusterko nie trzyma sie na zawiasie wiec praktycznie do wyrzucenia.
lip smaker- MANGO- zapach ma intensywny ale ja nie lubie mango a ze bylo w zestawie to sie przypaletalo.
lip smaker -TROPICAL PUNCH- intensywny zapach moze byc . nie jest to moj ulubiony zapach
lip smacker- KIWI- pachnie jak kiwi, jestem z niego zadowolona
lip smacker- BUBBLE GUM- zapach bardzo mi sie podoba, do tego wydaje mi sie ze lekko rozjasnia. nie czuje niczego chemicznego
blyszczyk lip smacker -ice creamies o smaku gumy do zucia- baaardzo intensywny zapach, jestem bardzo zadowolona
i ostatnie z ktorego jestem najbardziej zadowolona to :
Twinkies kremowe ciasteczko-Hostess Cupcake lip balm- jak dla mnie o takim specyficznym zapachu, jakby ciasta z miodem, takiego slodkiego, troszke karmelu... pysznie smakuje!!
i to na tyle
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***
Trista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 11:01   #1638
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Trista Pokaż wiadomość
dostalam w koncu paczke <ufff myslalam juz ze nie dojdzie. minely 3 tygodnie a zamawialam za pobraniem>
moje zdobycze:
oczywiscie puszeczka na 12 pomadek
od najgorszego:
Lotta luv - bubble gum & sour apple z lusterkiem- po pierwsze prawie w ogole tego balsamu nie czuje. do tego lusterko nie trzyma sie na zawiasie wiec praktycznie do wyrzucenia.
lip smaker- MANGO- zapach ma intensywny ale ja nie lubie mango a ze bylo w zestawie to sie przypaletalo.
lip smaker -TROPICAL PUNCH- intensywny zapach moze byc . nie jest to moj ulubiony zapach
lip smacker- KIWI- pachnie jak kiwi, jestem z niego zadowolona
lip smacker- BUBBLE GUM- zapach bardzo mi sie podoba, do tego wydaje mi sie ze lekko rozjasnia. nie czuje niczego chemicznego
blyszczyk lip smacker -ice creamies o smaku gumy do zucia- baaardzo intensywny zapach, jestem bardzo zadowolona
i ostatnie z ktorego jestem najbardziej zadowolona to :
Twinkies kremowe ciasteczko-Hostess Cupcake lip balm- jak dla mnie o takim specyficznym zapachu, jakby ciasta z miodem, takiego slodkiego, troszke karmelu... pysznie smakuje!!
i to na tyle
mi na początku wogole nie smakowal ten smackers ale przekonałam sie do niego. jak sie tak bardziej posmaruje to czuć ciastko ;D
__________________


Aparatka
góra: 23.03.12
dół : 28.06.12




jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 21:28   #1639
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

właśnie złożyłam zamówienie u pani Ani i wzięłam:
Lotta Luv - Twinkies kremowe ciasteczko
Lip Smackers - Squeezy Truskawkowy
Lip Smackers - Skittles Wild Berry
Lip Smackers - Skittles Banana Berry

i myślalam jeszcze nad jakąś puszką [7up] ale ostatecznie zrezygnowałam zamówię drugim razem
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 13:34   #1640
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Dziewczyny ja dalej nie dostałam paczki. Minął już chyba miesiąc od wpłaty i 3 tyg odkad niby paczka miała być wysłana
Ale jestem zła,,,
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 15:06   #1641
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja dalej nie dostałam paczki. Minął już chyba miesiąc od wpłaty i 3 tyg odkad niby paczka miała być wysłana
Ale jestem zła,,,
ani ja
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 15:32   #1642
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Wsiowy Gluoku napisz maila do cupcacke
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 21:47   #1643
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Nie wytrzymam
Wiecie co sie okazalo? Że listonosz był u mnie 26 i 4 i niby bylo awizo..Tylko że ja nie widzialam żadnego awizo na oczy!!! Pozatym caly dzien 4 siedzialam w domu z tego co pamietam bo bylam dzien przed egzaminem z biomedyki...
26 na pewno był tz ktoś w domu ale od 12 dopiero ale za to do wieczora samego. I nic.

Dzis ponoc przyszla paczka zwrotna do p. Ani...
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 23:44   #1644
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

tak, tak wspaniale dziala nasza poczta polska.. zdarza im sie zostawianie awiza bez zostawiania.. przykladowo u nas widzialam jak czasem zamiast wrzucic do skrzynki wkladal w drzwi, co przeciez akzdy moze zabrac, czy nawet moze spasc pod wycieraczke..
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 06:04   #1645
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
tak, tak wspaniale dziala nasza poczta polska.. zdarza im sie zostawianie awiza bez zostawiania.. przykladowo u nas widzialam jak czasem zamiast wrzucic do skrzynki wkladal w drzwi, co przeciez akzdy moze zabrac, czy nawet moze spasc pod wycieraczke..
ja raz dostałam awizo właśnie wciśnięte w drzwi, ledwo zauważyłam - a na nim napisane.. paczka zostawiona u sąsiada spod 15... Może to i dobrze, bo nie musiałam iść po nią daleko
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 08:45   #1646
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
ja raz dostałam awizo właśnie wciśnięte w drzwi, ledwo zauważyłam - a na nim napisane.. paczka zostawiona u sąsiada spod 15... Może to i dobrze, bo nie musiałam iść po nią daleko
no tylko gorzej jest jak sie wynajmuje mieszkanie i nie zna tak dobrze sasiadow.. albo gdy paczka ma zbyt duza wartosc, by poniewierala sie po cudzych domach..
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 13:39   #1647
ilusione
Raczkowanie
 
Avatar ilusione
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 122
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

a wlasnie listonosz przyniosl paczuszke
czekalam dlugo.... bo od 2 marca ale warto bylo

Bonne Bell Lip Lites - Wanilia
Skittles Banana Berry
Skittles Raspberry
Skittles Truskawkowy
STARBURST Aztec Punch
STARBURST Strawberry Watermelon
STARBURST Baja Dragon Fruit
Lip Smacker Kiwi
Lip Smacker Mango
Lip Smacker Tropikalny poncz

Edytowane przez ilusione
Czas edycji: 2009-02-18 o 13:42
ilusione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 13:45   #1648
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

koniecznie z nami podizel sie wrazeniami, ale zekalas chyba od 2 lutego a nie marca :P
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 13:46   #1649
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez ilusione Pokaż wiadomość
a wlasnie listonosz przyniosl paczuszke
czekalam dlugo.... bo od 2 marca ale warto bylo
Od 2 marca? Pomyliły Ci się miesiące czy naprawdę prawie rok cierpliwie czekałaś?
nienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 13:58   #1650
ilusione
Raczkowanie
 
Avatar ilusione
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 122
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

ajjjjjjjjjjjjjj pomylily mi sie )))))) ja juz myslami w nastepnym miesiacu jestem )) oczywiscie ze mial byc luty )) ale juz nawet edytowac nie bede
na razie obwachalam czesc i juz je ubostwiam jak wyprobuje to podziele sie wrazeniami )))
a teraz mam na ustach Bonne Bell Lip Lites - Wanilia chyba wole owocowe mimo wszystko ale wanilie czuc wyraznie... nadaje lekki kolorek i polysk... ma w sobie takie mikroskopijne mieniace sie drobinki
ilusione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.